Temporada 2016-17 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
20/08/2016
Marbella
Recreativo de Huelva
Melilla
El Ejido
Extremadura UD
Villanovense
Jaén
Balompédica Linense
FC Cartagena
Linares Deportivo
San Fernando CD
Córdoba B
Atlético Sanluqueño
FC Jumilla
21/08/2016
Murcia
Mérida AD
Lorca FC
La Roda
Granada B
Mancha Real
27/08/2016
FC Jumilla
Extremadura UD
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Recreativo de Huelva
Jaén
Córdoba B
FC Cartagena
Villanovense
Murcia
28/08/2016
La Roda
Melilla
El Ejido
Granada B
Mérida AD
Lorca FC
Mancha Real
San Fernando CD
Linares Deportivo
Marbella
03/09/2016
Marbella
Córdoba B
FC Cartagena
Mancha Real
04/09/2016
Melilla
Mérida AD
Murcia
Lorca FC
Extremadura UD
Balompédica Linense
Jaén
Linares Deportivo
Villanovense
FC Jumilla
Atlético Sanluqueño
Recreativo de Huelva
San Fernando CD
El Ejido
Granada B
La Roda
11/09/2016
Lorca FC
Melilla
El Ejido
FC Cartagena
Balompédica Linense
Villanovense
FC Jumilla
Murcia
Mérida AD
Granada B
Linares Deportivo
Atlético Sanluqueño
La Roda
San Fernando CD
Mancha Real
Marbella
Recreativo de Huelva
Extremadura UD
Córdoba B
Jaén
17/09/2016
Granada B
Lorca FC
Atlético Sanluqueño
Córdoba B
Jaén
Mancha Real
18/09/2016
Murcia
Melilla
FC Jumilla
Balompédica Linense
San Fernando CD
Mérida AD
Villanovense
Recreativo de Huelva
Marbella
El Ejido
Extremadura UD
Linares Deportivo
FC Cartagena
La Roda
24/09/2016
Melilla
Granada B
25/09/2016
Recreativo de Huelva
FC Jumilla
Lorca FC
San Fernando CD
Córdoba B
Extremadura UD
La Roda
Marbella
Balompédica Linense
Murcia
Linares Deportivo
Villanovense
El Ejido
Jaén
Mérida AD
FC Cartagena
Mancha Real
Atlético Sanluqueño
01/10/2016
FC Jumilla
Linares Deportivo
Balompédica Linense
Recreativo de Huelva
Murcia
Granada B
Atlético Sanluqueño
El Ejido
02/10/2016
San Fernando CD
Melilla
Jaén
La Roda
Extremadura UD
Mancha Real
FC Cartagena
Lorca FC
Villanovense
Córdoba B
Marbella
Mérida AD
08/10/2016
Granada B
San Fernando CD
Melilla
FC Cartagena
09/10/2016
Mancha Real
Villanovense
La Roda
Atlético Sanluqueño
El Ejido
Extremadura UD
Lorca FC
Marbella
Linares Deportivo
Balompédica Linense
Mérida AD
Jaén
Recreativo de Huelva
Murcia
Córdoba B
FC Jumilla
15/10/2016
Murcia
San Fernando CD
Marbella
Melilla
16/10/2016
FC Jumilla
Mancha Real
Jaén
Lorca FC
Villanovense
El Ejido
Balompédica Linense
Córdoba B
FC Cartagena
Granada B
Extremadura UD
La Roda
Atlético Sanluqueño
Mérida AD
Recreativo de Huelva
Linares Deportivo
23/10/2016
Córdoba B
Recreativo de Huelva
Granada B
Marbella
Melilla
Jaén
Mancha Real
Balompédica Linense
La Roda
Villanovense
El Ejido
FC Jumilla
Linares Deportivo
Murcia
Mérida AD
Extremadura UD
Lorca FC
Atlético Sanluqueño
San Fernando CD
FC Cartagena
29/10/2016
FC Jumilla
La Roda
Extremadura UD
Lorca FC
Recreativo de Huelva
Mancha Real
Marbella
San Fernando CD
Villanovense
Mérida AD
30/10/2016
Balompédica Linense
El Ejido
Atlético Sanluqueño
Melilla
Jaén
Granada B
