Temporada 1996-97 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
31/08/1996
Córdoba
Recreativo de Huelva
01/09/1996
Jaén
Atlético Marbella
Málaga
Betis B
Cádiz
Cacereño
San Pedro
Poli Ejido
Melilla
Granada
Mensajero
Realejos
Sevilla B
Poli Almería
Guadix
Vélez
Gáldar
Xerez
07/09/1996
Recreativo de Huelva
Cádiz
08/09/1996
Cacereño
Málaga
Poli Almería
Gáldar
Xerez
Córdoba
Atlético Marbella
Melilla
Betis B
Jaén
Realejos
Guadix
Vélez
San Pedro
Poli Ejido
Sevilla B
Granada
Mensajero
14/09/1996
Córdoba
Poli Almería
15/09/1996
Cádiz
Xerez
Málaga
Recreativo de Huelva
Jaén
Cacereño
Gáldar
Poli Ejido
Granada
Atlético Marbella
Mensajero
Guadix
Sevilla B
Vélez
San Pedro
Realejos
Melilla
Betis B
21/09/1996
Atlético Marbella
Mensajero
22/09/1996
Xerez
Málaga
Recreativo de Huelva
Jaén
Poli Almería
Cádiz
Vélez
Gáldar
Cacereño
Melilla
Guadix
San Pedro
Betis B
Granada
Realejos
Sevilla B
Poli Ejido
Córdoba
28/09/1996
Atlético Marbella
Betis B
Cádiz
Poli Ejido
Mensajero
San Pedro
29/09/1996
Granada
Cacereño
Jaén
Xerez
Málaga
Poli Almería
Melilla
Recreativo de Huelva
Córdoba
Vélez
Sevilla B
Guadix
Gáldar
Realejos
06/10/1996
Recreativo de Huelva
Granada
Betis B
Mensajero
Xerez
Melilla
Vélez
Cádiz
Guadix
Gáldar
Realejos
Córdoba
San Pedro
Sevilla B
Cacereño
Atlético Marbella
Poli Ejido
Málaga
Poli Almería
Jaén
12/10/1996
Atlético Marbella
Recreativo de Huelva
Jaén
Poli Ejido
Mensajero
Sevilla B
13/10/1996
Granada
Xerez
Málaga
Vélez
Cádiz
Realejos
Córdoba
Guadix
Melilla
Poli Almería
Gáldar
San Pedro
Betis B
Cacereño
20/10/1996
Realejos
Málaga
Xerez
Atlético Marbella
Cacereño
Mensajero
Guadix
Cádiz
Recreativo de Huelva
Betis B
Poli Ejido
Melilla
Sevilla B
Gáldar
Vélez
Jaén
San Pedro
Córdoba
Poli Almería
Granada
26/10/1996
Mensajero
Gáldar
27/10/1996
Cacereño
Recreativo de Huelva
Málaga
Guadix
Jaén
Realejos
Betis B
Xerez
Cádiz
San Pedro
Melilla
Vélez
Córdoba
Sevilla B
Atlético Marbella
Poli Almería
Granada
Poli Ejido
01/11/1996
Recreativo de Huelva
Mensajero
Poli Almería
Betis B
03/11/1996
San Pedro
Málaga
Xerez
Cacereño
Guadix
Jaén
Sevilla B
Cádiz
Realejos
Melilla
Poli Ejido
Atlético Marbella
Gáldar
Córdoba
Vélez
Granada
09/11/1996
Mensajero
Córdoba
10/11/1996
Recreativo de Huelva
Xerez
Cádiz
Gáldar
Granada
Realejos
Jaén
San Pedro
Melilla
Guadix
Betis B
Poli Ejido
Cacereño
Poli Almería
Atlético Marbella
Vélez
Málaga
Sevilla B
16/11/1996
Córdoba
Cádiz
17/11/1996
Xerez
Mensajero
Gáldar
Málaga
Guadix
Granada
Poli Almería
Recreativo de Huelva
Sevilla B
Jaén
San Pedro
Melilla
Poli Ejido
Cacereño
Realejos
Atlético Marbella
Vélez
Betis B
23/11/1996
Málaga
Córdoba
Mensajero
Cádiz
24/11/1996
Jaén
Gáldar
Granada
San Pedro
Betis B
Realejos
Atlético Marbella
Guadix
Cacereño
Vélez
Recreativo de Huelva
Poli Ejido
Xerez
Poli Almería
Melilla
Sevilla B
29/11/1996
Poli Almería
Mensajero
30/11/1996
Poli Ejido
Xerez
01/12/1996
Córdoba
Jaén
Sevilla B
