Temporada 1988-89 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
04/09/1988
Hércules
AD Ceuta
Cartagena
Villarreal
Nules
Lorca
Levante
Atlético Sanluqueño
Torrevieja
Albacete
Eldense
Granada
Atlético Marbella
Poli Almería
Algeciras
Alcoyano
Melilla
Olímpic de Xàtiva
05/10/1988
Gandia
Balompédica Linense
10/09/1988
Albacete
Hércules
Olímpic de Xàtiva
Cartagena
11/09/1988
Villarreal
Atlético Marbella
Lorca
Algeciras
Granada
Torrevieja
AD Ceuta
Levante
Alcoyano
Gandia
Atlético Sanluqueño
Nules
Poli Almería
Eldense
12/10/1988
Balompédica Linense
Melilla
18/09/1988
Gandia
Melilla
Levante
Albacete
Alcoyano
Lorca
Torrevieja
Poli Almería
Hércules
Granada
Eldense
Villarreal
Atlético Marbella
Olímpic de Xàtiva
Algeciras
Atlético Sanluqueño
Nules
AD Ceuta
22/01/1989
Cartagena
Balompédica Linense
24/09/1988
Atlético Sanluqueño
Alcoyano
Granada
Levante
25/09/1988
Lorca
Gandia
Olímpic de Xàtiva
Eldense
Villarreal
Torrevieja
Albacete
Nules
AD Ceuta
Algeciras
Balompédica Linense
Atlético Marbella
Poli Almería
Hércules
Melilla
Cartagena
02/10/1988
Torrevieja
Olímpic de Xàtiva
Alcoyano
AD Ceuta
Nules
Granada
Eldense
Balompédica Linense
Lorca
Atlético Sanluqueño
Hércules
Villarreal
Algeciras
Albacete
Levante
Poli Almería
Atlético Marbella
Melilla
Gandia
Cartagena
09/10/1988
Villarreal
Levante
Balompédica Linense
Torrevieja
Melilla
Eldense
Granada
Algeciras
Albacete
Alcoyano
Poli Almería
Nules
Olímpic de Xàtiva
Hércules
AD Ceuta
Lorca
Cartagena
Atlético Marbella
Atlético Sanluqueño
Gandia
16/10/1988
Eldense
Cartagena
Levante
Olímpic de Xàtiva
Lorca
Albacete
Nules
Villarreal
Hércules
Balompédica Linense
Torrevieja
Melilla
Atlético Sanluqueño
AD Ceuta
Algeciras
Poli Almería
Alcoyano
Granada
Gandia
Atlético Marbella
23/10/1988
Granada
Lorca
Albacete
Atlético Sanluqueño
Villarreal
Algeciras
AD Ceuta
Gandia
Balompédica Linense
Levante
Olímpic de Xàtiva
Nules
Atlético Marbella
Eldense
Cartagena
Torrevieja
Poli Almería
Alcoyano
Melilla
Hércules
29/10/1988
Alcoyano
Villarreal
Lorca
Poli Almería
30/10/1988
Levante
Melilla
Nules
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Granada
Torrevieja
Atlético Marbella
AD Ceuta
Albacete
Algeciras
Olímpic de Xàtiva
Gandia
Eldense
Hércules
Cartagena
06/11/1988
Olímpic de Xàtiva
Alcoyano
Albacete
Gandia
Eldense
Torrevieja
Granada
AD Ceuta
Villarreal
Lorca
Balompédica Linense
Algeciras
Cartagena
Levante
Melilla
Nules
Poli Almería
Atlético Sanluqueño
Atlético Marbella
Hércules
13/11/1988
Albacete
Granada
Lorca
Olímpic de Xàtiva
Atlético Sanluqueño
Villarreal
Levante
Atlético Marbella
Nules
Cartagena
Algeciras
Melilla
Gandia
Torrevieja
AD Ceuta
Poli Almería
Alcoyano
Balompédica Linense
Hércules
Eldense
20/11/1988
Villarreal
AD Ceuta
Granada
Gandia
Eldense
Levante
Poli Almería
Albacete
Balompédica Linense
Lorca
Cartagena
Algeciras
Torrevieja
Hércules
Olímpic de Xàtiva
Atlético Sanluqueño
Melilla
Alcoyano
Atlético Marbella
Nules
26/11/1988
Levante
Torrevieja
27/11/1988
Nules
Eldense
Granada
Poli Almería
Algeciras
Atlético Marbella
Albacete
Villarreal
Gandia
Hércules
AD Ceuta
Olímpic de Xàtiva
Lorca
Melilla
