Temporada 1999-00 Bundesliga

Màxim Golejador
Resultats
13/08/1999
Wolfsburg
1860 München
Duisburg
Bayer Leverkusen
14/08/1999
Kaiserslautern
Borussia Dortmund
Schalke 04
Arminia Bielefeld
Stuttgart
Werder Bremen
Bayern München
Hamburger
Eintracht Frankfurt
Unterhaching
15/08/1999
Ulm
Freiburg
Hertha Berlin
Hansa Rostock
20/08/1999
Unterhaching
Duisburg
Arminia Bielefeld
Hertha Berlin
21/08/1999
Hamburger
Stuttgart
Werder Bremen
Schalke 04
Borussia Dortmund
Wolfsburg
1860 München
Ulm
Freiburg
Eintracht Frankfurt
22/08/1999
Hansa Rostock
Kaiserslautern
Bayer Leverkusen
Bayern München
27/08/1999
Kaiserslautern
Arminia Bielefeld
Schalke 04
Hamburger
28/08/1999
Wolfsburg
Hansa Rostock
Hertha Berlin
Werder Bremen
Stuttgart
Bayer Leverkusen
Bayern München
Unterhaching
Freiburg
1860 München
29/08/1999
Ulm
Borussia Dortmund
Eintracht Frankfurt
Duisburg
10/09/1999
Arminia Bielefeld
Wolfsburg
Hansa Rostock
Ulm
11/09/1999
Unterhaching
Stuttgart
Hamburger
Hertha Berlin
Borussia Dortmund
Freiburg
Duisburg
Bayern München
Bayer Leverkusen
Schalke 04
12/09/1999
Werder Bremen
Kaiserslautern
1860 München
Eintracht Frankfurt
17/09/1999
1860 München
Borussia Dortmund
Freiburg
Hansa Rostock
18/09/1999
Ulm
Arminia Bielefeld
Hertha Berlin
Bayer Leverkusen
Schalke 04
Unterhaching
Stuttgart
Duisburg
Eintracht Frankfurt
Bayern München
19/09/1999
Wolfsburg
Werder Bremen
Kaiserslautern
Hamburger
24/09/1999
Hamburger
Wolfsburg
Bayern München
Stuttgart
25/09/1999
Unterhaching
Hertha Berlin
Werder Bremen
Ulm
Hansa Rostock
1860 München
Borussia Dortmund
Eintracht Frankfurt
Duisburg
Schalke 04
26/09/1999
Arminia Bielefeld
Freiburg
Bayer Leverkusen
Kaiserslautern
01/10/1999
1860 München
Arminia Bielefeld
Eintracht Frankfurt
Stuttgart
02/10/1999
Ulm
Hamburger
Wolfsburg
Bayer Leverkusen
Hertha Berlin
Duisburg
Schalke 04
Bayern München
Borussia Dortmund
Hansa Rostock
03/10/1999
Kaiserslautern
Unterhaching
Freiburg
Werder Bremen
15/10/1999
Arminia Bielefeld
Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen
Ulm
16/10/1999
Hamburger
Freiburg
Werder Bremen
1860 München
Hansa Rostock
Eintracht Frankfurt
Bayern München
Hertha Berlin
Duisburg
Kaiserslautern
17/10/1999
Unterhaching
Wolfsburg
Stuttgart
Schalke 04
22/10/1999
Hansa Rostock
Arminia Bielefeld
Eintracht Frankfurt
Schalke 04
23/10/1999
Ulm
Unterhaching
Kaiserslautern
Bayern München
Hertha Berlin
Stuttgart
1860 München
Hamburger
Freiburg
Bayer Leverkusen
24/10/1999
Wolfsburg
Duisburg
Borussia Dortmund
Werder Bremen
29/10/1999
Werder Bremen
Hansa Rostock
Arminia Bielefeld
Eintracht Frankfurt
30/10/1999
Hamburger
Borussia Dortmund
Schalke 04
Hertha Berlin
Bayern München
Wolfsburg
Duisburg
Ulm
Bayer Leverkusen
1860 München
31/10/1999
Unterhaching
Freiburg
Stuttgart
Kaiserslautern
05/11/1999
Hansa Rostock
Hamburger
Freiburg
Duisburg
06/11/1999
