Jugadors de Paraguay, Primera Divisió

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Estrangers

Total: 122
Llistat Jugadors
Filtrar per municipi:
País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem T PJ TG TV G
GamarraCarlos Alberto Gamarra Pavón17/02/1971Ypacaraí 
132400
Celso AyalaCelso Rafael Ayala Gavilán20/08/1970Asunción 
226622
ToledoDelio César Toledo Rodas02/10/1976Doctor Cecilio Báez 
5983124
FigueredoDiego Antonio Figueredo Matiauda28/04/1982Asunción 
28200
VillalbaFlorencio Villalba Bogado22/04/1969Caaguazú 
16000
ChilavertJosé Luis Félix Chilavert González27/07/1965Luque 
3791901
CáceresJulio César Cáceres López05/10/1979Asunción 
111100
BenítezMiguel Ángel Benítez Pavón19/05/1970Santísima Trinidad 
915735128
ZelayaNelson Fabián Zelaya Ramírez09/07/1973Asunción 
11010
FerreiraVirgilio Ferreira Romero28/01/1973Atyra 
132702
HicksRamón Ángel María Hicks Cáceres30/05/1959Asunción 
37411212
AmarillaÁngel Roberto Amarilla Nescano27/07/1981Eusebio Ayala 
50000
Julio CésarJulio César Franco López01/10/1965Asunción 
11000
Eulalio MoraEulalio Alberto Mora Barreto10/12/1961Asunción 
14000
RomeritoJulio César Romero Insfran28/08/1960Luque 
17001
AmarillaRaúl Vicente Amarilla Vera19/07/1960Luque 
81617356
FerreiraBuenaventura Ferreira Gómez14/07/1960Doctor Cecilio Báez 
129202
GiménezOrlando Ramón Giménez Álvarez24/01/1952Trinidad 
1125339476
NeryFelipe Nery Franco Duarte27/10/1958Itacurubí de la Cordillera 
12000
ZayasVíctor Hugo Díaz Zayas12/12/1958Encarnación 
554510
ChaparroBenigno Chaparro Vera03/04/1958Itauguá 
343700
Dos SantosJorge Domingo Álvarez dos Santos14/07/1954Asunción 
576400
DiarteCarlos Martínez Diarte26/01/1954Asunción 
1024425285
RolónClemente Rolón Montañés23/11/1951Asunción 
3742020
CabralEufemio Raúl Fernández Cabral21/03/1955Asunción 
51001623
AyfuchSecundino Ayfuch Asurio21/07/1952Asunción 
4671006
JacquetCésar Mario Jacquet Martínez29/07/1946Asunción 
51251204
MorelVíctor Milcíades Morel Barrera09/09/1953Coronel Oviedo 
234304
BáezCarlos José Báez Vargas01/11/1953Asunción 
4995013
Dos SantosJulio Daniel dos Santos Rodríguez07/05/1983Asunción 
10000
Óscar LópezÓscar Nicolás López09/05/1954San Lorenzo 
124502
MacielCrispín García Maciel14/02/1951Asunción 
7835022
BenegasDomingo Benegas Giménez04/08/1946Capiatá 
101432113
ArrúaSaturnino Arrúa Molinas07/04/1949Itá 
511914157
MendietaCelso Mendieta Ortega28/07/1949Asunción 
456228
OsorioJuvencio Osorio Maldonado01/06/1950Asunción 
41057111
OrtigosaCelso Ortigosa Grande10/05/1952Piribebuy 
114002
BenítezEpifanio Bengoechea Benítez12/07/1954Villa San Pedro 
3561120
MonteroAníbal Montero Soca12/06/1949Maciel 
51561608
HumbertoHumberto de la Cruz Núñez Cubillas03/05/1945Asunción 
424000
FernándezRoberto Eladio Fernández Roa09/07/1954Asunción 
227100
Ortiz AquinoLuis César Ortiz Aquino25/08/1949Asunción 
5104806
CabreraDiómedes Cabrera Martín17/08/1953Piribebuy 
17511
CinoRoberto Cino Uliambre25/05/1954Asunción 
642209
VillalbaJerónimo Rodríguez Villalba20/06/1954Asunción 
212001
AdalbertoAdalberto Cañete Azcurra28/10/1950Asunción 
13000
GonzálezRicardo González Rotela07/02/1945Piribebuy 
6139801
BenítezGustavo Adolfo Benítez Bento05/02/1953Coronel Oviedo 
112101
FernándezPedro Fernández Cantero29/04/1946Concepción 
9180934
InsfránJorge Pantaleón Insfrán Torres27/07/1950Luque 
38001
LleidaÓscar Roberto Lleida Fernández09/07/1954Rosario 
12000
OcamposJuan Ramón Torres Ocampos30/03/1954Asunción 
12100
EscobarJorge Adalberto Martínez Escobar23/04/1949Asunción 
322001
SotoAdolfo Francisco Soto Dreussi07/01/1947Iturbe 
41174020
LezcanoGabriel Lezcano Rivarola18/03/1946Coronel Martínez 
61264018
CascoJuan Gualberto Casco Bogarín12/07/1945Encarnación 
81132122
AníbalJulián Aníbal Pérez Miers19/06/1944Itá 
7119215
GómezEduardo Pascual Gómez13/10/1951Asunción 
11000
OcamposFelipe Santiago Ocampos Benítez01/05/1945Asunción 
48710526