Murcia
FC Cartagena
Linares Deportivo
Córdoba B
02/11/2016
Granada B
Atlético Sanluqueño
Lorca FC
Villanovense
Córdoba B
Murcia
La Roda
Balompédica Linense
Mérida AD
FC Jumilla
FC Cartagena
Marbella
San Fernando CD
Jaén
Mancha Real
Linares Deportivo
El Ejido
Recreativo de Huelva
Melilla
Extremadura UD
06/11/2016
FC Jumilla
Lorca FC
Villanovense
Melilla
Córdoba B
Mancha Real
Jaén
FC Cartagena
Linares Deportivo
El Ejido
Extremadura UD
Granada B
Recreativo de Huelva
La Roda
Balompédica Linense
Mérida AD
Atlético Sanluqueño
San Fernando CD
Murcia
Marbella
13/11/2016
Melilla
FC Jumilla
San Fernando CD
Extremadura UD
Mancha Real
Murcia
Granada B
Villanovense
El Ejido
Córdoba B
La Roda
Linares Deportivo
Mérida AD
Recreativo de Huelva
Lorca FC
Balompédica Linense
Marbella
Jaén
FC Cartagena
Atlético Sanluqueño
19/11/2016
FC Jumilla
Granada B
20/11/2016
Extremadura UD
FC Cartagena
Mancha Real
El Ejido
Córdoba B
La Roda
Recreativo de Huelva
Lorca FC
Murcia
Jaén
Balompédica Linense
Melilla
Villanovense
San Fernando CD
Atlético Sanluqueño
Marbella
Linares Deportivo
Mérida AD
27/11/2016
Granada B
Balompédica Linense
Melilla
Recreativo de Huelva
Jaén
Atlético Sanluqueño
La Roda
Mancha Real
Lorca FC
Linares Deportivo
FC Cartagena
Villanovense
El Ejido
Murcia
Mérida AD
Córdoba B
San Fernando CD
FC Jumilla
Marbella
Extremadura UD
04/12/2016
Murcia
Atlético Sanluqueño
Córdoba B
Lorca FC
Linares Deportivo
Melilla
FC Jumilla
FC Cartagena
Extremadura UD
Jaén
Recreativo de Huelva
Granada B
Villanovense
Marbella
Balompédica Linense
San Fernando CD
El Ejido
La Roda
Mancha Real
Mérida AD
11/12/2016
Granada B
Linares Deportivo
Murcia
La Roda
Melilla
Córdoba B
Jaén
Villanovense
Mérida AD
El Ejido
Lorca FC
Mancha Real
Marbella
FC Jumilla
Atlético Sanluqueño
Extremadura UD
San Fernando CD
Recreativo de Huelva
FC Cartagena
Balompédica Linense
17/12/2016
FC Jumilla
Jaén
18/12/2016
Mancha Real
Melilla
Extremadura UD
Murcia
La Roda
Mérida AD
Villanovense
Atlético Sanluqueño
El Ejido
Lorca FC
Linares Deportivo
San Fernando CD
Balompédica Linense
Marbella
Córdoba B
Granada B
Recreativo de Huelva
FC Cartagena
08/01/2017
El Ejido
Melilla
FC Jumilla
Atlético Sanluqueño
La Roda
Lorca FC
Mérida AD
Murcia
Villanovense
Extremadura UD
Balompédica Linense
Jaén
Linares Deportivo
FC Cartagena
Córdoba B
San Fernando CD
Recreativo de Huelva
Marbella
Mancha Real
Granada B
14/01/2017
Granada B
El Ejido
15/01/2017
Extremadura UD
FC Jumilla
Melilla
La Roda
Jaén
Recreativo de Huelva
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
FC Cartagena
Córdoba B
Marbella
Linares Deportivo
Murcia
Villanovense
San Fernando CD
Mancha Real
Lorca FC
Mérida AD
22/01/2017
Córdoba B
Marbella
FC Jumilla
Villanovense
Mérida AD
Melilla
Lorca FC
Murcia
Balompédica Linense
Extremadura UD
Linares Deportivo
Jaén
El Ejido
San Fernando CD
La Roda
Granada B
Recreativo de Huelva
Atlético Sanluqueño
Mancha Real
FC Cartagena
28/01/2017
Atlético Sanluqueño
Linares Deportivo
