Temporada 2003-04 2ª Divisió B Grup II

Resultats
30/08/2003
Zaragoza B
Mirandés
Palencia
RSD Alcalá
31/08/2003
Compostela
Zamora
Fuenlabrada
Atlético de Madrid B
Tomelloso
Cultural Leonesa
Conquense
Talavera
Ponferradina
Toledo
Burgos CF
Casetas
Rayo Majadahonda
Alcorcón
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid B
03/09/2003
Zamora
San Sebastián de los Reyes
Atlético de Madrid B
Compostela
Mirandés
Fuenlabrada
Cultural Leonesa
Zaragoza B
Talavera
Tomelloso
Toledo
Conquense
Casetas
Ponferradina
Alcorcón
Burgos CF
RSD Alcalá
Rayo Majadahonda
Real Madrid B
Palencia
07/09/2003
Zamora
Atlético de Madrid B
Compostela
Mirandés
Fuenlabrada
Cultural Leonesa
Zaragoza B
Talavera
Tomelloso
Toledo
Conquense
Casetas
Ponferradina
Alcorcón
Burgos CF
RSD Alcalá
Rayo Majadahonda
Real Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Palencia
13/09/2003
Casetas
Tomelloso
14/09/2003
Atlético de Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Mirandés
Zamora
Cultural Leonesa
Compostela
Talavera
Fuenlabrada
Toledo
Zaragoza B
Alcorcón
Conquense
RSD Alcalá
Ponferradina
Real Madrid B
Burgos CF
Palencia
Rayo Majadahonda
20/09/2003
Conquense
RSD Alcalá
21/09/2003
Atlético de Madrid B
Mirandés
Zamora
Cultural Leonesa
Compostela
Talavera
Fuenlabrada
Toledo
Zaragoza B
Casetas
Tomelloso
Alcorcón
Ponferradina
Real Madrid B
Burgos CF
Palencia
San Sebastián de los Reyes
Rayo Majadahonda
28/09/2003
Mirandés
San Sebastián de los Reyes
Cultural Leonesa
Atlético de Madrid B
Talavera
Zamora
Toledo
Compostela
Casetas
Fuenlabrada
Alcorcón
Zaragoza B
RSD Alcalá
Tomelloso
Real Madrid B
Conquense
Palencia
Ponferradina
Rayo Majadahonda
Burgos CF
03/10/2003
Mirandés
Cultural Leonesa
Atlético de Madrid B
Talavera
04/10/2003
Conquense
Palencia
San Sebastián de los Reyes
Burgos CF
05/10/2003
Zamora
Toledo
Compostela
Casetas
Fuenlabrada
Alcorcón
Zaragoza B
RSD Alcalá
Tomelloso
Real Madrid B
Ponferradina
Rayo Majadahonda
10/10/2003
Palencia
Tomelloso
12/10/2003
Cultural Leonesa
San Sebastián de los Reyes
Talavera
Mirandés
Toledo
Atlético de Madrid B
Casetas
Zamora
Alcorcón
Compostela
RSD Alcalá
Fuenlabrada
Real Madrid B
Zaragoza B
Rayo Majadahonda
Conquense
Burgos CF
Ponferradina
17/10/2003
Conquense
Burgos CF
18/10/2003
Atlético de Madrid B
Casetas
19/10/2003
Cultural Leonesa
Talavera
Mirandés
Toledo
Zamora
Alcorcón
Compostela
RSD Alcalá
Fuenlabrada
Real Madrid B
Zaragoza B
Palencia
Tomelloso
Rayo Majadahonda
San Sebastián de los Reyes
Ponferradina
24/10/2003
Ponferradina
Conquense
26/10/2003
Talavera
San Sebastián de los Reyes
Toledo
Cultural Leonesa
Casetas
Mirandés
Alcorcón
Atlético de Madrid B
RSD Alcalá
Zamora
Real Madrid B
Compostela
Palencia
Fuenlabrada
Rayo Majadahonda
Zaragoza B
Burgos CF
Tomelloso
31/10/2003
Compostela
Palencia
01/11/2003
Talavera
Toledo
Zaragoza B
Burgos CF
02/11/2003
Cultural Leonesa
Casetas
Mirandés
Alcorcón
Atlético de Madrid B
RSD Alcalá
Zamora
Real Madrid B
