Temporada 2008-09 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
30/08/2008
Guadalajara
UD Marbella
31/08/2008
Linares
Ceuta
Granada 74
Betis B
Melilla
Puertollano
Roquetas
Cádiz
Balompédica Linense
Poli Ejido
San Fernando
Lucena
Écija
Jaén
Racing Portuense
Antequera
Conquense
Granada
06/09/2008
Puertollano
Linares
Jaén
Balompédica Linense
07/09/2008
Betis B
Racing Portuense
Lucena
Melilla
Cádiz
Granada 74
Poli Ejido
Guadalajara
UD Marbella
Roquetas
Ceuta
Écija
Antequera
Conquense
Granada
San Fernando
13/09/2008
Racing Portuense
Cádiz
Roquetas
Poli Ejido
Guadalajara
Jaén
14/09/2008
Linares
Lucena
Melilla
Granada
Conquense
Betis B
Granada 74
UD Marbella
Ceuta
Puertollano
San Fernando
Antequera
Écija
Balompédica Linense
20/09/2008
Granada
Linares
UD Marbella
Racing Portuense
Poli Ejido
Granada 74
Jaén
Roquetas
21/09/2008
Betis B
San Fernando
Antequera
Melilla
Lucena
Ceuta
Balompédica Linense
Guadalajara
Puertollano
Écija
Cádiz
Conquense
24/09/2008
Granada 74
Jaén
Puertollano
Lucena
Roquetas
Balompédica Linense
Conquense
UD Marbella
Linares
Antequera
San Fernando
Cádiz
Racing Portuense
Poli Ejido
Écija
Guadalajara
Ceuta
Granada
Melilla
Betis B
28/09/2008
Betis B
Linares
Cádiz
Melilla
Granada
Puertollano
Lucena
Écija
Antequera
Ceuta
UD Marbella
San Fernando
Jaén
Racing Portuense
Guadalajara
Roquetas
Poli Ejido
Conquense
15/10/2008
Balompédica Linense
Granada 74
04/10/2008
Granada 74
Guadalajara
05/10/2008
Lucena
Granada
Ceuta
Betis B
Linares
Cádiz
Melilla
UD Marbella
Conquense
Jaén
Racing Portuense
Balompédica Linense
Écija
Roquetas
San Fernando
Poli Ejido
Puertollano
Antequera
11/10/2008
Guadalajara
Racing Portuense
UD Marbella
Linares
12/10/2008
Betis B
Puertollano
Poli Ejido
Melilla
Balompédica Linense
Conquense
Antequera
Lucena
Granada
Écija
Roquetas
Granada 74
Jaén
San Fernando
13/10/2008
Cádiz
Ceuta
19/10/2008
Conquense
Guadalajara
Lucena
Betis B
Puertollano
Cádiz
Ceuta
UD Marbella
Linares
Poli Ejido
Melilla
Jaén
Racing Portuense
Roquetas
Écija
Granada 74
Granada
Antequera
San Fernando
Balompédica Linense
25/10/2008
Guadalajara
San Fernando
Poli Ejido
Ceuta
26/10/2008
Betis B
Granada
Roquetas
Conquense
Balompédica Linense
Melilla
Granada 74
Racing Portuense
Antequera
Écija
UD Marbella
Puertollano
Jaén
Linares
Cádiz
Lucena
01/11/2008
Granada
Cádiz
02/11/2008
Antequera
Betis B
Lucena
UD Marbella
Puertollano
Poli Ejido
Ceuta
Jaén
Linares
Balompédica Linense
Melilla
Guadalajara
San Fernando
Roquetas
Conquense
Granada 74
Écija
Racing Portuense
08/11/2008
Guadalajara
Linares
09/11/2008
Betis B
Écija
Roquetas
Melilla
Racing Portuense
Conquense
Granada 74
San Fernando
Cádiz
Antequera
UD Marbella
Granada
Poli Ejido
Lucena
Jaén
Puertollano
Balompédica Linense
Ceuta
16/11/2008
Antequera
UD Marbella
Lucena
Jaén
Ceuta
Guadalajara
Granada
Poli Ejido
Puertollano
Balompédica Linense
Linares
Roquetas
Melilla
Granada 74
San Fernando
Racing Portuense
Écija
Conquense
Betis B
Cádiz
