Temporada 2001-02 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
01/09/2001
Betis B
Mérida UD
02/09/2001
Mallorca B
Granada
Almería
Cartagonova
Motril
Écija
San Fernando
Cádiz
Algeciras
Ceuta
Melilla
Balompédica Linense
Coria
Jerez
Díter Zafra
Sevilla B
Ciudad de Murcia
Dos Hermanas
08/09/2001
Sevilla B
Coria
Jerez
San Fernando
09/09/2001
Cádiz
Algeciras
Dos Hermanas
Mallorca B
Écija
Ciudad de Murcia
Ceuta
Motril
Balompédica Linense
Almería
Granada
Melilla
Mérida UD
Díter Zafra
Cartagonova
Betis B
14/09/2001
Mérida UD
Cartagonova
15/09/2001
Ciudad de Murcia
Ceuta
16/09/2001
San Fernando
Sevilla B
Melilla
Dos Hermanas
Motril
Cádiz
Betis B
Balompédica Linense
Almería
Granada
Algeciras
Jerez
Díter Zafra
Coria
04/10/2001
Mallorca B
Écija
21/09/2001
Écija
Melilla
23/09/2001
Granada
Betis B
Balompédica Linense
Mérida UD
Ceuta
Mallorca B
Cádiz
Ciudad de Murcia
Coria
San Fernando
Dos Hermanas
Almería
Cartagonova
Díter Zafra
Jerez
Motril
Sevilla B
Algeciras
28/09/2001
Mallorca B
Cádiz
30/09/2001
Betis B
Dos Hermanas
Ciudad de Murcia
Jerez
Díter Zafra
San Fernando
Almería
Écija
Mérida UD
Granada
Melilla
Ceuta
Cartagonova
Balompédica Linense
Motril
Sevilla B
Algeciras
Coria
05/10/2001
Sevilla B
Ciudad de Murcia
07/10/2001
Granada
Cartagonova
Jerez
Mallorca B
Coria
Motril
Ceuta
Almería
Balompédica Linense
Díter Zafra
Cádiz
Melilla
Écija
Betis B
San Fernando
Algeciras
Dos Hermanas
Mérida UD
12/10/2001
Cartagonova
Dos Hermanas
13/10/2001
Ciudad de Murcia
Coria
14/10/2001
Balompédica Linense
Granada
Motril
San Fernando
Mérida UD
Écija
Betis B
Ceuta
Díter Zafra
Algeciras
Almería
Cádiz
Melilla
Jerez
Mallorca B
Sevilla B
21/10/2001
Algeciras
Motril
Granada
Díter Zafra
Ceuta
Mérida UD
Cádiz
Betis B
Jerez
Almería
Dos Hermanas
Balompédica Linense
San Fernando
Ciudad de Murcia
Écija
Cartagonova
Sevilla B
Melilla
Coria
Mallorca B
28/10/2001
Granada
Dos Hermanas
Ciudad de Murcia
Algeciras
Cartagonova
Ceuta
Mérida UD
Cádiz
Díter Zafra
Motril
Mallorca B
San Fernando
Almería
Sevilla B
Melilla
Coria
Betis B
Jerez
Balompédica Linense
Écija
02/11/2001
Ceuta
Balompédica Linense
04/11/2001
Sevilla B
Betis B
Motril
Ciudad de Murcia
Dos Hermanas
Díter Zafra
Cádiz
Cartagonova
San Fernando
Melilla
Coria
Almería
Écija
Granada
Algeciras
Mallorca B
Jerez
Mérida UD
09/11/2001
Mallorca B
Motril
10/11/2001
Almería
San Fernando
Mérida UD
Sevilla B
11/11/2001
Dos Hermanas
Écija
Betis B
Coria
Balompédica Linense
Cádiz
Melilla
Algeciras
Granada
Ceuta
Díter Zafra
Ciudad de Murcia
Cartagonova
Jerez
16/11/2001
Motril
Melilla
18/11/2001
Jerez
Balompédica Linense
Coria
Mérida UD
Sevilla B
Cartagonova
Cádiz
Granada
Ciudad de Murcia
Mallorca B
Ceuta
Dos Hermanas
Écija
Díter Zafra
Algeciras
Almería
San Fernando
Betis B
23/11/2001
Díter Zafra
Mallorca B
24/11/2001
Écija
Ceuta
25/11/2001
Dos Hermanas
Cádiz
Melilla
Ciudad de Murcia
Betis B
Algeciras
Almería
Motril
Mérida UD
San Fernando
Granada
Jerez