Granada
Vélez
Recreativo de Huelva
San Pedro
Atlético Marbella
Guadix
Betis B
Cádiz
Málaga
Realejos
Cacereño
Gáldar
Melilla
07/12/1996
Betis B
San Pedro
Mensajero
Málaga
08/12/1996
Cacereño
Guadix
Atlético Marbella
Sevilla B
Granada
Gáldar
Recreativo de Huelva
Realejos
Melilla
Córdoba
Jaén
Cádiz
Xerez
Vélez
Poli Almería
Poli Ejido
15/12/1996
Málaga
Jaén
Córdoba
Granada
Cádiz
Melilla
Poli Ejido
Mensajero
Sevilla B
Betis B
Guadix
Recreativo de Huelva
Realejos
Xerez
Gáldar
Atlético Marbella
Vélez
Poli Almería
13/02/1997
San Pedro
Cacereño
21/12/1996
Granada
Cádiz
22/12/1996
Melilla
Málaga
Xerez
Guadix
Atlético Marbella
Córdoba
Cacereño
Sevilla B
Betis B
Gáldar
Poli Ejido
Vélez
Poli Almería
Realejos
Recreativo de Huelva
San Pedro
12/02/1997
Mensajero
Jaén
04/01/1997
Mensajero
Vélez
Realejos
Poli Ejido
Guadix
Poli Almería
05/01/1997
Cádiz
Atlético Marbella
Gáldar
Cacereño
Jaén
Melilla
29/01/1997
Málaga
Granada
13/02/1997
Sevilla B
Recreativo de Huelva
Córdoba
Betis B
27/02/1997
San Pedro
Xerez
12/01/1997
Granada
Jaén
Atlético Marbella
Málaga
Xerez
Sevilla B
Cacereño
Córdoba
Melilla
Mensajero
Recreativo de Huelva
Gáldar
Betis B
Cádiz
Poli Almería
San Pedro
Poli Ejido
Guadix
Vélez
Realejos
18/01/1997
Atlético Marbella
Jaén
19/01/1997
Xerez
Gáldar
Granada
Melilla
Cacereño
Cádiz
Poli Ejido
San Pedro
Poli Almería
Sevilla B
Vélez
Guadix
Betis B
Málaga
19/03/1997
Realejos
Mensajero
20/03/1997
Recreativo de Huelva
Córdoba
22/01/1997
Jaén
Betis B
Mensajero
Granada
Córdoba
Xerez
Málaga
Cacereño
Cádiz
Recreativo de Huelva
Guadix
Realejos
Gáldar
Poli Almería
Sevilla B
Poli Ejido
Melilla
Atlético Marbella
San Pedro
Vélez
25/01/1997
Xerez
Cádiz
26/01/1997
Poli Almería
Córdoba
Cacereño
Jaén
Recreativo de Huelva
Málaga
Atlético Marbella
Granada
Poli Ejido
Gáldar
Vélez
Sevilla B
Guadix
Mensajero
Realejos
San Pedro
Betis B
Melilla
01/02/1997
Mensajero
Atlético Marbella
Jaén
Recreativo de Huelva
02/02/1997
Málaga
Xerez
Granada
Betis B
Sevilla B
Realejos
Cádiz
Poli Almería
Córdoba
Poli Ejido
Melilla
Cacereño
Gáldar
Vélez
San Pedro
Guadix
09/02/1997
Poli Almería
Málaga
Xerez
Jaén
Vélez
Córdoba
San Pedro
Mensajero
Cacereño
Granada
Poli Ejido
Cádiz
Realejos
Gáldar
Recreativo de Huelva
Melilla
Guadix
Sevilla B
Betis B
Atlético Marbella
15/02/1997
Cádiz
Vélez
16/02/1997
Málaga
Poli Ejido
Jaén
Poli Almería
Córdoba
Realejos
Granada
Recreativo de Huelva
Mensajero
Betis B
Sevilla B
San Pedro
Melilla
Xerez
Gáldar
Guadix
Atlético Marbella
Cacereño
22/02/1997
Vélez
Málaga
Recreativo de Huelva
Atlético Marbella
23/02/1997
Sevilla B
Mensajero
Poli Ejido
Jaén
Cacereño
Betis B
Guadix
Córdoba
Xerez
Granada
San Pedro
Gáldar
Realejos
Cádiz
Poli Almería
Melilla
01/03/1997
Melilla
Poli Ejido
Mensajero
Cacereño
02/03/1997
Jaén
Vélez
Córdoba
San Pedro
Cádiz
Guadix
Granada
Poli Almería
Gáldar
Sevilla B
Atlético Marbella
Xerez
Málaga
Realejos
Betis B
Recreativo de Huelva