Fuenlabrada
Rayo Majadahonda
Tomelloso
Ponferradina
San Sebastián de los Reyes
Conquense
07/11/2003
Burgos CF
Fuenlabrada
09/11/2003
Toledo
San Sebastián de los Reyes
Casetas
Talavera
Alcorcón
Cultural Leonesa
RSD Alcalá
Mirandés
Real Madrid B
Atlético de Madrid B
Palencia
Zamora
Rayo Majadahonda
Compostela
Ponferradina
Zaragoza B
Conquense
Tomelloso
14/11/2003
Atlético de Madrid B
Palencia
16/11/2003
Toledo
Casetas
Talavera
Alcorcón
Cultural Leonesa
RSD Alcalá
Mirandés
Real Madrid B
Zamora
Rayo Majadahonda
Compostela
Burgos CF
Fuenlabrada
Ponferradina
Zaragoza B
Conquense
San Sebastián de los Reyes
Tomelloso
21/11/2003
RSD Alcalá
Talavera
23/11/2003
Casetas
San Sebastián de los Reyes
Alcorcón
Toledo
Palencia
Mirandés
Rayo Majadahonda
Atlético de Madrid B
Burgos CF
Zamora
Ponferradina
Compostela
Conquense
Fuenlabrada
Tomelloso
Zaragoza B
04/12/2003
Real Madrid B
Cultural Leonesa
28/11/2003
Zamora
Ponferradina
30/11/2003
Casetas
Alcorcón
Toledo
RSD Alcalá
Talavera
Real Madrid B
Cultural Leonesa
Palencia
Mirandés
Rayo Majadahonda
Atlético de Madrid B
Burgos CF
Compostela
Conquense
Fuenlabrada
Tomelloso
San Sebastián de los Reyes
Zaragoza B
07/12/2003
Alcorcón
San Sebastián de los Reyes
RSD Alcalá
Casetas
Real Madrid B
Toledo
Palencia
Talavera
Rayo Majadahonda
Cultural Leonesa
Burgos CF
Mirandés
Ponferradina
Atlético de Madrid B
Conquense
Zamora
Tomelloso
Compostela
Zaragoza B
Fuenlabrada
12/12/2003
Talavera
Rayo Majadahonda
13/12/2003
Cultural Leonesa
Burgos CF
14/12/2003
Alcorcón
RSD Alcalá
Casetas
Real Madrid B
Toledo
Palencia
Mirandés
Ponferradina
Atlético de Madrid B
Conquense
Zamora
Tomelloso
Compostela
Zaragoza B
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
19/12/2003
Zaragoza B
Zamora
21/12/2003
San Sebastián de los Reyes
RSD Alcalá
Real Madrid B
Alcorcón
Palencia
Casetas
Rayo Majadahonda
Toledo
Burgos CF
Talavera
Ponferradina
Cultural Leonesa
Conquense
Mirandés
Tomelloso
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
Compostela
04/01/2004
RSD Alcalá
Real Madrid B
Alcorcón
Palencia
Casetas
Rayo Majadahonda
Toledo
Burgos CF
Talavera
Ponferradina
Cultural Leonesa
Conquense
Mirandés
Tomelloso
Atlético de Madrid B
Zaragoza B
Zamora
Fuenlabrada
Compostela
San Sebastián de los Reyes
09/01/2004
Cultural Leonesa
Tomelloso
10/01/2004
Mirandés
Zaragoza B
11/01/2004
Zamora
Compostela
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
Talavera
Conquense
Toledo
Ponferradina
Casetas
Burgos CF
Alcorcón
Rayo Majadahonda
RSD Alcalá
Palencia
Real Madrid B
San Sebastián de los Reyes
16/01/2004
San Sebastián de los Reyes
Zamora
17/01/2004
Conquense
Toledo
18/01/2004
Compostela
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
Mirandés
Zaragoza B
Cultural Leonesa
Tomelloso
Talavera
Ponferradina
Casetas
Rayo Majadahonda
RSD Alcalá
Palencia
Real Madrid B
11/02/2004
Burgos CF
Alcorcón
23/01/2004
Real Madrid B
Rayo Majadahonda
25/01/2004
Atlético de Madrid B
Zamora
Mirandés
