Temporada 2006-07 2ª Divisió B Grup I

Resultats
26/08/2006
Racing de Ferrol
Pontevedra
Orientación Marítima
Lanzarote
27/08/2006
Talavera
Atlético de Madrid B
Rayo Vallecano
Puertollano
Fuenlabrada
Leganés
Lugo
Celta de Vigo B
Pájara-Playas
Universidad de Las Palmas
Racing de Santander B
Alcorcón
San Sebastián de los Reyes
Gimnástica de Torrelavega
Cobeña
Ourense
02/09/2006
Celta de Vigo B
Talavera
03/09/2006
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
Alcorcón
San Sebastián de los Reyes
Leganés
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
Rayo Vallecano
Ourense
Pájara-Playas
Pontevedra
Lugo
Universidad de Las Palmas
Orientación Marítima
Lanzarote
Racing de Ferrol
Puertollano
Cobeña
10/09/2006
Leganés
Atlético de Madrid B
Talavera
Pontevedra
Rayo Vallecano
Alcorcón
Cobeña
Gimnástica de Torrelavega
Fuenlabrada
Celta de Vigo B
Lugo
Lanzarote
Racing de Ferrol
Universidad de Las Palmas
Racing de Santander B
San Sebastián de los Reyes
Pájara-Playas
Puertollano
Orientación Marítima
Ourense
16/09/2006
Pontevedra
Fuenlabrada
Celta de Vigo B
Leganés
San Sebastián de los Reyes
Rayo Vallecano
17/09/2006
Atlético de Madrid B
Racing de Santander B
Alcorcón
Cobeña
Puertollano
Orientación Marítima
Lanzarote
Talavera
Universidad de Las Palmas
Lugo
Ourense
Racing de Ferrol
Gimnástica de Torrelavega
Pájara-Playas
23/09/2006
Atlético de Madrid B
Celta de Vigo B
24/09/2006
Cobeña
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
Lanzarote
Leganés
Pontevedra
Racing de Santander B
Rayo Vallecano
Talavera
Universidad de Las Palmas
Pájara-Playas
Alcorcón
Orientación Marítima
Gimnástica de Torrelavega
Lugo
Ourense
Racing de Ferrol
Puertollano
30/09/2006
Rayo Vallecano
Cobeña
Celta de Vigo B
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Ferrol
01/10/2006
Pontevedra
Atlético de Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Pájara-Playas
Alcorcón
Orientación Marítima
Puertollano
Lugo
Ourense
Talavera
Universidad de Las Palmas
Fuenlabrada
Lanzarote
Leganés
07/10/2006
Lugo
Gimnástica de Torrelavega
Celta de Vigo B
Pontevedra
08/10/2006
Atlético de Madrid B
Lanzarote
Fuenlabrada
Ourense
Leganés
Universidad de Las Palmas
Racing de Santander B
Cobeña
Orientación Marítima
San Sebastián de los Reyes
Pájara-Playas
Rayo Vallecano
Racing de Ferrol
Alcorcón
Talavera
Puertollano
14/10/2006
Ourense
Leganés
15/10/2006
Universidad de Las Palmas
Atlético de Madrid B
Rayo Vallecano
Orientación Marítima
San Sebastián de los Reyes
Racing de Ferrol
Cobeña
Pájara-Playas
Pontevedra
Racing de Santander B
Puertollano
Fuenlabrada
Alcorcón
Lugo
Gimnástica de Torrelavega
Talavera
Lanzarote
Celta de Vigo B
21/10/2006
Racing de Ferrol
Rayo Vallecano
22/10/2006
Atlético de Madrid B
Ourense
Leganés
Puertollano
Fuenlabrada
Gimnástica de Torrelavega
Lugo
San Sebastián de los Reyes
Celta de Vigo B
Universidad de Las Palmas
Talavera
Alcorcón
Orientación Marítima
Cobeña
Pontevedra
Lanzarote
Racing de Santander B
Pájara-Playas
29/10/2006
