Temporada 2002-03 2ª Divisió B Grup I

Resultats
31/08/2002
Celta de Vigo B
Alcorcón
Langreo
Real Madrid B
01/09/2002
Atlético de Madrid B
Corralejo
Pontevedra
RSD Alcalá
Universidad de Las Palmas
Lanzarote
Ribadesella
Lugo
Pájara-Playas
Ávila
Zamora
Ourense
Avilés
Ponferradina
Cultural Leonesa
Marino de Luanco
07/09/2002
Ponferradina
Celta de Vigo B
08/09/2002
Alcorcón
Atlético de Madrid B
Real Madrid B
Avilés
RSD Alcalá
Pájara-Playas
Lanzarote
Ribadesella
Ourense
Cultural Leonesa
Lugo
Langreo
Marino de Luanco
Universidad de Las Palmas
Corralejo
Pontevedra
Ávila
Zamora
14/09/2002
Atlético de Madrid B
Ponferradina
15/09/2002
Pontevedra
Alcorcón
Zamora
RSD Alcalá
Cultural Leonesa
Ávila
Lanzarote
Marino de Luanco
Pájara-Playas
Corralejo
Ribadesella
Langreo
Universidad de Las Palmas
Ourense
Avilés
Lugo
02/10/2002
Celta de Vigo B
Real Madrid B
22/09/2002
RSD Alcalá
Cultural Leonesa
Alcorcón
Pájara-Playas
Ourense
Lanzarote
Ponferradina
Pontevedra
Lugo
Celta de Vigo B
Marino de Luanco
Ribadesella
Corralejo
Zamora
Langreo
Avilés
Ávila
Universidad de Las Palmas
Real Madrid B
Atlético de Madrid B
28/09/2002
Celta de Vigo B
Langreo
Atlético de Madrid B
Lugo
29/09/2002
Zamora
Alcorcón
Pontevedra
Real Madrid B
Universidad de Las Palmas
RSD Alcalá
Ribadesella
Avilés
Cultural Leonesa
Corralejo
Pájara-Playas
Ponferradina
Lanzarote
Ávila
Marino de Luanco
Ourense
04/10/2002
Ávila
Marino de Luanco
05/10/2002
Lugo
Pontevedra
06/10/2002
RSD Alcalá
Lanzarote
Alcorcón
Cultural Leonesa
Real Madrid B
Pájara-Playas
Langreo
Atlético de Madrid B
Corralejo
Universidad de Las Palmas
Ourense
Ribadesella
Ponferradina
Zamora
Avilés
Celta de Vigo B
13/10/2002
Zamora
Real Madrid B
Universidad de Las Palmas
Alcorcón
Atlético de Madrid B
Avilés
Marino de Luanco
RSD Alcalá
Cultural Leonesa
Ponferradina
Pájara-Playas
Lugo
Lanzarote
Corralejo
Pontevedra
Langreo
Ourense
Ávila
Ribadesella
Celta de Vigo B
18/10/2002
Lugo
Zamora
19/10/2002
Celta de Vigo B
Atlético de Madrid B
20/10/2002
Real Madrid B
Cultural Leonesa
Alcorcón
Lanzarote
RSD Alcalá
Ourense
Avilés
Pontevedra
Ponferradina
Universidad de Las Palmas
Ávila
Ribadesella
Langreo
Pájara-Playas
Corralejo
Marino de Luanco
25/10/2002
Zamora
Langreo
27/10/2002
Ávila
RSD Alcalá
Universidad de Las Palmas
Real Madrid B
Ribadesella
Atlético de Madrid B
Marino de Luanco
Alcorcón
Lanzarote
Ponferradina
Ourense
Corralejo
Pájara-Playas
Avilés
Cultural Leonesa
Lugo
Pontevedra
Celta de Vigo B
01/11/2002
RSD Alcalá
Ribadesella
02/11/2002
Langreo
Cultural Leonesa
03/11/2002
Atlético de Madrid B
Pontevedra
Real Madrid B
Lanzarote
Alcorcón
Ourense
Corralejo
Ávila
Lugo
Universidad de Las Palmas
Avilés
Zamora
Ponferradina
Marino de Luanco
Celta de Vigo B
Pájara-Playas
08/11/2002
Universidad de Las Palmas
Langreo
10/11/2002
RSD Alcalá
