Temporada 1992-93 2ª Divisió B Grup III

Resultats
06/09/1992
Murcia
Benidorm
Manlleu
Elche
Hércules
Llíria
Gimnàstic de Tarragona
L'Hospitalet
Sant Andreu
Torrevieja
Alcoyano
Orihuela
Sporting Mahonés
Cartagena
Yeclano
Valencia B
Horadada
Ibiza
Girona
Levante
13/09/1992
L'Hospitalet
Hércules
Ibiza
Murcia
Cartagena
Sant Andreu
Levante
Alcoyano
Elche
Horadada
Llíria
Manlleu
Orihuela
Sporting Mahonés
Benidorm
Yeclano
Valencia B
Girona
Torrevieja
Gimnàstic de Tarragona
20/09/1992
L'Hospitalet
Torrevieja
Yeclano
Ibiza
Hércules
Manlleu
Gimnàstic de Tarragona
Cartagena
Murcia
Elche
Sant Andreu
Orihuela
Sporting Mahonés
Levante
Horadada
Llíria
Girona
Benidorm
Alcoyano
Valencia B
27/09/1992
Cartagena
L'Hospitalet
Elche
Yeclano
Levante
Sant Andreu
Ibiza
Girona
Llíria
Murcia
Manlleu
Horadada
Orihuela
Gimnàstic de Tarragona
Benidorm
Alcoyano
Torrevieja
Hércules
Valencia B
Sporting Mahonés
04/10/1992
Murcia
Manlleu
Torrevieja
Cartagena
Sant Andreu
Valencia B
Yeclano
Llíria
Girona
Elche
Gimnàstic de Tarragona
Levante
L'Hospitalet
Orihuela
Sporting Mahonés
Benidorm
Hércules
Horadada
Alcoyano
Ibiza
11/10/1992
Cartagena
Hércules
Elche
Alcoyano
Orihuela
Torrevieja
Levante
L'Hospitalet
Benidorm
Sant Andreu
Manlleu
Yeclano
Ibiza
Sporting Mahonés
Llíria
Girona
Valencia B
Gimnàstic de Tarragona
12/10/1992
Horadada
Murcia
18/10/1992
Hércules
Murcia
Sant Andreu
Ibiza
Cartagena
Orihuela
Yeclano
Horadada
Torrevieja
Levante
L'Hospitalet
Valencia B
Sporting Mahonés
Elche
Girona
Manlleu
Gimnàstic de Tarragona
Benidorm
Alcoyano
Llíria
25/10/1992
Levante
Cartagena
Elche
Sant Andreu
Benidorm
L'Hospitalet
Orihuela
Hércules
Murcia
Yeclano
Manlleu
Alcoyano
Horadada
Girona
Ibiza
Gimnàstic de Tarragona
Valencia B
Torrevieja
Llíria
Sporting Mahonés
01/11/1992
Hércules
Yeclano
Cartagena
Valencia B
Girona
Murcia
L'Hospitalet
Ibiza
Sant Andreu
Llíria
Gimnàstic de Tarragona
Elche
Torrevieja
Benidorm
Alcoyano
Horadada
Orihuela
Levante
Sporting Mahonés
Manlleu
08/11/1992
Elche
L'Hospitalet
Manlleu
Sant Andreu
Levante
Hércules
Murcia
Alcoyano
Yeclano
Girona
Benidorm
Cartagena
Ibiza
Torrevieja
Valencia B
Orihuela
Llíria
Gimnàstic de Tarragona
Horadada
Sporting Mahonés
14/11/1992
Hércules
Girona
15/11/1992
Levante
Valencia B
Orihuela
Benidorm
Cartagena
Ibiza
Sporting Mahonés
Murcia
L'Hospitalet
Llíria
Gimnàstic de Tarragona
Manlleu
Sant Andreu
Horadada
Torrevieja
Elche
Alcoyano
Yeclano
22/11/1992
Manlleu
L'Hospitalet
Murcia
Sant Andreu
Elche
Cartagena
Yeclano
Sporting Mahonés
Valencia B
Hércules
Ibiza
Orihuela
Horadada
Gimnàstic de Tarragona
Benidorm
Levante
Girona
Alcoyano
Llíria
Torrevieja
29/11/1992
Gimnàstic de Tarragona
Murcia
Orihuela
Elche
Sant Andreu
Yeclano
Cartagena
Llíria
Hércules
Alcoyano
Torrevieja
Manlleu
Levante
Ibiza
L'Hospitalet
Horadada
Valencia B
Benidorm
Sporting Mahonés
Girona
05/12/1992
Yeclano
Gimnàstic de Tarragona
06/12/1992
Murcia
L'Hospitalet
Elche
Levante
Manlleu
Cartagena
Girona
Sant Andreu
Alcoyano
Sporting Mahonés
Ibiza
Valencia B
Horadada
Torrevieja
Llíria
Orihuela
08/12/1992
Benidorm
Hércules
13/12/1992
Benidorm
Ibiza
Valencia B
Elche
Levante
Llíria
Orihuela
Manlleu
Cartagena
Horadada
L'Hospitalet
Yeclano
Gimnàstic de Tarragona
Girona
Sant Andreu
Alcoyano
Hércules
Sporting Mahonés
Torrevieja
Murcia
19/12/1992
Elche
Benidorm
20/12/1992
Murcia
