Temporada 2004-05 2ª Divisió B Grup II

Resultats
28/08/2004
Lemona
Burgos CF
Guijuelo
Marino de Luanco
Palencia
Ponferradina
29/08/2004
Sestao River
Haro
Alfaro
Barakaldo
Mirandés
Amurrio
Recreación
Alavés B
Real Unión
Zamora
Cultural Leonesa
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
05/09/2004
Barakaldo
Recreación
Zamora
Sestao River
Ponferradina
Lemona
Amurrio
Palencia
Alavés B
Cultural Leonesa
Real Sociedad B
Mirandés
Burgos CF
Real Unión
Marino de Luanco
Bilbao Athletic
Haro
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Alfaro
12/09/2004
Lemona
Amurrio
Sestao River
Burgos CF
Cultural Leonesa
Barakaldo
Mirandés
Alavés B
Palencia
Real Sociedad B
Real Unión
Ponferradina
Bilbao Athletic
Alfaro
Marino de Luanco
Haro
Guijuelo
Zamora
Recreación
Gimnástica de Torrelavega
18/09/2004
Alavés B
Palencia
Amurrio
Real Unión
19/09/2004
Barakaldo
Mirandés
Real Sociedad B
Lemona
Ponferradina
Sestao River
Haro
Bilbao Athletic
Zamora
Marino de Luanco
Burgos CF
Guijuelo
Alfaro
Recreación
Gimnástica de Torrelavega
Cultural Leonesa
26/09/2004
Sestao River
Amurrio
Lemona
Alavés B
Palencia
Barakaldo
Real Unión
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Recreación
Marino de Luanco
Burgos CF
Mirandés
Gimnástica de Torrelavega
Haro
Zamora
Guijuelo
Ponferradina
Cultural Leonesa
Alfaro
03/10/2004
Real Sociedad B
Sestao River
Alavés B
Real Unión
Barakaldo
Lemona
Amurrio
Guijuelo
Zamora
Bilbao Athletic
Ponferradina
Marino de Luanco
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
Burgos CF
Haro
Recreación
Cultural Leonesa
Alfaro
Mirandés
09/10/2004
Sestao River
Alavés B
Lemona
Gimnástica de Torrelavega
Marino de Luanco
Amurrio
10/10/2004
Real Unión
Barakaldo
Guijuelo
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Cultural Leonesa
Haro
Ponferradina
Palencia
Alfaro
Zamora
Burgos CF
Mirandés
Recreación
16/10/2004
Barakaldo
Sestao River
Real Sociedad B
Marino de Luanco
17/10/2004
Amurrio
Haro
Alfaro
Lemona
Alavés B
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
Burgos CF
Bilbao Athletic
Ponferradina
Zamora
Recreación
Palencia
Cultural Leonesa
Mirandés
23/10/2004
Lemona
Recreación
24/10/2004
Sestao River
Gimnástica de Torrelavega
Marino de Luanco
Alavés B
Guijuelo
Barakaldo
Zamora
Amurrio
Real Unión
Alfaro
Bilbao Athletic
Mirandés
Haro
Real Sociedad B
Palencia
Cultural Leonesa
Burgos CF
Ponferradina
30/10/2004
Real Sociedad B
Zamora
31/10/2004
Barakaldo
Marino de Luanco
Amurrio
Burgos CF
Alavés B
Haro
Cultural Leonesa
Lemona
Alfaro
Sestao River
Recreación
Real Unión
Ponferradina
Bilbao Athletic
Mirandés
Palencia
Gimnástica de Torrelavega
Guijuelo
06/11/2004
Real Unión
Cultural Leonesa
Bilbao Athletic
Palencia
07/11/2004
Sestao River
Recreación
Ponferradina
Amurrio
Zamora
Alavés B
Lemona
Mirandés
Haro
Barakaldo
Burgos CF
Real Sociedad B
Marino de Luanco
Gimnástica de Torrelavega
Guijuelo
Alfaro
14/11/2004
Barakaldo
Zamora
Cultural Leonesa
Sestao River
