Temporada 2013-14 2ª Divisió B Grup III

Resultats
24/08/2013
Valencia Mestalla
L'Hospitalet
Levante B
Ilicitano
Olímpic de Xàtiva
Atlético Baleares
Llagostera
Villarreal B
25/08/2013
Constancia
Ontinyent
Reus
Huracán
Olot
Espanyol B
Badalona
Prat
Gimnàstic de Tarragona
Lleida Esportiu
Alcoyano
Sant Andreu
31/08/2013
Huracán
Llagostera
Prat
Gimnàstic de Tarragona
Sant Andreu
Olot
L'Hospitalet
Alcoyano
01/09/2013
Ilicitano
Constancia
Espanyol B
Badalona
Atlético Baleares
Valencia Mestalla
Villarreal B
Levante B
Lleida Esportiu
Reus
Ontinyent
Olímpic de Xàtiva
07/09/2013
Levante B
Huracán
Valencia Mestalla
Ontinyent
Alcoyano
Atlético Baleares
08/09/2013
Ilicitano
Villarreal B
Llagostera
Lleida Esportiu
Constancia
Olímpic de Xàtiva
Olot
L'Hospitalet
Reus
Prat
Gimnàstic de Tarragona
Espanyol B
Badalona
Sant Andreu
14/09/2013
Huracán
Ilicitano
Villarreal B
Constancia
15/09/2013
Prat
Llagostera
Atlético Baleares
Olot
Espanyol B
Reus
Sant Andreu
Gimnàstic de Tarragona
Olímpic de Xàtiva
Valencia Mestalla
Ontinyent
Alcoyano
Lleida Esportiu
Levante B
L'Hospitalet
Badalona
21/09/2013
Badalona
Atlético Baleares
Llagostera
Espanyol B
Villarreal B
Huracán
22/09/2013
Ilicitano
Lleida Esportiu
Levante B
Prat
Reus
Sant Andreu
Gimnàstic de Tarragona
L'Hospitalet
Constancia
Valencia Mestalla
Olot
Ontinyent
Alcoyano
Olímpic de Xàtiva
28/09/2013
Huracán
Constancia
29/09/2013
Prat
Ilicitano
Espanyol B
Levante B
Sant Andreu
Llagostera
Atlético Baleares
Gimnàstic de Tarragona
Valencia Mestalla
Alcoyano
Ontinyent
Badalona
Olímpic de Xàtiva
Olot
Lleida Esportiu
Villarreal B
L'Hospitalet
Reus
05/10/2013
Huracán
Lleida Esportiu
Ilicitano
Espanyol B
Villarreal B
Prat
06/10/2013
Constancia
Alcoyano
Levante B
Sant Andreu
Llagostera
L'Hospitalet
Reus
Atlético Baleares
Gimnàstic de Tarragona
Ontinyent
Badalona
Olímpic de Xàtiva
Olot
Valencia Mestalla
12/10/2013
Olímpic de Xàtiva
Gimnàstic de Tarragona
Valencia Mestalla
Badalona
13/10/2013
Lleida Esportiu
Constancia
Prat
Huracán
L'Hospitalet
Levante B
Atlético Baleares
Llagostera
Espanyol B
Villarreal B
Sant Andreu
Ilicitano
Ontinyent
Reus
Alcoyano
Olot
19/10/2013
Villarreal B
Sant Andreu
20/10/2013
Levante B
Atlético Baleares
Huracán
Espanyol B
Ilicitano
L'Hospitalet
Llagostera
Ontinyent
Constancia
Olot
Reus
Olímpic de Xàtiva
Gimnàstic de Tarragona
Valencia Mestalla
Badalona
Alcoyano
Lleida Esportiu
Prat
26/10/2013
Sant Andreu
Huracán
Valencia Mestalla
Reus
27/10/2013
Atlético Baleares
Ilicitano
Prat
Constancia
Espanyol B
Lleida Esportiu
L'Hospitalet
Villarreal B
Olímpic de Xàtiva
Llagostera
Alcoyano
Gimnàstic de Tarragona
Olot
Badalona
Ontinyent
Levante B
30/10/2013
Ilicitano
Ontinyent
Levante B
Olímpic de Xàtiva
Villarreal B
