Temporada 2000-01 2ª Divisió B Grup III

Resultats
01/09/2000
Burriana
Benidorm
03/09/2000
L'Hospitalet
Gramenet
Gandia
Premià
Hércules
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Cartagonova
Mallorca B
Conquense
Alzira
Terrassa
Mataró
Barcelona B
Novelda
Figueres
Castellón
Sabadell
09/09/2000
Barcelona B
Hércules
10/09/2000
Figueres
Castellón
Gramenet
Alzira
Espanyol B
Burriana
Cartagonova
L'Hospitalet
Conquense
Gandia
Benidorm
Gimnàstic de Tarragona
Premià
Novelda
11/09/2000
Sabadell
Mataró
Terrassa
Mallorca B
15/09/2000
Hércules
Sabadell
16/09/2000
Espanyol B
Barcelona B
17/09/2000
L'Hospitalet
Benidorm
Novelda
Conquense
Gandia
Terrassa
Mallorca B
Gramenet
Mataró
Figueres
Alzira
Cartagonova
Castellón
Premià
Burriana
Gimnàstic de Tarragona
22/09/2000
Benidorm
Alzira
23/09/2000
Barcelona B
Burriana
24/09/2000
Gramenet
Gandia
Terrassa
Novelda
Premià
Mataró
Conquense
Castellón
Cartagonova
Mallorca B
Figueres
Hércules
Sabadell
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
L'Hospitalet
30/09/2000
Barcelona B
Sabadell
Novelda
Gramenet
01/10/2000
Mataró
Conquense
Castellón
Terrassa
Hércules
Premià
Burriana
L'Hospitalet
Espanyol B
Figueres
Alzira
Gimnàstic de Tarragona
Mallorca B
Benidorm
Gandia
Cartagonova
07/10/2000
Benidorm
Gandia
08/10/2000
L'Hospitalet
Alzira
Terrassa
Mataró
Sabadell
Burriana
Figueres
Barcelona B
Cartagonova
Novelda
Gimnàstic de Tarragona
Mallorca B
Premià
Espanyol B
Conquense
Hércules
Gramenet
Castellón
12/10/2000
Barcelona B
Premià
Espanyol B
Conquense
Sabadell
Figueres
Hércules
Terrassa
Novelda
Benidorm
Mataró
Gramenet
Castellón
Cartagonova
Gandia
Gimnàstic de Tarragona
Burriana
Alzira
Mallorca B
L'Hospitalet
15/10/2000
Gimnàstic de Tarragona
Novelda
L'Hospitalet
Gandia
Premià
Sabadell
Alzira
Mallorca B
Conquense
Barcelona B
Benidorm
Castellón
Terrassa
Espanyol B
Cartagonova
Mataró
Figueres
Burriana
Gramenet
Hércules
21/10/2000
Gandia
Alzira
Barcelona B
Terrassa
22/10/2000
Figueres
Premià
Sabadell
Conquense
Burriana
Mallorca B
Espanyol B
Gramenet
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
Novelda
L'Hospitalet
Mataró
Benidorm
Hércules
Cartagonova
28/10/2000
Gramenet
Barcelona B
Alzira
Novelda
Benidorm
Hércules
Mallorca B
Gandia
29/10/2000
Cartagonova
Espanyol B
L'Hospitalet
Castellón
Terrassa
Sabadell
Conquense
Figueres
Premià
Burriana
Gimnàstic de Tarragona
Mataró
01/11/2000
Sabadell
Gramenet
Novelda
Mallorca B
Barcelona B
Cartagonova
Figueres
Terrassa
Hércules
Gimnàstic de Tarragona
Premià
Conquense
Espanyol B
Benidorm
Mataró
L'Hospitalet
Burriana
Gandia
Castellón
Alzira
04/11/2000
Gandia
Novelda
Gimnàstic de Tarragona
Espanyol B
05/11/2000
Benidorm
Barcelona B
Gramenet
Figueres
Mallorca B
Castellón
Terrassa
Premià
L'Hospitalet
Hércules
Cartagonova
Sabadell
Conquense
Burriana
Alzira
Mataró
11/11/2000
Castellón
Gandia
Barcelona B
Gimnàstic de Tarragona
12/11/2000
Premià
Gramenet
Espanyol B
L'Hospitalet
Burriana
Novelda
Sabadell
Benidorm
Mataró
Mallorca B
Figueres
Cartagonova
Conquense
Terrassa
Hércules
Alzira
18/11/2000
Novelda
Castellón
19/11/2000
Gimnàstic de Tarragona
Sabadell
Cartagonova
Premià
L'Hospitalet