Puertollano
Atlético de Madrid B
Gimnástica de Torrelavega
Leganés
Alcorcón
Fuenlabrada
Rayo Vallecano
Lugo
San Sebastián de los Reyes
Talavera
Pájara-Playas
Orientación Marítima
Universidad de Las Palmas
Pontevedra
Cobeña
Racing de Ferrol
Ourense
Celta de Vigo B
Lanzarote
Racing de Santander B
04/11/2006
Celta de Vigo B
Puertollano
05/11/2006
Atlético de Madrid B
Gimnástica de Torrelavega
Fuenlabrada
San Sebastián de los Reyes
Leganés
Alcorcón
Talavera
Rayo Vallecano
Pontevedra
Ourense
Lanzarote
Universidad de Las Palmas
Lugo
Cobeña
Racing de Ferrol
Pájara-Playas
Racing de Santander B
Orientación Marítima
12/11/2006
Orientación Marítima
Racing de Ferrol
Pájara-Playas
Lugo
Cobeña
Talavera
Rayo Vallecano
Fuenlabrada
San Sebastián de los Reyes
Leganés
Alcorcón
Atlético de Madrid B
Gimnástica de Torrelavega
Celta de Vigo B
Puertollano
Pontevedra
Ourense
Lanzarote
Universidad de Las Palmas
Racing de Santander B
18/11/2006
Racing de Santander B
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
Alcorcón
19/11/2006
Lugo
Orientación Marítima
Talavera
Pájara-Playas
Fuenlabrada
Cobeña
Leganés
Rayo Vallecano
Atlético de Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Pontevedra
Gimnástica de Torrelavega
Lanzarote
Puertollano
Universidad de Las Palmas
Ourense
25/11/2006
Racing de Ferrol
Lugo
26/11/2006
Orientación Marítima
Talavera
Pájara-Playas
Fuenlabrada
Cobeña
Leganés
Alcorcón
Pontevedra
Gimnástica de Torrelavega
Lanzarote
Puertollano
Universidad de Las Palmas
Ourense
Racing de Santander B
Rayo Vallecano
Atlético de Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Celta de Vigo B
02/12/2006
Racing de Santander B
Lugo
Celta de Vigo B
Rayo Vallecano
03/12/2006
Talavera
Racing de Ferrol
Fuenlabrada
Orientación Marítima
Leganés
Pájara-Playas
Atlético de Madrid B
Cobeña
Pontevedra
San Sebastián de los Reyes
Lanzarote
Alcorcón
Universidad de Las Palmas
Gimnástica de Torrelavega
Ourense
Puertollano
09/12/2006
Lugo
Talavera
Pájara-Playas
Atlético de Madrid B
10/12/2006
Racing de Ferrol
Fuenlabrada
Orientación Marítima
Leganés
Cobeña
Celta de Vigo B
San Sebastián de los Reyes
Lanzarote
Alcorcón
Universidad de Las Palmas
Gimnástica de Torrelavega
Ourense
Puertollano
Racing de Santander B
Rayo Vallecano
Pontevedra
16/12/2006
Racing de Santander B
Talavera
Celta de Vigo B
Pájara-Playas
17/12/2006
Fuenlabrada
Lugo
Leganés
Racing de Ferrol
Atlético de Madrid B
Orientación Marítima
Pontevedra
Cobeña
Lanzarote
Rayo Vallecano
Ourense
Alcorcón
Puertollano
Gimnástica de Torrelavega
23/05/2007
Universidad de Las Palmas
San Sebastián de los Reyes
06/01/2007
Racing de Ferrol
Atlético de Madrid B
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
07/01/2007
Talavera
Fuenlabrada
Lugo
Leganés
Orientación Marítima
Celta de Vigo B
Pájara-Playas
Pontevedra
Cobeña
Lanzarote
Rayo Vallecano
Universidad de Las Palmas
San Sebastián de los Reyes
Ourense
Alcorcón
Puertollano
13/01/2007
Celta de Vigo B
Racing de Ferrol
14/01/2007
Fuenlabrada
