Temporada 2017-18 Europa League

Partits
TipusDataLocalResultat Visitant
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Beitar Jerusalem4 - 3Vasas
Classificació Fase 1 Anada29/06/20170 - 0AIK
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Fola2 - 1Milsami
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Zirä2 - 0Differdange
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Levski Sofia3 - 1Sutjeska
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017UE Santa Coloma0 - 2Osijek
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Zaria Balti2 - 1Sarajevo
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017AEK Larnaca5 - 0Lincoln
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Haugesund7 - 0Coleraine
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Odd3 - 0Ballymena
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Kalju2 - 1B36
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Ferencváros2 - 0Jelgava
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Connah's Quay1 - 0Helsinki
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Lyngby1 - 0Bangor
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Shkëndija3 - 0Dacia
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Chikhura0 - 1Altach
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Dinamo Batumi0 - 1Jagiellonia
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017VPS1 - 0Olimpija Ljubljana
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Shakhtyor0 - 0Sūduva
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Dinamo Minsk2 - 1NSÍ
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Norrköping5 - 0Prishtina
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Skënderbeu1 - 0Sant Julià
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Midtjylland6 - 1Derry
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Bala1 - 2Vaduz
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Stjarnan0 - 1Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017KR0 - 0SJK
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Lech Poznań4 - 0Pelister
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Videoton2 - 0Balzan
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Željezničar1 - 0Zeta
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017St Joseph's0 - 4AEL
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Valletta2 - 0Folgore
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Rangers1 - 0Progrès
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017St Johnstone1 - 2Trakai
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Crusaders3 - 1Liepāja
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Mladost Lučani0 - 3Inter Baku
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Podgorica1 - 0Gandzasar
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Široki Brijeg2 - 0Ordabasy
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Crvena Zvezda3 - 0Floriana
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Tre Penne0 - 1Rabotnički
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Domžale2 - 0Flora
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Maccabi Tel Aviv2 - 0Tirana
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Vojvodina2 - 1Ružomberok
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Partizani1 - 3Botev Plovdiv
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Levadia0 - 2Cork
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Trenčín5 - 1Torpedo Kutaisi
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Pyunik1 - 4Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Ventspils0 - 0Valur
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Kairat6 - 0Atlantas
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Irtysh1 - 0Dunav
Classificació Fase 1 Anada29/06/2017Shirak0 - 2Gorica
Classificació Fase 1 Tornada04/07/2017Progrès2 - 0Rangers
Classificació Fase 1 Tornada04/07/2017Balzan3 - 3Videoton
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Gandzasar0 - 3Podgorica
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Flora2 - 3Domžale
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Sutjeska0 - 0Levski Sofia
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Trakai1 - 0St Johnstone
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Helsinki3 - 0Connah's Quay
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017SJK0 - 2KR
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Lincoln1 - 1AEK Larnaca
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Valur1 - 0Ventspils
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Shamrock Rovers1 - 0Stjarnan
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Osijek4 - 0UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Derry1 - 4Midtjylland
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Coleraine0 - 0Haugesund
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Ballymena0 - 2Odd
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Cork4 - 2Levadia
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Gorica2 - 2Shirak
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Altach1 - 1Chikhura
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Floriana3 - 3Crvena Zvezda
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Vasas0 - 3Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Jagiellonia4 - 0Dinamo Batumi
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Atlantas1 - 2Kairat
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Liepāja2 - 0Crusaders
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017AIK5 - 0
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Vaduz3 - 0Bala
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Slovan Bratislava5 - 0Pyunik
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Botev Plovdiv1 - 0Partizani
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Dunav0 - 2Irtysh
