Temporada 1999-00 2ª Divisió B Grup III

Resultats
27/08/1999
Valencia B
Alzira
28/08/1999
Gandia
Barcelona B
Sabadell
Castellón
29/08/1999
Hércules
Ontinyent
Cartagonova
Terrassa
Gimnàstic de Tarragona
Murcia
Figueres
Yeclano
L'Hospitalet
Novelda
Mallorca B
Premià
Lorca CF
Gramenet
04/09/1999
Barcelona B
Valencia B
05/09/1999
Premià
Hércules
Murcia
L'Hospitalet
Castellón
Figueres
Terrassa
Lorca CF
Alzira
Sabadell
Yeclano
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Gandia
Novelda
Mallorca B
Ontinyent
Cartagonova
10/09/1999
Gandia
Terrassa
11/09/1999
Sabadell
Barcelona B
12/09/1999
Mallorca B
Hércules
Valencia B
Gramenet
Novelda
Murcia
Figueres
Alzira
L'Hospitalet
Yeclano
Gimnàstic de Tarragona
Castellón
Lorca CF
Ontinyent
Cartagonova
Premià
18/09/1999
Yeclano
Novelda
Ontinyent
Gandia
Barcelona B
Figueres
19/09/1999
Hércules
Cartagonova
Murcia
Mallorca B
Castellón
L'Hospitalet
Gramenet
Sabadell
Terrassa
Valencia B
Alzira
Gimnàstic de Tarragona
Premià
Lorca CF
25/09/1999
Novelda
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
Barcelona B
26/09/1999
Lorca CF
Hércules
Sabadell
Terrassa
Mallorca B
Cartagonova
Figueres
Gramenet
Valencia B
Ontinyent
Gandia
Premià
Murcia
Yeclano
L'Hospitalet
Alzira
02/10/1999
Alzira
Novelda
Barcelona B
L'Hospitalet
03/10/1999
Terrassa
Figueres
Castellón
Murcia
Cartagonova
Lorca CF
Hércules
Gandia
Gramenet
Gimnàstic de Tarragona
Ontinyent
Sabadell
Premià
Valencia B
Yeclano
Mallorca B
09/10/1999
Valencia B
Hércules
L'Hospitalet
Gramenet
Mallorca B
Lorca CF
Gandia
Cartagonova
Murcia
Alzira
10/10/1999
Figueres
Ontinyent
Novelda
Barcelona B
Sabadell
Premià
Yeclano
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
12/10/1999
Terrassa
L'Hospitalet
Premià
Figueres
Cartagonova
Valencia B
Lorca CF
Gandia
13/10/1999
Hércules
Sabadell
Castellón
Mallorca B
Barcelona B
Murcia
Gramenet
Novelda
Alzira
Yeclano
Ontinyent
Gimnàstic de Tarragona
16/10/1999
Valencia B
Lorca CF
Gimnàstic de Tarragona
Premià
17/10/1999
Figueres
Hércules
Castellón
Alzira
Murcia
Gramenet
Sabadell
Cartagonova
Novelda
Terrassa
Mallorca B
Gandia
Yeclano
Barcelona B
L'Hospitalet
Ontinyent
23/10/1999
Ontinyent
Novelda
Barcelona B
Castellón
24/10/1999
Hércules
Gimnàstic de Tarragona
Cartagonova
Figueres
Gramenet
Yeclano
Premià
L'Hospitalet
Terrassa
Murcia
Alzira
Mallorca B
Lorca CF
Sabadell
Gandia
Valencia B
30/10/1999
Alzira
Barcelona B
31/10/1999
L'Hospitalet
Hércules
Mallorca B
Valencia B
Yeclano
Terrassa
Novelda
Premià
Sabadell
Gandia
Gimnàstic de Tarragona
Cartagonova
Murcia
Ontinyent
Figueres
Lorca CF
Castellón
Gramenet
06/11/1999
Hércules
Novelda
Barcelona B
Mallorca B
Valencia B
Sabadell
07/11/1999
Gandia
Figueres
Gramenet
Alzira
Cartagonova
L'Hospitalet
Premià
Murcia
Terrassa
Castellón
Lorca CF
Gimnàstic de Tarragona
Ontinyent
Yeclano
13/11/1999
Barcelona B
Gramenet
Figueres
Valencia B
Castellón
Ontinyent
14/11/1999
Murcia
Hércules
L'Hospitalet
Lorca CF
Novelda
Cartagonova
Alzira
Terrassa
Yeclano
Premià
Gimnàstic de Tarragona
Gandia
Mallorca B
Sabadell
20/11/1999
Valencia B
Gimnàstic de Tarragona
Ontinyent
