Temporada 2015-16 2ª Divisió B Grup III

Resultats
22/08/2015
Pobla de Mafumet
Reus
Cornellà
Barcelona B
Olot
Alcoyano
Huracán
Atlético Baleares
Eldense
Sabadell
Hércules
Atlético Levante
23/08/2015
Llosetense
Valencia Mestalla
Espanyol B
Lleida Esportiu
L'Hospitalet
Villarreal B
Olímpic de Xàtiva
Badalona
29/08/2015
Barcelona B
Pobla de Mafumet
Villarreal B
Olot
Valencia Mestalla
Huracán
30/08/2015
Atlético Levante
Llosetense
Badalona
Cornellà
Atlético Baleares
Eldense
Reus
Espanyol B
Sabadell
Olímpic de Xàtiva
Alcoyano
Hércules
Lleida Esportiu
L'Hospitalet
05/09/2015
Espanyol B
Barcelona B
Atlético Levante
Alcoyano
Olímpic de Xàtiva
Atlético Baleares
06/09/2015
Llosetense
Huracán
Olot
Lleida Esportiu
Pobla de Mafumet
Badalona
L'Hospitalet
Reus
Eldense
Valencia Mestalla
Cornellà
Sabadell
Hércules
Villarreal B
12/09/2015
Barcelona B
L'Hospitalet
Valencia Mestalla
Olímpic de Xàtiva
13/09/2015
Alcoyano
Llosetense
Atlético Baleares
Cornellà
Reus
Olot
Sabadell
Pobla de Mafumet
Villarreal B
Atlético Levante
Badalona
Espanyol B
Huracán
Eldense
Lleida Esportiu
Hércules
19/09/2015
Espanyol B
Sabadell
Atlético Levante
Lleida Esportiu
Olímpic de Xàtiva
Huracán
20/09/2015
Llosetense
Eldense
Pobla de Mafumet
Atlético Baleares
L'Hospitalet
Badalona
Olot
Barcelona B
Alcoyano
Villarreal B
Hércules
Reus
Cornellà
Valencia Mestalla
26/09/2015
Huracán
Cornellà
Valencia Mestalla
Pobla de Mafumet
27/09/2015
Villarreal B
Llosetense
Atlético Baleares
Espanyol B
Reus
Atlético Levante
Badalona
Olot
Barcelona B
Hércules
Sabadell
L'Hospitalet
Lleida Esportiu
Alcoyano
Eldense
Olímpic de Xàtiva
03/10/2015
Atlético Levante
Barcelona B
Villarreal B
Lleida Esportiu
04/10/2015
Espanyol B
Valencia Mestalla
Llosetense
Olímpic de Xàtiva
Cornellà
Eldense
Olot
Sabadell
Pobla de Mafumet
Huracán
Alcoyano
Reus
Hércules
Badalona
L'Hospitalet
Atlético Baleares
09/10/2015
Huracán
Espanyol B
10/10/2015
Valencia Mestalla
L'Hospitalet
11/10/2015
Atlético Baleares
Olot
Lleida Esportiu
Llosetense
Reus
Villarreal B
Sabadell
Hércules
Olímpic de Xàtiva
Cornellà
Barcelona B
Alcoyano
Badalona
Atlético Levante
Eldense
Pobla de Mafumet
17/10/2015
Espanyol B
Eldense
Villarreal B
Barcelona B
18/10/2015
Llosetense
Cornellà
L'Hospitalet
Huracán
Pobla de Mafumet
Olímpic de Xàtiva
Hércules
Atlético Baleares
Atlético Levante
Sabadell
Olot
Valencia Mestalla
Lleida Esportiu
Reus
Alcoyano
Badalona
24/10/2015
Valencia Mestalla
Hércules
Huracán
Olot
Barcelona B
Lleida Esportiu
25/10/2015
Reus
Llosetense
Badalona
Villarreal B
Atlético Baleares
Atlético Levante
Olímpic de Xàtiva
Espanyol B
Cornellà
Pobla de Mafumet
Eldense
L'Hospitalet
Sabadell
Alcoyano
31/10/2015
Espanyol B
Cornellà
01/11/2015
Atlético Levante
Valencia Mestalla
