Temporada 2011-12 2ª Divisió B Grup II

Resultats
20/08/2011
Osasuna B
Alavés
Real Sociedad B
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Arandina
Lemona
Palencia
Eibar
Bilbao Athletic
Salamanca
Gimnástica Segoviana
21/08/2011
Mirandés
Guijuelo
Ponferradina
Zamora
Burgos CF
Amorebieta
UD Logroñés
Sestao River
27/08/2011
Amorebieta
Salamanca
Palencia
Burgos CF
Arandina
Osasuna B
Real Unión
Eibar
Gimnástica Segoviana
Ponferradina
Alavés
Real Sociedad B
28/08/2011
Bilbao Athletic
UD Logroñés
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Sestao River
Lemona
Zamora
Mirandés
03/09/2011
Osasuna B
Guijuelo
Real Unión
Alavés
Real Sociedad B
Arandina
04/09/2011
Gimnástica de Torrelavega
Zamora
Ponferradina
Amorebieta
Burgos CF
Sestao River
Eibar
UD Logroñés
Mirandés
Gimnástica Segoviana
Salamanca
Palencia
Lemona
Bilbao Athletic
10/09/2011
Arandina
Real Unión
Amorebieta
Mirandés
Guijuelo
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Burgos CF
Sestao River
Salamanca
11/09/2011
Alavés
Eibar
Zamora
Osasuna B
Gimnástica Segoviana
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
Ponferradina
UD Logroñés
Lemona
17/09/2011
Eibar
Lemona
Osasuna B
Gimnástica Segoviana
Real Sociedad B
Zamora
Gimnástica de Torrelavega
Amorebieta
18/09/2011
Salamanca
Bilbao Athletic
Alavés
Arandina
Real Unión
Guijuelo
Mirandés
Palencia
Ponferradina
Sestao River
Burgos CF
UD Logroñés
24/09/2011
Lemona
Burgos CF
Gimnástica Segoviana
Real Sociedad B
25/09/2011
Bilbao Athletic
Ponferradina
Amorebieta
Osasuna B
UD Logroñés
Salamanca
Guijuelo
Alavés
Zamora
Real Unión
Palencia
Gimnástica de Torrelavega
Sestao River
Mirandés
Arandina
Eibar
01/10/2011
Real Sociedad B
Amorebieta
Eibar
Burgos CF
02/10/2011
Alavés
Zamora
Osasuna B
Palencia
Gimnástica de Torrelavega
Sestao River
Ponferradina
UD Logroñés
Salamanca
Lemona
Arandina
Guijuelo
Real Unión
Gimnástica Segoviana
Mirandés
Bilbao Athletic
08/10/2011
Amorebieta
Real Unión
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
09/10/2011
Guijuelo
Eibar
Zamora
Arandina
UD Logroñés
Mirandés
Lemona
Ponferradina
Gimnástica Segoviana
Alavés
Palencia
Real Sociedad B
Sestao River
Osasuna B
Burgos CF
Salamanca
15/10/2011
Real Sociedad B
Sestao River
Osasuna B
Bilbao Athletic
16/10/2011
Guijuelo
Zamora
Alavés
Amorebieta
Gimnástica de Torrelavega
UD Logroñés
Ponferradina
Burgos CF
Eibar
Salamanca
Arandina
Gimnástica Segoviana
Real Unión
Palencia
Mirandés
Lemona
22/10/2011
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Amorebieta
Arandina
23/10/2011
Zamora
Eibar
Gimnástica Segoviana
Guijuelo
Palencia
Alavés
Sestao River
Real Unión
UD Logroñés
Osasuna B
Lemona
Gimnástica de Torrelavega
Salamanca
Ponferradina
Burgos CF
Mirandés
29/10/2011
Alavés
Sestao River
Real Sociedad B
UD Logroñés
Osasuna B
Lemona
30/10/2011
Zamora
Gimnástica Segoviana
Guijuelo
Amorebieta
Arandina
Palencia
Real Unión
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Burgos CF
Mirandés
Salamanca
Eibar
Ponferradina
06/11/2011
Gimnástica Segoviana
Eibar
Palencia
Guijuelo
Sestao River
Arandina
UD Logroñés
Real Unión
Burgos CF
Osasuna B
Salamanca
Gimnástica de Torrelavega
Ponferradina
Mirandés
08/11/2011
Lemona
Real Sociedad B
23/11/2011
Bilbao Athletic
Alavés
07/12/2011
Amorebieta
Zamora
12/11/2011
Real Unión
Lemona
Osasuna B
Salamanca
Alavés
UD Logroñés
13/11/2011
Real Sociedad B
Burgos CF
Gimnástica Segoviana
