Temporada 2003-04 2ª Divisió

Lliga 2a divisió
Zamora
Resultats
30/08/2003
Cádiz
Poli Ejido
Almería
Málaga B
31/08/2003
Leganés
Salamanca
Numancia
Córdoba
Tenerife
Alavés
Ciudad de Murcia
Recreativo de Huelva
Rayo Vallecano
Levante
Sporting de Gijón
Getafe
Eibar
Algeciras
Terrassa
Xerez
17/09/2003
Elche
Las Palmas
06/09/2003
Levante
Elche
Málaga B
Cádiz
Las Palmas
Leganés
Xerez
Rayo Vallecano
07/09/2003
Algeciras
Tenerife
Alavés
Sporting de Gijón
Córdoba
Ciudad de Murcia
Getafe
Almería
Poli Ejido
Terrassa
Recreativo de Huelva
Eibar
Salamanca
Numancia
13/09/2003
Tenerife
Recreativo de Huelva
Elche
Xerez
Málaga B
Getafe
Rayo Vallecano
Poli Ejido
14/09/2003
Leganés
Levante
Numancia
Las Palmas
Ciudad de Murcia
Salamanca
Cádiz
Terrassa
Sporting de Gijón
Algeciras
Eibar
Córdoba
Almería
Alavés
20/09/2003
Algeciras
Almería
Terrassa
Rayo Vallecano
Salamanca
Eibar
21/09/2003
Alavés
Málaga B
Córdoba
Tenerife
Getafe
Cádiz
Levante
Numancia
Poli Ejido
Elche
Recreativo de Huelva
Sporting de Gijón
Las Palmas
Ciudad de Murcia
Xerez
Leganés
27/09/2003
Leganés
Poli Ejido
Numancia
Xerez
Elche
Terrassa
Getafe
Alavés
Eibar
Las Palmas
Almería
Recreativo de Huelva
28/09/2003
Tenerife
Salamanca
Ciudad de Murcia
Levante
Cádiz
Rayo Vallecano
Málaga B
Algeciras
Sporting de Gijón
Córdoba
04/10/2003
Alavés
Cádiz
Córdoba
Almería
Poli Ejido
Numancia
Recreativo de Huelva
Málaga B
Las Palmas
Tenerife
05/10/2003
Algeciras
Getafe
Levante
Eibar
Rayo Vallecano
Elche
Terrassa
Leganés
Salamanca
Sporting de Gijón
Xerez
Ciudad de Murcia
11/10/2003
Leganés
Rayo Vallecano
Tenerife
Levante
Eibar
Xerez
12/10/2003
Alavés
Algeciras
Numancia
Terrassa
Ciudad de Murcia
Poli Ejido
Cádiz
Elche
Getafe
Recreativo de Huelva
Málaga B
Córdoba
Sporting de Gijón
Las Palmas
Almería
Salamanca
18/10/2003
Córdoba
Getafe
Levante
Sporting de Gijón
Las Palmas
Almería
19/10/2003
Algeciras
Cádiz
Elche
Leganés
Poli Ejido
Eibar
Recreativo de Huelva
Alavés
Rayo Vallecano
Numancia
Terrassa
Ciudad de Murcia
Salamanca
Málaga B
Xerez
Tenerife
24/10/2003
Ciudad de Murcia
Rayo Vallecano
25/10/2003
Algeciras
Recreativo de Huelva
Numancia
Elche
Eibar
Terrassa
26/10/2003
Alavés
Córdoba
Tenerife
Poli Ejido
Cádiz
Leganés
Getafe
Salamanca
Málaga B
Las Palmas
Sporting de Gijón
Xerez
Almería
Levante
01/11/2003
Recreativo de Huelva
Cádiz
Rayo Vallecano
Eibar
Terrassa
Tenerife
Las Palmas
Getafe
02/11/2003
Leganés
Numancia
Córdoba
Algeciras
Elche
Ciudad de Murcia
Levante
Málaga B
Poli Ejido
Sporting de Gijón
Salamanca
Alavés
Xerez
Almería
08/11/2003
Alavés
Las Palmas
Almería
Poli Ejido
09/11/2003
Algeciras
Salamanca
Tenerife
Rayo Vallecano
Ciudad de Murcia
Leganés
Cádiz
Numancia
Getafe
Levante
Málaga B
Xerez
Recreativo de Huelva
Córdoba
Sporting de Gijón
Terrassa
Eibar
Elche