Compostela
Cultural Leonesa
Fuenlabrada
Talavera
Zaragoza B
Toledo
Tomelloso
Casetas
Conquense
Alcorcón
Ponferradina
RSD Alcalá
Burgos CF
Palencia
San Sebastián de los Reyes
30/01/2004
Ponferradina
RSD Alcalá
01/02/2004
San Sebastián de los Reyes
Atlético de Madrid B
Zamora
Mirandés
Compostela
Cultural Leonesa
Fuenlabrada
Talavera
Zaragoza B
Toledo
Tomelloso
Casetas
Conquense
Alcorcón
Burgos CF
Real Madrid B
Rayo Majadahonda
Palencia
06/02/2004
RSD Alcalá
Conquense
08/02/2004
Mirandés
Atlético de Madrid B
Cultural Leonesa
Zamora
Talavera
Compostela
Toledo
Fuenlabrada
Casetas
Zaragoza B
Alcorcón
Tomelloso
Real Madrid B
Ponferradina
Palencia
Burgos CF
Rayo Majadahonda
San Sebastián de los Reyes
13/02/2004
Atlético de Madrid B
Cultural Leonesa
15/02/2004
San Sebastián de los Reyes
Mirandés
Zamora
Talavera
Compostela
Toledo
Fuenlabrada
Casetas
Zaragoza B
Alcorcón
Tomelloso
RSD Alcalá
Conquense
Real Madrid B
Ponferradina
Palencia
Burgos CF
Rayo Majadahonda
20/02/2004
Rayo Majadahonda
Ponferradina
22/02/2004
Cultural Leonesa
Mirandés
Talavera
Atlético de Madrid B
Toledo
Zamora
Casetas
Compostela
Alcorcón
Fuenlabrada
RSD Alcalá
Zaragoza B
Real Madrid B
Tomelloso
Palencia
Conquense
Burgos CF
San Sebastián de los Reyes
28/02/2004
Zaragoza B
Real Madrid B
29/02/2004
San Sebastián de los Reyes
Cultural Leonesa
Atlético de Madrid B
Toledo
Zamora
Casetas
Compostela
Alcorcón
Fuenlabrada
RSD Alcalá
Tomelloso
Palencia
Conquense
Rayo Majadahonda
Ponferradina
Burgos CF
24/03/2004
Mirandés
Talavera
07/03/2004
Talavera
Cultural Leonesa
Toledo
Mirandés
Casetas
Atlético de Madrid B
Alcorcón
Zamora
RSD Alcalá
Compostela
Real Madrid B
Fuenlabrada
Palencia
Zaragoza B
Rayo Majadahonda
Tomelloso
Burgos CF
Conquense
Ponferradina
San Sebastián de los Reyes
13/03/2004
Zaragoza B
Rayo Majadahonda
Conquense
Ponferradina
14/03/2004
San Sebastián de los Reyes
Talavera
Cultural Leonesa
Toledo
Mirandés
Casetas
Atlético de Madrid B
Alcorcón
Zamora
RSD Alcalá
Compostela
Real Madrid B
Fuenlabrada
Palencia
Tomelloso
Burgos CF
19/03/2004
Burgos CF
Zaragoza B
21/03/2004
Toledo
Talavera
Casetas
Cultural Leonesa
Alcorcón
Mirandés
RSD Alcalá
Atlético de Madrid B
Real Madrid B
Zamora
Palencia
Compostela
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
Ponferradina
Tomelloso
Conquense
San Sebastián de los Reyes
26/03/2004
Fuenlabrada
Burgos CF
27/03/2004
Zaragoza B
Ponferradina
28/03/2004
San Sebastián de los Reyes
Toledo
Cultural Leonesa
Alcorcón
Mirandés
RSD Alcalá
Atlético de Madrid B
Real Madrid B
Zamora
Palencia
Compostela
Rayo Majadahonda
Tomelloso
Conquense
01/04/2004
Talavera
Casetas
02/04/2004
Real Madrid B
Mirandés
04/04/2004
Casetas
Toledo
Alcorcón
Talavera
RSD Alcalá
Cultural Leonesa
Palencia
Atlético de Madrid B
Rayo Majadahonda
Zamora
Burgos CF
Compostela
Ponferradina
Fuenlabrada
Conquense
Zaragoza B
Tomelloso
San Sebastián de los Reyes
08/04/2004
Talavera
RSD Alcalá
10/04/2004
Zaragoza B
