Temporada 2017-18 2ª Divisió B Grup I

Resultats
19/08/2017
Valladolid B
Adarve
Cerceda
Navalcarnero
Racing de Ferrol
Coruxo
Real Madrid Castilla
Rayo Majadahonda
20/08/2017
Atlético de Madrid B
Gimnástica Segoviana
Celta de Vigo B
Pontevedra
Rápido de Bouzas
Guijuelo
Toledo
Talavera de la Reina
Fuenlabrada
Deportivo Fabril
San Sebastián de los Reyes
Ponferradina
26/08/2017
Gimnástica Segoviana
Celta de Vigo B
Pontevedra
Rápido de Bouzas
Talavera de la Reina
Fuenlabrada
Ponferradina
Racing de Ferrol
27/08/2017
Adarve
Atlético de Madrid B
Guijuelo
Cerceda
Navalcarnero
Toledo
Deportivo Fabril
San Sebastián de los Reyes
Coruxo
Real Madrid Castilla
Rayo Majadahonda
Valladolid B
02/09/2017
Valladolid B
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
Navalcarnero
03/09/2017
Celta de Vigo B
Adarve
Rápido de Bouzas
Gimnástica Segoviana
Cerceda
Pontevedra
Toledo
Guijuelo
San Sebastián de los Reyes
Talavera de la Reina
Racing de Ferrol
Deportivo Fabril
Real Madrid Castilla
Ponferradina
Rayo Majadahonda
Coruxo
09/09/2017
Coruxo
Valladolid B
10/09/2017
Atlético de Madrid B
Celta de Vigo B
Adarve
Rápido de Bouzas
Gimnástica Segoviana
Cerceda
Pontevedra
Toledo
Guijuelo
Fuenlabrada
Navalcarnero
San Sebastián de los Reyes
Talavera de la Reina
Racing de Ferrol
Deportivo Fabril
Real Madrid Castilla
Ponferradina
Rayo Majadahonda
16/09/2017
Cerceda
Adarve
Fuenlabrada
Pontevedra
Real Madrid Castilla
Talavera de la Reina
17/09/2017
Valladolid B
Celta de Vigo B
Rápido de Bouzas
Atlético de Madrid B
Toledo
Gimnástica Segoviana
San Sebastián de los Reyes
Guijuelo
Racing de Ferrol
Navalcarnero
Rayo Majadahonda
Deportivo Fabril
Coruxo
Ponferradina
23/09/2017
Celta de Vigo B
Rápido de Bouzas
24/09/2017
Atlético de Madrid B
Cerceda
Gimnástica Segoviana
Fuenlabrada
Pontevedra
San Sebastián de los Reyes
Guijuelo
Racing de Ferrol
Navalcarnero
Real Madrid Castilla
Talavera de la Reina
Rayo Majadahonda
Deportivo Fabril
Coruxo
Ponferradina
Valladolid B
Adarve
Toledo
30/09/2017
Cerceda
Celta de Vigo B
Real Madrid Castilla
Guijuelo
01/10/2017
Valladolid B
Rápido de Bouzas
Fuenlabrada
Adarve
San Sebastián de los Reyes
Gimnástica Segoviana
Racing de Ferrol
Pontevedra
Rayo Majadahonda
Navalcarnero
Coruxo
Talavera de la Reina
Ponferradina
Deportivo Fabril
Toledo
Atlético de Madrid B
07/10/2017
Rápido de Bouzas
Cerceda
Guijuelo
Rayo Majadahonda
08/10/2017
Celta de Vigo B
Toledo
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
Adarve
San Sebastián de los Reyes
Gimnástica Segoviana
Racing de Ferrol
Pontevedra
Real Madrid Castilla
Navalcarnero
Coruxo
Talavera de la Reina
Ponferradina
Deportivo Fabril
Valladolid B
14/10/2017
Valladolid B
Cerceda
Racing de Ferrol
Adarve