Atlético Baleares
Constancia
Badalona
Huracán
L'Hospitalet
Prat
Espanyol B
Llagostera
Valencia Mestalla
Reus
Alcoyano
Gimnàstic de Tarragona
Olot
Lleida Esportiu
Sant Andreu
03/11/2013
Espanyol B
Constancia
L'Hospitalet
Lleida Esportiu
Atlético Baleares
Huracán
Valencia Mestalla
Levante B
Badalona
Gimnàstic de Tarragona
Olímpic de Xàtiva
Ilicitano
Olot
Reus
Sant Andreu
Prat
Ontinyent
Villarreal B
Alcoyano
Llagostera
09/11/2013
Villarreal B
Olímpic de Xàtiva
Levante B
Alcoyano
Espanyol B
Sant Andreu
Huracán
Ontinyent
10/11/2013
Prat
L'Hospitalet
Lleida Esportiu
Atlético Baleares
Ilicitano
Valencia Mestalla
Llagostera
Olot
Constancia
Gimnàstic de Tarragona
Reus
Badalona
16/11/2013
Valencia Mestalla
Villarreal B
17/11/2013
Sant Andreu
Constancia
L'Hospitalet
Espanyol B
Atlético Baleares
Prat
Badalona
Llagostera
Olímpic de Xàtiva
Huracán
Olot
Levante B
Ontinyent
Lleida Esportiu
Alcoyano
Ilicitano
Gimnàstic de Tarragona
Reus
23/11/2013
Huracán
Valencia Mestalla
Ilicitano
Olot
Levante B
Badalona
Villarreal B
Alcoyano
24/11/2013
Sant Andreu
L'Hospitalet
Espanyol B
Atlético Baleares
Prat
Ontinyent
Llagostera
Gimnàstic de Tarragona
Constancia
Reus
Lleida Esportiu
Olímpic de Xàtiva
30/11/2013
Valencia Mestalla
Lleida Esportiu
01/12/2013
L'Hospitalet
Constancia
Atlético Baleares
Sant Andreu
Badalona
Ilicitano
Olímpic de Xàtiva
Prat
Olot
Villarreal B
Alcoyano
Huracán
Gimnàstic de Tarragona
Levante B
Reus
Llagostera
Ontinyent
Espanyol B
04/12/2013
Ilicitano
Gimnàstic de Tarragona
07/12/2013
Huracán
Olot
Villarreal B
Badalona
08/12/2013
L'Hospitalet
Atlético Baleares
Prat
Valencia Mestalla
Constancia
Llagostera
Levante B
Reus
22/01/2014
Sant Andreu
Ontinyent
29/01/2014
Espanyol B
Olímpic de Xàtiva
Lleida Esportiu
Alcoyano
14/12/2013
Valencia Mestalla
Espanyol B
15/12/2013
Constancia
Atlético Baleares
Alcoyano
Prat
Badalona
Huracán
Gimnàstic de Tarragona
Villarreal B
Reus
Ilicitano
Llagostera
Levante B
Olímpic de Xàtiva
Sant Andreu
Olot
Lleida Esportiu
Ontinyent
L'Hospitalet
21/12/2013
Levante B
Constancia
Huracán
Gimnàstic de Tarragona
Espanyol B
Alcoyano
22/12/2013
Ilicitano
Llagostera
Atlético Baleares
Ontinyent
L'Hospitalet
Olímpic de Xàtiva
Prat
Olot
Villarreal B
Reus
Sant Andreu
Valencia Mestalla
Lleida Esportiu
Badalona
04/01/2014
Ilicitano
Levante B
Atlético Baleares
Olímpic de Xàtiva
Espanyol B
Olot
Villarreal B
Llagostera
Huracán
Reus
Ontinyent
Constancia
05/01/2014
Sant Andreu
Alcoyano
Prat
Badalona
L'Hospitalet
Valencia Mestalla
Lleida Esportiu
Gimnàstic de Tarragona
11/01/2014
Valencia Mestalla
Atlético Baleares
Levante B
Villarreal B
12/01/2014
Constancia
Ilicitano
Llagostera
Huracán
Gimnàstic de Tarragona
Prat
Badalona
Espanyol B
Alcoyano
