Temporada 2003-04 2ª Divisió B Grup III

Resultats
30/08/2003
Barcelona B
Lorca Deportiva
Novelda
Alicante
31/08/2003
Espanyol B
Mallorca B
Gimnàstic de Tarragona
Sabadell
Yeclano
Lleida
Girona
Villajoyosa
Mataró
Gramenet
Valencia B
Castellón
FC Cartagena
Palamós
Hércules
Figueres
03/09/2003
Palamós
Barcelona B
Gramenet
Gimnàstic de Tarragona
Lorca Deportiva
Espanyol B
Sabadell
Yeclano
Figueres
FC Cartagena
Villajoyosa
Novelda
Alicante
Valencia B
Lleida
Girona
04/09/2003
Castellón
Hércules
Mallorca B
Mataró
07/09/2003
Barcelona B
Figueres
Girona
Sabadell
Mataró
Lorca Deportiva
Valencia B
Hércules
Novelda
Lleida
Alicante
Villajoyosa
FC Cartagena
Castellón
Yeclano
Gramenet
Gimnàstic de Tarragona
Mallorca B
Espanyol B
Palamós
14/09/2003
Castellón
Barcelona B
Gramenet
Girona
Mallorca B
Yeclano
Palamós
Mataró
Lorca Deportiva
Gimnàstic de Tarragona
Villajoyosa
Valencia B
Sabadell
Novelda
Hércules
FC Cartagena
Figueres
Espanyol B
Lleida
Alicante
20/09/2003
Barcelona B
Hércules
Valencia B
FC Cartagena
Gimnàstic de Tarragona
Palamós
21/09/2003
Espanyol B
Castellón
Girona
Mallorca B
Alicante
Sabadell
Mataró
Figueres
Yeclano
Lorca Deportiva
Villajoyosa
Lleida
Novelda
Gramenet
27/09/2003
Lorca Deportiva
Girona
28/09/2003
FC Cartagena
Barcelona B
Figueres
Gimnàstic de Tarragona
Palamós
Yeclano
Gramenet
Alicante
Mallorca B
Novelda
Lleida
Valencia B
Hércules
Espanyol B
Castellón
Mataró
Sabadell
Villajoyosa
03/10/2003
Villajoyosa
Gramenet
04/10/2003
Alicante
Mallorca B
05/10/2003
Valencia B
Barcelona B
Girona
Palamós
Espanyol B
FC Cartagena
Yeclano
Figueres
Lleida
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
Castellón
Mataró
Hércules
Novelda
Lorca Deportiva
10/10/2003
Palamós
Novelda
12/10/2003
Barcelona B
Espanyol B
FC Cartagena
Mataró
Gramenet
Lleida
Sabadell
Valencia B
Mallorca B
Villajoyosa
Castellón
Yeclano
Lorca Deportiva
Alicante
Hércules
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Girona
17/10/2003
Gimnàstic de Tarragona
FC Cartagena
19/10/2003
Mataró
Barcelona B
Sabadell
Gramenet
Lleida
Mallorca B
Valencia B
Espanyol B
Yeclano
Hércules
Villajoyosa
Lorca Deportiva
Novelda
Figueres
Alicante
Palamós
Girona
Castellón
24/10/2003
Lorca Deportiva
Lleida
26/10/2003
Barcelona B
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Valencia B
Mallorca B
Sabadell
Espanyol B
Mataró
FC Cartagena
Yeclano
Castellón
Novelda
Hércules
Girona
Palamós
Villajoyosa
Figueres
Alicante
31/10/2003
Yeclano
Barcelona B
01/11/2003
Valencia B
Mataró
02/11/2003
Gramenet
Mallorca B
Gimnàstic de Tarragona
Espanyol B
Villajoyosa
Figueres
Alicante
Castellón
Novelda
Hércules
Girona
FC Cartagena
Sabadell
Lorca Deportiva
Lleida
Palamós
07/11/2003
Espanyol B
Yeclano
09/11/2003
Barcelona B
Girona
Lorca Deportiva
Gramenet
Mataró
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Lleida
Mallorca B
Valencia B
Castellón
Villajoyosa
FC Cartagena
Novelda
Hércules
Alicante
Palamós
Sabadell
14/11/2003
Valencia B
Gimnàstic de Tarragona
15/11/2003
Mallorca B
Lorca Deportiva
16/11/2003
Novelda
Barcelona B
Girona
Espanyol B
Gramenet
Palamós
Villajoyosa
Hércules
Alicante
FC Cartagena
Sabadell
