Temporada 1990-91 2ª Divisió B Grup III

Resultats
01/09/1990
Valdepeñas
Betis Deportivo
02/09/1990
Córdoba
Fuengirola
Telde
Marino
Mérida
Extremadura
Las Palmas Atlético
Toledo
Granada
Badajoz
Sevilla Atlético
Atlético Sanluqueño
Los Boliches
Melilla
Balompédica Linense
AD Ceuta
Recreativo de Huelva
CD Estepona
08/09/1990
Fuengirola
Mérida
09/09/1990
Marino
Recreativo de Huelva
CD Estepona
Los Boliches
Toledo
Telde
Betis Deportivo
Córdoba
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
Melilla
Valdepeñas
Badajoz
Sevilla Atlético
Extremadura
Granada
AD Ceuta
Las Palmas Atlético
15/09/1990
Las Palmas Atlético
Atlético Sanluqueño
16/09/1990
Mérida
Betis Deportivo
Telde
Recreativo de Huelva
Balompédica Linense
Badajoz
Granada
Fuengirola
Sevilla Atlético
Extremadura
Toledo
AD Ceuta
Valdepeñas
CD Estepona
Córdoba
Melilla
Los Boliches
Marino
23/09/1990
Atlético Sanluqueño
Toledo
Betis Deportivo
Granada
Marino
Valdepeñas
AD Ceuta
Telde
Melilla
Mérida
Fuengirola
Sevilla Atlético
Recreativo de Huelva
Los Boliches
Extremadura
Balompédica Linense
Badajoz
Las Palmas Atlético
CD Estepona
Córdoba
29/09/1990
Las Palmas Atlético
Extremadura
30/09/1990
Balompédica Linense
Fuengirola
Córdoba
Marino
AD Ceuta
Atlético Sanluqueño
Toledo
Badajoz
Sevilla Atlético
Betis Deportivo
Telde
Los Boliches
Granada
Melilla
Mérida
CD Estepona
Valdepeñas
Recreativo de Huelva
06/10/1990
Fuengirola
Las Palmas Atlético
07/10/1990
Extremadura
Toledo
Betis Deportivo
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Telde
Badajoz
AD Ceuta
Marino
Mérida
Recreativo de Huelva
Córdoba
CD Estepona
Granada
Los Boliches
Valdepeñas
Melilla
Sevilla Atlético
14/10/1990
Telde
Valdepeñas
Granada
Marino
Mérida
Recreativo de Huelva
Atlético Sanluqueño
Badajoz
Toledo
Fuengirola
AD Ceuta
Extremadura
Sevilla Atlético
CD Estepona
Córdoba
Los Boliches
Las Palmas Atlético
Betis Deportivo
Balompédica Linense
Melilla
21/10/1990
Badajoz
Telde
Recreativo de Huelva
Granada
Fuengirola
AD Ceuta
Los Boliches
Mérida
Valdepeñas
Córdoba
Marino
Sevilla Atlético
Extremadura
Atlético Sanluqueño
Melilla
Las Palmas Atlético
CD Estepona
Balompédica Linense
Betis Deportivo
Toledo
27/10/1990
Las Palmas Atlético
CD Estepona
28/10/1990
Telde
Córdoba
Toledo
Melilla
AD Ceuta
Betis Deportivo
Sevilla Atlético
Recreativo de Huelva
Granada
Los Boliches
Atlético Sanluqueño
Fuengirola
Badajoz
Extremadura
Balompédica Linense
Marino
Mérida
Valdepeñas
03/11/1990
Betis Deportivo
Atlético Sanluqueño
04/11/1990
Córdoba
Mérida
Fuengirola
Badajoz
Los Boliches
Sevilla Atlético
Melilla
AD Ceuta
Extremadura
Telde
Recreativo de Huelva
Balompédica Linense
CD Estepona
Toledo
Valdepeñas
Granada
Marino
Las Palmas Atlético
11/11/1990
Sevilla Atlético
Valdepeñas
Telde
Mérida
Atlético Sanluqueño
Melilla
Toledo
Marino
Extremadura
Fuengirola
Granada
Córdoba
Badajoz
Betis Deportivo
AD Ceuta
CD Estepona
Balompédica Linense
Los Boliches
Las Palmas Atlético
Recreativo de Huelva
