España Eurocopa 2004
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz6123
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
CasillasIker Casillas Fernández23
222013211582000
2
SalgadoMiguel Ángel Salgado Fernández29
171613111335100
3
Raúl BravoRaúl Bravo Sanfélix23
14129251051000
4
MarchenaCarlos Marchena López25
171714021428400
5
PuyolCarles Puyol Saforcada26
161613021308200
6
HelgueraIván Helguera Bujía29
171512221324401
7
VicenteVicente Rodríguez Guillén23
21188311404001
8
BarajaRubén Baraja Vegas29
21155601175504
9
AlbeldaDavid Albelda Aliqués27
15138211131300
10
RaúlRaúl González Blanco27
201991114640010
11
EtxeberriaJoseba Etxeberria Lizardi27
17156201122104
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
CañizaresJosé Santiago Cañizares Ruiz35
820611325000
13
ValerónJuan Carlos Valerón Santana29
178591977104
14
JoaquínJoaquín Sánchez Rodríguez23
1751125808002
15
MorientesFernando Morientes Sánchez28
129130577006
16
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano23
118432685000
17
ContrerasPedro Contreras González32
1110290000
18
XaviXavier Hernández Creus24
134292605000
19
Fernando TorresFernando José Torres Sanz20
94152426001
20
CésarCésar Martín Villar27
84345433101
21
GutiJosé María Gutiérrez Hernández28
84044353002
22
JuanitoJuan Gutiérrez Moreno28
75424528100
23
TristánDiego Tristán Herrera28
62142308002
24
MendietaGaizka Mendieta Zabala30
53020180000
25
LuqueAlbert Luque Martos26
52134210000
26
AranzábalAgustín Aranzábal Alkorta31
43211255000
27
García CalvoJosé Antonio García Calvo29
33301270100
28
CapdevilaJoan Capdevila Méndez26
41134189000
29
ReyesJosé Antonio Reyes Calderón21
41031175002
30
SergioSergio González Soriano28
41030127000
31
GabriGabriel Garcia De la Torre25
31023151000
32
De PedroFrancisco Javier De Pedro Falque31
31120132101
33
CapiJesús Capitán Prada27
31120125000
34
José MariJosé María Romero Poyón26
3102071001
35
TamudoRaúl Tamudo Montero27
2002388001
36
JuanfranJuan Francisco García García28
1110190000
37
Salva BallestaSalvador Ballesta Vialcho29
1100046000
38
OrbaizPablo Orbaiz Lesaka25
1100061000
39
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado25
1001329000
40
RomeroEnrique Fernández Romero33
1001244000
41
RicardoRicardo López Felipe33
1001044000
42
Manuel PabloManuel Pablo García Díaz28
1001044000
43
Javi NavarroFrancisco Javier Vicente Navarro30
000020000
44
VarelaFernando Varela Ramos25
000010000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
CasillasIker Casillas Fernández20/05/1981MadridMadrid
 
ContrerasPedro Contreras González07/01/1972MadridMadrid
 
RicardoRicardo López Felipe30/12/1971MadridMadrid
 
CañizaresJosé Santiago Cañizares Ruiz18/12/1969MadridMadrid
 
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado18/09/1979LogroñoLa Rioja
 