Real Madrid Castilla
Gimnástica Segoviana
15/10/2017
Toledo
Rápido de Bouzas
Fuenlabrada
Celta de Vigo B
San Sebastián de los Reyes
Atlético de Madrid B
Rayo Majadahonda
Pontevedra
Coruxo
Guijuelo
Ponferradina
Navalcarnero
Deportivo Fabril
Talavera de la Reina
21/10/2017
Rápido de Bouzas
Fuenlabrada
Guijuelo
Ponferradina
22/10/2017
Cerceda
Toledo
Celta de Vigo B
San Sebastián de los Reyes
Atlético de Madrid B
Racing de Ferrol
Adarve
Real Madrid Castilla
Gimnástica Segoviana
Rayo Majadahonda
Pontevedra
Coruxo
Navalcarnero
Deportivo Fabril
Talavera de la Reina
Valladolid B
28/10/2017
Valladolid B
Toledo
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
Coruxo
Gimnástica Segoviana
Talavera de la Reina
Navalcarnero
29/10/2017
Fuenlabrada
Cerceda
San Sebastián de los Reyes
Rápido de Bouzas
Rayo Majadahonda
Adarve
Ponferradina
Pontevedra
Deportivo Fabril
Guijuelo
01/11/2017
Toledo
Fuenlabrada
Cerceda
San Sebastián de los Reyes
Rápido de Bouzas
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
Rayo Majadahonda
Adarve
Coruxo
Gimnástica Segoviana
Ponferradina
Pontevedra
Deportivo Fabril
Guijuelo
Talavera de la Reina
Navalcarnero
Valladolid B
04/11/2017
Coruxo
Atlético de Madrid B
05/11/2017
Valladolid B
Fuenlabrada
San Sebastián de los Reyes
Toledo
Racing de Ferrol
Cerceda
Real Madrid Castilla
Rápido de Bouzas
Rayo Majadahonda
Celta de Vigo B
Ponferradina
Adarve
Deportivo Fabril
Gimnástica Segoviana
Talavera de la Reina
Pontevedra
Navalcarnero
Guijuelo
11/11/2017
Cerceda
Real Madrid Castilla
12/11/2017
Fuenlabrada
San Sebastián de los Reyes
Toledo
Racing de Ferrol
Rápido de Bouzas
Rayo Majadahonda
Celta de Vigo B
Coruxo
Atlético de Madrid B
Ponferradina
Adarve
Deportivo Fabril
Gimnástica Segoviana
Talavera de la Reina
Pontevedra
Navalcarnero
Guijuelo
Valladolid B
18/11/2017
Real Madrid Castilla
Toledo
19/11/2017
Valladolid B
San Sebastián de los Reyes
Racing de Ferrol
Fuenlabrada
Rayo Majadahonda
Cerceda
Coruxo
Rápido de Bouzas
Ponferradina
Celta de Vigo B
Deportivo Fabril
Atlético de Madrid B
Talavera de la Reina
Adarve
Navalcarnero
Gimnástica Segoviana
Guijuelo
Pontevedra
25/11/2017
Fuenlabrada
Real Madrid Castilla
Rápido de Bouzas
Ponferradina
Celta de Vigo B
Deportivo Fabril
26/11/2017
San Sebastián de los Reyes
Racing de Ferrol
Toledo
Rayo Majadahonda
Cerceda
Coruxo
Atlético de Madrid B
Talavera de la Reina
Adarve
Navalcarnero
Gimnástica Segoviana
Guijuelo
Pontevedra
Valladolid B
02/12/2017
Real Madrid Castilla
San Sebastián de los Reyes
Guijuelo
Adarve
03/12/2017
Valladolid B
Racing de Ferrol
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
Coruxo
Toledo
Ponferradina
Cerceda
Deportivo Fabril
Rápido de Bouzas
Talavera de la Reina
