Temporada 1993-94 2ª Divisió B Grup I

Resultats
04/09/1993
Celta Turista
Getafe
Sporting B
Racing de Ferrol
Pontevedra
Oviedo B
05/09/1993
Ponferradina
Cultural Leonesa
Ávila
Real Madrid C
San Sebastián de los Reyes
Ourense
Tomelloso
Lugo
Avilés
Arosa
Salamanca
Talavera
08/09/1993
Langreo
Atlético de Madrid B
12/09/1993
Atlético de Madrid B
Ávila
Real Madrid C
Pontevedra
Ourense
Salamanca
Cultural Leonesa
San Sebastián de los Reyes
Racing de Ferrol
Tomelloso
Arosa
Sporting B
Talavera
Langreo
Lugo
Ponferradina
Oviedo B
Celta Turista
Getafe
Avilés
18/09/1993
Sporting B
Getafe
Langreo
Ourense
19/09/1993
Ávila
Talavera
Pontevedra
Atlético de Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Salamanca
Cultural Leonesa
Lugo
Ponferradina
Racing de Ferrol
Celta Turista
Real Madrid C
Tomelloso
Arosa
20/09/1993
Avilés
Oviedo B
26/09/1993
Racing de Ferrol
Cultural Leonesa
Getafe
Tomelloso
Atlético de Madrid B
Celta Turista
Lugo
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid C
Avilés
Talavera
Pontevedra
Oviedo B
Sporting B
Ourense
Ávila
Arosa
Ponferradina
Salamanca
Langreo
03/10/1993
San Sebastián de los Reyes
Langreo
Pontevedra
Ourense
Ponferradina
Getafe
Cultural Leonesa
Arosa
Ávila
Salamanca
Sporting B
Real Madrid C
Lugo
Racing de Ferrol
Celta Turista
Talavera
Avilés
Atlético de Madrid B
Tomelloso
Oviedo B
06/10/1993
Real Madrid C
Tomelloso
Atlético de Madrid B
Sporting B
Oviedo B
Ponferradina
Ourense
Celta Turista
Salamanca
Pontevedra
Langreo
Ávila
Getafe
Cultural Leonesa
Arosa
Lugo
Talavera
Avilés
12/10/1993
Racing de Ferrol
San Sebastián de los Reyes
09/10/1993
Racing de Ferrol
Arosa
10/10/1993
Lugo
Getafe
Cultural Leonesa
Oviedo B
Avilés
Ourense
Pontevedra
Langreo
San Sebastián de los Reyes
Ávila
Ponferradina
Real Madrid C
Celta Turista
Salamanca
Tomelloso
Atlético de Madrid B
12/10/1993
Sporting B
Talavera
16/10/1993
Ourense
Sporting B
17/10/1993
Getafe
Racing de Ferrol
Salamanca
Avilés
Real Madrid C
Cultural Leonesa
Atlético de Madrid B
Ponferradina
Arosa
San Sebastián de los Reyes
Ávila
Pontevedra
Oviedo B
Lugo
Talavera
Tomelloso
Langreo
Celta Turista
24/10/1993
Sporting B
Salamanca
Arosa
Getafe
Cultural Leonesa
Atlético de Madrid B
Tomelloso
Ourense
Lugo
Real Madrid C
Racing de Ferrol
Oviedo B
Avilés
Langreo
Celta Turista
Ávila
San Sebastián de los Reyes
Pontevedra
Ponferradina
Talavera
31/10/1993
Real Madrid C
Racing de Ferrol
Atlético de Madrid B
Lugo
Getafe
San Sebastián de los Reyes
Talavera
Cultural Leonesa
Salamanca
Tomelloso
Pontevedra
Celta Turista
Langreo
Sporting B
Ávila
Avilés
Ourense
Ponferradina
01/11/1993
Oviedo B
Arosa
06/11/1993
Racing de Ferrol
Atlético de Madrid B
07/11/1993
Sporting B
Ávila
Getafe
Oviedo B
San Sebastián de los Reyes
Celta Turista
Tomelloso
Langreo
Arosa
Real Madrid C
Avilés
Pontevedra
Ponferradina
Salamanca
Lugo
Talavera
Cultural Leonesa
Ourense
09/11/1993
Real Madrid C
Getafe
10/11/1993
Salamanca
Cultural Leonesa
Ourense
Lugo
Pontevedra
Sporting B
Talavera
Racing de Ferrol
Ávila
Tomelloso
Oviedo B
San Sebastián de los Reyes
Langreo
Ponferradina
Celta Turista
Avilés
11/11/1993
Atlético de Madrid B
Arosa
14/11/1993
Oviedo B
Real Madrid C
Arosa
Talavera
Lugo
Salamanca
Cultural Leonesa
Langreo
Ponferradina
Ávila
Tomelloso
Pontevedra
Sporting B
Celta Turista
San Sebastián de los Reyes