Palencia
Lemona
Alavés B
Burgos CF
Real Sociedad B
Ponferradina
Mirandés
Real Unión
Amurrio
Bilbao Athletic
Alfaro
Marino de Luanco
Gimnástica de Torrelavega
Haro
Recreación
Guijuelo
21/11/2004
Sestao River
Mirandés
Amurrio
Real Sociedad B
Burgos CF
Barakaldo
Bilbao Athletic
Lemona
Real Unión
Palencia
Marino de Luanco
Recreación
Haro
Alfaro
Zamora
Gimnástica de Torrelavega
Guijuelo
Cultural Leonesa
15/12/2004
Ponferradina
Alavés B
27/11/2004
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
28/11/2004
Lemona
Real Unión
Barakaldo
Ponferradina
Alavés B
Amurrio
Palencia
Sestao River
Cultural Leonesa
Marino de Luanco
Mirandés
Guijuelo
Alfaro
Zamora
Gimnástica de Torrelavega
Burgos CF
Recreación
Haro
03/12/2004
Sestao River
Lemona
04/12/2004
Real Sociedad B
Alavés B
Bilbao Athletic
Real Unión
05/12/2004
Amurrio
Barakaldo
Marino de Luanco
Mirandés
Burgos CF
Alfaro
Guijuelo
Palencia
Haro
Cultural Leonesa
Zamora
Recreación
22/12/2004
Ponferradina
Gimnástica de Torrelavega
11/12/2004
Lemona
Guijuelo
12/12/2004
Barakaldo
Real Sociedad B
Real Unión
Sestao River
Gimnástica de Torrelavega
Amurrio
Alavés B
Bilbao Athletic
Palencia
Marino de Luanco
Recreación
Burgos CF
Cultural Leonesa
Zamora
Alfaro
Ponferradina
Mirandés
Haro
18/12/2004
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Bilbao Athletic
Sestao River
19/12/2004
Amurrio
Alfaro
Marino de Luanco
Lemona
Alavés B
Barakaldo
Guijuelo
Real Unión
Burgos CF
Cultural Leonesa
Ponferradina
Recreación
Haro
Palencia
Zamora
Mirandés
09/01/2005
Sestao River
Guijuelo
Lemona
Haro
Recreación
Amurrio
Gimnástica de Torrelavega
Alavés B
Bilbao Athletic
Barakaldo
Real Unión
Marino de Luanco
Alfaro
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
Ponferradina
Palencia
Zamora
Mirandés
Burgos CF
15/01/2005
Alavés B
Alfaro
Amurrio
Cultural Leonesa
16/01/2005
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
Marino de Luanco
Sestao River
Zamora
Lemona
Real Sociedad B
Recreación
Haro
Real Unión
Guijuelo
Bilbao Athletic
Burgos CF
Palencia
Ponferradina
Mirandés
23/01/2005
Barakaldo
Alfaro
Amurrio
Mirandés
Alavés B
Recreación
Burgos CF
Lemona
Haro
Sestao River
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
Zamora
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Bilbao Athletic
Marino de Luanco
Guijuelo
Ponferradina
Palencia
29/01/2005
Bilbao Athletic
Marino de Luanco
30/01/2005
Sestao River
Zamora
Lemona
Ponferradina
Palencia
Amurrio
Recreación
Barakaldo
Cultural Leonesa
Alavés B
Real Unión
Burgos CF
Alfaro
Gimnástica de Torrelavega
Guijuelo
Haro
13/04/2005
Mirandés
Real Sociedad B
06/02/2005
Amurrio
Lemona
Alavés B
Mirandés
Burgos CF
Sestao River
Barakaldo
Cultural Leonesa
Real Sociedad B
Palencia
Ponferradina
Real Unión
Alfaro
Bilbao Athletic
Haro
Marino de Luanco
Zamora
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Recreación
12/02/2005
Lemona
Real Sociedad B
Mirandés
Barakaldo
Bilbao Athletic
Haro
13/02/2005