L'Hospitalet
Olímpic de Xàtiva
Villarreal B
Sabadell
Llosetense
Pobla de Mafumet
Alcoyano
Atlético Baleares
Reus
Barcelona B
Lleida Esportiu
Badalona
Olot
Eldense
Hércules
Huracán
07/11/2015
Huracán
Atlético Levante
Pobla de Mafumet
Espanyol B
Sabadell
Lleida Esportiu
Valencia Mestalla
Alcoyano
08/11/2015
Badalona
Reus
Eldense
Hércules
Barcelona B
Llosetense
Atlético Baleares
Villarreal B
Olímpic de Xàtiva
Olot
Cornellà
L'Hospitalet
14/11/2015
Atlético Levante
Eldense
Villarreal B
Valencia Mestalla
15/11/2015
Lleida Esportiu
Atlético Baleares
Llosetense
Espanyol B
Reus
Sabadell
L'Hospitalet
Pobla de Mafumet
Olot
Cornellà
Alcoyano
Huracán
Barcelona B
Badalona
Hércules
Olímpic de Xàtiva
21/11/2015
Huracán
Villarreal B
22/11/2015
Badalona
Llosetense
Valencia Mestalla
Lleida Esportiu
Atlético Baleares
Reus
Espanyol B
L'Hospitalet
Pobla de Mafumet
Olot
Sabadell
Barcelona B
Eldense
Alcoyano
Olímpic de Xàtiva
Atlético Levante
Cornellà
Hércules
28/11/2015
Atlético Levante
Cornellà
Villarreal B
Eldense
Reus
Valencia Mestalla
29/11/2015
Badalona
Sabadell
Barcelona B
Atlético Baleares
Llosetense
L'Hospitalet
Lleida Esportiu
Huracán
Olot
Espanyol B
Alcoyano
Olímpic de Xàtiva
Hércules
Pobla de Mafumet
05/12/2015
Valencia Mestalla
Barcelona B
Espanyol B
Hércules
06/12/2015
Sabadell
Llosetense
Atlético Baleares
Badalona
L'Hospitalet
Olot
Pobla de Mafumet
Atlético Levante
Eldense
Lleida Esportiu
Olímpic de Xàtiva
Villarreal B
Huracán
Reus
Cornellà
Alcoyano
12/12/2015
Barcelona B
Huracán
13/12/2015
Lleida Esportiu
Olímpic de Xàtiva
Sabadell
Atlético Baleares
Llosetense
Olot
Badalona
Valencia Mestalla
Reus
Eldense
Villarreal B
Cornellà
Atlético Levante
Espanyol B
Alcoyano
Pobla de Mafumet
Hércules
L'Hospitalet
19/12/2015
Pobla de Mafumet
Villarreal B
Huracán
Badalona
Eldense
Barcelona B
20/12/2015
Espanyol B
Alcoyano
L'Hospitalet
Atlético Levante
Valencia Mestalla
Sabadell
Llosetense
Atlético Baleares
Olot
Hércules
Cornellà
Lleida Esportiu
Olímpic de Xàtiva
Reus
02/01/2016
Barcelona B
Olímpic de Xàtiva
03/01/2016
Atlético Levante
Olot
Villarreal B
Espanyol B
Hércules
Llosetense
Badalona
Eldense
Lleida Esportiu
Pobla de Mafumet
Atlético Baleares
Valencia Mestalla
Reus
Cornellà
Alcoyano
L'Hospitalet
Sabadell
Huracán
09/01/2016
Barcelona B
Cornellà
10/01/2016
Atlético Levante
Hércules
Valencia Mestalla
Llosetense
Badalona
Olímpic de Xàtiva
Sabadell
Eldense
Reus
Pobla de Mafumet
Villarreal B
L'Hospitalet
Lleida Esportiu
Espanyol B
Alcoyano
Olot
Atlético Baleares
Huracán
16/01/2016
Espanyol B
Reus
17/01/2016
L'Hospitalet
Lleida Esportiu
Pobla de Mafumet
Barcelona B
Llosetense
Atlético Levante
Eldense
Atlético Baleares
Olot
Villarreal B
Hércules
Alcoyano
Olímpic de Xàtiva
