Temporada 2015-16 2ª Divisió B Grup II

Resultats
22/08/2015
Arenas de Getxo
Gernika
Sestao River
Portugalete
Amorebieta
Leioa
Real Madrid Castilla
Ebro
Socuéllamos
Guadalajara
23/08/2015
Mensajero
Rayo Majadahonda
Real Unión
Talavera de la Reina
Getafe B
Fuenlabrada
Real Sociedad B
La Roda
Toledo
Barakaldo
29/08/2015
Leioa
Sestao River
Ebro
Real Sociedad B
Guadalajara
Getafe B
Portugalete
Arenas de Getxo
Gernika
Toledo
30/08/2015
Fuenlabrada
Mensajero
La Roda
Real Unión
Talavera de la Reina
Amorebieta
Barakaldo
Socuéllamos
Rayo Majadahonda
Real Madrid Castilla
05/09/2015
Real Unión
Ebro
Amorebieta
La Roda
Arenas de Getxo
Leioa
06/09/2015
Mensajero
Real Madrid Castilla
Getafe B
Barakaldo
Fuenlabrada
Guadalajara
Socuéllamos
Gernika
Real Sociedad B
Rayo Majadahonda
Sestao River
Talavera de la Reina
Toledo
Portugalete
12/09/2015
Portugalete
Socuéllamos
Gernika
Getafe B
Leioa
Toledo
Real Madrid Castilla
Real Sociedad B
13/09/2015
Rayo Majadahonda
Real Unión
Guadalajara
Mensajero
Ebro
Amorebieta
La Roda
Sestao River
Talavera de la Reina
Arenas de Getxo
Barakaldo
Fuenlabrada
19/09/2015
Sestao River
Ebro
Amorebieta
Rayo Majadahonda
Arenas de Getxo
La Roda
Guadalajara
Barakaldo
20/09/2015
Mensajero
Real Sociedad B
Fuenlabrada
Gernika
Getafe B
Portugalete
Real Unión
Real Madrid Castilla
Toledo
Talavera de la Reina
Socuéllamos
Leioa
26/09/2015
Gernika
Guadalajara
Real Sociedad B
Real Unión
Leioa
Getafe B
27/09/2015
Portugalete
Fuenlabrada
Rayo Majadahonda
Sestao River
La Roda
Toledo
Ebro
Arenas de Getxo
Barakaldo
Mensajero
Talavera de la Reina
Socuéllamos
Real Madrid Castilla
Amorebieta
03/10/2015
Amorebieta
Real Sociedad B
Guadalajara
Portugalete
Arenas de Getxo
Rayo Majadahonda
Sestao River
Real Madrid Castilla
04/10/2015
Mensajero
Real Unión
Fuenlabrada
Leioa
Getafe B
Talavera de la Reina
Socuéllamos
La Roda
Toledo
Ebro
Barakaldo
Gernika
10/10/2015
Real Sociedad B
Sestao River
Ebro
Socuéllamos
Real Madrid Castilla
Arenas de Getxo
Leioa
Guadalajara
11/10/2015
Portugalete
Barakaldo
Rayo Majadahonda
Toledo
Talavera de la Reina
Fuenlabrada
Real Unión
Amorebieta
La Roda
Getafe B
Gernika
Mensajero
17/10/2015
Barakaldo
Leioa
Arenas de Getxo
Real Sociedad B
18/10/2015
Mensajero
Amorebieta
Fuenlabrada
La Roda
Getafe B
Ebro
Guadalajara
Talavera de la Reina
Socuéllamos
Rayo Majadahonda
Gernika
Portugalete
Sestao River
Real Unión
Toledo
Real Madrid Castilla
24/10/2015
Real Sociedad B
Toledo
Amorebieta
Sestao River
Leioa
Gernika
Real Madrid Castilla
Socuéllamos
25/10/2015
Portugalete
Mensajero
Rayo Majadahonda
Getafe B
La Roda
Guadalajara
Ebro
Fuenlabrada
Real Unión
Arenas de Getxo
Talavera de la Reina
Barakaldo
31/10/2015
Arenas de Getxo
Amorebieta
Guadalajara
Ebro
01/11/2015
Mensajero
Sestao River
Portugalete