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Ružomberok2 - 0Vojvodina
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Differdange1 - 2Zirä
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Torpedo Kutaisi0 - 3Trenčín
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Inter Baku2 - 0Mladost Lučani
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Bangor0 - 3Lyngby
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017NSÍ0 - 2Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Prishtina0 - 1Norrköping
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017B361 - 2Kalju
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Sarajevo2 - 1Zaria Balti
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Olimpija Ljubljana0 - 1VPS
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Sant Julià0 - 5Skënderbeu
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Folgore0 - 1Valletta
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Zeta2 - 2Željezničar
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Tirana0 - 3Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Rabotnički6 - 0Tre Penne
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Jelgava0 - 1Ferencváros
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Milsami1 - 1Fola
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Ordabasy0 - 0Široki Brijeg
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Sūduva2 - 1Shakhtyor
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Dacia0 - 4Shkëndija
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017AEL6 - 0St Joseph's
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2017Pelister0 - 3Lech Poznań
Classificació Fase 2 Anada12/07/2017Inter Baku1 - 0Fola
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Haugesund3 - 2Lech Poznań
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Qäbälä1 - 1Jagiellonia
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Östersund2 - 0Galatasaray
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Liepāja0 - 2Sūduva
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Vaduz0 - 1Odd
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Apollon3 - 0Zaria Balti
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Altach1 - 1Dinamo Brest
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Osijek2 - 0Luzern
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Valur1 - 2Domžale
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Shamrock Rovers2 - 3Mladá Boleslav
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Panionios2 - 0Gorica
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Ferencváros2 - 4Midtjylland
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Željezničar0 - 0AIK
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Cork0 - 1AEK Larnaca
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Aberdeen1 - 1Široki Brijeg
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Hajduk Split1 - 0Levski Sofia
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Valletta0 - 0Utrecht
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Sturm Graz0 - 1Podgorica
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Trenčín1 - 1Bnei Yehuda
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Slovan Bratislava0 - 1Lyngby
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Beitar Jerusalem1 - 1Botev Plovdiv
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Norrköping2 - 1Trakai
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Progrès0 - 1AEL
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Astra3 - 1Zirä
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Brøndby2 - 0VPS
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Maccabi Tel Aviv3 - 1KR
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Kalju0 - 3Videoton
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Ružomberok0 - 1Brann
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Shkëndija3 - 1Helsinki
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Kairat1 - 1Skënderbeu
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Irtysh1 - 1Crvena Zvezda
Classificació Fase 2 Anada13/07/2017Rabotnički1 - 1Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Lech Poznań2 - 0Haugesund
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Galatasaray1 - 1Östersund
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Utrecht3 - 1Valletta
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Botev Plovdiv4 - 0Beitar Jerusalem
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Luzern2 - 1Osijek
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Domžale3 - 2Valur
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017AEL2 - 1Progrès
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Podgorica0 - 3Sturm Graz
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Skënderbeu2 - 0Kairat
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Crvena Zvezda2 - 0Irtysh
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Jagiellonia0 - 2Qäbälä
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Široki Brijeg0 - 2Aberdeen
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Gorica2 - 3Panionios
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Zaria Balti1 - 2Apollon
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Fola4 - 1Inter Baku
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017KR0 - 2Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017AIK2 - 0Željezničar
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017AEK Larnaca1 - 0Cork
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Zirä0 - 0Astra
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Levski Sofia1 - 2Hajduk Split
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Brann0 - 2Ružomberok
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Odd1 - 0Vaduz
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Midtjylland3 - 1Ferencváros