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
Alcoyano
Cartagena
04/12/1988
Balompédica Linense
AD Ceuta
Eldense
Algeciras
Olímpic de Xàtiva
Albacete
Hércules
Levante
Melilla
Atlético Sanluqueño
Poli Almería
Gandia
Cartagena
Lorca
Torrevieja
Nules
Villarreal
Granada
Atlético Marbella
Alcoyano
11/12/1988
Algeciras
Torrevieja
Gandia
Levante
Atlético Sanluqueño
Cartagena
Nules
Hércules
Granada
Olímpic de Xàtiva
AD Ceuta
Melilla
Poli Almería
Villarreal
Albacete
Balompédica Linense
Alcoyano
Eldense
Lorca
Atlético Marbella
17/12/1988
Melilla
Albacete
18/12/1988
Levante
Nules
Eldense
Lorca
Olímpic de Xàtiva
Poli Almería
Atlético Marbella
Atlético Sanluqueño
Torrevieja
Alcoyano
Cartagena
AD Ceuta
Balompédica Linense
Granada
Villarreal
Gandia
Hércules
Algeciras
31/12/1988
Algeciras
Levante
AD Ceuta
Atlético Marbella
Gandia
Nules
Albacete
Cartagena
Lorca
Torrevieja
Poli Almería
Balompédica Linense
Villarreal
Olímpic de Xàtiva
Atlético Sanluqueño
Eldense
Alcoyano
Hércules
02/01/1989
Granada
Melilla
08/01/1989
Hércules
Lorca
Eldense
AD Ceuta
Cartagena
Granada
Melilla
Poli Almería
Gandia
Olímpic de Xàtiva
Atlético Marbella
Albacete
Levante
Alcoyano
Balompédica Linense
Villarreal
Torrevieja
Atlético Sanluqueño
23/04/1989
Nules
Algeciras
15/01/1989
Atlético Sanluqueño
Hércules
AD Ceuta
Torrevieja
Albacete
Eldense
Granada
Atlético Marbella
Olímpic de Xàtiva
Balompédica Linense
Algeciras
Gandia
Lorca
Levante
Alcoyano
Nules
Villarreal
Melilla
Poli Almería
Cartagena
29/01/1989
Atlético Sanluqueño
Levante
Olímpic de Xàtiva
Melilla
Albacete
Torrevieja
Granada
Eldense
Poli Almería
Atlético Marbella
Balompédica Linense
Gandia
AD Ceuta
Hércules
Villarreal
Cartagena
Lorca
Nules
Alcoyano
Algeciras
12/02/1989
Levante
AD Ceuta
Eldense
Poli Almería
Hércules
Albacete
Gandia
Alcoyano
Torrevieja
Granada
Atlético Marbella
Villarreal
Nules
Atlético Sanluqueño
Cartagena
Olímpic de Xàtiva
Melilla
Balompédica Linense
Algeciras
Lorca
19/02/1989
Albacete
Levante
Granada
Hércules
Melilla
Gandia
Olímpic de Xàtiva
Atlético Marbella
Poli Almería
Torrevieja
AD Ceuta
Nules
Atlético Sanluqueño
Algeciras
Villarreal
Eldense
Lorca
Alcoyano
Balompédica Linense
Cartagena
26/02/1989
Nules
Albacete
Gandia
Lorca
Cartagena
Melilla
Algeciras
AD Ceuta
Eldense
Olímpic de Xàtiva
Atlético Marbella
Balompédica Linense
Torrevieja
Villarreal
Alcoyano
Atlético Sanluqueño
Hércules
Poli Almería
Levante
Granada
05/03/1989
Granada
Nules
AD Ceuta
Alcoyano
Melilla
Atlético Marbella
Cartagena
Gandia
Balompédica Linense
Eldense
Olímpic de Xàtiva
Torrevieja
Albacete
Algeciras
Atlético Sanluqueño
Lorca
Villarreal
Hércules
Poli Almería
Levante
12/03/1989
Algeciras
Granada
Eldense
Melilla
Torrevieja
Balompédica Linense
Lorca
AD Ceuta
Atlético Marbella
Cartagena
Hércules
Olímpic de Xàtiva
Levante
Villarreal
Alcoyano
Albacete
Gandia
Atlético Sanluqueño
Nules
Poli Almería
25/03/1989
Villarreal
Nules
Olímpic de Xàtiva
Levante
26/03/1989
AD Ceuta
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
Hércules
Poli Almería
Algeciras
Granada
Alcoyano
Albacete
Lorca
Atlético Marbella
Gandia
Cartagena