Figueres
Yeclano
Mataró
Lleida
Castellón
21/11/2003
Hércules
Lleida
22/11/2003
Barcelona B
Alicante
23/11/2003
Espanyol B
Novelda
Figueres
Gramenet
Mataró
Girona
Lorca Deportiva
Valencia B
FC Cartagena
Villajoyosa
Castellón
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
Yeclano
Palamós
Mallorca B
28/11/2003
Gramenet
Castellón
29/11/2003
Valencia B
Yeclano
30/11/2003
Villajoyosa
Barcelona B
Mallorca B
Figueres
Girona
Gimnàstic de Tarragona
Lorca Deportiva
Palamós
Sabadell
Hércules
Alicante
Espanyol B
Lleida
FC Cartagena
Novelda
Mataró
05/12/2003
Mataró
Alicante
06/12/2003
Yeclano
Girona
07/12/2003
Barcelona B
Lleida
Espanyol B
Villajoyosa
Figueres
Lorca Deportiva
Castellón
Mallorca B
FC Cartagena
Sabadell
Palamós
Valencia B
Hércules
Gramenet
Gimnàstic de Tarragona
Novelda
12/12/2003
Valencia B
Girona
14/12/2003
Sabadell
Barcelona B
Palamós
Figueres
Lorca Deportiva
Castellón
Alicante
Gimnàstic de Tarragona
Novelda
Yeclano
Mallorca B
Hércules
Gramenet
FC Cartagena
Villajoyosa
Mataró
Lleida
Espanyol B
19/12/2003
Gimnàstic de Tarragona
Villajoyosa
20/12/2003
Girona
Novelda
Yeclano
Alicante
21/12/2003
Barcelona B
Gramenet
FC Cartagena
Mallorca B
Espanyol B
Sabadell
Mataró
Lleida
Castellón
Palamós
Hércules
Lorca Deportiva
Valencia B
Figueres
04/01/2004
Mallorca B
Barcelona B
Gramenet
Espanyol B
Figueres
Castellón
Sabadell
Mataró
Lleida
Gimnàstic de Tarragona
Lorca Deportiva
FC Cartagena
Villajoyosa
Yeclano
Palamós
Hércules
Novelda
Valencia B
Alicante
Girona
09/01/2004
Figueres
Hércules
10/01/2004
Mallorca B
Espanyol B
11/01/2004
Lorca Deportiva
Barcelona B
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Mataró
Castellón
Valencia B
Alicante
Novelda
Villajoyosa
Girona
Palamós
FC Cartagena
Lleida
Yeclano
16/01/2004
Barcelona B
Palamós
18/01/2004
Espanyol B
Lorca Deportiva
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Novelda
Villajoyosa
Valencia B
Alicante
Hércules
Castellón
FC Cartagena
Figueres
Girona
Lleida
Yeclano
Sabadell
Mataró
Mallorca B
23/01/2004
Sabadell
Girona
24/01/2004
Mallorca B
Gimnàstic de Tarragona
25/01/2004
Figueres
Barcelona B
Palamós
Espanyol B
Gramenet
Yeclano
Hércules
Valencia B
Castellón
FC Cartagena
Villajoyosa
Alicante
Lleida
Novelda
Lorca Deportiva
Mataró
30/01/2004
Alicante
Lleida
01/02/2004
Barcelona B
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
Lorca Deportiva
Valencia B
Villajoyosa
Mataró
Palamós
Yeclano
Mallorca B
FC Cartagena
Hércules
Novelda
Sabadell
Girona
Gramenet
Espanyol B
Figueres
06/02/2004
Lleida
Villajoyosa
07/02/2004
Figueres
Mataró
Mallorca B
Girona
08/02/2004
Hércules
Barcelona B
Palamós
Gimnàstic de Tarragona
Lorca Deportiva
Yeclano
Sabadell
Alicante
FC Cartagena
Valencia B
Castellón
Espanyol B
Gramenet
Novelda
13/02/2004
Girona
Lorca Deportiva
14/02/2004
Barcelona B
FC Cartagena
15/02/2004
Espanyol B
Hércules
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Valencia B
Lleida
Yeclano
Palamós
Novelda
Mallorca B
Alicante
Gramenet
Mataró
Castellón
Villajoyosa
Sabadell
20/02/2004
Mallorca B
Alicante
21/02/2004
Barcelona B
Valencia B
22/02/2004
Gramenet
Villajoyosa
Sabadell
Lleida
