Temporada 2017-18 2ª Divisió B Grup I

Resultats
19/08/2017
Valladolid B
Adarve
Cerceda
Navalcarnero
Racing de Ferrol
Coruxo
Real Madrid Castilla
Rayo Majadahonda
20/08/2017
Atlético de Madrid B
Gimnástica Segoviana
Celta de Vigo B
Pontevedra
Rápido de Bouzas
Guijuelo
Toledo
Talavera de la Reina
Fuenlabrada
Deportivo Fabril
San Sebastián de los Reyes
Ponferradina
26/08/2017
Gimnástica Segoviana
Celta de Vigo B
Pontevedra
Rápido de Bouzas
Talavera de la Reina
Fuenlabrada
Ponferradina
Racing de Ferrol
27/08/2017
Adarve
Atlético de Madrid B
Guijuelo
Cerceda
Navalcarnero
Toledo
Deportivo Fabril
San Sebastián de los Reyes
Coruxo
Real Madrid Castilla
Rayo Majadahonda
Valladolid B
02/09/2017
Valladolid B
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
Navalcarnero
03/09/2017
Celta de Vigo B
Adarve
Rápido de Bouzas
Gimnástica Segoviana
Cerceda
Pontevedra
Toledo
Guijuelo
San Sebastián de los Reyes
Talavera de la Reina
Racing de Ferrol
Deportivo Fabril
Real Madrid Castilla
Ponferradina
Rayo Majadahonda
Coruxo
09/09/2017
Coruxo
Valladolid B
10/09/2017
Atlético de Madrid B
Celta de Vigo B
Adarve
Rápido de Bouzas
Gimnástica Segoviana
Cerceda
Pontevedra
Toledo
Guijuelo
Fuenlabrada
Navalcarnero
San Sebastián de los Reyes
Talavera de la Reina
Racing de Ferrol
Deportivo Fabril
Real Madrid Castilla
Ponferradina
Rayo Majadahonda
16/09/2017
Cerceda
Adarve
Fuenlabrada
Pontevedra
Real Madrid Castilla
Talavera de la Reina
17/09/2017
Valladolid B
Celta de Vigo B
Rápido de Bouzas
Atlético de Madrid B
Toledo
Gimnástica Segoviana
San Sebastián de los Reyes
Guijuelo
Racing de Ferrol
Navalcarnero
Rayo Majadahonda
Deportivo Fabril
Coruxo
Ponferradina
24/09/2017
Celta de Vigo B
Rápido de Bouzas
-
-
Atlético de Madrid B
Cerceda
-
-
Gimnástica Segoviana
Fuenlabrada
-
-
Pontevedra
San Sebastián de los Reyes
-
-
Guijuelo
Racing de Ferrol
-
-
Navalcarnero
Real Madrid Castilla
-
-
Talavera de la Reina
Rayo Majadahonda
-
-
Deportivo Fabril
Coruxo
-
-
Ponferradina
Valladolid B
-
-
Adarve
Toledo
-
-
01/10/2017
Valladolid B
Rápido de Bouzas
-
-
Cerceda
Celta de Vigo B
-
-
Fuenlabrada
Adarve
-
-
San Sebastián de los Reyes
Gimnástica Segoviana
-
-
Racing de Ferrol
Pontevedra
-
-
Real Madrid Castilla
Guijuelo
-
-
Rayo Majadahonda
Navalcarnero
-
-
Coruxo
Talavera de la Reina
-
-
Ponferradina
Deportivo Fabril
-
-
Toledo
Atlético de Madrid B
-
-
08/10/2017
Rápido de Bouzas
Cerceda
-
-
Celta de Vigo B
Toledo
-
-
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
-
-
Adarve
San Sebastián de los Reyes
-
-
Gimnástica Segoviana
Racing de Ferrol
-
-
Pontevedra