Celta de Vigo B
Navalcarnero
Atlético de Madrid B
Pontevedra
Gimnástica Segoviana
08/12/2017
Atlético de Madrid B
Guijuelo
09/12/2017
Racing de Ferrol
Real Madrid Castilla
10/12/2017
San Sebastián de los Reyes
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
Coruxo
Toledo
Ponferradina
Cerceda
Deportivo Fabril
Rápido de Bouzas
Talavera de la Reina
Celta de Vigo B
Navalcarnero
Adarve
Pontevedra
Valladolid B
Gimnástica Segoviana
15/12/2017
Real Madrid Castilla
Valladolid B
16/12/2017
Coruxo
San Sebastián de los Reyes
17/12/2017
Rayo Majadahonda
Racing de Ferrol
Ponferradina
Fuenlabrada
Deportivo Fabril
Toledo
Talavera de la Reina
Cerceda
Navalcarnero
Rápido de Bouzas
Guijuelo
Celta de Vigo B
Pontevedra
Atlético de Madrid B
Gimnástica Segoviana
Adarve
06/01/2018
Coruxo
Racing de Ferrol
07/01/2018
Pontevedra
Celta de Vigo B
Talavera de la Reina
Toledo
Deportivo Fabril
Fuenlabrada
Ponferradina
San Sebastián de los Reyes
Rayo Majadahonda
Real Madrid Castilla
08/01/2018
Navalcarnero
Cerceda
31/01/2018
Gimnástica Segoviana
Atlético de Madrid B
07/02/2018
Guijuelo
Rápido de Bouzas
14/02/2018
Adarve
Valladolid B
13/01/2018
Celta de Vigo B
Gimnástica Segoviana
14/01/2018
Atlético de Madrid B
Adarve
Rápido de Bouzas
Pontevedra
Cerceda
Guijuelo
Toledo
Navalcarnero
Fuenlabrada
Talavera de la Reina
San Sebastián de los Reyes
Deportivo Fabril
Racing de Ferrol
Ponferradina
Real Madrid Castilla
Coruxo
Valladolid B
Rayo Majadahonda
21/01/2018
Atlético de Madrid B
Valladolid B
Adarve
Celta de Vigo B
Gimnástica Segoviana
Rápido de Bouzas
Pontevedra
Cerceda
Guijuelo
Toledo
Navalcarnero
Fuenlabrada
Talavera de la Reina
San Sebastián de los Reyes
Deportivo Fabril
Racing de Ferrol
Ponferradina
Real Madrid Castilla
Coruxo
Rayo Majadahonda
27/01/2018
Cerceda
Gimnástica Segoviana
Fuenlabrada
Guijuelo
28/01/2018
Celta de Vigo B
Atlético de Madrid B
Rápido de Bouzas
Adarve
Toledo
Pontevedra
San Sebastián de los Reyes
Navalcarnero
Racing de Ferrol
Talavera de la Reina
Real Madrid Castilla
Deportivo Fabril
Rayo Majadahonda
Ponferradina
Valladolid B
Coruxo
03/02/2018
Guijuelo
San Sebastián de los Reyes
04/02/2018
Celta de Vigo B
Valladolid B
Atlético de Madrid B
Rápido de Bouzas
Adarve
Cerceda
Gimnástica Segoviana
Toledo
-
-
Pontevedra
Fuenlabrada
Navalcarnero
Racing de Ferrol
Talavera de la Reina
Real Madrid Castilla
Deportivo Fabril
Rayo Majadahonda
Ponferradina
Coruxo
10/02/2018
Coruxo
Deportivo Fabril
Valladolid B
Ponferradina
11/02/2018
Rápido de Bouzas
Celta de Vigo B
Cerceda
Atlético de Madrid B
Toledo
Adarve
Fuenlabrada
Gimnástica Segoviana
San Sebastián de los Reyes
Pontevedra
Racing de Ferrol
Guijuelo
Real Madrid Castilla
Navalcarnero
Rayo Majadahonda
