Temporada 2006-07 2ª Divisió B Grup III

Resultats
26/08/2006
Barcelona B
L'Hospitalet
Villajoyosa
Barbastro
27/08/2006
Gramenet
Badalona
Benidorm
Valencia Mestalla
Eldense
Sant Andreu
Osasuna B
Alicante
Terrassa
Alcoyano
Espanyol B
Figueres
Huesca
Orihuela CF
Levante B
Lleida
02/09/2006
Valencia Mestalla
Osasuna B
03/09/2006
Sant Andreu
Barcelona B
Figueres
Gramenet
Alicante
Levante B
Badalona
Terrassa
Lleida
Villajoyosa
Alcoyano
Huesca
Barbastro
Eldense
Orihuela CF
Benidorm
L'Hospitalet
Espanyol B
09/09/2006
Valencia Mestalla
Orihuela CF
Barcelona B
Barbastro
10/09/2006
Gramenet
L'Hospitalet
Eldense
Lleida
Osasuna B
Levante B
Huesca
Badalona
Espanyol B
Sant Andreu
Benidorm
Alcoyano
Villajoyosa
Alicante
11/09/2006
Terrassa
Figueres
17/09/2006
Lleida
Barcelona B
Sant Andreu
Gramenet
Figueres
Huesca
Alicante
Eldense
Badalona
Benidorm
Barbastro
Espanyol B
Alcoyano
Valencia Mestalla
Levante B
Villajoyosa
Orihuela CF
Osasuna B
L'Hospitalet
Terrassa
24/09/2006
Barcelona B
Alicante
Espanyol B
Lleida
Valencia Mestalla
Badalona
Huesca
L'Hospitalet
Benidorm
Figueres
Orihuela CF
Alcoyano
Gramenet
Barbastro
Eldense
Levante B
Terrassa
Sant Andreu
Osasuna B
Villajoyosa
30/09/2006
Levante B
Barcelona B
01/10/2006
Sant Andreu
Huesca
Barbastro
Terrassa
Villajoyosa
Eldense
L'Hospitalet
Benidorm
Alcoyano
Osasuna B
Figueres
Valencia Mestalla
Alicante
Espanyol B
Badalona
Orihuela CF
Lleida
Gramenet
07/10/2006
Barcelona B
Villajoyosa
08/10/2006
Terrassa
Lleida
Benidorm
Sant Andreu
Osasuna B
Eldense
Valencia Mestalla
L'Hospitalet
Espanyol B
Levante B
Orihuela CF
Figueres
Gramenet
Alicante
Alcoyano
Badalona
Huesca
Barbastro
14/10/2006
Alicante
Terrassa
Lleida
Huesca
15/10/2006
Eldense
Barcelona B
L'Hospitalet
Orihuela CF
Villajoyosa
Espanyol B
Levante B
Gramenet
Figueres
Alcoyano
Badalona
Osasuna B
Barbastro
Benidorm
Sant Andreu
Valencia Mestalla
21/10/2006
Osasuna B
Barcelona B
Espanyol B
Eldense
Valencia Mestalla
Barbastro
22/10/2006
Badalona
Figueres
Alcoyano
L'Hospitalet
Gramenet
Villajoyosa
Huesca
Alicante
Terrassa
Levante B
Orihuela CF
Sant Andreu
Benidorm
Lleida
28/10/2006
Levante B
Huesca
29/10/2006
Barcelona B
Espanyol B
Barbastro
Orihuela CF
Eldense
Gramenet
Villajoyosa
Terrassa
Sant Andreu
Alcoyano
L'Hospitalet
Badalona
Alicante
Benidorm
Lleida
Valencia Mestalla
Figueres
Osasuna B
04/11/2006
Osasuna B
Espanyol B
Valencia Mestalla
Alicante
05/11/2006
Gramenet
Barcelona B
Terrassa
Eldense
Huesca
Villajoyosa
Badalona
Sant Andreu
Alcoyano
Barbastro
Benidorm
Levante B
Figueres
L'Hospitalet
Orihuela CF
Lleida
11/11/2006
Espanyol B
Gramenet
12/11/2006
Eldense
Huesca
Villajoyosa
Benidorm
Lleida
Alcoyano
Barbastro
Badalona
Sant Andreu
Figueres
L'Hospitalet
Osasuna B
Barcelona B
Terrassa
Alicante
Orihuela CF
Levante B
Valencia Mestalla
18/11/2006
Osasuna B
Gramenet
Valencia Mestalla
Villajoyosa
19/11/2006
Terrassa
Espanyol B
Huesca
Barcelona B
Benidorm
Eldense
Orihuela CF
Levante B
Badalona
Lleida
Figueres
Barbastro