Ulm
Bayern München
Wolfsburg
Stuttgart
Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen
1860 München
Unterhaching
Eintracht Frankfurt
Hertha Berlin
07/11/1999
Kaiserslautern
Schalke 04
Arminia Bielefeld
Werder Bremen
19/11/1999
Werder Bremen
Eintracht Frankfurt
20/11/1999
Hertha Berlin
Kaiserslautern
Schalke 04
Wolfsburg
Stuttgart
Ulm
Bayern München
Freiburg
Bayer Leverkusen
Hansa Rostock
21/11/1999
Hamburger
Arminia Bielefeld
Duisburg
1860 München
01/12/1999
Unterhaching
Borussia Dortmund
26/11/1999
Ulm
Schalke 04
Freiburg
Stuttgart
27/11/1999
Wolfsburg
Hertha Berlin
Arminia Bielefeld
Bayer Leverkusen
Hansa Rostock
Unterhaching
1860 München
Bayern München
28/11/1999
Werder Bremen
Hamburger
Borussia Dortmund
Duisburg
Eintracht Frankfurt
Kaiserslautern
03/12/1999
Hamburger
Eintracht Frankfurt
Duisburg
Hansa Rostock
04/12/1999
Hertha Berlin
Ulm
Schalke 04
Freiburg
Stuttgart
1860 München
Bayern München
Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen
Werder Bremen
05/12/1999
Unterhaching
Arminia Bielefeld
Kaiserslautern
Wolfsburg
10/12/1999
Werder Bremen
Unterhaching
Arminia Bielefeld
Duisburg
11/12/1999
Hansa Rostock
Bayern München
Borussia Dortmund
Stuttgart
1860 München
Schalke 04
Freiburg
Hertha Berlin
12/12/1999
Ulm
Kaiserslautern
Wolfsburg
Eintracht Frankfurt
Bayer Leverkusen
Hamburger
14/12/1999
Hertha Berlin
1860 München
Stuttgart
Hansa Rostock
Bayern München
Arminia Bielefeld
Duisburg
Werder Bremen
15/12/1999
Unterhaching
Hamburger
Wolfsburg
Ulm
Kaiserslautern
Freiburg
Schalke 04
Borussia Dortmund
Eintracht Frankfurt
Bayer Leverkusen
17/12/1999
Werder Bremen
Bayern München
Arminia Bielefeld
Stuttgart
18/12/1999
Ulm
Eintracht Frankfurt
Hamburger
Duisburg
1860 München
Kaiserslautern
Freiburg
Wolfsburg
Bayer Leverkusen
Unterhaching
19/12/1999
Hansa Rostock
Schalke 04
Borussia Dortmund
Hertha Berlin
04/02/2000
Borussia Dortmund
Kaiserslautern
Hansa Rostock
Hertha Berlin
05/02/2000
Freiburg
Ulm
1860 München
Wolfsburg
Arminia Bielefeld
Schalke 04
Werder Bremen
Stuttgart
Bayer Leverkusen
Duisburg
06/02/2000
Hamburger
Bayern München
Unterhaching
Eintracht Frankfurt
08/02/2000
Hertha Berlin
Arminia Bielefeld
Schalke 04
Werder Bremen
Kaiserslautern
Hansa Rostock
Ulm
1860 München
09/02/2000
Duisburg
Unterhaching
Stuttgart
Hamburger
Wolfsburg
Borussia Dortmund
Eintracht Frankfurt
Freiburg
Bayern München
Bayer Leverkusen
11/02/2000
Arminia Bielefeld
Kaiserslautern
Werder Bremen
Hertha Berlin
12/02/2000
Borussia Dortmund
Ulm
Hansa Rostock
Wolfsburg
Bayer Leverkusen
Stuttgart
Unterhaching
Bayern München
Duisburg
Eintracht Frankfurt
13/02/2000
Hamburger
Schalke 04
1860 München
Freiburg
18/02/2000
Hertha Berlin
Hamburger
Schalke 04
Bayer Leverkusen
19/02/2000
Stuttgart
Unterhaching
Kaiserslautern
Werder Bremen
Freiburg
Borussia Dortmund
Eintracht Frankfurt