Racing de Santander B
Leganés
Talavera
Atlético de Madrid B
Lugo
Pontevedra
Orientación Marítima
Lanzarote
Pájara-Playas
Universidad de Las Palmas
Cobeña
Ourense
Rayo Vallecano
Puertollano
San Sebastián de los Reyes
Gimnástica de Torrelavega
Alcorcón
20/01/2007
Celta de Vigo B
Lugo
21/01/2007
Alcorcón
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
San Sebastián de los Reyes
Puertollano
Rayo Vallecano
Ourense
Cobeña
Universidad de Las Palmas
Pájara-Playas
Lanzarote
Orientación Marítima
Pontevedra
Racing de Ferrol
Atlético de Madrid B
Talavera
Leganés
Fuenlabrada
28/01/2007
San Sebastián de los Reyes
Alcorcón
Rayo Vallecano
Gimnástica de Torrelavega
Cobeña
Puertollano
Pájara-Playas
Ourense
Orientación Marítima
Universidad de Las Palmas
Racing de Ferrol
Lanzarote
Lugo
Pontevedra
Talavera
Celta de Vigo B
Fuenlabrada
Atlético de Madrid B
Racing de Santander B
Leganés
03/02/2007
Celta de Vigo B
Fuenlabrada
Atlético de Madrid B
Leganés
04/02/2007
San Sebastián de los Reyes
Racing de Santander B
Alcorcón
Rayo Vallecano
Gimnástica de Torrelavega
Cobeña
Puertollano
Pájara-Playas
Ourense
Orientación Marítima
Universidad de Las Palmas
Racing de Ferrol
Lanzarote
Lugo
Pontevedra
Talavera
11/02/2007
Rayo Vallecano
San Sebastián de los Reyes
Cobeña
Alcorcón
Pájara-Playas
Gimnástica de Torrelavega
Orientación Marítima
Puertollano
Racing de Ferrol
Ourense
Lugo
Universidad de Las Palmas
Talavera
Lanzarote
Fuenlabrada
Pontevedra
Leganés
Celta de Vigo B
Racing de Santander B
Atlético de Madrid B
17/02/2007
Ourense
Lugo
Celta de Vigo B
Atlético de Madrid B
18/02/2007
Rayo Vallecano
Racing de Santander B
San Sebastián de los Reyes
Cobeña
Alcorcón
Pájara-Playas
Gimnástica de Torrelavega
Orientación Marítima
Puertollano
Racing de Ferrol
Universidad de Las Palmas
Talavera
Lanzarote
Fuenlabrada
Pontevedra
Leganés
24/02/2007
Racing de Ferrol
Gimnástica de Torrelavega
25/02/2007
Cobeña
Rayo Vallecano
Orientación Marítima
Alcorcón
Lugo
Puertollano
Talavera
Ourense
Fuenlabrada
Universidad de Las Palmas
Leganés
Lanzarote
Atlético de Madrid B
Pontevedra
Racing de Santander B
Celta de Vigo B
Pájara-Playas
San Sebastián de los Reyes
03/03/2007
Ourense
Fuenlabrada
04/03/2007
Cobeña
Racing de Santander B
Rayo Vallecano
Pájara-Playas
San Sebastián de los Reyes
Orientación Marítima
Alcorcón
Racing de Ferrol
Gimnástica de Torrelavega
Lugo
Puertollano
Talavera
Universidad de Las Palmas
Leganés
Lanzarote
Atlético de Madrid B
Pontevedra
Celta de Vigo B
10/03/2007
Lugo
Alcorcón
11/03/2007
Pájara-Playas
Cobeña
Orientación Marítima
Rayo Vallecano
Racing de Ferrol
San Sebastián de los Reyes
Talavera
Gimnástica de Torrelavega
Fuenlabrada
Puertollano
Leganés
Ourense
Atlético de Madrid B
Universidad de Las Palmas
Celta de Vigo B
Lanzarote
Racing de Santander B
Pontevedra
17/03/2007
Ourense
Atlético de Madrid B
18/03/2007
Pájara-Playas
Racing de Santander B
Cobeña
Orientación Marítima
San Sebastián de los Reyes
Lugo
Alcorcón
Talavera
Gimnástica de Torrelavega
Fuenlabrada
