Temporada 2016-17 2ª Divisió B Grup III

Resultats
20/08/2016
Atlético Levante
Atlético Baleares
Valencia Mestalla
Prat
Gavà
Hércules
Llagostera
Espanyol B
Barcelona B
Atlético Saguntino
Eldense
L'Hospitalet
21/08/2016
Mallorca B
Alcoyano
Badalona
Lleida Esportiu
Sabadell
Ebro
Cornellà
Villarreal B
27/08/2016
Atlético Saguntino
Sabadell
Atlético Baleares
Mallorca B
Prat
Eldense
Hércules
Barcelona B
28/08/2016
Ebro
Llagostera
Villarreal B
Gavà
Espanyol B
Valencia Mestalla
L'Hospitalet
Badalona
Alcoyano
Cornellà
12/10/2016
Lleida Esportiu
Atlético Levante
03/09/2016
Sabadell
Hércules
Llagostera
Atlético Saguntino
Valencia Mestalla
Ebro
Barcelona B
Villarreal B
04/09/2016
Atlético Levante
Mallorca B
Gavà
Alcoyano
Cornellà
Atlético Baleares
Badalona
Prat
Eldense
Espanyol B
28/09/2016
Lleida Esportiu
L'Hospitalet
10/09/2016
Atlético Saguntino
Valencia Mestalla
Prat
Lleida Esportiu
Espanyol B
Badalona
11/09/2016
Ebro
Eldense
Villarreal B
Sabadell
Atlético Baleares
Gavà
Mallorca B
Cornellà
L'Hospitalet
Atlético Levante
Alcoyano
Barcelona B
Hércules
Llagostera
17/09/2016
Lleida Esportiu
Espanyol B
Badalona
Ebro
Barcelona B
Atlético Baleares
Sabadell
Alcoyano
Valencia Mestalla
Hércules
18/09/2016
Atlético Levante
Cornellà
Gavà
Mallorca B
Llagostera
Villarreal B
L'Hospitalet
Prat
Eldense
Atlético Saguntino
24/09/2016
Atlético Saguntino
Badalona
Espanyol B
L'Hospitalet
Atlético Baleares
Sabadell
Cornellà
Gavà
25/09/2016
Prat
Atlético Levante
Ebro
Lleida Esportiu
Villarreal B
Valencia Mestalla
Mallorca B
Barcelona B
Alcoyano
Llagostera
Hércules
Eldense
01/10/2016
Barcelona B
Cornellà
Atlético Levante
Gavà
Valencia Mestalla
Alcoyano
Sabadell
Mallorca B
02/10/2016
Prat
Espanyol B
L'Hospitalet
Ebro
Llagostera
Atlético Baleares
Badalona
Hércules
Lleida Esportiu
Atlético Saguntino
Eldense
Villarreal B
08/10/2016
Espanyol B
Atlético Levante
Atlético Saguntino
L'Hospitalet
Villarreal B
Badalona
Cornellà
Sabadell
Hércules
Lleida Esportiu
09/10/2016
Ebro
Prat
Atlético Baleares
Valencia Mestalla
Mallorca B
Llagostera
Gavà
Barcelona B
Alcoyano
Eldense
15/10/2016
Valencia Mestalla
Mallorca B
Llagostera
Cornellà
Espanyol B
Ebro
16/10/2016
L'Hospitalet
Hércules
Prat
Atlético Saguntino
Eldense
Atlético Baleares
Atlético Levante
Barcelona B
Badalona
Alcoyano
Sabadell
Gavà
Lleida Esportiu
Villarreal B
22/10/2016
Villarreal B
L'Hospitalet
Barcelona B
Sabadell
23/10/2016
Ebro
Atlético Levante
Mallorca B
Eldense
Gavà
Llagostera
Atlético Baleares
Badalona
Alcoyano
Lleida Esportiu
Cornellà
Valencia Mestalla
Hércules
Prat
Atlético Saguntino
Espanyol B
29/10/2016
Atlético Levante
Sabadell
Valencia Mestalla
Gavà
Espanyol B
Hércules
L'Hospitalet
Alcoyano
Prat
Villarreal B
Llagostera
Barcelona B
30/10/2016
Lleida Esportiu
Atlético Baleares
Ebro
Atlético Saguntino
Badalona
Mallorca B
Eldense
Cornellà
02/11/2016
Villarreal B
Espanyol B
Barcelona B
Valencia Mestalla
Sabadell
Llagostera
Atlético Baleares
L'Hospitalet
Atlético Saguntino
Atlético Levante
Mallorca B
Lleida Esportiu
Gavà
Eldense
Alcoyano
Prat
Hércules
Ebro
Cornellà
Badalona
05/11/2016
Valencia Mestalla
Sabadell
Espanyol B
Alcoyano
06/11/2016
Prat
Atlético Baleares
Atlético Levante
Llagostera
Ebro
Villarreal B
L'Hospitalet
Mallorca B
Badalona
Gavà
Eldense
Barcelona B
