Temporada 2016-17 Europa League

Partits
TipusDataLocal  Visitant
Classificació Fase 1 Anada28/06/2016Partizani00Slovan Bratislava
Classificació Fase 1 Anada28/06/2016St Patrick's10Jeunesse d'Esch
Classificació Fase 1 Anada28/06/2016Käpäz00Dacia
Classificació Fase 1 Anada28/06/2016Rabotnički11Budućnost
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Slavia Sofia10Zagłębie
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Dinamo Minsk21Spartaks Jūrmala
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Trakai21Kalju
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Sloboda00Beitar Jerusalem
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Atlantas02Helsinki
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Balzan02Neftçi
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Levadia11HB
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Videoton30Zaria Balti
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Banants01Omonia
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Admira11Spartak Myjava
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Bokelj11Vojvodina
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016UE Santa Coloma13Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Ventspils20Víkingur Gøta
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Europa FC20Pyunik
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Aktobe11MTK Budapest
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Dila10Shirak
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Breidablik23Jelgava
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016KR21Glenavon
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016AIK20Bala
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Široki Brijeg11Birkirkara
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Göteborg50Llandudno Town
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016NSÍ02Shakhtyor
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Shkëndija20Cracovia
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Linfield01Cork
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Aberdeen31Fola
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Čukarički30Ordabasy
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016La Fiorita05Debrecen
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Spartak Trnava30Hibernians
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Connah's Quay00Stabæk
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Domžale31Lusitans
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Teuta01Kairat
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Beroe00Radnik
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Shamrock Rovers02RoPS
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Maccabi Tel Aviv30Gorica
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Odd20Mariehamn
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Vaduz31Sileks
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016AEK Larnaca30Folgore
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Kukësi11Rudar Pljevlja
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Qäbälä51Samtredia
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Differdange11Cliftonville
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Zimbru01Chikhura
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Midtjylland10Sūduva
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Valur14Brøndby
Classificació Fase 1 Anada30/06/2016Hearts21FCI Tallinn
Classificació Fase 1 Tornada05/07/2016Jeunesse d'Esch21St Patrick's
Classificació Fase 1 Tornada05/07/2016Chikhura23Zimbru
Classificació Fase 1 Tornada05/07/2016Birkirkara20Široki Brijeg
Classificació Fase 1 Tornada06/07/2016FCI Tallinn24Hearts
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Spartak Myjava23Admira
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Llandudno Town12Göteborg
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Zaria Balti20Videoton
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Bala02AIK
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Shakhtyor50NSÍ
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Sileks12Vaduz
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Vojvodina50Bokelj
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Hibernians03Spartak Trnava
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Víkingur Gøta02Ventspils
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Cracovia12Shkëndija
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Folgore13AEK Larnaca
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Samtredia21Qäbälä
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Lusitans12Domžale
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Cork11Linfield
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Glenavon06KR
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Cliftonville20Differdange
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Pyunik21Europa FC
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Kairat50Teuta
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Shirak10Dila
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Ordabasy33Čukarički
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Sūduva01Midtjylland
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Budućnost10Rabotnički
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Stabæk01Connah's Quay
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016HB02Levadia
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Rudar Pljevlja01Kukësi
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Jelgava22Breidablik
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Neftçi12Balzan
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Debrecen20La Fiorita
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Helsinki11Atlantas
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Radnik02Beroe
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Spartaks Jūrmala02Dinamo Minsk
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Mariehamn11Odd
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Zagłębie30Slavia Sofia
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Lokomotiva Zagreb41UE Santa Coloma
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Kalju41Trakai
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016RoPS11Shamrock Rovers
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Brøndby60Valur