Talavera de la Reina
17/02/2018
Rápido de Bouzas
Valladolid B
18/02/2018
Celta de Vigo B
Cerceda
Atlético de Madrid B
Toledo
Adarve
Fuenlabrada
Gimnástica Segoviana
San Sebastián de los Reyes
Pontevedra
Racing de Ferrol
Guijuelo
Real Madrid Castilla
Navalcarnero
Rayo Majadahonda
Talavera de la Reina
Coruxo
Deportivo Fabril
Ponferradina
25/02/2018
Cerceda
Rápido de Bouzas
-
-
Toledo
Celta de Vigo B
-
-
Fuenlabrada
Atlético de Madrid B
-
-
San Sebastián de los Reyes
Adarve
-
-
Racing de Ferrol
Gimnástica Segoviana
-
-
Real Madrid Castilla
Pontevedra
-
-
Rayo Majadahonda
Guijuelo
-
-
Coruxo
Navalcarnero
-
-
Ponferradina
Talavera de la Reina
-
-
Valladolid B
Deportivo Fabril
-
-
04/03/2018
Cerceda
Valladolid B
-
-
Rápido de Bouzas
Toledo
-
-
Celta de Vigo B
Fuenlabrada
-
-
Atlético de Madrid B
San Sebastián de los Reyes
-
-
Adarve
Racing de Ferrol
-
-
Gimnástica Segoviana
Real Madrid Castilla
-
-
Pontevedra
Rayo Majadahonda
-
-
Guijuelo
Coruxo
-
-
Navalcarnero
Ponferradina
-
-
Talavera de la Reina
Deportivo Fabril
-
-
11/03/2018
Toledo
Cerceda
-
-
Fuenlabrada
Rápido de Bouzas
-
-
San Sebastián de los Reyes
Celta de Vigo B
-
-
Racing de Ferrol
Atlético de Madrid B
-
-
Real Madrid Castilla
Adarve
-
-
Rayo Majadahonda
Gimnástica Segoviana
-
-
Coruxo
Pontevedra
-
-
Ponferradina
Guijuelo
-
-
Deportivo Fabril
Navalcarnero
-
-
Valladolid B
Talavera de la Reina
-
-
18/03/2018
Toledo
Valladolid B
-
-
Cerceda
Fuenlabrada
-
-
Rápido de Bouzas
San Sebastián de los Reyes
-
-
Celta de Vigo B
Racing de Ferrol
-
-
Atlético de Madrid B
Real Madrid Castilla
-
-
Adarve
Rayo Majadahonda
-
-
Gimnástica Segoviana
Coruxo
-
-
Pontevedra
Ponferradina
-
-
Guijuelo
Deportivo Fabril
-
-
Navalcarnero
Talavera de la Reina
-
-
25/03/2018
Fuenlabrada
Toledo
-
-
San Sebastián de los Reyes
Cerceda
-
-
Racing de Ferrol
Rápido de Bouzas
-
-
Real Madrid Castilla
Celta de Vigo B
-
-
Rayo Majadahonda
Atlético de Madrid B
-
-
Coruxo
Adarve
-
-
Ponferradina
Gimnástica Segoviana
-
-
Deportivo Fabril
Pontevedra
-
-
Talavera de la Reina
Guijuelo
-
-
Valladolid B
Navalcarnero
-
-
01/04/2018
Fuenlabrada
Valladolid B
-
-
Toledo
San Sebastián de los Reyes
-
-
Cerceda
Racing de Ferrol
-
-
Rápido de Bouzas
Real Madrid Castilla
-
-
Celta de Vigo B
Rayo Majadahonda
-
-
Atlético de Madrid B
Coruxo
-
-
Adarve
Ponferradina
-
-
Gimnástica Segoviana
Deportivo Fabril
-
-
Pontevedra
Talavera de la Reina
-
-
Guijuelo
Navalcarnero
-
-
08/04/2018
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
-
-
Racing de Ferrol
Toledo
-
-
Real Madrid Castilla
Cerceda
-
-
Rayo Majadahonda
Rápido de Bouzas
-
-
Coruxo
Celta de Vigo B
-
-
Ponferradina
Atlético de Madrid B
-
-
Deportivo Fabril
Adarve
-
-
Talavera de la Reina