Leioa
Fuenlabrada
Rayo Majadahonda
Getafe B
Real Madrid Castilla
Toledo
Real Unión
Socuéllamos
Real Sociedad B
Barakaldo
La Roda
Gernika
Talavera de la Reina
07/11/2015
Real Sociedad B
Getafe B
Sestao River
Arenas de Getxo
Amorebieta
Toledo
08/11/2015
Ebro
Barakaldo
Rayo Majadahonda
Guadalajara
Talavera de la Reina
Portugalete
Real Madrid Castilla
Fuenlabrada
Real Unión
Socuéllamos
Leioa
Mensajero
La Roda
Gernika
14/11/2015
Barakaldo
Rayo Majadahonda
Leioa
Talavera de la Reina
15/11/2015
Mensajero
Arenas de Getxo
Portugalete
La Roda
Fuenlabrada
Real Sociedad B
Getafe B
Real Unión
Socuéllamos
Amorebieta
Guadalajara
Real Madrid Castilla
Gernika
Ebro
Toledo
Sestao River
21/11/2015
Amorebieta
Getafe B
Real Unión
Fuenlabrada
Arenas de Getxo
Toledo
Real Sociedad B
Guadalajara
22/11/2015
Ebro
Portugalete
Talavera de la Reina
Mensajero
Real Madrid Castilla
Barakaldo
La Roda
Leioa
Rayo Majadahonda
Gernika
Sestao River
Socuéllamos
28/11/2015
Getafe B
Sestao River
Barakaldo
Real Sociedad B
Guadalajara
Real Unión
Leioa
Ebro
Gernika
Real Madrid Castilla
29/11/2015
Mensajero
Toledo
Portugalete
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
Amorebieta
Socuéllamos
Arenas de Getxo
Talavera de la Reina
La Roda
05/12/2015
Real Sociedad B
Gernika
Amorebieta
Guadalajara
Arenas de Getxo
Getafe B
06/12/2015
La Roda
Mensajero
Rayo Majadahonda
Leioa
Ebro
Talavera de la Reina
Toledo
Socuéllamos
Real Madrid Castilla
Portugalete
Real Unión
Barakaldo
Sestao River
Fuenlabrada
12/12/2015
Gernika
Real Unión
Guadalajara
Sestao River
Leioa
Real Madrid Castilla
Barakaldo
Amorebieta
13/12/2015
Mensajero
Socuéllamos
Portugalete
Real Sociedad B
Fuenlabrada
Arenas de Getxo
Getafe B
Toledo
La Roda
Ebro
Talavera de la Reina
Rayo Majadahonda
19/12/2015
Real Unión
Portugalete
Real Madrid Castilla
Talavera de la Reina
Amorebieta
Gernika
Arenas de Getxo
Guadalajara
Socuéllamos
Getafe B
Toledo
Fuenlabrada
Sestao River
Barakaldo
Real Sociedad B
Leioa
20/12/2015
Mensajero
Ebro
Rayo Majadahonda
La Roda
02/01/2016
Barakaldo
Arenas de Getxo
Leioa
Real Unión
Gernika
Sestao River
03/01/2016
Getafe B
Mensajero
Portugalete
Amorebieta
Ebro
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
Socuéllamos
Guadalajara
Toledo
Talavera de la Reina
Real Sociedad B
La Roda
Real Madrid Castilla
09/01/2016
Gernika
Arenas de Getxo
Leioa
Amorebieta
10/01/2016
Portugalete
Sestao River
Rayo Majadahonda
Mensajero
Ebro
Real Madrid Castilla
Fuenlabrada
Getafe B
Guadalajara
Socuéllamos
La Roda
Real Sociedad B
Talavera de la Reina
Real Unión
Barakaldo
Toledo
16/01/2016
Sestao River
Leioa
Amorebieta
Talavera de la Reina
Toledo
Gernika
Arenas de Getxo
Portugalete
Real Madrid Castilla
Rayo Majadahonda
17/01/2016
Mensajero
Fuenlabrada
Getafe B
Guadalajara
Socuéllamos
