Temporada 2016-17 2ª Divisió Grup II

Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Albacete593017855424938
2Leioa5330141154427862
3Toledo503014882728754
4Fuenlabrada493014793935814
5Barakaldo4630121083929925
6Madrid Castilla4630121083934849
7Bilbao Athletic4430111183425761
8Real Unión4430111183030742
9Real Sociedad B4130101194735741
10Arenas4130101193936805
11Rayo Majadahonda4130101193231875
12Gernika3830911103640792
13Navalcarnero3630812102830841
14UD Logroñés3530811113130682
15San Sebastián de los Reyes3530105153843727
16Mensajero333061593040815
17Socuéllamos313087153246843
18Amorebieta303079143139825
19Sestao River2930611132234771
20Zamudio213056192561844
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens
Resultats
18/03/2017Zamudio23Real Sociedad B
18/03/2017Arenas11San Sebastián de los Reyes
18/03/2017Fuenlabrada10Leioa
18/03/2017Sestao River10Navalcarnero
19/03/2017Bilbao Athletic21Madrid Castilla
19/03/2017Rayo Majadahonda20Gernika
19/03/2017Barakaldo40Mensajero
19/03/2017Socuéllamos03Real Unión
19/03/2017Toledo11Amorebieta
19/03/2017UD Logroñés34Albacete
Destacats
 NomDem GolsClub
Dioni
19
Aridane
15
Héctor
15
Bautista
12
Galán
11
Villalibre
10
Muguruza
9
Jorge Félix
8
Merquelanz
8
Dani
8
Etxaniz
8
Obieta
8
Óscar
8
Vitoria
8
Lolo
8
 NomDem GroguesClub
Diego Simón
13
Hermoso
12
Ekhi
12
Jaimez
12
Picón
12
Gaffoor
12
Lapeña
11
Rangel
11
Olaortua
11
Etxebarría
11
Oca
11
Nacho Matador
10
Cidoncha
10
Toni
10
Carracedo
10
 NomDem CoefClubPJGols
Tomeu
0,83024
Alcolea
0,892825
Puga
1,352838
Barandiaran
2,032959
NomPTGTV
Fuente Martín8341
Galech Apezteguía7461
Parra Górriz7362
Álvarez Borbolla7391
Román Román6301
López Parra6281
Herrero Arenas6272
Domínguez Zapatero6312
Martínez García6341
Leo Ollo6374
Hernández Lorenzo6190
Milla Alvendiz5330
Baiges Dones5350
Monter Solans5261
Sánchez Alba5334
Díez Cano5290
Pardeiro Puente5260
Recio Moreno5404
Carbajales Gómez5304
Lou Ballano4141
Fernández Pérez4240
Arias Rodríguez4161
Carbonell Hernández4202
Usón Rosel4290
López Toca4190
García Verdura4201
Soto Grado4150
Álvarez Fernández4282
Lixandru4110
Cid Camacho4201
Sáez Vital3172
Fernández Buergo3140
Sureda Cuenca3222
Benjumea Álvarez3160
Iglesias Villanueva3171
Alonso Prendes3160
Rives Leal3210
Fernández Pérez3151
Sánchez Aparicio3191
Caucelo Sace3142
Rodríguez García3170
García Martín3110
Barceló Roca3120
Ávalos Barrera3180
Espasandín Cores3161
Peña Varela320
Caparrós Hernández3172
Martínez Montalbán3241
Campos Salinas3200
Ávalos Martos3190
Calderiña Pavón3141
Pérez Muley3170
Vicente Moral3150
Varón Aceitón3171
Lax Franco3183
Artacho Cobo3210
García Gómez3120
Ruiz Álvarez2161
Ripoll Solano2111
García Aceña2171
Martínez Santos2100
Bosch Doménech2141
Santos Pargaña2120
Pulido Santana290
González Francés290
Sánchez López2100
Miralles Selma2121
Fernández Fernández2120
Montoro Garrido2100
Catalá Ferrán270
Hernández Maeso2100
Pinto Herrera270
Lax Franco2140
Alemán Pérez281
Subirats Matamoros291
González González2120
Bueno Prieto161
Villoria Linacero130
Sauleda Torrent142
Navarro Collados161
Palencia Caballero160
Gálvez Rascón151
Sánchez Villalobos170
Domínguez Cervantes181
Montes García110
Guzmán Mansilla180
Escudero Marín151
Varón Aceitón120
Sánchez Laso150
González Hernández130
Pérez Peraza170
Yuste Querol160
Muñiz Ruiz131
Conejero Sánchez130
Ruiz Aguilera180
González González171
Ortiz Arias151
Fernández Rodríguez120
Gallego Gambín173
Sáez de Adana180
Chavet García141
López Puerta150
Gols:
697
Gols Per Partit:
2,32
Targetes Grogues:
1613
Targetes Grogues Per Partit:
5,38
Expulsions:
76
Expulsions Per Partit:
0,25
Estrangers:
61
Percentatge Estrangers:
11,05
Victòries locals:
142
Victòries visitants:
60
Empats:
98
Màxima victòria local:
5-0 Real Sociedad B-Zamudio
Màxima victòria visitant:
0-6 Toledo-Albacete
Millor ratxa guanyadora:
Gernika: 7 Partits (Jornades 13-19)
Pitjor ratxa perdedora:
Zamudio: 5 Partits (Jornades 1-5)
Millor ratxa no perdent:
Gernika: 15 Partits (Jornades 12-26)
Pitjor ratxa no guanyant:
Sestao River: 11 Partits (Jornades 5-15)
Progrés
Matriu
Última actualització: 21/03/2017
Notificar error