L'Hospitalet
Olot
Sant Andreu
Olímpic de Xàtiva
Ontinyent
Reus
Lleida Esportiu
18/01/2014
Lleida Esportiu
Llagostera
Sant Andreu
Badalona
Villarreal B
Ilicitano
Huracán
Levante B
19/01/2014
Atlético Baleares
Alcoyano
Prat
Reus
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Olímpic de Xàtiva
Constancia
L'Hospitalet
Olot
Ontinyent
Valencia Mestalla
25/01/2014
Valencia Mestalla
Olímpic de Xàtiva
26/01/2014
Constancia
Villarreal B
Ilicitano
Huracán
Llagostera
Prat
Gimnàstic de Tarragona
Sant Andreu
Badalona
L'Hospitalet
Olot
Atlético Baleares
Levante B
Lleida Esportiu
Reus
Espanyol B
Alcoyano
Ontinyent
01/02/2014
Huracán
Villarreal B
02/02/2014
Prat
Levante B
Espanyol B
Llagostera
Sant Andreu
Reus
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Atlético Baleares
Badalona
Valencia Mestalla
Constancia
Olímpic de Xàtiva
Alcoyano
Lleida Esportiu
Ilicitano
Ontinyent
Olot
08/02/2014
Levante B
Espanyol B
09/02/2014
Constancia
Huracán
Villarreal B
Lleida Esportiu
Ilicitano
Prat
Llagostera
Sant Andreu
Reus
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Atlético Baleares
Badalona
Ontinyent
Olot
Olímpic de Xàtiva
Alcoyano
Valencia Mestalla
15/02/2014
Valencia Mestalla
Olot
16/02/2014
Prat
Villarreal B
Espanyol B
Ilicitano
L'Hospitalet
Llagostera
Atlético Baleares
Reus
Alcoyano
Constancia
Sant Andreu
Levante B
Olímpic de Xàtiva
Badalona
Lleida Esportiu
Huracán
Ontinyent
Gimnàstic de Tarragona
22/02/2014
Villarreal B
Espanyol B
Levante B
L'Hospitalet
Huracán
Prat
23/02/2014
Constancia
Lleida Esportiu
Ilicitano
Sant Andreu
Llagostera
Atlético Baleares
Reus
Ontinyent
Gimnàstic de Tarragona
Olímpic de Xàtiva
Badalona
Valencia Mestalla
Olot
Alcoyano
01/03/2014
Valencia Mestalla
Gimnàstic de Tarragona
Ontinyent
Llagostera
Alcoyano
Badalona
02/03/2014
Prat
Lleida Esportiu
Espanyol B
Huracán
Sant Andreu
Villarreal B
L'Hospitalet
Ilicitano
Olot
Constancia
Atlético Baleares
Levante B
Olímpic de Xàtiva
Reus
08/03/2014
Ilicitano
Atlético Baleares
Levante B
Ontinyent
Huracán
Sant Andreu
09/03/2014
Constancia
Prat
Llagostera
Olímpic de Xàtiva
Gimnàstic de Tarragona
Alcoyano
Badalona
Olot
Lleida Esportiu
Espanyol B
Villarreal B
L'Hospitalet
Reus
Valencia Mestalla
15/03/2014
Valencia Mestalla
Llagostera
16/03/2014
Espanyol B
Prat
Sant Andreu
Lleida Esportiu
L'Hospitalet
Huracán
Atlético Baleares
Villarreal B
Olímpic de Xàtiva
Levante B
Badalona
Constancia
Olot
Gimnàstic de Tarragona
Ontinyent
Ilicitano
Alcoyano
Reus
22/03/2014
Huracán
Atlético Baleares
Villarreal B
Ontinyent
23/03/2014
Levante B
Valencia Mestalla
Constancia
Espanyol B
Prat
Sant Andreu
Ilicitano
Olímpic de Xàtiva
Llagostera
Alcoyano
Gimnàstic de Tarragona
Badalona
Lleida Esportiu
L'Hospitalet