09/03/1997
Guadix
Málaga
Sevilla B
Córdoba
Gáldar
Mensajero
Poli Ejido
Granada
Recreativo de Huelva
Cacereño
Realejos
Jaén
Xerez
Betis B
San Pedro
Cádiz
Vélez
Melilla
Poli Almería
Atlético Marbella
15/03/1997
Mensajero
Recreativo de Huelva
16/03/1997
Jaén
Guadix
Granada
Vélez
Cádiz
Sevilla B
Málaga
San Pedro
Cacereño
Xerez
Córdoba
Gáldar
Atlético Marbella
Poli Ejido
Melilla
Realejos
Betis B
Poli Almería
22/03/1997
Vélez
Atlético Marbella
23/03/1997
Realejos
Granada
Sevilla B
Málaga
Córdoba
Mensajero
San Pedro
Jaén
Guadix
Melilla
Gáldar
Cádiz
Xerez
Recreativo de Huelva
Poli Almería
Cacereño
Poli Ejido
Betis B
29/03/1997
Mensajero
Xerez
Recreativo de Huelva
Poli Almería
Atlético Marbella
Realejos
30/03/1997
Cádiz
Córdoba
Málaga
Gáldar
Melilla
San Pedro
Betis B
Vélez
Cacereño
Poli Ejido
Jaén
Sevilla B
03/04/1997
Granada
Guadix
05/04/1997
San Pedro
Granada
06/04/1997
Córdoba
Málaga
Gáldar
Jaén
Poli Ejido
Recreativo de Huelva
Cádiz
Mensajero
Poli Almería
Xerez
Sevilla B
Melilla
Realejos
Betis B
Guadix
Atlético Marbella
Vélez
Cacereño
12/04/1997
Jaén
Córdoba
Recreativo de Huelva
Vélez
Mensajero
Poli Almería
13/04/1997
Málaga
Cádiz
Atlético Marbella
San Pedro
Cacereño
Realejos
Melilla
Gáldar
Xerez
Poli Ejido
Betis B
Guadix
Granada
Sevilla B
19/04/1997
Sevilla B
Atlético Marbella
20/04/1997
Cádiz
Jaén
Gáldar
Granada
Córdoba
Melilla
Realejos
Recreativo de Huelva
Poli Ejido
Poli Almería
Málaga
Mensajero
Guadix
Cacereño
Vélez
Xerez
San Pedro
Betis B
26/04/1997
Mensajero
Poli Ejido
Granada
Córdoba
27/04/1997
Jaén
Málaga
Recreativo de Huelva
Guadix
Melilla
Cádiz
Betis B
Sevilla B
Poli Almería
Vélez
Cacereño
San Pedro
Xerez
Realejos
Atlético Marbella
Gáldar
03/05/1997
Cádiz
Granada
04/05/1997
Málaga
Melilla
Jaén
Mensajero
Córdoba
Atlético Marbella
San Pedro
Recreativo de Huelva
Guadix
Xerez
Vélez
Poli Ejido
Gáldar
Betis B
Sevilla B
Cacereño
Realejos
Poli Almería
10/05/1997
Atlético Marbella
Cádiz
Xerez
San Pedro
Recreativo de Huelva
Sevilla B
11/05/1997
Granada
Málaga
Vélez
Mensajero
Poli Ejido
Realejos
Cacereño
Gáldar
Betis B
Córdoba
Melilla
Jaén
Poli Almería
Guadix
17/05/1997
Mensajero
Melilla
18/05/1997
Gáldar
Recreativo de Huelva
Málaga
Atlético Marbella
Jaén
Granada
Córdoba
Cacereño
San Pedro
Poli Almería
Guadix
Poli Ejido
Sevilla B
Xerez
Cádiz
Betis B
Realejos
Vélez
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Córdoba713822511613810310
2Xerez6738191095436848
3Jaén66381812847271038
4Recreativo de Huelva633817129473211711
5Málaga603815158422710812
6Granada5838151310513410911
7Cádiz57381691352399716
8Mensajero5438131510454311318
9Sevilla B52381410145248909
10Gáldar513813121350461008
11Melilla51381491532359916
12Cacereño493811161146441179
13San Pedro483813916344210314
14Betis B4738121115394310012
15Guadix4538101513253515014
16Poli Almería45381291733391029
17Poli Ejido44381014143340928
18Vélez363881218446910910