Real Madrid Castilla
-
-
Guijuelo
Rayo Majadahonda
-
-
Navalcarnero
Coruxo
-
-
Talavera de la Reina
Ponferradina
-
-
Deportivo Fabril
Valladolid B
-
-
15/10/2017
Valladolid B
Cerceda
-
-
Toledo
Rápido de Bouzas
-
-
Fuenlabrada
Celta de Vigo B
-
-
San Sebastián de los Reyes
Atlético de Madrid B
-
-
Racing de Ferrol
Adarve
-
-
Real Madrid Castilla
Gimnástica Segoviana
-
-
Rayo Majadahonda
Pontevedra
-
-
Coruxo
Guijuelo
-
-
Ponferradina
Navalcarnero
-
-
Deportivo Fabril
Talavera de la Reina
-
-
22/10/2017
Cerceda
Toledo
-
-
Rápido de Bouzas
Fuenlabrada
-
-
Celta de Vigo B
San Sebastián de los Reyes
-
-
Atlético de Madrid B
Racing de Ferrol
-
-
Adarve
Real Madrid Castilla
-
-
Gimnástica Segoviana
Rayo Majadahonda
-
-
Pontevedra
Coruxo
-
-
Guijuelo
Ponferradina
-
-
Navalcarnero
Deportivo Fabril
-
-
Talavera de la Reina
Valladolid B
-
-
29/10/2017
Valladolid B
Toledo
-
-
Fuenlabrada
Cerceda
-
-
San Sebastián de los Reyes
Rápido de Bouzas
-
-
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
-
-
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
-
-
Rayo Majadahonda
Adarve
-
-
Coruxo
Gimnástica Segoviana
-
-
Ponferradina
Pontevedra
-
-
Deportivo Fabril
Guijuelo
-
-
Talavera de la Reina
Navalcarnero
-
-
01/11/2017
Toledo
Fuenlabrada
-
-
Cerceda
San Sebastián de los Reyes
-
-
Rápido de Bouzas
Racing de Ferrol
-
-
Celta de Vigo B
Real Madrid Castilla
-
-
Atlético de Madrid B
Rayo Majadahonda
-
-
Adarve
Coruxo
-
-
Gimnástica Segoviana
Ponferradina
-
-
Pontevedra
Deportivo Fabril
-
-
Guijuelo
Talavera de la Reina
-
-
Navalcarnero
Valladolid B
-
-
05/11/2017
Valladolid B
Fuenlabrada
-
-
San Sebastián de los Reyes
Toledo
-
-
Racing de Ferrol
Cerceda
-
-
Real Madrid Castilla
Rápido de Bouzas
-
-
Rayo Majadahonda
Celta de Vigo B
-
-
Coruxo
Atlético de Madrid B
-
-
Ponferradina
Adarve
-
-
Deportivo Fabril
Gimnástica Segoviana
-
-
Talavera de la Reina
Pontevedra
-
-
Navalcarnero
Guijuelo
-
-
12/11/2017
Fuenlabrada
San Sebastián de los Reyes
-
-
Toledo
Racing de Ferrol
-
-
Cerceda
Real Madrid Castilla
-
-
Rápido de Bouzas
Rayo Majadahonda
-
-
Celta de Vigo B
Coruxo
-
-
Atlético de Madrid B
Ponferradina
-
-
Adarve
Deportivo Fabril
-
-
Gimnástica Segoviana
Talavera de la Reina
-
-
Pontevedra
Navalcarnero
-
-
Guijuelo
Valladolid B
-
-
19/11/2017
Valladolid B
San Sebastián de los Reyes
-
-
Racing de Ferrol
Fuenlabrada
-
-
Real Madrid Castilla
Toledo
-
-
Rayo Majadahonda
Cerceda
-
-
Coruxo
Rápido de Bouzas
-
-
Ponferradina
Celta de Vigo B
-
-
Deportivo Fabril
Atlético de Madrid B
-
-
Talavera de la Reina
Adarve
-
-
Navalcarnero
Gimnástica Segoviana
