Temporada 2003-04 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
30/08/2003
Mérida UD
UD Marbella
Jaén
Villanovense
Jerez
Linares
Los Palacios
Extremadura
Melilla
Ceuta
Corralejo
Pájara-Playas
31/08/2003
Badajoz
Écija
Vecindario
Universidad de Las Palmas
Sevilla B
Cacereño
01/09/2003
Lanzarote
Betis B
03/09/2003
Cacereño
Corralejo
Betis B
Badajoz
Extremadura
Sevilla B
Villanovense
Los Palacios
Ceuta
Jaén
Linares
Melilla
UD Marbella
Jerez
Écija
Mérida UD
Pájara-Playas
Vecindario
Universidad de Las Palmas
Lanzarote
06/09/2003
Los Palacios
Ceuta
07/09/2003
Mérida UD
Betis B
Corralejo
Extremadura
Badajoz
Universidad de Las Palmas
Pájara-Playas
Cacereño
Jerez
Écija
Vecindario
Lanzarote
Jaén
Linares
Melilla
UD Marbella
Sevilla B
Villanovense
12/09/2003
Écija
Melilla
14/09/2003
Cacereño
Vecindario
Extremadura
Pájara-Playas
Villanovense
Corralejo
Lanzarote
Badajoz
Universidad de Las Palmas
Mérida UD
Betis B
Jerez
Linares
Los Palacios
Ceuta
Sevilla B
UD Marbella
Jaén
20/09/2003
Los Palacios
UD Marbella
21/09/2003
Vecindario
Badajoz
Jerez
Universidad de Las Palmas
Cacereño
Extremadura
Jaén
Écija
Corralejo
Ceuta
Pájara-Playas
Villanovense
Melilla
Betis B
Sevilla B
Linares
22/09/2003
Mérida UD
Lanzarote
28/09/2003
Universidad de Las Palmas
Melilla
Villanovense
Cacereño
Extremadura
Vecindario
Badajoz
Mérida UD
Betis B
Jaén
Écija
Los Palacios
Linares
Corralejo
Ceuta
Pájara-Playas
UD Marbella
Sevilla B
29/09/2003
Lanzarote
Jerez
03/10/2003
Cacereño
Ceuta
05/10/2003
Jaén
Universidad de Las Palmas
Vecindario
Mérida UD
Extremadura
Villanovense
Jerez
Badajoz
Sevilla B
Écija
Los Palacios
Betis B
Corralejo
UD Marbella
Pájara-Playas
Linares
06/10/2003
Melilla
Lanzarote
10/10/2003
UD Marbella
Pájara-Playas
12/10/2003
Universidad de Las Palmas
Los Palacios
Ceuta
Extremadura
Linares
Cacereño
Villanovense
Vecindario
Mérida UD
Jerez
Betis B
Sevilla B
Badajoz
Melilla
Écija
Corralejo
13/10/2003
Lanzarote
Jaén
17/10/2003
Jaén
Badajoz
19/10/2003
Cacereño
UD Marbella
Vecindario
Jerez
Extremadura
Linares
Villanovense
Ceuta
Melilla
Mérida UD
Corralejo
Betis B
Pájara-Playas
Écija
Sevilla B
Universidad de Las Palmas
20/10/2003
Los Palacios
Lanzarote
24/10/2003
Écija
Cacereño
26/10/2003
Ceuta
Vecindario
Universidad de Las Palmas
Corralejo
27/10/2003
Lanzarote
Sevilla B
Badajoz
Los Palacios
UD Marbella
Extremadura
Mérida UD
Jaén
Jerez
Melilla
Linares
Villanovense
26/11/2003
Betis B
Pájara-Playas
31/10/2003
Vecindario
Melilla
01/11/2003
Los Palacios
Mérida UD
02/11/2003
Jaén
Jerez
Sevilla B
Badajoz
Extremadura
Écija
Cacereño
Betis B
Villanovense
UD Marbella
Ceuta
Linares
Pájara-Playas
Universidad de Las Palmas
03/11/2003
Corralejo
Lanzarote
07/11/2003
Linares
Vecindario
09/11/2003
Betis B
Extremadura
Universidad de Las Palmas
Cacereño
Mérida UD
Sevilla B
Écija
Villanovense
Jerez
Los Palacios
Melilla
Jaén
UD Marbella
Ceuta
10/11/2003
Lanzarote
Pájara-Playas
Badajoz
Corralejo
16/11/2003
Corralejo
Mérida UD
Sevilla B
Jerez
Villanovense
Betis B
Los Palacios
Melilla
Pájara-Playas
Badajoz
Ceuta
Écija
Vecindario
Jaén
Linares
UD Marbella
17/11/2003
Cacereño
Lanzarote
27/11/2003
Extremadura