Palamós
Girona
FC Cartagena
Espanyol B
Lorca Deportiva
Novelda
Hércules
Mataró
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Yeclano
29/02/2004
Espanyol B
Barcelona B
Lleida
Gramenet
Girona
Figueres
Mataró
FC Cartagena
Novelda
Palamós
Alicante
Lorca Deportiva
Gimnàstic de Tarragona
Hércules
Yeclano
Castellón
Villajoyosa
Mallorca B
Valencia B
Sabadell
06/03/2004
Barcelona B
Mataró
Mallorca B
Lleida
07/03/2004
Espanyol B
Valencia B
Lorca Deportiva
Villajoyosa
Gramenet
Sabadell
FC Cartagena
Gimnàstic de Tarragona
Hércules
Yeclano
Castellón
Girona
Figueres
Novelda
Palamós
Alicante
13/03/2004
Valencia B
Gramenet
Villajoyosa
Palamós
14/03/2004
Gimnàstic de Tarragona
Barcelona B
Mataró
Espanyol B
Girona
Hércules
Novelda
Castellón
Yeclano
FC Cartagena
Lleida
Lorca Deportiva
Alicante
Figueres
Sabadell
Mallorca B
19/03/2004
Lorca Deportiva
Sabadell
20/03/2004
Barcelona B
Yeclano
Castellón
Alicante
21/03/2004
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Mallorca B
Gramenet
Palamós
Lleida
Mataró
Valencia B
Hércules
Novelda
Figueres
Villajoyosa
FC Cartagena
Girona
26/03/2004
Girona
Barcelona B
28/03/2004
Gramenet
Lorca Deportiva
Sabadell
Palamós
Lleida
Figueres
Gimnàstic de Tarragona
Mataró
Valencia B
Mallorca B
Yeclano
Espanyol B
Villajoyosa
Castellón
Alicante
Hércules
Novelda
FC Cartagena
02/04/2004
FC Cartagena
Alicante
03/04/2004
Barcelona B
Novelda
04/04/2004
Espanyol B
Girona
Palamós
Gramenet
Figueres
Sabadell
Lorca Deportiva
Mallorca B
Mataró
Yeclano
Castellón
Lleida
Gimnàstic de Tarragona
Valencia B
Hércules
Villajoyosa
08/04/2004
Lleida
Hércules
Mallorca B
Palamós
10/04/2004
Gramenet
Figueres
11/04/2004
Alicante
Barcelona B
Villajoyosa
FC Cartagena
Girona
Mataró
Sabadell
Castellón
Valencia B
Lorca Deportiva
Yeclano
Gimnàstic de Tarragona
28/04/2004
Novelda
Espanyol B
16/04/2004
Hércules
Sabadell
18/04/2004
Barcelona B
Villajoyosa
Espanyol B
Alicante
Figueres
Mallorca B
Gimnàstic de Tarragona
Girona
Yeclano
Valencia B
Castellón
Gramenet
Palamós
Lorca Deportiva
FC Cartagena
Lleida
Mataró
Novelda
23/04/2004
Gramenet
Hércules
24/04/2004
Lleida
Barcelona B
Valencia B
Palamós
Sabadell
FC Cartagena
25/04/2004
Novelda
Gimnàstic de Tarragona
Mallorca B
Castellón
Alicante
Mataró
Lorca Deportiva
Figueres
Villajoyosa
Espanyol B
Girona
Yeclano
30/04/2004
Castellón
Lorca Deportiva
01/05/2004
Barcelona B
Sabadell
02/05/2004
Espanyol B
Lleida
Girona
Valencia B
Figueres
Palamós
Yeclano
Novelda
FC Cartagena
Gramenet
Mataró
Villajoyosa
Gimnàstic de Tarragona
Alicante
Hércules
Mallorca B
07/05/2004
Lorca Deportiva
Hércules
08/05/2004
Figueres
Valencia B
09/05/2004
Gramenet
Barcelona B
Palamós
Castellón
Sabadell
Espanyol B
Mallorca B
FC Cartagena
Alicante
Yeclano
Novelda
Girona
Villajoyosa
Gimnàstic de Tarragona
Lleida
Mataró
14/05/2004
Hércules
Palamós
16/05/2004
Barcelona B
Mallorca B
Espanyol B
Gramenet
FC Cartagena
Lorca Deportiva
Gimnàstic de Tarragona
Lleida
Yeclano
Villajoyosa
Castellón
Figueres
Girona
Alicante
Valencia B
Novelda
Mataró
Sabadell
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Lleida68382081047361068
2Lorca Deportiva673818137543212411