Alzira
Sabadell
Figueres
21/11/1999
Cartagonova
Murcia
Hércules
Yeclano
Premià
Castellón
Gandia
L'Hospitalet
Lorca CF
Novelda
Terrassa
Barcelona B
15/12/1999
Gramenet
Mallorca B
27/11/1999
Castellón
Hércules
Barcelona B
Ontinyent
28/11/1999
Gramenet
Terrassa
Novelda
Gandia
Mallorca B
Figueres
Yeclano
Cartagonova
Gimnàstic de Tarragona
Sabadell
Murcia
Lorca CF
Alzira
Premià
L'Hospitalet
Valencia B
04/12/1999
Valencia B
Novelda
Terrassa
Mallorca B
Ontinyent
Gramenet
05/12/1999
Gandia
Murcia
Hércules
Alzira
Cartagonova
Castellón
Figueres
Gimnàstic de Tarragona
Sabadell
L'Hospitalet
Premià
Barcelona B
Lorca CF
Yeclano
11/12/1999
Barcelona B
Hércules
L'Hospitalet
Figueres
Novelda
Sabadell
Mallorca B
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Premià
12/12/1999
Murcia
Valencia B
Castellón
Lorca CF
Alzira
Cartagonova
Terrassa
Ontinyent
Yeclano
Gandia
18/12/1999
Gandia
Castellón
Valencia B
Yeclano
Gimnàstic de Tarragona
L'Hospitalet
19/12/1999
Hércules
Gramenet
Cartagonova
Barcelona B
Sabadell
Murcia
Figueres
Novelda
Premià
Terrassa
Lorca CF
Alzira
Mallorca B
Ontinyent
04/01/2000
Terrassa
Hércules
Gramenet
Cartagonova
Castellón
Valencia B
Yeclano
Sabadell
Alzira
Gandia
Novelda
Gimnàstic de Tarragona
05/01/2000
L'Hospitalet
Mallorca B
Ontinyent
Premià
Barcelona B
Lorca CF
06/01/2000
Murcia
Figueres
08/01/2000
Barcelona B
Gandia
Alzira
Valencia B
09/01/2000
Ontinyent
Hércules
Terrassa
Cartagonova
Castellón
Sabadell
Murcia
Gimnàstic de Tarragona
Novelda
L'Hospitalet
Gramenet
Lorca CF
Premià
Mallorca B
Yeclano
Figueres
15/01/2000
Valencia B
Barcelona B
Mallorca B
Novelda
16/01/2000
Hércules
Premià
Gandia
Gramenet
L'Hospitalet
Murcia
Figueres
Castellón
Lorca CF
Terrassa
Sabadell
Alzira
Gimnàstic de Tarragona
Yeclano
09/02/2000
Cartagonova
Ontinyent
22/01/2000
Barcelona B
Sabadell
Gramenet
Valencia B
23/01/2000
Hércules
Mallorca B
Terrassa
Gandia
Murcia
Novelda
Yeclano
L'Hospitalet
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
Alzira
Figueres
Ontinyent
Lorca CF
Premià
Cartagonova
29/01/2000
Valencia B
Terrassa
Gandia
Ontinyent
30/01/2000
Cartagonova
Hércules
Sabadell
Gramenet
L'Hospitalet
Castellón
Mallorca B
Murcia
Figueres
Barcelona B
Gimnàstic de Tarragona
Alzira
Lorca CF
Premià
Novelda
Yeclano
05/02/2000
Ontinyent
Valencia B
Barcelona B
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Figueres
06/02/2000
Premià
Gandia
Hércules
Lorca CF
Cartagonova
Mallorca B
Castellón
Novelda
Alzira
L'Hospitalet
Terrassa
Sabadell
Yeclano
Murcia
12/02/2000
Valencia B
Premià
Gandia
Hércules
L'Hospitalet
Barcelona B
13/02/2000
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Lorca CF
Cartagonova
Figueres
Terrassa
Sabadell
Ontinyent
Murcia
Castellón
Mallorca B
Yeclano
Novelda
Alzira
19/02/2000
Hércules
Valencia B
Barcelona B
Novelda
20/02/2000
Cartagonova
Gandia
Gramenet
L'Hospitalet
Alzira
Murcia
Castellón
Yeclano
Terrassa
Gimnàstic de Tarragona
Premià
Sabadell
Lorca CF
Mallorca B
Ontinyent
Figueres
26/02/2000
Novelda
Gramenet
Valencia B
Cartagonova
27/02/2000
Gandia
Lorca CF
Sabadell
Hércules
Mallorca B
Castellón