Lleida Esportiu
Cornellà
Atlético Saguntino
Hércules
12/11/2016
Villarreal B
Atlético Saguntino
Llagostera
Valencia Mestalla
Barcelona B
Badalona
13/11/2016
Atlético Baleares
Espanyol B
Mallorca B
Prat
Gavà
Lleida Esportiu
Cornellà
L'Hospitalet
Sabadell
Eldense
Alcoyano
Ebro
Hércules
Atlético Levante
19/11/2016
Atlético Saguntino
Alcoyano
20/11/2016
Lleida Esportiu
Barcelona B
Prat
Cornellà
Ebro
Atlético Baleares
Espanyol B
Mallorca B
L'Hospitalet
Gavà
Badalona
Sabadell
Atlético Levante
Valencia Mestalla
Eldense
Llagostera
Hércules
Villarreal B
26/11/2016
Villarreal B
Atlético Levante
Valencia Mestalla
Eldense
Barcelona B
L'Hospitalet
27/11/2016
Mallorca B
Ebro
Atlético Baleares
Atlético Saguntino
Gavà
Prat
Llagostera
Badalona
Sabadell
Lleida Esportiu
Alcoyano
Hércules
Cornellà
Espanyol B
02/12/2016
Lleida Esportiu
Llagostera
03/12/2016
Atlético Levante
Eldense
Espanyol B
Gavà
04/12/2016
Prat
Barcelona B
Atlético Saguntino
Mallorca B
Hércules
Atlético Baleares
Villarreal B
Alcoyano
Ebro
Cornellà
Badalona
Valencia Mestalla
L'Hospitalet
Sabadell
10/12/2016
Llagostera
L'Hospitalet
Barcelona B
Espanyol B
Valencia Mestalla
Lleida Esportiu
Cornellà
Atlético Saguntino
11/12/2016
Mallorca B
Hércules
Gavà
Ebro
Atlético Levante
Alcoyano
Atlético Baleares
Villarreal B
Sabadell
Prat
Eldense
Badalona
17/12/2016
L'Hospitalet
Valencia Mestalla
Espanyol B
Sabadell
Hércules
Cornellà
18/12/2016
Villarreal B
Mallorca B
Alcoyano
Atlético Baleares
Prat
Llagostera
Badalona
Atlético Levante
Ebro
Barcelona B
Lleida Esportiu
Eldense
Atlético Saguntino
Gavà
07/01/2017
Lleida Esportiu
Badalona
08/01/2017
Alcoyano
Mallorca B
Prat
Valencia Mestalla
Espanyol B
Llagostera
Ebro
Sabadell
Atlético Baleares
Atlético Levante
Villarreal B
Cornellà
L'Hospitalet
Eldense
Atlético Saguntino
Barcelona B
Hércules
Gavà
14/01/2017
Atlético Levante
Lleida Esportiu
Mallorca B
Atlético Baleares
Valencia Mestalla
Espanyol B
Barcelona B
Hércules
15/01/2017
Badalona
L'Hospitalet
Sabadell
Atlético Saguntino
Llagostera
Ebro
Gavà
Villarreal B
Eldense
Prat
Cornellà
Alcoyano
21/01/2017
Villarreal B
Barcelona B
22/01/2017
Mallorca B
Atlético Levante
Prat
Badalona
Alcoyano
Gavà
Espanyol B
Eldense
Ebro
Valencia Mestalla
Atlético Baleares
Cornellà
L'Hospitalet
Lleida Esportiu
Atlético Saguntino
Llagostera
Hércules
Sabadell
28/01/2017
Cornellà
Mallorca B
Valencia Mestalla
Atlético Saguntino
Llagostera
Hércules
Lleida Esportiu
Prat
Barcelona B
Alcoyano
29/01/2017
Gavà
Atlético Baleares
Atlético Levante
L'Hospitalet
Badalona
Espanyol B
Eldense
Ebro
Sabadell
Villarreal B
04/02/2017
Villarreal B
Llagostera
05/02/2017
Prat
L'Hospitalet
Mallorca B
Gavà
Alcoyano
Sabadell
Ebro
Badalona
Atlético Saguntino
Eldense
Atlético Baleares
Barcelona B
Espanyol B
Lleida Esportiu
Hércules
Valencia Mestalla
Cornellà
Atlético Levante
11/02/2017
Valencia Mestalla
Villarreal B
Barcelona B
Mallorca B
Lleida Esportiu
Ebro
12/02/2017
L'Hospitalet
Espanyol B
Llagostera
Alcoyano
Sabadell
Atlético Baleares
Atlético Levante
Prat
Eldense
Hércules
Badalona
Atlético Saguntino
Gavà
Cornellà
18/02/2017
Villarreal B
Eldense
Atlético Saguntino
Lleida Esportiu
Cornellà
Barcelona B
19/02/2017
Atlético Baleares
Llagostera
Mallorca B
Sabadell
Gavà
Atlético Levante
Ebro
L'Hospitalet
Alcoyano
