Temporada 2002-03 2ª Divisió Grup II

Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Real Unión70382171054321045
2Barakaldo683819118553611911
3Logroñés68*38201175833899
4Bilbao Athletic66381991055431069
5Alavés B643817138453310411
6Gimnástica de Torrelavega5838161012393211213
7Conquense5738141593629877
8Amurrio563817516514611514
9Osasuna B52381313124132928
10Talavera4938121313454810310
11Racing B493813101548451138
12Toledo4838121214384111812
13Zaragoza B4838121214424110010
14Peña Sport4638111314454812812
15Aurrerá4538111215314111615
16Calahorra44381014143750869
17Gernika4238101216304112014
18Noja373891019405111012
19Peralta35388111931511209
20Binéfar24385924429014019
Promoció Ascens
Promoció Permanència
*Tres punts menys per sanció federativa al no presentar-se en el partit de la jornada 17 contra el Binéfar
Resultats
18/05/2003Peralta02Gimnástica de Torrelavega
18/05/2003Amurrio40Binéfar
18/05/2003Conquense40Calahorra
18/05/2003Aurrerá11Logroñés
18/05/2003Zaragoza B21Gernika
18/05/2003Barakaldo32Talavera
18/05/2003Toledo10Real Unión
18/05/2003Bilbao Athletic21Noja
18/05/2003Peña Sport23Alavés B
17/05/2003Osasuna B31Racing B
Destacats
 NomDem GolsClub
Kiko
22
Paulino
18
Estecha
17
Nacho Rodríguez
15
Alejandro
14
Azkorra
13
Lalo
13
Álex
12
Txiki
12
Fúriga
11
Sota
11
Amatriain
11
Bruno
11
Morales
10
Iraola
10
 NomDem GroguesClub
Ripol
19
El Busto
17
Iosu Iglesias
15
Pipe
15
Gotor
15
Calderón
14
Bordas
14
Miguel García
14
Benjamín
14
Lezaun
14
Etxarri
13
Alaña
13
Alfonso
13
César Catalán
13
Iturralde
13
NomPTGTV
Simón del Pino95315
Gardeazábal Gómez9635
Gálvez Obrero8524
Pardo del Burgo8434
Romeo Moreno8417
Corredor Pérez8528
Bezanilla Losa8463
Lejarazu Prieto8523
Alonso Pinto7362
Torralba Jiménez7452
Quiroga Rebolledo7292
Azpiroz Ibarzabal7374
Caballero Herreros7426
Ruiz Bada7321
Orueta Ibarrola7366
Gauna Rodríguez6341
Torre Alonso6390
Sáez García6252
Toledo Fernández6362
Crespo García6383
Teixeira Vitienes6422
Arca Vázquez6336
Arias López6285
Gallardo Martínez6396
Sánchez Maroto6445
Cayuela Milagro6418
Carreño Santos6374
Barranco Trejo6424
Segura García6323
Vázquez Veiga6291
Llorente Carcedo6343
Fuentes Martín5237
Álvarez Izquierdo5250
López Díaz5455
Medina Méndez5183
Quintana Mendiola5292
Martínez Omedo5340
Piñeiro Crespo5343
Fernández González4329
De Diego Pagola4190
Jaso Delgado4271
González Cobo4172
Armero Conde4356
Albelda de la Haza4191
Esquerdo Rodríguez4231
Espiñeira Pello4191
Amilburu Santamaría4214
Jaime Latre4111
Fernández García4294
Alonso Rodríguez4193
Megía Dávila3224
Lesma López3200
Ortín Salvador3151
Docabo Otero3182
Pardo Calvo3203
López Muñoz3160
Del Cerro Grande3220
Villanueva Angulo3171
Illana Fuentes2152
Fernández López2121
González González2121
Ortiz Blanco2102
Santos Caballero250
Felipe Rosón2143
Ceballos Silva260
Méndez Núñez2101
López Puerta261
Gómez Ríos2100
Gutiérrez Carbó2131
García Carreras2111
Jiménez Alberte2101
Bro Sáez2141
Bardón Huerga2100
Gallego García2150
Sánchez-Seco Otero291
Pereñíguez Pérez290
Martínez Gómez2111
Mateu Lahoz161
Cerezuela Caravaca130
Miragaya López131
Bastos Martínez150
Arenal Gómez120
Sánchez Moreno161
Barea López1111
Melchor Ibáñez151
Lozano Segado180
González González171
Bernabé García180
González Mateu150
Campos Andreu150
De Pintos Francés151
Renales Galindo120
Zamora Romero181
Cuesta Ferreiro151
Tárraga Sánchez150
González Segura140
Hevia Obras160
Perdigones Pacheco160
Vaquero Agama130
Serrano Corbalán110
Gols:
860
Gols Per Partit:
2,26
Targetes Grogues:
2182
Targetes Grogues Per Partit:
5,74
Expulsions:
217
Expulsions Per Partit:
0,57
Estrangers:
31
Percentatge Estrangers:
6,04
Victòries locals:
163
Victòries visitants:
106
Empats:
111
Màxima victòria local:
6-0 Barakaldo-Binéfar
Màxima victòria visitant:
0-6 Binéfar-Racing B
Millor ratxa guanyadora:
Real Unión: 5 Partits (Jornades 10-14)
Pitjor ratxa perdedora:
Binéfar: 5 Partits (Jornades 3-7)
Millor ratxa no perdent:
Logroñés: 14 Partits (Jornades 21-34)
Pitjor ratxa no guanyant:
Binéfar: 16 Partits (Jornades 18-33)
Progrés
Matriu
Última actualització: 23/05/2017
Notificar error