23/11/2008
Roquetas
Ceuta
UD Marbella
Betis B
Balompédica Linense
Lucena
Guadalajara
Puertollano
Granada 74
Linares
Racing Portuense
Melilla
Cádiz
Écija
Poli Ejido
Antequera
Jaén
Granada
Conquense
San Fernando
30/11/2008
Betis B
Poli Ejido
Lucena
Guadalajara
Cádiz
UD Marbella
Antequera
Jaén
Granada
Balompédica Linense
Puertollano
Roquetas
Ceuta
Granada 74
Linares
Racing Portuense
Melilla
Conquense
Écija
San Fernando
06/12/2008
UD Marbella
Écija
07/12/2008
Roquetas
Lucena
Guadalajara
Granada
Granada 74
Puertollano
Conquense
Linares
San Fernando
Melilla
Balompédica Linense
Antequera
Racing Portuense
Ceuta
Poli Ejido
Cádiz
Jaén
Betis B
14/12/2008
Betis B
Balompédica Linense
Écija
Melilla
Lucena
Granada 74
UD Marbella
Poli Ejido
Cádiz
Jaén
Antequera
Guadalajara
Granada
Roquetas
Puertollano
Racing Portuense
Ceuta
Conquense
Linares
San Fernando
20/12/2008
Écija
Poli Ejido
Guadalajara
Betis B
Roquetas
Antequera
Racing Portuense
Lucena
Melilla
Linares
21/12/2008
Conquense
Puertollano
Balompédica Linense
Cádiz
Granada 74
Granada
San Fernando
Ceuta
Jaén
UD Marbella
03/01/2009
Poli Ejido
Jaén
04/01/2009
Betis B
Roquetas
Antequera
Granada 74
Ceuta
Melilla
Lucena
Conquense
UD Marbella
Balompédica Linense
Cádiz
Guadalajara
Granada
Racing Portuense
Puertollano
San Fernando
Linares
Écija
11/01/2009
Betis B
Granada 74
Antequera
Racing Portuense
Lucena
San Fernando
Ceuta
Linares
Granada
Conquense
Cádiz
Roquetas
UD Marbella
Guadalajara
Poli Ejido
Balompédica Linense
Jaén
Écija
21/01/2009
Puertollano
Melilla
18/01/2009
Roquetas
UD Marbella
Balompédica Linense
Jaén
Racing Portuense
Betis B
Écija
Ceuta
Linares
Puertollano
Melilla
Lucena
San Fernando
Granada
Conquense
Antequera
Granada 74
Cádiz
Guadalajara
Poli Ejido
24/01/2009
UD Marbella
Granada 74
25/01/2009
Betis B
Conquense
Granada
Melilla
Antequera
San Fernando
Lucena
Linares
Balompédica Linense
Écija
Puertollano
Ceuta
Cádiz
Racing Portuense
Poli Ejido
Roquetas
18/02/2009
Jaén
Guadalajara
31/01/2009
Granada 74
Poli Ejido
Guadalajara
Balompédica Linense
01/02/2009
Roquetas
Jaén
Melilla
Antequera
Racing Portuense
UD Marbella
Écija
Puertollano
Ceuta
Lucena
Linares
Granada
San Fernando
Betis B
Conquense
Cádiz
07/02/2009
Antequera
Linares
Guadalajara
Écija
UD Marbella
Conquense
08/02/2009
Betis B
Melilla
Lucena
Puertollano
Granada
Ceuta
Balompédica Linense
Roquetas
Cádiz
San Fernando
Poli Ejido
Racing Portuense
Jaén
Granada 74
14/02/2009
San Fernando
UD Marbella
15/02/2009
Roquetas
Guadalajara
Écija
Lucena
Puertollano
Granada
Ceuta
Antequera
Linares
Betis B
Melilla
Cádiz
Conquense
Poli Ejido
Racing Portuense
Jaén
Granada 74
Balompédica Linense
21/02/2009
Cádiz
Linares
22/02/2009
Betis B
Ceuta
Roquetas
Écija
UD Marbella
Melilla
Balompédica Linense
Racing Portuense
Granada
Lucena
Antequera
Puertollano
Poli Ejido
San Fernando
Jaén
Conquense
Guadalajara
Granada 74
28/02/2009
Racing Portuense
Guadalajara
San Fernando
Jaén
01/03/2009
Lucena
Antequera
Écija