Barcelona B
Gramenet
Conquense
Benidorm
Figueres
Mallorca B
Hércules
Terrassa
Burriana
Alzira
Espanyol B
Gandia
Mataró
25/11/2000
Barcelona B
Alzira
Burriana
Castellón
26/11/2000
Espanyol B
Mallorca B
Conquense
Cartagonova
Figueres
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
Gramenet
Mataró
Novelda
Premià
Benidorm
Sabadell
L'Hospitalet
Hércules
Gandia
01/12/2000
Mallorca B
Barcelona B
02/12/2000
L'Hospitalet
Figueres
Gandia
Espanyol B
Gramenet
Burriana
03/12/2000
Gimnàstic de Tarragona
Premià
Novelda
Hércules
Alzira
Sabadell
Cartagonova
Terrassa
Benidorm
Conquense
Castellón
Mataró
06/12/2000
Gramenet
Cartagonova
Sabadell
Mallorca B
Barcelona B
Gandia
Hércules
Castellón
Espanyol B
Novelda
Burriana
Mataró
Terrassa
Benidorm
Premià
L'Hospitalet
Conquense
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Alzira
09/12/2000
Benidorm
Gramenet
Gandia
Sabadell
10/12/2000
Burriana
Cartagonova
L'Hospitalet
Conquense
Castellón
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
Novelda
Barcelona B
Alzira
Premià
Mallorca B
Figueres
Mataró
Hércules
15/12/2000
Cartagonova
Benidorm
16/12/2000
Barcelona B
Castellón
17/12/2000
Espanyol B
Mataró
Gramenet
Gimnàstic de Tarragona
Sabadell
Novelda
Conquense
Alzira
Terrassa
L'Hospitalet
Figueres
Gandia
Premià
Mallorca B
Hércules
Burriana
05/01/2001
Sabadell
Castellón
06/01/2001
Gramenet
L'Hospitalet
Benidorm
Burriana
07/01/2001
Terrassa
Alzira
Barcelona B
Mataró
Conquense
Mallorca B
Premià
Gandia
Espanyol B
Hércules
Cartagonova
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Novelda
12/01/2001
Novelda
Premià
13/01/2001
Alzira
Gramenet
14/01/2001
Mallorca B
Terrassa
L'Hospitalet
Cartagonova
Burriana
Espanyol B
Castellón
Figueres
Mataró
Sabadell
Gandia
Conquense
Gimnàstic de Tarragona
Benidorm
Hércules
Barcelona B
19/01/2001
Terrassa
Gandia
20/01/2001
Barcelona B
Espanyol B
21/01/2001
Premià
Castellón
Gramenet
Mallorca B
Cartagonova
Alzira
Benidorm
L'Hospitalet
Sabadell
Hércules
Figueres
Mataró
Conquense
Novelda
Gimnàstic de Tarragona
Burriana
26/01/2001
Hércules
Figueres
27/01/2001
Alzira
Benidorm
Mataró
Premià
28/01/2001
Mallorca B
Cartagonova
Espanyol B
Sabadell
Burriana
Barcelona B
Gandia
Gramenet
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Novelda
Terrassa
Castellón
Conquense
02/02/2001
Conquense
Mataró
03/02/2001
Figueres
Espanyol B
04/02/2001
L'Hospitalet
Burriana
Gramenet
Novelda
Sabadell
Barcelona B
Terrassa
Castellón
Benidorm
Mallorca B
Cartagonova
Gandia
Premià
Hércules
Gimnàstic de Tarragona
Alzira
09/02/2001
Castellón
Gramenet
10/02/2001
Barcelona B
Figueres
Gandia
Benidorm
11/02/2001
Espanyol B
Premià
Mallorca B
Gimnàstic de Tarragona
Alzira
L'Hospitalet
Hércules
Conquense
Burriana
Sabadell
Mataró
Terrassa
Novelda
Cartagonova
16/02/2001
Gimnàstic de Tarragona
Gandia
17/02/2001
Premià
Barcelona B
Alzira
Burriana
18/02/2001
Figueres
Sabadell
Gramenet
Mataró
Terrassa
Hércules
Benidorm
Novelda
L'Hospitalet
Mallorca B
Cartagonova
Castellón
Conquense
Espanyol B
23/02/2001
Gandia
L'Hospitalet
24/02/2001
Burriana
Figueres
25/02/2001
Espanyol B
Terrassa
Mallorca B
Alzira
Novelda
Gimnàstic de Tarragona
Barcelona B