15/11/2003
Leganés
Eibar
Córdoba
Cádiz
Levante
Alavés
Las Palmas
Algeciras
16/11/2003
Numancia
Ciudad de Murcia
Elche
Tenerife
Poli Ejido
Málaga B
Rayo Vallecano
Sporting de Gijón
Terrassa
Almería
Salamanca
Recreativo de Huelva
Xerez
Getafe
22/11/2003
Algeciras
Levante
Tenerife
Leganés
Eibar
Numancia
23/11/2003
Alavés
Xerez
Cádiz
Ciudad de Murcia
Córdoba
Salamanca
Getafe
Poli Ejido
Recreativo de Huelva
Las Palmas
Sporting de Gijón
Elche
Almería
Rayo Vallecano
24/11/2003
Málaga B
Terrassa
29/11/2003
Numancia
Tenerife
Elche
Almería
Terrassa
Getafe
Las Palmas
Córdoba
30/11/2003
Leganés
Sporting de Gijón
Ciudad de Murcia
Eibar
Levante
Recreativo de Huelva
Poli Ejido
Alavés
Rayo Vallecano
Málaga B
Salamanca
Cádiz
Xerez
Algeciras
06/12/2003
Alavés
Terrassa
Getafe
Rayo Vallecano
Recreativo de Huelva
Xerez
Salamanca
Las Palmas
07/12/2003
Algeciras
Poli Ejido
Tenerife
Ciudad de Murcia
Cádiz
Eibar
Córdoba
Levante
Málaga B
Elche
Sporting de Gijón
Numancia
Almería
Leganés
13/12/2003
Levante
Salamanca
Rayo Vallecano
Alavés
Eibar
Tenerife
Terrassa
Algeciras
Las Palmas
Cádiz
Xerez
Córdoba
14/12/2003
Leganés
Málaga B
Numancia
Almería
Ciudad de Murcia
Sporting de Gijón
Elche
Getafe
Poli Ejido
Recreativo de Huelva
20/12/2003
Cádiz
Tenerife
Málaga B
Numancia
Recreativo de Huelva
Terrassa
Las Palmas
Levante
21/12/2003
Algeciras
Rayo Vallecano
Alavés
Elche
Córdoba
Poli Ejido
Getafe
Leganés
Sporting de Gijón
Eibar
Almería
Ciudad de Murcia
Salamanca
Xerez
03/01/2004
Numancia
Getafe
Tenerife
Sporting de Gijón
Eibar
Almería
Terrassa
Córdoba
04/01/2004
Leganés
Alavés
Ciudad de Murcia
Málaga B
Elche
Algeciras
Levante
Cádiz
Poli Ejido
Salamanca
Rayo Vallecano
Recreativo de Huelva
Xerez
Las Palmas
10/01/2004
Getafe
Ciudad de Murcia
Almería
Tenerife
Las Palmas
Poli Ejido
11/01/2004
Algeciras
Leganés
Alavés
Numancia
Cádiz
Sporting de Gijón
Córdoba
Rayo Vallecano
Levante
Xerez
Málaga B
Eibar
Recreativo de Huelva
Elche
Salamanca
Terrassa
17/01/2004
Leganés
Recreativo de Huelva
Elche
Córdoba
Terrassa
Las Palmas
18/01/2004
Numancia
Algeciras
Tenerife
Málaga B
Ciudad de Murcia
Alavés
Cádiz
Xerez
Poli Ejido
Levante
Rayo Vallecano
Salamanca
Sporting de Gijón
Almería
Eibar
Getafe
24/01/2004
Getafe
Tenerife
Levante
Terrassa
Almería
Cádiz
Las Palmas
Rayo Vallecano
25/01/2004
Algeciras
Ciudad de Murcia
Alavés
Eibar
Córdoba
Leganés
Recreativo de Huelva
Numancia
Salamanca
Elche
Xerez
Poli Ejido
26/01/2004
Málaga B
Sporting de Gijón
31/01/2004
Alavés
Tenerife
Las Palmas
Elche
Xerez
Terrassa
01/02/2004
Algeciras
Eibar
Córdoba
Numancia
Getafe
Sporting de Gijón
Levante
Rayo Vallecano
Málaga B
Almería
Poli Ejido
Cádiz
Recreativo de Huelva
Ciudad de Murcia
Salamanca
Leganés
07/02/2004
Leganés
Las Palmas
Cádiz
Málaga B
Elche
Levante