Cartagena
Girona
L'Hospitalet
Ibiza
Hércules
Manlleu
Levante
Yeclano
Torrevieja
Alcoyano
Gimnàstic de Tarragona
Horadada
Orihuela
Llíria
Valencia B
Sporting Mahonés
Sant Andreu
03/01/1993
Hércules
Sant Andreu
Ibiza
Elche
Orihuela
Murcia
L'Hospitalet
Alcoyano
Cartagena
Yeclano
Gimnàstic de Tarragona
Sporting Mahonés
Levante
Horadada
Valencia B
Manlleu
Torrevieja
Girona
Benidorm
Llíria
06/01/1993
Hércules
Elche
Sant Andreu
Gimnàstic de Tarragona
Murcia
Levante
Girona
Cartagena
Yeclano
Orihuela
Manlleu
Benidorm
Alcoyano
Torrevieja
Horadada
Valencia B
Sporting Mahonés
L'Hospitalet
Llíria
Ibiza
10/01/1993
L'Hospitalet
Sant Andreu
Elche
Llíria
Torrevieja
Sporting Mahonés
Valencia B
Murcia
Levante
Yeclano
Ibiza
Manlleu
Gimnàstic de Tarragona
Hércules
Cartagena
Alcoyano
Orihuela
Girona
Benidorm
Horadada
17/01/1993
Elche
Manlleu
Benidorm
Murcia
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Cartagena
Sporting Mahonés
Valencia B
Yeclano
Levante
Girona
Ibiza
Horadada
Torrevieja
Sant Andreu
Llíria
Hércules
Orihuela
Alcoyano
24/01/1993
Sant Andreu
Cartagena
Hércules
L'Hospitalet
Murcia
Ibiza
Yeclano
Benidorm
Horadada
Elche
Alcoyano
Levante
Manlleu
Llíria
Girona
Valencia B
Sporting Mahonés
Orihuela
Gimnàstic de Tarragona
Torrevieja
31/01/1993
Elche
Murcia
Manlleu
Hércules
Cartagena
Gimnàstic de Tarragona
Torrevieja
L'Hospitalet
Orihuela
Sant Andreu
Ibiza
Yeclano
Benidorm
Girona
Levante
Sporting Mahonés
Valencia B
Alcoyano
Llíria
Horadada
07/02/1993
L'Hospitalet
Cartagena
Yeclano
Elche
Hércules
Torrevieja
Murcia
Llíria
Sant Andreu
Levante
Sporting Mahonés
Valencia B
Gimnàstic de Tarragona
Orihuela
Girona
Ibiza
Horadada
Manlleu
11/02/1993
Alcoyano
Benidorm
14/02/1993
Elche
Girona
Horadada
Hércules
Valencia B
Sant Andreu
Manlleu
Murcia
Cartagena
Torrevieja
Orihuela
L'Hospitalet
Llíria
Yeclano
Benidorm
Sporting Mahonés
Ibiza
Alcoyano
Levante
Gimnàstic de Tarragona
21/02/1993
L'Hospitalet
Levante
Sant Andreu
Benidorm
Torrevieja
Orihuela
Sporting Mahonés
Ibiza
Girona
Llíria
Hércules
Cartagena
Gimnàstic de Tarragona
Valencia B
Alcoyano
Elche
Yeclano
Manlleu
Murcia
Horadada
28/02/1993
Murcia
Hércules
Elche
Sporting Mahonés
Orihuela
Cartagena
Valencia B
L'Hospitalet
Horadada
Yeclano
Levante
Torrevieja
Ibiza
Sant Andreu
Manlleu
Girona
Benidorm
Gimnàstic de Tarragona
09/04/1993
Llíria
Alcoyano
06/03/1993
Torrevieja
Valencia B
07/03/1993
Sant Andreu
Elche
Yeclano
Murcia
Cartagena
Levante
Gimnàstic de Tarragona
Ibiza
Girona
Horadada
Sporting Mahonés
Llíria
Hércules
Orihuela
L'Hospitalet
Benidorm
Alcoyano
Manlleu
14/03/1993
Llíria
Sant Andreu
Murcia
Girona
Elche
Gimnàstic de Tarragona
Valencia B
Cartagena
Yeclano
Hércules
Ibiza
L'Hospitalet
Levante
Orihuela
Benidorm
Torrevieja
Manlleu
Sporting Mahonés
Horadada
Alcoyano
21/03/1993
Sant Andreu
Manlleu
Alcoyano
Murcia
L'Hospitalet
Elche
Hércules
Levante
Girona
Yeclano
Torrevieja
Ibiza
Cartagena
Benidorm
Gimnàstic de Tarragona
Llíria
Sporting Mahonés
Horadada
Orihuela
Valencia B
28/03/1993
Elche
Torrevieja
Manlleu
Gimnàstic de Tarragona
Murcia
Sporting Mahonés
Horadada
Sant Andreu
Yeclano
Alcoyano
Girona
Hércules
Llíria
L'Hospitalet
Ibiza
Cartagena
Benidorm
Orihuela
Valencia B
Levante
03/04/1993
Hércules
Valencia B
04/04/1993
Sant Andreu
Murcia
Cartagena
Elche
Levante
Benidorm
Sporting Mahonés
Yeclano