Sestao River
Ponferradina
Real Unión
Amurrio
Palencia
Alavés B
Marino de Luanco
Zamora
Guijuelo
Burgos CF
Recreación
Alfaro
Cultural Leonesa
Gimnástica de Torrelavega
19/02/2005
Alavés B
Lemona
20/02/2005
Amurrio
Sestao River
Barakaldo
Palencia
Real Sociedad B
Real Unión
Recreación
Bilbao Athletic
Burgos CF
Marino de Luanco
Ponferradina
Guijuelo
Zamora
Haro
Gimnástica de Torrelavega
Mirandés
Alfaro
Cultural Leonesa
26/02/2005
Lemona
Barakaldo
Sestao River
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Zamora
27/02/2005
Real Unión
Alavés B
Guijuelo
Amurrio
Haro
Burgos CF
Marino de Luanco
Ponferradina
Palencia
Gimnástica de Torrelavega
Mirandés
Alfaro
Cultural Leonesa
Recreación
05/03/2005
Alavés B
Sestao River
06/03/2005
Barakaldo
Real Unión
Amurrio
Marino de Luanco
Gimnástica de Torrelavega
Lemona
Cultural Leonesa
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Guijuelo
Burgos CF
Zamora
Ponferradina
Haro
Alfaro
Palencia
Recreación
Mirandés
13/03/2005
Sestao River
Barakaldo
Haro
Amurrio
Lemona
Alfaro
Guijuelo
Alavés B
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Marino de Luanco
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Burgos CF
Zamora
Ponferradina
Palencia
Recreación
Mirandés
Cultural Leonesa
19/03/2005
Barakaldo
Guijuelo
20/03/2005
Amurrio
Zamora
Alavés B
Marino de Luanco
Recreación
Lemona
Gimnástica de Torrelavega
Sestao River
Alfaro
Real Unión
Real Sociedad B
Haro
Mirandés
Bilbao Athletic
Ponferradina
Burgos CF
Cultural Leonesa
Palencia
24/03/2005
Real Unión
Recreación
Sestao River
Alfaro
Marino de Luanco
Barakaldo
Palencia
Mirandés
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
26/03/2005
Lemona
Cultural Leonesa
Bilbao Athletic
Ponferradina
27/03/2005
Burgos CF
Amurrio
Haro
Alavés B
Zamora
Real Sociedad B
03/04/2005
Amurrio
Ponferradina
Alavés B
Zamora
Barakaldo
Haro
Recreación
Sestao River
Mirandés
Lemona
Real Sociedad B
Burgos CF
Cultural Leonesa
Real Unión
Palencia
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Marino de Luanco
Alfaro
Guijuelo
09/04/2005
Lemona
Palencia
Zamora
Barakaldo
10/04/2005
Sestao River
Cultural Leonesa
Burgos CF
Alavés B
Bilbao Athletic
Amurrio
Ponferradina
Real Sociedad B
Real Unión
Mirandés
Marino de Luanco
Alfaro
Guijuelo
Recreación
Haro
Gimnástica de Torrelavega
16/04/2005
Real Sociedad B
Amurrio
Lemona
Bilbao Athletic
17/04/2005
Barakaldo
Burgos CF
Mirandés
Sestao River
Alavés B
Ponferradina
Palencia
Real Unión
Recreación
Marino de Luanco
Gimnástica de Torrelavega
Zamora
Alfaro
Haro
Cultural Leonesa
Guijuelo
23/04/2005
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
24/04/2005
Sestao River
Palencia
Amurrio
Alavés B
Real Unión
Lemona
Ponferradina
Barakaldo
Marino de Luanco
Cultural Leonesa
Burgos CF
Gimnástica de Torrelavega
Guijuelo
Mirandés
Haro
Recreación
Zamora
Alfaro
30/04/2005
Lemona
Sestao River
Gimnástica de Torrelavega
Ponferradina
01/05/2005
Barakaldo
Amurrio
Real Unión