Conquense
Hércules
Gramenet
Castellón
Benidorm
Sabadell
Premià
Mataró
Cartagonova
02/03/2001
L'Hospitalet
Novelda
03/03/2001
Gramenet
Espanyol B
Alzira
Gandia
04/03/2001
Premià
Figueres
Conquense
Sabadell
Terrassa
Barcelona B
Gimnàstic de Tarragona
Castellón
Mallorca B
Burriana
Cartagonova
Hércules
Benidorm
Mataró
09/03/2001
Espanyol B
Cartagonova
10/03/2001
Burriana
Premià
Barcelona B
Gramenet
11/03/2001
Gandia
Mallorca B
Sabadell
Terrassa
Novelda
Alzira
Figueres
Conquense
Castellón
L'Hospitalet
Hércules
Benidorm
Mataró
Gimnàstic de Tarragona
16/03/2001
Gimnàstic de Tarragona
Hércules
17/03/2001
Terrassa
Figueres
Gandia
Burriana
Alzira
Castellón
18/03/2001
Mallorca B
Novelda
Gramenet
Sabadell
Benidorm
Espanyol B
L'Hospitalet
Mataró
Cartagonova
Barcelona B
Conquense
Premià
23/03/2001
Burriana
Conquense
24/03/2001
Novelda
Gandia
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Castellón
Mallorca B
25/03/2001
Hércules
L'Hospitalet
Figueres
Gramenet
Premià
Terrassa
Sabadell
Cartagonova
Barcelona B
Benidorm
Mataró
Alzira
30/03/2001
Cartagonova
Figueres
31/03/2001
Alzira
Hércules
Gramenet
Premià
01/04/2001
Mallorca B
Mataró
L'Hospitalet
Espanyol B
Benidorm
Sabadell
Novelda
Burriana
Gandia
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
Barcelona B
Terrassa
Conquense
06/04/2001
Conquense
Gramenet
07/04/2001
Castellón
Novelda
Barcelona B
L'Hospitalet
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
08/04/2001
Espanyol B
Alzira
Hércules
Mallorca B
Premià
Cartagonova
Burriana
Terrassa
Figueres
Benidorm
Mataró
Gandia
12/04/2001
Castellón
Burriana
14/04/2001
Gandia
Hércules
Benidorm
Premià
L'Hospitalet
Sabadell
Alzira
Barcelona B
15/04/2001
Mallorca B
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Novelda
Mataró
Cartagonova
Conquense
16/04/2001
Gramenet
Terrassa
20/04/2001
Sabadell
Alzira
21/04/2001
Burriana
Gramenet
Hércules
Novelda
22/04/2001
Espanyol B
Gandia
Figueres
L'Hospitalet
Mataró
Castellón
Barcelona B
Mallorca B
Premià
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
Cartagonova
Conquense
Benidorm
27/04/2001
Mallorca B
Sabadell
28/04/2001
Castellón
Hércules
Benidorm
Terrassa
29/04/2001
L'Hospitalet
Premià
Cartagonova
Gramenet
Gandia
Barcelona B
Novelda
Espanyol B
Alzira
Figueres
Gimnàstic de Tarragona
Conquense
Mataró
Burriana
05/05/2001
Espanyol B
Castellón
06/05/2001
Barcelona B
Novelda
Hércules
Mataró
Gramenet
Benidorm
Terrassa
Gimnàstic de Tarragona
Cartagonova
Burriana
Conquense
L'Hospitalet
Figueres
Mallorca B
Sabadell
Gandia
Premià
Alzira
13/05/2001
Castellón
Barcelona B
Gandia
Figueres
Novelda
Sabadell
Burriana
Hércules
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Benidorm
Cartagonova
Mataró
Espanyol B
Alzira
Conquense
L'Hospitalet
Terrassa
Mallorca B
Premià
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Gramenet69382099533111711
2Gimnàstic de Tarragona68381911852301029
3Sabadell66381812851301157
4Espanyol B64381971257341178
5Novelda64381713857401026
6L'Hospitalet63381891173451008
7Mallorca B623817111063449711
8Figueres5638168145547974
9Barcelona B56381751653459312
10Castellón5438141212403911920
