Temporada 2016-17 2ª Divisió B Grup II

Resultats
20/08/2016
Arenas de Getxo
Fuenlabrada
Sestao River
Rayo Majadahonda
Real Madrid Castilla
Real Sociedad B
21/08/2016
San Sebastián de los Reyes
Gernika
Mensajero
Real Unión
Bilbao Athletic
Socuéllamos
Navalcarnero
Amorebieta
UD Logroñés
Leioa
Barakaldo
Toledo
Albacete
Zamudio
27/08/2016
Zamudio
Bilbao Athletic
Toledo
Sestao River
Gernika
Navalcarnero
Socuéllamos
Barakaldo
Leioa
San Sebastián de los Reyes
Real Unión
Real Madrid Castilla
28/08/2016
Amorebieta
Mensajero
Fuenlabrada
UD Logroñés
Rayo Majadahonda
Arenas de Getxo
Real Sociedad B
Albacete
03/09/2016
Arenas de Getxo
Toledo
Sestao River
Socuéllamos
Real Madrid Castilla
Amorebieta
04/09/2016
Mensajero
Gernika
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
Navalcarnero
Leioa
Real Sociedad B
Real Unión
Barakaldo
Zamudio
UD Logroñés
Rayo Majadahonda
Albacete
Bilbao Athletic
10/09/2016
Bilbao Athletic
Barakaldo
Zamudio
Sestao River
Gernika
Real Madrid Castilla
11/09/2016
Leioa
Mensajero
Rayo Majadahonda
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
Navalcarnero
Amorebieta
Real Sociedad B
Socuéllamos
Arenas de Getxo
Real Unión
Albacete
Toledo
UD Logroñés
17/09/2016
Real Unión
Amorebieta
Arenas de Getxo
Zamudio
Real Sociedad B
Gernika
18/09/2016
Mensajero
Fuenlabrada
San Sebastián de los Reyes
Toledo
UD Logroñés
Socuéllamos
Navalcarnero
Rayo Majadahonda
Real Madrid Castilla
Leioa
Albacete
Barakaldo
Sestao River
Bilbao Athletic
24/09/2016
Leioa
Real Sociedad B
Zamudio
UD Logroñés
25/09/2016
Rayo Majadahonda
Mensajero
Fuenlabrada
Real Madrid Castilla
Amorebieta
Albacete
Bilbao Athletic
Arenas de Getxo
Gernika
Real Unión
Socuéllamos
San Sebastián de los Reyes
Barakaldo
Sestao River
Toledo
Navalcarnero
01/10/2016
Arenas de Getxo
Barakaldo
Amorebieta
Gernika
Real Sociedad B
Fuenlabrada
Real Madrid Castilla
Rayo Majadahonda
02/10/2016
Mensajero
Toledo
San Sebastián de los Reyes
Zamudio
Navalcarnero
Socuéllamos
Real Unión
Leioa
Albacete
Sestao River
UD Logroñés
Bilbao Athletic
08/10/2016
Leioa
Amorebieta
Toledo
Real Madrid Castilla
09/10/2016
Bilbao Athletic
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
Real Unión
Rayo Majadahonda
Real Sociedad B
Socuéllamos
Mensajero
Barakaldo
UD Logroñés
Zamudio
Navalcarnero
Gernika
Albacete
Sestao River
Arenas de Getxo
15/10/2016
Gernika
Leioa
Real Madrid Castilla
Socuéllamos
Real Sociedad B
Toledo
16/10/2016
Amorebieta
Fuenlabrada
Mensajero
Zamudio
San Sebastián de los Reyes
Barakaldo
Navalcarnero
Bilbao Athletic
Albacete
Arenas de Getxo
Real Unión
Rayo Majadahonda
UD Logroñés
Sestao River
22/10/2016
Zamudio
Real Madrid Castilla
Leioa
Albacete
Arenas de Getxo
UD Logroñés
23/10/2016
Rayo Majadahonda
Amorebieta
Bilbao Athletic
Mensajero
Fuenlabrada
Gernika
Socuéllamos
Real Sociedad B
Sestao River
San Sebastián de los Reyes
Toledo
Real Unión
Barakaldo
Navalcarnero
29/10/2016
Real Sociedad B
Zamudio
Leioa
Fuenlabrada
Gernika