L'Hospitalet
Sant Andreu
Alcoyano
Alicante
25/11/2006
Espanyol B
Huesca
Barcelona B
Benidorm
Alicante
Badalona
Lleida
Figueres
26/11/2006
Gramenet
Terrassa
Eldense
Valencia Mestalla
Villajoyosa
Orihuela CF
Levante B
Alcoyano
Barbastro
L'Hospitalet
Sant Andreu
Osasuna B
02/12/2006
Valencia Mestalla
Barcelona B
L'Hospitalet
Lleida
Osasuna B
Terrassa
03/12/2006
Benidorm
Espanyol B
Orihuela CF
Eldense
Alcoyano
Villajoyosa
Badalona
Levante B
Figueres
Alicante
Sant Andreu
Barbastro
Huesca
Gramenet
09/12/2006
Barcelona B
Orihuela CF
10/12/2006
Gramenet
Benidorm
Espanyol B
Valencia Mestalla
Eldense
Alcoyano
Villajoyosa
Badalona
Levante B
Figueres
Alicante
L'Hospitalet
Lleida
Sant Andreu
Barbastro
Osasuna B
Terrassa
Huesca
16/12/2006
Osasuna B
Huesca
17/12/2006
Benidorm
Terrassa
Orihuela CF
Espanyol B
Alcoyano
Barcelona B
Badalona
Eldense
Figueres
Villajoyosa
L'Hospitalet
Levante B
Sant Andreu
Alicante
Valencia Mestalla
Gramenet
Barbastro
Lleida
07/01/2007
Huesca
Benidorm
Terrassa
Valencia Mestalla
Gramenet
Orihuela CF
Espanyol B
Alcoyano
Barcelona B
Badalona
Eldense
Figueres
Villajoyosa
L'Hospitalet
Levante B
Sant Andreu
Alicante
Barbastro
Osasuna B
Lleida
13/01/2007
Valencia Mestalla
Huesca
14/01/2007
Benidorm
Osasuna B
Orihuela CF
Terrassa
Alcoyano
Gramenet
Badalona
Espanyol B
Figueres
Barcelona B
L'Hospitalet
Eldense
Sant Andreu
Villajoyosa
Barbastro
Levante B
Lleida
Alicante
21/01/2007
Alicante
Osasuna B
Lleida
Levante B
Barbastro
Villajoyosa
Sant Andreu
Eldense
L'Hospitalet
Barcelona B
Figueres
Espanyol B
Badalona
Gramenet
Alcoyano
Terrassa
Orihuela CF
Huesca
Valencia Mestalla
Benidorm
27/01/2007
Barcelona B
Sant Andreu
28/01/2007
Levante B
Alicante
Villajoyosa
Lleida
Eldense
Barbastro
Espanyol B
L'Hospitalet
Gramenet
Figueres
Terrassa
Badalona
Huesca
Alcoyano
Benidorm
Orihuela CF
15/03/2007
Osasuna B
Valencia Mestalla
03/02/2007
Barbastro
Barcelona B
04/02/2007
Alicante
Villajoyosa
Levante B
Osasuna B
Lleida
Eldense
Sant Andreu
Espanyol B
L'Hospitalet
Gramenet
Badalona
Huesca
Alcoyano
Benidorm
Orihuela CF
Valencia Mestalla
Figueres
Terrassa
10/02/2007
Valencia Mestalla
Alcoyano
Osasuna B
Orihuela CF
11/02/2007
Villajoyosa
Levante B
Barcelona B
Lleida
Espanyol B
Barbastro
Gramenet
Sant Andreu
Terrassa
L'Hospitalet
Huesca
Figueres
Benidorm
Badalona
Eldense
Alicante
17/02/2007
Barbastro
Gramenet
18/02/2007
Villajoyosa
Osasuna B
Levante B
Eldense
L'Hospitalet
Huesca
Figueres
Benidorm
Badalona
Valencia Mestalla
Alcoyano
Orihuela CF
Alicante
Barcelona B
Sant Andreu
Terrassa
14/03/2007
Lleida
Espanyol B
24/02/2007
Barcelona B
Levante B
Valencia Mestalla
Figueres
Osasuna B
Alcoyano
25/02/2007
Espanyol B
Alicante
Terrassa
Barbastro
Benidorm
L'Hospitalet
Orihuela CF
Badalona
Huesca
Sant Andreu
Gramenet
Lleida
28/02/2007
Eldense
Villajoyosa
03/03/2007
Lleida
Terrassa
Alicante
Gramenet
04/03/2007
Villajoyosa
Barcelona B
L'Hospitalet
Valencia Mestalla
Sant Andreu
Benidorm
Levante B
Espanyol B
Eldense
Osasuna B
