Temporada 2003-04 2ª Divisió B Grup I

Resultats
30/08/2003
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Osasuna B
Peña Sport
Racing de Santander B
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
Gimnástica de Torrelavega
Avilés
Alfaro
Calahorra
Caudal
31/08/2003
Alavés B
Real Unión
Amurrio
Logroñés
Recreación
Barakaldo
Pontevedra
Ourense
03/09/2003
Barakaldo
Amurrio
Alfaro
Alavés B
Real Sociedad B
Calahorra
Real Unión
Celta de Vigo B
Racing de Ferrol
Bilbao Athletic
Caudal
Osasuna B
Peña Sport
Recreación
Ourense
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
Pontevedra
Logroñés
Avilés
07/09/2003
Avilés
Barakaldo
Alavés B
Logroñés
Recreación
Amurrio
Pontevedra
Real Unión
Osasuna B
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Ourense
Peña Sport
Caudal
Celta de Vigo B
Alfaro
Calahorra
Racing de Ferrol
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
14/09/2003
Barakaldo
Alavés B
Amurrio
Avilés
Real Sociedad B
Peña Sport
Real Unión
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
Bilbao Athletic
Racing de Ferrol
Osasuna B
Caudal
Recreación
Ourense
Calahorra
Logroñés
Celta de Vigo B
Alfaro
Pontevedra
20/09/2003
Celta de Vigo B
Barakaldo
Bilbao Athletic
Real Unión
Osasuna B
Ourense
21/09/2003
Alavés B
Amurrio
Caudal
Real Sociedad B
Peña Sport
Racing de Ferrol
Pontevedra
Logroñés
Recreación
Avilés
Calahorra
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Santander B
Alfaro
27/09/2003
Barakaldo
Pontevedra
28/09/2003
Amurrio
Celta de Vigo B
Avilés
Alavés B
Real Sociedad B
Recreación
Real Unión
Calahorra
Alfaro
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Osasuna B
Ourense
Peña Sport
Logroñés
Racing de Santander B
Racing de Ferrol
Caudal
03/10/2003
Pontevedra
Amurrio
04/10/2003
Bilbao Athletic
Logroñés
Real Sociedad B
Racing de Ferrol
Osasuna B
Real Unión
Peña Sport
Gimnástica de Torrelavega
Celta de Vigo B
Avilés
05/10/2003
Racing de Santander B
Barakaldo
Recreación
Alavés B
Caudal
Ourense
Calahorra
Alfaro
10/10/2003
Ourense
Real Sociedad B
12/10/2003
Alavés B
Celta de Vigo B
Amurrio
Racing de Santander B
Barakaldo
Bilbao Athletic
Real Unión
Peña Sport
Alfaro
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Caudal
Racing de Ferrol
Recreación
Avilés
Pontevedra
Logroñés
Calahorra
17/10/2003
Calahorra
Barakaldo
18/10/2003
Bilbao Athletic
Amurrio
19/10/2003
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Caudal
Real Unión
Pontevedra
Alavés B
Osasuna B
Logroñés
Peña Sport
Alfaro
Racing de Ferrol
Ourense
Recreación
Celta de Vigo B
Racing de Santander B
Avilés
25/10/2003
Barakaldo
Osasuna B
Real Unión
Real Sociedad B
Celta de Vigo B
Pontevedra
26/10/2003
Amurrio
Calahorra
Alavés B
Racing de Santander B
Avilés
Bilbao Athletic
Logroñés
Peña Sport
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Ferrol
Ourense
Recreación
Alfaro
Caudal
31/10/2003
Racing de Santander B
Celta de Vigo B
01/11/2003
Osasuna B
Amurrio
Real Sociedad B
Alfaro
Bilbao Athletic
Alavés B
02/11/2003
Peña Sport
Barakaldo
Racing de Ferrol
Real Unión
Ourense
Gimnástica de Torrelavega
Recreación
Pontevedra
Calahorra
Avilés