Corralejo
Lanzarote
Lugo
Zamora
Celta de Vigo B
Pájara-Playas
Atlético de Madrid B
Ribadesella
Pontevedra
Ávila
Alcorcón
Ourense
Ponferradina
Marino de Luanco
Real Madrid B
Cultural Leonesa
Avilés
15/11/2002
Real Madrid B
Ourense
16/11/2002
Celta de Vigo B
Cultural Leonesa
17/11/2002
Avilés
Universidad de Las Palmas
Alcorcón
RSD Alcalá
Ponferradina
Ávila
Atlético de Madrid B
Zamora
Lugo
Marino de Luanco
Langreo
Lanzarote
Corralejo
Ribadesella
Pontevedra
Pájara-Playas
22/11/2002
Corralejo
Alcorcón
24/11/2002
RSD Alcalá
Ponferradina
Ávila
Real Madrid B
Lanzarote
Avilés
Ourense
Lugo
Universidad de Las Palmas
Celta de Vigo B
Marino de Luanco
Langreo
Ribadesella
Pájara-Playas
Cultural Leonesa
Atlético de Madrid B
Zamora
Pontevedra
30/11/2002
Celta de Vigo B
Lanzarote
01/12/2002
Alcorcón
Ribadesella
Ponferradina
Corralejo
Real Madrid B
RSD Alcalá
Lugo
Ávila
Pontevedra
Cultural Leonesa
Atlético de Madrid B
Universidad de Las Palmas
Langreo
Ourense
Pájara-Playas
Zamora
15/01/2003
Avilés
Marino de Luanco
06/12/2002
Marino de Luanco
Celta de Vigo B
Cultural Leonesa
Pájara-Playas
08/12/2002
Lanzarote
Atlético de Madrid B
Corralejo
Real Madrid B
Ribadesella
Zamora
Universidad de Las Palmas
Pontevedra
Alcorcón
Ponferradina
Ávila
Langreo
RSD Alcalá
Lugo
Ourense
Avilés
13/12/2002
Ponferradina
Ribadesella
14/12/2002
Celta de Vigo B
Ourense
Atlético de Madrid B
Marino de Luanco
15/12/2002
Pájara-Playas
Universidad de Las Palmas
Langreo
RSD Alcalá
Real Madrid B
Alcorcón
Avilés
Ávila
Zamora
Cultural Leonesa
Lugo
Corralejo
Pontevedra
Lanzarote
20/12/2002
Ourense
Atlético de Madrid B
22/12/2002
Alcorcón
Lugo
Lanzarote
Pájara-Playas
Ponferradina
Real Madrid B
Corralejo
Langreo
Universidad de Las Palmas
Zamora
RSD Alcalá
Avilés
Ávila
Celta de Vigo B
Ribadesella
Cultural Leonesa
Marino de Luanco
Pontevedra
03/01/2003
Atlético de Madrid B
Ávila
04/01/2003
Langreo
Alcorcón
Celta de Vigo B
RSD Alcalá
05/01/2003
Pájara-Playas
Marino de Luanco
Cultural Leonesa
Universidad de Las Palmas
Avilés
Corralejo
Zamora
Lanzarote
Lugo
Ponferradina
Pontevedra
Ourense
26/02/2003
Ribadesella
Real Madrid B
12/01/2003
Real Madrid B
Lugo
Universidad de Las Palmas
Ribadesella
Alcorcón
Avilés
Marino de Luanco
Zamora
Lanzarote
Cultural Leonesa
RSD Alcalá
Atlético de Madrid B
Corralejo
Celta de Vigo B
Ourense
Pájara-Playas
18/02/2003
Ávila
Pontevedra
26/02/2003
Ponferradina
Langreo
17/01/2003
Alcorcón
Celta de Vigo B
19/01/2003
RSD Alcalá
Pontevedra
Ávila
Pájara-Playas
Real Madrid B
Langreo
Ponferradina
Avilés
Marino de Luanco
Cultural Leonesa
Lanzarote
Universidad de Las Palmas
Corralejo
Atlético de Madrid B
Ourense
Zamora
Lugo
Ribadesella
24/01/2003
Pájara-Playas
RSD Alcalá
26/01/2003
Atlético de Madrid B
Alcorcón
Zamora
Ávila
Ribadesella
Lanzarote
Pontevedra
Corralejo