18/11/1990
Betis Deportivo
Extremadura
Los Boliches
Las Palmas Atlético
Marino
AD Ceuta
Fuengirola
Telde
Valdepeñas
Balompédica Linense
Mérida
Granada
Melilla
Badajoz
CD Estepona
Atlético Sanluqueño
Recreativo de Huelva
Toledo
Córdoba
Sevilla Atlético
24/11/1990
Atlético Sanluqueño
Marino
25/11/1990
Telde
Granada
Sevilla Atlético
Mérida
Toledo
Los Boliches
Badajoz
CD Estepona
Extremadura
Melilla
Balompédica Linense
Córdoba
AD Ceuta
Recreativo de Huelva
Fuengirola
Betis Deportivo
Las Palmas Atlético
Valdepeñas
02/12/1990
Marino
Badajoz
Betis Deportivo
Telde
Los Boliches
AD Ceuta
Mérida
Balompédica Linense
Valdepeñas
Toledo
Melilla
Fuengirola
CD Estepona
Extremadura
Recreativo de Huelva
Atlético Sanluqueño
Granada
Sevilla Atlético
Córdoba
Las Palmas Atlético
06/12/1990
Las Palmas Atlético
Mérida
Telde
Sevilla Atlético
Betis Deportivo
Melilla
Fuengirola
CD Estepona
Badajoz
Recreativo de Huelva
AD Ceuta
Valdepeñas
Atlético Sanluqueño
Los Boliches
Toledo
Córdoba
Extremadura
Marino
10/01/1991
Balompédica Linense
Granada
09/12/1990
Valdepeñas
Atlético Sanluqueño
Mérida
Toledo
Granada
Las Palmas Atlético
Marino
Fuengirola
Melilla
Telde
CD Estepona
Betis Deportivo
Recreativo de Huelva
Extremadura
Córdoba
AD Ceuta
Los Boliches
Badajoz
14/02/1991
Sevilla Atlético
Balompédica Linense
16/12/1990
Betis Deportivo
Marino
Telde
Balompédica Linense
Las Palmas Atlético
Sevilla Atlético
Badajoz
Valdepeñas
AD Ceuta
Mérida
Extremadura
Los Boliches
Atlético Sanluqueño
Córdoba
Melilla
CD Estepona
Toledo
Granada
Fuengirola
Recreativo de Huelva
30/12/1990
Sevilla Atlético
Toledo
Telde
CD Estepona
Balompédica Linense
Las Palmas Atlético
Granada
AD Ceuta
Córdoba
Badajoz
Los Boliches
Fuengirola
Mérida
Atlético Sanluqueño
Valdepeñas
Extremadura
Recreativo de Huelva
Betis Deportivo
28/02/1991
Marino
Melilla
05/01/1991
Las Palmas Atlético
Telde
06/01/1991
Badajoz
Mérida
Extremadura
Córdoba
Betis Deportivo
Los Boliches
CD Estepona
Marino
Toledo
Balompédica Linense
AD Ceuta
Sevilla Atlético
Fuengirola
Valdepeñas
Melilla
Recreativo de Huelva
Atlético Sanluqueño
Granada
12/01/1991
Betis Deportivo
Valdepeñas
13/01/1991
Extremadura
Mérida
Toledo
Las Palmas Atlético
AD Ceuta
Balompédica Linense
Badajoz
Granada
Fuengirola
Córdoba
Atlético Sanluqueño
Sevilla Atlético
Melilla
Los Boliches
CD Estepona
Recreativo de Huelva
Marino
Telde
20/01/1991
Sevilla Atlético
Badajoz
Telde
Toledo
Córdoba
Betis Deportivo
Valdepeñas
Melilla
Mérida
Fuengirola
Granada
Extremadura
Los Boliches
CD Estepona
Recreativo de Huelva
Marino
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Las Palmas Atlético
AD Ceuta
27/01/1991
Badajoz
Balompédica Linense
Betis Deportivo
Mérida
Melilla
Córdoba
AD Ceuta
Toledo
CD Estepona
Valdepeñas
Marino
Los Boliches
Recreativo de Huelva
Telde
Fuengirola
Granada
Atlético Sanluqueño
Las Palmas Atlético
Extremadura
Sevilla Atlético
03/02/1991
Sevilla Atlético
Fuengirola
Telde
AD Ceuta
Toledo