Rayo Majadahonda
Real Unión
Socuéllamos
Real Madrid Castilla
Bilbao Athletic
Albacete
UD Logroñés
30/10/2016
Mensajero
Barakaldo
San Sebastián de los Reyes
Arenas de Getxo
Amorebieta
Toledo
Navalcarnero
Sestao River
01/11/2016
Zamudio
Real Unión
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
02/11/2016
Rayo Majadahonda
Leioa
Fuenlabrada
Albacete
Toledo
Gernika
Sestao River
Mensajero
Arenas de Getxo
Navalcarnero
Socuéllamos
Amorebieta
Barakaldo
Real Madrid Castilla
UD Logroñés
San Sebastián de los Reyes
05/11/2016
Real Unión
Bilbao Athletic
06/11/2016
Mensajero
Arenas de Getxo
Amorebieta
Zamudio
Navalcarnero
UD Logroñés
Fuenlabrada
Rayo Majadahonda
Real Madrid Castilla
Sestao River
Leioa
Toledo
Gernika
Socuéllamos
Albacete
San Sebastián de los Reyes
Real Sociedad B
Barakaldo
12/11/2016
Sestao River
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Amorebieta
Arenas de Getxo
Real Madrid Castilla
Rayo Majadahonda
Albacete
Zamudio
Gernika
13/11/2016
San Sebastián de los Reyes
Navalcarnero
UD Logroñés
Mensajero
Socuéllamos
Leioa
Toledo
Fuenlabrada
Barakaldo
Real Unión
19/11/2016
Gernika
Bilbao Athletic
Leioa
Zamudio
Real Madrid Castilla
UD Logroñés
Amorebieta
Barakaldo
Real Unión
Sestao River
Real Sociedad B
Arenas de Getxo
20/11/2016
Mensajero
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
Socuéllamos
Rayo Majadahonda
Toledo
Albacete
Navalcarnero
26/11/2016
Arenas de Getxo
Real Unión
Toledo
Albacete
27/11/2016
Zamudio
Fuenlabrada
Navalcarnero
Mensajero
Bilbao Athletic
Leioa
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid Castilla
Socuéllamos
Rayo Majadahonda
UD Logroñés
Real Sociedad B
Sestao River
Amorebieta
Barakaldo
Gernika
03/12/2016
Amorebieta
Arenas de Getxo
Leioa
Barakaldo
Gernika
Sestao River
Real Madrid Castilla
Navalcarnero
04/12/2016
Rayo Majadahonda
Zamudio
Fuenlabrada
Bilbao Athletic
Toledo
Socuéllamos
Real Sociedad B
San Sebastián de los Reyes
Real Unión
UD Logroñés
Albacete
Mensajero
10/12/2016
Bilbao Athletic
Rayo Majadahonda
Arenas de Getxo
Gernika
Zamudio
Toledo
11/12/2016
Mensajero
Real Madrid Castilla
San Sebastián de los Reyes
Real Unión
Navalcarnero
Real Sociedad B
UD Logroñés
Amorebieta
Albacete
Socuéllamos
Sestao River
Leioa
Barakaldo
Fuenlabrada
17/12/2016
Toledo
Bilbao Athletic
Leioa
Arenas de Getxo
Amorebieta
San Sebastián de los Reyes
Gernika
UD Logroñés
Real Madrid Castilla
Albacete
18/12/2016
Real Sociedad B
Mensajero
Fuenlabrada
Sestao River
Rayo Majadahonda
Barakaldo
Socuéllamos
Zamudio
Real Unión
Navalcarnero
07/01/2017
Real Sociedad B
Real Madrid Castilla
Amorebieta
Navalcarnero
Zamudio
Albacete
08/01/2017
Fuenlabrada
Arenas de Getxo
Rayo Majadahonda
Sestao River
Socuéllamos
Bilbao Athletic
Real Unión
Mensajero
Leioa
UD Logroñés
Toledo
Barakaldo
Gernika
San Sebastián de los Reyes
14/01/2017
Sestao River
Toledo
Arenas de Getxo
Rayo Majadahonda
Real Madrid Castilla
Real Unión
15/01/2017
Mensajero
Amorebieta
San Sebastián de los Reyes