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Bnei Yehuda2 - 0Trenčín
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Dinamo Brest0 - 3Altach
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Mladá Boleslav2 - 0Shamrock Rovers
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017VPS2 - 1Brøndby
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Sūduva0 - 1Liepāja
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Helsinki1 - 1Shkëndija
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Dinamo Minsk3 - 0Rabotnički
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Lyngby2 - 1Slovan Bratislava
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Videoton1 - 1Kalju
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2017Trakai2 - 1Norrköping
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Sturm Graz1 - 2Fenerbahçe
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Crvena Zvezda2 - 0Sparta Praha
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Arka3 - 2Midtjylland
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Universitatea Craiova0 - 1Milan
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Brøndby0 - 0Hajduk Split
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Dinamo București1 - 1Athletic Club
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Astra0 - 0Oleksandriya
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Bnei Yehuda0 - 2Zenit
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017PSV0 - 1Osijek
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Krasnodar2 - 1Lyngby
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Trakai2 - 1Shkëndija
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Östersund1 - 0Fola
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Utrecht0 - 0Lech Poznań
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017AEK Larnaca2 - 0Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017AIK1 - 1Braga
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Sūduva3 - 0Sion
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Maccabi Tel Aviv1 - 0Panionios
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Girondins de Bordeaux2 - 1Videoton
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Olimpik Donetsk1 - 1PAOK
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Mladá Boleslav2 - 1Skënderbeu
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Gent1 - 1Altach
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Botev Plovdiv0 - 0Marítimo
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Panathinaikos1 - 0Qäbälä
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Aberdeen2 - 1Apollon
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Dinamo Zagreb2 - 1Odd
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Freiburg1 - 0Domžale
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Everton1 - 0Ružomberok
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Austria Wien0 - 0AEL
Classificació Fase 3 Anada27/07/2017Olympique de Marseille4 - 2Oostende
Classificació Fase 3 Tornada02/08/2017AEL1 - 2Austria Wien
Classificació Fase 3 Tornada02/08/2017Sion1 - 1Sūduva
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Fenerbahçe1 - 1Sturm Graz
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017PAOK2 - 0Olimpik Donetsk
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Panionios0 - 1Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Osijek1 - 0PSV
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Athletic Club3 - 0Dinamo București
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Milan2 - 0Universitatea Craiova
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Ružomberok0 - 1Everton
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Oostende0 - 0Olympique de Marseille
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Midtjylland2 - 1Arka
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Hajduk Split2 - 0Brøndby
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Altach3 - 1Gent
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Lech Poznań2 - 2Utrecht
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Skënderbeu2 - 1Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Lyngby1 - 3Krasnodar
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Marítimo2 - 0Botev Plovdiv
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Fola1 - 2Östersund
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Domžale2 - 0Freiburg
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Dinamo Minsk1 - 1AEK Larnaca
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Shkëndija3 - 0Trakai
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Odd0 - 0Dinamo Zagreb
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Zenit0 - 1Bnei Yehuda
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Sparta Praha0 - 1Crvena Zvezda
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Apollon2 - 0Aberdeen
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Oleksandriya1 - 0Astra
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Videoton1 - 0Girondins de Bordeaux
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Qäbälä1 - 2Panathinaikos
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2017Braga2 - 1AIK
Classificació PlayOff Anada16/08/2017Utrecht1 - 0Zenit
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Marítimo0 - 0Dynamo Kiev
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Ajax0 - 1Rosenborg
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Dinamo Zagreb1 - 1Skënderbeu
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Bate Borisov1 - 1Oleksandriya
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Apollon3 - 2Midtjylland
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Krasnodar3 - 2Crvena Zvezda
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Hafnarfjordur1 - 2Braga
Classificació PlayOff Anada17/08/2017PAOK3 - 1Östersund
