Temporada 1995-96 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
03/09/1995
Cádiz
Málaga
Recreativo de Huelva
Jaén
Elche
Benidorm
Córdoba
Lorca CF
Vélez
Xerez
Mármol Macael
San Pedro
Novelda
Sevilla B
Yeclano
Granada
Betis B
Poli Almería
Utrera
Melilla
10/09/1995
San Pedro
Córdoba
Sevilla B
Recreativo de Huelva
Benidorm
Betis B
Melilla
Elche
Lorca CF
Vélez
Granada
Mármol Macael
Málaga
Yeclano
Poli Almería
Novelda
Jaén
Cádiz
Xerez
Utrera
16/09/1995
Recreativo de Huelva
Poli Almería
17/09/1995
Córdoba
Granada
Mármol Macael
Málaga
Elche
Xerez
Utrera
Lorca CF
Betis B
Novelda
Cádiz
Sevilla B
Yeclano
Jaén
Vélez
San Pedro
Benidorm
Melilla
24/09/1995
Málaga
Córdoba
Lorca CF
Elche
Granada
Vélez
Jaén
Mármol Macael
Poli Almería
Cádiz
Novelda
Recreativo de Huelva
San Pedro
Utrera
Sevilla B
Yeclano
Melilla
Betis B
Xerez
Benidorm
01/10/1995
Melilla
Xerez
Vélez
Málaga
Mármol Macael
Sevilla B
Córdoba
Jaén
Cádiz
Novelda
Benidorm
Lorca CF
Yeclano
Poli Almería
Elche
San Pedro
Utrera
Granada
Betis B
Recreativo de Huelva
08/10/1995
Sevilla B
Córdoba
Málaga
Utrera
Granada
Elche
Jaén
Vélez
Novelda
Yeclano
Recreativo de Huelva
Cádiz
San Pedro
Benidorm
Lorca CF
Melilla
Xerez
Betis B
Poli Almería
Mármol Macael
12/10/1995
Elche
Málaga
Vélez
Sevilla B
Córdoba
Poli Almería
Yeclano
Recreativo de Huelva
Xerez
Lorca CF
Melilla
San Pedro
Mármol Macael
Novelda
Betis B
Cádiz
Utrera
Jaén
Benidorm
Granada
15/10/1995
Sevilla B
Utrera
Málaga
Benidorm
Jaén
Elche
Novelda
Córdoba
Granada
Melilla
Poli Almería
Vélez
Cádiz
Yeclano
San Pedro
Xerez
Lorca CF
Betis B
Recreativo de Huelva
Mármol Macael
21/10/1995
Xerez
Granada
22/10/1995
Elche
Sevilla B
Melilla
Málaga
Córdoba
Recreativo de Huelva
Benidorm
Jaén
Vélez
Novelda
Mármol Macael
Cádiz
Lorca CF
San Pedro
Betis B
Yeclano
Utrera
Poli Almería
28/10/1995
San Pedro
Betis B
Málaga
Xerez
Poli Almería
Elche
Yeclano
Mármol Macael
29/10/1995
Sevilla B
Benidorm
Cádiz
Córdoba
Jaén
Melilla
Granada
Lorca CF
Recreativo de Huelva
Vélez
Novelda
Utrera
01/11/1995
Melilla
Sevilla B
San Pedro
Granada
Lorca CF
Málaga
Córdoba
Yeclano
Elche
Novelda
Xerez
Jaén
Benidorm
Poli Almería
Utrera
Recreativo de Huelva
Vélez
Cádiz
Betis B
Mármol Macael
04/11/1995
Cádiz
Utrera
05/11/1995
Málaga
San Pedro
Sevilla B
Xerez
Recreativo de Huelva
Elche
Mármol Macael
Córdoba
Poli Almería
Melilla
Jaén
Lorca CF
Novelda
Benidorm
Yeclano
Vélez
Granada
Betis B
12/11/1995
Elche
Cádiz
Betis B
Córdoba
Granada
Málaga
Lorca CF
Sevilla B
Benidorm
Recreativo de Huelva
Utrera
Yeclano
Melilla
Novelda
Vélez
Mármol Macael
Xerez
Poli Almería
San Pedro
Jaén
19/11/1995
Recreativo de Huelva
Melilla
Málaga
Betis B
Sevilla B
San Pedro
Jaén
Granada
Córdoba
Vélez
Yeclano
Elche
Cádiz
Benidorm
Mármol Macael
Utrera
Novelda
Xerez
Poli Almería
Lorca CF
26/11/1995
Málaga
Jaén
Utrera
Córdoba
Melilla
Cádiz
Betis B
Vélez
Granada
Sevilla B
Elche
Mármol Macael
Benidorm
Yeclano
San Pedro
Poli Almería
Xerez
Recreativo de Huelva
Lorca CF
Novelda
03/12/1995
Córdoba
Elche
Sevilla B
Málaga
Jaén
Betis B
Cádiz
Xerez
Recreativo de Huelva
Lorca CF
Yeclano
Melilla