Eibar
Recreativo de Huelva
08/02/2004
Numancia
Salamanca
Tenerife
Algeciras
Ciudad de Murcia
Córdoba
Rayo Vallecano
Xerez
Sporting de Gijón
Alavés
Terrassa
Poli Ejido
Almería
Getafe
14/02/2004
Poli Ejido
Rayo Vallecano
Recreativo de Huelva
Tenerife
Las Palmas
Numancia
15/02/2004
Algeciras
Sporting de Gijón
Alavés
Almería
Córdoba
Eibar
Getafe
Málaga B
Levante
Leganés
Terrassa
Cádiz
Salamanca
Ciudad de Murcia
Xerez
Elche
21/02/2004
Ciudad de Murcia
Las Palmas
Cádiz
Getafe
Málaga B
Alavés
Rayo Vallecano
Terrassa
22/02/2004
Leganés
Xerez
Numancia
Levante
Tenerife
Córdoba
Elche
Poli Ejido
Sporting de Gijón
Recreativo de Huelva
Eibar
Salamanca
Almería
Algeciras
28/02/2004
Recreativo de Huelva
Almería
Terrassa
Elche
Las Palmas
Eibar
Salamanca
Tenerife
Xerez
Numancia
29/02/2004
Algeciras
Málaga B
Córdoba
Sporting de Gijón
Levante
Ciudad de Murcia
Poli Ejido
Leganés
Rayo Vallecano
Cádiz
24/03/2004
Alavés
Getafe
06/03/2004
Getafe
Algeciras
Málaga B
Recreativo de Huelva
Eibar
Levante
Almería
Córdoba
07/03/2004
Leganés
Terrassa
Numancia
Poli Ejido
Tenerife
Las Palmas
Ciudad de Murcia
Xerez
Cádiz
Alavés
Elche
Rayo Vallecano
Sporting de Gijón
Salamanca
13/03/2004
Algeciras
Alavés
Levante
Tenerife
Poli Ejido
Ciudad de Murcia
Recreativo de Huelva
Getafe
Rayo Vallecano
Leganés
14/03/2004
Córdoba
Málaga B
Elche
Cádiz
Terrassa
Numancia
Las Palmas
Sporting de Gijón
Salamanca
Almería
Xerez
Eibar
20/03/2004
Getafe
Córdoba
Málaga B
Salamanca
Eibar
Poli Ejido
Almería
Las Palmas
21/03/2004
Alavés
Recreativo de Huelva
Leganés
Elche
Numancia
Rayo Vallecano
Tenerife
Xerez
Ciudad de Murcia
Terrassa
Cádiz
Algeciras
Sporting de Gijón
Levante
27/03/2004
Rayo Vallecano
Ciudad de Murcia
Terrassa
Eibar
Las Palmas
Málaga B
28/03/2004
Leganés
Cádiz
Córdoba
Alavés
Elche
Numancia
Levante
Almería
Poli Ejido
Tenerife
Recreativo de Huelva
Algeciras
Salamanca
Getafe
Xerez
Sporting de Gijón
03/04/2004
Algeciras
Córdoba
Ciudad de Murcia
Elche
Getafe
Las Palmas
Málaga B
Levante
Eibar
Rayo Vallecano
04/04/2004
Alavés
Salamanca
Numancia
Leganés
Tenerife
Terrassa
Cádiz
Recreativo de Huelva
Sporting de Gijón
Poli Ejido
Almería
Xerez
10/04/2004
Numancia
Cádiz
Poli Ejido
Almería
Rayo Vallecano
Tenerife
Terrassa
Sporting de Gijón
11/04/2004
Leganés
Ciudad de Murcia
Córdoba
Recreativo de Huelva
Elche
Eibar
Levante
Getafe
Las Palmas
Alavés
Salamanca
Algeciras
Xerez
Málaga B
17/04/2004
Tenerife
Elche
Cádiz
Córdoba
Sporting de Gijón
Rayo Vallecano
Eibar
Leganés
18/04/2004
Algeciras
Las Palmas
Alavés
Levante
Ciudad de Murcia
Numancia
Getafe
Xerez
Málaga B
Poli Ejido
Recreativo de Huelva
Salamanca
Almería
Terrassa
24/04/2004
Leganés
Tenerife
Ciudad de Murcia
Cádiz
Rayo Vallecano
Almería
Las Palmas
Recreativo de Huelva
Xerez
Alavés
25/04/2004
