Temporada 2010-11 2ª Divisió B Grup II

Resultats
28/08/2010
Lemona
Zamora
Alavés
Caudal
29/08/2010
La Muela
Osasuna B
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Sporting de Gijón B
Gimnástica de Torrelavega
Guijuelo
Cultural Leonesa
Peña Sport
Real Unión
Mirandés
Barakaldo
Eibar
Palencia
Real Oviedo
UD Logroñés
04/09/2010
Real Sociedad B
La Muela
Osasuna B
Alavés
Real Unión
Bilbao Athletic
05/09/2010
Gimnástica de Torrelavega
Real Oviedo
Cultural Leonesa
Eibar
Caudal
Lemona
Barakaldo
Sporting de Gijón B
Palencia
Mirandés
Zamora
Guijuelo
UD Logroñés
Peña Sport
11/09/2010
Eibar
Mirandés
Lemona
Osasuna B
12/09/2010
La Muela
Real Unión
Bilbao Athletic
UD Logroñés
Sporting de Gijón B
Palencia
Alavés
Real Sociedad B
Peña Sport
Gimnástica de Torrelavega
Cultural Leonesa
Zamora
Guijuelo
Caudal
Real Oviedo
Barakaldo
18/09/2010
Osasuna B
Guijuelo
Real Sociedad B
Lemona
Real Unión
Alavés
UD Logroñés
La Muela
Zamora
Eibar
Barakaldo
Peña Sport
19/09/2010
Caudal
Cultural Leonesa
Gimnástica de Torrelavega
Bilbao Athletic
Palencia
Real Oviedo
Mirandés
Sporting de Gijón B
22/09/2010
Lemona
Real Unión
Bilbao Athletic
Barakaldo
La Muela
Gimnástica de Torrelavega
Peña Sport
Palencia
Real Oviedo
Mirandés
Cultural Leonesa
Osasuna B
Guijuelo
Real Sociedad B
Alavés
UD Logroñés
Eibar
Sporting de Gijón B
Zamora
Caudal
25/09/2010
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
26/09/2010
Osasuna B
Zamora
Gimnástica de Torrelavega
Alavés
Palencia
Bilbao Athletic
Mirandés
Peña Sport
Caudal
Eibar
Real Unión
Guijuelo
UD Logroñés
Lemona
Barakaldo
La Muela
Sporting de Gijón B
Real Oviedo
02/10/2010
Alavés
Barakaldo
Lemona
Gimnástica de Torrelavega
03/10/2010
La Muela
Palencia
Bilbao Athletic
Mirandés
Caudal
Osasuna B
Zamora
Real Sociedad B
Guijuelo
UD Logroñés
Peña Sport
Sporting de Gijón B
Eibar
Real Oviedo
Cultural Leonesa
Real Unión
09/10/2010
Real Sociedad B
Caudal
Barakaldo
Lemona
Osasuna B
Eibar
10/10/2010
Sporting de Gijón B
Bilbao Athletic
Real Unión
Zamora
UD Logroñés
Cultural Leonesa
Gimnástica de Torrelavega
Guijuelo
Mirandés
La Muela
Palencia
Alavés
Real Oviedo
Peña Sport
16/10/2010
Bilbao Athletic
Real Oviedo
Osasuna B
Real Sociedad B
Lemona
Palencia
17/10/2010
La Muela
Sporting de Gijón B
Caudal
Real Unión
Zamora
UD Logroñés
Cultural Leonesa
Gimnástica de Torrelavega
Guijuelo
Barakaldo
Alavés
Mirandés
Eibar
Peña Sport
23/10/2010
Real Sociedad B
Eibar
Real Unión
Osasuna B
24/10/2010
Sporting de Gijón B
Alavés
Peña Sport
Bilbao Athletic
UD Logroñés
Caudal
Gimnástica de Torrelavega
Zamora
Barakaldo
Cultural Leonesa
Palencia
Guijuelo
Mirandés
Lemona
Real Oviedo
La Muela
30/10/2010
Eibar
Bilbao Athletic
Osasuna B
UD Logroñés
Lemona
Sporting de Gijón B
31/10/2010
Real Sociedad B
Real Unión
La Muela
Peña Sport
Caudal
Gimnástica de Torrelavega
Zamora
Barakaldo
Cultural Leonesa
Palencia
Guijuelo
Mirandés
Alavés
Real Oviedo
06/11/2010
Real Unión
Eibar
Bilbao Athletic
La Muela
Peña Sport
Alavés
Real Oviedo
Lemona
07/11/2010
Sporting de Gijón B
Guijuelo
UD Logroñés
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Osasuna B
Barakaldo
Caudal
Palencia
Zamora
Mirandés
Cultural Leonesa
13/11/2010
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Alavés
Bilbao Athletic
Osasuna B
Barakaldo
14/11/2010
Caudal
Palencia
Real Unión
UD Logroñés
Zamora
Mirandés
Cultural Leonesa
Sporting de Gijón B