Avilés
Getafe
Atlético de Madrid B
Racing de Ferrol
Ourense
20/11/1993
Real Madrid C
San Sebastián de los Reyes
21/11/1993
Atlético de Madrid B
Oviedo B
Talavera
Getafe
Salamanca
Racing de Ferrol
Langreo
Lugo
Ávila
Cultural Leonesa
Ourense
Arosa
Pontevedra
Ponferradina
Avilés
Sporting B
Celta Turista
Tomelloso
27/11/1993
Real Madrid C
Atlético de Madrid B
28/11/1993
Getafe
Ourense
Cultural Leonesa
Pontevedra
Arosa
Salamanca
Oviedo B
Talavera
Racing de Ferrol
Langreo
Ponferradina
Celta Turista
Tomelloso
Avilés
San Sebastián de los Reyes
Sporting B
Lugo
Ávila
04/12/1993
Atlético de Madrid B
San Sebastián de los Reyes
05/12/1993
Salamanca
Getafe
Sporting B
Tomelloso
Ourense
Oviedo B
Langreo
Arosa
Ávila
Racing de Ferrol
Celta Turista
Cultural Leonesa
06/12/1993
Pontevedra
Lugo
Avilés
Ponferradina
16/12/1993
Talavera
Real Madrid C
12/12/1993
Oviedo B
Salamanca
Atlético de Madrid B
Talavera
Getafe
Langreo
Real Madrid C
Ourense
Racing de Ferrol
Pontevedra
Cultural Leonesa
Avilés
San Sebastián de los Reyes
Tomelloso
Ponferradina
Sporting B
Arosa
Ávila
Lugo
Celta Turista
18/12/1993
Langreo
Oviedo B
19/12/1993
Salamanca
Real Madrid C
Ávila
Getafe
Ourense
Atlético de Madrid B
Pontevedra
Arosa
Sporting B
Cultural Leonesa
Celta Turista
Racing de Ferrol
San Sebastián de los Reyes
Talavera
Avilés
Lugo
Tomelloso
Ponferradina
22/12/1993
Atlético de Madrid B
Salamanca
01/01/1994
Real Madrid C
Langreo
02/01/1994
Getafe
Pontevedra
Talavera
Ourense
Racing de Ferrol
Avilés
Lugo
Sporting B
Ponferradina
San Sebastián de los Reyes
Oviedo B
Ávila
Arosa
Celta Turista
Cultural Leonesa
Tomelloso
09/01/1994
Real Madrid C
Ávila
Getafe
Celta Turista
Oviedo B
Pontevedra
Racing de Ferrol
Sporting B
Atlético de Madrid B
Langreo
Talavera
Salamanca
Ourense
San Sebastián de los Reyes
Cultural Leonesa
Ponferradina
Lugo
Tomelloso
16/03/1994
Arosa
Avilés
15/01/1994
Celta Turista
Oviedo B
16/01/1994
Salamanca
Ourense
Avilés
Getafe
Ávila
Atlético de Madrid B
Ponferradina
Lugo
Sporting B
Arosa
San Sebastián de los Reyes
Cultural Leonesa
Pontevedra
Real Madrid C
Tomelloso
Racing de Ferrol
Langreo
Talavera
23/01/1994
Real Madrid C
Celta Turista
Atlético de Madrid B
Pontevedra
Getafe
Sporting B
Lugo
Cultural Leonesa
Salamanca
San Sebastián de los Reyes
Racing de Ferrol
Ponferradina
Arosa
Tomelloso
Oviedo B
Avilés
Talavera
Ávila
Ourense
Langreo
30/01/1994
Langreo
Salamanca
Tomelloso
Getafe
Ávila
Ourense
Pontevedra
Talavera
Avilés
Real Madrid C
Cultural Leonesa
Racing de Ferrol
Sporting B
Oviedo B
San Sebastián de los Reyes
Lugo
Celta Turista
Atlético de Madrid B
Ponferradina
Arosa
05/02/1994
Langreo
San Sebastián de los Reyes
06/02/1994
Salamanca
Ávila
Getafe
Ponferradina
Atlético de Madrid B
Avilés
Real Madrid C
Sporting B
Ourense
Pontevedra
Racing de Ferrol
Lugo
Arosa
Cultural Leonesa
Talavera
Celta Turista
Oviedo B
Tomelloso
12/02/1994
Celta Turista
Ourense
13/02/1994
Pontevedra
Salamanca
Cultural Leonesa
Getafe
Ávila
Langreo
Sporting B
Atlético de Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Racing de Ferrol
Lugo
Arosa
Tomelloso
Real Madrid C
Avilés
Talavera
Ponferradina
Oviedo B
20/02/1994
Salamanca
Celta Turista
Getafe
Lugo
Atlético de Madrid B
Tomelloso
Ourense
Avilés
Real Madrid C
Ponferradina
Talavera
Sporting B
Arosa
Racing de Ferrol
Oviedo B