Amorebieta
Zamora
Palencia
Guijuelo
Sestao River
Arandina
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Ponferradina
Eibar
Mirandés
19/11/2011
Amorebieta
Eibar
Lemona
Alavés
Mirandés
Gimnástica de Torrelavega
Sestao River
Zamora
20/11/2011
Bilbao Athletic
Guijuelo
Palencia
Gimnástica Segoviana
UD Logroñés
Arandina
Burgos CF
Real Unión
Salamanca
Real Sociedad B
Ponferradina
Osasuna B
26/11/2011
Real Sociedad B
Ponferradina
Alavés
Burgos CF
Amorebieta
Palencia
Osasuna B
Mirandés
27/11/2011
Gimnástica Segoviana
Sestao River
Zamora
Bilbao Athletic
Guijuelo
UD Logroñés
Arandina
Lemona
Real Unión
Salamanca
Eibar
Gimnástica de Torrelavega
03/12/2011
Bilbao Athletic
Gimnástica Segoviana
Sestao River
Amorebieta
04/12/2011
Palencia
Eibar
UD Logroñés
Zamora
Burgos CF
Arandina
Salamanca
Alavés
Ponferradina
Real Unión
Mirandés
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Osasuna B
Lemona
Guijuelo
10/12/2011
Real Unión
Mirandés
Amorebieta
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Arandina
Salamanca
Alavés
Ponferradina
11/12/2011
Palencia
Sestao River
Gimnástica Segoviana
UD Logroñés
Zamora
Lemona
Guijuelo
Burgos CF
Eibar
Osasuna B
17/12/2011
Eibar
Sestao River
Bilbao Athletic
Palencia
Osasuna B
Real Sociedad B
Ponferradina
Arandina
18/12/2011
UD Logroñés
Amorebieta
Lemona
Gimnástica Segoviana
Burgos CF
Zamora
Salamanca
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
Mirandés
Alavés
06/01/2012
Amorebieta
Lemona
07/01/2012
Alavés
Gimnástica de Torrelavega
Arandina
Mirandés
Sestao River
Bilbao Athletic
08/01/2012
Palencia
UD Logroñés
Gimnástica Segoviana
Burgos CF
Zamora
Salamanca
Real Unión
Osasuna B
Real Sociedad B
Eibar
Guijuelo
Ponferradina
14/01/2012
Bilbao Athletic
Eibar
Amorebieta
Burgos CF
Guijuelo
Mirandés
Sestao River
UD Logroñés
15/01/2012
Real Unión
Real Sociedad B
Alavés
Osasuna B
Arandina
Gimnástica de Torrelavega
Zamora
Ponferradina
Gimnástica Segoviana
Salamanca
Palencia
Lemona
21/01/2012
Eibar
Real Unión
Osasuna B
Arandina
Gimnástica de Torrelavega
Guijuelo
Mirandés
Zamora
22/01/2012
Real Sociedad B
Alavés
Ponferradina
Gimnástica Segoviana
Burgos CF
Palencia
Lemona
Sestao River
UD Logroñés
Bilbao Athletic
29/02/2012
Salamanca
Amorebieta
28/01/2012
Alavés
Real Unión
Amorebieta
Ponferradina
Gimnástica Segoviana
Mirandés
29/01/2012
Bilbao Athletic
Lemona
Arandina
Real Sociedad B
Guijuelo
Osasuna B
Zamora
Gimnástica de Torrelavega
Sestao River
Burgos CF
UD Logroñés
Eibar
Palencia
Salamanca
04/02/2012
Eibar
Alavés
Osasuna B
Zamora
Mirandés
Amorebieta
05/02/2012
Real Unión
Arandina
Real Sociedad B
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Gimnástica Segoviana
Ponferradina
Palencia
Salamanca
Sestao River
Lemona
UD Logroñés
29/02/2012
Burgos CF
Bilbao Athletic
11/02/2012
Amorebieta
Gimnástica de Torrelavega
12/02/2012
Arandina
Alavés
Guijuelo
Real Unión
Zamora
Real Sociedad B
Gimnástica Segoviana
Osasuna B
Palencia
Mirandés
Bilbao Athletic
Salamanca
UD Logroñés
Burgos CF
Lemona
Eibar
Sestao River
Ponferradina
18/02/2012
Real Unión
Zamora
Real Sociedad B
Gimnástica Segoviana
Osasuna B
Amorebieta
19/02/2012
Eibar
Arandina
Alavés
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
Mirandés
Sestao River
Ponferradina
Bilbao Athletic
Salamanca
UD Logroñés
Burgos CF
Lemona
25/02/2012
Bilbao Athletic
Mirandés
Amorebieta
Real Sociedad B
Burgos CF
Eibar
26/02/2012
Guijuelo