Universidad de Las Palmas
21/11/2003
Jerez
Corralejo
23/11/2003
Universidad de Las Palmas
Villanovense
Melilla
Sevilla B
Betis B
Ceuta
Écija
Linares
Mérida UD
Pájara-Playas
Jaén
Los Palacios
Badajoz
Cacereño
UD Marbella
Vecindario
24/11/2003
Lanzarote
Extremadura
28/11/2003
Villanovense
Lanzarote
30/11/2003
Vecindario
Los Palacios
Pájara-Playas
Jerez
Cacereño
Mérida UD
Extremadura
Badajoz
Sevilla B
Jaén
Corralejo
Melilla
UD Marbella
Écija
Linares
Betis B
16/12/2003
Ceuta
Universidad de Las Palmas
05/12/2003
Betis B
UD Marbella
06/12/2003
Badajoz
Villanovense
07/12/2003
Mérida UD
Extremadura
Jerez
Cacereño
Los Palacios
Sevilla B
Écija
Vecindario
Jaén
Corralejo
Melilla
Pájara-Playas
Universidad de Las Palmas
Linares
08/12/2003
Lanzarote
Ceuta
12/12/2003
Vecindario
Sevilla B
13/12/2003
Ceuta
Badajoz
14/12/2003
Villanovense
Mérida UD
Extremadura
Jerez
Cacereño
Melilla
Écija
Betis B
Corralejo
Los Palacios
Pájara-Playas
Jaén
UD Marbella
Universidad de Las Palmas
15/12/2003
Linares
Lanzarote
19/12/2003
Mérida UD
Ceuta
20/12/2003
Jaén
Cacereño
21/12/2003
Sevilla B
Corralejo
Universidad de Las Palmas
Écija
Melilla
Extremadura
Los Palacios
Pájara-Playas
Badajoz
Linares
Jerez
Villanovense
Vecindario
Betis B
22/12/2003
Lanzarote
UD Marbella
04/01/2004
Corralejo
Vecindario
Betis B
Universidad de Las Palmas
Ceuta
Jerez
Pájara-Playas
Sevilla B
UD Marbella
Badajoz
Linares
Mérida UD
Extremadura
Jaén
Cacereño
Los Palacios
Villanovense
Melilla
05/01/2004
Écija
Lanzarote
09/01/2004
Écija
Badajoz
11/01/2004
Universidad de Las Palmas
Vecindario
Cacereño
Sevilla B
Ceuta
Melilla
Extremadura
Los Palacios
Pájara-Playas
Corralejo
Villanovense
Jaén
UD Marbella
Mérida UD
Linares
Jerez
12/01/2004
Betis B
Lanzarote
16/01/2004
Corralejo
Cacereño
18/01/2004
Lanzarote
Universidad de Las Palmas
Vecindario
Pájara-Playas
Mérida UD
Écija
Jaén
Ceuta
Badajoz
Betis B
Sevilla B
Extremadura
Melilla
Linares
Jerez
UD Marbella
Los Palacios
Villanovense
23/01/2004
Extremadura
Corralejo
25/01/2004
Lanzarote
Vecindario
Universidad de Las Palmas
Badajoz
Betis B
Mérida UD
Ceuta
Los Palacios
Écija
Jerez
Linares
Jaén
Cacereño
Pájara-Playas
UD Marbella
Melilla
Villanovense
Sevilla B
30/01/2004
Badajoz
Lanzarote
01/02/2004
Vecindario
Cacereño
Mérida UD
Universidad de Las Palmas
Los Palacios
Linares
Melilla
Écija
Sevilla B
Ceuta
Corralejo
Villanovense
Pájara-Playas
Extremadura
Jaén
UD Marbella
Jerez
Betis B
06/02/2004
Ceuta
Corralejo
08/02/2004
Badajoz
Vecindario
Universidad de Las Palmas
Jerez
Extremadura
Cacereño
UD Marbella
Los Palacios
Linares
Sevilla B
Écija
Jaén
Betis B
Melilla
Villanovense
Pájara-Playas
09/02/2004
Lanzarote
Mérida UD
13/02/2004
Sevilla B
UD Marbella
15/02/2004
Vecindario
Extremadura
Melilla
Universidad de Las Palmas
Jerez
Lanzarote
Pájara-Playas
Ceuta
Corralejo
Linares
Mérida UD
Badajoz
Los Palacios
Écija
Cacereño
Villanovense
Jaén
Betis B
20/02/2004
Betis B
Los Palacios
21/02/2004
Badajoz
Jerez
22/02/2004
Mérida UD
Vecindario
Universidad de Las Palmas
Jaén
Ceuta
Cacereño
Linares
Pájara-Playas
Villanovense
Extremadura
UD Marbella
Corralejo
Écija
Sevilla B
23/02/2004
Lanzarote
Melilla
29/02/2004