Gimnástica Segoviana
-
-
Navalcarnero
Pontevedra
-
-
Valladolid B
Guijuelo
-
-
15/04/2018
San Sebastián de los Reyes
Valladolid B
-
-
Fuenlabrada
Racing de Ferrol
-
-
Toledo
Real Madrid Castilla
-
-
Cerceda
Rayo Majadahonda
-
-
Rápido de Bouzas
Coruxo
-
-
Celta de Vigo B
Ponferradina
-
-
Atlético de Madrid B
Deportivo Fabril
-
-
Adarve
Talavera de la Reina
-
-
Gimnástica Segoviana
Navalcarnero
-
-
Pontevedra
Guijuelo
-
-
22/04/2018
Racing de Ferrol
San Sebastián de los Reyes
-
-
Real Madrid Castilla
Fuenlabrada
-
-
Rayo Majadahonda
Toledo
-
-
Coruxo
Cerceda
-
-
Ponferradina
Rápido de Bouzas
-
-
Deportivo Fabril
Celta de Vigo B
-
-
Talavera de la Reina
Atlético de Madrid B
-
-
Navalcarnero
Adarve
-
-
Guijuelo
Gimnástica Segoviana
-
-
Valladolid B
Pontevedra
-
-
29/04/2018
Racing de Ferrol
Valladolid B
-
-
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid Castilla
-
-
Fuenlabrada
Rayo Majadahonda
-
-
Toledo
Coruxo
-
-
Cerceda
Ponferradina
-
-
Rápido de Bouzas
Deportivo Fabril
-
-
Celta de Vigo B
Talavera de la Reina
-
-
Atlético de Madrid B
Navalcarnero
-
-
Adarve
Guijuelo
-
-
Gimnástica Segoviana
Pontevedra
-
-
06/05/2018
Real Madrid Castilla
Racing de Ferrol
-
-
Rayo Majadahonda
San Sebastián de los Reyes
-
-
Coruxo
Fuenlabrada
-
-
Ponferradina
Toledo
-
-
Deportivo Fabril
Cerceda
-
-
Talavera de la Reina
Rápido de Bouzas
-
-
Navalcarnero
Celta de Vigo B
-
-
Guijuelo
Atlético de Madrid B
-
-
Pontevedra
Adarve
-
-
Gimnástica Segoviana
Valladolid B
-
-
13/05/2018
Valladolid B
Real Madrid Castilla
-
-
Racing de Ferrol
Rayo Majadahonda
-
-
San Sebastián de los Reyes
Coruxo
-
-
Fuenlabrada
Ponferradina
-
-
Toledo
Deportivo Fabril
-
-
Cerceda
Talavera de la Reina
-
-
Rápido de Bouzas
Navalcarnero
-
-
Celta de Vigo B
Guijuelo
-
-
Atlético de Madrid B
Pontevedra
-
-
Adarve
Gimnástica Segoviana
-
-
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Fuenlabrada522615744520500
2Rayo Majadahonda482614663923562
3Deportivo Fabril472613853218602
4Rápido de Bouzas4626121043222667
5Navalcarnero442613583332805
6Atlético de Madrid B4126101153630553
7Talavera de la Reina392610972729678
8Celta de Vigo B382610882724612
9San Sebastián de los Reyes372610793129787
10Real Madrid Castilla35269893728675
11Guijuelo352681172721572
12Adarve35269892932814
13Ponferradina302686123034645
14Coruxo302686122538801
15Pontevedra292678113131732
16Toledo262568113539667
17Gimnástica Segoviana2525510102331807
18Valladolid B2226410122440785
19Racing de Ferrol212649132037794
20Cerceda172645171540762
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens
Destacats
 NomDem GolsClub
Dioni
18
Yuri
12
Héctor
10
Añón
10
Joaquín
10
Silva
9
Hernández
8
Héctor Figueroa
8