Arandina
Zamora
Alavés
Gimnástica Segoviana
Real Unión
Palencia
Osasuna B
Sestao River
Gimnástica de Torrelavega
UD Logroñés
Ponferradina
Lemona
Salamanca
03/03/2012
Real Unión
Amorebieta
Real Sociedad B
Palencia
04/03/2012
Osasuna B
Sestao River
Arandina
Zamora
Alavés
Gimnástica Segoviana
Gimnástica de Torrelavega
Bilbao Athletic
Mirandés
UD Logroñés
Ponferradina
Lemona
Salamanca
Burgos CF
Eibar
Guijuelo
10/03/2012
Amorebieta
Alavés
Lemona
Mirandés
11/03/2012
Bilbao Athletic
Osasuna B
Zamora
Guijuelo
Gimnástica Segoviana
Arandina
Palencia
Real Unión
Sestao River
Real Sociedad B
UD Logroñés
Gimnástica de Torrelavega
Burgos CF
Ponferradina
Salamanca
Eibar
17/03/2012
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Arandina
Amorebieta
Eibar
Zamora
Guijuelo
Gimnástica Segoviana
Mirandés
Burgos CF
Ponferradina
Salamanca
Real Unión
Sestao River
Alavés
Palencia
18/03/2012
Osasuna B
UD Logroñés
Gimnástica de Torrelavega
Lemona
21/03/2012
Bilbao Athletic
Real Unión
Amorebieta
Guijuelo
Lemona
Osasuna B
Sestao River
Alavés
Salamanca
Mirandés
UD Logroñés
Real Sociedad B
Burgos CF
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
Arandina
Ponferradina
Eibar
11/04/2012
Gimnástica Segoviana
Zamora
24/03/2012
Alavés
Bilbao Athletic
Osasuna B
Burgos CF
25/03/2012
Zamora
Amorebieta
Guijuelo
Palencia
Arandina
Sestao River
Real Unión
UD Logroñés
Real Sociedad B
Lemona
Gimnástica de Torrelavega
Salamanca
Eibar
Gimnástica Segoviana
Mirandés
Ponferradina
31/03/2012
Lemona
Real Unión
Amorebieta
Gimnástica Segoviana
Ponferradina
Gimnástica de Torrelavega
01/04/2012
Palencia
Zamora
Sestao River
Guijuelo
Bilbao Athletic
Arandina
UD Logroñés
Alavés
Burgos CF
Real Sociedad B
Salamanca
Osasuna B
Mirandés
Eibar
05/04/2012
Osasuna B
Ponferradina
Gimnástica de Torrelavega
Mirandés
Guijuelo
Bilbao Athletic
Arandina
UD Logroñés
Eibar
Amorebieta
06/04/2012
Real Sociedad B
Salamanca
07/04/2012
Alavés
Lemona
Zamora
Sestao River
08/04/2012
Gimnástica Segoviana
Palencia
Real Unión
Burgos CF
14/04/2012
Bilbao Athletic
Zamora
Sestao River
Gimnástica Segoviana
15/04/2012
Lemona
Arandina
Gimnástica de Torrelavega
Eibar
UD Logroñés
Guijuelo
Burgos CF
Alavés
Salamanca
Real Unión
Ponferradina
Real Sociedad B
Mirandés
Osasuna B
Palencia
Amorebieta
21/04/2012
Real Sociedad B
Mirandés
Amorebieta
Sestao River
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Guijuelo
Lemona
22/04/2012
Eibar
Palencia
Gimnástica Segoviana
Bilbao Athletic
Arandina
Burgos CF
Alavés
Salamanca
Real Unión
Ponferradina
Zamora
UD Logroñés
28/04/2012
Bilbao Athletic
Amorebieta
UD Logroñés
Gimnástica Segoviana
Lemona
Zamora
Sestao River
Palencia
Osasuna B
Eibar
29/04/2012
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad B
Burgos CF
Guijuelo
Salamanca
Arandina
Ponferradina
Alavés
Mirandés
Real Unión
06/05/2012
Sestao River
Eibar
Palencia
Bilbao Athletic
Amorebieta
UD Logroñés
Gimnástica Segoviana
Lemona
Zamora
Burgos CF
Guijuelo
Salamanca
Arandina
Ponferradina
Alavés
Mirandés
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad B
Osasuna B
12/05/2012
Bilbao Athletic
Sestao River
Mirandés
Arandina
13/05/2012
UD Logroñés
Palencia
Lemona
Amorebieta
Burgos CF
Gimnástica Segoviana
Salamanca
Zamora
Ponferradina
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Alavés
Osasuna B
Real Unión
Eibar
Real Sociedad B
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Mirandés82382313255221259