Balompédica Linense
Sevilla B
Cartagonova
Coria
30/11/2001
Jerez
Dos Hermanas
01/12/2001
Mallorca B
Melilla
02/12/2001
San Fernando
Cartagonova
Sevilla B
Granada
Motril
Betis B
Cádiz
Écija
Ciudad de Murcia
Almería
Ceuta
Díter Zafra
Coria
Balompédica Linense
Algeciras
Mérida UD
07/12/2001
Cartagonova
Algeciras
09/12/2001
Granada
Coria
Écija
Jerez
Balompédica Linense
San Fernando
Ceuta
Cádiz
Dos Hermanas
Sevilla B
Mérida UD
Motril
Betis B
Ciudad de Murcia
Almería
Mallorca B
Díter Zafra
Melilla
14/12/2001
Jerez
Ceuta
15/12/2001
Ciudad de Murcia
Mérida UD
Melilla
Almería
16/12/2001
San Fernando
Granada
Algeciras
Balompédica Linense
Cádiz
Díter Zafra
Mallorca B
Betis B
Motril
Cartagonova
Sevilla B
Écija
Coria
Dos Hermanas
21/12/2001
Cádiz
Jerez
22/12/2001
Écija
Coria
Ceuta
Sevilla B
Granada
Algeciras
Díter Zafra
Almería
23/12/2001
Cartagonova
Ciudad de Murcia
Mérida UD
Mallorca B
Dos Hermanas
San Fernando
03/01/2002
Balompédica Linense
Motril
09/01/2002
Betis B
Melilla
04/01/2002
Coria
Ceuta
05/01/2002
San Fernando
Écija
06/01/2002
Mallorca B
Cartagonova
Almería
Betis B
Motril
Granada
Algeciras
Dos Hermanas
Melilla
Mérida UD
Díter Zafra
Jerez
Ciudad de Murcia
Balompédica Linense
07/01/2002
Sevilla B
Cádiz
11/01/2002
Mérida UD
Almería
13/01/2002
Cádiz
Coria
Jerez
Sevilla B
Écija
Algeciras
Dos Hermanas
Motril
Cartagonova
Melilla
Ceuta
San Fernando
Granada
Ciudad de Murcia
Betis B
Díter Zafra
Balompédica Linense
Mallorca B
18/01/2002
Granada
Mallorca B
20/01/2002
Ceuta
Algeciras
Balompédica Linense
Melilla
Mérida UD
Betis B
Cádiz
San Fernando
Sevilla B
Díter Zafra
Écija
Motril
Dos Hermanas
Ciudad de Murcia
Cartagonova
Almería
Jerez
Coria
25/01/2002
Algeciras
Cádiz
San Fernando
Jerez
27/01/2002
Melilla
Granada
Coria
Sevilla B
Ciudad de Murcia
Écija
Motril
Ceuta
Betis B
Cartagonova
Almería
Balompédica Linense
Díter Zafra
Mérida UD
Mallorca B
Dos Hermanas
01/02/2002
Coria
Díter Zafra
Granada
Almería
02/02/2002
Écija
Mallorca B
Ceuta
Ciudad de Murcia
Cádiz
Motril
03/02/2002
Dos Hermanas
Melilla
Cartagonova
Mérida UD
Sevilla B
San Fernando
Balompédica Linense
Betis B
Jerez
Algeciras
06/02/2002
Mallorca B
Ceuta
Betis B
Granada
Díter Zafra
Cartagonova
San Fernando
Coria
Melilla
Écija
Ciudad de Murcia
Cádiz
Mérida UD
Balompédica Linense
Motril
Jerez
Almería
Dos Hermanas
Algeciras
Sevilla B
09/02/2002
Coria
Algeciras
10/02/2002
Sevilla B
Motril
Granada
Mérida UD
Jerez
Ciudad de Murcia
Cádiz
Mallorca B
Dos Hermanas
Betis B
Ceuta
Melilla
Écija
Almería
San Fernando
Díter Zafra
Balompédica Linense
Cartagonova
15/02/2002
Melilla
Cádiz
Algeciras
San Fernando
17/02/2002
Ciudad de Murcia
Sevilla B
Mallorca B
Jerez
Mérida UD
Dos Hermanas
Almería
Ceuta
Cartagonova
Granada
Motril
Coria
Betis B
Écija
Díter Zafra
Balompédica Linense
22/02/2002
Cádiz
Almería
Écija
Mérida UD
24/02/2002
Ceuta
Betis B
Dos Hermanas
Cartagonova
Algeciras
Díter Zafra
San Fernando
Motril
Coria
Ciudad de Murcia
Granada