-
-
Guijuelo
Pontevedra
-
-
26/11/2017
San Sebastián de los Reyes
Racing de Ferrol
-
-
Fuenlabrada
Real Madrid Castilla
-
-
Toledo
Rayo Majadahonda
-
-
Cerceda
Coruxo
-
-
Rápido de Bouzas
Ponferradina
-
-
Celta de Vigo B
Deportivo Fabril
-
-
Atlético de Madrid B
Talavera de la Reina
-
-
Adarve
Navalcarnero
-
-
Gimnástica Segoviana
Guijuelo
-
-
Pontevedra
Valladolid B
-
-
03/12/2017
Valladolid B
Racing de Ferrol
-
-
Real Madrid Castilla
San Sebastián de los Reyes
-
-
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
-
-
Coruxo
Toledo
-
-
Ponferradina
Cerceda
-
-
Deportivo Fabril
Rápido de Bouzas
-
-
Talavera de la Reina
Celta de Vigo B
-
-
Navalcarnero
Atlético de Madrid B
-
-
Guijuelo
Adarve
-
-
Pontevedra
Gimnástica Segoviana
-
-
10/12/2017
Racing de Ferrol
Real Madrid Castilla
-
-
San Sebastián de los Reyes
Rayo Majadahonda
-
-
Fuenlabrada
Coruxo
-
-
Toledo
Ponferradina
-
-
Cerceda
Deportivo Fabril
-
-
Rápido de Bouzas
Talavera de la Reina
-
-
Celta de Vigo B
Navalcarnero
-
-
Atlético de Madrid B
Guijuelo
-
-
Adarve
Pontevedra
-
-
Valladolid B
Gimnástica Segoviana
-
-
17/12/2017
Real Madrid Castilla
Valladolid B
-
-
Rayo Majadahonda
Racing de Ferrol
-
-
Coruxo
San Sebastián de los Reyes
-
-
Ponferradina
Fuenlabrada
-
-
Deportivo Fabril
Toledo
-
-
Talavera de la Reina
Cerceda
-
-
Navalcarnero
Rápido de Bouzas
-
-
Guijuelo
Celta de Vigo B
-
-
Pontevedra
Atlético de Madrid B
-
-
Gimnástica Segoviana
Adarve
-
-
07/01/2018
Adarve
Valladolid B
-
-
Gimnástica Segoviana
Atlético de Madrid B
-
-
Pontevedra
Celta de Vigo B
-
-
Guijuelo
Rápido de Bouzas
-
-
Navalcarnero
Cerceda
-
-
Talavera de la Reina
Toledo
-
-
Deportivo Fabril
Fuenlabrada
-
-
Ponferradina
San Sebastián de los Reyes
-
-
Coruxo
Racing de Ferrol
-
-
Rayo Majadahonda
Real Madrid Castilla
-
-
14/01/2018
Atlético de Madrid B
Adarve
-
-
Celta de Vigo B
Gimnástica Segoviana
-
-
Rápido de Bouzas
Pontevedra
-
-
Cerceda
Guijuelo
-
-
Toledo
Navalcarnero
-
-
Fuenlabrada
Talavera de la Reina
-
-
San Sebastián de los Reyes
Deportivo Fabril
-
-
Racing de Ferrol
Ponferradina
-
-
Real Madrid Castilla
Coruxo
-
-
Valladolid B
Rayo Majadahonda
-
-
21/01/2018
Atlético de Madrid B
Valladolid B
-
-
Adarve
Celta de Vigo B
-
-
Gimnástica Segoviana
Rápido de Bouzas
-
-
Pontevedra
Cerceda
-
-
Guijuelo
Toledo
-
-
Navalcarnero
Fuenlabrada
-
-
Talavera de la Reina
San Sebastián de los Reyes
-
-
Deportivo Fabril
Racing de Ferrol
-
-
Ponferradina
Real Madrid Castilla
-
-
Coruxo
Rayo Majadahonda
-
-
28/01/2018
Celta de Vigo B
Atlético de Madrid B
-
-
Rápido de Bouzas
Adarve
-
-
Cerceda