Cultural Leonesa
Ávila
San Sebastián de los Reyes
Langreo
Pontevedra
23/02/1994
Pontevedra
Ávila
Racing de Ferrol
Getafe
Lugo
Oviedo B
Celta Turista
Langreo
Sporting B
Ourense
San Sebastián de los Reyes
Arosa
Cultural Leonesa
Real Madrid C
Avilés
Salamanca
Tomelloso
Talavera
31/03/1994
Ponferradina
Atlético de Madrid B
27/02/1994
Salamanca
Sporting B
Real Madrid C
Lugo
Atlético de Madrid B
Cultural Leonesa
Ourense
Tomelloso
Langreo
Avilés
Ávila
Celta Turista
Pontevedra
San Sebastián de los Reyes
Oviedo B
Racing de Ferrol
Getafe
Arosa
Talavera
Ponferradina
05/03/1994
Avilés
Ávila
06/03/1994
San Sebastián de los Reyes
Getafe
Racing de Ferrol
Real Madrid C
Tomelloso
Salamanca
Cultural Leonesa
Talavera
Celta Turista
Pontevedra
Lugo
Atlético de Madrid B
Sporting B
Langreo
Ponferradina
Ourense
Arosa
Oviedo B
12/03/1994
Celta Turista
San Sebastián de los Reyes
Oviedo B
Getafe
13/03/1994
Salamanca
Ponferradina
Ourense
Cultural Leonesa
Atlético de Madrid B
Racing de Ferrol
Real Madrid C
Arosa
Talavera
Lugo
Pontevedra
Avilés
Langreo
Tomelloso
Ávila
Sporting B
20/03/1994
Getafe
Real Madrid C
San Sebastián de los Reyes
Oviedo B
Arosa
Atlético de Madrid B
Racing de Ferrol
Talavera
Ponferradina
Langreo
Sporting B
Pontevedra
Avilés
Celta Turista
Lugo
Ourense
Cultural Leonesa
Salamanca
Tomelloso
Ávila
26/03/1994
Atlético de Madrid B
Getafe
27/03/1994
Salamanca
Lugo
Ourense
Racing de Ferrol
Langreo
Cultural Leonesa
Real Madrid C
Oviedo B
Avilés
San Sebastián de los Reyes
Pontevedra
Tomelloso
Celta Turista
Sporting B
Ávila
Ponferradina
Talavera
Arosa
02/04/1994
Oviedo B
Atlético de Madrid B
03/04/1994
Getafe
Talavera
Racing de Ferrol
Salamanca
Arosa
Ourense
Lugo
Langreo
Ponferradina
Pontevedra
Sporting B
Avilés
Cultural Leonesa
Ávila
Tomelloso
Celta Turista
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid C
06/04/1994
Ourense
Getafe
Salamanca
Arosa
Langreo
Racing de Ferrol
Atlético de Madrid B
Real Madrid C
Pontevedra
Cultural Leonesa
Ávila
Lugo
Sporting B
San Sebastián de los Reyes
Celta Turista
Ponferradina
Avilés
Tomelloso
Talavera
Oviedo B
10/04/1994
Getafe
Salamanca
Oviedo B
Ourense
Real Madrid C
Talavera
San Sebastián de los Reyes
Atlético de Madrid B
Lugo
Pontevedra
Racing de Ferrol
Ávila
Tomelloso
Sporting B
Cultural Leonesa
Celta Turista
Arosa
Langreo
Ponferradina
Avilés
17/04/1994
Langreo
Getafe
Ourense
Real Madrid C
Talavera
Atlético de Madrid B
Pontevedra
Racing de Ferrol
Salamanca
Oviedo B
Avilés
Cultural Leonesa
Ávila
Arosa
Tomelloso
San Sebastián de los Reyes
Sporting B
Ponferradina
Celta Turista
Lugo
23/04/1994
Real Madrid C
Salamanca
24/04/1994
Atlético de Madrid B
Ourense
Oviedo B
Langreo
Getafe
Ávila
Arosa
Pontevedra
Lugo
Avilés
Cultural Leonesa
Sporting B
Talavera
San Sebastián de los Reyes
Racing de Ferrol
Celta Turista
Ponferradina
Tomelloso
01/05/1994
Salamanca
Atlético de Madrid B
Tomelloso
Cultural Leonesa
Pontevedra
Getafe
Ourense
Talavera
Langreo
Real Madrid C
San Sebastián de los Reyes
Ponferradina
Ávila
Oviedo B
Avilés
Racing de Ferrol
Celta Turista
Arosa
Sporting B
Lugo
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Salamanca5638231057126812
2Getafe5038171655331887
3Ourense48382081064539812
4Langreo4338161111606010511
5Pontevedra41381413115141886
6Atlético de Madrid B4038141212544411315