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Fola10Aberdeen
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Omonia41Banants
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Dacia01Käpäz
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Beitar Jerusalem10Sloboda
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016Gorica01Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 1 Tornada07/07/2016MTK Budapest20Aktobe
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Zimbru22Osmanlıspor
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Shirak11Spartak Trnava
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Kairat11Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Dinamo Minsk11St Patrick's
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Levadia31Slavia Praha
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Neftçi00Shkëndija
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Debrecen12Torpedo Zhodino
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Midtjylland30Vaduz
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Giannina30Odd
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016AIK10Europa FC
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Partizan00Zagłębie
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016KR33Grasshopper
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Austria Wien10Kukësi
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Aberdeen30Ventspils
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Cliftonville23AEK Larnaca
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Hibernian01Brøndby
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Piast03Göteborg
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Videoton20Čukarički
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016MTK Budapest12Qäbälä
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Birkirkara00Hearts
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Slovan Bratislava00Jelgava
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Admira10Käpäz
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Genk20Budućnost
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016CSMS laşi22Hajduk Split
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Vojvodina10Connah's Quay
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Maribor00Levski Sofia
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Beroe11Helsinki
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Shakhtyor11Domžale
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016SønderjyskE21Strømsgodset
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Beitar Jerusalem10Omonia
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Häcken11Cork
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016Maccabi Haifa11Kalju
Classificació Fase 2 Anada14/07/2016RoPS11Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 2 Tornada20/07/2016Käpäz02Admira
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Slavia Praha20Levadia
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016AEK Larnaca20Cliftonville
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Grasshopper21KR
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Strømsgodset22SønderjyskE
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Levski Sofia11Maribor
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Odd31Giannina
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Omonia32Beitar Jerusalem
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Vaduz22Midtjylland
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Brøndby01Hibernian
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Maccabi Tel Aviv21Kairat
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Göteborg00Piast
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Qäbälä20MTK Budapest
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Europa FC01AIK
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Kukësi14Austria Wien
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Connah's Quay12Vojvodina
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Shkëndija10Neftçi
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Lokomotiva Zagreb30RoPS
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Osmanlıspor50Zimbru
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Spartak Trnava20Shirak
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Kalju11Maccabi Haifa
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Cork10Häcken
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Helsinki10Beroe
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016St Patrick's01Dinamo Minsk
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Čukarički11Videoton
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Budućnost20Genk
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Domžale21Shakhtyor
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Torpedo Zhodino10Debrecen
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Hajduk Split21CSMS laşi
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Hearts12Birkirkara
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Zagłębie00Partizan
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Ventspils01Aberdeen
Classificació Fase 2 Tornada21/07/2016Jelgava30Slovan Bratislava
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Hertha Berlin10Brøndby
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Genk10Cork
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Pandurii13Maccabi Tel Aviv
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Vojvodina11Dinamo Minsk
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Shkëndija20Mladá Boleslav
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Panathinaikos10AIK
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Videoton01Midtjylland
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Gent50Viitorul
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Grasshopper21Apollon
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016AZ10Giannina
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Domžale21West Ham
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Aberdeen11Maribor
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Osmanlıspor10Kalju
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Slavia Praha00Rio Ave
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016İstanbul Başakşehir00Rijeka
