Temporada 1999-00 2ª Divisió B Grup I

Resultats
29/08/1999
Real Madrid B
Ponferradina
Móstoles
Ourense
Cultural Leonesa
Ávila
Universidad de Las Palmas
Lanzarote
Caudal
Avilés
Mensajero
Pájara-Playas
Gimnástica Segoviana
Fuenlabrada
Lugo
San Sebastián de los Reyes
Racing de Ferrol
Sporting de Gijón B
Real Oviedo B
Pontevedra
04/09/1999
Avilés
Real Oviedo B
05/09/1999
Fuenlabrada
Lugo
Ourense
Cultural Leonesa
Lanzarote
Caudal
Ávila
Real Madrid B
Pájara-Playas
Racing de Ferrol
Sporting de Gijón B
Universidad de Las Palmas
San Sebastián de los Reyes
Mensajero
Pontevedra
Móstoles
Ponferradina
Gimnástica Segoviana
11/09/1999
Caudal
Sporting de Gijón B
12/09/1999
Universidad de Las Palmas
Pájara-Playas
Real Madrid B
Gimnástica Segoviana
Cultural Leonesa
Pontevedra
Mensajero
Fuenlabrada
Real Oviedo B
Lanzarote
Ávila
Ourense
Racing de Ferrol
San Sebastián de los Reyes
Lugo
Ponferradina
Móstoles
Avilés
19/09/1999
Ourense
Real Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Universidad de Las Palmas
Lanzarote
Móstoles
Fuenlabrada
Racing de Ferrol
Pontevedra
Ávila
Pájara-Playas
Caudal
Avilés
Cultural Leonesa
Ponferradina
Mensajero
Sporting de Gijón B
Real Oviedo B
Gimnástica Segoviana
Lugo
26/09/1999
Universidad de Las Palmas
Fuenlabrada
Móstoles
Sporting de Gijón B
Real Madrid B
Lugo
Caudal
San Sebastián de los Reyes
Ávila
Avilés
Mensajero
Gimnástica Segoviana
Ourense
Pontevedra
Racing de Ferrol
Ponferradina
Real Oviedo B
Pájara-Playas
Cultural Leonesa
Lanzarote
03/10/1999
Fuenlabrada
Caudal
Pájara-Playas
Móstoles
San Sebastián de los Reyes
Real Oviedo B
Pontevedra
Real Madrid B
Lanzarote
Ávila
Lugo
Mensajero
Avilés
Ourense
Sporting de Gijón B
Cultural Leonesa
Gimnástica Segoviana
Racing de Ferrol
Ponferradina
Universidad de Las Palmas
09/10/1999
Ávila
Sporting de Gijón B
10/10/1999
Real Madrid B
Mensajero
Móstoles
San Sebastián de los Reyes
Real Oviedo B
Fuenlabrada
Ourense
Lanzarote
Universidad de Las Palmas
Gimnástica Segoviana
Caudal
Ponferradina
Racing de Ferrol
Lugo
Pontevedra
Avilés
Cultural Leonesa
Pájara-Playas
12/10/1999
Gimnástica Segoviana
Caudal
13/10/1999
Lugo
Universidad de Las Palmas
Mensajero
Racing de Ferrol
San Sebastián de los Reyes
Cultural Leonesa
Avilés
Real Madrid B
Pájara-Playas
Ávila
Ponferradina
Real Oviedo B
Sporting de Gijón B
Ourense
Fuenlabrada
Móstoles
Lanzarote
Pontevedra
16/10/1999
Real Madrid B
Racing de Ferrol
17/10/1999
Cultural Leonesa
Fuenlabrada
Móstoles
Ponferradina
Ávila
San Sebastián de los Reyes
Universidad de Las Palmas
Mensajero
Avilés
Lanzarote
Ourense
Pájara-Playas
Real Oviedo B
Gimnástica Segoviana
Pontevedra
Sporting de Gijón B
Caudal
Lugo
24/10/1999
San Sebastián de los Reyes
Ourense
Fuenlabrada
Ávila
Gimnástica Segoviana
Móstoles
Lanzarote
Real Madrid B