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Vardar2 - 0Fenerbahçe
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Plzeň3 - 1AEK Larnaca
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Ludogorets2 - 0Sūduva
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Altach0 - 1Maccabi Tel Aviv
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Panathinaikos2 - 3Athletic Club
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Legia Warszawa1 - 1Sheriff
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Domžale1 - 1Olympique de Marseille
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Viitorul1 - 3Salzburg
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Club Brugge0 - 0AEK
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Osijek1 - 2Austria Wien
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Milan6 - 0Shkëndija
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Partizan0 - 0Videoton
Classificació PlayOff Anada17/08/2017Everton2 - 0Hajduk Split
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Fenerbahçe1 - 2Vardar
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Sūduva0 - 0Ludogorets
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017AEK Larnaca0 - 0Plzeň
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Shkëndija0 - 1Milan
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Videoton0 - 4Partizan
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Skënderbeu0 - 0Dinamo Zagreb
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Dynamo Kiev3 - 1Marítimo
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Midtjylland1 - 1Apollon
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017AEK3 - 0Club Brugge
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Salzburg4 - 0Viitorul
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Rosenborg3 - 2Ajax
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Braga3 - 2Hafnarfjordur
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Athletic Club1 - 0Panathinaikos
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Olympique de Marseille3 - 0Domžale
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Hajduk Split1 - 1Everton
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Austria Wien0 - 1Osijek
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Maccabi Tel Aviv2 - 2Altach
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Östersund2 - 0PAOK
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Oleksandriya1 - 2Bate Borisov
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Sheriff0 - 0Legia Warszawa
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Crvena Zvezda2 - 1Krasnodar
Classificació PlayOff Tornada24/08/2017Zenit2 - 0Utrecht
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Steaua București3 - 0Plzeň
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Hapoel Be'er Sheva2 - 1Lugano
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Hertha Berlin0 - 0Athletic Club
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Arsenal3 - 1Köln
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Vitória de Guimarães1 - 1Salzburg
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Zorya0 - 2Östersund
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Crvena Zvezda1 - 1Bate Borisov
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Olympique de Marseille1 - 0Konyaspor
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Zulte Waregem1 - 5Nice
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Vitesse2 - 3Lazio
Fase de Grups Jornada 114/09/2017København0 - 0Lokomotiv
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Zlín0 - 0Sheriff
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Apollon1 - 1Olympique de Lyon
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Atalanta3 - 0Everton
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Rijeka1 - 2AEK
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Austria Wien1 - 5Milan
Fase de Grups Jornada 114/09/2017İstanbul Başakşehir0 - 0Ludogorets
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Hoffenheim1 - 2Braga
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Young Boys1 - 1Partizan
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Dynamo Kiev3 - 1Skënderbeu
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Slavia Praha1 - 0Maccabi Tel Aviv
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Villarreal3 - 1Astana
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Vardar0 - 5Zenit
Fase de Grups Jornada 114/09/2017Real Sociedad4 - 0Rosenborg
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Olympique de Lyon1 - 1Atalanta
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Milan3 - 2Rijeka
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Plzeň3 - 1Hapoel Be'er Sheva
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Sheriff0 - 0København
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Lokomotiv3 - 0Zlín
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Everton2 - 2Apollon
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Skënderbeu1 - 1Young Boys
Fase de Grups Jornada 228/09/2017AEK2 - 2Austria Wien
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Braga2 - 1İstanbul Başakşehir
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Ludogorets2 - 1Hoffenheim
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Köln0 - 1Crvena Zvezda
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Lugano1 - 2Steaua București
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Athletic Club0 - 1Zorya
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Bate Borisov2 - 4Arsenal
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Salzburg1 - 0Olympique de Marseille
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Konyaspor2 - 1Vitória de Guimarães
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Maccabi Tel Aviv0 - 0Villarreal