Guijuelo
Real Oviedo
Lemona
Peña Sport
Eibar
La Muela
20/11/2010
Barakaldo
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Lemona
21/11/2010
Sporting de Gijón B
Zamora
La Muela
Alavés
Peña Sport
Guijuelo
UD Logroñés
Eibar
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
Palencia
Osasuna B
Mirandés
Caudal
Real Oviedo
Cultural Leonesa
27/11/2010
Real Sociedad B
Palencia
Eibar
Alavés
Osasuna B
Mirandés
Caudal
Sporting de Gijón B
28/11/2010
Lemona
La Muela
UD Logroñés
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
Barakaldo
Zamora
Real Oviedo
Cultural Leonesa
Peña Sport
Guijuelo
Bilbao Athletic
04/12/2010
Alavés
Lemona
05/12/2010
Sporting de Gijón B
Osasuna B
Bilbao Athletic
Cultural Leonesa
La Muela
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Eibar
Barakaldo
UD Logroñés
Palencia
Real Unión
Peña Sport
Zamora
Mirandés
Real Sociedad B
Real Oviedo
Caudal
11/12/2010
Real Unión
Mirandés
Real Sociedad B
Sporting de Gijón B
Osasuna B
Real Oviedo
12/12/2010
Gimnástica de Torrelavega
Barakaldo
UD Logroñés
Palencia
Caudal
Peña Sport
Zamora
Bilbao Athletic
Cultural Leonesa
La Muela
Guijuelo
Alavés
Eibar
Lemona
18/12/2010
Eibar
Barakaldo
La Muela
Zamora
Lemona
Guijuelo
Palencia
Gimnástica de Torrelavega
Peña Sport
Osasuna B
Alavés
Cultural Leonesa
19/12/2010
Sporting de Gijón B
Real Unión
Bilbao Athletic
Caudal
Mirandés
UD Logroñés
Real Oviedo
Real Sociedad B
22/12/2010
Caudal
La Muela
23/12/2010
Real Unión
Real Oviedo
Real Sociedad B
Peña Sport
Cultural Leonesa
Lemona
31/12/2010
Osasuna B
Bilbao Athletic
02/01/2011
Barakaldo
Palencia
Gimnástica de Torrelavega
Mirandés
UD Logroñés
Sporting de Gijón B
Zamora
Alavés
Guijuelo
Eibar
08/01/2011
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Barakaldo
Mirandés
Osasuna B
La Muela
09/01/2011
Cultural Leonesa
Guijuelo
Zamora
Lemona
Caudal
Alavés
UD Logroñés
Real Oviedo
Gimnástica de Torrelavega
Sporting de Gijón B
Palencia
Eibar
Real Unión
Peña Sport
15/01/2011
La Muela
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Real Unión
Alavés
Osasuna B
16/01/2011
Sporting de Gijón B
Barakaldo
Eibar
Cultural Leonesa
Guijuelo
Zamora
Lemona
Caudal
Peña Sport
UD Logroñés
Mirandés
Palencia
Real Oviedo
Gimnástica de Torrelavega
22/01/2011
Real Sociedad B
Alavés
Osasuna B
Lemona
23/01/2011
Caudal
Guijuelo
Zamora
Cultural Leonesa
Real Unión
La Muela
UD Logroñés
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Peña Sport
Barakaldo
Real Oviedo
Palencia
Sporting de Gijón B
Mirandés
Eibar
29/01/2011
Alavés
Real Unión
Lemona
Real Sociedad B
30/01/2011
La Muela
UD Logroñés
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Sporting de Gijón B
Mirandés
Eibar
Zamora
Cultural Leonesa
Caudal
Guijuelo
Osasuna B
Peña Sport
Barakaldo
Real Oviedo
Palencia
05/02/2011
Real Sociedad B
Guijuelo
Real Unión
Lemona
06/02/2011
Osasuna B
Cultural Leonesa
Sporting de Gijón B
Eibar
Caudal
Zamora
UD Logroñés
Alavés
Gimnástica de Torrelavega
La Muela
Barakaldo
Bilbao Athletic
Palencia
Peña Sport
Mirandés
Real Oviedo
12/02/2011
Alavés
Gimnástica de Torrelavega
Bilbao Athletic
Palencia
Peña Sport
Mirandés
13/02/2011
La Muela
Barakaldo
Lemona
UD Logroñés
Eibar
Caudal
Zamora
Osasuna B
Cultural Leonesa
Real Sociedad B
Guijuelo
Real Unión
Real Oviedo
Sporting de Gijón B
19/02/2011
Real Sociedad B
Zamora
Barakaldo
Alavés
Osasuna B
Caudal
20/02/2011
Sporting de Gijón B