L'Hospitalet
Manlleu
Orihuela
Ibiza
Gimnàstic de Tarragona
Horadada
Alcoyano
Girona
Torrevieja
Llíria
11/04/1993
Yeclano
Sant Andreu
Girona
Sporting Mahonés
Manlleu
Torrevieja
Ibiza
Levante
Horadada
L'Hospitalet
Elche
Orihuela
Murcia
Gimnàstic de Tarragona
Benidorm
Valencia B
12/04/1993
Alcoyano
Hércules
Llíria
Cartagena
18/04/1993
Sant Andreu
Girona
Levante
Elche
Hércules
Benidorm
L'Hospitalet
Murcia
Cartagena
Manlleu
Gimnàstic de Tarragona
Yeclano
Valencia B
Ibiza
Sporting Mahonés
Alcoyano
Orihuela
Llíria
Torrevieja
Horadada
24/04/1993
Alcoyano
Sant Andreu
Elche
Valencia B
25/04/1993
Murcia
Torrevieja
Horadada
Cartagena
Sporting Mahonés
Hércules
Llíria
Levante
Yeclano
L'Hospitalet
Ibiza
Benidorm
Girona
Gimnàstic de Tarragona
Manlleu
Orihuela
01/05/1993
Levante
Manlleu
02/05/1993
Cartagena
Murcia
Benidorm
Elche
Sant Andreu
Sporting Mahonés
Hércules
Ibiza
Torrevieja
Yeclano
L'Hospitalet
Girona
Gimnàstic de Tarragona
Alcoyano
Valencia B
Llíria
Orihuela
Horadada
09/05/1993
Sant Andreu
Hércules
Murcia
Orihuela
Elche
Ibiza
Yeclano
Cartagena
Horadada
Levante
Alcoyano
L'Hospitalet
Sporting Mahonés
Gimnàstic de Tarragona
Manlleu
Valencia B
Llíria
Benidorm
03/06/1993
Girona
Torrevieja
16/05/1993
Elche
Hércules
Gimnàstic de Tarragona
Sant Andreu
Levante
Murcia
Orihuela
Yeclano
L'Hospitalet
Sporting Mahonés
Benidorm
Manlleu
Ibiza
Llíria
Torrevieja
Alcoyano
Valencia B
Horadada
Cartagena
Girona
22/05/1993
Horadada
Benidorm
23/05/1993
Hércules
Gimnàstic de Tarragona
Llíria
Elche
Sant Andreu
L'Hospitalet
Murcia
Valencia B
Alcoyano
Cartagena
Yeclano
Levante
Manlleu
Ibiza
Sporting Mahonés
Torrevieja
Girona
Orihuela
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Murcia5338237862348518
2Sant Andreu5338245984431079
3Elche523821107623413222
4Hércules5038201087138949
5Cartagena483819109563111915
6Yeclano4638181010492913313
7L'Hospitalet4038176155444818
8Benidorm403815101338459711
9Levante393816715635710912
10Gimnàstic de Tarragona373814915435410515
11Ibiza3738101711464210212
12Valencia B363814816545713113
13Manlleu3338129174645742
14Alcoyano333812917455713422
15Girona32381012163650847
16Torrevieja313812719335711121
17Orihuela283810820325312516
18Llíria28389101941749616
19Sporting Mahonés2538892135651009
20Horadada19386725286910223
Promoció Ascens
Destacats
 NomDem GolsClub
Rodríguez
32
Cantero
21
Quini
21
Soriano
18
Siscu
17
Requena
15
Ormaechea
14
Llario
14
Barnils
13
Rueda
13
Serrano
12
Artabe
12
Melo
12
Muñoz
11
Mejías
11
 NomDem GroguesClub
Serafín
18
Carreras
17
Artabe
17
Mejías
16
Eres
16
Juanjo
15
Requena
15
Ceballos
15
Manzano
15
Cornago
14
Queco
14
Adolfo
13
Benito Sánchez
13
Fabado
13
José Carlos
13
Gols:
978
Gols Per Partit:
2,57
Targetes Grogues:
2121
Targetes Grogues Per Partit:
5,58
Expulsions:
273
Expulsions Per Partit:
0,72
Estrangers:
50
Percentatge Estrangers:
10,62
Victòries locals:
203
Victòries visitants:
87
Empats:
90
Màxima victòria local:
9-2 Cartagena-Llíria
Màxima victòria visitant:
0-6 Horadada-Cartagena
Millor ratxa guanyadora:
Sant Andreu: 8 Partits (Jornades 15-22)
Pitjor ratxa perdedora:
Horadada: 6 Partits (Jornades 4-9)
Millor ratxa no perdent:
Elche: 14 Partits (Jornades 4-17)
Pitjor ratxa no guanyant:
Orihuela: 12 Partits (Jornades 17-28)
Progrés
Matriu
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error