Valencia Mestalla
Hércules
Badalona
Espanyol B
Prat
25/02/2017
Atlético Levante
Espanyol B
Valencia Mestalla
Atlético Baleares
Barcelona B
Gavà
Lleida Esportiu
Hércules
26/02/2017
Llagostera
Mallorca B
Prat
Ebro
Eldense
Alcoyano
L'Hospitalet
Atlético Saguntino
Sabadell
Cornellà
Badalona
Villarreal B
04/03/2017
Gavà
Sabadell
Barcelona B
Atlético Levante
05/03/2017
Villarreal B
Lleida Esportiu
Ebro
Espanyol B
Atlético Baleares
Eldense
Mallorca B
Valencia Mestalla
Alcoyano
Badalona
Hércules
L'Hospitalet
Atlético Saguntino
Prat
Cornellà
Llagostera
11/03/2017
Llagostera
Gavà
Valencia Mestalla
Cornellà
Lleida Esportiu
Alcoyano
12/03/2017
Espanyol B
Atlético Saguntino
Badalona
Atlético Baleares
Eldense
Mallorca B
Prat
Hércules
L'Hospitalet
Villarreal B
Sabadell
Barcelona B
Atlético Levante
Ebro
18/03/2017
Barcelona B
Llagostera
Villarreal B
Prat
19/03/2017
Mallorca B
Badalona
Atlético Saguntino
Ebro
Atlético Baleares
Lleida Esportiu
Gavà
Valencia Mestalla
Alcoyano
L'Hospitalet
Sabadell
Atlético Levante
Cornellà
Eldense
Hércules
Espanyol B
25/03/2017
Atlético Levante
Atlético Saguntino
Llagostera
Sabadell
Valencia Mestalla
Barcelona B
Espanyol B
Villarreal B
26/03/2017
Ebro
Hércules
Prat
Alcoyano
L'Hospitalet
Atlético Baleares
Lleida Esportiu
Mallorca B
Eldense
Gavà
Badalona
Cornellà
01/04/2017
Llagostera
Atlético Levante
Barcelona B
Eldense
Villarreal B
Ebro
02/04/2017
Gavà
Badalona
Atlético Baleares
Prat
Mallorca B
L'Hospitalet
Sabadell
Valencia Mestalla
Hércules
Atlético Saguntino
Cornellà
Lleida Esportiu
Alcoyano
Espanyol B
08/04/2017
L'Hospitalet
Cornellà
Valencia Mestalla
Llagostera
09/04/2017
Ebro
Alcoyano
Prat
Mallorca B
Espanyol B
Atlético Baleares
Eldense
Sabadell
Badalona
Barcelona B
Atlético Levante
Hércules
Atlético Saguntino
Villarreal B
Lleida Esportiu
Gavà
13/04/2017
Cornellà
Prat
14/04/2017
Alcoyano
Atlético Saguntino
Llagostera
Eldense
15/04/2017
Villarreal B
Hércules
Barcelona B
Lleida Esportiu
Valencia Mestalla
Atlético Levante
Gavà
L'Hospitalet
16/04/2017
Mallorca B
Espanyol B
Atlético Baleares
Ebro
Sabadell
Badalona
22/04/2017
L'Hospitalet
Barcelona B
23/04/2017
Espanyol B
Cornellà
Ebro
Mallorca B
Prat
Gavà
Atlético Saguntino
Atlético Baleares
Atlético Levante
Villarreal B
Eldense
Valencia Mestalla
Badalona
Llagostera
Lleida Esportiu
Sabadell
Hércules
Alcoyano
29/04/2017
Barcelona B
Prat
Llagostera
Lleida Esportiu
Sabadell
L'Hospitalet
30/04/2017
Gavà
Espanyol B
Mallorca B
Atlético Saguntino
Atlético Baleares
Hércules
Eldense
Atlético Levante
Cornellà
Ebro
Valencia Mestalla
Badalona
Alcoyano
Villarreal B
06/05/2017
Atlético Saguntino
Cornellà
Badalona
Eldense
07/05/2017
Villarreal B
Atlético Baleares
Hércules
Mallorca B
Ebro
Gavà
Prat
Sabadell
Espanyol B
Barcelona B
Lleida Esportiu
Valencia Mestalla
Alcoyano
Atlético Levante
L'Hospitalet
Llagostera
13/05/2017
Gavà
Atlético Saguntino
Llagostera
Prat
14/05/2017
Atlético Baleares
Alcoyano
Mallorca B
Villarreal B
Barcelona B
Ebro
Cornellà
Hércules
Sabadell
Espanyol B
Valencia Mestalla
L'Hospitalet
Atlético Levante
Badalona
Eldense
Lleida Esportiu
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Barcelona B8238257683291178
2Alcoyano6738181375632954
3Valencia Mestalla6538171475945997
4Atlético Baleares61381613947331105
5Badalona6038151584834914