Sporting de Gijón B
Avilés
Lugo
Real Oviedo B
Racing de Ferrol
Universidad de Las Palmas
Ponferradina
Cultural Leonesa
Mensajero
Caudal
Pájara-Playas
Pontevedra
31/10/1999
Real Madrid B
Universidad de Las Palmas
Ourense
Fuenlabrada
Pontevedra
San Sebastián de los Reyes
Móstoles
Lugo
Real Oviedo B
Mensajero
Lanzarote
Sporting de Gijón B
Ávila
Ponferradina
Caudal
Racing de Ferrol
Avilés
Pájara-Playas
Cultural Leonesa
Gimnástica Segoviana
06/11/1999
Racing de Ferrol
Real Oviedo B
07/11/1999
Fuenlabrada
Pontevedra
Mensajero
Móstoles
San Sebastián de los Reyes
Avilés
Sporting de Gijón B
Real Madrid B
Universidad de Las Palmas
Caudal
Pájara-Playas
Lanzarote
Gimnástica Segoviana
Ávila
Ponferradina
Ourense
Lugo
Cultural Leonesa
14/11/1999
Real Madrid B
Caudal
Avilés
Fuenlabrada
Lanzarote
San Sebastián de los Reyes
Móstoles
Racing de Ferrol
Real Oviedo B
Universidad de Las Palmas
Sporting de Gijón B
Pájara-Playas
Pontevedra
Ponferradina
Cultural Leonesa
Mensajero
Ávila
Lugo
Ourense
Gimnástica Segoviana
20/11/1999
San Sebastián de los Reyes
Sporting de Gijón B
21/11/1999
Pájara-Playas
Real Madrid B
Fuenlabrada
Lanzarote
Universidad de Las Palmas
Móstoles
Mensajero
Ávila
Lugo
Ourense
Ponferradina
Avilés
Caudal
Real Oviedo B
Racing de Ferrol
Cultural Leonesa
08/12/1999
Gimnástica Segoviana
Pontevedra
28/11/1999
Móstoles
Caudal
Sporting de Gijón B
Fuenlabrada
Pájara-Playas
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid B
Real Oviedo B
Pontevedra
Lugo
Avilés
Gimnástica Segoviana
Lanzarote
Ponferradina
Ourense
Mensajero
Ávila
Racing de Ferrol
Cultural Leonesa
Universidad de Las Palmas
04/12/1999
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid B
05/12/1999
Real Oviedo B
Móstoles
Fuenlabrada
Pájara-Playas
Universidad de Las Palmas
Ávila
Gimnástica Segoviana
Lanzarote
Lugo
Avilés
Mensajero
Pontevedra
Caudal
Cultural Leonesa
Ponferradina
Sporting de Gijón B
06/12/1999
Racing de Ferrol
Ourense
11/12/1999
San Sebastián de los Reyes
Fuenlabrada
12/12/1999
Real Madrid B
Móstoles
Ourense
Universidad de Las Palmas
Pájara-Playas
Ponferradina
Sporting de Gijón B
Gimnástica Segoviana
Cultural Leonesa
Real Oviedo B
Ávila
Caudal
Avilés
Mensajero
Pontevedra
Racing de Ferrol
Lanzarote
Lugo
19/12/1999
Real Madrid B
Fuenlabrada
Móstoles
Cultural Leonesa
Ponferradina
San Sebastián de los Reyes
Gimnástica Segoviana
Pájara-Playas
Lugo
Sporting de Gijón B
Mensajero
Lanzarote
Real Oviedo B
Ávila
Racing de Ferrol
Avilés
Caudal
Ourense
Universidad de Las Palmas
Pontevedra
04/01/2000
Lanzarote
Racing de Ferrol
Avilés
Universidad de Las Palmas
05/01/2000
San Sebastián de los Reyes
Gimnástica Segoviana
Fuenlabrada
Ponferradina
Sporting de Gijón B
Mensajero
Pontevedra
Caudal
Pájara-Playas
Lugo
Ourense
Real Oviedo B
06/01/2000