Bilbao Athletic
Alavés B
Real Sociedad B
Mirandés
Marino de Luanco
Alfaro
Burgos CF
Palencia
Guijuelo
Cultural Leonesa
Haro
Recreación
Zamora
07/05/2005
Amurrio
Gimnástica de Torrelavega
08/05/2005
Real Sociedad B
Barakaldo
Sestao River
Real Unión
Guijuelo
Lemona
Bilbao Athletic
Alavés B
Marino de Luanco
Palencia
Burgos CF
Recreación
Ponferradina
Alfaro
Haro
Mirandés
Zamora
Cultural Leonesa
14/05/2005
Barakaldo
Alavés B
Sestao River
Bilbao Athletic
15/05/2005
Lemona
Marino de Luanco
Alfaro
Amurrio
Real Unión
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
Burgos CF
Recreación
Ponferradina
Palencia
Haro
Mirandés
Zamora
21/05/2005
Barakaldo
Bilbao Athletic
22/05/2005
Alavés B
Gimnástica de Torrelavega
Haro
Lemona
Guijuelo
Sestao River
Amurrio
Recreación
Real Sociedad B
Alfaro
Marino de Luanco
Real Unión
Burgos CF
Mirandés
Ponferradina
Cultural Leonesa
Zamora
Palencia
29/05/2005
Sestao River
Marino de Luanco
Gimnástica de Torrelavega
Barakaldo
Cultural Leonesa
Amurrio
Alfaro
Alavés B
Lemona
Zamora
Bilbao Athletic
Guijuelo
Real Unión
Haro
Recreación
Real Sociedad B
Palencia
Burgos CF
Mirandés
Ponferradina
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Ponferradina693818155432812912
2Real Unión6838181464727756
3Burgos CF6338171294424979
4Zamora62381711103930886
5Real Sociedad B6238161484129976
6Recreación6038161210373611610
7Barakaldo59381514941328211
8Lemona583814168342610310
9Bilbao Athletic57381691353439412
10Cultural Leonesa5638141410524010413
11Amurrio51381118933251015
12Alavés B5138121511383612510
13Palencia45381112154041729
14Alfaro43381013154253966
15Marino de Luanco42381191839481288
16Mirandés4238915142635908
17Guijuelo393891217374811610
18Gimnástica de Torrelavega3238882229581296
19Sestao River32387112034548212
20Haro22384102418541098
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Carlos García
17
Arruabarrena
15
Paulino
14
Aiert
13
De Carlos
12
Diego Gómez
12
Sola
12
Capi
11
Soto
10
Goiria
10
Díaz de Cerio
10
Emilio
10
Goikoetxea
9
Juan Domínguez
9
Santi Amaro
9
 NomDem GroguesClub
Pitu
15
San Miguel
14
Aitor Blanco
14
Joseba
14
Miguel García
13
Povedano
13
Gorka Martínez
13
Pepín
13
Ateca
13
Mora
13
Vega
12
Nacho Garro
12
Larrea
12
Jon Moya
12
Iban Guereñu
12
Gols:
764
Gols Per Partit:
2,01
Targetes Grogues:
2032
Targetes Grogues Per Partit:
5,35
Expulsions:
177
Expulsions Per Partit:
0,47
Estrangers:
28
Percentatge Estrangers:
5,66
Victòries locals:
163
Victòries visitants:
90
Empats:
127
Màxima victòria local:
5-1 Bilbao Athletic-Barakaldo
Màxima victòria visitant:
1-5 Gimnástica de Torrelavega-Palencia
Millor ratxa guanyadora:
Recreación: 5 Partits (Jornades 5-9)
Pitjor ratxa perdedora:
Marino de Luanco: 7 Partits (Jornades 4-10)
Millor ratxa no perdent:
Real Unión: 16 Partits (Jornades 4-19)
Pitjor ratxa no guanyant:
Sestao River: 15 Partits (Jornades 24-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 20/10/2017
Notificar error