Leioa
Bilbao Athletic
Zamudio
Navalcarnero
Gernika
Albacete
Real Sociedad B
UD Logroñés
Fuenlabrada
Barakaldo
Socuéllamos
21/01/2017
Bilbao Athletic
Albacete
Leioa
Navalcarnero
Real Unión
Real Sociedad B
Amorebieta
Real Madrid Castilla
22/01/2017
Zamudio
Barakaldo
Fuenlabrada
San Sebastián de los Reyes
Rayo Majadahonda
UD Logroñés
Socuéllamos
Sestao River
Toledo
Arenas de Getxo
Gernika
Mensajero
28/01/2017
Real Sociedad B
Amorebieta
Sestao River
Zamudio
Arenas de Getxo
Socuéllamos
Real Madrid Castilla
Gernika
Barakaldo
Bilbao Athletic
29/01/2017
Mensajero
Leioa
San Sebastián de los Reyes
Rayo Majadahonda
UD Logroñés
Toledo
Navalcarnero
Fuenlabrada
Albacete
Real Unión
04/02/2017
Amorebieta
Real Unión
Leioa
Real Madrid Castilla
Zamudio
Arenas de Getxo
05/02/2017
Fuenlabrada
Mensajero
Bilbao Athletic
Sestao River
Rayo Majadahonda
Navalcarnero
Socuéllamos
UD Logroñés
Gernika
Real Sociedad B
Toledo
San Sebastián de los Reyes
Barakaldo
Albacete
11/02/2017
Arenas de Getxo
Bilbao Athletic
12/02/2017
Mensajero
Rayo Majadahonda
San Sebastián de los Reyes
Socuéllamos
Real Sociedad B
Leioa
Navalcarnero
Toledo
Real Unión
Gernika
UD Logroñés
Zamudio
Albacete
Amorebieta
Sestao River
Barakaldo
Real Madrid Castilla
Fuenlabrada
18/02/2017
Zamudio
San Sebastián de los Reyes
Gernika
Amorebieta
19/02/2017
Sestao River
Albacete
Fuenlabrada
Real Sociedad B
Rayo Majadahonda
Real Madrid Castilla
Bilbao Athletic
UD Logroñés
Socuéllamos
Navalcarnero
Leioa
Real Unión
Toledo
Mensajero
Barakaldo
Arenas de Getxo
25/02/2017
Amorebieta
Leioa
Arenas de Getxo
Sestao River
Real Sociedad B
Rayo Majadahonda
Real Unión
Fuenlabrada
26/02/2017
Mensajero
Socuéllamos
San Sebastián de los Reyes
Bilbao Athletic
Navalcarnero
Zamudio
UD Logroñés
Barakaldo
Albacete
Gernika
Real Madrid Castilla
Toledo
04/03/2017
Leioa
Gernika
Arenas de Getxo
Albacete
05/03/2017
Rayo Majadahonda
Real Unión
Fuenlabrada
Amorebieta
Bilbao Athletic
Navalcarnero
Socuéllamos
Real Madrid Castilla
Toledo
Real Sociedad B
Zamudio
Mensajero
Sestao River
UD Logroñés
Barakaldo
San Sebastián de los Reyes
11/03/2017
Real Unión
Toledo
Amorebieta
Rayo Majadahonda
Gernika
Fuenlabrada
12/03/2017
Mensajero
Bilbao Athletic
San Sebastián de los Reyes
Sestao River
Real Madrid Castilla
Zamudio
Navalcarnero
Barakaldo
Albacete
Leioa
UD Logroñés
Arenas de Getxo
Real Sociedad B
Socuéllamos
18/03/2017
Zamudio
Real Sociedad B
Arenas de Getxo
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
Leioa
Sestao River
Navalcarnero
19/03/2017
Bilbao Athletic
Real Madrid Castilla
Rayo Majadahonda
Gernika
Barakaldo
Mensajero
Socuéllamos
Real Unión
Toledo
Amorebieta
UD Logroñés
Albacete
25/03/2017
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Amorebieta
Socuéllamos
Leioa
Rayo Majadahonda
Real Madrid Castilla
Barakaldo
26/03/2017
Mensajero
Sestao River
San Sebastián de los Reyes
UD Logroñés
Gernika
Toledo
Albacete
Fuenlabrada
Real Unión
Zamudio
Navalcarnero
Arenas de Getxo