Ávila
Móstoles
Cultural Leonesa
Real Madrid B
08/01/2000
Pájara-Playas
Mensajero
09/01/2000
Fuenlabrada
Gimnástica Segoviana
San Sebastián de los Reyes
Lugo
Ourense
Móstoles
Ponferradina
Real Madrid B
Avilés
Caudal
Pontevedra
Real Oviedo B
Sporting de Gijón B
Racing de Ferrol
Ávila
Cultural Leonesa
Lanzarote
Universidad de Las Palmas
16/01/2000
Mensajero
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid B
Ávila
Móstoles
Pontevedra
Lugo
Fuenlabrada
Caudal
Lanzarote
Real Oviedo B
Avilés
Universidad de Las Palmas
Sporting de Gijón B
Cultural Leonesa
Ourense
Gimnástica Segoviana
Ponferradina
Racing de Ferrol
Pájara-Playas
23/01/2000
Fuenlabrada
Mensajero
San Sebastián de los Reyes
Racing de Ferrol
Gimnástica Segoviana
Real Madrid B
Avilés
Móstoles
Pájara-Playas
Universidad de Las Palmas
Sporting de Gijón B
Caudal
Ponferradina
Lugo
Lanzarote
Real Oviedo B
Ourense
Ávila
Pontevedra
Cultural Leonesa
29/01/2000
Real Madrid B
Ourense
30/01/2000
Móstoles
Lanzarote
Universidad de Las Palmas
San Sebastián de los Reyes
Racing de Ferrol
Fuenlabrada
Lugo
Gimnástica Segoviana
Caudal
Pájara-Playas
Cultural Leonesa
Avilés
Ávila
Pontevedra
Real Oviedo B
Sporting de Gijón B
Mensajero
Ponferradina
05/02/2000
Pontevedra
Ourense
06/02/2000
San Sebastián de los Reyes
Caudal
Fuenlabrada
Universidad de Las Palmas
Lugo
Real Madrid B
Sporting de Gijón B
Móstoles
Avilés
Ávila
Lanzarote
Cultural Leonesa
Pájara-Playas
Real Oviedo B
Ponferradina
Racing de Ferrol
Gimnástica Segoviana
Mensajero
13/02/2000
Real Madrid B
Pontevedra
Móstoles
Pájara-Playas
Real Oviedo B
San Sebastián de los Reyes
Caudal
Fuenlabrada
Universidad de Las Palmas
Ponferradina
Ávila
Lanzarote
Ourense
Avilés
Mensajero
Lugo
Racing de Ferrol
Gimnástica Segoviana
Cultural Leonesa
Sporting de Gijón B
19/02/2000
Lugo
Racing de Ferrol
20/02/2000
Fuenlabrada
Real Oviedo B
Mensajero
Real Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Móstoles
Sporting de Gijón B
Ávila
Ponferradina
Caudal
Gimnástica Segoviana
Universidad de Las Palmas
Lanzarote
Ourense
Pájara-Playas
Cultural Leonesa
Avilés
Pontevedra
27/02/2000
Real Madrid B
Avilés
Móstoles
Fuenlabrada
Cultural Leonesa
San Sebastián de los Reyes
Universidad de Las Palmas
Lugo
Racing de Ferrol
Mensajero
Ávila
Pájara-Playas
Ourense
Sporting de Gijón B
Real Oviedo B
Ponferradina
Caudal
Gimnástica Segoviana
Pontevedra
Lanzarote
04/03/2000
Sporting de Gijón B
Pontevedra
05/03/2000
Fuenlabrada
Cultural Leonesa
Racing de Ferrol
Real Madrid B
Ponferradina
Móstoles
San Sebastián de los Reyes
Ávila
Mensajero
Universidad de Las Palmas
Pájara-Playas
Ourense
Gimnástica Segoviana
Real Oviedo B
Lanzarote
Avilés
Lugo
Caudal
11/03/2000
Real Oviedo B
Lugo
12/03/2000
Móstoles
Gimnástica Segoviana
Ávila
Fuenlabrada
Ourense