Numancia
Eibar
Elche
Sporting de Gijón
Levante
Algeciras
Poli Ejido
Getafe
Terrassa
Málaga B
Salamanca
Córdoba
01/05/2004
Alavés
Poli Ejido
Córdoba
Las Palmas
Getafe
Terrassa
Málaga B
Rayo Vallecano
02/05/2004
Tenerife
Numancia
Cádiz
Salamanca
Recreativo de Huelva
Levante
Sporting de Gijón
Leganés
Eibar
Ciudad de Murcia
Almería
Elche
27/05/2004
Algeciras
Xerez
08/05/2004
Ciudad de Murcia
Tenerife
Levante
Córdoba
Rayo Vallecano
Getafe
Terrassa
Alavés
Las Palmas
Salamanca
09/05/2004
Leganés
Almería
Numancia
Sporting de Gijón
Elche
Málaga B
Poli Ejido
Algeciras
Eibar
Cádiz
Xerez
Recreativo de Huelva
15/05/2004
Cádiz
Las Palmas
Getafe
Elche
Málaga B
Leganés
Recreativo de Huelva
Poli Ejido
16/05/2004
Algeciras
Terrassa
Alavés
Rayo Vallecano
Tenerife
Eibar
Córdoba
Xerez
Sporting de Gijón
Ciudad de Murcia
Almería
Numancia
Salamanca
Levante
22/05/2004
Tenerife
Cádiz
Elche
Alavés
Xerez
Salamanca
23/05/2004
Leganés
Getafe
Numancia
Málaga B
Ciudad de Murcia
Almería
Levante
Las Palmas
Poli Ejido
Córdoba
Rayo Vallecano
Algeciras
Eibar
Sporting de Gijón
Terrassa
Recreativo de Huelva
29/05/2004
Alavés
Leganés
Málaga B
Ciudad de Murcia
Sporting de Gijón
Tenerife
30/05/2004
Algeciras
Elche
Cádiz
Levante
Córdoba
Terrassa
Getafe
Numancia
Recreativo de Huelva
Rayo Vallecano
Almería
Eibar
Las Palmas
Xerez
Salamanca
Poli Ejido
05/06/2004
Ciudad de Murcia
Getafe
Poli Ejido
Las Palmas
Eibar
Málaga B
Terrassa
Salamanca
Xerez
Levante
06/06/2004
Leganés
Algeciras
Numancia
Alavés
Tenerife
Almería
Elche
Recreativo de Huelva
Rayo Vallecano
Córdoba
Sporting de Gijón
Cádiz
11/06/2004
Xerez
Cádiz
13/06/2004
Algeciras
Numancia
Alavés
Ciudad de Murcia
Córdoba
Elche
Getafe
Eibar
Levante
Poli Ejido
Málaga B
Tenerife
Recreativo de Huelva
Leganés
Almería
Sporting de Gijón
Las Palmas
Terrassa
Salamanca
Rayo Vallecano
18/06/2004
Elche
Salamanca
19/06/2004
Leganés
Córdoba
Numancia
Recreativo de Huelva
Tenerife
Getafe
Ciudad de Murcia
Algeciras
Cádiz
Almería
Poli Ejido
Xerez
Rayo Vallecano
Las Palmas
Sporting de Gijón
Málaga B
Eibar
Alavés
Terrassa
Levante
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Levante79422213759331303
2Getafe76422016655381388
3Numancia7642221010603011310
4Alavés744220148483214711
5Sporting de Gijón7042201012584013715
6Recreativo de Huelva62421420845341026
7Cádiz614217101552471158
8Tenerife5442112110404013411
9Xerez5442121812474913511
10Eibar524212161444391257
11Salamanca514210211147441129
12Terrassa5042121416455016714
13Almería5042111714454912210
14Elche5042131118506314911
15Málaga B494211161546561059
16Córdoba494211161537421289
17Ciudad de Murcia494211161551631257
18Poli Ejido494212131729401388
19Leganés46429191436471208
20Las Palmas444210141846681208
21Rayo Vallecano4342111021456316614