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Östersund1 - 0Hertha Berlin
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Lazio2 - 0Zulte Waregem
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Nice3 - 0Vitesse
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Rosenborg3 - 1Vardar
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Zenit3 - 1Real Sociedad
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Astana1 - 1Slavia Praha
Fase de Grups Jornada 228/09/2017Partizan2 - 3Dynamo Kiev
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Astana4 - 0Maccabi Tel Aviv
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Villarreal2 - 2Slavia Praha
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Dynamo Kiev2 - 2Young Boys
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Skënderbeu0 - 0Partizan
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Hoffenheim3 - 1İstanbul Başakşehir
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Braga0 - 2Ludogorets
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Austria Wien1 - 3Rijeka
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Atalanta3 - 1Apollon
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Everton1 - 2Olympique de Lyon
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Zlín1 - 1København
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Sheriff1 - 1Lokomotiv
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Hapoel Be'er Sheva1 - 2Steaua București
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Zenit3 - 1Rosenborg
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Lugano3 - 2Plzeň
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Östersund2 - 2Athletic Club
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Crvena Zvezda0 - 1Arsenal
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Vardar0 - 6Real Sociedad
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Nice1 - 3Lazio
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Zulte Waregem1 - 1Vitesse
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Milan0 - 0AEK
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Zorya2 - 1Hertha Berlin
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Olympique de Marseille2 - 1Vitória de Guimarães
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Bate Borisov1 - 0Köln
Fase de Grups Jornada 319/10/2017Konyaspor0 - 2Salzburg
Fase de Grups Jornada 402/11/2017København3 - 0Zlín
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Slavia Praha0 - 2Villarreal
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Maccabi Tel Aviv0 - 1Astana
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Young Boys0 - 1Dynamo Kiev
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Partizan2 - 0Skënderbeu
Fase de Grups Jornada 402/11/2017İstanbul Başakşehir1 - 1Hoffenheim
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Ludogorets1 - 1Braga
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Rijeka1 - 4Austria Wien
Fase de Grups Jornada 402/11/2017AEK0 - 0Milan
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Apollon1 - 1Atalanta
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Olympique de Lyon3 - 0Everton
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Athletic Club1 - 0Östersund
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Lokomotiv1 - 2Sheriff
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Steaua București1 - 1Hapoel Be'er Sheva
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Plzeň4 - 1Lugano
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Arsenal0 - 0Crvena Zvezda
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Köln5 - 2Bate Borisov
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Salzburg0 - 0Konyaspor
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Hertha Berlin2 - 0Zorya
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Vitesse0 - 2Zulte Waregem
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Lazio1 - 0Nice
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Real Sociedad3 - 0Vardar
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Rosenborg1 - 1Zenit
Fase de Grups Jornada 402/11/2017Vitória de Guimarães1 - 0Olympique de Marseille
Destacats
 NomDem GolsClub
 Aleksandr Kokorin 8Zenit
 Richmond Boakye 8Crvena Zvezda
 Maksim Maksimov 7Trakai
André Silva
6Milan
 Besart Ibraimi 5Shkëndija
 André Schembri 5Apollon
Aduriz
5Athletic Club
 Emiliano Rigoni 5Zenit
Germain
5Olympique de Marseille
 Marko Šćepović 5Videoton
 NomDem MinutsClub
 Predrag Rajković 1080Maccabi Tel Aviv
 Ofir Davidzada 1080Maccabi Tel Aviv
 Filip Stojković 1080Crvena Zvezda
 Kristi Vangjeli 1080Skënderbeu
 Orges Shehi 1080Skënderbeu
 Nemanja Miletić 1080Partizan
 Bajram Jashanica 1058Skënderbeu
 Sheran Yeini 1056Maccabi Tel Aviv
 Gledi Mici 1055Skënderbeu
 Richmond Boakye 1030Crvena Zvezda
 NomDem GroguesClub
 Vitaliy Buyalskiy 4Dynamo Kiev
 Damien Le Tallec 4Crvena Zvezda
 Ronald Mukiibi 4Östersund
 Marek Bakoš 4Plzeň
 Marko Radaš 4Skënderbeu
 Gledi Mici 4Skënderbeu
 Bakary Nimaga 4Skënderbeu
 Guélor Kanga 4Crvena Zvezda
Raúl Silva
4Braga
 Hannes Aigner 4Altach
 NomDem VermellesClub
 Arūnas Klimavičius 2Trakai
 Artem Bykov 2Dinamo Minsk
 Luc Manga 1Levadia
 Stênio Júnior 1Shkëndija
 Mehdi Kirch 1Fola
 Sergii Basov 1Oleksandriya
 Paulus Arajuuri 1Brøndby
 Esteban Sachetti 1Apollon
 Marcos Airosa 1AEL
 Dani Olmo 1Dinamo Zagreb
Gols:
916
Gols Per Partit:
2,52
Targetes Grogues:
1463
Targetes Grogues Per Partit:
4,02
Expulsions:
64
Expulsions Per Partit:
0,18
Victòries locals:
172
Victòries visitants:
104
Empats:
88
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Maccabi Tel Aviv: 7 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Vardar: 4 Partits
Millor ratxa no perdent:
Maccabi Tel Aviv: 8 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Skënderbeu: 6 Partits
Última actualització: 21/11/2017
Notificar error