Granada B
Mérida AD
29/01/2017
Melilla
Lorca FC
Jaén
Córdoba B
FC Cartagena
El Ejido
San Fernando CD
La Roda
Extremadura UD
Recreativo de Huelva
Marbella
Mancha Real
Murcia
FC Jumilla
Villanovense
Balompédica Linense
05/02/2017
Córdoba B
Atlético Sanluqueño
Mancha Real
Jaén
Melilla
Murcia
Balompédica Linense
FC Jumilla
Lorca FC
Granada B
La Roda
FC Cartagena
Mérida AD
San Fernando CD
Linares Deportivo
Extremadura UD
El Ejido
Marbella
Recreativo de Huelva
Villanovense
12/02/2017
FC Jumilla
Recreativo de Huelva
Villanovense
Linares Deportivo
Granada B
Melilla
Jaén
El Ejido
San Fernando CD
Lorca FC
Atlético Sanluqueño
Mancha Real
Murcia
Balompédica Linense
Extremadura UD
Córdoba B
Marbella
La Roda
FC Cartagena
Mérida AD
18/02/2017
Granada B
Murcia
19/02/2017
Córdoba B
Villanovense
Melilla
San Fernando CD
Mancha Real
Extremadura UD
Mérida AD
Marbella
Lorca FC
FC Cartagena
El Ejido
Atlético Sanluqueño
La Roda
Jaén
Linares Deportivo
FC Jumilla
Recreativo de Huelva
Balompédica Linense
25/02/2017
Murcia
Recreativo de Huelva
Villanovense
Mancha Real
Atlético Sanluqueño
La Roda
Extremadura UD
El Ejido
26/02/2017
FC Cartagena
Melilla
FC Jumilla
Córdoba B
Balompédica Linense
Linares Deportivo
Jaén
Mérida AD
Marbella
Lorca FC
San Fernando CD
Granada B
05/03/2017
Córdoba B
Balompédica Linense
Granada B
FC Cartagena
Melilla
Marbella
Mancha Real
FC Jumilla
La Roda
Extremadura UD
Mérida AD
Atlético Sanluqueño
Lorca FC
Jaén
Linares Deportivo
Recreativo de Huelva
El Ejido
Villanovense
San Fernando CD
Murcia
12/03/2017
Balompédica Linense
Mancha Real
FC Jumilla
El Ejido
Jaén
Melilla
Recreativo de Huelva
Córdoba B
Villanovense
La Roda
Murcia
Linares Deportivo
Atlético Sanluqueño
Lorca FC
FC Cartagena
San Fernando CD
Marbella
Granada B
Extremadura UD
Mérida AD
18/03/2017
Lorca FC
Extremadura UD
19/03/2017
La Roda
FC Jumilla
Melilla
Atlético Sanluqueño
Granada B
Jaén
San Fernando CD
Marbella
El Ejido
Balompédica Linense
Mancha Real
Recreativo de Huelva
FC Cartagena
Murcia
Mérida AD
Villanovense
Córdoba B
Linares Deportivo
26/03/2017
Extremadura UD
Melilla
Marbella
FC Cartagena
Murcia
Córdoba B
Recreativo de Huelva
El Ejido
Jaén
San Fernando CD
Balompédica Linense
La Roda
Linares Deportivo
Mancha Real
FC Jumilla
Mérida AD
Villanovense
Lorca FC
Atlético Sanluqueño
Granada B
02/04/2017
Melilla
Villanovense
Granada B
Extremadura UD
Mancha Real
Córdoba B
La Roda
Recreativo de Huelva
Marbella
Murcia
FC Cartagena
Jaén
Lorca FC
FC Jumilla
Mérida AD
Balompédica Linense
San Fernando CD
Atlético Sanluqueño
El Ejido
Linares Deportivo
08/04/2017
Córdoba B
El Ejido
Atlético Sanluqueño
FC Cartagena
Jaén
Marbella
Recreativo de Huelva
Mérida AD
Linares Deportivo
La Roda
09/04/2017
FC Jumilla
Melilla
Balompédica Linense
Lorca FC
Murcia
Mancha Real
Extremadura UD
San Fernando CD
Villanovense
Granada B
13/04/2017
La Roda
Córdoba B
14/04/2017
Granada B
FC Jumilla
15/04/2017
Marbella
Atlético Sanluqueño
Melilla
Balompédica Linense