Puertollano
Leganés
Universidad de Las Palmas
Celta de Vigo B
Lanzarote
Pontevedra
Rayo Vallecano
Racing de Ferrol
24/03/2007
Racing de Ferrol
Cobeña
Celta de Vigo B
Ourense
25/03/2007
Orientación Marítima
Pájara-Playas
Lugo
Rayo Vallecano
Talavera
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
Alcorcón
Leganés
Gimnástica de Torrelavega
Atlético de Madrid B
Puertollano
Pontevedra
Universidad de Las Palmas
Racing de Santander B
Lanzarote
01/04/2007
Orientación Marítima
Racing de Santander B
Pájara-Playas
Racing de Ferrol
Cobeña
Lugo
Rayo Vallecano
Talavera
Alcorcón
Leganés
Puertollano
Celta de Vigo B
Ourense
Pontevedra
Universidad de Las Palmas
Lanzarote
Gimnástica de Torrelavega
Atlético de Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
05/04/2007
Talavera
Cobeña
07/04/2007
Celta de Vigo B
Gimnástica de Torrelavega
08/04/2007
Racing de Ferrol
Orientación Marítima
Lugo
Pájara-Playas
Leganés
San Sebastián de los Reyes
Atlético de Madrid B
Alcorcón
Pontevedra
Puertollano
Lanzarote
Ourense
Racing de Santander B
Universidad de Las Palmas
Fuenlabrada
Rayo Vallecano
15/04/2007
Racing de Ferrol
Racing de Santander B
Orientación Marítima
Lugo
Pájara-Playas
Talavera
Cobeña
Fuenlabrada
Rayo Vallecano
Leganés
San Sebastián de los Reyes
Atlético de Madrid B
Alcorcón
Celta de Vigo B
Gimnástica de Torrelavega
Pontevedra
Puertollano
Lanzarote
Ourense
Universidad de Las Palmas
21/04/2007
Lugo
Racing de Ferrol
22/04/2007
Talavera
Orientación Marítima
Leganés
Cobeña
Celta de Vigo B
San Sebastián de los Reyes
Pontevedra
Alcorcón
Lanzarote
Gimnástica de Torrelavega
Universidad de Las Palmas
Puertollano
Racing de Santander B
Ourense
Fuenlabrada
Pájara-Playas
Atlético de Madrid B
Rayo Vallecano
28/04/2007
Rayo Vallecano
Celta de Vigo B
29/04/2007
Lugo
Racing de Santander B
Racing de Ferrol
Talavera
Orientación Marítima
Fuenlabrada
Pájara-Playas
Leganés
Cobeña
Atlético de Madrid B
Alcorcón
Lanzarote
Gimnástica de Torrelavega
Universidad de Las Palmas
Puertollano
Ourense
San Sebastián de los Reyes
Pontevedra
05/05/2007
Celta de Vigo B
Cobeña
06/05/2007
Talavera
Lugo
Fuenlabrada
Racing de Ferrol
Leganés
Orientación Marítima
Pontevedra
Rayo Vallecano
Lanzarote
San Sebastián de los Reyes
Universidad de Las Palmas
Alcorcón
Ourense
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Santander B
Puertollano
Atlético de Madrid B
Pájara-Playas
13/05/2007
Talavera
Racing de Santander B
Lugo
Fuenlabrada
Racing de Ferrol
Leganés
Orientación Marítima
Atlético de Madrid B
Pájara-Playas
Celta de Vigo B
Cobeña
Pontevedra
Rayo Vallecano
Lanzarote
San Sebastián de los Reyes
Universidad de Las Palmas
Alcorcón
Ourense
Gimnástica de Torrelavega
Puertollano
19/05/2007
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Santander B
20/05/2007
Fuenlabrada
Talavera
Leganés
Lugo
Atlético de Madrid B
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
Orientación Marítima
Pontevedra
Pájara-Playas
Lanzarote
Cobeña
Universidad de Las Palmas