Gimnástica Segoviana
-
-
Toledo
Pontevedra
-
-
Fuenlabrada
Guijuelo
-
-
San Sebastián de los Reyes
Navalcarnero
-
-
Racing de Ferrol
Talavera de la Reina
-
-
Real Madrid Castilla
Deportivo Fabril
-
-
Rayo Majadahonda
Ponferradina
-
-
Valladolid B
Coruxo
-
-
04/02/2018
Celta de Vigo B
Valladolid B
-
-
Atlético de Madrid B
Rápido de Bouzas
-
-
Adarve
Cerceda
-
-
Gimnástica Segoviana
Toledo
-
-
Pontevedra
Fuenlabrada
-
-
Guijuelo
San Sebastián de los Reyes
-
-
Navalcarnero
Racing de Ferrol
-
-
Talavera de la Reina
Real Madrid Castilla
-
-
Deportivo Fabril
Rayo Majadahonda
-
-
Ponferradina
Coruxo
-
-
11/02/2018
Rápido de Bouzas
Celta de Vigo B
-
-
Cerceda
Atlético de Madrid B
-
-
Toledo
Adarve
-
-
Fuenlabrada
Gimnástica Segoviana
-
-
San Sebastián de los Reyes
Pontevedra
-
-
Racing de Ferrol
Guijuelo
-
-
Real Madrid Castilla
Navalcarnero
-
-
Rayo Majadahonda
Talavera de la Reina
-
-
Coruxo
Deportivo Fabril
-
-
Valladolid B
Ponferradina
-
-
18/02/2018
Rápido de Bouzas
Valladolid B
-
-
Celta de Vigo B
Cerceda
-
-
Atlético de Madrid B
Toledo
-
-
Adarve
Fuenlabrada
-
-
Gimnástica Segoviana
San Sebastián de los Reyes
-
-
Pontevedra
Racing de Ferrol
-
-
Guijuelo
Real Madrid Castilla
-
-
Navalcarnero
Rayo Majadahonda
-
-
Talavera de la Reina
Coruxo
-
-
Deportivo Fabril
Ponferradina
-
-
25/02/2018
Cerceda
Rápido de Bouzas
-
-
Toledo
Celta de Vigo B
-
-
Fuenlabrada
Atlético de Madrid B
-
-
San Sebastián de los Reyes
Adarve
-
-
Racing de Ferrol
Gimnástica Segoviana
-
-
Real Madrid Castilla
Pontevedra
-
-
Rayo Majadahonda
Guijuelo
-
-
Coruxo
Navalcarnero
-
-
Ponferradina
Talavera de la Reina
-
-
Valladolid B
Deportivo Fabril
-
-
04/03/2018
Cerceda
Valladolid B
-
-
Rápido de Bouzas
Toledo
-
-
Celta de Vigo B
Fuenlabrada
-
-
Atlético de Madrid B
San Sebastián de los Reyes
-
-
Adarve
Racing de Ferrol
-
-
Gimnástica Segoviana
Real Madrid Castilla
-
-
Pontevedra
Rayo Majadahonda
-
-
Guijuelo
Coruxo
-
-
Navalcarnero
Ponferradina
-
-
Talavera de la Reina
Deportivo Fabril
-
-
11/03/2018
Toledo
Cerceda
-
-
Fuenlabrada
Rápido de Bouzas
-
-
San Sebastián de los Reyes
Celta de Vigo B
-
-
Racing de Ferrol
Atlético de Madrid B
-
-
Real Madrid Castilla
Adarve
-
-
Rayo Majadahonda
Gimnástica Segoviana
-
-
Coruxo
Pontevedra
-
-
Ponferradina
Guijuelo
-
-
Deportivo Fabril
Navalcarnero
-
-
Valladolid B
Talavera de la Reina
-
-
18/03/2018
Toledo
Valladolid B
-
-
Cerceda
Fuenlabrada
-
-
Rápido de Bouzas
San Sebastián de los Reyes
-
-
Celta de Vigo B
Racing de Ferrol
-
-
Atlético de Madrid B
Real Madrid Castilla
-
-
Adarve
Rayo Majadahonda
-
-
Gimnástica Segoviana
Coruxo