Peña Sport
Real Unión
Cultural Leonesa
Gimnástica de Torrelavega
Lemona
Palencia
La Muela
UD Logroñés
Guijuelo
Mirandés
Bilbao Athletic
Real Oviedo
Eibar
26/02/2011
Eibar
Osasuna B
Alavés
Palencia
Lemona
Barakaldo
27/02/2011
Bilbao Athletic
Sporting de Gijón B
La Muela
Mirandés
Caudal
Real Sociedad B
Zamora
Real Unión
Cultural Leonesa
UD Logroñés
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Peña Sport
Real Oviedo
05/03/2011
Real Sociedad B
Osasuna B
Real Unión
Caudal
Peña Sport
Eibar
Palencia
Lemona
06/03/2011
Sporting de Gijón B
La Muela
UD Logroñés
Zamora
Barakaldo
Guijuelo
Gimnástica de Torrelavega
Cultural Leonesa
Mirandés
Alavés
Real Oviedo
Bilbao Athletic
12/03/2011
Eibar
Real Sociedad B
Osasuna B
Real Unión
Bilbao Athletic
Peña Sport
Lemona
Mirandés
13/03/2011
Caudal
UD Logroñés
La Muela
Real Oviedo
Zamora
Gimnástica de Torrelavega
Cultural Leonesa
Barakaldo
Guijuelo
Palencia
Alavés
Sporting de Gijón B
19/03/2011
Real Unión
Real Sociedad B
Peña Sport
La Muela
20/03/2011
Sporting de Gijón B
Lemona
Bilbao Athletic
Eibar
UD Logroñés
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Caudal
Barakaldo
Zamora
Palencia
Cultural Leonesa
Mirandés
Guijuelo
Real Oviedo
Alavés
26/03/2011
Eibar
Real Unión
Real Sociedad B
UD Logroñés
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Lemona
Real Oviedo
27/03/2011
La Muela
Bilbao Athletic
Zamora
Palencia
Guijuelo
Sporting de Gijón B
Alavés
Peña Sport
Caudal
Barakaldo
Cultural Leonesa
Mirandés
02/04/2011
Bilbao Athletic
Alavés
03/04/2011
Sporting de Gijón B
Cultural Leonesa
La Muela
Eibar
UD Logroñés
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad B
Palencia
Caudal
Peña Sport
Lemona
Barakaldo
Osasuna B
Mirandés
Zamora
Real Oviedo
Guijuelo
08/04/2011
Lemona
Bilbao Athletic
09/04/2011
Real Sociedad B
Barakaldo
Osasuna B
Palencia
Eibar
UD Logroñés
10/04/2011
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Guijuelo
Peña Sport
Alavés
La Muela
Zamora
Sporting de Gijón B
Cultural Leonesa
Real Oviedo
Caudal
Mirandés
16/04/2011
Alavés
Eibar
Bilbao Athletic
Guijuelo
Mirandés
Osasuna B
17/04/2011
Sporting de Gijón B
Caudal
La Muela
Lemona
Gimnástica de Torrelavega
UD Logroñés
Barakaldo
Real Unión
Palencia
Real Sociedad B
Peña Sport
Cultural Leonesa
Real Oviedo
Zamora
21/04/2011
Osasuna B
Sporting de Gijón B
Real Sociedad B
Mirandés
Eibar
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
Palencia
23/04/2011
Lemona
Alavés
Zamora
Peña Sport
24/04/2011
UD Logroñés
Barakaldo
Cultural Leonesa
Bilbao Athletic
Caudal
Real Oviedo
Guijuelo
La Muela
30/04/2011
Lemona
Eibar
Peña Sport
Caudal
Bilbao Athletic
Zamora
01/05/2011
Sporting de Gijón B
Real Sociedad B
La Muela
Cultural Leonesa
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
UD Logroñés
Mirandés
Real Unión
Real Oviedo
Osasuna B
Alavés
Guijuelo
07/05/2011
Real Unión
Sporting de Gijón B
Osasuna B
Peña Sport
08/05/2011
Real Sociedad B
Real Oviedo
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
Caudal
Bilbao Athletic
Cultural Leonesa
Alavés
Barakaldo
Eibar
Zamora
La Muela
Guijuelo
Lemona
UD Logroñés
Mirandés
13/05/2011
Lemona
Cultural Leonesa
14/05/2011
Bilbao Athletic
Osasuna B
15/05/2011
Palencia
Barakaldo
Mirandés
Gimnástica de Torrelavega
Sporting de Gijón B
UD Logroñés
Real Oviedo
Real Unión
Peña Sport
Real Sociedad B
La Muela
Caudal
Alavés
Zamora
Eibar
Guijuelo