Figueres
Premià
Murcia
Barcelona B
Gimnàstic de Tarragona
Ontinyent
Yeclano
Alzira
L'Hospitalet
Terrassa
04/03/2000
Alzira
Castellón
Premià
Gimnàstic de Tarragona
Barcelona B
Yeclano
05/03/2000
Gandia
Mallorca B
Hércules
Figueres
Gramenet
Murcia
Lorca CF
Valencia B
Ontinyent
L'Hospitalet
Cartagonova
Sabadell
Terrassa
Novelda
11/03/2000
Valencia B
Gandia
12/03/2000
Gimnàstic de Tarragona
Hércules
Mallorca B
Alzira
Castellón
Barcelona B
L'Hospitalet
Premià
Novelda
Ontinyent
Murcia
Terrassa
Sabadell
Lorca CF
Yeclano
Gramenet
Figueres
Cartagonova
18/03/2000
Gramenet
Castellón
19/03/2000
Valencia B
Mallorca B
Gandia
Sabadell
Hércules
L'Hospitalet
Terrassa
Yeclano
Cartagonova
Gimnàstic de Tarragona
Premià
Novelda
Lorca CF
Figueres
Ontinyent
Murcia
Barcelona B
Alzira
25/03/2000
Mallorca B
Barcelona B
Figueres
Gandia
Castellón
Terrassa
26/03/2000
Novelda
Hércules
Alzira
Gramenet
Murcia
Premià
L'Hospitalet
Cartagonova
Gimnàstic de Tarragona
Lorca CF
Sabadell
Valencia B
Yeclano
Ontinyent
01/04/2000
Valencia B
Figueres
Ontinyent
Castellón
Gramenet
Barcelona B
02/04/2000
Gandia
Gimnàstic de Tarragona
Hércules
Murcia
Sabadell
Mallorca B
Cartagonova
Novelda
Lorca CF
L'Hospitalet
Terrassa
Alzira
Premià
Yeclano
08/04/2000
Alzira
Ontinyent
Mallorca B
Gramenet
Barcelona B
Terrassa
09/04/2000
L'Hospitalet
Gandia
Murcia
Cartagonova
Yeclano
Hércules
Castellón
Premià
Figueres
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
Valencia B
Novelda
Lorca CF
14/04/2000
Cartagonova
Yeclano
15/04/2000
Hércules
Castellón
Terrassa
Gramenet
Valencia B
L'Hospitalet
16/04/2000
Gandia
Novelda
Figueres
Mallorca B
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
Lorca CF
Murcia
Ontinyent
Barcelona B
Premià
Alzira
22/04/2000
Alzira
Hércules
Novelda
Valencia B
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Barcelona B
Premià
23/04/2000
Murcia
Gandia
Gramenet
Ontinyent
Mallorca B
Terrassa
Castellón
Cartagonova
L'Hospitalet
Sabadell
Yeclano
Lorca CF
29/04/2000
Valencia B
Murcia
Hércules
Barcelona B
Gandia
Yeclano
30/04/2000
Premià
Gramenet
Figueres
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Mallorca B
Lorca CF
Castellón
Cartagonova
Alzira
Ontinyent
Terrassa
Sabadell
Novelda
06/05/2000
Castellón
Gandia
Barcelona B
Cartagonova
07/05/2000
Ontinyent
Mallorca B
Gramenet
Hércules
Yeclano
Valencia B
Alzira
Lorca CF
Murcia
Sabadell
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
Premià
Novelda
Figueres
14/05/2000
Figueres
Murcia
Hércules
Terrassa
Mallorca B
L'Hospitalet
Gandia
Alzira
Cartagonova
Gramenet
Premià
Ontinyent
Gimnàstic de Tarragona
Novelda
Sabadell
Yeclano
Lorca CF
Barcelona B
Valencia B
Castellón
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Gandia683819118503011711
2Murcia653816175563510611
3Gramenet653819811593510513
4Hércules64381713849351176
5Mallorca B633815185563311714
6Figueres6038179124839919
7Castellón5838161012484412510
8Cartagonova563814141041361269
9Gimnàstic de Tarragona52381410144344989
10L'Hospitalet48381115124438816
11Barcelona B48381212146158868
12Premià4738121115425210810
13Sabadell4638101612354414011