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Birkirkara03Krasnodar
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Admira12Slovan Liberec
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Zagłębie12SønderjyskE
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Lokomotiva Zagreb00Vorskla
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Austria Wien01Spartak Trnava
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Göteborg12Helsinki
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Torpedo Zhodino00Rapid Wien
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Jelgava11Beitar Jerusalem
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Lille11Qäbälä
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Heracles11Arouca
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Oleksandriya03Hajduk Split
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016AEK Larnaca11Spartak Moscú
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Saint-Étienne00AEK
Classificació Fase 3 Anada28/07/2016Luzern11Sassuolo
Classificació Fase 3 Tornada03/08/2016Slovan Liberec20Admira
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Brøndby31Hertha Berlin
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016SønderjyskE11Zagłębie
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Maccabi Tel Aviv21Pandurii
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Dinamo Minsk02Vojvodina
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016AEK01Saint-Étienne
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Maribor10Aberdeen
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Sassuolo30Luzern
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Viitorul00Gent
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Rijeka22İstanbul Başakşehir
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Hajduk Split31Oleksandriya
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Cork12Genk
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Mladá Boleslav10Shkëndija
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016West Ham30Domžale
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Giannina12AZ
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Spartak Trnava01Austria Wien
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Qäbälä10Lille
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Arouca00Heracles
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016AIK02Panathinaikos
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Beitar Jerusalem30Jelgava
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Apollon33Grasshopper
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Vorskla23Lokomotiva Zagreb
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Krasnodar31Birkirkara
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Rapid Wien30Torpedo Zhodino
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Spartak Moscú01AEK Larnaca
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Midtjylland11Videoton
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Helsinki02Göteborg
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Kalju02Osmanlıspor
Classificació Fase 3 Tornada04/08/2016Rio Ave11Slavia Praha
Classificació PlayOff Anada17/08/2016Beitar Jerusalem12Saint-Étienne
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Qäbälä31Maribor
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Astana20Bate Borisov
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Dinamo Tbilisi03PAOK
Classificació PlayOff Anada18/08/2016SønderjyskE00Sparta Praha
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Midtjylland01Osmanlıspor
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Maccabi Tel Aviv21Hajduk Split
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Krasnodar40Partizani
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Göteborg10Qarabağ
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Austria Wien21Rosenborg
Classificació PlayOff Anada18/08/2016AEK Larnaca01Slovan Liberec
Classificació PlayOff Anada18/08/2016İstanbul Başakşehir12Shakhtar
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Lokomotiva Zagreb22Genk
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Panathinaikos30Brøndby
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Fenerbahçe30Grasshopper
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Trenčín04Rapid Wien
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Arouca01Olympiacos
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Sassuolo30Crvena Zvezda
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Gent21Shkëndija
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Slavia Praha03Anderlecht
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Astra11West Ham
Classificació PlayOff Anada18/08/2016Vojvodina03AZ
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Brøndby11Panathinaikos
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Rosenborg12Austria Wien
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Genk20Lokomotiva Zagreb
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Rapid Wien02Trenčín
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016West Ham01Astra
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Olympiacos21Arouca
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Saint-Étienne00Beitar Jerusalem
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Crvena Zvezda11Sassuolo
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Hajduk Split21Maccabi Tel Aviv
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Maribor10Qäbälä
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Osmanlıspor20Midtjylland
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016AZ00Vojvodina
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Bate Borisov22Astana
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Shkëndija04Gent
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016PAOK20Dinamo Tbilisi
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Sparta Praha32SønderjyskE
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Anderlecht30Slavia Praha
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Partizani00Krasnodar
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Qarabağ30Göteborg
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Slovan Liberec30AEK Larnaca
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Grasshopper02Fenerbahçe
