Temporada 2002-03 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
31/08/2002
Linares
Jaén
Cádiz
Betis B
01/09/2002
Motril
Écija
Díter Zafra
Málaga B
Ceuta
Extremadura
Moralo
Cacereño
Cartagonova
Mérida UD
Melilla
Ciudad de Murcia
Jerez
Algeciras
Torredonjimeno
Sevilla B
07/09/2002
Sevilla B
Moralo
Extremadura
Motril
08/09/2002
Málaga B
Jerez
Jaén
Díter Zafra
Betis B
Cartagonova
Mérida UD
Melilla
Écija
Torredonjimeno
Algeciras
Cádiz
Cacereño
Linares
Ciudad de Murcia
Ceuta
13/09/2002
Cádiz
Málaga B
15/09/2002
Díter Zafra
Cacereño
Cartagonova
Melilla
Jerez
Jaén
Linares
Sevilla B
Motril
Ciudad de Murcia
Moralo
Écija
Ceuta
Mérida UD
Torredonjimeno
Extremadura
Betis B
Algeciras
20/09/2002
Jaén
Cádiz
22/09/2002
Algeciras
Cartagonova
Cacereño
Jerez
Sevilla B
Díter Zafra
Écija
Linares
Málaga B
Betis B
Mérida UD
Motril
Melilla
Ceuta
Ciudad de Murcia
Torredonjimeno
Extremadura
Moralo
27/09/2002
Linares
Extremadura
28/09/2002
Moralo
Ciudad de Murcia
29/09/2002
Betis B
Jaén
Motril
Melilla
Cádiz
Cacereño
Algeciras
Málaga B
Jerez
Sevilla B
Cartagonova
Ceuta
Díter Zafra
Écija
Torredonjimeno
Mérida UD
04/10/2002
Melilla
Torredonjimeno
Málaga B
Cartagonova
06/10/2002
Jaén
Algeciras
Ciudad de Murcia
Linares
Extremadura
Díter Zafra
Mérida UD
Moralo
Écija
Jerez
Ceuta
Motril
Cacereño
Betis B
07/10/2002
Sevilla B
Cádiz
11/10/2002
Málaga B
Jaén
12/10/2002
Linares
Mérida UD
13/10/2002
Moralo
Melilla
Díter Zafra
Ciudad de Murcia
Jerez
Extremadura
Algeciras
Cacereño
Cartagonova
Motril
Cádiz
Écija
Torredonjimeno
Ceuta
Betis B
Sevilla B
18/10/2002
Ceuta
Moralo
Sevilla B
Algeciras
20/10/2002
Cacereño
Málaga B
Ciudad de Murcia
Jerez
Melilla
Linares
Extremadura
Cádiz
Jaén
Cartagonova
Mérida UD
Díter Zafra
Motril
Torredonjimeno
Écija
Betis B
25/10/2002
Jaén
Cacereño
Málaga B
Sevilla B
27/10/2002
Díter Zafra
Melilla
Betis B
Extremadura
Cádiz
Ciudad de Murcia
Cartagonova
Torredonjimeno
Linares
Ceuta
Jerez
Mérida UD
Algeciras
Écija
Moralo
Motril
01/11/2002
Extremadura
Algeciras
Écija
Málaga B
03/11/2002
Melilla
Jerez
Cacereño
Cartagonova
Mérida UD
Cádiz
Ceuta
Díter Zafra
Ciudad de Murcia
Betis B
Sevilla B
Jaén
Motril
Linares
Torredonjimeno
Moralo
08/11/2002
Cacereño
Sevilla B
Jaén
Écija
10/11/2002
Málaga B
Extremadura
Betis B
Mérida UD
Cádiz
Melilla
Díter Zafra
Motril
Jerez
Ceuta
Algeciras
Ciudad de Murcia
Linares
Torredonjimeno
Cartagonova
Moralo
15/11/2002
Mérida UD
Algeciras
Sevilla B
Cartagonova
17/11/2002
Melilla
Betis B
Extremadura
Jaén
Ceuta
Cádiz
Ciudad de Murcia
Málaga B
Motril
Jerez
Écija
Cacereño
Torredonjimeno
Díter Zafra
Moralo
Linares
22/11/2002
Cartagonova
Linares
Cádiz
Motril
24/11/2002
Betis B
Ceuta
Sevilla B
Écija
Algeciras
Melilla
Málaga B
Mérida UD
Jaén
Ciudad de Murcia
Cacereño
Extremadura
Díter Zafra
Moralo
Jerez
Torredonjimeno
29/11/2002
Extremadura
Sevilla B
Torredonjimeno
Cádiz
01/12/2002
Écija
Cartagonova
Mérida UD
Jaén
Ceuta
Algeciras
Motril
Betis B
Moralo
Jerez
Ciudad de Murcia
Cacereño
Linares
Díter Zafra
Melilla
Málaga B
06/12/2002
Algeciras
Motril
Sevilla B
Ciudad de Murcia
08/12/2002
Écija
Extremadura
Cádiz
Moralo
Betis B
Torredonjimeno
Málaga B
Ceuta
Cacereño
Mérida UD
Jerez
Linares
Jaén
Melilla
09/12/2002
Cartagonova
Díter Zafra
13/12/2002
Moralo
Betis B
Linares