-
-
Pontevedra
Ponferradina
-
-
Guijuelo
Deportivo Fabril
-
-
Navalcarnero
Talavera de la Reina
-
-
25/03/2018
Fuenlabrada
Toledo
-
-
San Sebastián de los Reyes
Cerceda
-
-
Racing de Ferrol
Rápido de Bouzas
-
-
Real Madrid Castilla
Celta de Vigo B
-
-
Rayo Majadahonda
Atlético de Madrid B
-
-
Coruxo
Adarve
-
-
Ponferradina
Gimnástica Segoviana
-
-
Deportivo Fabril
Pontevedra
-
-
Talavera de la Reina
Guijuelo
-
-
Valladolid B
Navalcarnero
-
-
01/04/2018
Fuenlabrada
Valladolid B
-
-
Toledo
San Sebastián de los Reyes
-
-
Cerceda
Racing de Ferrol
-
-
Rápido de Bouzas
Real Madrid Castilla
-
-
Celta de Vigo B
Rayo Majadahonda
-
-
Atlético de Madrid B
Coruxo
-
-
Adarve
Ponferradina
-
-
Gimnástica Segoviana
Deportivo Fabril
-
-
Pontevedra
Talavera de la Reina
-
-
Guijuelo
Navalcarnero
-
-
08/04/2018
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
-
-
Racing de Ferrol
Toledo
-
-
Real Madrid Castilla
Cerceda
-
-
Rayo Majadahonda
Rápido de Bouzas
-
-
Coruxo
Celta de Vigo B
-
-
Ponferradina
Atlético de Madrid B
-
-
Deportivo Fabril
Adarve
-
-
Talavera de la Reina
Gimnástica Segoviana
-
-
Navalcarnero
Pontevedra
-
-
Valladolid B
Guijuelo
-
-
15/04/2018
San Sebastián de los Reyes
Valladolid B
-
-
Fuenlabrada
Racing de Ferrol
-
-
Toledo
Real Madrid Castilla
-
-
Cerceda
Rayo Majadahonda
-
-
Rápido de Bouzas
Coruxo
-
-
Celta de Vigo B
Ponferradina
-
-
Atlético de Madrid B
Deportivo Fabril
-
-
Adarve
Talavera de la Reina
-
-
Gimnástica Segoviana
Navalcarnero
-
-
Pontevedra
Guijuelo
-
-
22/04/2018
Racing de Ferrol
San Sebastián de los Reyes
-
-
Real Madrid Castilla
Fuenlabrada
-
-
Rayo Majadahonda
Toledo
-
-
Coruxo
Cerceda
-
-
Ponferradina
Rápido de Bouzas
-
-
Deportivo Fabril
Celta de Vigo B
-
-
Talavera de la Reina
Atlético de Madrid B
-
-
Navalcarnero
Adarve
-
-
Guijuelo
Gimnástica Segoviana
-
-
Valladolid B
Pontevedra
-
-
29/04/2018
Racing de Ferrol
Valladolid B
-
-
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid Castilla
-
-
Fuenlabrada
Rayo Majadahonda
-
-
Toledo
Coruxo
-
-
Cerceda
Ponferradina
-
-
Rápido de Bouzas
Deportivo Fabril
-
-
Celta de Vigo B
Talavera de la Reina
-
-
Atlético de Madrid B
Navalcarnero
-
-
Adarve
Guijuelo
-
-
Gimnástica Segoviana
Pontevedra
-
-
06/05/2018
Real Madrid Castilla
Racing de Ferrol
-
-
Rayo Majadahonda
San Sebastián de los Reyes
-
-
Coruxo
Fuenlabrada
-
-
Ponferradina
Toledo
-
-
Deportivo Fabril
Cerceda
-
-
Talavera de la Reina
Rápido de Bouzas
-
-
Navalcarnero
Celta de Vigo B
-
-
Guijuelo
Atlético de Madrid B
-
-
Pontevedra
Adarve
-
-
Gimnástica Segoviana
Valladolid B
-
-
13/05/2018