Classificació PlayOff Tornada25/08/2016Shakhtar20İstanbul Başakşehir
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Salzburg01Krasnodar
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Standard Liège11Celta de Vigo
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Inter02Hapoel Be'er Sheva
Fase de Grups Jornada 115/09/2016PAOK00Fiorentina
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Southampton30Sparta Praha
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Braga11Gent
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Konyaspor01Shakhtar
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Villarreal21Zurich
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Zorya11Fenerbahçe
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Plzeň11Roma
Fase de Grups Jornada 115/09/2016AZ11Dundalk
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Young Boys01Olympiacos
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Feyenoord10Manchester United
Fase de Grups Jornada 115/09/2016APOEL21Astana
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Anderlecht31Qäbälä
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Sassuolo30Athletic Club
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Rapid Wien32Genk
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Maccabi Tel Aviv34Zenit
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Panathinaikos12Ajax
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Astra23Austria Wien
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Nice01Schalke 04
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Qarabağ22Slovan Liberec
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Mainz11Saint-Étienne
Fase de Grups Jornada 115/09/2016Osmanlıspor20Steaua București
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Celta de Vigo20Panathinaikos
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Gent20Konyaspor
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Athletic Club10Rapid Wien
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Austria Wien00Plzeň
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Zenit50AZ
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Saint-Étienne11Anderlecht
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Steaua București11Villarreal
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Zurich21Osmanlıspor
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Hapoel Be'er Sheva00Southampton
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Sparta Praha31Inter
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Slovan Liberec12PAOK
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Fiorentina51Qarabağ
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Krasnodar52Nice
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Schalke 0431Salzburg
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Shakhtar20Braga
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Qäbälä23Mainz
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Astana00Young Boys
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Ajax10Standard Liège
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Roma40Astra
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Genk31Sassuolo
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Fenerbahçe10Feyenoord
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Manchester United10Zorya
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Olympiacos01APOEL
Fase de Grups Jornada 229/09/2016Dundalk10Maccabi Tel Aviv
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Mainz11Anderlecht
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Dundalk12Zenit
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Standard Liège22Panathinaikos
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Celta de Vigo22Ajax
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Qarabağ20PAOK
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Salzburg01Nice
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Hapoel Be'er Sheva01Sparta Praha
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Slovan Liberec13Fiorentina
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Plzeň12Astra
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Olympiacos41Astana
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Genk20Athletic Club
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Krasnodar01Schalke 04
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Manchester United41Fenerbahçe
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Saint-Étienne10Qäbälä
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Young Boys31APOEL
Fase de Grups Jornada 320/10/2016AZ12Maccabi Tel Aviv
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Konyaspor11Braga
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Rapid Wien11Sassuolo
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Roma33Austria Wien
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Feyenoord10Zorya
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Inter10Southampton
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Osmanlıspor22Villarreal
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Shakhtar50Gent
Fase de Grups Jornada 320/10/2016Steaua București11Zurich
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Braga31Konyaspor
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Sassuolo22Rapid Wien
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Astana11Olympiacos
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Astra11Plzeň
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Maccabi Tel Aviv00AZ
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Qäbälä12Saint-Étienne
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Athletic Club53Genk
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Austria Wien24Roma
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Fenerbahçe21Manchester United
Fase de Grups Jornada 403/11/2016APOEL10Young Boys
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Anderlecht61Mainz
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Southampton21Inter
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Zenit21Dundalk
Fase de Grups Jornada 403/11/2016PAOK01Qarabağ
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Zorya11Feyenoord
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Villarreal12Osmanlıspor
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Sparta Praha20Hapoel Be'er Sheva
