Temporada 2007-08 2ª Divisió B Grup II

Resultats
25/08/2007
Guadalajara
Peña Sport
Palencia
Conquense
Valladolid B
Burgos CF
Ponferradina
Logroñés CF
Sestao River
Barakaldo
Lemona
Real Unión
Guijuelo
Real Sociedad B
Logroñés
Cultural Leonesa
Huesca
Zamora
Osasuna B
Bilbao Athletic
02/09/2007
Peña Sport
Palencia
Conquense
Valladolid B
Burgos CF
Ponferradina
Logroñés CF
Sestao River
Barakaldo
Lemona
Real Unión
Guijuelo
Real Sociedad B
Logroñés
Cultural Leonesa
Huesca
Zamora
Osasuna B
Bilbao Athletic
Guadalajara
09/09/2007
Guadalajara
Palencia
Valladolid B
Peña Sport
Ponferradina
Conquense
Sestao River
Burgos CF
Guijuelo
Barakaldo
Huesca
Real Sociedad B
Osasuna B
Cultural Leonesa
Bilbao Athletic
Zamora
Lemona
Logroñés CF
Logroñés
Real Unión
16/09/2007
Palencia
Valladolid B
Peña Sport
Ponferradina
Conquense
Sestao River
Burgos CF
Lemona
Logroñés CF
Guijuelo
Barakaldo
Logroñés
Real Unión
Huesca
Real Sociedad B
Osasuna B
Cultural Leonesa
Bilbao Athletic
Zamora
Guadalajara
22/09/2007
Guadalajara
Valladolid B
Ponferradina
Palencia
Lemona
Conquense
Guijuelo
Burgos CF
Logroñés
Logroñés CF
Huesca
Barakaldo
Osasuna B
Real Unión
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Zamora
Cultural Leonesa
23/09/2007
Sestao River
Peña Sport
30/09/2007
Cultural Leonesa
Guadalajara
Real Sociedad B
Zamora
Valladolid B
Ponferradina
Palencia
Sestao River
Peña Sport
Lemona
Conquense
Guijuelo
Burgos CF
Logroñés
Logroñés CF
Huesca
Barakaldo
Osasuna B
Real Unión
Bilbao Athletic
07/10/2007
Cultural Leonesa
Real Sociedad B
Zamora
Real Unión
Bilbao Athletic
Barakaldo
Huesca
Burgos CF
Logroñés
Conquense
Guijuelo
Peña Sport
Lemona
Palencia
Sestao River
Valladolid B
Guadalajara
Ponferradina
Osasuna B
Logroñés CF
14/10/2007
Barakaldo
Zamora
Ponferradina
Sestao River
Real Unión
Cultural Leonesa
Real Sociedad B
Guadalajara
Logroñés CF
Bilbao Athletic
Burgos CF
Osasuna B
Conquense
Huesca
Peña Sport
Logroñés
Palencia
Guijuelo
Valladolid B
Lemona
20/10/2007
Osasuna B
Conquense
Lemona
Ponferradina
Guadalajara
Sestao River
21/10/2007
Bilbao Athletic
Burgos CF
Real Sociedad B
Real Unión
Huesca
Peña Sport
Guijuelo
Valladolid B
Cultural Leonesa
Barakaldo
Zamora
Logroñés CF
Logroñés
Palencia
27/10/2007
Valladolid B
Logroñés
Peña Sport
Osasuna B
Conquense
Bilbao Athletic
28/10/2007
Real Unión
Guadalajara
Barakaldo
Real Sociedad B
Logroñés CF
Cultural Leonesa
Burgos CF
Zamora
Palencia
Huesca
Ponferradina
Guijuelo
Sestao River
Lemona
03/11/2007
Huesca
Valladolid B
Osasuna B
Palencia
04/11/2007
Real Sociedad B
Logroñés CF
Cultural Leonesa
Burgos CF
Bilbao Athletic
Peña Sport
Real Unión
Barakaldo
Zamora
Conquense
Logroñés
Ponferradina
Guijuelo
Sestao River
Guadalajara
Lemona
10/11/2007
Valladolid B
Osasuna B
Conquense
Cultural Leonesa
Lemona
Guijuelo
Barakaldo
Guadalajara
11/11/2007
Peña Sport
Zamora
Logroñés CF
Real Unión
Burgos CF
Real Sociedad B
Palencia
Bilbao Athletic
Ponferradina
Huesca
Sestao River
Logroñés
17/11/2007
Guadalajara
Guijuelo
18/11/2007
Real Sociedad B
Conquense
Bilbao Athletic
Valladolid B
Osasuna B
Ponferradina
Huesca
Sestao River
Barakaldo
Logroñés CF
Real Unión
Burgos CF
Cultural Leonesa
Peña Sport
Zamora
Palencia
Logroñés
Lemona
25/11/2007