San Sebastián de los Reyes
Real Madrid B
Lanzarote
Universidad de Las Palmas
Racing de Ferrol
Avilés
Sporting de Gijón B
Cultural Leonesa
Ponferradina
Caudal
Mensajero
Pontevedra
Pájara-Playas
19/03/2000
Universidad de Las Palmas
Real Madrid B
Fuenlabrada
Ourense
San Sebastián de los Reyes
Pontevedra
Lugo
Móstoles
Pájara-Playas
Avilés
Sporting de Gijón B
Lanzarote
Mensajero
Real Oviedo B
Racing de Ferrol
Caudal
Gimnástica Segoviana
Cultural Leonesa
Ponferradina
Ávila
26/03/2000
Caudal
Universidad de Las Palmas
Ávila
Gimnástica Segoviana
Real Madrid B
Sporting de Gijón B
Lanzarote
Pájara-Playas
Móstoles
Mensajero
Ourense
Ponferradina
Avilés
San Sebastián de los Reyes
Cultural Leonesa
Lugo
Pontevedra
Fuenlabrada
Real Oviedo B
Racing de Ferrol
02/04/2000
Universidad de Las Palmas
Real Oviedo B
San Sebastián de los Reyes
Lanzarote
Caudal
Real Madrid B
Lugo
Ávila
Ponferradina
Pontevedra
Gimnástica Segoviana
Ourense
Pájara-Playas
Sporting de Gijón B
Fuenlabrada
Avilés
Racing de Ferrol
Móstoles
18/04/2000
Mensajero
Cultural Leonesa
08/04/2000
Ourense
Lugo
09/04/2000
Móstoles
Universidad de Las Palmas
Sporting de Gijón B
San Sebastián de los Reyes
Real Oviedo B
Caudal
Lanzarote
Fuenlabrada
Ávila
Mensajero
Real Madrid B
Pájara-Playas
Avilés
Ponferradina
Cultural Leonesa
Racing de Ferrol
Pontevedra
Gimnástica Segoviana
15/04/2000
Lugo
Pontevedra
16/04/2000
Fuenlabrada
Sporting de Gijón B
Real Oviedo B
Real Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Pájara-Playas
Caudal
Móstoles
Racing de Ferrol
Ávila
Mensajero
Ourense
Universidad de Las Palmas
Cultural Leonesa
Ponferradina
Lanzarote
Gimnástica Segoviana
Avilés
22/04/2000
Ourense
Racing de Ferrol
23/04/2000
Ávila
Universidad de Las Palmas
Real Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Móstoles
Real Oviedo B
Sporting de Gijón B
Ponferradina
Pontevedra
Mensajero
Cultural Leonesa
Caudal
Pájara-Playas
Fuenlabrada
Avilés
Lugo
Lanzarote
Gimnástica Segoviana
29/04/2000
Gimnástica Segoviana
Sporting de Gijón B
Racing de Ferrol
Pontevedra
30/04/2000
Móstoles
Real Madrid B
Fuenlabrada
San Sebastián de los Reyes
Universidad de Las Palmas
Ourense
Ponferradina
Pájara-Playas
Mensajero
Avilés
Caudal
Ávila
Real Oviedo B
Cultural Leonesa
Lugo
Lanzarote
06/05/2000
Sporting de Gijón B
Lugo
07/05/2000
Fuenlabrada
Real Madrid B
San Sebastián de los Reyes
Ponferradina
Lanzarote
Mensajero
Pontevedra
Universidad de Las Palmas
Pájara-Playas
Gimnástica Segoviana
Avilés
Racing de Ferrol
Ourense
Caudal
Ávila
Real Oviedo B
Cultural Leonesa
Móstoles
14/05/2000
Móstoles
Ávila
Real Madrid B
Cultural Leonesa
Ponferradina
Fuenlabrada
Racing de Ferrol
Lanzarote
Mensajero
Sporting de Gijón B
Lugo
Pájara-Playas
Universidad de Las Palmas
Avilés
Caudal
Pontevedra
Real Oviedo B