2Ponferradina7438228865341339
3Eibar66381715646351026
4Amorebieta623816148503514311
5UD Logroñés603817912523811910
6Alavés59381417764391105
7Guijuelo583816101245441228
8Bilbao Athletic553814131147391089
9Salamanca523814101450481327
10Sestao River5138149155252867
11Zamora49381213134137954
12Real Sociedad B48381391650521029
13Osasuna B483813916495612816
14Real Unión483812121445431119
15Gimnástica de Torrelavega4638121016395015717
16Palencia463812101632461309
17Arandina393891217385211710
18Gimnástica Segoviana30387922407012613
19Lemona293861121266012011
20Burgos CF2838772429631178
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Cervero
20
Yuri
19
Roberto Torres
16
Etxaniz
14
Dorado
14
Alain Arroyo
13
Pablo Infante
13
Máyor
13
Altuna
12
Sendoa
12
Jona
12
Negredo
12
De Paula
11
Onwu
11
Jito
10
 NomDem GroguesClub
Larreategi
15
Etxebarria
15
Alberto
15
Samuel
14
Postigo
14
Mario
14
Siro
14
Durántez
14
Pelayo
14
Lombraña
13
Raúl Torres
13
Molo
13
Diego Reyes
13
Josete
13
Cusi
13
NomPTGTV
Corral García11764
Areces Franco11896
Ruiz Álvarez11645
González Arévalo10593
Conejo Rodríguez10494
López Muñoz106212
Fernández Pérez10828
Iglesias Villanueva10444
González Fuertes109212
Pérez Pallas107812
Eiriz Mata9627
Díaz Álvarez9463
Moro Sánchez9404
Lixandru9484
Usón Rosel8443
Herrero Arenas8456
Mateo Montañés8524
Vallejo Aznar7543
García García7453
Gómez Ríos7512
Cordero Vega7411
Vidal Araújo7590
Costas Soto7531
López Toca6271
Fuente Martín6330
Sauleda Torrent6341
Leo Ollo6494
Flores Roda5303
Hernández Lorenzo5304
Álvarez Pinardo4263
Zarrabeitia Arrieta4283
Sánchez Aparicio4341
Medié Jiménez4150
Galech Apezteguía4180
Sánchez Rico4243
Santos Caballero4231
Marín Álvarez4182
García Ballesteros4182
Nanclares Centeno4193
Gorostegui Fernández4330
Cuesta Ferreiro4281
Berjano Ariztegui4251
Ceballos Silva4263
Martínez Lemus3140
Rebollo López3215
Vico Moreno3184
Bosch Doménech3123
Simón del Pino3233
Jiménez Moreno3221
Villoria Linacero3171
Hernández Maeso3202
Hermosilla Alaña3150
Azkue Otegi3221
Ortiz Blanco3142
Muñoz Pérez3193
Ocón Arraiz3160
Sagués Oscoz2161
Román Román290
Rivera García280
Figueroa Vázquez2121
López Puerta2100
Del Olmo Codes290
González Esteban2160
Salas Montoro2181
Ruiz Bada2150
Suberbiola Zúñiga2140
Sánchez Laso290
Barberá Fuentes2122
Pintado Calero190
Munuera Montero162
Perdigones Pacheco160
Carbonell Hernández120
Sanz Terrades160
Gallego Gambín160
Abad Esteban171
Hernández Cifuentes190
Palomino Núñez191
Moreno Hidalgo171
Isturiz Latorre150
Figueroa Vázquez150
Bernal Moreno141
Santos Pargaña170
Vicente Moral150
Nicolás Espejo151
Cid Camacho161
López López181
Vizuete Sánchez170
Pizarro Gómez141
Sánchez-Seco Otero130
Ortiz Arias130
Gols:
915
Gols Per Partit:
2,41
Targetes Grogues:
2383
Targetes Grogues Per Partit:
6,27
Expulsions:
187
Expulsions Per Partit:
0,49
Estrangers:
28
Percentatge Estrangers:
5,69
Victòries locals:
174
Victòries visitants:
96
Empats:
110
Màxima victòria local:
5-0 Arandina-Gimnástica Segoviana
Màxima victòria visitant:
0-5 Gimnástica de Torrelavega-UD Logroñés
Millor ratxa guanyadora:
Eibar: 5 Partits (Jornades 25-29)
Pitjor ratxa perdedora:
Burgos CF: 10 Partits (Jornades 3-12)
Millor ratxa no perdent:
Mirandés: 17 Partits (Jornades 1-17)
Pitjor ratxa no guanyant:
Lemona: 23 Partits (Jornades 7-29)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error