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Fiorentina30Slovan Liberec
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Ajax32Celta de Vigo
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Zurich00Steaua București
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Schalke 0420Krasnodar
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Panathinaikos03Standard Liège
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Nice02Salzburg
Fase de Grups Jornada 403/11/2016Gent35Shakhtar
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Slovan Liberec30Qarabağ
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Austria Wien12Astra
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Olympiacos11Young Boys
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Genk10Rapid Wien
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Schalke 0420Nice
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Zenit20Maccabi Tel Aviv
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Hapoel Be'er Sheva32Inter
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Fenerbahçe20Zorya
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Astana21APOEL
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Qäbälä13Anderlecht
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Roma41Plzeň
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Manchester United40Feyenoord
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Ajax20Panathinaikos
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Saint-Étienne00Mainz
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Shakhtar40Konyaspor
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Sparta Praha10Southampton
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Fiorentina23PAOK
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Dundalk01AZ
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Celta de Vigo11Standard Liège
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Steaua București21Osmanlıspor
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Zurich11Villarreal
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Gent22Braga
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Athletic Club32Sassuolo
Fase de Grups Jornada 524/11/2016Krasnodar11Salzburg
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Young Boys30Astana
Fase de Grups Jornada 608/12/2016AZ32Zenit
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Anderlecht23Saint-Étienne
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Standard Liège11Ajax
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Inter21Sparta Praha
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Panathinaikos02Celta de Vigo
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Southampton11Hapoel Be'er Sheva
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Salzburg20Schalke 04
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Braga24Shakhtar
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Zorya02Manchester United
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Plzeň32Austria Wien
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Feyenoord01Fenerbahçe
Fase de Grups Jornada 608/12/2016APOEL20Olympiacos
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Mainz20Qäbälä
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Maccabi Tel Aviv21Dundalk
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Villarreal21Steaua București
Fase de Grups Jornada 608/12/2016PAOK20Slovan Liberec
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Qarabağ12Fiorentina
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Osmanlıspor20Zurich
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Konyaspor01Gent
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Rapid Wien11Athletic Club
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Nice21Krasnodar
Fase de Grups Jornada 608/12/2016Astra00Roma
Fase de Grups Jornada 609/12/2016Sassuolo02Genk
Setzens de Final Anada16/02/2017AZ14Olympique Lyon
Setzens de Final Anada16/02/2017Athletic Club32APOEL
Setzens de Final Anada16/02/2017Anderlecht20Zenit
Setzens de Final Anada16/02/2017Legia Warszawa00Ajax
Setzens de Final Anada16/02/2017PAOK03Schalke 04
Setzens de Final Anada16/02/2017Manchester United30Saint-Étienne
Setzens de Final Anada16/02/2017Villarreal04Roma
Setzens de Final Anada16/02/2017Hapoel Be'er Sheva13Beşiktaş
Setzens de Final Anada16/02/2017Rostov40Sparta Praha
Setzens de Final Anada16/02/2017Borussia Mönchengladbach01Fiorentina
Setzens de Final Anada16/02/2017Olympiacos00Osmanlıspor
Setzens de Final Anada16/02/2017Ludogorets12København
Setzens de Final Anada16/02/2017Krasnodar10Fenerbahçe
Setzens de Final Anada16/02/2017Gent10Tottenham
Setzens de Final Anada16/02/2017Astra22Genk
Setzens de Final Anada16/02/2017Celta de Vigo01Shakhtar
Destacats
 NomDem GolsClub
 Kalifa Coulibaly 8Gent
Džeko
8Roma
Aduriz
7Athletic Club
 Łukasz Teodorczyk 7Anderlecht
 Leon Bailey 7Genk
 Ivan Tričkovski 6AEK Larnaca
 Giuliano 6Zenit
 Mirko Marić 6Lokomotiva Zagreb
 Teemu Pukki 6Brondby
Ibrahimović
5Manchester United
 NomDem MinutsClub
 Predrag Rajković 1290Maccabi Tel Aviv
 Ricardinho 1260Qäbälä
 Dmytro Bezotosniy 1260Qäbälä
 Haris Medunjanin 1260Maccabi Tel Aviv
 Filip Ozobić 1199Qäbälä
 Vitaliy Vernydub 1181Qäbälä
 Eytan Tibi 1174Maccabi Tel Aviv
 Numan Çürüksu 1170Osmanlıspor
 Vojislav Stanković 1154Qäbälä
 Badou Ndiaye 1134Osmanlıspor
 NomDem GroguesClub
 Mubarak Wakaso 6Panathinaikos
 Alberto Botía 5Olympiakos
 Manuel da Costa 5Olympiakos
 Alejandro Pozuelo 5Genk
 Geraldo Alves 4Astra
 Maksim Medvedev 4Qarabag
 Martin Škrtel 4Fenerbahce
 Júnior Morais 4Astra
 Stijn Wuytens 4AZ
 Luka Capan 4Lokomotiva Zagreb
 NomDem VermellesClub
 Igor Picuşciac 1Zaria Balti
 Mehmet Güven 1Osmanlıspor
Ranocchia
1Inter
 Elvin Yunuszadä 1Qarabag
 Fred 1Shakhtar
 Gabriel Enache 1Steaua Bucarest
 Hakim Ziyech 1Ajax
 Ivan Ivanov 1Panathinaikos
Brozović
1Inter
 Mubarak Wakaso 1Panathinaikos
Gols:
1064
Gols Per Partit:
2,52
Targetes Grogues:
1772
Targetes Grogues Per Partit:
4,19
Expulsions:
81
Expulsions Per Partit:
0,19
Victòries locals:
191
Victòries visitants:
122
Empats:
110
Màxima victòria local:
Màxima victòria visitant:
Millor ratxa guanyadora:
Shakhtar: 9 Partits
Pitjor ratxa perdedora:
Qäbälä: 7 Partits
Millor ratxa no perdent:
Saint-Étienne: 10 Partits
Pitjor ratxa no guanyant:
Qäbälä: 7 Partits
Última actualització: 21/02/2017
Notificar error