01/04/2017
Sestao River
Real Madrid Castilla
02/04/2017
Bilbao Athletic
Real Unión
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
San Sebastián de los Reyes
Albacete
Socuéllamos
Gernika
UD Logroñés
Navalcarnero
Barakaldo
Real Sociedad B
Zamudio
Amorebieta
Arenas de Getxo
Mensajero
Toledo
Leioa
08/04/2017
Leioa
Socuéllamos
Gernika
Zamudio
Amorebieta
Bilbao Athletic
Real Madrid Castilla
Arenas de Getxo
09/04/2017
Mensajero
UD Logroñés
Navalcarnero
San Sebastián de los Reyes
Albacete
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
Toledo
Real Unión
Barakaldo
Real Sociedad B
Sestao River
12/04/2017
Zamudio
Leioa
Barakaldo
Amorebieta
13/04/2017
Bilbao Athletic
Gernika
UD Logroñés
Real Madrid Castilla
14/04/2017
Sestao River
Real Unión
15/04/2017
Arenas de Getxo
Real Sociedad B
16/04/2017
San Sebastián de los Reyes
Mensajero
Socuéllamos
Fuenlabrada
Toledo
Rayo Majadahonda
Navalcarnero
Albacete
22/04/2017
Leioa
Bilbao Athletic
Fuenlabrada
Zamudio
Real Sociedad B
UD Logroñés
Amorebieta
Sestao River
23/04/2017
Mensajero
Navalcarnero
Rayo Majadahonda
Socuéllamos
Real Madrid Castilla
San Sebastián de los Reyes
Albacete
Toledo
Real Unión
Arenas de Getxo
Gernika
Barakaldo
29/04/2017
Bilbao Athletic
Fuenlabrada
Zamudio
Rayo Majadahonda
Arenas de Getxo
Amorebieta
30/04/2017
Mensajero
Albacete
San Sebastián de los Reyes
Real Sociedad B
Socuéllamos
Toledo
Navalcarnero
Real Madrid Castilla
Barakaldo
Leioa
UD Logroñés
Real Unión
Sestao River
Gernika
07/05/2017
Rayo Majadahonda
Bilbao Athletic
Real Madrid Castilla
Mensajero
Socuéllamos
Albacete
Fuenlabrada
Barakaldo
Leioa
Sestao River
Amorebieta
UD Logroñés
Real Unión
San Sebastián de los Reyes
Real Sociedad B
Navalcarnero
Gernika
Arenas de Getxo
Toledo
Zamudio
14/05/2017
Bilbao Athletic
Toledo
Zamudio
Socuéllamos
Navalcarnero
Real Unión
Mensajero
Real Sociedad B
Albacete
Real Madrid Castilla
Sestao River
Fuenlabrada
UD Logroñés
Gernika
San Sebastián de los Reyes
Amorebieta
Barakaldo
Rayo Majadahonda
Arenas de Getxo
Leioa
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Albacete6938209964361178
2Toledo6538198113834974
3Fuenlabrada6338189115442996
4Rayo Majadahonda61381613943351096
5Leioa603816121053421124
6UD Logroñés56381511125033853
7Real Unión56381414103938963
8Bilbao Athletic56381511124533972
9Arenas de Getxo553814131150461105
10Real Sociedad B52381313125543912
11Real Madrid Castilla5138131213434710310
12Gernika49381213134752953
13Barakaldo493812131346421236
14Amorebieta48381391647471035
15Navalcarnero473811141338421042
16San Sebastián de los Reyes4738138174751967
17Mensajero463810161240471046
18Socuéllamos38381082042621094
19Sestao River3738813172846962
20Zamudio223857263384985
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Dioni
24
Héctor
20
Aridane
16
Lolo
14
Galán
14
Etxaniz
13
Bautista
12
Villalibre
11
Espina
11
Muguruza
11
Obieta
11
Dani
11
Merquelanz
10
Vitoria
10
Óscar
9
 NomDem GroguesClub
Picón
16
Gaffoor
15