Caudal
Logroñés
07/11/2003
Celta de Vigo B
Bilbao Athletic
09/11/2003
Barakaldo
Caudal
Amurrio
Peña Sport
Alavés B
Calahorra
Real Unión
Ourense
Logroñés
Real Sociedad B
Avilés
Osasuna B
Alfaro
Racing de Ferrol
Pontevedra
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
Recreación
14/11/2003
Recreación
Racing de Santander B
15/11/2003
Bilbao Athletic
Pontevedra
Osasuna B
Alavés B
16/11/2003
Caudal
Amurrio
Real Sociedad B
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
Peña Sport
Avilés
Ourense
Alfaro
Racing de Ferrol
Logroñés
Calahorra
Celta de Vigo B
21/11/2003
Barakaldo
Racing de Ferrol
22/11/2003
Celta de Vigo B
Osasuna B
23/11/2003
Amurrio
Real Sociedad B
Real Unión
Recreación
Racing de Santander B
Bilbao Athletic
Alavés B
Peña Sport
Pontevedra
Calahorra
Avilés
Caudal
Alfaro
Gimnástica de Torrelavega
Logroñés
Ourense
28/11/2003
Gimnástica de Torrelavega
Logroñés
30/11/2003
Ourense
Barakaldo
Caudal
Alavés B
Racing de Ferrol
Amurrio
Real Unión
Alfaro
Real Sociedad B
Avilés
Recreación
Bilbao Athletic
Osasuna B
Pontevedra
Peña Sport
Celta de Vigo B
Calahorra
Racing de Santander B
05/12/2003
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
06/12/2003
Bilbao Athletic
Calahorra
Logroñés
Real Unión
07/12/2003
Amurrio
Ourense
Alavés B
Real Sociedad B
Racing de Santander B
Osasuna B
Pontevedra
Peña Sport
Avilés
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
Caudal
Alfaro
Recreación
12/12/2003
Osasuna B
Bilbao Athletic
13/12/2003
Gimnástica de Torrelavega
Amurrio
14/12/2003
Real Unión
Barakaldo
Real Sociedad B
Celta de Vigo B
Racing de Ferrol
Alavés B
Peña Sport
Racing de Santander B
Caudal
Pontevedra
Ourense
Avilés
Recreación
Calahorra
Alfaro
Logroñés
19/12/2003
Pontevedra
Real Sociedad B
20/12/2003
Amurrio
Real Unión
Bilbao Athletic
Peña Sport
Celta de Vigo B
Racing de Ferrol
21/12/2003
Barakaldo
Alfaro
Alavés B
Ourense
Calahorra
Osasuna B
Recreación
Logroñés
Racing de Santander B
Caudal
Avilés
Gimnástica de Torrelavega
04/01/2004
Real Sociedad B
Racing de Santander B
Logroñés
Barakaldo
Alfaro
Amurrio
Gimnástica de Torrelavega
Alavés B
Real Unión
Avilés
Osasuna B
Recreación
Peña Sport
Calahorra
Racing de Ferrol
Pontevedra
Ourense
Celta de Vigo B
04/02/2004
Caudal
Bilbao Athletic
09/01/2004
Peña Sport
Osasuna B
11/01/2004
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Barakaldo
Recreación
Real Unión
Alavés B
Logroñés
Amurrio
Alfaro
Avilés
Caudal
Calahorra
Ourense
Pontevedra
Racing de Ferrol
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
Celta de Vigo B
16/01/2004
Bilbao Athletic
Racing de Ferrol
17/01/2004
Celta de Vigo B
Real Unión
Osasuna B
Caudal
18/01/2004
Amurrio
Barakaldo
Alavés B
Alfaro
Calahorra
Real Sociedad B
Recreación
Peña Sport
Pontevedra
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Santander B
Ourense
Avilés
Logroñés
23/01/2004
Real Unión
Pontevedra
24/01/2004
Real Sociedad B
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Santander B
25/01/2004
Ourense
Bilbao Athletic
Barakaldo
Avilés
Amurrio
Recreación
Logroñés
Alavés B
Racing de Ferrol
Calahorra
Alfaro
Celta de Vigo B
Caudal
Peña Sport