SalgadoMiguel Ángel Salgado Fernández22/10/1975As NevesPontevedra
 
VarelaFernando Varela Ramos01/09/1979Dos HermanasSevilla
 
Manuel PabloManuel Pablo García Díaz25/01/1976BañaderosLas Palmas
 
JuanitoJuan Gutiérrez Moreno23/07/1976CádizCádiz
 
García CalvoJosé Antonio García Calvo01/04/1975MadridMadrid
 
HelgueraIván Helguera Bujía28/03/1975SantanderCantabria
 
PuyolCarles Puyol Saforcada13/04/1978La Pobla de SegurLleida
 
CésarCésar Martín Villar03/04/1977OviedoAsturias
 
MarchenaCarlos Marchena López31/07/1979Las Cabezas de San JuanSevilla
 
Javi NavarroFrancisco Javier Vicente Navarro06/02/1974ValenciaValencia
 
CapdevilaJoan Capdevila Méndez03/02/1978TàrregaLleida
 
AranzábalAgustín Aranzábal Alkorta15/03/1973San SebastiánGuipúzcoa
 
Raúl BravoRaúl Bravo Sanfélix14/04/1981GandiaValencia
 
RomeroEnrique Fernández Romero23/06/1971Jerez de la FronteraCádiz
 
JuanfranJuan Francisco García García15/07/1976ValenciaValencia
 
BarajaRubén Baraja Vegas11/07/1975ValladolidValladolid
 
AlbeldaDavid Albelda Aliqués01/09/1977AlziraValencia
 
ValerónJuan Carlos Valerón Santana17/06/1975ArguineguínLas Palmas
 
CapiJesús Capitán Prada26/03/1977CamasSevilla
 
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano25/11/1981TolosaGuipúzcoa
 
OrbaizPablo Orbaiz Lesaka06/02/1979PamplonaNavarra
 
XaviXavier Hernández Creus25/01/1980TerrassaBarcelona
 
De PedroFrancisco Javier De Pedro Falque04/08/1973LogroñoLa Rioja
 
GutiJosé María Gutiérrez Hernández31/10/1976MadridMadrid
 
VicenteVicente Rodríguez Guillén16/07/1981ValenciaValencia
 
GabriGabriel Garcia De la Torre10/02/1979SallentBarcelona
 
MendietaGaizka Mendieta Zabala27/03/1974BilbaoVizcaya
 
SergioSergio González Soriano10/11/1976BarcelonaBarcelona
 
JoaquínJoaquín Sánchez Rodríguez21/07/1981El Puerto de Santa MaríaCádiz
 
EtxeberriaJoseba Etxeberria Lizardi05/09/1977ElgoibarGuipúzcoa
 
LuqueAlbert Luque Martos11/03/1978BarcelonaBarcelona
 
ReyesJosé Antonio Reyes Calderón01/09/1983UtreraSevilla
 
Salva BallestaSalvador Ballesta Vialcho22/05/1975ZaragozaZaragoza
 
RaúlRaúl González Blanco27/06/1977MadridMadrid
 
MorientesFernando Morientes Sánchez05/04/1976CáceresCáceres
 
TristánDiego Tristán Herrera05/01/1976La AlgabaSevilla
 
José MariJosé María Romero Poyón10/12/1978SevillaSevilla
 
TamudoRaúl Tamudo Montero19/10/1977Santa Coloma de GramenetBarcelona
 
Fernando TorresFernando José Torres Sanz20/03/1984FuenlabradaMadrid
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Amistós21/08/2002Hungría11España
Qualificació: Fase de grups (partit 1)07/09/2002Grecia02España
Qualificació: Fase de grups (partit 2)12/10/2002España30Irlanda del Norte
Amistós16/10/2002España00Paraguay
Amistós20/11/2002España10Bulgaria
Amistós12/02/2003España31Alemania
Qualificació: Fase de grups (partit 3)29/03/2003Ucrania22España
Qualificació: Fase de grups (partit 4)02/04/2003España30Armenia
Amistós30/04/2003España40Ecuador
Qualificació: Fase de grups (partit 5)07/06/2003España01Grecia
Qualificació: Fase de grups (partit 6)11/06/2003Irlanda del Norte00España
Amistós06/09/2003Portugal03España
Qualificació: Fase de grups (partit 7)10/09/2003España21Ucrania
Qualificació: Fase de grups (partit 8)11/10/2003Armenia04España
Qualificació: Fase de grups (partit 9)15/11/2003España21Noruega
Qualificació: Fase de grups (partit 10)19/11/2003Noruega03España
Amistós18/02/2004España21Perú
Amistós31/03/2004España20Dinamarca
Amistós28/04/2004Italia11España
Amistós05/06/2004España40Andorra
Fase final: Fase de grups (partit 1)12/06/2004España10Rusia
Fase final: Fase de grups (partit 2)16/06/2004Grecia11España
Fase final: Fase de grups (partit 3)20/06/2004España01Portugal
Última actualització: 17/01/2017
Notificar error