22Algeciras33426152139571339
Destacats
 NomDem GolsClub
Rubén Castro
22
Raúl Sánchez
18
Keko
17
Francisco
16
Güiza
16
Moisés
15
Míchel
15
Bilić
15
Armentano
14
Brit
13
Maikel
13
Nino
12
Reggi
12
Geijo
12
Uche
12
 NomDem GroguesClub
Benja
20
Korino
20
Astudillo
19
Fagiani
18
Juan
18
Navas
18
Cavas
17
Català
17
Téllez
16
Jaime Ramos
16
Garitano
16
Moisés
16
Taševski
16
Aganzo
16
Tevenet
15
Gols:
1024
Gols Per Partit:
2,22
Targetes Grogues:
2861
Targetes Grogues Per Partit:
6,19
Expulsions:
206
Expulsions Per Partit:
0,45
Estrangers:
134
Percentatge Estrangers:
20,15
Victòries locals:
187
Victòries visitants:
110
Empats:
165
Màxima victòria local:
7-0 Numancia-Ciudad de Murcia
Màxima victòria visitant:
1-5 Málaga B-Levante
Millor ratxa guanyadora:
Numancia: 5 Partits (Jornades 6-10)
Pitjor ratxa perdedora:
Algeciras: 6 Partits (Jornades 27-32)
Millor ratxa no perdent:
Alavés: 14 Partits (Jornades 26-39)
Pitjor ratxa no guanyant:
Almería: 17 Partits (Jornades 12-28)
Progrés
Matriu
AlaAlgAlmCádCiuCórEibElcGetLasLegLevMálNumPolRayRecSalSpoTenTerXer
Alavés-1-12-02-01-01-00-22-13-01-01-13-21-01-10-03-01-11-02-10-00-11-1
Algeciras1-2-0-00-12-00-12-22-23-02-01-20-10-00-10-11-12-20-10-31-12-12-1
Almería2-12-2-1-22-31-11-03-10-13-01-31-03-21-13-11-22-20-02-10-00-21-2
Cádiz1-12-12-1-2-10-00-01-12-14-11-20-30-12-02-11-03-13-30-14-12-02-2
Ciudad de Murcia0-12-01-12-2-1-21-32-01-23-11-10-03-10-22-22-11-11-13-22-32-20-1
Córdoba0-02-00-11-01-1-1-01-00-01-21-31-10-10-01-02-31-21-04-11-12-21-2
Eibar1-22-11-00-10-20-0-0-12-01-11-12-03-31-10-05-01-10-02-20-03-10-0
Elche0-23-23-31-02-21-12-0-1-11-21-01-02-31-11-22-12-01-22-12-02-31-1
Getafe0-03-01-13-22-21-02-13-1-3-03-10-02-12-11-13-10-01-10-21-02-00-0
Las Palmas1-22-21-10-22-33-11-01-21-1-2-21-21-12-10-01-00-41-11-21-12-11-1
Leganés0-03-20-00-10-00-11-22-00-00-2-0-02-10-20-01-10-20-01-30-01-03-3
Levante0-03-12-12-10-02-21-01-11-12-01-0-1-04-02-03-10-02-12-11-02-10-1
Málaga B2-10-02-21-32-02-21-01-11-10-10-01-5-0-20-02-10-02-20-02-21-35-2
Numancia3-10-10-02-07-01-02-32-00-02-03-03-13-0-1-01-02-00-01-12-12-00-0
Poli Ejido1-30-01-21-00-11-10-01-20-01-02-11-01-21-3-1-02-01-30-01-02-11-0
Rayo Vallecano1-22-21-12-02-02-00-11-21-21-20-00-22-12-53-1-1-21-12-11-11-02-1
Recreativo de Huelva0-01-01-01-01-10-21-03-02-02-23-10-00-02-01-00-0-3-11-10-01-20-0
Salamanca3-11-00-00-01-23-01-23-00-12-03-10-11-11-00-01-11-1-0-22-22-32-2
Sporting de Gijón2-03-22-02-04-11-11-02-00-21-11-11-21-01-01-03-10-01-1-0-21-03-0
Tenerife1-00-02-02-21-11-01-12-13-52-00-01-10-11-00-12-12-11-10-1-0-02-1
Terrassa0-00-00-01-00-01-02-11-11-22-20-14-40-10-12-01-22-21-11-01-1-1-1
Xerez1-22-10-11-12-10-01-12-11-24-41-11-22-10-11-00-01-03-02-10-00-1-
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error