Eldense
Melilla
Torrevieja
01/04/1989
Atlético Sanluqueño
Albacete
Nules
Olímpic de Xàtiva
02/04/1989
Alcoyano
Poli Almería
Torrevieja
Cartagena
Hércules
Melilla
Levante
Balompédica Linense
Eldense
Atlético Marbella
Gandia
AD Ceuta
Algeciras
Villarreal
Lorca
Granada
09/04/1989
Villarreal
Alcoyano
Balompédica Linense
Nules
Melilla
Levante
Poli Almería
Lorca
Olímpic de Xàtiva
Algeciras
Cartagena
Hércules
Granada
Atlético Sanluqueño
Albacete
AD Ceuta
Eldense
Gandia
Atlético Marbella
Torrevieja
16/04/1989
AD Ceuta
Granada
Algeciras
Balompédica Linense
Hércules
Atlético Marbella
Levante
Cartagena
Alcoyano
Olímpic de Xàtiva
Lorca
Villarreal
Nules
Melilla
Atlético Sanluqueño
Poli Almería
Torrevieja
Eldense
Gandia
Albacete
29/04/1989
Cartagena
Nules
Torrevieja
Gandia
30/04/1989
Poli Almería
AD Ceuta
Granada
Albacete
Eldense
Hércules
Olímpic de Xàtiva
Lorca
Melilla
Algeciras
Villarreal
Atlético Sanluqueño
Atlético Marbella
Levante
Balompédica Linense
Alcoyano
07/05/1989
Gandia
Granada
Alcoyano
Melilla
Levante
Eldense
Hércules
Torrevieja
Algeciras
Cartagena
AD Ceuta
Villarreal
Lorca
Balompédica Linense
Albacete
Poli Almería
Nules
Atlético Marbella
Atlético Sanluqueño
Olímpic de Xàtiva
13/05/1989
Cartagena
Alcoyano
Torrevieja
Levante
14/05/1989
Poli Almería
Granada
Melilla
Lorca
Eldense
Nules
Hércules
Gandia
Olímpic de Xàtiva
AD Ceuta
Atlético Marbella
Algeciras
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Villarreal
Albacete
20/05/1989
Lorca
Cartagena
21/05/1989
Levante
Hércules
AD Ceuta
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Melilla
Granada
Villarreal
Alcoyano
Atlético Marbella
Algeciras
Eldense
Nules
Torrevieja
Gandia
Poli Almería
Albacete
Olímpic de Xàtiva
27/05/1989
Olímpic de Xàtiva
Granada
28/05/1989
Hércules
Nules
Villarreal
Poli Almería
Levante
Gandia
Melilla
AD Ceuta
Torrevieja
Algeciras
Atlético Marbella
Lorca
Cartagena
Atlético Sanluqueño
Eldense
Alcoyano
Balompédica Linense
Albacete
04/06/1989
Atlético Sanluqueño
Atlético Marbella
Lorca
Eldense
Granada
Balompédica Linense
AD Ceuta
Cartagena
Gandia
Villarreal
Albacete
Melilla
Alcoyano
Torrevieja
Algeciras
Hércules
Poli Almería
Olímpic de Xàtiva
Nules
Levante
10/06/1989
Nules
Gandia
11/06/1989
Hércules
Alcoyano
Eldense
Atlético Sanluqueño
Torrevieja
Lorca
Atlético Marbella
AD Ceuta
Cartagena
Albacete
Balompédica Linense
Poli Almería
Levante
Algeciras
Olímpic de Xàtiva
Villarreal
Melilla
Granada
17/06/1989
Atlético Sanluqueño
Torrevieja
18/06/1989
Lorca
Hércules
Alcoyano
Levante
Olímpic de Xàtiva
Gandia
Algeciras
Nules
Albacete
Atlético Marbella
AD Ceuta
Eldense
Poli Almería
Melilla
Granada
Cartagena
Villarreal
Balompédica Linense
24/06/1989
Balompédica Linense
Olímpic de Xàtiva
25/06/1989
Atlético Marbella
Granada
Torrevieja
AD Ceuta
Hércules
Atlético Sanluqueño
Levante
Lorca
Nules
Alcoyano
Melilla
Villarreal
Cartagena
Poli Almería
Eldense
Albacete
Gandia
Algeciras
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Levante593825946629528
2AD Ceuta4838151854423655
3Atlético Sanluqueño4738171384727706
4Villarreal4538151585334807
5Eldense44381514937327411