Barbastro
Huesca
Figueres
Orihuela CF
Badalona
Alcoyano
10/03/2007
Osasuna B
Badalona
Espanyol B
Villajoyosa
11/03/2007
Barcelona B
Eldense
Alcoyano
Figueres
Orihuela CF
L'Hospitalet
Valencia Mestalla
Sant Andreu
Gramenet
Levante B
Terrassa
Alicante
Huesca
Lleida
Benidorm
Barbastro
18/03/2007
Barcelona B
Osasuna B
Eldense
Espanyol B
Levante B
Terrassa
Figueres
Badalona
Alicante
Huesca
Villajoyosa
Gramenet
Sant Andreu
Orihuela CF
Barbastro
Valencia Mestalla
L'Hospitalet
Alcoyano
Lleida
Benidorm
24/03/2007
Valencia Mestalla
Lleida
Osasuna B
Figueres
25/03/2007
Espanyol B
Barcelona B
Benidorm
Alicante
Badalona
L'Hospitalet
Alcoyano
Sant Andreu
Orihuela CF
Barbastro
Terrassa
Villajoyosa
Gramenet
Eldense
Huesca
Levante B
31/03/2007
Barbastro
Alcoyano
01/04/2007
Barcelona B
Gramenet
Eldense
Terrassa
Villajoyosa
Huesca
Levante B
Benidorm
Sant Andreu
Badalona
L'Hospitalet
Figueres
Alicante
Valencia Mestalla
Espanyol B
Osasuna B
Lleida
Orihuela CF
05/04/2007
Osasuna B
L'Hospitalet
Gramenet
Espanyol B
08/04/2007
Terrassa
Barcelona B
Benidorm
Villajoyosa
Alcoyano
Lleida
Valencia Mestalla
Levante B
Badalona
Barbastro
Huesca
Eldense
Orihuela CF
Alicante
Figueres
Sant Andreu
14/04/2007
Lleida
Badalona
Barcelona B
Huesca
Espanyol B
Terrassa
15/04/2007
Gramenet
Osasuna B
Eldense
Benidorm
Villajoyosa
Valencia Mestalla
Levante B
Orihuela CF
Sant Andreu
L'Hospitalet
Alicante
Alcoyano
Barbastro
Figueres
21/04/2007
Alcoyano
Levante B
22/04/2007
Benidorm
Barcelona B
Badalona
Alicante
Terrassa
Gramenet
Huesca
Espanyol B
Figueres
Lleida
L'Hospitalet
Barbastro
Valencia Mestalla
Eldense
Osasuna B
Sant Andreu
Orihuela CF
Villajoyosa
28/04/2007
Terrassa
Osasuna B
29/04/2007
Barcelona B
Valencia Mestalla
Levante B
Badalona
Villajoyosa
Alcoyano
Alicante
Figueres
Espanyol B
Benidorm
Gramenet
Huesca
Eldense
Orihuela CF
Lleida
L'Hospitalet
Barbastro
Sant Andreu
06/05/2007
Orihuela CF
Barcelona B
Huesca
Terrassa
Badalona
Villajoyosa
Osasuna B
Barbastro
Alcoyano
Eldense
Figueres
Levante B
L'Hospitalet
Alicante
Benidorm
Gramenet
Valencia Mestalla
Espanyol B
Sant Andreu
Lleida
12/05/2007
Lleida
Barbastro
13/05/2007
Barcelona B
Alcoyano
Villajoyosa
Figueres
Eldense
Badalona
Terrassa
Benidorm
Espanyol B
Orihuela CF
Gramenet
Valencia Mestalla
Alicante
Sant Andreu
Huesca
Osasuna B
Levante B
L'Hospitalet
20/05/2007
Badalona
Barcelona B
Figueres
Eldense
L'Hospitalet
Villajoyosa
Benidorm
Huesca
Valencia Mestalla
Terrassa
Sant Andreu
Levante B
Barbastro
Alicante
Orihuela CF
Gramenet
Alcoyano
Espanyol B
Lleida
Osasuna B
26/05/2007
Barcelona B
Figueres
Eldense
L'Hospitalet
Gramenet
Alcoyano
Levante B
Barbastro
Osasuna B
Benidorm
Espanyol B
Badalona
Terrassa
Orihuela CF
Huesca
Valencia Mestalla
Alicante
Lleida
Villajoyosa
Sant Andreu
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Alicante65382051351361189
2Huesca623818812443311011
3Alcoyano623818812453413519
4L'Hospitalet61381613943361067
5Badalona60381612104728978
6Terrassa5938161111463412016
