Temporada 2002-03 2ª Divisió B Grup III

Resultats
31/08/2002
Mallorca B
Castellón
Orihuela CF
Hércules
01/09/2002
Barcelona B
Gimnàstic de Tarragona
Mataró
Figueres
Burgos CF
Gramenet
Reus
Sabadell
Palamós
L'Hospitalet
Alicante
Gavà
Valencia B
Novelda
Espanyol B
Lleida
07/09/2002
Castellón
Alicante
08/09/2002
Gramenet
Palamós
Figueres
Mallorca B
Sabadell
Espanyol B
Novelda
Burgos CF
Gimnàstic de Tarragona
Mataró
L'Hospitalet
Reus
Lleida
Barcelona B
Gavà
Orihuela CF
18/09/2002
Hércules
Valencia B
14/09/2002
Orihuela CF
Valencia B
Barcelona B
Sabadell
15/09/2002
Alicante
Figueres
Mataró
Lleida
Espanyol B
L'Hospitalet
Reus
Gramenet
Palamós
Novelda
Gavà
Castellón
Burgos CF
Hércules
25/09/2002
Mallorca B
Gimnàstic de Tarragona
20/09/2002
Castellón
Orihuela CF
22/09/2002
Valencia B
Burgos CF
Gimnàstic de Tarragona
Alicante
Sabadell
Mataró
L'Hospitalet
Barcelona B
Figueres
Gavà
Hércules
Palamós
Lleida
Mallorca B
Gramenet
Espanyol B
Novelda
Reus
28/09/2002
Alicante
Lleida
Barcelona B
Gramenet
29/09/2002
Espanyol B
Novelda
Mallorca B
Sabadell
Reus
Hércules
Mataró
L'Hospitalet
Gavà
Gimnàstic de Tarragona
Orihuela CF
Burgos CF
Palamós
Valencia B
Castellón
Figueres
04/10/2002
Figueres
Orihuela CF
05/10/2002
Novelda
Barcelona B
06/10/2002
L'Hospitalet
Mallorca B
Burgos CF
Palamós
Lleida
Gavà
Sabadell
Alicante
Gramenet
Mataró
Hércules
Espanyol B
Valencia B
Reus
15/01/2003
Gimnàstic de Tarragona
Castellón
12/10/2002
Castellón
Lleida
Espanyol B
Valencia B
13/10/2002
Mallorca B
Gramenet
Figueres
Gimnàstic de Tarragona
Gavà
Sabadell
Barcelona B
Hércules
Orihuela CF
Palamós
Alicante
L'Hospitalet
Reus
Burgos CF
Mataró
Novelda
18/10/2002
Valencia B
Barcelona B
19/10/2002
Hércules
Mataró
20/10/2002
L'Hospitalet
Gavà
Lleida
Figueres
Sabadell
Castellón
Palamós
Reus
Novelda
Mallorca B
Gimnàstic de Tarragona
Orihuela CF
Burgos CF
Espanyol B
Gramenet
Alicante
25/10/2002
Barcelona B
Burgos CF
26/10/2002
Alicante
Novelda
27/10/2002
Mallorca B
Hércules
Espanyol B
Palamós
Castellón
L'Hospitalet
Gavà
Gramenet
Figueres
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
Lleida
Mataró
Valencia B
Orihuela CF
Reus
01/11/2002
Novelda
Gavà
Hércules
Alicante
Palamós
Barcelona B
Gramenet
Castellón
03/11/2002
L'Hospitalet
Figueres
Valencia B
Mallorca B
Reus
Espanyol B
Burgos CF
Mataró
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
Lleida
Orihuela CF
08/11/2002
Mallorca B
Burgos CF
09/11/2002
Castellón
Novelda
10/11/2002
Lleida
Sabadell
Orihuela CF
Espanyol B
Alicante
Valencia B
Gimnàstic de Tarragona
L'Hospitalet
Figueres
Gramenet
Gavà
Hércules
Mataró
Palamós
Barcelona B
Reus
15/11/2002
Novelda
Figueres
16/11/2002
Hércules
Castellón
Valencia B
Gavà
Burgos CF
Alicante
17/11/2002
Sabadell
Orihuela CF
Espanyol B
Barcelona B
L'Hospitalet
Lleida
Gramenet
Gimnàstic de Tarragona
Palamós
Mallorca B
Reus
Mataró
22/11/2002
Gimnàstic de Tarragona
Novelda
23/11/2002
Castellón
Valencia B
24/11/2002
Mallorca B
Reus
Mataró
Espanyol B
Gavà
Burgos CF
Lleida
Gramenet
Figueres
Hércules
Orihuela CF
Barcelona B
Alicante
Palamós
Sabadell
L'Hospitalet
29/11/2002
Burgos CF
Castellón