Balompédica Linense
Jerez
Melilla
Sevilla B
Mallorca B
01/03/2002
Betis B
Cádiz
Almería
Jerez
03/03/2002
Ciudad de Murcia
San Fernando
Melilla
Sevilla B
Cartagonova
Écija
Díter Zafra
Granada
Mérida UD
Ceuta
Motril
Algeciras
Mallorca B
Coria
Balompédica Linense
Dos Hermanas
08/03/2002
Motril
Díter Zafra
Sevilla B
Almería
10/03/2002
Ceuta
Cartagonova
Jerez
Betis B
Écija
Balompédica Linense
Dos Hermanas
Granada
Algeciras
Ciudad de Murcia
Cádiz
Mérida UD
San Fernando
Mallorca B
Coria
Melilla
15/03/2002
Betis B
Sevilla B
Ciudad de Murcia
Motril
17/03/2002
Melilla
San Fernando
Granada
Écija
Mallorca B
Algeciras
Cartagonova
Cádiz
Balompédica Linense
Ceuta
Díter Zafra
Dos Hermanas
Mérida UD
Jerez
Almería
Coria
22/03/2002
Algeciras
Melilla
San Fernando
Almería
23/03/2002
Écija
Dos Hermanas
Cádiz
Balompédica Linense
24/03/2002
Ciudad de Murcia
Díter Zafra
Motril
Mallorca B
Ceuta
Granada
Coria
Betis B
Jerez
Cartagonova
Sevilla B
Mérida UD
30/03/2002
Granada
Cádiz
Mérida UD
Coria
31/03/2002
Balompédica Linense
Jerez
Dos Hermanas
Ceuta
Mallorca B
Ciudad de Murcia
Almería
Algeciras
Díter Zafra
Écija
Melilla
Motril
Cartagonova
Sevilla B
Betis B
San Fernando
05/04/2002
Motril
Almería
San Fernando
Mérida UD
07/04/2002
Cádiz
Dos Hermanas
Algeciras
Betis B
Jerez
Granada
Sevilla B
Balompédica Linense
Mallorca B
Díter Zafra
Ceuta
Écija
Ciudad de Murcia
Melilla
Coria
Cartagonova
12/04/2002
Écija
Cádiz
Almería
Ciudad de Murcia
13/04/2002
Melilla
Mallorca B
14/04/2002
Granada
Sevilla B
Betis B
Motril
Balompédica Linense
Coria
Mérida UD
Algeciras
Díter Zafra
Ceuta
Cartagonova
San Fernando
Dos Hermanas
Jerez
19/04/2002
Coria
Granada
Mallorca B
Almería
21/04/2002
Jerez
Écija
Sevilla B
Dos Hermanas
Cádiz
Ceuta
San Fernando
Balompédica Linense
Motril
Mérida UD
Melilla
Díter Zafra
Ciudad de Murcia
Betis B
Algeciras
Cartagonova
26/04/2002
Betis B
Mallorca B
Granada
San Fernando
27/04/2002
Ceuta
Jerez
28/04/2002
Dos Hermanas
Coria
Écija
Sevilla B
Almería
Melilla
Mérida UD
Ciudad de Murcia
Díter Zafra
Cádiz
Balompédica Linense
Algeciras
Cartagonova
Motril
03/05/2002
Algeciras
Granada
Sevilla B
Ceuta
05/05/2002
Almería
Díter Zafra
Motril
Balompédica Linense
Jerez
Cádiz
Melilla
Betis B
Mallorca B
Mérida UD
San Fernando
Dos Hermanas
Ciudad de Murcia
Cartagonova
Coria
Écija
10/05/2002
Cartagonova
Mallorca B
11/05/2002
Ceuta
Coria
12/05/2002
Cádiz
Sevilla B
Balompédica Linense
Ciudad de Murcia
Granada
Motril
Jerez
Díter Zafra
Betis B
Almería
Mérida UD
Melilla
Écija
San Fernando
Dos Hermanas
Algeciras
17/05/2002
Coria
Cádiz
19/05/2002
Ciudad de Murcia
Granada
Motril
Dos Hermanas
Almería
Mérida UD
San Fernando
Ceuta
Algeciras
Écija
Melilla
Cartagonova
Mallorca B
Balompédica Linense
Sevilla B
Jerez
Díter Zafra
Betis B
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Motril77382387552911810
2Ceuta7738238747221087
3Almería7338227956351138
4Mérida UD64381713842301088
5Ciudad de Murcia603818614393813114