7Orihuela CF5638141410463311113
8Villajoyosa5438141212394012510
9Benidorm5238141014515313615
10Levante B523813131233351138
11Gramenet52381410143941988
12Figueres4938131015374312211
13Espanyol B493813101545479314
14Lleida49381213134438913
15Osasuna B45381291734431109
16Valencia Mestalla4538111215324612512
17Sant Andreu45381291735431137
18Eldense423891514324413912
19Barcelona B37387161533471149
20Barbastro333871219315312418
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Jorge Molina
22
Sanchón
20
Félix Prieto
17
Pintado
17
Tevenet
14
Kiko Ratón
13
Borja
12
Cámara
12
Yago
12
Javi Guerra
12
Kike Sola
12
Perona
10
Jordi Martínez
10
Bojan
10
Linares
10
 NomDem GroguesClub
Héctor Verdés
16
Germán Rojas
15
Rigo
15
Baixauli
15
Garrido
15
Tártara
15
Lupidio
15
Zafra
14
Madrigal
14
Mansilla
14
Bustos
14
Tino
14
Navas
14
Azkoitia
13
Sorribas
13
NomPTGTV
Ripoll Solano12598
Peña Molina12726
Sureda Cuenca10553
Ocón Arraiz8492
Bernal Moreno8494
López Muñoz8526
Conejo Rodríguez8484
Barberá Fuentes8395
García Castillo8424
López Martínez7438
Hernández Hernández76512
Ortín Salvador7414
Ocón Arraiz7453
Martín García7343
Gorostegui Fernández6312
Afonso Suárez6200
Leo Ollo6393
Cuesta Ferreiro6311
Zamora Romero6588
Rebollo López6404
García Cabrera6323
Yáñez Megías6416
Azkue Otegi6272
Herrero Arenas6446
Gómez Liarte6419
Pérez Riverol6345
Suárez Betancor5355
Sánchez López5372
Sánchez Ramos5333
Iturrioz Rosell5433
Martínez Martínez5353
Gracia Villacampa5303
Simón del Pino5320
Ramos Rodríguez5330
Medina Méndez5313
Soriano Martínez5234
Hermosilla Alaña5371
Crespo García5231
Almendros Zafra5322
Sagués Oscoz5354
Roche Ferrer5326
González Cobo5373
Jaime Latre5291
Villena Contreras5270
Liarte Pérez4234
Pulido Santana4262
Jiménez Moreno4192
Dávalos Sánchez-Pedreño4303
Melero López4303
Moratilla Dionisio4210
Llorente Carcedo4160
López López4255
Hueto Orgillés4326
Acosta Lorenzo4240
Sánchez Maroto4283
Trujillo Suárez4181
García Pulido4143
Martínez Montoro4331
López Puerta4275
Ramos Hernández3200
Tomás Bauló3222
Benjumea Álvarez3182
Vallejo Aznar3170
Isturiz Latorre3121
Corredor Pérez3131
Moreno Hidalgo3122
Marquinez Blanco3202
Méndez Caballero2131
Lesma López2100
Torralba Jiménez2131
Pino Blanco2131
Arias Madrid290
Martínez Munuera260
García Moreno2110
Ortiz Blanco263
Gómez Ríos140
Gols:
807
Gols Per Partit:
2,12
Targetes Grogues:
2300
Targetes Grogues Per Partit:
6,05
Expulsions:
219
Expulsions Per Partit:
0,58
Estrangers:
43
Percentatge Estrangers:
8,32
Victòries locals:
175
Victòries visitants:
94
Empats:
111
Màxima victòria local:
5-0 Huesca-Villajoyosa
Màxima victòria visitant:
1-6 Orihuela CF-Lleida
Millor ratxa guanyadora:
Terrassa: 7 Partits (Jornades 10-16)
Pitjor ratxa perdedora:
Benidorm: 8 Partits (Jornades 18-25)
Millor ratxa no perdent:
Orihuela CF: 11 Partits (Jornades 27-37)
Pitjor ratxa no guanyant:
Barbastro: 13 Partits (Jornades 9-21)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error