1860 München
Bayern München
Duisburg
20/02/2000
Wolfsburg
Arminia Bielefeld
Ulm
Hansa Rostock
25/02/2000
Hansa Rostock
Freiburg
26/02/2000
Werder Bremen
Wolfsburg
Hamburger
Kaiserslautern
Bayer Leverkusen
Hertha Berlin
Duisburg
Stuttgart
Bayern München
Eintracht Frankfurt
27/02/2000
Unterhaching
Schalke 04
Borussia Dortmund
1860 München
28/02/2000
Arminia Bielefeld
Ulm
03/03/2000
Wolfsburg
Hamburger
Freiburg
Arminia Bielefeld
04/03/2000
Hertha Berlin
Unterhaching
1860 München
Hansa Rostock
Stuttgart
Bayern München
Schalke 04
Duisburg
Kaiserslautern
Bayer Leverkusen
05/03/2000
Ulm
Werder Bremen
Eintracht Frankfurt
Borussia Dortmund
10/03/2000
Unterhaching
Kaiserslautern
Stuttgart
Eintracht Frankfurt
11/03/2000
Hamburger
Ulm
Bayer Leverkusen
Wolfsburg
Duisburg
Hertha Berlin
Bayern München
Schalke 04
Arminia Bielefeld
1860 München
12/03/2000
Hansa Rostock
Borussia Dortmund
Werder Bremen
Freiburg
17/03/2000
Wolfsburg
Unterhaching
Eintracht Frankfurt
Hansa Rostock
18/03/2000
Freiburg
Hamburger
Schalke 04
Stuttgart
Hertha Berlin
Bayern München
Kaiserslautern
Duisburg
Ulm
Bayer Leverkusen
19/03/2000
1860 München
Werder Bremen
Borussia Dortmund
Arminia Bielefeld
24/03/2000
Unterhaching
Ulm
Arminia Bielefeld
Hansa Rostock
25/03/2000
Duisburg
Wolfsburg
Bayern München
Kaiserslautern
Stuttgart
Hertha Berlin
Hamburger
1860 München
Bayer Leverkusen
Freiburg
26/03/2000
Werder Bremen
Borussia Dortmund
Schalke 04
Eintracht Frankfurt
31/03/2000
Freiburg
Unterhaching
Ulm
Duisburg
01/04/2000
Borussia Dortmund
Hamburger
Eintracht Frankfurt
Arminia Bielefeld
Hertha Berlin
Schalke 04
Wolfsburg
Bayern München
1860 München
Bayer Leverkusen
02/04/2000
Hansa Rostock
Werder Bremen
Kaiserslautern
Stuttgart
07/04/2000
Hamburger
Hansa Rostock
Unterhaching
1860 München
08/04/2000
Bayern München
Ulm
Stuttgart
Wolfsburg
Schalke 04
Kaiserslautern
Bayer Leverkusen
Borussia Dortmund
Hertha Berlin
Eintracht Frankfurt
09/04/2000
Werder Bremen
Arminia Bielefeld
Duisburg
Freiburg
11/04/2000
Borussia Dortmund
Unterhaching
Kaiserslautern
Hertha Berlin
Wolfsburg
Schalke 04
Ulm
Stuttgart
12/04/2000
Arminia Bielefeld
Hamburger
Eintracht Frankfurt
Werder Bremen
Freiburg
Bayern München
1860 München
Duisburg
Hansa Rostock
Bayer Leverkusen
14/04/2000
Schalke 04
Ulm
Hertha Berlin
Wolfsburg
15/04/2000
Hamburger
Werder Bremen
Duisburg
Borussia Dortmund
Bayern München
1860 München
Stuttgart
Freiburg
Kaiserslautern
Eintracht Frankfurt
16/04/2000
Bayer Leverkusen
Arminia Bielefeld
Unterhaching
Hansa Rostock
20/04/2000
Eintracht Frankfurt
Hamburger
Werder Bremen
Bayer Leverkusen
22/04/2000
Wolfsburg
Kaiserslautern
Ulm
Hertha Berlin
Freiburg
Schalke 04
1860 München
Stuttgart
Hansa Rostock
Duisburg
23/04/2000
Arminia Bielefeld
Unterhaching
Borussia Dortmund
Bayern München
27/04/2000
Duisburg
Arminia Bielefeld
28/04/2000