Cádiz
15/12/2002
Melilla
Cacereño
Ciudad de Murcia
Écija
Torredonjimeno
Algeciras
Extremadura
Cartagonova
Mérida UD
Sevilla B
Ceuta
Jaén
Motril
Málaga B
Díter Zafra
Jerez
20/12/2002
Cádiz
Díter Zafra
Jaén
Motril
21/12/2002
Cartagonova
Jerez
Écija
Mérida UD
Extremadura
Ciudad de Murcia
22/12/2002
Betis B
Linares
Cacereño
Ceuta
Sevilla B
Melilla
Algeciras
Moralo
Málaga B
Torredonjimeno
03/01/2003
Melilla
Écija
04/01/2003
Torredonjimeno
Jaén
05/01/2003
Ceuta
Sevilla B
Díter Zafra
Betis B
Jerez
Cádiz
Mérida UD
Extremadura
Moralo
Málaga B
Motril
Cacereño
06/01/2003
Cartagonova
Ciudad de Murcia
27/02/2003
Linares
Algeciras
10/01/2003
Betis B
Jerez
Écija
Ceuta
12/01/2003
Algeciras
Díter Zafra
Extremadura
Melilla
Cádiz
Cartagonova
Jaén
Moralo
Málaga B
Linares
Cacereño
Torredonjimeno
Ciudad de Murcia
Mérida UD
Sevilla B
Motril
17/01/2003
Málaga B
Díter Zafra
Algeciras
Jerez
18/01/2003
Sevilla B
Torredonjimeno
19/01/2003
Mérida UD
Cartagonova
Jaén
Linares
Cacereño
Moralo
Écija
Motril
Ciudad de Murcia
Melilla
Betis B
Cádiz
Extremadura
Ceuta
24/01/2003
Motril
Extremadura
Torredonjimeno
Écija
26/01/2003
Ceuta
Ciudad de Murcia
Moralo
Sevilla B
Cádiz
Algeciras
Díter Zafra
Jaén
Cartagonova
Betis B
Linares
Cacereño
Melilla
Mérida UD
Jerez
Málaga B
31/01/2003
Écija
Moralo
Málaga B
Cádiz
01/02/2003
Melilla
Cartagonova
Cacereño
Díter Zafra
02/02/2003
Extremadura
Torredonjimeno
Jaén
Jerez
Mérida UD
Ceuta
Algeciras
Betis B
Sevilla B
Linares
Ciudad de Murcia
Motril
07/02/2003
Díter Zafra
Sevilla B
Cádiz
Jaén
09/02/2003
Linares
Écija
Moralo
Extremadura
Ceuta
Melilla
Torredonjimeno
Ciudad de Murcia
Jerez
Cacereño
Motril
Mérida UD
Cartagonova
Algeciras
Betis B
Málaga B
14/02/2003
Cacereño
Cádiz
Sevilla B
Jerez
16/02/2003
Jaén
Betis B
Melilla
Motril
Málaga B
Algeciras
Ciudad de Murcia
Moralo
Ceuta
Cartagonova
Extremadura
Linares
Mérida UD
Torredonjimeno
Écija
Díter Zafra
21/02/2003
Algeciras
Jaén
Cádiz
Sevilla B
23/02/2003
Moralo
Mérida UD
Díter Zafra
Extremadura
Betis B
Cacereño
Cartagonova
Málaga B
Linares
Ciudad de Murcia
Motril
Ceuta
Jerez
Écija
Torredonjimeno
Melilla
28/02/2003
Jaén
Málaga B
Écija
Cádiz
02/03/2003
Mérida UD
Linares
Sevilla B
Betis B
Cacereño
Algeciras
Melilla
Moralo
Ceuta
Torredonjimeno
Extremadura
Jerez
Motril
Cartagonova
Ciudad de Murcia
Díter Zafra
07/03/2003
Algeciras
Sevilla B
08/03/2003
Cádiz
Extremadura
09/03/2003
Betis B
Écija
Jerez
Ciudad de Murcia
Málaga B
Cacereño
Díter Zafra
Mérida UD
Cartagonova
Jaén
Moralo
Ceuta
Linares
Melilla
Torredonjimeno
Motril
14/03/2003
Sevilla B
Málaga B
16/03/2003
Ciudad de Murcia
Cádiz
Extremadura
Betis B
Cacereño
Jaén
Mérida UD
Jerez
Melilla
Díter Zafra
Motril
Moralo
Écija
Algeciras
Torredonjimeno
Cartagonova
Ceuta
Linares
21/03/2003
Díter Zafra
Ceuta
Algeciras
Extremadura
23/03/2003
Málaga B
Écija
Jaén
Sevilla B
Cartagonova
Cacereño
Jerez
Melilla
Moralo
Torredonjimeno
Linares
Motril
Cádiz
Mérida UD
Betis B
Ciudad de Murcia
28/03/2003
Écija
Jaén
Sevilla B
Cacereño
30/03/2003
Moralo
Cartagonova
Torredonjimeno
Linares
Melilla
Cádiz
Extremadura
Málaga B
Ceuta
Jerez
Ciudad de Murcia
Algeciras
Mérida UD
Betis B
Motril
Díter Zafra
04/04/2003
Málaga B
Ciudad de Murcia
06/04/2003
Betis B
Melilla
Cacereño
Écija
Jaén
Extremadura
Díter Zafra