Tomelloso
11/04/2004
San Sebastián de los Reyes
Casetas
Toledo
Alcorcón
Cultural Leonesa
Real Madrid B
Mirandés
Palencia
Atlético de Madrid B
Rayo Majadahonda
Zamora
Burgos CF
Compostela
Ponferradina
Fuenlabrada
Conquense
16/04/2004
Tomelloso
Fuenlabrada
18/04/2004
Alcorcón
Casetas
RSD Alcalá
Toledo
Real Madrid B
Talavera
Palencia
Cultural Leonesa
Rayo Majadahonda
Mirandés
Burgos CF
Atlético de Madrid B
Ponferradina
Zamora
Zaragoza B
San Sebastián de los Reyes
Conquense
Compostela
23/04/2004
Talavera
Palencia
25/04/2004
San Sebastián de los Reyes
Alcorcón
Casetas
RSD Alcalá
Toledo
Real Madrid B
Cultural Leonesa
Rayo Majadahonda
Mirandés
Burgos CF
Atlético de Madrid B
Ponferradina
Zamora
Conquense
Compostela
Tomelloso
Fuenlabrada
Zaragoza B
30/04/2004
Ponferradina
Mirandés
01/05/2004
RSD Alcalá
Alcorcón
Tomelloso
Zamora
02/05/2004
Real Madrid B
Casetas
Palencia
Toledo
Rayo Majadahonda
Talavera
Burgos CF
Cultural Leonesa
Conquense
Atlético de Madrid B
Zaragoza B
Compostela
Fuenlabrada
San Sebastián de los Reyes
07/05/2004
Mirandés
Conquense
09/05/2004
RSD Alcalá
San Sebastián de los Reyes
Alcorcón
Real Madrid B
Casetas
Palencia
Toledo
Rayo Majadahonda
Talavera
Burgos CF
Cultural Leonesa
Ponferradina
Atlético de Madrid B
Tomelloso
Zamora
Zaragoza B
Compostela
Fuenlabrada
16/05/2004
Real Madrid B
RSD Alcalá
Palencia
Alcorcón
Rayo Majadahonda
Casetas
Burgos CF
Toledo
Ponferradina
Talavera
Conquense
Cultural Leonesa
Tomelloso
Mirandés
Zaragoza B
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
Zamora
San Sebastián de los Reyes
Compostela
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Atlético de Madrid B7338227954281286
2Real Madrid B703821710553212813
3Mirandés68382081051351167
4Cultural Leonesa68382081052301199
5Burgos CF6538171475033916
6Conquense60381612105741845
7Ponferradina603817912393011610
8Zamora55381671550401068
9Fuenlabrada543816616545812213
10Alcorcón52381216103434926
11Talavera51381491528321135
12Palencia513813121333351129
13San Sebastián de los Reyes503813111446491108
14Zaragoza B493813101539389912
15Tomelloso4838121214293914018
16RSD Alcalá4438101414333513515
17Casetas353871417326011713
18Toledo35389821335412913
19Compostela31*3881020335811412
20Rayo Majadahonda163821026297011714
Promoció Ascens
Promoció Permanència
*Al Compostela se li van descomptar 3 punts per incompareixença en el partit Conquense - Compostela de la jornada 34, que es va donar per vencedor al primer pel resultat de 3-0
Destacats
 NomDem GolsClub
Paulino
21
Toché
19
Gallo
19
Riki
18
Sergio Francisco
18
Barral
17
Soldado
16
Aduriz
16
Castillejo
16
Redondo
15
Toledo
11
Curiel
11
Arizmendi
10
Esparza
10
Aiert
10
 NomDem GroguesClub
Andrés
20
Molinero
18
Jordi López
18
Juli
17
Joselu
17
Tito
17
Ochoa
15
Manu
15
Curro Vacas
14
Paredes
14
Rubén Sanz
14
Manu
14
Barbero
14
Serrano
14
Pablo
14
 NomDem CoefClubPJGols
Lledó
0,693625
Rubio
0,753728
Rafa
0,783729
Tello
0,823428
Gonzalo
0,873228