Granada
Puertollano
Betis B
Ceuta
Cádiz
Linares
UD Marbella
Melilla
Poli Ejido
Conquense
Balompédica Linense
Granada 74
Roquetas
07/03/2009
Roquetas
Racing Portuense
08/03/2009
Betis B
Lucena
UD Marbella
Ceuta
Jaén
Melilla
Antequera
Granada
Cádiz
Puertollano
Poli Ejido
Linares
Balompédica Linense
San Fernando
Guadalajara
Conquense
Granada 74
Écija
14/03/2009
Granada
Betis B
15/03/2009
Conquense
Roquetas
Linares
Jaén
Écija
Antequera
Lucena
Cádiz
Puertollano
UD Marbella
Ceuta
Poli Ejido
Melilla
Balompédica Linense
San Fernando
Guadalajara
Racing Portuense
Granada 74
21/03/2009
Cádiz
Granada
UD Marbella
Lucena
Jaén
Ceuta
Granada 74
Conquense
Racing Portuense
Écija
Poli Ejido
Puertollano
22/03/2009
Betis B
Antequera
Roquetas
San Fernando
Balompédica Linense
Linares
Guadalajara
Melilla
25/03/2009
Puertollano
Jaén
San Fernando
Granada 74
Granada
UD Marbella
Écija
Betis B
Antequera
Cádiz
Lucena
Poli Ejido
Ceuta
Balompédica Linense
Linares
Guadalajara
Melilla
Roquetas
Conquense
Racing Portuense
28/03/2009
Jaén
Lucena
29/03/2009
Roquetas
Linares
UD Marbella
Antequera
Granada 74
Melilla
Balompédica Linense
Puertollano
Guadalajara
Ceuta
Conquense
Écija
Cádiz
Betis B
Poli Ejido
Granada
Racing Portuense
San Fernando
04/04/2009
Betis B
UD Marbella
Linares
Granada 74
Écija
Cádiz
San Fernando
Conquense
05/04/2009
Antequera
Poli Ejido
Granada
Jaén
Lucena
Balompédica Linense
Ceuta
Roquetas
Puertollano
Guadalajara
Melilla
Racing Portuense
11/04/2009
UD Marbella
Cádiz
Racing Portuense
Linares
12/04/2009
Roquetas
Puertollano
Balompédica Linense
Granada
Granada 74
Ceuta
Jaén
Antequera
Conquense
Melilla
Poli Ejido
Betis B
Guadalajara
Lucena
San Fernando
Écija
18/04/2009
Écija
UD Marbella
19/04/2009
Betis B
Jaén
Lucena
Roquetas
Melilla
San Fernando
Cádiz
Poli Ejido
Antequera
Balompédica Linense
Granada
Guadalajara
Puertollano
Granada 74
Ceuta
Racing Portuense
Linares
Conquense
25/04/2009
Poli Ejido
UD Marbella
Guadalajara
Antequera
26/04/2009
Roquetas
Granada
Balompédica Linense
Betis B
Granada 74
Lucena
Melilla
Écija
Jaén
Cádiz
Racing Portuense
Puertollano
Conquense
Ceuta
San Fernando
Linares
02/05/2009
Betis B
Guadalajara
03/05/2009
Linares
Melilla
Lucena
Racing Portuense
Poli Ejido
Écija
UD Marbella
Jaén
Cádiz
Balompédica Linense
Antequera
Roquetas
Puertollano
Conquense
Ceuta
San Fernando
Granada
Granada 74
08/05/2009
Racing Portuense
Granada
10/05/2009
Roquetas
Betis B
Jaén
Poli Ejido
Balompédica Linense
UD Marbella
Guadalajara
Cádiz
Granada 74
Antequera
Conquense
Lucena
Écija
Linares
Melilla
Ceuta
San Fernando
Puertollano
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Cádiz7938247771421119
2Jaén7138191454421763
3Poli Ejido66381812860391127
4UD Marbella64381616648331069
5Puertollano63381712956361188
6Melilla62381881249389711
7Ceuta58381513105940928
8Conquense573816913555711812
9Guadalajara5638151112392911210
10Granada513813121353529110
11Betis B4838121214525210614
12Roquetas4738111413444013214