Valladolid B
Zamora
Peña Sport
Real Sociedad B
Logroñés CF
Guadalajara
Burgos CF
Barakaldo
Conquense
Real Unión
Palencia
Cultural Leonesa
Ponferradina
Bilbao Athletic
Sestao River
Osasuna B
Lemona
Huesca
Guijuelo
Logroñés
30/11/2007
Bilbao Athletic
Sestao River
01/12/2007
Real Sociedad B
Palencia
Guadalajara
Logroñés
Cultural Leonesa
Valladolid B
Barakaldo
Conquense
02/12/2007
Logroñés CF
Burgos CF
Osasuna B
Lemona
Huesca
Guijuelo
Real Unión
Peña Sport
Zamora
Ponferradina
08/12/2007
Valladolid B
Real Sociedad B
Lemona
Bilbao Athletic
09/12/2007
Peña Sport
Barakaldo
Burgos CF
Guadalajara
Conquense
Logroñés CF
Palencia
Real Unión
Ponferradina
Cultural Leonesa
Guijuelo
Osasuna B
Logroñés
Huesca
Sestao River
Zamora
15/12/2007
Bilbao Athletic
Guijuelo
Guadalajara
Huesca
Real Unión
Valladolid B
16/12/2007
Real Sociedad B
Ponferradina
Osasuna B
Logroñés
Burgos CF
Conquense
Logroñés CF
Peña Sport
Barakaldo
Palencia
Cultural Leonesa
Sestao River
Zamora
Lemona
22/12/2007
Valladolid B
Barakaldo
Huesca
Osasuna B
Logroñés
Bilbao Athletic
Guadalajara
Conquense
23/12/2007
Peña Sport
Burgos CF
Palencia
Logroñés CF
Ponferradina
Real Unión
Sestao River
Real Sociedad B
Lemona
Cultural Leonesa
Guijuelo
Zamora
05/01/2008
Bilbao Athletic
Huesca
Osasuna B
Guadalajara
06/01/2008
Logroñés CF
Valladolid B
Real Sociedad B
Lemona
Conquense
Peña Sport
Real Unión
Sestao River
Cultural Leonesa
Guijuelo
Zamora
Logroñés
Barakaldo
Ponferradina
07/01/2008
Burgos CF
Palencia
12/01/2008
Real Sociedad B
Guijuelo
13/01/2008
Bilbao Athletic
Osasuna B
Peña Sport
Guadalajara
Zamora
Huesca
Cultural Leonesa
Logroñés
Real Unión
Lemona
Barakaldo
Sestao River
Logroñés CF
Ponferradina
Burgos CF
Valladolid B
Conquense
Palencia
19/01/2008
Valladolid B
Conquense
Guadalajara
Bilbao Athletic
Osasuna B
Zamora
Lemona
Barakaldo
20/01/2008
Huesca
Cultural Leonesa
Palencia
Peña Sport
Guijuelo
Real Unión
Sestao River
Logroñés CF
Ponferradina
Burgos CF
Logroñés
Real Sociedad B
26/01/2008
Real Sociedad B
Huesca
27/01/2008
Peña Sport
Valladolid B
Zamora
Bilbao Athletic
Cultural Leonesa
Osasuna B
Real Unión
Logroñés
Barakaldo
Guijuelo
Logroñés CF
Lemona
Burgos CF
Sestao River
Conquense
Ponferradina
Palencia
Guadalajara
02/02/2008
Guadalajara
Zamora
03/02/2008
Bilbao Athletic
Cultural Leonesa
Valladolid B
Palencia
Osasuna B
Real Sociedad B
Huesca
Real Unión
Logroñés
Barakaldo
Guijuelo
Logroñés CF
Lemona
Burgos CF
Sestao River
Conquense
Ponferradina
Peña Sport
09/02/2008
Valladolid B
Guadalajara
10/02/2008
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Peña Sport
Sestao River
Cultural Leonesa
Zamora
Real Unión
Osasuna B
Barakaldo
Huesca
Logroñés CF
Logroñés
Burgos CF
Guijuelo
Conquense
Lemona
Palencia
Ponferradina
16/02/2008
Guadalajara
Cultural Leonesa
Lemona
Peña Sport
17/02/2008
Bilbao Athletic
Real Unión
Osasuna B
Barakaldo
Huesca
Logroñés CF
Zamora
Real Sociedad B
Logroñés
Burgos CF
Guijuelo
Conquense
Sestao River
Palencia
Ponferradina
Valladolid B
23/02/2008
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
Barakaldo
Bilbao Athletic
24/02/2008
Valladolid B
Sestao River
Peña Sport
Guijuelo
Real Unión
Zamora
Logroñés CF
Osasuna B
Burgos CF
Huesca
Conquense
Logroñés
Palencia