Barakaldo
Real Unión
La Roda
Real Sociedad B
Ebro
23/01/2016
Portugalete
Toledo
Leioa
Arenas de Getxo
24/01/2016
Real Madrid Castilla
Mensajero
Ebro
Real Unión
Rayo Majadahonda
Real Sociedad B
Talavera de la Reina
Sestao River
Guadalajara
Fuenlabrada
Gernika
Socuéllamos
La Roda
Amorebieta
Barakaldo
Getafe B
30/01/2016
Real Sociedad B
Real Madrid Castilla
Amorebieta
Ebro
Arenas de Getxo
Talavera de la Reina
31/01/2016
Mensajero
Guadalajara
Fuenlabrada
Barakaldo
Getafe B
Gernika
Socuéllamos
Portugalete
Real Unión
Rayo Majadahonda
Toledo
Leioa
Sestao River
La Roda
06/02/2016
Real Madrid Castilla
Real Unión
Leioa
Socuéllamos
07/02/2016
Portugalete
Getafe B
Ebro
Sestao River
Rayo Majadahonda
Amorebieta
Real Sociedad B
Mensajero
Talavera de la Reina
Toledo
Gernika
Fuenlabrada
La Roda
Arenas de Getxo
Barakaldo
Guadalajara
13/02/2016
Real Unión
Real Sociedad B
Arenas de Getxo
Ebro
Sestao River
Rayo Majadahonda
Toledo
La Roda
14/02/2016
Mensajero
Barakaldo
Getafe B
Leioa
Amorebieta
Real Madrid Castilla
Fuenlabrada
Portugalete
Guadalajara
Gernika
Socuéllamos
Talavera de la Reina
20/02/2016
Real Madrid Castilla
Sestao River
Real Sociedad B
Amorebieta
Leioa
Fuenlabrada
Gernika
Barakaldo
21/02/2016
Portugalete
Guadalajara
Ebro
Toledo
Rayo Majadahonda
Arenas de Getxo
Talavera de la Reina
Getafe B
Real Unión
Mensajero
La Roda
Socuéllamos
27/02/2016
Barakaldo
Portugalete
Amorebieta
Real Unión
Arenas de Getxo
Real Madrid Castilla
28/02/2016
Mensajero
Gernika
Guadalajara
Leioa
Fuenlabrada
Talavera de la Reina
Getafe B
La Roda
Socuéllamos
Ebro
Toledo
Rayo Majadahonda
Sestao River
Real Sociedad B
05/03/2016
Portugalete
Gernika
Leioa
Barakaldo
Real Sociedad B
Arenas de Getxo
Real Madrid Castilla
Toledo
06/03/2016
Rayo Majadahonda
Socuéllamos
Ebro
Getafe B
Amorebieta
Mensajero
Talavera de la Reina
Guadalajara
La Roda
Fuenlabrada
Real Unión
Sestao River
12/03/2016
Arenas de Getxo
Real Unión
Gernika
Leioa
Sestao River
Amorebieta
13/03/2016
Mensajero
Portugalete
Fuenlabrada
Ebro
Barakaldo
Talavera de la Reina
Getafe B
Rayo Majadahonda
Guadalajara
La Roda
Socuéllamos
Real Madrid Castilla
Toledo
Real Sociedad B
19/03/2016
Amorebieta
Arenas de Getxo
Leioa
Portugalete
Real Madrid Castilla
Getafe B
20/03/2016
Ebro
Guadalajara
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
La Roda
Barakaldo
Real Sociedad B
Socuéllamos
Talavera de la Reina
Gernika
Real Unión
Toledo
Sestao River
Mensajero
23/03/2016
Barakaldo
Ebro
24/03/2016
Getafe B
Real Sociedad B
Fuenlabrada
Real Madrid Castilla
Guadalajara
Rayo Majadahonda
Gernika
La Roda
25/03/2016
Portugalete
Talavera de la Reina
26/03/2016
Socuéllamos
Real Unión
Arenas de Getxo
Sestao River
27/03/2016
Mensajero
Leioa
Toledo
Amorebieta
02/04/2016
Real Sociedad B
Fuenlabrada