Mármol Macael
Benidorm
Vélez
Utrera
Novelda
San Pedro
Poli Almería
Granada
09/12/1995
Jaén
Sevilla B
10/12/1995
Málaga
Poli Almería
Granada
Novelda
San Pedro
Recreativo de Huelva
Benidorm
Córdoba
Melilla
Mármol Macael
Lorca CF
Cádiz
Xerez
Yeclano
Elche
Vélez
Betis B
Utrera
16/12/1995
Novelda
Málaga
Recreativo de Huelva
Granada
Yeclano
Lorca CF
17/12/1995
Betis B
Sevilla B
Utrera
Elche
Poli Almería
Jaén
Cádiz
San Pedro
Córdoba
Melilla
Mármol Macael
Xerez
Vélez
Benidorm
07/01/1996
Málaga
Recreativo de Huelva
Jaén
Novelda
Granada
Cádiz
Elche
Betis B
San Pedro
Yeclano
Xerez
Córdoba
Melilla
Vélez
Lorca CF
Mármol Macael
Sevilla B
Poli Almería
Benidorm
Utrera
13/01/1996
Poli Almería
Betis B
14/01/1996
Benidorm
Elche
Sevilla B
Novelda
Jaén
Recreativo de Huelva
Málaga
Cádiz
Melilla
Utrera
Granada
Yeclano
San Pedro
Mármol Macael
Lorca CF
Córdoba
Xerez
Vélez
20/01/1996
Cádiz
Jaén
21/01/1996
Elche
Melilla
Recreativo de Huelva
Sevilla B
Mármol Macael
Granada
Córdoba
San Pedro
Yeclano
Málaga
Vélez
Lorca CF
Novelda
Poli Almería
04/04/1996
Betis B
Benidorm
Utrera
Xerez
27/01/1996
Granada
Córdoba
28/01/1996
Lorca CF
Utrera
Sevilla B
Cádiz
Poli Almería
Recreativo de Huelva
Jaén
Yeclano
Xerez
Elche
Novelda
Betis B
Melilla
Benidorm
28/02/1996
Málaga
Mármol Macael
San Pedro
Vélez
04/02/1996
Córdoba
Málaga
Betis B
Melilla
Mármol Macael
Jaén
Yeclano
Sevilla B
Cádiz
Poli Almería
Benidorm
Xerez
Vélez
Granada
Utrera
San Pedro
Recreativo de Huelva
Novelda
Elche
Lorca CF
11/02/1996
Jaén
Córdoba
Málaga
Vélez
Recreativo de Huelva
Betis B
San Pedro
Elche
Xerez
Melilla
Novelda
Cádiz
Lorca CF
Benidorm
Sevilla B
Mármol Macael
Poli Almería
Yeclano
28/02/1996
Granada
Utrera
17/02/1996
Cádiz
Recreativo de Huelva
18/02/1996
Elche
Granada
Córdoba
Sevilla B
Betis B
Xerez
Vélez
Jaén
Mármol Macael
Poli Almería
Melilla
Lorca CF
Utrera
Málaga
Yeclano
Novelda
Benidorm
San Pedro
24/02/1996
Cádiz
Betis B
Poli Almería
Córdoba
25/02/1996
Málaga
Elche
Sevilla B
Vélez
San Pedro
Melilla
Recreativo de Huelva
Yeclano
Granada
Benidorm
Jaén
Utrera
Novelda
Mármol Macael
Lorca CF
Xerez
03/03/1996
Elche
Jaén
Betis B
Lorca CF
Benidorm
Málaga
Córdoba
Novelda
Xerez
San Pedro
Utrera
Sevilla B
Melilla
Granada
Mármol Macael
Recreativo de Huelva
Yeclano
Cádiz
Vélez
Poli Almería
09/03/1996
Málaga
Melilla
10/03/1996
Recreativo de Huelva
Córdoba
Granada
Xerez
Jaén
Benidorm
Yeclano
Betis B
Poli Almería
Utrera
Sevilla B
Elche
Cádiz
Mármol Macael
Novelda
Vélez
San Pedro
Lorca CF
17/03/1996
Córdoba
Cádiz
Mármol Macael
Yeclano
Xerez
Málaga
Melilla
Jaén
Benidorm
Sevilla B
Lorca CF
Granada
Elche
Poli Almería
Vélez
Recreativo de Huelva
Utrera
Novelda
Betis B
San Pedro
23/03/1996
Jaén
Xerez
24/03/1996
Cádiz
Vélez
Novelda
Elche
Recreativo de Huelva
Utrera
Málaga
Lorca CF
Sevilla B
Melilla
Poli Almería
Benidorm
Granada
San Pedro
Yeclano
Córdoba
Mármol Macael
Betis B
30/03/1996
San Pedro
Málaga
Utrera
Cádiz
Xerez
Sevilla B
Lorca CF
Jaén
Vélez
Yeclano
Córdoba
Mármol Macael
31/03/1996
Elche
Recreativo de Huelva
Betis B
Granada
Melilla
Poli Almería
Benidorm
Novelda
07/04/1996