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
Extremadura
Granada
Betis Deportivo
Mérida
Melilla
Córdoba
CD Estepona
Valdepeñas
Marino
Los Boliches
Recreativo de Huelva
Las Palmas Atlético
Badajoz
09/02/1991
CD Estepona
Mérida
Los Boliches
Telde
Badajoz
Toledo
10/02/1991
Betis Deportivo
Sevilla Atlético
Marino
Córdoba
Atlético Sanluqueño
AD Ceuta
Recreativo de Huelva
Valdepeñas
Melilla
Granada
Extremadura
Las Palmas Atlético
Fuengirola
Balompédica Linense
17/02/1991
Sevilla Atlético
Melilla
Telde
Atlético Sanluqueño
Las Palmas Atlético
Fuengirola
Mérida
Marino
Córdoba
Recreativo de Huelva
AD Ceuta
Badajoz
Valdepeñas
Los Boliches
Toledo
Extremadura
Balompédica Linense
Betis Deportivo
Granada
CD Estepona
23/02/1991
Betis Deportivo
Las Palmas Atlético
24/02/1991
Badajoz
Atlético Sanluqueño
Marino
Granada
Recreativo de Huelva
Mérida
Extremadura
AD Ceuta
Los Boliches
Córdoba
Melilla
Balompédica Linense
Valdepeñas
Telde
Fuengirola
Toledo
CD Estepona
Sevilla Atlético
03/03/1991
Telde
Badajoz
Granada
Recreativo de Huelva
Córdoba
Valdepeñas
AD Ceuta
Fuengirola
Mérida
Los Boliches
Toledo
Betis Deportivo
Atlético Sanluqueño
Extremadura
Sevilla Atlético
Marino
Balompédica Linense
CD Estepona
04/03/1991
Las Palmas Atlético
Melilla
10/03/1991
Marino
Balompédica Linense
Extremadura
Badajoz
Fuengirola
Atlético Sanluqueño
CD Estepona
Las Palmas Atlético
Recreativo de Huelva
Sevilla Atlético
Valdepeñas
Mérida
Córdoba
Telde
Melilla
Toledo
Betis Deportivo
AD Ceuta
Los Boliches
Granada
16/03/1991
Atlético Sanluqueño
Betis Deportivo
17/03/1991
Badajoz
Fuengirola
Telde
Extremadura
Balompédica Linense
Recreativo de Huelva
Mérida
Córdoba
AD Ceuta
Melilla
Toledo
CD Estepona
Granada
Valdepeñas
Sevilla Atlético
Los Boliches
19/03/1991
Las Palmas Atlético
Marino
24/03/1991
Córdoba
Granada
Betis Deportivo
Badajoz
Recreativo de Huelva
Las Palmas Atlético
Mérida
Telde
CD Estepona
AD Ceuta
Melilla
Atlético Sanluqueño
Fuengirola
Extremadura
Valdepeñas
Sevilla Atlético
Los Boliches
Balompédica Linense
Marino
Toledo
30/03/1991
Atlético Sanluqueño
CD Estepona
31/03/1991
Granada
Mérida
Sevilla Atlético
Córdoba
Toledo
Recreativo de Huelva
AD Ceuta
Marino
Las Palmas Atlético
Los Boliches
Balompédica Linense
Valdepeñas
Extremadura
Betis Deportivo
Telde
Fuengirola
11/04/1991
Badajoz
Melilla
07/04/1991
Valdepeñas
Las Palmas Atlético
CD Estepona
Badajoz
Granada
Telde
Melilla
Extremadura
Marino
Atlético Sanluqueño
Recreativo de Huelva
AD Ceuta
Córdoba
Balompédica Linense
Mérida
Sevilla Atlético
Los Boliches
Toledo
Betis Deportivo
Fuengirola
14/04/1991
Telde
Betis Deportivo
Badajoz
Marino
Atlético Sanluqueño
Recreativo de Huelva
Sevilla Atlético
Granada
Balompédica Linense
Mérida
Fuengirola
Melilla
Toledo
Valdepeñas
Extremadura
CD Estepona
AD Ceuta
Los Boliches
15/04/1991
Las Palmas Atlético
Córdoba
20/04/1991
Marino
Extremadura
CD Estepona
Fuengirola
Sevilla Atlético
Telde
21/04/1991
Mérida
Las Palmas Atlético