Ourense
Gimnástica Segoviana
San Sebastián de los Reyes
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Universidad de Las Palmas7238219840171015
2Ourense6938209948291064
3Racing de Ferrol6838191186924843
4Mensajero66381991053351039
5Real Madrid B61381710117251866
6San Sebastián de los Reyes5838161012514210914
7Pontevedra54381591446491109
8Lugo5238141014424610011
9Cultural Leonesa513813121352501018
10Pájara-Playas51381312135251945
11Ávila5138131213475410214
12Sporting de Gijón B5138131213485111416
13Fuenlabrada50381311144247903
14Caudal4538111215375611710
15Ponferradina44381281834559913
16Avilés4338101315384311010
17Lanzarote4238101216475412213
18Real Oviedo B39381091937509612
19Gimnástica Segoviana353871417204710110
20Móstoles32388822345810614
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Zárate
21
Raúl Borrero
18
Luna
15
Miguel
14
Epitié
13
Marín
13
Iñigo
12
Sueiro
11
Nando
11
Fernando
11
Couto
11
Román
11
David
11
Edu
11
Rafa
11
 NomDem GroguesClub
Juan Luis
17
Ojeda
15
Rivera
15
Saavedra
14
José Alberto
13
Javi González
13
Padrón
12
Agustín Ruiz
12
Manu
12
Oti
12
Edu
12
Casales
12
Avelino
12
Casado
12
Pedro Muñiz
12
NomPTGTV
Hernández Velázquez106415
Parada Martínez9596
Cadavieco Villanueva8292
Amoedo Chas8564
Iglesias Villanueva8436
López López7445
Otero Álvarez7453
Fernández González7373
Cimas Orduña7411
Martínez Omedo7304
Jallas Amigo7495
González Arbesu7465
Fernández López7472
Bastos Martínez7434
Ferreiro Varela7414
Jallas Amigo7334
Felipe Rosón7393
Bello Rebolo7261
Piñeiro Crespo6401
Ramírez Martos6194
Rodríguez Costa6272
González Díez6262
Sobrino Rodríguez6370
Del Amo Cagigas5343
Sánchez Martín5331
García Menocal5241
Santurio Martínez5210
Ramírez Morales5220
Ceballos Silva5221
García Delgado5342
Rodado Rodríguez5212
Gardeazábal Gómez5292
Ruiz Campo5316
Quintana Mendiola5292
Fernández García5275
Sánchez-Real Linacero4223
Torija Arroyo4192
García Rubio4150
Rey Rodil4263
Romeo Moreno4125
Aguirre Huerga3173
Méndez Núñez380
Toledo Fernández3144
Orueta Ibarrola3265
Llorente Carcedo3163
Montero Butrón3110
Cuesta Ferreiro3161
Teixeira Vitienes3133
Colina Sarobe3152
Doménech Ceballos3110
Hernández Rodríguez3220
Fernández Aja3130
Gallo Moreno3173
Pérez Lima3151
García Rodríguez3121
Afonso Suárez3192
Vázquez Veiga3151
Martínez Montoro3210
Basterretxea Bitorika3182
García Pulido3165
Hevia Obras3110
Gómez Gómez230
Guerrero María2130
Caballero Montero290
López López2110
Rico Íñiguez290
Armendariz Viguera2121
Delgado Ferreiro270
Marmolejo Martínez2140
Martín Carballo262
Villalba Reneses2165
Gutiérrez González2152
Pérez Riverol2110
Bro Sáez2110
Suárez Betancor2162
Rubinos Pérez261
Ortiz Blanco290
Albiol González2100
Megía Dávila272
Pardo Calvo141
Gauna Rodríguez131
Herráez Prieto160
Paradas Romero180