30/01/2004
Pontevedra
Alfaro
31/01/2004
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Osasuna B
Racing de Ferrol
01/02/2004
Peña Sport
Real Sociedad B
Racing de Santander B
Real Unión
Alavés B
Barakaldo
Avilés
Amurrio
Celta de Vigo B
Logroñés
Calahorra
Ourense
Recreación
Caudal
06/02/2004
Ourense
Osasuna B
08/02/2004
Real Unión
Bilbao Athletic
Amurrio
Alavés B
Real Sociedad B
Caudal
Barakaldo
Celta de Vigo B
Racing de Ferrol
Peña Sport
Logroñés
Pontevedra
Avilés
Recreación
Alfaro
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
Calahorra
13/02/2004
Racing de Santander B
Logroñés
14/02/2004
Pontevedra
Barakaldo
Celta de Vigo B
Amurrio
Bilbao Athletic
Alfaro
15/02/2004
Recreación
Real Sociedad B
Calahorra
Real Unión
Alavés B
Avilés
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Peña Sport
Ourense
Caudal
Racing de Ferrol
20/02/2004
Racing de Ferrol
Real Sociedad B
22/02/2004
Barakaldo
Racing de Santander B
Alavés B
Recreación
Amurrio
Pontevedra
Real Unión
Osasuna B
Logroñés
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Peña Sport
Ourense
Caudal
Alfaro
Calahorra
Avilés
Celta de Vigo B
28/02/2004
Bilbao Athletic
Barakaldo
Celta de Vigo B
Alavés B
29/02/2004
Racing de Santander B
Amurrio
Real Sociedad B
Ourense
Pontevedra
Avilés
Recreación
Racing de Ferrol
01/03/2004
Calahorra
Logroñés
18/03/2004
Caudal
Gimnástica de Torrelavega
24/03/2004
Peña Sport
Real Unión
Osasuna B
Alfaro
07/03/2004
Barakaldo
Calahorra
Alavés B
Pontevedra
Amurrio
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad B
Real Unión
Caudal
Logroñés
Osasuna B
Alfaro
Peña Sport
Ourense
Racing de Ferrol
Avilés
Racing de Santander B
Celta de Vigo B
Recreación
13/03/2004
Bilbao Athletic
Avilés
14/03/2004
Osasuna B
Barakaldo
Calahorra
Amurrio
Racing de Santander B
Alavés B
Real Sociedad B
Real Unión
Peña Sport
Logroñés
Racing de Ferrol
Gimnástica de Torrelavega
Pontevedra
Celta de Vigo B
Recreación
Ourense
Caudal
Alfaro
19/03/2004
Amurrio
Osasuna B
Real Unión
Racing de Ferrol
20/03/2004
Celta de Vigo B
Racing de Santander B
21/03/2004
Alavés B
Bilbao Athletic
Barakaldo
Peña Sport
Alfaro
Real Sociedad B
Logroñés
Caudal
Gimnástica de Torrelavega
Ourense
Pontevedra
Recreación
Avilés
Calahorra
27/03/2004
Bilbao Athletic
Celta de Vigo B
28/03/2004
Caudal
Barakaldo
Peña Sport
Amurrio
Calahorra
Alavés B
Ourense
Real Unión
Real Sociedad B
Logroñés
Osasuna B
Avilés
Recreación
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Ferrol
Alfaro
Racing de Santander B
Pontevedra
02/04/2004
Logroñés
Racing de Ferrol
03/04/2004
Barakaldo
Real Sociedad B
04/04/2004
Alavés B
Osasuna B
Amurrio
Caudal
Pontevedra
Bilbao Athletic
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Avilés
Peña Sport
Celta de Vigo B
Calahorra
Racing de Santander B
Recreación
Alfaro
Ourense
08/04/2004
Recreación
Real Unión
Peña Sport
Alavés B
Osasuna B
Celta de Vigo B
Caudal
Avilés
10/04/2004
Real Sociedad B
Amurrio
Bilbao Athletic
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
Alfaro
11/04/2004
Racing de Ferrol
Barakaldo
Calahorra
Pontevedra
Ourense
Logroñés
16/04/2004
Avilés