Córdoba
Toledo
Los Boliches
Atlético Sanluqueño
Recreativo de Huelva
Badajoz
Granada
Balompédica Linense
Melilla
Betis Deportivo
Valdepeñas
AD Ceuta
27/04/1991
Las Palmas Atlético
Granada
28/04/1991
Badajoz
Los Boliches
AD Ceuta
Córdoba
Extremadura
Recreativo de Huelva
Toledo
Mérida
Fuengirola
Marino
Betis Deportivo
CD Estepona
Telde
Melilla
Atlético Sanluqueño
Valdepeñas
Balompédica Linense
Sevilla Atlético
01/05/1991
Granada
Toledo
Mérida
AD Ceuta
Córdoba
Atlético Sanluqueño
Valdepeñas
Badajoz
Recreativo de Huelva
Fuengirola
Sevilla Atlético
Las Palmas Atlético
Balompédica Linense
Telde
Los Boliches
Extremadura
Marino
Betis Deportivo
CD Estepona
Melilla
05/05/1991
Badajoz
Córdoba
Fuengirola
Los Boliches
Las Palmas Atlético
Balompédica Linense
Toledo
Sevilla Atlético
Betis Deportivo
Recreativo de Huelva
AD Ceuta
Granada
Atlético Sanluqueño
Mérida
Extremadura
Valdepeñas
Melilla
Marino
CD Estepona
Telde
12/05/1991
Balompédica Linense
Toledo
Los Boliches
Betis Deportivo
Sevilla Atlético
AD Ceuta
Mérida
Badajoz
Córdoba
Extremadura
Recreativo de Huelva
Melilla
Valdepeñas
Fuengirola
Marino
CD Estepona
Granada
Atlético Sanluqueño
Telde
Las Palmas Atlético
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Badajoz5638221247223622
2Recreativo de Huelva51382198502210113
3Córdoba513821985230743
4Mérida49381813750287511
5Granada47381517649299512
6Melilla443816121039289812
7AD Ceuta3838141014374710112
8Fuengirola38381214122532797
9CD Estepona37381017112433857
10Betis Deportivo35381211154746636
11Valdepeñas35381211153844909
12Marino343811121537508715
13Atlético Sanluqueño34381210162638938
14Extremadura33381013153042688
15Los Boliches3138815152543876
16Balompédica Linense31381271939488711
17Toledo313810111732478311
18Sevilla Atlético2938813173850959
19Telde28381162138587711
20Las Palmas Atlético28386161634447516
Promoció Ascens
Destacats
 NomDem GolsClub
Pozo
22
Rodri
16
Rodríguez
15
Barrio
15
Japón
14
Vicente
13
Cuevas
13
Totó
13
Miguelín
12
Mantecón
11
Paniagua
11
Gilberto
10
Dani
10
 Infante
9
Julio Suárez
9
 NomDem GroguesClub
Moreno
16
Maito
15
Manolo
13
Aparicio
13
Chinea
13
Monreal
12
Juan Miguel
12
Cumbreño
11
Osa
11
Pitero
11
Crespí
11
Serafín
11
Hernández
11
Cortés
11
Peralta
11
Gols:
790
Gols Per Partit:
2,08
Targetes Grogues:
1675
Targetes Grogues Per Partit:
4,41
Expulsions:
189
Expulsions Per Partit:
0,5
Estrangers:
138
Percentatge Estrangers:
28,4
Victòries locals:
183
Victòries visitants:
78
Empats:
119
Màxima victòria local:
6-0 Badajoz-Atlético Sanluqueño
Màxima victòria visitant:
1-6 Balompédica Linense-Mérida
Millor ratxa guanyadora:
Badajoz: 8 Partits (Jornades 26-33)
Pitjor ratxa perdedora:
Betis Deportivo: 6 Partits (Jornades 30-35)
Millor ratxa no perdent:
Badajoz: 20 Partits (Jornades 19-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Las Palmas Atlético: 14 Partits (Jornades 13-26)
Progrés
Matriu
Última actualització: 26/09/2017
Notificar error