Amorebieta
Socuéllamos
03/04/2016
Rayo Majadahonda
Barakaldo
Real Madrid Castilla
Guadalajara
La Roda
Portugalete
Ebro
Gernika
Real Unión
Getafe B
Talavera de la Reina
Leioa
Arenas de Getxo
Mensajero
Sestao River
Toledo
09/04/2016
Leioa
La Roda
Barakaldo
Real Madrid Castilla
10/04/2016
Mensajero
Talavera de la Reina
Portugalete
Ebro
Guadalajara
Real Sociedad B
Fuenlabrada
Real Unión
Getafe B
Amorebieta
Socuéllamos
Sestao River
Gernika
Rayo Majadahonda
Toledo
Arenas de Getxo
16/04/2016
Real Sociedad B
Barakaldo
Amorebieta
Fuenlabrada
Sestao River
Getafe B
Arenas de Getxo
Socuéllamos
17/04/2016
Ebro
Leioa
La Roda
Talavera de la Reina
Rayo Majadahonda
Portugalete
Toledo
Mensajero
Real Unión
Guadalajara
Real Madrid Castilla
Gernika
23/04/2016
Barakaldo
Real Unión
Portugalete
Real Madrid Castilla
Gernika
Real Sociedad B
Leioa
Rayo Majadahonda
24/04/2016
Mensajero
La Roda
Getafe B
Arenas de Getxo
Guadalajara
Amorebieta
Fuenlabrada
Sestao River
Socuéllamos
Toledo
Talavera de la Reina
Ebro
30/04/2016
Amorebieta
Barakaldo
Ebro
La Roda
Toledo
Getafe B
Arenas de Getxo
Fuenlabrada
01/05/2016
Real Sociedad B
Portugalete
Rayo Majadahonda
Talavera de la Reina
Real Madrid Castilla
Leioa
Socuéllamos
Mensajero
Real Unión
Gernika
Sestao River
Guadalajara
07/05/2016
Ebro
Mensajero
Leioa
Real Sociedad B
Portugalete
Real Unión
Guadalajara
Arenas de Getxo
Talavera de la Reina
Real Madrid Castilla
Gernika
Amorebieta
Barakaldo
Sestao River
Getafe B
Socuéllamos
La Roda
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
Toledo
15/05/2016
Mensajero
Getafe B
Rayo Majadahonda
Ebro
Amorebieta
Portugalete
Real Unión
Leioa
Sestao River
Gernika
Toledo
Guadalajara
Socuéllamos
Fuenlabrada
Arenas de Getxo
Barakaldo
Real Madrid Castilla
La Roda
Real Sociedad B
Talavera de la Reina
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Real Madrid Castilla803824867240923
2Barakaldo8038248652241194
3Socuéllamos64381971251431318
4Toledo6338189114933924
5Real Unión6038179125937782
6Sestao River60381515838291083
7Real Sociedad B60381612105844948
8Arenas de Getxo573815121150431214
9Amorebieta563815111250431086
10Ebro533813141143371165
11Fuenlabrada493812131340401215
12Gernika453810151341491128
13Mensajero44381281837471247
14Rayo Majadahonda433811101742501276
15La Roda43381271940521199
16Leioa41381181937591256
17Guadalajara403810101840561209
18Talavera de la Reina373891019425912011
19Portugalete32386141829481276
20Getafe B323810226438011514
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Mariano
25
Christian
18
Mayoral
15
Ubis
15
Javi Gómez
14
Bautista
14
Megías
13
Esnáider
12
Portilla
12
Galán
11
Matas
11
Santamaría
11
Alain Arroyo
10
Aitor Ramos
10
Ian
10
 NomDem GroguesClub
Iñaki
20
Rovirola
19
Sergio Rodríguez
19
Vicente Romero
16