16/04/2017
Mérida AD
Linares Deportivo
El Ejido
Mancha Real
Lorca FC
Recreativo de Huelva
Jaén
Murcia
San Fernando CD
Villanovense
FC Cartagena
Extremadura UD
22/04/2017
FC Jumilla
San Fernando CD
Linares Deportivo
Lorca FC
23/04/2017
Recreativo de Huelva
Melilla
Córdoba B
Mérida AD
Mancha Real
La Roda
Balompédica Linense
Granada B
Villanovense
FC Cartagena
Murcia
El Ejido
Extremadura UD
Marbella
Atlético Sanluqueño
Jaén
29/04/2017
La Roda
El Ejido
30/04/2017
Melilla
Linares Deportivo
Granada B
Recreativo de Huelva
Mérida AD
Mancha Real
Lorca FC
Córdoba B
FC Cartagena
FC Jumilla
Jaén
Extremadura UD
Atlético Sanluqueño
Murcia
Marbella
Villanovense
San Fernando CD
Balompédica Linense
07/05/2017
La Roda
Murcia
Mancha Real
Lorca FC
Córdoba B
Melilla
FC Jumilla
Marbella
Balompédica Linense
FC Cartagena
Villanovense
Jaén
Extremadura UD
Atlético Sanluqueño
Linares Deportivo
Granada B
El Ejido
Mérida AD
Recreativo de Huelva
San Fernando CD
12/05/2017
Granada B
Córdoba B
13/05/2017
Jaén
FC Jumilla
Lorca FC
El Ejido
14/05/2017
Mérida AD
La Roda
Melilla
Mancha Real
FC Cartagena
Recreativo de Huelva
Murcia
Extremadura UD
San Fernando CD
Linares Deportivo
Marbella
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Villanovense
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Lorca FC73382110752391075
2Murcia673819109482910210
3Villanovense66381812855321095
4FC Cartagena6538181194935874
5Mérida AD643818101051331035
6Melilla60381418639251055
7Marbella5838161012464512210
8Granada B53381411136048965
9Balompédica Linense52381313124148956
10FC Jumilla483812121432371007
11Córdoba B48381212144342883
12Recreativo de Huelva473810171135411176
13Extremadura UD463811131437481124
14El Ejido4638137184047966
15San Fernando CD46381371842521267
16Linares Deportivo45381291740461052
17Atlético Sanluqueño39381091936511115
18Mancha Real383810820446412415
19Jaén37387161537431038
20La Roda28385132036581135
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Benito
17
Matheus
16
Chumbi
15
Megías
15
Kike
14
Rubio
13
Casi
13
Carlos
12
Titi
12
Santi Villa
12
Kunde
11
Carralero
11
Moha
10
Curto
10
Elady
10
 NomDem GroguesClub
Samu
16
Regino
15
Gonzalo
14
Tomás
14
Garrido
14
Llerena
14
Pina
13
Yacine
13
De Dios
13
Moha
13
Palau
13
Del Amo
12
Nando
12
Cubo
12
Fran Martínez
12
Gols:
863
Gols Per Partit:
2,27
Targetes Grogues:
2121
Targetes Grogues Per Partit:
5,58
Expulsions:
123
Expulsions Per Partit:
0,32
Estrangers:
89
Percentatge Estrangers:
14,17
Victòries locals:
164
Victòries visitants:
102
Empats:
114
Màxima victòria local:
6-1 El Ejido-Recreativo de Huelva
Màxima victòria visitant:
1-5 Mancha Real-Villanovense
Millor ratxa guanyadora:
Marbella: 7 Partits (Jornades 1-7)
Pitjor ratxa perdedora:
La Roda: 8 Partits (Jornades 31-38)
Millor ratxa no perdent:
Melilla: 18 Partits (Jornades 16-33)
Pitjor ratxa no guanyant:
Atlético Sanluqueño: 16 Partits (Jornades 2-17)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error