Rayo Vallecano
Ourense
San Sebastián de los Reyes
Puertollano
Alcorcón
26/05/2007
Racing de Santander B
Fuenlabrada
Talavera
Leganés
Lugo
Atlético de Madrid B
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
Pájara-Playas
Lanzarote
Cobeña
Universidad de Las Palmas
Rayo Vallecano
Ourense
San Sebastián de los Reyes
Puertollano
Alcorcón
Gimnástica de Torrelavega
27/05/2007
Orientación Marítima
Pontevedra
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Pontevedra73382110759271058
2Rayo Vallecano67381813747291105
3Racing de Ferrol663817156492510820
4Universidad de Las Palmas6538198115525925
5Talavera6438181010504312115
6San Sebastián de los Reyes63381615748381157
7Puertollano623817111052401149
8Leganés5338141113423813415
9Lugo523814101447451145
10Fuenlabrada513814915425215318
11Alcorcón4838121214394010312
12Lanzarote4738111413575511816
13Celta de Vigo B4438111116466510316
14Atlético de Madrid B443812818515412118
15Ourense44381352043609611
16Pájara-Playas43381013154348983
17Gimnástica de Torrelavega423810121636511287
18Cobeña393810919506111920
19Orientación Marítima343881020427312117
20Racing de Santander B32388822336211910
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Yuri
24
Andrés
19
Redondo
17
Meca
16
Jorge Rodríguez
16
Juanjo
14
Rubiato
14
David Rodríguez
13
Alejandro
10
Adrián Colunga
10
Charles
9
Cohen
9
Lamatina
9
Gonzalo Rico
9
Núñez
9
 NomDem GroguesClub
Cohen
18
Iván García
16
Municio
15
Dani Mayo
15
De la Plata
15
Siro
15
Velasco
14
Agustín
14
Laure
14
Granada
14
Martino
14
Mario
14
Toñín
14
Dupi
13
Mariano Juan
13
NomPTGTV
González González117010
Fernández García9549
Trujillo Suárez9343
González Fuertes97012
Santurio Martínez9503
Roldán Rodríguez8573
Acosta Lorenzo8381
García Pulido8464
García Moreno7312
Pérez Riverol7442
Espiñeira Pello7462
Granda Barros7492
Arenal Gómez7373
Rodríguez Cayetano6275
López Acera6354
Palomino Núñez6475
García Cabrera6454
Becerril Gómez6384
Sánchez Laso6344
Fernández López6264
Santos Caballero5314
Llorente Carcedo5184
Arcas Piqueres5231
Gil Manzano5389
Torralba Jiménez5311
Sánchez Maroto5435
Mariscal Sánchez5222
Pino Blanco5334
Isturiz Latorre5330
Pérez Vidarte5305
Medina Méndez5354
Sánchez Ramos5375
Docabo Otero4191
Almendros Zafra4321
Afonso Suárez4232
Méndez Núñez4204
Suárez Betancor4240
Vallejo Aznar4212
Perdigones Pacheco4263
Benjumea Álvarez4313
Figueroa Vázquez4204
Hernández Hernández4304
Gómez Navarrete4111
Dávalos Sánchez-Pedreño3181
Olivares Magaña3142
Gorostegui Fernández3210
Martínez Martínez3197
Simón del Pino3220
Crespo García3121
Martín García3222
Tomás Bauló3193
Arias López3160
Sureda Cuenca3223
Del Olmo Codes3211
Ramos Rodríguez3212
Méndez Caballero3281
González Arévalo3230
Rebollo López3262
Martínez Munuera381
Corral García3161
De Pintos Francés2172
Yáñez Megías2182
Iturrioz Rosell290
Zamora Romero2154
Ocón Arraiz2140
García Castillo2112
López Puerta2123
Ortiz Blanco294
Gómez Ríos281
Goyanes López2142
Melero López2172
Santana Ponce2122
Peña Molina290