30/11/2002
Valencia B
Figueres
Palamós
Gavà
Barcelona B
Mataró
01/12/2002
Hércules
Gimnàstic de Tarragona
Espanyol B
Mallorca B
L'Hospitalet
Orihuela CF
Novelda
Lleida
Gramenet
Sabadell
Reus
Alicante
06/12/2002
Castellón
Palamós
07/12/2002
Alicante
Espanyol B
08/12/2002
Gavà
Reus
L'Hospitalet
Gramenet
Mallorca B
Barcelona B
Sabadell
Novelda
Lleida
Hércules
Figueres
Burgos CF
Gimnàstic de Tarragona
Valencia B
Orihuela CF
Mataró
13/12/2002
Hércules
Sabadell
14/12/2002
Valencia B
Lleida
Barcelona B
Alicante
15/12/2002
Burgos CF
Gimnàstic de Tarragona
Novelda
L'Hospitalet
Gramenet
Orihuela CF
Mataró
Mallorca B
Espanyol B
Gavà
Reus
Castellón
Palamós
Figueres
20/12/2002
Alicante
Mataró
21/12/2002
Lleida
Burgos CF
22/12/2002
Gavà
Barcelona B
Castellón
Espanyol B
L'Hospitalet
Hércules
Gramenet
Novelda
Orihuela CF
Mallorca B
Gimnàstic de Tarragona
Palamós
Figueres
Reus
Sabadell
Valencia B
03/01/2003
Valencia B
L'Hospitalet
04/01/2003
Orihuela CF
Novelda
Burgos CF
Sabadell
Mallorca B
Alicante
05/01/2003
Hércules
Gramenet
Mataró
Gavà
Barcelona B
Castellón
Reus
Gimnàstic de Tarragona
Palamós
Lleida
Espanyol B
Figueres
10/01/2003
Lleida
Reus
11/01/2003
Novelda
Hércules
Alicante
Orihuela CF
12/01/2003
Figueres
Barcelona B
Castellón
Mataró
L'Hospitalet
Burgos CF
Gimnàstic de Tarragona
Espanyol B
Gramenet
Valencia B
Gavà
Mallorca B
Sabadell
Palamós
17/01/2003
Gramenet
Burgos CF
18/01/2003
Hércules
Orihuela CF
19/01/2003
Figueres
Mataró
Gimnàstic de Tarragona
Barcelona B
Castellón
Mallorca B
Lleida
Espanyol B
Sabadell
Reus
L'Hospitalet
Palamós
Novelda
Valencia B
Gavà
Alicante
24/01/2003
Espanyol B
Sabadell
25/01/2003
Valencia B
Hércules
26/01/2003
Palamós
Gramenet
Mataró
Gimnàstic de Tarragona
Alicante
Castellón
Orihuela CF
Gavà
Reus
L'Hospitalet
Barcelona B
Lleida
Mallorca B
Figueres
Burgos CF
Novelda
31/01/2003
Novelda
Palamós
01/02/2003
Valencia B
Orihuela CF
02/02/2003
Gramenet
Reus
Gimnàstic de Tarragona
Mallorca B
Castellón
Gavà
Figueres
Alicante
Sabadell
Barcelona B
L'Hospitalet
Espanyol B
Lleida
Mataró
Hércules
Burgos CF
07/02/2003
Alicante
Gimnàstic de Tarragona
08/02/2003
Orihuela CF
Castellón
Barcelona B
L'Hospitalet
09/02/2003
Mallorca B
Lleida
Palamós
Hércules
Reus
Novelda
Espanyol B
Gramenet
Gavà
Figueres
Mataró
Sabadell
Burgos CF
Valencia B
14/02/2003
Sabadell
Mallorca B
15/02/2003
Valencia B
Palamós
Gimnàstic de Tarragona
Gavà
16/02/2003
L'Hospitalet
Mataró
Lleida
Alicante
Figueres
Castellón
Novelda
Espanyol B
Gramenet
Barcelona B
Hércules
Reus
Burgos CF
Orihuela CF
21/02/2003
Espanyol B
Hércules
22/02/2003
Alicante
Sabadell
23/02/2003
Gavà
Lleida
Reus
Valencia B
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
Mallorca B
L'Hospitalet
Palamós
Burgos CF
Barcelona B
Novelda
Mataró
Gramenet
Orihuela CF
Figueres
28/02/2003
Lleida
Castellón
01/03/2003
Hércules
Barcelona B
Valencia B
Espanyol B
02/03/2003
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Sabadell
Gavà
Gramenet
Mallorca B
Burgos CF
Reus
Novelda
Mataró
Palamós
Orihuela CF
16/04/2003
L'Hospitalet
Alicante
08/03/2003
Alicante
Gramenet
09/03/2003
Barcelona B
Valencia B