11Hércules523814101444449810
12Terrassa4838121214484112812
13Cartagonova4638121016354911813
14Benidorm4438111116374613711
15Mataró4338127194166929
16Conquense433811101726491318
17Burriana403891316274814314
18Alzira403812422295012010
19Gandia383891118314612712
20Premià263851122297712612
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Castillejo
21
Diego Torres
19
Güiza
19
Keko
17
Monty
17
Perera
14
Pacheco
14
Arnal
13
Borge
12
Morante
12
Juanmi
11
Ávila
11
Juli
11
Javi García
10
Molist
9
 NomDem GroguesClub
Garrido
17
Salas
16
Vicente Roberto
16
Casado
15
Pascual
15
Raúl Pérez
14
Pep Pagès
14
Mariano
14
Nicolau
14
Manolo García
14
Manolo Jiménez
14
Miguel Ángel
14
Zautua
13
Raset
13
Juan Navarro
13
NomPTGTV
Torres Clapés10525
Peña Molina10611
Ayza Gámez10644
Campos Andreu9545
De Diego Pagola9423
Armenta Fernández9360
Mensuro Miguel8395
Gil García8472
Martínez Terrén8527
Roche Ferrer8558
Lizondo Cortés8522
Doménech Ceballos8454
García Carreras8376
Villanueva Angulo7341
Pereñíguez Pérez6312
Gutiérrez Carbó6417
Santana Cárdenes6251
Martínez Franco6330
Herráez Prieto6425
Esquerdo Rodríguez6351
Crespo García6362
Clos Gómez6336
Melchor Ibáñez6391
Pardo del Burgo5435
Gálvez Obrero5292
Sánchez Ramos5427
Amilburu Santamaría5271
Martín Carballo5353
Díaz Batista5301
Gutiérrez González5382
Méndez Caballero5266
Suárez Betancor5379
Arca Vázquez5361
García Pulido5456
Afonso Suárez5271
Dueñas Rodríguez5353
Rebollo Soto4242
García Rubio4181
Fernández Borbalán4221
Lozano Segado4210
Castillo Estévez4265
Segura García4243
Hernández Rodríguez4141
Soto Miranda4112
Gómez Gómez4224
Armero Conde4192
Serrano Corbalán4272
Caballero Herreros4313
Gallardo Martínez4241
Sáez García4174
Pérez Riverol4263
García Soto3120
Tárraga Sánchez3192
Aguirre Huerga3160
Pérez Montero3210
Martínez Montoro3281
Cerezuela Caravaca3243
Martínez Poblet3260
López López3185
González Segura3220
García Mollá3171
Ortiz Blanco3135
Cuesta Ferreiro3180
De Matos Sánchez281
Torralba Jiménez2204
Pardo Calvo2143
Megía Dávila2132
Sánchez Maroto250
De Pintos Francés2120
Bro Sáez2100
Hevia Obras2121
Velasco Carballo2150
Gil Oteiza270
Peregrín Pérez2161
Carreño Santos2120
Jaso Delgado2124
Pérez Taboada2144
Del Cerro Grande2151
Ramírez Morales2111
Orueta Ibarrola2184
Gutiérrez Roldán181
Gauna Rodríguez140
Gardeazábal Gómez150
Sánchez Moreno190
Abaurrea Ostiz150
Rico Íñiguez1101
Romeo Moreno181
Matoso Aguilar182
Ontanaya López150
García Domínguez110
Azpiroz Ibarzabal170
Gols:
901
Gols Per Partit:
2,37
Targetes Grogues:
2279
Targetes Grogues Per Partit:
6
Expulsions:
207
Expulsions Per Partit:
0,54
Estrangers:
41
Percentatge Estrangers:
7,68
Victòries locals:
180
Victòries visitants:
102
Empats:
98
Màxima victòria local:
8-1 L'Hospitalet-Benidorm
Màxima victòria visitant:
1-5 L'Hospitalet-Terrassa
Millor ratxa guanyadora:
Gramenet: 6 Partits (Jornades 13-18)
Pitjor ratxa perdedora:
Premià: 5 Partits (Jornades 18-22)
Millor ratxa no perdent:
Gimnàstic de Tarragona: 10 Partits (Jornades 29-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Benidorm: 11 Partits (Jornades 1-11)
Progrés
Matriu
Última actualització: 21/11/2017
Notificar error