Sabadell
Cornellà
Badalona
Huracán
Valencia Mestalla
23/01/2016
Barcelona B
Espanyol B
24/01/2016
Villarreal B
Hércules
Badalona
Pobla de Mafumet
Reus
L'Hospitalet
Atlético Baleares
Olímpic de Xàtiva
Valencia Mestalla
Eldense
Alcoyano
Atlético Levante
Lleida Esportiu
Olot
Sabadell
Cornellà
Huracán
Llosetense
30/01/2016
Atlético Levante
Villarreal B
Espanyol B
Badalona
Olímpic de Xàtiva
Valencia Mestalla
L'Hospitalet
Barcelona B
31/01/2016
Llosetense
Alcoyano
Cornellà
Atlético Baleares
Pobla de Mafumet
Sabadell
Olot
Reus
Hércules
Lleida Esportiu
Eldense
Huracán
06/02/2016
Barcelona B
Olot
07/02/2016
Villarreal B
Alcoyano
Reus
Hércules
Badalona
L'Hospitalet
Sabadell
Espanyol B
Valencia Mestalla
Cornellà
Eldense
Llosetense
Atlético Baleares
Pobla de Mafumet
Lleida Esportiu
Atlético Levante
Huracán
Olímpic de Xàtiva
13/02/2016
Atlético Levante
Reus
L'Hospitalet
Sabadell
14/02/2016
Espanyol B
Atlético Baleares
Llosetense
Villarreal B
Olot
Badalona
Olímpic de Xàtiva
Eldense
Alcoyano
Lleida Esportiu
Pobla de Mafumet
Valencia Mestalla
Hércules
Barcelona B
Cornellà
Huracán
20/02/2016
Valencia Mestalla
Espanyol B
Barcelona B
Atlético Levante
21/02/2016
Badalona
Hércules
Reus
Alcoyano
Lleida Esportiu
Villarreal B
Sabadell
Olot
Eldense
Cornellà
Olímpic de Xàtiva
Llosetense
Atlético Baleares
L'Hospitalet
Huracán
Pobla de Mafumet
27/02/2016
Pobla de Mafumet
Eldense
Atlético Levante
Badalona
Villarreal B
Reus
28/02/2016
Olot
Atlético Baleares
L'Hospitalet
Valencia Mestalla
Llosetense
Lleida Esportiu
Hércules
Sabadell
Alcoyano
Barcelona B
Cornellà
Olímpic de Xàtiva
Espanyol B
Huracán
05/03/2016
Valencia Mestalla
Olot
Barcelona B
Villarreal B
06/03/2016
Sabadell
Atlético Levante
Eldense
Espanyol B
Olímpic de Xàtiva
Pobla de Mafumet
Atlético Baleares
Hércules
Cornellà
Llosetense
Badalona
Alcoyano
Reus
Lleida Esportiu
Huracán
L'Hospitalet
12/03/2016
Atlético Levante
Atlético Baleares
Villarreal B
Badalona
Espanyol B
Olímpic de Xàtiva
13/03/2016
Llosetense
Reus
L'Hospitalet
Eldense
Lleida Esportiu
Barcelona B
Alcoyano
Sabadell
Hércules
Valencia Mestalla
Pobla de Mafumet
Cornellà
Olot
Huracán
18/03/2016
Valencia Mestalla
Atlético Levante
19/03/2016
Cornellà
Espanyol B
Eldense
Olot
Barcelona B
Reus
20/03/2016
Badalona
Lleida Esportiu
Sabadell
Villarreal B
Pobla de Mafumet
Llosetense
Olímpic de Xàtiva
L'Hospitalet
Atlético Baleares
Alcoyano
Huracán
Hércules
24/03/2016
Lleida Esportiu
Sabadell
26/03/2016
Villarreal B
Atlético Baleares
27/03/2016
Reus
Badalona
Llosetense
Barcelona B
Olot
Olímpic de Xàtiva
L'Hospitalet
Cornellà
Hércules
Eldense
Atlético Levante
Huracán
28/03/2016
Espanyol B
Pobla de Mafumet
30/03/2016
Alcoyano
Valencia Mestalla
03/04/2016
Atlético Baleares
Lleida Esportiu