Málaga
Granada
Jaén
San Pedro
Cádiz
Elche
Yeclano
Utrera
Recreativo de Huelva
Benidorm
Sevilla B
Lorca CF
Poli Almería
Xerez
Córdoba
Betis B
Novelda
Melilla
Mármol Macael
Vélez
14/04/1996
Granada
Jaén
Betis B
Málaga
Melilla
Recreativo de Huelva
Xerez
Novelda
San Pedro
Sevilla B
Benidorm
Cádiz
Vélez
Córdoba
Utrera
Mármol Macael
Lorca CF
Poli Almería
Elche
Yeclano
20/04/1996
Yeclano
Benidorm
Recreativo de Huelva
Xerez
21/04/1996
Jaén
Málaga
Sevilla B
Granada
Córdoba
Utrera
Cádiz
Melilla
Novelda
Lorca CF
Poli Almería
San Pedro
Mármol Macael
Elche
Vélez
Betis B
27/04/1996
Utrera
Vélez
28/04/1996
Elche
Córdoba
Xerez
Cádiz
Málaga
Sevilla B
Granada
Poli Almería
Betis B
Jaén
Melilla
Yeclano
Benidorm
Mármol Macael
Lorca CF
Recreativo de Huelva
08/05/1996
San Pedro
Novelda
04/05/1996
Sevilla B
Jaén
Poli Almería
Málaga
05/05/1996
Vélez
Elche
Cádiz
Lorca CF
Recreativo de Huelva
San Pedro
Novelda
Granada
Córdoba
Benidorm
Yeclano
Xerez
Mármol Macael
Melilla
Utrera
Betis B
11/05/1996
Granada
Recreativo de Huelva
Elche
Utrera
12/05/1996
Málaga
Novelda
Jaén
Poli Almería
San Pedro
Cádiz
Melilla
Córdoba
Xerez
Mármol Macael
Benidorm
Vélez
Lorca CF
Yeclano
Sevilla B
Betis B
19/05/1996
Córdoba
Xerez
Recreativo de Huelva
Málaga
Utrera
Benidorm
Cádiz
Granada
Poli Almería
Sevilla B
Betis B
Elche
Vélez
Melilla
Yeclano
San Pedro
Mármol Macael
Lorca CF
Novelda
Jaén
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Jaén7438211164621949
2Granada71382189553211611
3Elche693819127644414314
4Córdoba683818146603810111
5Málaga673819109492811216
6Cádiz613818713513912114
7Sevilla B583816101269441139
8Recreativo de Huelva543814121246409716
9Poli Almería5238131312383212711
10Betis B513812151148479115
11Xerez513814915515112021
12Melilla4838121214505010315
13Yeclano463813718364712610
14Vélez4338101315445512211
15San Pedro4338111017386111117
16Benidorm4238101216335213213
17Mármol Macael423891514344914217
18Novelda4138101117324111511
19Lorca CF283861022336713321
20Utrera20383112424639411
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Manolo
21
Cuxart
18
Fernando Román
17
Yordi
16
Santaella
16
Iván Rosado
16
Quini
15
Pepe Mel
15
Rueda
14
Oti
14
Jiménez
14
Sousa
13
Nando
11
Diego Tristán
11
Jesús
11
 NomDem GroguesClub
Magín
20
Mateos
17
Polo
16
Cano
15
Contreras
15
Francés
15
Carreira
15
Del Campo
14
Héctor
14
Manolo García
14
Pajerillo
14
Míchel
13
Nandi
13
David
13
Peso
13
Gols:
901
Gols Per Partit:
2,37
Targetes Grogues:
2313
Targetes Grogues Per Partit:
6,09
Expulsions:
273
Expulsions Per Partit:
0,72
Estrangers:
88
Percentatge Estrangers:
17,09
Victòries locals:
176
Victòries visitants:
93
Empats:
111
Màxima victòria local:
6-0 Sevilla B-Yeclano
Màxima victòria visitant:
0-5 Utrera-Jaén
Millor ratxa guanyadora:
Jaén: 9 Partits (Jornades 12-20)
Pitjor ratxa perdedora:
Utrera: 9 Partits (Jornades 20-28)
Millor ratxa no perdent:
Jaén: 14 Partits (Jornades 25-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Utrera: 19 Partits (Jornades 20-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 21/11/2017
Notificar error