José
0,883632
Tito
0,913532
Cabrero
0,913734
Miguel
0,973635
Leal
1,223138
Carlos
1,233037
Del Olmo
1,523655
NomPTGTV
Santos Caballero9572
Ceballos Silva8535
Gómez Navarrete7472
López López7445
Almendros Zafra6336
Piñeiro Crespo6475
García Bestilleiro6413
Jallas Amigo6312
Otero Álvarez6334
Docabo Otero6342
Méndez Núñez6383
Tárraga Sánchez6404
Espiñeira Pello6330
Fernández García5315
Medina Méndez5322
Suárez Betancor5395
González González5390
Fernández González5312
Alonso Rodríguez5283
Iglesias Villanueva5301
Álvarez Pinardo5296
Martínez Omedo5286
Bro Sáez4160
Granda Barros4281
Pérez Alleres4263
Jiménez Moreno4262
Pardo Calvo4251
Del Cerro Grande4264
González Mateu4261
Llorente Carcedo4172
Lejarazu Prieto4264
Arcas González4182
Gómez Ríos4250
De Pintos Francés4231
Álvarez Izquierdo4191
Torre Alonso4293
Ruiz Bada4211
Miragaya López4202
Sánchez Ramos4374
González Cobo4322
López López4282
Romeo Moreno4184
Peña Molina4255
Malagón Elías3211
Gutiérrez Carbó3111
Álvarez García3242
Lesma López3181
Quintana Mendiola3172
Sánchez Moreno3210
Lozano Segado3214
Iturrioz Rosell340
Renales Galindo3201
Zamora Aguilar3141
Gómez Gómez3121
Bernal Moreno3131
Gallo Moreno3232
Figueroa Vázquez3221
Sánchez Maroto3191
Mateu Lahoz3202
Marrero Hernández380
Teixeira Vitienes3201
Díaz Batista3222
Cuesta Ferreiro3100
Arias López3193
Isturiz Latorre3181
Pérez Riverol3222
Gardeazábal Gómez3100
Rebollo López3244
Pérez Montero3230
Hevia Obras3161
Alonso Pinto3243
Ortiz Blanco3132
Segura García3140
Crespo García3214
Gómez Carbajo3166
Felipe Rosón2100
Vázquez Veiga280
Ortiz García2141
Gallardo Martínez2121
Simón del Pino2111
Barea López2160
Torres Clapés2102
Cerezuela Caravaca2132
García Soto2161
Arenal Gómez291
Torralba Jiménez2172
Corredor Pérez2110
García Pulido2101
Martínez Montoro2100
Sánchez-Seco Otero2181
Soriano Martínez291
Fuentes Martín2164
Benjumea Álvarez2130
Barberá Fuentes260
Giménez García270
Lancharro Aranda292
Sáez García2100
Zamora Romero2150
García Castillo292
Barranco Trejo2151
Gálvez Obrero2111
Serrano Corbalán2121
Afonso Suárez2172
Megía Dávila2133
Calvo Franco260
Jaso Delgado150
Santana Ponce171
Peregrín Pérez1111
Bernabé García120
Perdigones Pacheco140
Pereñíguez Pérez100
Del Río Ayete141
Armero Conde171
Hermosilla Alaña160
Gols:
828
Gols Per Partit:
2,18
Targetes Grogues:
2288
Targetes Grogues Per Partit:
6,02
Expulsions:
202
Expulsions Per Partit:
0,53
Estrangers:
31
Percentatge Estrangers:
5,98
Victòries locals:
165
Victòries visitants:
113
Empats:
102
Màxima victòria local:
6-1 Zamora-Conquense
Màxima victòria visitant:
1-5 Burgos CF-Conquense
Millor ratxa guanyadora:
Real Madrid B: 6 Partits (Jornades 1-6)
Pitjor ratxa perdedora:
Tomelloso: 6 Partits (Jornades 15-20)
Millor ratxa no perdent:
Burgos CF: 16 Partits (Jornades 12-27)
Pitjor ratxa no guanyant:
Rayo Majadahonda: 23 Partits (Jornades 1-23)
Progrés
Matriu
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error