Espanyol B
Llosetense
Valencia Mestalla
Villarreal B
Eldense
Atlético Levante
Olímpic de Xàtiva
Hércules
Pobla de Mafumet
L'Hospitalet
Badalona
Barcelona B
Sabadell
Reus
Cornellà
Olot
Huracán
Alcoyano
09/04/2016
Barcelona B
Sabadell
10/04/2016
L'Hospitalet
Espanyol B
Atlético Levante
Olímpic de Xàtiva
Llosetense
Badalona
Reus
Atlético Baleares
Hércules
Cornellà
Olot
Pobla de Mafumet
Lleida Esportiu
Valencia Mestalla
Alcoyano
Eldense
Villarreal B
Huracán
16/04/2016
Valencia Mestalla
Reus
Espanyol B
Olot
17/04/2016
Atlético Baleares
Barcelona B
L'Hospitalet
Llosetense
Pobla de Mafumet
Hércules
Sabadell
Badalona
Eldense
Villarreal B
Cornellà
Atlético Levante
Olímpic de Xàtiva
Alcoyano
Huracán
Lleida Esportiu
23/04/2016
Atlético Levante
Pobla de Mafumet
Barcelona B
Valencia Mestalla
24/04/2016
Badalona
Atlético Baleares
Villarreal B
Olímpic de Xàtiva
Llosetense
Sabadell
Olot
L'Hospitalet
Lleida Esportiu
Eldense
Alcoyano
Cornellà
Hércules
Espanyol B
Reus
Huracán
30/04/2016
Cornellà
Villarreal B
Valencia Mestalla
Badalona
01/05/2016
Espanyol B
Atlético Levante
Olot
Llosetense
Pobla de Mafumet
Alcoyano
Atlético Baleares
Sabadell
Olímpic de Xàtiva
Lleida Esportiu
L'Hospitalet
Hércules
Eldense
Reus
Huracán
Barcelona B
07/05/2016
Lleida Esportiu
Cornellà
Alcoyano
Espanyol B
Hércules
Olot
Atlético Baleares
Llosetense
Sabadell
Valencia Mestalla
Atlético Levante
L'Hospitalet
Barcelona B
Eldense
Reus
Olímpic de Xàtiva
Villarreal B
Pobla de Mafumet
Badalona
Huracán
14/05/2016
Valencia Mestalla
Atlético Baleares
Eldense
Badalona
15/05/2016
Espanyol B
Villarreal B
Pobla de Mafumet
Lleida Esportiu
L'Hospitalet
Alcoyano
Olímpic de Xàtiva
Barcelona B
Cornellà
Reus
Olot
Atlético Levante
Llosetense
Hércules
Huracán
Sabadell
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Reus733821107523110210
2Villarreal B713820117623211410
3Hércules71381914551281113
4Lleida Esportiu6738181374922794
5Cornellà63381891146361238
6Alcoyano613817101147341197
7Sabadell553815101349401106
8Valencia Mestalla533815815453913513
9Atlético Baleares533814111348471049
10Eldense51381491548631317
11Barcelona B51381491540401058
12Espanyol B48381212145045898
13Badalona463810161232391285
14Atlético Levante453811121538481095
15L'Hospitalet433811101731491198
16Olímpic de Xàtiva42381191829461349
17Pobla de Mafumet38387171434471348
18Olot3738716153753882
19Llosetense3538982126541255
20Huracán0*38510231738594
Promoció Ascens
Promoció Permanència
*El Huracán va ser expulsat de la competició en la jornada 18 per impagaments arbitrals
Destacats
 NomDem GolsClub
Fran Sol
16
Carlos
15
Carlitos
13
Edgar Hernández
12
Rubén Jurado
12
Cañadas
12
Dalmau
12
Colorado
11
Yacine
11
Onwu
10
Alfaro
10
Chando
10
Emaná
10
Enric