19Realejos363810622276311114
20Atlético Marbella273851221235712310
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Iván Rosado
25
Puente
17
Loreto
14
Fali
12
Batista
12
Espejo
12
Manolo
11
Ángel Luis
11
José Mari
11
Diego Tristán
11
Manolo
10
Chico
10
Loren
10
Quique Romero
10
Arturo
10
 NomDem GroguesClub
Luis Merino
16
Corona
16
Castillo
16
Tomás
16
Puche
15
Rodolfo
15
Mingole
15
Bravo
14
Jesús Sánchez
14
Paquito
14
Raúl Domínguez
14
Rosa Hernández
14
Parra
13
Ríos
13
Zapatera
13
NomPTGTV
Matoso Aguilar11544
Diestro Manzano10474
Lara Rodríguez106113
García Delgado9531
Ramírez Domínguez8446
Martínez Griñán8566
García Payán8447
Bermúdez Negrón8415
Pereñíguez Pérez8407
Barea López8463
Lozano Segado8507
García de la Rosa8343
Peregrín Pérez8533
Rico Íñiguez7455
Martínez Franco7514
Batuecas Iglesias7476
Jávega Jiménez7365
Fernández Borbalán7383
Marmolejo Martínez7320
Ariza Villanueva6382
Ramírez Martos6262
Velasco Carballo6361
Ceballos Silva6343
González Segura6282
Rubinos Pérez6417
García Rubio6294
Pino Zamorano6346
De Haro Malvarez6274
García Rodríguez6302
Fernández Fernández6395
Ramírez Morales6286
Arcas Piqueres6301
Villalba Reneses5202
Pinar Martínez5334
Tárraga Sánchez5263
Gómez Sal5404
Pérez Pérez5241
Pérez Badía5332
Vizuete Fernández5213
Paradas Romero5312
Pérez Lima5262
Del Cerro Escobar5353
García Domínguez4221
Megía Dávila4273
Bro Sáez4140
García Pulido4231
Millán Domínguez4241
López López3191
Hernández Rodríguez3181
León Monzón3162
Dueñas Rodríguez3124
García Jorge3124
Gómez Gómez3201
Baños Martínez3172
Gil García3220
Benítez Barrios3152
Herreros Hodar3142
Montesinos Mariano3126
Lizondo Cortés3171
Carlos Codoñer3158
García Paños3171
Guerrero Arador2102
Acevedo Martínez2130
Tevar Muñoz2142
Fernández Hinojosa282
Armenta Fernández290
Jallas Amigo2140
Rábade Prieto2130
Gálvez Obrero160
Guardiola Rotger172
Muñiz Fernández140
García Menocal170
Rebollo Soto170
Rosanes González182
Parada Martínez182
Delgado Ferreiro181
Gómez Fuentes1100
Soberats Mas180
Gallardo Martínez130
Aguilera Hernando171
Ferreiro Varela152
Iglesias Figueroa172
González Díez171
Undiano Mallenco120
Pérez Riverol150
Iglesias Villanueva160
Rodado Rodríguez152
Pardo Clérigo131
Ochoa Díez150
Gauna Rodríguez141
Gols:
837
Gols Per Partit:
2,2
Targetes Grogues:
2130
Targetes Grogues Per Partit:
5,61
Expulsions:
227
Expulsions Per Partit:
0,6
Estrangers:
51
Percentatge Estrangers:
10,18
Victòries locals:
172
Victòries visitants:
95
Empats:
113
Màxima victòria local:
6-0 Xerez-Realejos
Màxima victòria visitant:
0-4 Realejos-Cádiz
Millor ratxa guanyadora:
Xerez: 8 Partits (Jornades 31-38)
Pitjor ratxa perdedora:
Atlético Marbella: 5 Partits (Jornades 34-38)
Millor ratxa no perdent:
Málaga: 14 Partits (Jornades 18-31)
Pitjor ratxa no guanyant:
Atlético Marbella: 18 Partits (Jornades 21-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error