6Villarreal B603816121057401056
7Hércules57381761550401025
8Lleida Esportiu56381511124141918
9Cornellà52381313124446917
10Gavà503813111448501066
11Atlético Saguntino493812131342401373
12Ebro493811161133381143
13Mallorca B483811151234351003
14Llagostera473812111540471053
15Sabadell46389191037391045
16Atlético Levante42388181233341024
17L'Hospitalet38389111833581217
18Espanyol B363881218375011510
19Prat353871417274312510
20Eldense15383629239811012
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Boris
25
Carlos
20
Gerard
18
Enric
16
Cardona
15
Romera
15
Ariday
15
Manel
14
Carlitos
13
Xisco Hernández
12
Rubén Jurado
12
Joni
11
Salinas
11
Perea
10
Gabarre
10
 NomDem GroguesClub
Palencia
18
Fali
15
Gregorio
14
Fernando
14
Samuel
14
Aitor
14
Gumbau
13
Larrea
13
Marc Trilles
13
Indias
13
Óscar
13
Nacho Gil
12
Valiente
12
Manu Torres
12
Esteve
12
NomPTGTV
Varón Aceitón9442
Pérez Peraza9501
Campos Salinas8404
Fernández Vidal8422
Sureda Cuenca8576
Ripoll Solano8381
Díaz Escudero8683
Pinto Herrera8252
González Francés8461
González González7341
Pulido Santana7251
Mena Gimeno7180
Alemán Pérez7330
Muñoz Pérez7371
Caparrós Hernández7242
Lax Franco7602
Lixandru7251
Yuste Querol6354
González González6371
Navarro Collados6361
Ruipérez Marín6300
Lax Franco6354
Barceló Roca6482
Gallego Gambín6413
Álvarez Fernández6291
Monter Solans6303
Collado López6383
Miralles Selma6431
Martínez Montalbán6353
Sánchez Villalobos5282
Baiges Dones5382
Herrero Arenas5301
Bosch Doménech5302
Ruiz Aguilera5365
Ávalos Barrera5271
Montero De Lerma5352
Escriche Guzmán5300
Varón Aceitón5281
Domínguez Cervantes5330
Usón Rosel5382
Lou Ballano5210
Sánchez Alba5325
Nieva López4192
Sánchez Aparicio4231
Sánchez López4211
Calderiña Pavón4181
Catalá Ferrán4211
Recio Moreno4312
Escudero Marín4234
Parra Górriz3231
Fernández Pérez3171
Soto Grado3110
Sauleda Torrent3122
García Verdura3160
Galech Apezteguía3314
Montes García3140
Ortiz Arias3212
Guzmán Mansilla3163
Ávalos Martos3151
Martínez García3171
García Martín3172
Chavet García3130
Subirats Matamoros3180
Espasandín Cores291
Hernández Lorenzo290
Martínez Santos260
Massat290
González Esteban290
Muñoz Piedra2201
Artacho Cobo2170
Villoria Linacero2131
García Aceña271
Leo Ollo2101
Montoro Garrido251
Palencia Caballero2151
Gálvez Rascón2101
Rezola Etxeberria2172
Cid Camacho180
Milla Alvendiz180
Peña Varela130
Román Román130
Benjumea Álvarez180
Carbajales Gómez190
López Toca110
Muñiz Ruiz142
Pérez Muley1100
Sáez de Adana150
Díez Cano150
Carbonell Hernández150
Gómez Landazabal120
Moreno Aragón150
López Puerta120
Gols:
872
Gols Per Partit:
2,29
Targetes Grogues:
2140
Targetes Grogues Per Partit:
5,63
Expulsions:
120
Expulsions Per Partit:
0,32
Estrangers:
127
Percentatge Estrangers:
19,51
Victòries locals:
164
Victòries visitants:
91
Empats:
125
Màxima victòria local:
12-0 Barcelona B-Eldense
Màxima victòria visitant:
0-5 Eldense-Atlético Baleares
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona B: 5 Partits (Jornades 30-34)
Pitjor ratxa perdedora:
Eldense: 9 Partits (Jornades 1-9)
Millor ratxa no perdent:
Barcelona B: 14 Partits (Jornades 25-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Eldense: 17 Partits (Jornades 22-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error