6Jerez55381316946361209
7Cádiz5438141212383311611
8Betis B533812179384010314
9Écija5138131213333211514
10Granada50381481640451206
11Sevilla B45381015132930796
12Cartagonova4438101414304711913
13Algeciras4438101414263313712
14Díter Zafra4438101414354213117
15Mallorca B43381110174445999
16Melilla43381013153539898
17Balompédica Linense42381012162936885
18Dos Hermanas40389131634389512
19San Fernando3538811193451896
20Coria303879222756977
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Raúl Sánchez
22
Iván
15
Huegun
14
Dezotti
13
Zárate
12
Marín
11
Marcelino
11
Chico
11
Pedro Ríos
10
Maldonado
10
Honorio
10
Ortiz
9
Ortiz
9
Israel
9
Ordóñez
9
 NomDem GroguesClub
Huegun
15
Izquierdo
15
Manolo Sánchez
15
Velázquez
15
Mariano
15
Cervián
14
Axier
14
Montero
14
Romero
14
Kisko
14
Moi
13
Castillo
13
Diego Camacho
13
Tártara
13
Zamora
13
NomPTGTV
Arias Madrid11607
Ontanaya López10630
García Domínguez10503
Illana Fuentes9512
López López9505
Santana Ponce8497
Ariza Villanueva8448
Peregrín Pérez8498
Pérez Montero8442
Ceballos Silva8322
Sánchez Moreno8493
Perdigones Pacheco8411
García Mollá7393
Barea López7364
Gallo Moreno7472
Suárez Betancor7517
Caballero Montero7330
Gómez Navarrete7391
Pardo Calvo7596
Álvarez García7532
Hevia Obras6318
Bleda Monteagudo6311
Ramírez Morales6290
De Pintos Francés6284
Martínez Montoro6383
Ortiz García6422
Díaz Batista6353
Pérez Taboada64110
Cerezuela Caravaca6290
García Pulido6365
Afonso Suárez63810
Cuesta Ferreiro6423
González Mateu6336
Castillo Estévez6265
Jiménez Moreno6403
Bro Sáez5191
Arcas González5181
Gutiérrez Roldán5331
García Soto5250
Gallego García5371
Lozano Segado5311
Del Cerro Grande5283
Curbelo González5204
Martínez Gómez5282
García Coronel5254
Ortiz Blanco5295
Martínez Franco4263
Sánchez Ramos4355
Tárraga Sánchez4240
Pérez Riverol4162
Bernabé García4271
Méndez Núñez4182
Pereñíguez Pérez4143
Campos Andreu4221
Megía Dávila4190
González Segura4222
Serrano Corbalán4211
Gómez Gómez3194
Soriano Martínez3222
Melchor Ibáñez3231
Martín Carballo3180
Sánchez Martín3171
Renales Galindo2113
Mateos González2170
Soto Miranda130
Iglesias Villanueva140
Herráez Prieto121
Arca Vázquez150
Gallardo Martínez171
Esquerdo Rodríguez131
Bastos Martínez150
Amoedo Chas151
Fuentes Martín160
Torralba Jiménez181
Gálvez Obrero151
Gols:
757
Gols Per Partit:
1,99
Targetes Grogues:
2175
Targetes Grogues Per Partit:
5,72
Expulsions:
196
Expulsions Per Partit:
0,52
Estrangers:
37
Percentatge Estrangers:
7,17
Victòries locals:
157
Victòries visitants:
107
Empats:
116
Màxima victòria local:
5-0 Motril-Cádiz
Màxima victòria visitant:
0-4 Coria-Mérida UD
Millor ratxa guanyadora:
Mérida UD: 5 Partits (Jornades 34-38)
Pitjor ratxa perdedora:
Coria: 5 Partits (Jornades 3-7)
Millor ratxa no perdent:
Jerez: 12 Partits (Jornades 2-13)
Pitjor ratxa no guanyant:
Cartagonova: 14 Partits (Jornades 19-32)
Progrés
Matriu
Última actualització: 20/10/2017
Notificar error