3Gimnàstic de Tarragona673819109593214014
4Castellón67382071149321127
5Gramenet65382051348391036
6Alicante65381981153291319
7Girona613817101158418614
8Barcelona B5838161012392711911
9Hércules55381316951401208
10Novelda5538151013414011110
11Espanyol B513814915596010712
12Villajoyosa513814915334012412
13Figueres483812121429401228
14Mallorca B473813817415111512
15FC Cartagena463811131432431357
16Sabadell463813718364510910
17Valencia B443812818435611213
18Mataró3338892139528717
19Yeclano30387922225014813
20Palamós22385726227011517
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Diego Torres
20
Coro
19
Jordi Martínez
18
Huegun
17
Sergio García
15
Nakor
14
Merino
14
Félix Prieto
14
Asensio
13
Diego Ribera
12
Borge
12
Luismi
12
Víctor Casadesús
12
Jaime Martínez
11
Caballero
11
 NomDem GroguesClub
Óscar Hernández
16
Salva
14
Samuel
14
Castro
14
Etxarri
14
Muñoz
14
Castellanos
13
Xabi Sánchez
13
Rodri
13
Llera
13
Julio Puig
13
Dot
13
Hammouch
13
Hervías
13
Rubén
13
NomPTGTV
De Diego Pagola11611
Barberá Fuentes10524
Herrero Arenas10573
García Carreras10505
Soriano Martínez9635
García Castillo9475
Jaime Latre9416
Torres Clapés8492
Renales Galindo8544
Del Río Ayete8484
Bernal Moreno8593
Mateu Lahoz74712
López Muñoz7582
Gómez Gómez7271
Peña Molina7355
Jaso Delgado7413
Serrano Corbalán6454
Ariza Villanueva6342
García Domínguez6292
Afonso Suárez6324
García Pulido6456
Pardo Calvo6442
Melero López6344
Pereñíguez Pérez6264
Bernabé García6453
Gutiérrez Carbó6423
Peregrín Pérez5334
De Pintos Francés5273
Armero Conde5433
Pino Blanco5354
Benjumea Álvarez5381
García Soto5243
Cuesta Ferreiro5240
Zamora Romero5387
Álvarez Izquierdo5333
Cerezuela Caravaca5375
Calvo Franco5211
González Mateu5363
Zamora Aguilar5347
Crespo García5302
Sáez García5262
Giménez García5282
Torralba Jiménez4285
Gálvez Obrero4234
Lozano Segado4173
Ortiz Blanco4312
Tárraga Sánchez4244
Lesma López4221
Mensuro Miguel4211
Corredor Pérez4283
Barranco Trejo4293
Díaz Batista4202
Segura García4101
Pérez Riverol4244
Suárez Betancor4294
Martínez Montoro3232
Gauna Rodríguez3211
Del Cerro Grande3181
Gallardo Martínez3204
Megía Dávila3265
González Cobo3190
Pérez Montero3220
Fuentes Martín3212
Sánchez Ramos3243
Jiménez Moreno3231
Rebollo López3203
López López2122
Simón del Pino2101
Sánchez Cano2110
Marrero Hernández2101
Hermosilla Alaña2131
Sánchez-Seco Otero2101
Álvarez Pinardo292
Sánchez Moreno170
Hevia Obras121
Felipe Rosón181
Arias Madrid160
Isturiz Latorre161
Romeo Moreno170
Gols:
855
Gols Per Partit:
2,25
Targetes Grogues:
2326
Targetes Grogues Per Partit:
6,12
Expulsions:
219
Expulsions Per Partit:
0,58
Estrangers:
43
Percentatge Estrangers:
8,11
Victòries locals:
166
Victòries visitants:
120
Empats:
94
Màxima victòria local:
6-0 Girona-Palamós
Màxima victòria visitant:
1-6 Palamós-Gimnàstic de Tarragona
Millor ratxa guanyadora:
Alicante: 6 Partits (Jornades 31-36)
Pitjor ratxa perdedora:
Yeclano: 9 Partits (Jornades 15-23)
Millor ratxa no perdent:
Castellón: 12 Partits (Jornades 5-16)
Pitjor ratxa no guanyant:
Yeclano: 18 Partits (Jornades 7-24)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error