14Alzira4438111116313511112
15Terrassa423810121635531269
16Novelda42381191833521197
17Valencia B403891316485910810
18Yeclano383810820395111310
19Ontinyent383891118476411513
20Lorca CF363881218315913717
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Xisco
15
Marcos
14
Keko
14
Garzón
14
Nano
13
Serrano
13
Aquino
12
Luis Gil
12
Babangida
12
Lluís
11
Peña
11
Castillejo
11
Kali Garrido
11
Nakor
11
Fernando
10
 NomDem GroguesClub
Alberto
18
Genís
17
Garagarza
17
Joseba Aguirre
16
Miguel Ángel
16
Albelda
15
Espejo
15
Lima
15
Paco
15
Cordero
14
Martín
14
Dani Mayo
14
Rabadán
14
Capilla
13
Arroyo
13
NomPTGTV
Soberats Mas10533
Guerrero María9655
De Diego Pagola8484
Gómez Gómez8394
Armenta Fernández8353
Martínez Terrén8432
Albiol González8361
Villanueva Angulo8372
Doménech Ceballos8553
Ayza Gámez7393
Rodado Rodríguez7473
Fernández Borbalán7546
Clos Gómez7425
García Carreras7507
Dueñas Rodríguez7383
Noguer Planas7443
Gil García7431
Pinar Martínez6446
Peregrín Pérez6416
Bosqued Lafita6353
Martínez Franco6322
Elías Fajula5375
Pereñíguez Pérez5292
Castillo Estévez5322
Cerezuela Caravaca5322
Gutiérrez Carbó5232
Rebollo Soto5301
Gómez Hoyas5275
Soriano Martínez5333
Serrano Corbalán5386
Pérez Taboada4221
Herráez Prieto4213
Gardeazábal Gómez4212
Gálvez Obrero4261
Martín Carballo4283
Esquerdo Rodríguez4262
Villalba Reneses4242
Pérez Lima4192
Ramírez Morales4232
Paradas Romero4353
Lozano Segado4295
Velasco Carballo4160
Gauna Rodríguez4201
Campano Oliver4262
Arcas Piqueres4203
Pardo del Burgo4225
Gutiérrez González4172
Torija Arroyo4221
Segura García4270
Torralba Jiménez3222
Rico Íñiguez3223
Sáez García3100
Bro Sáez3131
García Mollá3151
Delgado Ferreiro3162
Orueta Ibarrola3232
Rubinos Pérez3212
Gómez Jiménez3172
Suárez Betancor3111
Soto Miranda3153
Pérez Riverol3183
García Pulido3265
Liarte Pérez3232
García Rubio3130
Gil Oteiza3150
Gallardo Martínez3193
Martínez Griñán3222
Tárraga Sánchez3140
Renales Galindo3163
González Segura3210
Jaso Delgado3152
Romeo Moreno3152
Gutiérrez Roldán3180
García Domínguez2170
Megía Dávila290
Caballero Herreros2121
Armendariz Viguera282
Aguirre Huerga2113
Colina Sarobe2111
Ortiz Blanco2162
Díaz Batista271
Ariza Villanueva2113
Jávega Jiménez2122
Hevia Obras2131
Basterretxea Bitorika162
García Rodríguez130
Martínez Montoro161
Ramírez Martos141
Ontanaya López140
Pardo Calvo150
López López191
Hernández Rodríguez180
Afonso Suárez160
García Delgado130
Gols:
896
Gols Per Partit:
2,36
Targetes Grogues:
2246
Targetes Grogues Per Partit:
5,91
Expulsions:
205
Expulsions Per Partit:
0,54
Estrangers:
60
Percentatge Estrangers:
11,45
Victòries locals:
154
Victòries visitants:
106
Empats:
120
Màxima victòria local:
8-2 Barcelona B-Ontinyent
Màxima victòria visitant:
2-6 Valencia B-Mallorca B
Millor ratxa guanyadora:
Figueres: 5 Partits (Jornades 3-7)
Pitjor ratxa perdedora:
Yeclano: 7 Partits (Jornades 14-20)
Millor ratxa no perdent:
Mallorca B: 14 Partits (Jornades 20-33)
Pitjor ratxa no guanyant:
Lorca CF: 14 Partits (Jornades 22-35)
Progrés
Matriu
Última actualització: 20/10/2017
Notificar error