Lemona
Ponferradina
Guadalajara
01/03/2008
Guadalajara
Real Sociedad B
Osasuna B
Burgos CF
Lemona
Valladolid B
02/03/2008
Bilbao Athletic
Logroñés CF
Huesca
Conquense
Cultural Leonesa
Real Unión
Zamora
Barakaldo
Logroñés
Peña Sport
Guijuelo
Palencia
Sestao River
Ponferradina
08/03/2008
Valladolid B
Guijuelo
Sestao River
Guadalajara
Barakaldo
Cultural Leonesa
09/03/2008
Peña Sport
Huesca
Real Unión
Real Sociedad B
Logroñés CF
Zamora
Burgos CF
Bilbao Athletic
Conquense
Osasuna B
Palencia
Logroñés
Ponferradina
Lemona
15/03/2008
Guadalajara
Real Unión
Osasuna B
Peña Sport
Lemona
Sestao River
16/03/2008
Real Sociedad B
Barakaldo
Zamora
Burgos CF
Bilbao Athletic
Conquense
Huesca
Palencia
Cultural Leonesa
Logroñés CF
Logroñés
Valladolid B
Guijuelo
Ponferradina
20/03/2008
Valladolid B
Huesca
Sestao River
Guijuelo
22/03/2008
Lemona
Guadalajara
23/03/2008
Logroñés CF
Real Sociedad B
Burgos CF
Cultural Leonesa
Palencia
Osasuna B
Ponferradina
Logroñés
Barakaldo
Real Unión
24/03/2008
Peña Sport
Bilbao Athletic
17/04/2008
Conquense
Zamora
29/03/2008
Real Sociedad B
Burgos CF
Bilbao Athletic
Palencia
Osasuna B
Valladolid B
Guadalajara
Barakaldo
30/03/2008
Huesca
Ponferradina
Logroñés
Sestao River
Guijuelo
Lemona
Real Unión
Logroñés CF
Cultural Leonesa
Conquense
Zamora
Peña Sport
05/04/2008
Lemona
Logroñés
Sestao River
Huesca
06/04/2008
Logroñés CF
Barakaldo
Burgos CF
Real Unión
Peña Sport
Cultural Leonesa
Valladolid B
Bilbao Athletic
Guijuelo
Guadalajara
Conquense
Real Sociedad B
Palencia
Zamora
Ponferradina
Osasuna B
12/04/2008
Real Sociedad B
Peña Sport
Osasuna B
Sestao River
Guadalajara
Logroñés CF
Bilbao Athletic
Ponferradina
Huesca
Lemona
13/04/2008
Logroñés
Guijuelo
Barakaldo
Burgos CF
Real Unión
Conquense
Cultural Leonesa
Palencia
Zamora
Valladolid B
19/04/2008
Valladolid B
Cultural Leonesa
Lemona
Osasuna B
Sestao River
Bilbao Athletic
20/04/2008
Logroñés
Guadalajara
Peña Sport
Real Unión
Palencia
Real Sociedad B
Guijuelo
Huesca
Burgos CF
Logroñés CF
Ponferradina
Zamora
Conquense
Barakaldo
25/04/2008
Bilbao Athletic
Lemona
26/04/2008
Real Sociedad B
Valladolid B
Osasuna B
Guijuelo
Guadalajara
Burgos CF
27/04/2008
Logroñés CF
Conquense
Barakaldo
Peña Sport
Real Unión
Palencia
Cultural Leonesa
Ponferradina
Zamora
Sestao River
Huesca
Logroñés
01/05/2008
Peña Sport
Logroñés CF
03/05/2008
Lemona
Zamora
04/05/2008
Valladolid B
Real Unión
Palencia
Barakaldo
Guijuelo
Bilbao Athletic
Sestao River
Cultural Leonesa
Logroñés
Osasuna B
Huesca
Guadalajara
Conquense
Burgos CF
Ponferradina
Real Sociedad B
10/05/2008
Real Sociedad B
Sestao River
Osasuna B
Huesca
11/05/2008
Conquense
Guadalajara
Burgos CF
Peña Sport
Logroñés CF
Palencia
Barakaldo
Valladolid B
Real Unión
Ponferradina
Cultural Leonesa
Lemona
Bilbao Athletic
Logroñés
Zamora
Guijuelo
18/05/2008
Peña Sport
Conquense
Palencia
Burgos CF
Valladolid B
Logroñés CF
Ponferradina
Barakaldo
Sestao River
Real Unión
Lemona
Real Sociedad B
Guijuelo
Cultural Leonesa
Logroñés
Zamora
Huesca
Bilbao Athletic
Guadalajara
Osasuna B
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Ponferradina67381813752281038
2Huesca673818137452710415
3Zamora63381712943381049
4Barakaldo6338189114534986
5Real Unión623817111048341115