Espinar
8
Mesa
8
Jesús
7
Dani
7
Luis Suárez
6
Ródenas
6
Calleja
6
 NomDem GroguesClub
Cidoncha
11
Joaquín
11
Pablo Crespo
11
De la Fuente
10
Sielva
10
De Lerma
10
Gonzalo
10
Ayoub
10
Mario
9
Torrejón
9
Saúl
9
Aldalur
9
Reguilón
9
Luis Suárez
8
Fran García
8
NomPTGTV
Fernández Pérez7502
Carbajales Gómez7411
Pérez Fernández7344
Ruiz Álvarez7303
Fernández Buergo7281
Gao Aladro6462
Valdés Díaz6413
Gallego Gambín5341
Velasco Arbaiza5283
Muñiz Ruiz5251
Román Román5250
Iglesias Villanueva5244
Vicente Moral5170
González Hernández4311
López Parra4302
Brea Peón4291
Martínez Santos4280
Fernández Rodríguez4273
Conejero Sánchez4202
García Gómez4201
Iglesias Gutiérrez4201
Pardeiro Puente4200
Del Río Lozano4172
Sánchez Sánchez4161
Pinto Herrera4160
Casanova Cudeiro4150
Fuente Martín3181
Sureda Cuenca3173
Pulido Santana3172
Alemán Pérez3164
Hernández Maeso3161
González Esteban3160
González Francés3160
Santos Pargaña3152
Rezola Etxeberria3151
Bueno Prieto3151
Orellana Cid3150
Ripoll Solano3150
Muñoz Piedra3150
Expósito Jaramillo3121
Campoy Candela3120
Espasandín Cores3101
González González3100
Mazo Maruri3100
Gálvez Rascón390
Peña Varela340
Carralero Calvo2170
Guzmán Mansilla2152
Martínez García2151
Sáez Vital2150
Soto Grado2141
Martínez Montalbán2140
López Puerta2140
Gómez Landazabal2130
Pérez Muley2130
Collado López2123
Campos Salinas2122
Palencia Caballero2120
Pozueta Rodríguez2110
Sesma Espinosa2101
Amar Ahmed2101
Caparrós Hernández2100
Chavet García290
Pérez Peraza280
Vázquez González280
Montes García260
Miralles Selma252
Rives Leal1101
Lax Franco181
Sánchez Alba180
Carrero Romera180
Massat171
Cid Camacho170
Bosch Doménech170
Díaz Escudero160
López Jiménez160
Carbonell Hernández160
Cambronero Gonzalez153
Latorre Gracia152
Yuste Querol151
Galech Apezteguía150
Díez Cano150
Varón Aceitón150
Catalá Ferrán150
Calderiña Pavón150
Sauleda Torrent150
Fernández Vidal141
Sánchez López141
Hernández Lorenzo140
Alberola Rojas130
Ortiz Arias130
Busquets Ferrer130
Mena Gimeno130
Montero de Lerma120
Barceló Roca120
Caucelo Sace000
Gols:
598
Gols Per Partit:
1,57
Targetes Grogues:
1374
Targetes Grogues Per Partit:
3,62
Expulsions:
80
Expulsions Per Partit:
0,21
Estrangers:
103
Percentatge Estrangers:
18,26
Victòries locals:
112
Victòries visitants:
67
Empats:
80
Màxima victòria local:
7-0 Fuenlabrada-Coruxo
Màxima victòria visitant:
0-4 Cerceda-Guijuelo
Millor ratxa guanyadora:
Deportivo Fabril: 7 Partits (Jornades 4-10)
Pitjor ratxa perdedora:
Cerceda: 11 Partits (Jornades 14-24)
Millor ratxa no perdent:
Fuenlabrada: 17 Partits (Jornades 2-18)
Pitjor ratxa no guanyant:
Cerceda: 21 Partits (Jornades 6-26)
Progrés
Matriu
Última actualització: 20/02/2018
Notificar error