Reus
Olot
29/03/2014
Valencia Mestalla
Ilicitano
30/03/2014
L'Hospitalet
Prat
Atlético Baleares
Lleida Esportiu
Gimnàstic de Tarragona
Constancia
Olímpic de Xàtiva
Villarreal B
Alcoyano
Levante B
Olot
Llagostera
Badalona
Reus
Sant Andreu
Espanyol B
Ontinyent
Huracán
05/04/2014
Huracán
Olímpic de Xàtiva
06/04/2014
Levante B
Olot
Constancia
Sant Andreu
Espanyol B
L'Hospitalet
Prat
Atlético Baleares
Villarreal B
Valencia Mestalla
Llagostera
Badalona
Lleida Esportiu
Ontinyent
Reus
Gimnàstic de Tarragona
Ilicitano
Alcoyano
12/04/2014
Olot
Ilicitano
13/04/2014
L'Hospitalet
Sant Andreu
Atlético Baleares
Espanyol B
Valencia Mestalla
Huracán
Reus
Constancia
Ontinyent
Prat
Olímpic de Xàtiva
Lleida Esportiu
Badalona
Levante B
Gimnàstic de Tarragona
Llagostera
Alcoyano
Villarreal B
17/04/2014
Ilicitano
Badalona
Espanyol B
Ontinyent
Prat
Olímpic de Xàtiva
18/04/2014
Villarreal B
Olot
20/04/2014
Constancia
L'Hospitalet
Sant Andreu
Atlético Baleares
Llagostera
Reus
Huracán
Alcoyano
Levante B
Gimnàstic de Tarragona
Lleida Esportiu
Valencia Mestalla
26/04/2014
Badalona
Villarreal B
27/04/2014
Olímpic de Xàtiva
Espanyol B
Atlético Baleares
L'Hospitalet
Valencia Mestalla
Prat
Llagostera
Constancia
Olot
Huracán
Gimnàstic de Tarragona
Ilicitano
Reus
Levante B
Ontinyent
Sant Andreu
Alcoyano
Lleida Esportiu
03/05/2014
Villarreal B
Gimnàstic de Tarragona
Huracán
Badalona
Levante B
Llagostera
04/05/2014
Atlético Baleares
Constancia
L'Hospitalet
Ontinyent
Espanyol B
Valencia Mestalla
Prat
Alcoyano
Ilicitano
Reus
Sant Andreu
Olímpic de Xàtiva
Lleida Esportiu
Olot
11/05/2014
Constancia
Levante B
Ontinyent
Atlético Baleares
Olímpic de Xàtiva
L'Hospitalet
Valencia Mestalla
Sant Andreu
Alcoyano
Espanyol B
Olot
Prat
Badalona
Lleida Esportiu
Gimnàstic de Tarragona
Huracán
Reus
Villarreal B
Llagostera
Ilicitano
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Llagostera69381912761361376
2L'Hospitalet68381911861321118
3Lleida Esportiu68381911852351065
4Gimnàstic de Tarragona673818137523710310
5Atlético Baleares66381991053361305
6Ilicitano64381810106041954
7Alcoyano64381713852341024
8Espanyol B543814121243451059
9Huracán5238141014403811412
10Olímpic de Xàtiva5238131312373510612
11Villarreal B5138156174542814
12Reus513814915384911012
13Badalona463811131438391157
14Olot4538129174760933
15Sant Andreu443811111633441125
16Valencia Mestalla40381172039531394
17Prat38389111831451166
18Levante B36389920425911510
19Constancia34387131823521138
20Ontinyent2738762534691268
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Carlos
16
Mata
15
Rayco
14
Chumbi
14
Haro
13
Herrera
13
Juanto
13
Abraham
13
Corominas
13
Sergio León
12
Andone
12
Álex López
12
Gila
11
Enric Pi
11
Kante
11