6Conquense6138171011544410411
7Lemona60381791242341279
8Guadalajara583817714454913412
9Guijuelo57381691342411105
10Sestao River553815101334261086
11Cultural Leonesa523814101449441097
12Real Sociedad B50381214124038836
13Logroñés473811141340469410
14Valladolid B4438111116374812113
15Bilbao Athletic42381191840501068
16Osasuna B40389131625371169
17Logroñés CF4038816143740935
18Burgos CF403891316303912410
19Palencia393810919304613514
20Peña Sport23385825316614415
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Roberto
20
De Paula
16
Germán Beltrán
15
Sergio Francisco
12
Diop
12
Belmonte
11
Óscar Martín
11
Rufino
11
Lalo
10
Vega
10
Goikoetxea
10
Iosu Iglesias
10
Ibai Borda
10
Manu García
10
Salcedo
10
 NomDem GroguesClub
Piñas
20
Pato
19
Sorribas
17
Corona
15
Fernando
15
Calvillo
15
Costanilla
15
Urbano
14
Javi Gómez
14
Sampedro
14
Elorriaga
14
Aitor Blanco
14
Dani Borreguero
13
Sergio Lomba
13
Iosu Iglesias
13
NomPTGTV
Roldán Rodríguez10654
García García107511
González Pelayo9523
Díaz Arias9545
Arias López9632
González Fuertes96411
Gómez Ríos9505
Gorostegui Fernández9565
García Bestilleiro8463
Corral García8393
Costas Soto8452
Ruiz Bada8351
Costas Soto7331
Giménez García7364
Piñeiro Crespo7382
Nanclares Centeno7492
Corredor Pérez7484
Goyanes López7362
Espiñeira Pello7373
Moro Sánchez7321
Santurio Martínez7425
Vico Moreno7444
Iglesias Villanueva7241
Pérez Fuentes7272
Rebollo López7493
Marquinez Blanco7334
Simón del Pino7466
Sagués Oscoz7454
Sáez García62810
Docabo Otero6242
Sánchez Maroto6393
Ainzúa Zabalza6450
Tomás Bauló6464
Torralba Jiménez6381
González Arévalo6291
Ocón Arraiz5321
Roche Ferrer5343
Martínez Montoro5372
Sánchez López5242
Isturiz Latorre4244
Moratilla Dionisio4162
Pérez Vidarte4171
García Villarreal4211
Hermosilla Alaña4304
Conejo Rodríguez4161
Azkue Otegi4262
López Acera4214
González González4210
Santos Caballero3161
Herrero Arenas3150
Sánchez Laso3202
Gómez Navarrete3191
Alonso González3181
Leo Ollo3121
Vallejo Aznar3305
Cuesta Ferreiro290
Arenal Gómez2110
López Martínez2141
Gil Manzano2172
López Puerta2111
Ortín Salvador290
Benjumea Álvarez2163
Ortiz Blanco291
Del Olmo Codes2111
Ruiz García294
Jaime Latre2150
López Muñoz2110
Gómez González2110
García Castillo181
García Moreno171
Martínez Munuera161
Bernal Moreno181
Yáñez Megías1111
Figueroa Vázquez171
Pardo Martínez170
Arcas Piqueres180
Varo Jiménez160
Medina Méndez171
Zamora Romero180
González Mateu150
Mariscal Sánchez190
Pizarro Gómez140
Palomino Núñez140
Lesma López161
Perdigones Pacheco130
Gols:
809
Gols Per Partit:
2,13
Targetes Grogues:
2228
Targetes Grogues Per Partit:
5,86
Expulsions:
183
Expulsions Per Partit:
0,48
Estrangers:
32
Percentatge Estrangers:
6,27
Victòries locals:
168
Victòries visitants:
102
Empats:
110
Màxima victòria local:
5-0 Ponferradina-Bilbao Athletic
Màxima victòria visitant:
0-4 Guadalajara-Osasuna B
Millor ratxa guanyadora:
Barakaldo: 6 Partits (Jornades 19-24)
Pitjor ratxa perdedora:
Peña Sport: 5 Partits (Jornades 16-20)
Millor ratxa no perdent:
Conquense: 11 Partits (Jornades 12-22)
Pitjor ratxa no guanyant:
Peña Sport: 15 Partits (Jornades 15-29)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error