Eintracht Frankfurt
Wolfsburg
Hertha Berlin
Freiburg
29/04/2000
Kaiserslautern
Ulm
Bayern München
Hansa Rostock
Stuttgart
Borussia Dortmund
Schalke 04
1860 München
30/04/2000
Unterhaching
Werder Bremen
Hamburger
Bayer Leverkusen
13/05/2000
Hamburger
Unterhaching
Ulm
Wolfsburg
Freiburg
Kaiserslautern
1860 München
Hertha Berlin
Borussia Dortmund
Schalke 04
Hansa Rostock
Stuttgart
Arminia Bielefeld
Bayern München
Werder Bremen
Duisburg
Bayer Leverkusen
Eintracht Frankfurt
20/05/2000
Eintracht Frankfurt
Ulm
Duisburg
Hamburger
Bayern München
Werder Bremen
Stuttgart
Arminia Bielefeld
Schalke 04
Hansa Rostock
Hertha Berlin
Borussia Dortmund
Kaiserslautern
1860 München
Wolfsburg
Freiburg
Unterhaching
Bayer Leverkusen
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Bayern München733422757328794
2Bayer Leverkusen7334211037436804
3Hamburger5934161176339623
41860 München5334141195548844
5Kaiserslautern5034155145459705
6Hertha Berlin50341311103946781
7Wolfsburg4934121395158701
8Stuttgart4834146144447696
9Werder Bremen4734138136552673
10Unterhaching4434128144042494
11Borussia Dortmund4034913124138937
12Freiburg40341010144550704
13Schalke 043934815114244762
14Eintracht Frankfurt39*34125174244662
15Hansa Rostock3834814124460767
16Ulm353498173662657
17Arminia Bielefeld303479184061691
18Duisburg2234410203771798
Lliga de campions
*El Eintracht Frankfurt va rebre una sanció de dos punts degut a irregularitats en les llicències
Destacats
 NomDem GolsClub
Max
19
Kirsten
17
Sand
14
Élber
14
Bode
13
Paulo Sérgio
13
Akpoborie
12
Preetz
12
Aílton
12
Sellimi
11
Juskowiak
11
Djorkaeff
11
Labbadia
11
Beinlich
11
Van de Haar
10
 NomDem GroguesClub
Němec
14
Kovac
13
Sverrisson
12
Präger
12
Osthoff
12
Schur
12
Hajto
11
Wohlert
11
Greiner
10
Kurz
10
Hirsch
10
Diarra
9
Stević
9
Thon
9
Meißner
9
NomPTGTV
Krug21801
Merk20713
Fandel18909
Heynemann17804
Fröhlich16733
Wack16818
Aust15734
Kemmling14574
Berg14694
Steinborn13363
Jansen13422
Fleischer13623
Stark13700
Albrecht13444
Meyer13403
Strampe13593
Wagner13522
Keßler12593
Koop10422
Zerr10462
Buchhart5202
Dardenne5252
Weiner4161
Sippel3121
Gagelmann130
Wezel100
Gols:
885
Gols Per Partit:
2,89
Targetes Grogues:
1302
Targetes Grogues Per Partit:
4,25
Expulsions:
73
Expulsions Per Partit:
0,24
Estrangers:
183
Percentatge Estrangers:
41,59
Victòries locals:
143
Victòries visitants:
76
Empats:
87
Màxima victòria local:
6-1 Bayern München-Freiburg
Màxima victòria visitant:
1-9 Ulm-Bayer Leverkusen
Millor ratxa guanyadora:
Bayern München: 5 Partits (Jornades 8-12)
Pitjor ratxa perdedora:
Arminia Bielefeld: 10 Partits (Jornades 12-21)
Millor ratxa no perdent:
Bayer Leverkusen: 14 Partits (Jornades 20-33)
Pitjor ratxa no guanyant:
Arminia Bielefeld: 15 Partits (Jornades 7-21)
Progrés
Matriu
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error