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Eibar7338211075832994
2Mirandés7238201265224927
3Alavés663818128634311211
4Real Unión65381981151351059
5Palencia63381712944281207
6UD Logroñés63381891144321007
7Osasuna B5838161012493911210
8Real Oviedo5838151310453412112
9Lemona533813141142381178
10Gimnástica de Torrelavega5238131312344113315
11Real Sociedad B513812151134371029
12Bilbao Athletic46389191029371054
13Zamora433811101746561243
14Cultural Leonesa433891613424813210
15Guijuelo39387181339441026
16Caudal38389111829381185
17La Muela383881416365613112
18Peña Sport3638992030561316
19Sporting de Gijón B343871318265411810
20Barakaldo243841222274813910
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Cervero
17
Altuna
16
Iker Torre
15
Gorka Brit
13
Alejandro
13
Urko Vera
13
Jito
12
Annunziata
12
Pablo Infante
11
Óscar Martínez
11
Manu Busto
11
Mena
11
Akinsola
11
Garban
10
Camochu
10
 NomDem GroguesClub
Alberto
17
Cruz
16
Aitor Sanz
15
Cerrajería
15
Fran Pérez
15
Lanzarote
14
Raúl Torres
14
Barranco
14
Timor
14
Nacho Matador
14
Morcillo
13
Chuchi
13
Javi
13
Mario
13
Gálvez
13
NomPTGTV
Bilbao Vizcaíno12896
Corral García11864
Iglesias Villanueva11514
Pérez Pallas10544
González Arévalo10435
García García9684
Díaz Álvarez9542
Gómez Ríos9491
Costas Soto9532
Arias López9568
Cordero Vega8484
Conejo Rodríguez8367
Leo Ollo8483
Hermosilla Alaña8486
Vidal Araújo7463
López Toca7410
Soto Grado7414
Bikandi Garrido7422
Areces Franco6322
Flores Roda6392
Ballano Roldán6371
Rebollo López6384
García Ballesteros6352
Marín Álvarez6383
García Martínez6463
Sánchez Aparicio6421
López Muñoz6393
Ocón Arraiz5282
Isturiz Latorre5271
Simón del Pino5341
Hernández Cifuentes5300
Espiñeira Pello5362
Vallejo Aznar5332
González Fuertes5270
Lixandru5190
Ruiz Bada5190
Díaz Arias5393
Fernández Pérez5322
De Burgos Bengoetxea5315
Medié Jiménez4321
Berjano Ariztegui4201
Zarrabeitia Arrieta4213
González González4262
Gómez González4251
Vico Moreno4279
Herrero Arenas4283
Usón Rosel4314
Gorostegui Fernández4322
Suberbiola Zúñiga4213
Sánchez Maroto4291
Bernal Moreno3180
Muñoz Caravaca3134
Bosch Doménech3212
Pizarro Gómez3240
Sánchez-Seco Otero3271
López Puerta391
Sánchez Rico3152
Azkue Otegi3213
Moro Sánchez3180
Mateo Valero2110
Gálvez Rascón2121
Cuesta Ferreiro2100
Ortiz Arias2133
Santos Caballero2140
Barberá Fuentes290
Ruiz García280
García Castillo2161
Román Román2131
Moreno Hidalgo2120
Vicente Moral140
Ripoll Solano150
Abad Esteban160
López López130
Figueroa Vázquez180
Arcediano Monescillo111
Ortiz Blanco172
Gil Coscolla1121
Del Olmo Codes170
Figueroa Vázquez132
Pardo Martínez140
Hernández Maeso150
Lara Ortega150
Pintado Calero131
Vizuete Sánchez161
Melgares de Aguilar140
Gols:
820
Gols Per Partit:
2,16
Targetes Grogues:
2313
Targetes Grogues Per Partit:
6,09
Expulsions:
165
Expulsions Per Partit:
0,43
Estrangers:
29
Percentatge Estrangers:
5,22
Victòries locals:
157
Victòries visitants:
98
Empats:
125
Màxima victòria local:
7-1 Alavés-Peña Sport
Màxima victòria visitant:
1-6 Sporting de Gijón B-Mirandés
Millor ratxa guanyadora:
Mirandés: 6 Partits (Jornades 28-33)
Pitjor ratxa perdedora:
Sporting de Gijón B: 5 Partits (Jornades 31-35)
Millor ratxa no perdent:
Osasuna B: 11 Partits (Jornades 10-20)
Pitjor ratxa no guanyant:
Barakaldo: 26 Partits (Jornades 13-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error