Vecindario
Villanovense
Los Palacios
Universidad de Las Palmas
Jaén
Lanzarote
Corralejo
Écija
Pájara-Playas
UD Marbella
Extremadura
Ceuta
Melilla
Badajoz
Sevilla B
Betis B
Cacereño
Linares
Jerez
Mérida UD
07/03/2004
Universidad de Las Palmas
Sevilla B
Jerez
Vecindario
Lanzarote
Los Palacios
Betis B
Corralejo
Écija
Pájara-Playas
Mérida UD
Melilla
Ceuta
Villanovense
Badajoz
Jaén
Linares
Extremadura
UD Marbella
Cacereño
13/03/2004
Villanovense
Linares
Extremadura
UD Marbella
Corralejo
Universidad de Las Palmas
14/03/2004
Pájara-Playas
Betis B
Los Palacios
Badajoz
Sevilla B
Lanzarote
Vecindario
Ceuta
Melilla
Jerez
Jaén
Mérida UD
Cacereño
Écija
19/03/2004
Linares
Ceuta
21/03/2004
Lanzarote
Corralejo
Melilla
Vecindario
Betis B
Cacereño
Écija
Extremadura
UD Marbella
Villanovense
Universidad de Las Palmas
Pájara-Playas
Jerez
Jaén
Mérida UD
Los Palacios
Badajoz
Sevilla B
26/03/2004
Extremadura
Betis B
28/03/2004
Vecindario
Linares
Corralejo
Badajoz
Cacereño
Universidad de Las Palmas
Pájara-Playas
Lanzarote
Jaén
Melilla
Villanovense
Écija
Sevilla B
Mérida UD
Los Palacios
Jerez
Ceuta
UD Marbella
02/04/2004
Universidad de Las Palmas
Extremadura
03/04/2004
Betis B
Villanovense
UD Marbella
Linares
04/04/2004
Badajoz
Pájara-Playas
Mérida UD
Corralejo
Jaén
Vecindario
Lanzarote
Cacereño
Jerez
Sevilla B
Melilla
Los Palacios
Écija
Ceuta
10/04/2004
Ceuta
Betis B
11/04/2004
Extremadura
Lanzarote
Sevilla B
Melilla
Pájara-Playas
Mérida UD
Corralejo
Jerez
Vecindario
UD Marbella
Villanovense
Universidad de Las Palmas
Los Palacios
Jaén
Linares
Écija
Cacereño
Badajoz
16/04/2004
Jerez
Pájara-Playas
17/04/2004
Betis B
Linares
18/04/2004
Universidad de Las Palmas
Ceuta
Lanzarote
Villanovense
Melilla
Corralejo
Los Palacios
Vecindario
Jaén
Sevilla B
Mérida UD
Cacereño
Badajoz
Extremadura
Écija
UD Marbella
23/04/2004
Corralejo
Jaén
24/04/2004
Extremadura
Mérida UD
Sevilla B
Los Palacios
25/04/2004
Pájara-Playas
Melilla
Ceuta
Lanzarote
Vecindario
Écija
Linares
Universidad de Las Palmas
Villanovense
Badajoz
Cacereño
Jerez
UD Marbella
Betis B
30/04/2004
Lanzarote
Linares
02/05/2004
Universidad de Las Palmas
UD Marbella
Sevilla B
Vecindario
Los Palacios
Corralejo
Jaén
Pájara-Playas
Badajoz
Ceuta
Mérida UD
Villanovense
Jerez
Extremadura
Betis B
Écija
Melilla
Cacereño
07/05/2004
Écija
Universidad de Las Palmas
09/05/2004
UD Marbella
Lanzarote
Corralejo
Sevilla B
Pájara-Playas
Los Palacios
Betis B
Vecindario
Ceuta
Mérida UD
Villanovense
Jerez
Extremadura
Melilla
Linares
Badajoz
Cacereño
Jaén
15/05/2004
Mérida UD
Linares
Los Palacios
Cacereño
16/05/2004
Universidad de Las Palmas
Betis B
Lanzarote
Écija
Vecindario
Corralejo
Sevilla B
Pájara-Playas
Jaén
Extremadura
Melilla
Villanovense
Badajoz
UD Marbella
Jerez
Ceuta
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Lanzarote6638199105929968
2Pájara-Playas653819811484111014
3Sevilla B64381971244291128
4Badajoz6438181010544512113
5Vecindario633815185412013414
6Ceuta593815149403110816
7Melilla593814177423211711
8Jerez583815131035291099
9Écija583815131045331199
10Universidad de Las Palmas573816913392711317
11Linares5238131312313212513
12Jaén51381491539369710