Guti
15
Etxaniz
15
Bergara
14
Aldalur
14
Moyano
14
Rangel
14
Alain Arroyo
13
Elgezabal
13
Rayco
13
Bilbao
13
Igor Engonga
13
NomPTGTV
Díez Cano9602
Galech Apezteguía9604
Juan Bustos8534
Recio Moreno7625
López Parra7360
Vila Sánchez7364
Rodríguez García7341
López Toca7351
Cid Camacho7533
Román Román7461
Fernández Pérez6455
Vicente Moral6381
Herrero Arenas6431
Sáez Vital6273
Leo Ollo6494
Carbajales Gómez6352
Pardeiro Puente6312
Catalá Ferrán6382
Conejero Sánchez6282
Villa Maestre6250
Barceló Roca5332
Álvarez Fernández5291
Álvarez Borbolla5291
Hernández Maeso5221
Benjumea Álvarez5374
Martínez Santos5251
Peña Varela5100
Alonso Portillo5200
García Ballesteros5280
Caucelo Sace5253
Milla Alvendiz5271
Corral García5392
Hernández Lorenzo5251
Fernández Fernández5240
Iglesias Villanueva5220
Subirats Matamoros4170
Holgueras Castellanos4190
Usón Rosel4233
Alemán Pérez4273
Sánchez Aparicio4220
Ramos Domínguez4312
Melgares De Aguilar4303
Cadenas de Llano4200
Fernández Pérez4180
Ávalos Martos4280
Fernández Vidal4242
Soto Grado4272
González Hernández4172
Varón Aceitón4230
Sánchez Alba4334
Navarro Collados4221
Monter Solans4253
Sauleda Torrent4242
Espasandín Cores4291
Fernández Rodríguez3201
Domínguez Cervantes3190
Muñiz Ruiz3250
Gil Coscolla3201
Brea Peón3241
Díaz Escudero3140
Navarro Fuentes3221
Lixandru390
Rives Leal3210
Santos Pargaña3214
Ávalos Barrera3252
Gallego Gambín3142
Rebollo López3181
Montoro Garrido3151
Mateo Montañés3254
Mena Gimeno370
Ripoll Solano3221
Sánchez López3302
García Aceña2121
Sureda Cuenca2171
Muñoz Pérez252
Pulido Santana2180
Campos Salinas2181
Lax Franco2181
González González230
Pérez Peraza280
Artacho Cobo2100
Pulido Santana282
Arias Madrid2110
Escudero Marín160
Miralles Selma140
Velasco Arbaiza181
Carbonell Hernández160
Moreno Aragón140
Ortiz Arias160
Pinto Herrera150
González González170
Collado López170
Bosch Doménech150
Jiménez González171
Chavet García151
Caparrós Hernández152
López Fernández-Montes180
González Francés141
Gadella Kamstra140
Villoria Linacero171
Sánchez Villalobos140
Gols:
913
Gols Per Partit:
2,4
Targetes Grogues:
2269
Targetes Grogues Per Partit:
5,97
Expulsions:
128
Expulsions Per Partit:
0,34
Estrangers:
58
Percentatge Estrangers:
10,84
Victòries locals:
184
Victòries visitants:
95
Empats:
101
Màxima victòria local:
6-1 Real Madrid Castilla-La Roda
Màxima victòria visitant:
0-5 Mensajero-Real Sociedad B
Millor ratxa guanyadora:
Real Madrid Castilla: 7 Partits (Jornades 20-26)
Pitjor ratxa perdedora:
Talavera de la Reina: 6 Partits (Jornades 20-25)
Millor ratxa no perdent:
Real Madrid Castilla: 15 Partits (Jornades 12-26)
Pitjor ratxa no guanyant:
Portugalete: 13 Partits (Jornades 6-18)
Progrés
Matriu
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error