Espanyol B
Burgos CF
Castellón
Sabadell
Mallorca B
Novelda
Orihuela CF
Gimnàstic de Tarragona
Gavà
L'Hospitalet
Reus
Palamós
Figueres
Lleida
Mataró
Hércules
15/03/2003
Valencia B
Mataró
Novelda
Alicante
16/03/2003
Gramenet
Gavà
Sabadell
Figueres
L'Hospitalet
Castellón
Palamós
Espanyol B
Hércules
Mallorca B
Burgos CF
Barcelona B
Reus
Orihuela CF
Lleida
Gimnàstic de Tarragona
21/03/2003
Barcelona B
Palamós
22/03/2003
Alicante
Hércules
Mallorca B
Valencia B
Castellón
Gramenet
23/03/2003
Gavà
Novelda
Mataró
Burgos CF
Orihuela CF
Lleida
Espanyol B
Reus
Gimnàstic de Tarragona
Sabadell
Figueres
L'Hospitalet
28/03/2003
Espanyol B
Orihuela CF
29/03/2003
Novelda
Castellón
30/03/2003
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Figueres
Burgos CF
Mallorca B
Sabadell
Lleida
Palamós
Mataró
Hércules
Gavà
Reus
Barcelona B
Valencia B
Alicante
04/04/2003
Alicante
Burgos CF
05/04/2003
Castellón
Hércules
Mallorca B
Palamós
06/04/2003
Figueres
Novelda
Mataró
Reus
Lleida
L'Hospitalet
Orihuela CF
Sabadell
Barcelona B
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Gavà
Valencia B
11/04/2003
Novelda
Gimnàstic de Tarragona
12/04/2003
Espanyol B
Mataró
Valencia B
Castellón
13/04/2003
Palamós
Alicante
Barcelona B
Orihuela CF
L'Hospitalet
Sabadell
Reus
Mallorca B
Burgos CF
Gavà
Hércules
Figueres
Gramenet
Lleida
19/04/2003
Castellón
Burgos CF
Gavà
Palamós
20/04/2003
Alicante
Reus
Mallorca B
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Hércules
Sabadell
Gramenet
Mataró
Barcelona B
Figueres
Valencia B
Orihuela CF
L'Hospitalet
Lleida
Novelda
25/04/2003
Barcelona B
Mallorca B
Burgos CF
Figueres
26/04/2003
Hércules
Lleida
Valencia B
Gimnàstic de Tarragona
27/04/2003
Gramenet
L'Hospitalet
Palamós
Castellón
Reus
Gavà
Mataró
Orihuela CF
Espanyol B
Alicante
Novelda
Sabadell
30/04/2003
L'Hospitalet
Novelda
01/05/2003
Orihuela CF
Gramenet
Lleida
Valencia B
Alicante
Barcelona B
Gimnàstic de Tarragona
Burgos CF
Figueres
Palamós
Castellón
Reus
Mallorca B
Mataró
Gavà
Espanyol B
Sabadell
Hércules
04/05/2003
Valencia B
Sabadell
Reus
Figueres
Espanyol B
Castellón
Mataró
Alicante
Barcelona B
Gavà
Hércules
L'Hospitalet
Palamós
Gimnàstic de Tarragona
Novelda
Gramenet
Mallorca B
Orihuela CF
Burgos CF
Lleida
09/05/2003
Castellón
Barcelona B
10/05/2003
Lleida
Palamós
Novelda
Orihuela CF
11/05/2003
Gimnàstic de Tarragona
Reus
Alicante
Mallorca B
L'Hospitalet
Valencia B
Sabadell
Burgos CF
Gramenet
Hércules
Figueres
Espanyol B
12/05/2003
Gavà
Mataró
18/05/2003
Barcelona B
Figueres
Orihuela CF
Alicante
Burgos CF
L'Hospitalet
Mallorca B
Gavà
Valencia B
Gramenet
Mataró
Castellón
Reus
Lleida
Palamós
Sabadell
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Hércules
Novelda
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Castellón74382014448171187
2Barcelona B6438181010644410210
3Burgos CF5938151493828907
4Gramenet57381512113833956
5Alicante573815121156431069
6Valencia B573816913565311512
7Sabadell54381661647541236
8Lleida5438141212454411010
9Gimnàstic de Tarragona533813141146421024
10Espanyol B533815815524810611
11Hércules523812161045351098
12Palamós5238131312454711310