 NomDem GroguesClub
Alomar
18
Portu
18
Cristian
16
Larios
15
Ángel Ortega
15
Llonch
14
Vich
14
Xisco Hernández
14
Amarilla
14
Manu Molina
14
Alcaraz
14
Calonge
14
Fer
14
Pereira
14
Vallhonesta
13
NomPTGTV
Lozano Reina11677
Monter Solans10692
Mateo Montañés9572
Herrero Arenas96411
Usón Rosel9653
Navarro Fuentes8461
Hernández Lorenzo8360
Lixandru8511
Fernández Brito8473
Nicolás Espejo8392
Galech Apezteguía7495
Ripoll Solano7342
Melgares De Aguilar7453
Melián Socorro7332
Díaz Escudero7544
Pinto Herrera7473
Cuadra Fernández7402
Alemán Pérez7413
López Amaya7455
Pulido Santana6291
Artacho Cobo6331
Varón Aceitón6433
Romero Pérez6383
García Ballesteros6435
Pulido Santana6314
Soto Grado6333
González González5344
Chavet García5222
Jiménez González5391
Ávalos Martos5312
Pérez Peraza5321
Benjumea Álvarez5302
Leo Ollo5401
Moya Baena5210
Villena Contreras5341
Gadella Kamstra5170
López López4271
Sánchez Rico4181
Collado López4266
Gorostegui Fernández4231
Escudero Marín4272
Barceló Roca4272
Castillejo Álvarez4221
Pizarro Gómez4161
Azpilicueta Saldías4221
Alberola Rojas4142
Rezola Etxeberria4221
Sanchis Cambra4181
Ais Reig3180
Sánchez-Seco Otero3181
Bueno Prieto3142
Mariscal Sánchez3171
Sánchez Aparicio3182
Muñoz Piedra3160
Ávalos Barrera3170
Domínguez Cervantes3140
Fernández Pérez3192
Bosch Doménech3211
Peña Varela240
Pérez Muley2100
Velasco Arbaiza271
Hermosilla Alaña2120
Cruz Quintero2101
Cid Camacho2140
Navarro Collados290
Costas Soto280
Rives Leal2130
Fernández Vidal2100
Moreno Aragón271
Muñoz Pérez2120
Rebollo López292
Sauleda Torrent2101
Gil Coscolla2121
González Esteban2131
Salazar López2143
López Puerta2120
Arroyo Cortés2111
Hernández Maeso140
Vicente Moral120
Díez Cano190
González Arévalo1100
Suberbiola Zúñiga131
De la Fuente Ramos140
López Rodríguez160
Corral García160
Román Román110
Iglesias Villanueva140
Villoria Linacero170
Zarrabeitia Arrieta192
Jiménez Moreno170
Gálvez Rascón120
Ortiz Arias141
García Aceña180
Areces Franco190
Abad Esteban171
Simón del Pino180
Carbonell Hernández141
Milla Alvendiz150
Gols:
881
Gols Per Partit:
2,32
Targetes Grogues:
2229
Targetes Grogues Per Partit:
5,87
Expulsions:
142
Expulsions Per Partit:
0,37
Estrangers:
53
Percentatge Estrangers:
9,36
Victòries locals:
188
Victòries visitants:
88
Empats:
104
Màxima victòria local:
5-0 Llagostera-Olot
Màxima victòria visitant:
0-5 Prat-L'Hospitalet
Millor ratxa guanyadora:
Gimnàstic de Tarragona: 10 Partits (Jornades 29-38)
Pitjor ratxa perdedora:
Ontinyent: 7 Partits (Jornades 32-38)
Millor ratxa no perdent:
Lleida Esportiu: 21 Partits (Jornades 8-28)
Pitjor ratxa no guanyant:
Prat: 18 Partits (Jornades 4-21)
Progrés
Matriu
Última actualització: 20/10/2017
Notificar error