7Real Madrid C40381510136355878
8Lugo383813121338421126
9Ávila37381017113342657
10San Sebastián de los Reyes37381311144948929
11Oviedo B3738111512393810910
12Sporting B3738165174542776
13Racing de Ferrol3638121214545812325
14Talavera353812111541441006
15Avilés343810141443559614
16Arosa33381111164248814
17Cultural Leonesa3238111017385310814
18Tomelloso323881614294210815
19Ponferradina28389101939569912
20Celta Turista263881020457310918
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Antonio
22
Arteaga
21
Juan Carlos
21
Santi
18
Javi Prendes
18
Quico
15
Juan Luis
15
Peña
15
Narciso
15
Barbarà
14
Couto
14
Julián Romero
12
Joaquín
12
Quecho
11
Cima
11
 NomDem GroguesClub
Barbero
16
Medina
15
Zúñiga
15
Jorge
14
Josema
13
Javi Rico
13
Alvite
13
Ramiro
13
Morón
13
Osa
13
 Sevilla
12
Santi
11
Sobrino
11
 Atanes
11
Carreira
11
NomPTGTV
Teja Cimiano14685
Hernández Velázquez115410
Suárez Suárez10355
Gordillo Flórez10416
Hernanz Angulo9437
Presas López95211
Marqués Nistal9475
Mortera Fernández9474
Gómez Sal9431
González Díez9424
Román González8384
Hernández Velázquez8363
Parada Martínez8457
Rábade Prieto8496
Iglesias Figueroa8464
Lobos Enríquez8365
Araque Vergara8587
Chamoso Sánchez8473
Sánchez Marcos8578
Mejuto González8351
Luque Borge8454
López de la Fuente8312
Bello Rebolo7201
Población González7391
Silvosa Rodríguez7347
Sanjorge Otero7377
Ruiz Campo7352
García Menocal7503
Pérez Álvarez6358
Balmaseda Hazas6335
Megía Dávila6332
Megía Dávila6292
Toledo Fernández4185
Valle Gil4282
Acevedo Martínez4191
Losantos Omar4222
Herreros Hodar4193
Torija Arroyo4220
Baños Martínez4130
Iturralde González4281
Martínez Barrio4190
Diestro Manzano3190
Sánchez García3131
Morales Mansito3213
Blanco Gutiérrez3100
Nevado González3120
Jiménez Hidalgo3172
Granel Martínez2123
Durán Cerrada251
Eleicegui Uranga2111
Sáinz de Lomas2101
Aguirre Huerga2121
Marcos Roncero2121
Gil Oteiza260
Faerna Díaz2143
Navas Lasa280
Mateo Hernández2123
Vizuete Fernández2122
Sarrión Martínez271
Precioso Rodríguez271
Belinchón García2163
García Rodríguez260
Rodríguez Santiago2122
Rubio Iniesta271
Codina Escobar2160
Muñoz Juste171
Campos Andreu151
Yuste González100
Hervías Rubio140
Castilla Cazalla152
Colina Sarobe120
Martínez de la Puente140
Montes Corcobado150
Villa García160
Ferré Domínguez150
Beltrán Marco150
Méndez Casas150
Millán Domínguez150
Cerdá Albert171
Pérez Sánchez151
Pinar Martínez141
Rodríguez Torrico142
López Villate140
Olmo Moreno150
Beguiristain Iceta110
Alzola Magallón150
Méndez Martín150
Morales Yanes150
Medina Cantalejo151
Muñoz Tovar161
Caetano Bueno141
Pérez Lasa130
García de la Rosa160
Alfaro Pérez171
Salicio Montero000
Gols:
951
Gols Per Partit:
2,5
Targetes Grogues:
1939
Targetes Grogues Per Partit:
5,1
Expulsions:
207
Expulsions Per Partit:
0,54
Estrangers:
87
Percentatge Estrangers:
18,12
Victòries locals:
181
Victòries visitants:
82
Empats:
117
Màxima victòria local:
6-0 Getafe-Avilés
Màxima victòria visitant:
1-6 Celta Turista-Talavera
Millor ratxa guanyadora:
Salamanca: 6 Partits (Jornades 5-10)
Pitjor ratxa perdedora:
Cultural Leonesa: 5 Partits (Jornades 22-26)
Millor ratxa no perdent:
Getafe: 15 Partits (Jornades 1-15)
Pitjor ratxa no guanyant:
Avilés: 16 Partits (Jornades 20-35)
Progrés
Matriu
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error