Lozano Segado151
Jávega Jiménez160
Segura García130
Ayza Gámez151
Renales Galindo131
Rebollo Soto140
Pinar Martínez171
Matoso Aguilar160
Gil García180
Pereñíguez Pérez140
Villanueva Angulo131
Sáez García150
Tárraga Sánchez150
Gutiérrez Roldán1101
Gálvez Obrero170
Soto Miranda110
Armenta Fernández131
González Segura160
Esquerdo Rodríguez141
Martínez Griñán130
Arcas Piqueres190
García Mollá160
Ontanaya López140
García Domínguez160
Soberats Mas140
Santana Ponce190
Dueñas Rodríguez181
Caballero Herreros170
Díaz Batista151
Torralba Jiménez191
Velasco Carballo140
Gil Oteiza140
Liarte Pérez141
Gols:
907
Gols Per Partit:
2,39
Targetes Grogues:
2051
Targetes Grogues Per Partit:
5,4
Expulsions:
189
Expulsions Per Partit:
0,5
Estrangers:
39
Percentatge Estrangers:
7,62
Victòries locals:
178
Victòries visitants:
96
Empats:
106
Màxima victòria local:
7-0 Mensajero-Caudal
Màxima victòria visitant:
1-5 Sporting de Gijón B-Mensajero
Millor ratxa guanyadora:
Ourense: 7 Partits (Jornades 32-38)
Pitjor ratxa perdedora:
Ponferradina: 7 Partits (Jornades 13-19)
Millor ratxa no perdent:
Ávila: 12 Partits (Jornades 20-31)
Pitjor ratxa no guanyant:
Real Oviedo B: 13 Partits (Jornades 4-16)
Progrés
Matriu
ÁviAviCauCulFueGimLanLugMenMósOurPájPonPontRacReaRealSanSpoUni
Ávila-2-20-01-13-20-03-10-00-10-11-12-20-12-10-22-23-22-11-22-1
Avilés0-1-0-02-30-01-12-12-11-24-23-00-00-12-20-30-11-21-21-20-0
Caudal3-12-1-0-10-32-02-22-21-02-10-03-20-02-01-03-11-11-10-21-0
Cultural Leonesa3-02-02-2-1-01-20-00-22-12-13-26-22-12-41-12-11-23-10-00-1
Fuenlabrada1-01-12-22-0-1-11-03-21-22-10-04-01-02-10-11-01-21-11-10-1
Gimnástica Segoviana0-11-11-01-01-1-0-00-10-11-01-20-10-00-00-41-00-11-21-10-0
Lanzarote4-11-01-12-23-03-1-2-20-02-01-00-04-02-32-14-20-11-12-10-0
Lugo2-02-11-01-12-11-01-0-0-01-10-13-01-13-11-20-02-11-10-40-1
Mensajero2-22-07-01-02-14-01-02-1-0-00-21-13-10-12-10-11-00-33-00-0
Móstoles2-10-13-13-31-20-11-02-10-0-0-11-01-21-11-01-21-11-21-10-1
Ourense1-10-02-00-02-02-05-11-01-04-0-1-01-22-01-02-21-11-02-01-0
Pájara-Playas1-21-15-01-01-12-11-14-00-03-20-1-2-13-12-11-14-02-14-00-2
Ponferradina1-20-20-11-12-02-32-01-01-30-01-02-0-2-11-02-21-00-11-30-1
Pontevedra1-30-23-21-10-03-01-03-23-11-01-02-02-1-0-01-21-00-12-00-1
Racing de Ferrol2-00-02-13-15-15-05-00-14-03-02-04-15-02-2-1-12-03-11-10-0
Real Madrid B2-21-24-12-40-14-13-22-23-14-05-11-15-04-00-0-1-02-03-12-1
Real Oviedo B4-10-10-04-11-20-02-10-10-11-21-41-12-01-10-03-2-0-22-20-1
San Sebastián de los Reyes1-31-11-00-01-10-02-13-02-22-02-11-35-20-11-13-12-0-0-20-1
Sporting de Gijón B1-21-22-01-03-10-01-12-01-53-21-11-11-11-11-33-12-10-2-0-1
Universidad de Las Palmas0-02-02-01-03-00-05-21-21-22-10-12-00-02-00-01-22-02-11-0-
Última actualització: 21/11/2017
Notificar error