Valladolid B
Real Madrid Castilla
-
-
Racing de Ferrol
Rayo Majadahonda
-
-
San Sebastián de los Reyes
Coruxo
-
-
Fuenlabrada
Ponferradina
-
-
Toledo
Deportivo Fabril
-
-
Cerceda
Talavera de la Reina
-
-
Rápido de Bouzas
Navalcarnero
-
-
Celta de Vigo B
Guijuelo
-
-
Atlético de Madrid B
Pontevedra
-
-
Adarve
Gimnástica Segoviana
-
-
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Cerceda12540152170
2Celta de Vigo B1153209380
3Rápido de Bouzas11532074121
4Fuenlabrada1053118480
5Deportivo Fabril10531173131
6San Sebastián de los Reyes10531174140
7Navalcarnero10531187200
8Atlético de Madrid B952309680
9Coruxo9530245150
10Racing de Ferrol8522132141
11Real Madrid Castilla7521276120
12Toledo65131139141
13Rayo Majadahonda65203910102
14Ponferradina5512254111
15Guijuelo4511335160
16Adarve3503258142
17Talavera de la Reina2502326122
18Pontevedra15014510131
19Gimnástica Segoviana15014413110
20Valladolid B15014413150
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens
Destacats
 NomDem GolsClub
Dražić
4
Héctor
3
Ródenas
3
Hernández
3
Añón
3
Joaquín
3
Álvaro Antón
3
Héctor Figueroa
3
Mesa
3
Dani Gómez
3
Berodia
3
Jeisson
3
 García
2
Calleja
2
Carnero
2
 NomDem GroguesClub
Carlos
4
Vicente Romero
4
Luis Suárez
3
Velásquez
3
Borja
3
Fuster
3
Álex González
3
Cidoncha
3
Edgar
3
Joaquín
3
Blas
3
Saúl
3
Zazo
3
Aldalur
3
Gonzalo
3
Gols:
124
Gols Per Partit:
0,33
Targetes Grogues:
257
Targetes Grogues Per Partit:
0,68
Expulsions:
12
Expulsions Per Partit:
0,03
Estrangers:
64
Percentatge Estrangers:
14,71
Victòries locals:
18
Victòries visitants:
18
Empats:
344
Màxima victòria local:
6-1 Toledo-Gimnástica Segoviana
Màxima victòria visitant:
0-3 Coruxo-Real Madrid Castilla
Millor ratxa guanyadora:
Cerceda: 4 Partits (Jornades 2-5)
Pitjor ratxa perdedora:
Valladolid B: 4 Partits (Jornades 2-5)
Millor ratxa no perdent:
Atlético de Madrid B: 38 Partits (Jornades 1-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Valladolid B: 38 Partits (Jornades 1-38)
Progrés
Matriu
AdaAtlCelCerCorDepFueGimGuiNavPonfPonRacRápRayReaSanTalTolVal
Adarve-2-21-1
Atlético de Madrid B-1-13-1
Celta de Vigo B3-1-2-1
Cerceda1-0-0-11-0
Coruxo-1-00-31-0
Deportivo Fabril-3-00-1
Fuenlabrada1-2-2-22-0
Gimnástica Segoviana0-01-2-
Guijuelo0-10-2-
Navalcarnero-2-42-1
Ponferradina-0-04-0
Pontevedra-1-23-3
Racing de Ferrol1-01-10-1-
Rápido de Bouzas1-12-11-0-
Rayo Majadahonda1-20-1-6-2
Real Madrid Castilla1-11-2-2-0
San Sebastián de los Reyes0-22-0-0-0
Talavera de la Reina0-10-1-
Toledo6-11-12-2-
Valladolid B1-11-20-3-
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error