13Mataró47381381751541024
14Mallorca B47381114134450957
15Novelda4438101414375012215
16Figueres4438101414434713412
17Gavà4438111116405711010
18Reus413811819445910610
19L'Hospitalet3838911183450967
20Orihuela CF323861418345212918
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Sergio García
19
Barbarín
16
Morante
16
Caballero
15
Nano
15
Jordi Tarrés
15
Madrigal
12
Sendoa
11
Nakor
11
Orife
11
Pedro Velasco
11
Marcos
10
Toni Mora
10
Rubén Blaya
10
Perona
9
 NomDem GroguesClub
Suso Ruano
18
Meseguer
17
Carmelo
16
San Julián
15
Alberdi
15
Pollo
15
Toni
15
Sergio Porras
15
Llera
14
Pascual
14
Juanjo
14
Juan Navarro
13
Alberto
13
Rubén
13
Pedro Velasco
13
NomPTGTV
Doménech Ceballos10605
García Carreras10471
López Muñoz9536
Bastida García9717
Ortín Salvador9445
Peña Molina95610
Soriano Martínez9586
Melchor Ibáñez8424
Sureda Cuenca8435
Villanueva Angulo8412
Jaime Latre8220
Mateu Lahoz8493
De Diego Pagola8471
Torres Clapés8394
Esquerdo Rodríguez7331
Sáez García6351
Delgado Bastida6262
Álvarez Izquierdo6282
Armero Conde65210
Fuentes Martín6240
Renales Galindo6405
Martín García6341
Amilburu Santamaría6385
Suárez Betancor6486
Pardo del Burgo5375
Crespo García5240
Orueta Ibarrola5351
Campos Andreu5204
Arca Vázquez5271
Cayuela Milagro5426
Carreño Santos5322
Gómez Gómez5213
Gauna Rodríguez5172
Barranco Trejo5323
Bleda Monteagudo5303
Azpiroz Ibarzabal4181
Segura García4140
Curbelo González4191
Pérez Montero4273
Peregrín Pérez4262
Cerezuela Caravaca4193
Zamora Romero4291
Caballero Herreros4274
Díaz Batista4280
Bernabé García4354
García Pulido4296
Sánchez Ramos4270
Ariza Villanueva4293
Lozano Segado4222
Jaso Delgado4231
Gallego García4241
Sánchez Maroto3152
Melero López3211
González Segura3204
Pérez Riverol3210
De Pintos Francés3181
Pereñíguez Pérez3102
Bardón Huerga3200
Corredor Pérez3240
Ontanaya López3150
Serrano Corbalán3180
Torralba Jiménez3232
Gallardo Martínez3181
García Domínguez260
Afonso Suárez280
Cuesta Ferreiro270
Hevia Obras240
Martínez Gómez240
Gutiérrez Carbó2152
Tárraga Sánchez2140
Lejarazu Prieto2100
Sánchez-Seco Otero270
Illana Fuentes280
Alonso Pinto2143
Gálvez Obrero2152
Romeo Moreno2172
Albelda de la Haza161
Toledo Fernández120
Miragaya López190
Gutiérrez Roldán182
Vázquez Veiga140
Lesma López160
Bastos Martínez120
Ortiz Blanco150
Teixeira Vitienes1100
Jiménez Moreno141
Gardeazábal Gómez141
Pérez Alleres141
Arias López180
González Mateu130
Arias Madrid160
Pardo Calvo171
Ortiz García100
Gols:
907
Gols Per Partit:
2,39
Targetes Grogues:
2183
Targetes Grogues Per Partit:
5,74
Expulsions:
183
Expulsions Per Partit:
0,48
Estrangers:
28
Percentatge Estrangers:
5,21
Victòries locals:
165
Victòries visitants:
98
Empats:
117
Màxima victòria local:
6-0 Mataró-Mallorca B
Màxima victòria visitant:
0-5 Barcelona B-Hércules
Millor ratxa guanyadora:
Castellón: 5 Partits (Jornades 7-11)
Pitjor ratxa perdedora:
L'Hospitalet: 5 Partits (Jornades 31-35)
Millor ratxa no perdent:
Castellón: 30 Partits (Jornades 1-30)
Pitjor ratxa no guanyant:
Figueres: 13 Partits (Jornades 7-19)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error