13Linares4338111017415411815
14Écija4338111017375011111
15Lucena4038101018476214110
16Antequera403810101843561377
17San Fernando383891118466611914
18Granada 7436389920346113410
19Balompédica Linense34387131835549910
20Racing Portuense30385151826571087
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Tariq
24
Jorge Molina
19
Elvis Onyema
19
Toedtli
16
Nakor
14
Andrés
14
Cabello
14
Javi Casares
13
Arriaga
12
Geni
12
Altuna
12
Santi Moreno
10
Migui
10
Javi Navarro
10
Neftalí
10
 NomDem GroguesClub
Hornillo
18
Wicha
18
Milla
18
Richard
16
Iturralde
16
Fleurquin
15
Santacruz
14
Antoñete
14
Jorge Herrero
14
Chietino
13
Rivera
13
Fran
13
Richi
13
Pepín
13
Cañas
13
NomPTGTV
Santos Caballero15939
Sánchez Cano14657
López Acera13736
Arias Madrid13786
Gómez Navarrete13694
Pardo Martínez13574
Gil Manzano13859
Sánchez Laso11571
Pérez Vidarte10533
Vizuete Sánchez10727
Figueroa Vázquez9453
Santos Pargaña9588
Perdigones Pacheco9604
Gómez Liarte84510
Palomino Núñez8535
Arcediano Monescillo8413
Benjumea Álvarez8534
Mariscal Sánchez8504
Medina Méndez7394
López López7382
Pino Blanco7432
Figueroa Vázquez7433
Arcas Piqueres7476
Yáñez Megías7402
López Martínez7397
Del Olmo Codes7432
Alegre Oliva6423
Méndez Caballero6434
López Puerta5413
Martínez Munuera5210
Dávalos Sánchez-Pedreño5414
Moreno Hidalgo5343
Santana Ponce5345
Ortiz Blanco4170
Pizarro Gómez4336
Mateo Valero4256
Burillo Naranjo4273
Martínez Montoro4212
López García3264
Sánchez-Seco Otero3181
Gálvez Rascón3142
Martínez Martínez3141
García Cabrera2121
Acosta Lorenzo2110
Ruiz García2101
Gómez González2164
Moratilla Dionisio262
Ramos Rodríguez2122
Ainzúa Zabalza2121
Pintado Calero2141
Ruiz García2100
Ocón Arraiz2110
García Villarreal2140
González Mateu261
Trujillo Suárez2100
Rodríguez Cayetano2111
Cuesta Ferreiro220
Pulido Santana2111
García Pulido260
Conejo Rodríguez2100
Sánchez Aparicio2120
Suárez Betancor2140
Bernal Moreno280
Marín Álvarez192
García Castillo151
Simón del Pino140
Bilbao Vizcaíno130
Cerezo Parfenof181
Gracia Villacampa120
Ballano Roldán191
Ocón Arraiz170
González González161
Sánchez Maroto141
Sánchez Ramos111
Abad Esteban190
Rebollo López150
Torralba Jiménez181
Jaime Latre1100
Roche Ferrer142
Zarrabeitia Arrieta140
Sagués Oscoz180
García Ballesteros1101
Isturiz Latorre170
Corredor Pérez170
Gols:
939
Gols Per Partit:
2,47
Targetes Grogues:
2238
Targetes Grogues Per Partit:
5,89
Expulsions:
199
Expulsions Per Partit:
0,52
Estrangers:
45
Percentatge Estrangers:
9,32
Victòries locals:
170
Victòries visitants:
96
Empats:
114
Màxima victòria local:
5-0 Granada-Linares
Màxima victòria visitant:
0-4 San Fernando-Linares
Millor ratxa guanyadora:
Jaén: 7 Partits (Jornades 21-27)
Pitjor ratxa perdedora:
Antequera: 6 Partits (Jornades 12-17)
Millor ratxa no perdent:
Cádiz: 14 Partits (Jornades 5-18)
Pitjor ratxa no guanyant:
Racing Portuense: 19 Partits (Jornades 9-27)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error