13Extremadura493813101545441139
14Corralejo483812121437439815
15UD Marbella4738121115424812019
16Betis B413811819435512513
17Cacereño383810820325112011
18Mérida UD353881119214811611
19Villanovense33388921356914617
20Los Palacios23384112321511118
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Raúl Borrero
19
Maldonado
15
Moncho
14
Andrés
14
Mauri
13
Puli
13
Parrado
12
Josemi
11
Sergio Cruz
11
Bomba
11
Dani García
10
Salas
10
Abel Gómez
10
Abel
10
Maciot
9
 NomDem GroguesClub
Salido
17
Alex Santana
15
Atxabal
15
Curro
15
Juanma
14
Tián
14
Ojeda
14
Cerveró
14
Roberto Morales
14
Maldonado
14
Alberdi
13
Bezares
13
Ángel Luis
13
Cidoncha
13
Lolo
13
NomPTGTV
Arias Madrid11646
Santana Ponce108111
Barea López9372
Hevia Obras9565
Sánchez Cano9526
Perdigones Pacheco95610
Figueroa Vázquez9468
Bro Sáez8432
Malagón Elías8443
Megía Dávila85913
Álvarez García8643
Arcas González8384
Lancharro Aranda8506
Sánchez-Seco Otero7452
Álvarez Pinardo7374
López López7381
Jiménez Moreno74510
Martínez Montoro7435
Sánchez Moreno76110
Gallo Moreno7447
Lesma López6273
Pereñíguez Pérez6321
Cuesta Ferreiro6341
Pérez Montero6405
Méndez Núñez6315
Bernabé García6386
Pino Blanco6474
Pérez Riverol6423
Melero López6294
Ariza Villanueva6297
García Soto5344
Cerezuela Caravaca5334
Sánchez Ramos5424
Zamora Aguilar5362
Del Cerro Grande5282
Díaz Batista5252
Ortiz Blanco5231
Gómez Navarrete5331
Lozano Segado5234
Peregrín Pérez5335
Zamora Romero5252
González Cobo5427
Ceballos Silva5302
Benjumea Álvarez5443
García Domínguez5240
Felipe Rosón5294
Ortiz García5252
Serrano Corbalán4211
Arenal Gómez4210
Santos Caballero3161
Pardo Calvo3161
Suárez Betancor3173
Afonso Suárez3186
Torres Clapés3151
García Pulido3192
De Pintos Francés2130
Miragaya López250
González Mateu2133
Peña Molina2111
Gómez Gómez250
Marrero Hernández2121
Mateu Lahoz161
Quintana Mendiola1122
Gómez Carbajo1123
Calvo Franco161
Gallardo Martínez180
Romeo Moreno140
Iglesias Villanueva170
Pérez Alleres151
Iturrioz Rosell130
Torralba Jiménez1110
Fuentes Martín140
Renales Galindo172
Martínez Omedo150
Almendros Zafra161
Hermosilla Alaña151
Teixeira Vitienes160
Barranco Trejo170
Tárraga Sánchez160
Otero Álvarez180
Jallas Amigo150
Soriano Martínez160
Segura García160
Sánchez Maroto191
Corredor Pérez1100
Gálvez Obrero160
Bernal Moreno120
Alonso Pinto161
García Bestilleiro181
Álvarez Izquierdo150
Gauna Rodríguez161
Gardeazábal Gómez171
González González1100
Simón del Pino1102
Rebollo López130
Gols:
793
Gols Per Partit:
2,09
Targetes Grogues:
2310
Targetes Grogues Per Partit:
6,08
Expulsions:
245
Expulsions Per Partit:
0,64
Estrangers:
42
Percentatge Estrangers:
7,82
Victòries locals:
185
Victòries visitants:
85
Empats:
110
Màxima victòria local:
7-1 Vecindario-Villanovense
Màxima victòria visitant:
0-5 Badajoz-Betis B
Millor ratxa guanyadora:
Lanzarote: 8 Partits (Jornades 8-15)
Pitjor ratxa perdedora:
Cacereño: 8 Partits (Jornades 21-28)
Millor ratxa no perdent:
Vecindario: 18 Partits (Jornades 18-35)
Pitjor ratxa no guanyant:
Mérida UD: 14 Partits (Jornades 4-17)
Progrés
Matriu
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error