Torredonjimeno
Cádiz
Ceuta
Algeciras
Mérida UD
Jerez
Motril
Cartagonova
Sevilla B
Linares
Moralo
11/04/2003
Melilla
Algeciras
Motril
Cádiz
12/04/2003
Linares
Cartagonova
Écija
Sevilla B
Ciudad de Murcia
Jaén
13/04/2003
Mérida UD
Málaga B
Extremadura
Cacereño
Torredonjimeno
Jerez
Moralo
Díter Zafra
Ceuta
Betis B
19/04/2003
Cacereño
Ciudad de Murcia
20/04/2003
Jerez
Moralo
Jaén
Mérida UD
Sevilla B
Extremadura
Cádiz
Torredonjimeno
Málaga B
Melilla
Algeciras
Ceuta
Díter Zafra
Linares
Betis B
Motril
Cartagonova
Écija
25/04/2003
Moralo
Cádiz
Motril
Algeciras
26/04/2003
Díter Zafra
Cartagonova
Ciudad de Murcia
Sevilla B
27/04/2003
Mérida UD
Cacereño
Extremadura
Écija
Melilla
Jaén
Ceuta
Málaga B
Torredonjimeno
Betis B
Linares
Jerez
01/05/2003
Sevilla B
Mérida UD
Betis B
Moralo
Cacereño
Melilla
Cartagonova
Extremadura
Écija
Ciudad de Murcia
Cádiz
Linares
Málaga B
Motril
Algeciras
Torredonjimeno
Jaén
Ceuta
Jerez
Díter Zafra
04/05/2003
Torredonjimeno
Málaga B
Moralo
Algeciras
Jerez
Cartagonova
Motril
Jaén
Melilla
Sevilla B
Mérida UD
Écija
Ceuta
Cacereño
Díter Zafra
Cádiz
Ciudad de Murcia
Extremadura
Linares
Betis B
09/05/2003
Sevilla B
Ceuta
11/05/2003
Algeciras
Linares
Ciudad de Murcia
Cartagonova
Cádiz
Jerez
Extremadura
Mérida UD
Cacereño
Motril
Betis B
Díter Zafra
Málaga B
Moralo
Écija
Melilla
Jaén
Torredonjimeno
18/05/2003
Melilla
Extremadura
Linares
Málaga B
Cartagonova
Cádiz
Jerez
Betis B
Díter Zafra
Algeciras
Ceuta
Écija
Mérida UD
Ciudad de Murcia
Motril
Sevilla B
Moralo
Jaén
Torredonjimeno
Cacereño
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Algeciras723819154462211511
2Málaga B7038201085028868
3Ciudad de Murcia68381911852251026
4Cádiz6838191185732986
5Extremadura653818119523610511
6Cacereño6238171110584212111
7Ceuta6038161210433810414
8Écija533814111344451177
9Jerez48381115123026817
10Sevilla B4838111512343910710
11Cartagonova4738111413303115315
12Jaén4638111314434510816
13Mérida UD4638121016323911414
14Melilla4638111314314210510
15Betis B4538111215444510717
16Linares443810141431391297
17Díter Zafra433891613323912917
18Moralo373891019305611312
19Torredonjimeno283861022336211413
20Motril223841024327312213
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Geijo
16
Fran Nogueira
16
Cobos
14
Nacho Garrido
14
Maldonado
13
Juan Ignacio
12
Palacios
11
Ortiz
10
Navarrete
10
Raúl García
10
Enrique
10
Huegun
10
Guede
10
Aguilar
9
Pavoni
9
 NomDem GroguesClub
Mariano Hoyas
18
Juanma
16
Bezares
15
Sanromán
15
Tártara
15
Edu Serrano
14
Samuel
14
Cobos
14
Currás
14
Garrido
13
Mariano
13
Cañizares
13
Juanma
12
Rubén Pazos
12
Zabala
12
Gols:
804
Gols Per Partit:
2,12
Targetes Grogues:
2230
Targetes Grogues Per Partit:
5,87
Expulsions:
225
Expulsions Per Partit:
0,59
Estrangers:
67
Percentatge Estrangers:
11,88
Victòries locals:
169
Victòries visitants:
89
Empats:
122
Màxima victòria local:
5-0 Málaga B-Moralo
Màxima victòria visitant:
0-5 Málaga B-Algeciras
Millor ratxa guanyadora:
Málaga B: 6 Partits (Jornades 33-38)
Pitjor ratxa perdedora:
Motril: 8 Partits (Jornades 15-22)
Millor ratxa no perdent:
Ciudad de Murcia: 18 Partits (Jornades 20-37)
Pitjor ratxa no guanyant:
Torredonjimeno: 14 Partits (Jornades 25-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error