Temporada 1999-00 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
28/08/1999
Talavera
Jerez
Cádiz
Águilas
Coria
Dos Hermanas
29/08/1999
Sevilla B
Jaén
Cacereño
Granada
Guadix
Manchego
Motril
Xerez
Écija
Poli Almería
Melilla
Betis B
Balompédica Linense
Ceuta
05/09/1999
Poli Almería
Cádiz
Betis B
Coria
Granada
Melilla
Jaén
Talavera
Xerez
Écija
Jerez
Guadix
Ceuta
Sevilla B
Águilas
Balompédica Linense
Manchego
Cacereño
Dos Hermanas
Motril
11/09/1999
Sevilla B
Águilas
Coria
Granada
12/09/1999
Cádiz
Xerez
Melilla
Manchego
Motril
Betis B
Jerez
Jaén
Balompédica Linense
Poli Almería
Écija
Dos Hermanas
Talavera
Ceuta
Guadix
Cacereño
19/09/1999
Dos Hermanas
Cádiz
Granada
Motril
Jaén
Guadix
Xerez
Balompédica Linense
Poli Almería
Sevilla B
Ceuta
Jerez
Cacereño
Melilla
Manchego
Coria
Betis B
Écija
Águilas
Talavera
25/09/1999
Sevilla B
Xerez
26/09/1999
Jaén
Ceuta
Talavera
Poli Almería
Cádiz
Betis B
Écija
Granada
Guadix
Melilla
Motril
Manchego
Coria
Cacereño
Balompédica Linense
Dos Hermanas
Jerez
Águilas
03/10/1999
Águilas
Jaén
Xerez
Talavera
Cacereño
Motril
Poli Almería
Jerez
Melilla
Coria
Granada
Cádiz
Manchego
Écija
Ceuta
Guadix
Betis B
Balompédica Linense
Dos Hermanas
Sevilla B
09/10/1999
Cádiz
Manchego
Ceuta
Águilas
10/10/1999
Jaén
Poli Almería
Jerez
Xerez
Sevilla B
Betis B
Motril
Melilla
Balompédica Linense
Granada
Guadix
Coria
Écija
Cacereño
Talavera
Dos Hermanas
12/10/1999
Poli Almería
Ceuta
13/10/1999
Xerez
Jaén
Cacereño
Cádiz
Betis B
Talavera
Águilas
Guadix
Manchego
Balompédica Linense
Melilla
Écija
Dos Hermanas
Jerez
Coria
Motril
14/10/1999
Granada
Sevilla B
17/10/1999
Jaén
Dos Hermanas
Ceuta
Xerez
Talavera
Granada
Águilas
Poli Almería
Sevilla B
Manchego
Cádiz
Melilla
Guadix
Motril
Balompédica Linense
Cacereño
Jerez
Betis B
Écija
Coria
24/10/1999
Betis B
Jaén
Poli Almería
Guadix
Granada
Jerez
Xerez
Águilas
Melilla
Balompédica Linense
Manchego
Talavera
Cacereño
Sevilla B
Motril
Écija
10/11/1999
Dos Hermanas
Ceuta
18/11/1999
Coria
Cádiz
29/10/1999
Poli Almería
Xerez
31/10/1999
Jaén
Granada
Cádiz
Motril
Ceuta
Betis B
Sevilla B
Melilla
Talavera
Cacereño
Jerez
Manchego
Balompédica Linense
Coria
Águilas
Dos Hermanas
Guadix
Écija
05/11/1999
Coria
Sevilla B
06/11/1999
Dos Hermanas
Poli Almería
07/11/1999
Manchego
Jaén
Xerez
Guadix
Écija
Cádiz
Granada
Ceuta
Cacereño
Jerez
Melilla
Talavera
Motril
Balompédica Linense
Betis B
Águilas
12/11/1999
Guadix
Cádiz
14/11/1999
Jaén
Cacereño
Jerez
Melilla
Sevilla B
Motril
Poli Almería
Betis B
Talavera
Coria
Ceuta
Manchego
Balompédica Linense
Écija
Xerez
Dos Hermanas
Águilas
Granada
19/11/1999
Granada
Poli Almería
21/11/1999
Cádiz
Balompédica Linense
Manchego
Águilas
Cacereño
Ceuta
Motril
Talavera
Coria
Jerez
Melilla
Jaén
Écija
Sevilla B
Dos Hermanas
Guadix
Betis B
Xerez
26/11/1999
Xerez
Granada
28/11/1999
Ceuta
Melilla
Sevilla B
Cádiz
Águilas
Cacereño
Jaén
Coria
Poli Almería
Manchego
Jerez
Motril
Guadix
Balompédica Linense
Dos Hermanas
Betis B
Talavera
Écija
03/12/1999
Motril
Jaén
05/12/1999
Manchego
Xerez
Cádiz
Talavera
Granada
Dos Hermanas
Balompédica Linense
Sevilla B
Coria
Ceuta
Betis B
Guadix
Melilla
Águilas
Cacereño
Poli Almería