9
Marc
9
 NomDem GroguesClub
Juanje
18
Mario
16
Gotor
16
Amantini
16
Iban Salvador
15
Joaqui
15
Cristian
15
Fran Miranda
14
Alcañiz
14
Diallo
14
Uri
14
Vaquero
14
Mendoza
14
Escrich
14
Pere
13
NomPTGTV
Gallego Gambín10727
Lax Franco10805
Díaz Escudero10724
Campos Salinas9665
Sánchez López9592
Lixandru9507
Navarro Fuentes7506
Monter Solans7360
Melgares de Aguilar7543
Pulido Santana7341
Sureda Cuenca6425
Usón Rosel6533
Pulido Santana6375
Hernández Lorenzo6352
Sánchez Villalobos6332
González Francés6261
Vila Sánchez6341
Varón Aceitón6311
Sánchez Alba6459
Ripoll Solano6403
Pinto Herrera5291
Jiménez González5270
Pérez Peraza5280
González González5311
Recio Moreno5332
García Ballesteros5293
Díaz de Mera5271
Collado López5361
Artacho Cobo5401
Leo Ollo5273
Gadella Kamstra5240
Soto Grado5270
Alemán Pérez4251
Álvarez Fernández4220
Santos Pargaña4140
Barceló Roca4301
Navarro Collados4200
Herrero Arenas4286
Espasandín Cores4301
González González4320
López López4301
Muñiz Ruiz4150
Montero de Lerma4231
Domínguez Cervantes3232
Gorostegui Fernández3141
Rezola Etxeberria3140
Chavet García3132
Brea Peón3212
Muñoz Pérez3120
Bueno Prieto3193
Miralles Selma3120
Bosch Doménech370
Mateo Montañés3160
Galech Apezteguía3160
Ortiz Arias3160
Fernández Pérez3172
Caparrós Hernández3171
Carbonell Hernández3273
Ávalos Martos3150
Sauleda Torrent3201
Rebollo López3140
Subirats Matamoros3151
Fernández Vidal2101
Moreno Aragón2183
Escriche Guzmán2110
Martínez Santos2101
Ávalos Barrera2152
Mena Gimeno2100
Fernández Rodríguez2131
Muñoz Piedra2121
Corral García2121
Catalá Ferrán2190
Montes García290
Cid Camacho2172
Sáez de Adana2100
Sánchez Aparicio2131
Pérez Muley2131
Gil Coscolla2150
Holgueras Castellanos2151
Montoro Garrido2141
Carbajales Gómez2130
González Esteban281
Milla Alvendiz150
Vicente Moral173
Peña Varela120
Álvarez Borbolla191
López Fernández-Montes130
Iglesias Villanueva110
Muñoz Mayordomo150
García Aceña170
Escudero Marín163
Velasco Arbaiza160
Rives Leal160
Gómez Landazabal150
López Puerta170
Rodríguez García181
Gols:
812
Gols Per Partit:
2,14
Targetes Grogues:
2218
Targetes Grogues Per Partit:
5,84
Expulsions:
139
Expulsions Per Partit:
0,37
Estrangers:
79
Percentatge Estrangers:
13,96
Victòries locals:
170
Victòries visitants:
98
Empats:
112
Màxima victòria local:
5-0 Lleida Esportiu-Llosetense
Màxima victòria visitant:
0-6 Atlético Baleares-Lleida Esportiu
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona B: 6 Partits (Jornades 21-26)
Pitjor ratxa perdedora:
Huracán: 20 Partits (Jornades 19-38)
Millor ratxa no perdent:
Hércules: 15 Partits (Jornades 6-20)
Pitjor ratxa no guanyant:
Huracán: 20 Partits (Jornades 19-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error