Ramos Hernández2132
Marquinez Blanco2113
Gómez Liarte260
Ruiz Bada250
Liarte Pérez2142
Roche Ferrer2173
Ripoll Solano2110
Cuesta Ferreiro2102
González Cobo2182
Sagués Oscoz2161
Díaz Arias2121
López Martínez2110
Hueto Orgillés2133
Moreno Hidalgo2112
Costas Soto2161
Lorenzo Pérez150
Gracia Villacampa130
Ocón Arraiz160
García García170
Jaime Latre151
Conejo Rodríguez140
Arias Madrid181
Corredor Pérez140
Bernal Moreno140
López Muñoz132
Sánchez Cano160
Soriano Martínez140
Martínez Montoro120
Cerezo Parfenof170
López López162
Sánchez López191
Villena Contreras141
Lesma López171
Jiménez Moreno120
Azkue Otegi140
Barberá Fuentes160
Otero Álvarez000
Fuentes Martín000
González Mateu000
Jallas Amigo000
Jaso Delgado000
Torres Clapés000
Gols:
931
Gols Per Partit:
2,45
Targetes Grogues:
2292
Targetes Grogues Per Partit:
6,03
Expulsions:
237
Expulsions Per Partit:
0,62
Estrangers:
52
Percentatge Estrangers:
10,18
Victòries locals:
163
Victòries visitants:
110
Empats:
107
Màxima victòria local:
5-0 Universidad de Las Palmas-Atlético de Madrid B
Màxima victòria visitant:
0-5 Celta de Vigo B-Pontevedra
Millor ratxa guanyadora:
Talavera: 6 Partits (Jornades 4-9)
Pitjor ratxa perdedora:
Ourense: 11 Partits (Jornades 28-38)
Millor ratxa no perdent:
Racing de Ferrol: 18 Partits (Jornades 21-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Ourense: 11 Partits (Jornades 28-38)
Progrés
Matriu
AlcAtlCelCobFueGimLanLegLugOriOurPájPonPueRacRaciRaySanTalUni
Alcorcón-3-04-00-20-12-00-02-12-03-11-02-01-11-11-14-10-10-30-52-0
Atlético de Madrid B2-1-0-12-21-10-11-10-13-24-34-02-21-00-11-20-12-44-10-12-0
Celta de Vigo B2-23-2-2-21-23-12-21-30-13-22-01-30-51-10-11-11-31-33-11-0
Cobeña1-10-51-2-2-12-03-10-30-12-04-01-40-13-11-22-51-11-13-01-2
Fuenlabrada0-01-02-02-1-1-12-10-01-21-01-12-11-01-20-11-02-23-20-10-1
Gimnástica de Torrelavega0-01-10-00-03-1-2-12-11-34-10-11-10-21-10-01-10-00-10-12-0
Lanzarote2-02-21-12-32-25-2-2-31-13-13-10-03-12-01-13-00-02-11-21-3
Leganés1-11-01-11-00-22-01-2-2-04-10-11-00-10-21-11-01-30-00-01-4
Lugo2-00-14-02-03-00-24-21-1-2-01-11-21-31-21-13-21-11-10-11-1
Orientación Marítima0-23-43-22-22-11-11-00-01-2-3-02-21-11-01-21-31-00-04-10-3
Ourense3-20-12-03-14-22-32-12-14-15-1-1-00-21-30-22-11-11-21-21-2
Pájara-Playas0-02-11-11-12-03-11-11-11-30-13-0-1-33-00-02-10-20-01-40-2
Pontevedra3-02-00-02-10-12-11-13-20-05-11-12-1-0-01-02-01-02-01-10-0
Puertollano1-22-11-22-03-03-01-11-00-02-03-13-11-5-1-12-10-03-30-13-1
Racing de Ferrol0-01-02-00-02-21-14-01-00-10-01-03-11-21-2-3-02-03-01-10-1
Racing de Santander B0-01-12-30-41-23-22-11-31-00-01-01-10-10-00-2-0-20-10-10-0
Rayo Vallecano1-00-00-32-12-02-01-20-01-03-02-01-01-01-30-03-0-0-03-01-1
San Sebastián de los Reyes1-01-02-23-22-23-01-00-10-00-02-01-02-12-14-31-21-1-0-01-1
Talavera2-01-31-01-03-10-11-12-22-13-30-11-12-21-01-33-11-21-1-1-0
Universidad de Las Palmas1-05-03-03-03-00-11-30-14-03-00-00-11-00-00-03-04-00-12-0-
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error