Écija
Jerez
10/12/1999
Betis B
Granada
12/12/1999
Xerez
Cacereño
Jerez
Cádiz
Guadix
Sevilla B
Ceuta
Motril
Dos Hermanas
Manchego
Poli Almería
Melilla
Jaén
Écija
Águilas
Coria
Talavera
Balompédica Linense
17/12/1999
Cádiz
Jaén
18/12/1999
Melilla
Xerez
19/12/1999
Guadix
Granada
Coria
Poli Almería
Manchego
Betis B
Balompédica Linense
Jerez
Sevilla B
Talavera
Écija
Ceuta
Motril
Águilas
Cacereño
Dos Hermanas
04/01/2000
Ceuta
Cádiz
Talavera
Guadix
05/01/2000
Granada
Manchego
Poli Almería
Motril
Jaén
Balompédica Linense
Dos Hermanas
Melilla
Betis B
Cacereño
Jerez
Sevilla B
06/01/2000
Águilas
Écija
Xerez
Coria
09/01/2000
Dos Hermanas
Coria
Betis B
Melilla
Águilas
Cádiz
Granada
Cacereño
Jaén
Sevilla B
Manchego
Guadix
Xerez
Motril
Jerez
Talavera
Poli Almería
Écija
Ceuta
Balompédica Linense
14/01/2000
Motril
Dos Hermanas
16/01/2000
Écija
Xerez
Sevilla B
Ceuta
Talavera
Jaén
Guadix
Jerez
Melilla
Granada
Coria
Betis B
Cacereño
Manchego
09/02/2000
Balompédica Linense
Águilas
16/02/2000
Cádiz
Poli Almería
21/01/2000
Granada
Coria
23/01/2000
Xerez
Cádiz
Jaén
Jerez
Poli Almería
Balompédica Linense
Dos Hermanas
Écija
Cacereño
Guadix
Ceuta
Talavera
Manchego
Melilla
Águilas
Sevilla B
Betis B
Motril
28/01/2000
Cádiz
Dos Hermanas
30/01/2000
Balompédica Linense
Xerez
Motril
Granada
Sevilla B
Poli Almería
Jerez
Ceuta
Melilla
Cacereño
Guadix
Jaén
Talavera
Águilas
Écija
Betis B
Coria
Manchego
04/02/2000
Xerez
Sevilla B
06/02/2000
Betis B
Cádiz
Dos Hermanas
Balompédica Linense
Melilla
Guadix
Manchego
Motril
Poli Almería
Talavera
Ceuta
Jaén
Águilas
Jerez
Cacereño
Coria
Granada
Écija
11/02/2000
Cádiz
Granada
13/02/2000
Talavera
Xerez
Guadix
Ceuta
Jaén
Águilas
Sevilla B
Dos Hermanas
Coria
Melilla
Jerez
Poli Almería
Écija
Manchego
Balompédica Linense
Betis B
Motril
Cacereño
18/02/2000
Granada
Balompédica Linense
20/02/2000
Poli Almería
Jaén
Xerez
Jerez
Cacereño
Écija
Manchego
Cádiz
Melilla
Motril
Águilas
Ceuta
Dos Hermanas
Talavera
Betis B
Sevilla B
Coria
Guadix
25/02/2000
Sevilla B
Granada
26/02/2000
Jaén
Xerez
27/02/2000
Cádiz
Cacereño
Ceuta
Poli Almería
Talavera
Betis B
Motril
Coria
Jerez
Dos Hermanas
Balompédica Linense
Manchego
Écija
Melilla
Guadix
Águilas
03/03/2000
Dos Hermanas
Jaén
04/03/2000
Coria
Écija
05/03/2000
Xerez
Ceuta
Granada
Talavera
Melilla
Cádiz
Motril
Guadix
Poli Almería
Águilas
Cacereño
Balompédica Linense
Betis B
Jerez
Manchego
Sevilla B
10/03/2000
Jaén
Betis B
11/03/2000
Cádiz
Coria
Écija
Motril
12/03/2000
Jerez
Granada
Ceuta
Dos Hermanas
Águilas
Xerez
Sevilla B
Cacereño
Balompédica Linense
Melilla
Guadix
Poli Almería
Talavera
Manchego
17/03/2000
Xerez
Poli Almería
18/03/2000
Écija
Guadix
19/03/2000
Granada
Jaén
Melilla
Sevilla B
Betis B
Ceuta
Manchego
Jerez
Dos Hermanas
Águilas
Motril
Cádiz
Coria
Balompédica Linense
Cacereño
Talavera
24/03/2000
Guadix
Xerez
26/03/2000
Ceuta
Granada
Jaén
Manchego
Poli Almería
Dos Hermanas
Águilas
Betis B
Talavera
Melilla
Sevilla B
Coria
Cádiz
Écija
Balompédica Linense
Motril
Jerez
Cacereño
31/03/2000
Cádiz
Guadix
01/04/2000
Écija
Balompédica Linense
Dos Hermanas
Xerez
02/04/2000
Granada
Águilas
Manchego
Ceuta
Melilla
Jerez
Coria
Talavera