Diego Simón
15
Ekhi
15
Hermoso
15
Deco
15
Oca
15
Javi Moreno
15
Carnicer
14
Nacho Matador
14
Jaimez
14
De Lerma
13
Cidoncha
13
Bengoa
13
Lapeña
13
 NomDem CoefClubPJGols
Unai Simón
0,792923
Alcolea
0,83528
Miguel
0,853429
Tomeu
0,973736
Altamira
1,22935
Puga
1,253645
Barandiaran
2,093165
NomPTGTV
Álvarez Borbolla9471
Fuente Martín9341
Galech Apezteguía8501
Román Román8401
Parra Górriz8453
Baiges Dones7430
Arias Rodríguez7341
Herrero Arenas7314
Díez Cano7390
Domínguez Zapatero7362
Leo Ollo7454
Alonso Prendes6330
Pardeiro Puente6301
Lou Ballano6191
Hernández Lorenzo6190
Carbajales Gómez6395
Sánchez Alba6445
Lixandru6250
Iglesias Villanueva6331
Martínez García6341
Usón Rosel6462
Monter Solans6311
López Parra6281
Fernández Pérez6303
Milla Alvendiz5330
Recio Moreno5404
Carbonell Hernández5313
Cid Camacho5281
Rodríguez García5321
Varón Aceitón5251
López Toca5220
Vicente Moral5270
Caucelo Sace4183
Sánchez Aparicio4281
Peña Varela430
Álvarez Fernández4282
Benjumea Álvarez4200
Fernández Buergo4190
Sáez Vital4222
Rives Leal4260
Lax Franco4253
Ávalos Barrera4230
Fernández Pérez4240
Catalá Ferrán4190
García Verdura4201
Soto Grado4150
Caparrós Hernández3172
Ruiz Álvarez3211
Sureda Cuenca3222
Campos Salinas3200
Artacho Cobo3210
Santos Pargaña3140
Martínez Montalbán3241
Barceló Roca3120
Espasandín Cores3161
Guzmán Mansilla3221
Fernández Fernández3170
García Aceña3221
Ávalos Martos3190
Hernández Maeso3150
Subirats Matamoros3151
Brea Peón3202
Ripoll Solano3151
Calderiña Pavón3141
Bosch Doménech3171
Pinto Herrera390
Pérez Muley3170
García Martín3110
García Gómez3120
González Francés290
Navarro Collados2131
Pulido Santana290
Miralles Selma2121
Sánchez López2100
Muñiz Ruiz2111
González Hernández290
Alemán Pérez281
Gallego Gambín2113
Sánchez Laso2110
González González2120
Lax Franco2140
Fernández Rodríguez281
Martínez Santos2100
Montoro Garrido2100
Muñoz Pérez100
Rezola Etxeberria130
Ruiz Aguilera180
Montero De Lerma170
López Puerta150
Escudero Marín151
Villoria Linacero130
Sánchez Villalobos170
Domínguez Cervantes181
Palencia Caballero160
Montes García110
González González171
Bueno Prieto161
Ortiz Arias151
Varón Aceitón120
Yuste Querol160
Gálvez Rascón151
Chavet García141
Conejero Sánchez130
Pérez Peraza170
Sáez de Adana180
Sauleda Torrent142
Fernández Vidal120
Gols:
902
Gols Per Partit:
2,37
Targetes Grogues:
2044
Targetes Grogues Per Partit:
5,38
Expulsions:
93
Expulsions Per Partit:
0,24
Estrangers:
55
Percentatge Estrangers:
9,65
Victòries locals:
178
Victòries visitants:
89
Empats:
113
Màxima victòria local:
5-0 Real Sociedad B-Zamudio
Màxima victòria visitant:
0-6 Toledo-Albacete
Millor ratxa guanyadora:
Gernika: 7 Partits (Jornades 13-19)
Pitjor ratxa perdedora:
Zamudio: 5 Partits (Jornades 1-5)
Millor ratxa no perdent:
Gernika: 15 Partits (Jornades 12-26)
Pitjor ratxa no guanyant:
Zamudio: 12 Partits (Jornades 27-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 20/10/2017
Notificar error