Real Sociedad B
17/04/2004
Bilbao Athletic
Recreación
Alavés B
Caudal
Celta de Vigo B
Peña Sport
18/04/2004
Barakaldo
Ourense
Amurrio
Racing de Ferrol
Alfaro
Real Unión
Racing de Santander B
Calahorra
Logroñés
Gimnástica de Torrelavega
Pontevedra
Osasuna B
23/04/2004
Ourense
Amurrio
24/04/2004
Real Sociedad B
Alavés B
Gimnástica de Torrelavega
Barakaldo
Osasuna B
Racing de Santander B
Caudal
Celta de Vigo B
Racing de Ferrol
Avilés
Recreación
Alfaro
25/04/2004
Calahorra
Bilbao Athletic
Real Unión
Logroñés
Peña Sport
Pontevedra
30/04/2004
Bilbao Athletic
Osasuna B
02/05/2004
Barakaldo
Real Unión
Celta de Vigo B
Real Sociedad B
Amurrio
Gimnástica de Torrelavega
Alavés B
Racing de Ferrol
Logroñés
Alfaro
Pontevedra
Caudal
Racing de Santander B
Peña Sport
Avilés
Ourense
Calahorra
Recreación
07/05/2004
Real Sociedad B
Pontevedra
Osasuna B
Calahorra
08/05/2004
Gimnástica de Torrelavega
Avilés
09/05/2004
Peña Sport
Bilbao Athletic
Real Unión
Amurrio
Alfaro
Barakaldo
Ourense
Alavés B
Logroñés
Recreación
Caudal
Racing de Santander B
Racing de Ferrol
Celta de Vigo B
16/05/2004
Avilés
Real Unión
Racing de Santander B
Real Sociedad B
Barakaldo
Logroñés
Amurrio
Alfaro
Alavés B
Gimnástica de Torrelavega
Bilbao Athletic
Caudal
Pontevedra
Racing de Ferrol
Calahorra
Peña Sport
Recreación
Osasuna B
Celta de Vigo B
Ourense
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Pontevedra7238219872511109
2Racing de Ferrol69381912752311115
3Celta de Vigo B62381614850311179
4Ourense61381613950369112
5Recreación603818614505113411
6Alavés B58381771450481245
7Amurrio583815131054431246
8Gimnástica de Torrelavega57381415931241158
9Alfaro533814111341321048
10Real Sociedad B53381411134539822
11Bilbao Athletic503812141246439210
12Real Unión4938131015464310911
13Osasuna B483812121437431167
14Barakaldo473810171134359412
15Logroñés4738111413434611912
16Peña Sport4638111314445611914
17Racing de Santander B4538101513455410312
18Calahorra37388131745611146
19Caudal24384122236699811
20Avilés2338411232358888
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Carreño
20
Nacho García
18
Azkorra
17
Javi Rodríguez
16
Nacho Franco
15
Iglesias
13
Eneko Romo
13
Capapay
12
Sola
12
Miki Albert
12
Asier Butrón
11
Amatriain
11
Manu Busto
10
Alberto García
10
Kali Garrido
10
 NomDem GroguesClub
El Busto
18
San Miguel
17
Loza
16
Chus Herrera
16
Juanlu
15
Joseba
15
Txitxo
15
Bugarín
15
Alberto
14
Mora
14
Cotrofe
14
Calderón
14
Casellas
14
Mauro
13
Endika
13
Gols:
895
Gols Per Partit:
2,36
Targetes Grogues:
2164
Targetes Grogues Per Partit:
5,69
Expulsions:
178
Expulsions Per Partit:
0,47
Estrangers:
33
Percentatge Estrangers:
6,68
Victòries locals:
166
Victòries visitants:
93
Empats:
121
Màxima victòria local:
6-0 Real Unión-Peña Sport
Màxima victòria visitant:
0-6 Avilés-Real Sociedad B
Millor ratxa guanyadora:
Alavés B: 5 Partits (Jornades 11-15)
Pitjor ratxa perdedora:
Avilés: 6 Partits (Jornades 24-29)
Millor ratxa no perdent:
Racing de Ferrol: 13 Partits (Jornades 13-25)
Pitjor ratxa no guanyant:
Caudal: 22 Partits (Jornades 6-27)
Progrés
Matriu
Última actualització: 21/11/2017
Notificar error