Cacereño
Jaén
Motril
Sevilla B
26/04/2000
Betis B
Poli Almería
07/04/2000
Poli Almería
Granada
08/04/2000
Xerez
Betis B
09/04/2000
Jaén
Melilla
Ceuta
Cacereño
Balompédica Linense
Cádiz
Sevilla B
Écija
Guadix
Dos Hermanas
Talavera
Motril
Jerez
Coria
Águilas
Manchego
14/04/2000
Granada
Xerez
15/04/2000
Motril
Jerez
Écija
Talavera
Cádiz
Sevilla B
16/04/2000
Melilla
Ceuta
Coria
Jaén
Balompédica Linense
Guadix
Betis B
Dos Hermanas
Cacereño
Águilas
Manchego
Poli Almería
22/04/2000
Dos Hermanas
Granada
Jerez
Écija
23/04/2000
Xerez
Manchego
Ceuta
Coria
Jaén
Motril
Águilas
Melilla
Poli Almería
Cacereño
Talavera
Cádiz
Guadix
Betis B
Sevilla B
Balompédica Linense
29/04/2000
Écija
Jaén
Cacereño
Xerez
30/04/2000
Granada
Betis B
Motril
Ceuta
Melilla
Poli Almería
Cádiz
Jerez
Coria
Águilas
Manchego
Dos Hermanas
Sevilla B
Guadix
Balompédica Linense
Talavera
05/05/2000
Jaén
Cádiz
06/05/2000
Ceuta
Écija
07/05/2000
Poli Almería
Coria
Granada
Guadix
Águilas
Motril
Talavera
Sevilla B
Jerez
Balompédica Linense
Betis B
Manchego
Xerez
Melilla
Dos Hermanas
Cacereño
14/05/2000
Balompédica Linense
Jaén
Motril
Poli Almería
Manchego
Granada
Melilla
Dos Hermanas
Écija
Águilas
Coria
Xerez
Cádiz
Ceuta
Sevilla B
Jerez
Cacereño
Betis B
Guadix
Talavera
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Granada73382110754281048
2Ceuta733820135542711714
3Xerez69382099543311614
4Jaén643817138523112510
5Poli Almería633818911484010912
6Dos Hermanas5938141774030997
7Guadix5738151211574610612
8Balompédica Linense56381317836311049
9Melilla55381413114433937
10Motril533815815504411512
11Manchego4938111611414110310
12Cádiz4538101513232711013
13Jerez4438111116404711110
14Écija4438111116294012820
15Coria433812719295111510
16Talavera393891217405512212
17Betis B393881515375610710
18Cacereño38389111829451058
19Sevilla B293851419315211110
20Águilas27386923265712119
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Thierry
17
Puli
16
Ismael
14
Guerrero
13
Rubén Blaya
12
Pedro
12
Miguélez
12
Toni
12
Fali Montes
11
Pineda
11
Nacho Sierra
11
Moreno
11
Rueda
10
Bomba
10
Paulino
10
 NomDem GroguesClub
Edu Serrano
17
Pellicer
17
Roberto
17
Manuel Ángel
17
Noria
16
Rico
14
Montero
14
Antonio
14
Espínola
13
Lauri
13
Fabián
13
Jorge
13
Morán
13
Sastre
13
Cuevas
13
 NomDem CoefClubPJGols
Álex
0,653221
González
0,713223
Notario
0,723727
Luque
0,753325
Gaitán
0,752922
Yepes
0,793427
Viña
0,913431
De Navas
1,023738
Mingote
1,053436
Tete
1,133034
Burgos
1,173440
Illanes
1,213239
Manolo
1,333040
Doblas
1,43042
Gols:
814
Gols Per Partit:
2,14
Targetes Grogues:
2221
Targetes Grogues Per Partit:
5,84
Expulsions:
227
Expulsions Per Partit:
0,6
Estrangers:
52
Percentatge Estrangers:
10
Victòries locals:
160
Victòries visitants:
99
Empats:
121
Màxima victòria local:
6-1 Poli Almería-Betis B
Màxima victòria visitant:
1-6 Talavera-Manchego
Millor ratxa guanyadora:
Granada: 6 Partits (Jornades 24-29)
Pitjor ratxa perdedora:
Jerez: 5 Partits (Jornades 32-36)
Millor ratxa no perdent:
Dos Hermanas: 16 Partits (Jornades 13-28)
Pitjor ratxa no guanyant:
Sevilla B: 16 Partits (Jornades 23-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error