6Atlético Marbella43381513104632849
7Cartagena4138169133929682
8Hércules40381412124947806
9Alcoyano3938159144844626
10Olímpic de Xàtiva393813131241418411
11Gandia38381214123230746
12Albacete36381114134645826
13Torrevieja353812111545527910
14Balompédica Linense35381015133641517
15Melilla3538139163749614
16Granada32381012164047675
17Poli Almería2838116213759789
18Algeciras27386151728437510
19Lorca26388102020537911
20Nules233879223266675
Destacats
 NomDem GolsClub
López
17
Mínguez
17
Adriano
16
Antonio
16
Cabello
16
Latorre
15
Juanito
15
Totó
15
Antelo
14
Barbancho
14
Joaquín Muñoz
13
Cazaurang
12
Ruiz-Mateos
9
Paco
9
Forcadell
9
 NomDem GroguesClub
Biri
13
Campins
13
Navarro
11
Maqueda
11
Choya
11
Turón
11
Higinio
10
Quique
10
Mañuz
10
Quesada
10
Ramírez
9
Latorre
9
Zunzunegui
9
Benito
9
Gallego
9
NomPTGTV
Faerna Díaz15707
Jiménez de la Coca13517
Precioso Rodríguez13231
Torres Caravaca12499
Salinas Romero12380
Olmos González10364
Díaz Rodríguez10529
Murcia Murciano10527
Núñez Montarroso10387
Gómez López9121
Álvarez de la Cruz9121
Cervera Díaz8304
Domínguez Mestrón8342
Gil Mira8355
Sánchez Cáceres8293
Aracil Lillo7322
Núñez Manrique7352
Gracia Redondo7202
Soto Mariscal7152
Renedo Montalvo7142
Bautista García6170
Albaladejo Cortés6294
Iglesias Casas5171
Martín Villarín5244
Sánchez Calvo5182
Carmona Méndez5170
Navarro Cascales5141
Guzmán Gil5170
Alfaro Pérez5171
Flores Muñoz5173
Hernando Serrano5184
Fernández Marín5171
Bueno Grimal4113
Yébenes López4121
Coll Homar4171
Bueno Peña4150
Nevado González4112
Ramírez Cabrera4103
Morris Andrades4131
Belinchón García4171
Esquinas Torres4150
Trabadela Gómez4170
Martínez Guirao4303
Hidalgo Aguilar4180
Alemany Ramis491
Nicolau Martínez4160
Márquez Navarro3141
Linacero del Castillo3180
Doménech Riera3131
Uzcudun Gómez3161
Villacampa Duque3192
Burrueco Moreno3223
Panadero Martínez3173
Carcelén García370
Sánchez Cazorla3112
Hernández Montaño372
Capó Olivés2112
Pino Casado270
Cardona Gomila281
Pérez Gallego280
Villena Peña2111
Zambrano Pajarón251
Martín García231
Navarrete Reyes251
Díez Frías2164
Casañas Bethencourt2110
Gómez Ramírez270
Segura Carrelón2121
Moreda Alejandre220
Yuste González140
Alcaraz Sapiña151
Doménech Sevilla120
Pérez Sánchez190
Ceballos Borrego120
Tresaco Gracia130
Quiralte Simón141
Casas Bascuñana160
Estudillo Güil130
Miró Pastor140
Teixidó Enrich170
Andradas Asurmendi130
Sáez Dahan180
José Torrisco171
García Aranda120
García Delgado120
Gols:
823
Gols Per Partit:
2,17
Targetes Grogues:
1431
Targetes Grogues Per Partit:
3,77
Expulsions:
144
Expulsions Per Partit:
0,38
Estrangers:
133
Percentatge Estrangers:
26,23
Victòries locals:
185
Victòries visitants:
75
Empats:
120
Màxima victòria local:
8-0 Villarreal-Nules
Màxima victòria visitant:
0-4 Lorca-Levante
Millor ratxa guanyadora:
Eldense: 6 Partits (Jornades 25-30)
Pitjor ratxa perdedora:
Nules: 7 Partits (Jornades 16-22)
Millor ratxa no perdent:
AD Ceuta: 20 Partits (Jornades 1-20)
Pitjor ratxa no guanyant:
Eldense: 10 Partits (Jornades 15-24)
Progrés
Matriu
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error