MacielVidal Fernando García Maciel14/02/1950Villafranca 
15000
Néstor GarcíaNéstor Porfirio García Villalba26/02/1947Guarambaré 
211000
VerzaCrispín Rafael Verza Vargas24/10/1951Asunción 
115100
BravoÓscar Evangelista Bravo Junco04/10/1947Ceballos-Cue 
331100
RomeroFrancisco Romero Vázquez17/12/1943Concepción 
645100
JaraVicente Anastasio Jara Segovia22/01/1941Capiatá 
71070128
RojasJuan Carlos Rojas Díaz17/12/1945Asunción 
243018
FleitasSebastián Fleitas Miranda25/02/1947Asunción 
5870031
AcostaBernardo Acosta Miranda02/08/1944Asunción 
3862038
ToñánezHerminio Rafael Toñánez Almada09/03/1946Asunción 
346010
CabralPedro Antonio Cabral Filartiga06/02/1940Itauguá 
81290432
JaraVicente Raúl Jara Marecos19/07/1948Asunción 
26000
LezcanoJuan Carlos Lezcano López05/11/1938Asunción 
92130142
AcuñaCarlos Javier Acuña Caballero23/06/1988Encarnación 
316203
CabralVicente Luis Cabral Núñez05/05/1946Pilar 
21000
García RivasGenaro Blas García Rivas19/04/1944Ypacaraí 
216013
Heriberto HerreraHeriberto Herrera Udrizar24/04/1926Guarambaré 
774000
Cayetano RéCayetano Ré Ramírez07/02/1938Asunción 
1126500103
FerreiraValeriano Ferreira Villarta15/12/1944Asunción 
17002
GaonaInocente Domínguez Gaona24/12/1945Capiatá 
39000
FrancoVíctor Manuel Franco Lara17/07/1941Asunción 
11000
AchúcarroIgnacio Achúcarro Ayala31/07/1936Asunción 
102400210
BogadoManuel Rosalino Bogado Bertolo30/08/1939Villarrica 
16001
RomeroJuan Ángel Romero Isasi27/12/1934Campo Grande 
71850079
AgüeroJuan Bautista Agüero Sánchez24/06/1935Caacupé 
91340134
FretesAlejandro Fretes Ramírez27/02/1942Lambaré 
317005
CabreraCésar Cabrera Santacruz30/03/1938Piribebuy 
5740117
Eulogio MartínezEulogio Martínez Ramiro11/03/1935Asunción 
91540168
RubensRubén Garcete Martínez30/03/1941Asunción 
14001
AveiroJosé Raúl Aveiro Lamas18/07/1936Asunción 
5470016
CorreaCarlos César Correa Rodríguez30/04/1936Encarnación 
129000
AmarillaFlorencio Amarilla Lacasa03/01/1935Coronel Bogado 
435015
Hermes GonzálezHermes Celestino González Flores06/04/1935Asunción 
5410112
ParodiSilvio Parodi Ramos03/11/1931Luque 
112003
RomeroJorge Lino Romero Santacruz23/10/1932Luque 
329008
AguileraÓscar Antonio Aguilera Valdés11/03/1935Asunción 
44000
RiverosJuan Francisco Riveros Santos17/05/1946Asunción 
216001
MartínezJoaquín Ramón Martínez Rojas21/05/1945Caacupé 
237012
CáceresAmado Benjamín Cáceres Cáceres31/03/1945Santa Elena 
227015
MaldonadoCristóbal Wilfrido Maldonado Lozano12/10/1951Asunción 
10000
Justo VillarJusto Wilmar Villar Viveros30/06/1977Cerrito 
238110
Paulo da SilvaPaulo César da Silva Barrios01/02/1980Asunción 
242501
MorelClaudio Marcelo Morel Rodríguez02/02/1978Asunción 
115100
ValdezNelson Antonio Haedo Valdez28/11/1983San Joaquín 
25312114
BenítezCarlos Sánchez Benítez23/02/1957Asunción 
20000
OlmedoMelanio Olmedo Bretón19/01/1932Asunción 
20000
MedinaAndrés Medina Ayala30/11/1947Limpio 
10000
LaguardiaFausto Laguardia Recalde07/08/1934Villeta 
228010
BerniÁngel Antonio Berni Gómez09/01/1931Asunción 
36012
ParodiJosé del Rosario Parodi Rojas30/08/1932Luque 
2520012
SanabriaCarlos Vidal Sanabria Mongelós02/07/1936San Lorenzo 
28001
AtilioAtilio López Rivero27/02/1926Coronel Martínez 
32000
RiquelmeCarlos Adolfo Riquelme Miranda10/09/1928San Antonio 
324000
AveiroRubén Aveiro Insfrán18/11/1919Asunción 
14001
Hernán PérezHernán Arsenio Pérez González25/02/1989Fernando de la Mora 
912628016
Santa CruzRoque Luis Santa Cruz Cantero16/08/1981Asunción 
51245027
LeguiBernardo Leguizamón Gaona04/12/1945Asunción 
10000
NúñezJosé Ariel Núñez Portelli12/09/1988Luque 
16000
VillamayorJuan Carlos Villamayor Medina05/03/1969Caaguazú 
10000
RomeroÓscar David Romero Villamayor04/07/1992Asunción 
218300
AlonsoJunior Osmar Ignacio Alonso Mujica09/02/1993Asunción 
19200
AlcarazAntolín Alcaraz Viveros30/07/1982San Roque González de Santa Cruz 
16201
SanabriaArnaldo Antonio Sanabria Ayala04/03/1996San Lorenzo 
4827024
Última actualització: 15/01/2019