Cultural Leonesa
Ourense
Celta de Vigo B
Ponferradina
Avilés
Real Madrid B
Universidad de Las Palmas
Marino de Luanco
Langreo
Lugo
31/01/2003
RSD Alcalá
Zamora
02/02/2003
Ourense
Universidad de Las Palmas
Ponferradina
Atlético de Madrid B
Marino de Luanco
Lanzarote
Lugo
Avilés
Alcorcón
Pontevedra
Ávila
Cultural Leonesa
Langreo
Ribadesella
Real Madrid B
Celta de Vigo B
Corralejo
Pájara-Playas
07/02/2003
Cultural Leonesa
RSD Alcalá
09/02/2003
Atlético de Madrid B
Real Madrid B
Celta de Vigo B
Lugo
Lanzarote
Ourense
Zamora
Corralejo
Universidad de Las Palmas
Ávila
Pájara-Playas
Alcorcón
Pontevedra
Ponferradina
Ribadesella
Marino de Luanco
Avilés
Langreo
14/02/2003
Ponferradina
Pájara-Playas
16/02/2003
Ávila
Lanzarote
Lugo
Atlético de Madrid B
Corralejo
Cultural Leonesa
Langreo
Celta de Vigo B
Real Madrid B
Pontevedra
Ourense
Marino de Luanco
Avilés
Ribadesella
RSD Alcalá
Universidad de Las Palmas
Alcorcón
Zamora
21/02/2003
Celta de Vigo B
Avilés
Pájara-Playas
Real Madrid B
22/02/2003
Atlético de Madrid B
Langreo
23/02/2003
Universidad de Las Palmas
Corralejo
Cultural Leonesa
Alcorcón
Zamora
Ponferradina
Lanzarote
RSD Alcalá
Marino de Luanco
Ávila
Ribadesella
Ourense
Pontevedra
Lugo
28/02/2003
Avilés
Atlético de Madrid B
02/03/2003
Corralejo
Lanzarote
RSD Alcalá
Marino de Luanco
Alcorcón
Universidad de Las Palmas
Ávila
Ourense
Ponferradina
Cultural Leonesa
Celta de Vigo B
Ribadesella
Lugo
Pájara-Playas
Real Madrid B
Zamora
Langreo
Pontevedra
08/03/2003
Atlético de Madrid B
Celta de Vigo B
09/03/2003
Lanzarote
Alcorcón
Ourense
RSD Alcalá
Universidad de Las Palmas
Ponferradina
Marino de Luanco
Corralejo
Cultural Leonesa
Real Madrid B
Pájara-Playas
Langreo
Zamora
Lugo
Ribadesella
Ávila
Pontevedra
Avilés
15/03/2003
Celta de Vigo B
Pontevedra
Atlético de Madrid B
Ribadesella
16/03/2003
Lugo
Cultural Leonesa
Corralejo
Ourense
Ponferradina
Lanzarote
Real Madrid B
Universidad de Las Palmas
RSD Alcalá
Ávila
Langreo
Zamora
Alcorcón
Marino de Luanco
Avilés
Pájara-Playas
21/03/2003
Pontevedra
Atlético de Madrid B
23/03/2003
Ávila
Corralejo
Ourense
Alcorcón
Pájara-Playas
Celta de Vigo B
Marino de Luanco
Ponferradina
Lanzarote
Real Madrid B
Ribadesella
RSD Alcalá
Zamora
Avilés
Universidad de Las Palmas
Lugo
Cultural Leonesa
Langreo
28/03/2003
Langreo
Universidad de Las Palmas
30/03/2003
Alcorcón
Ávila
Celta de Vigo B
Zamora
Atlético de Madrid B
Pájara-Playas
Avilés
Cultural Leonesa
Ponferradina
Ourense
Lugo
Lanzarote
Corralejo
RSD Alcalá
Real Madrid B
Marino de Luanco
Pontevedra
Ribadesella
04/04/2003
Pájara-Playas
Pontevedra
06/04/2003
Universidad de Las Palmas
Avilés
Ávila
Ponferradina
Lanzarote
Langreo
Marino de Luanco
Lugo
Ourense
Real Madrid B
RSD Alcalá
Alcorcón
Cultural Leonesa
Celta de Vigo B
Ribadesella
Corralejo
Zamora
Atlético de Madrid B
11/04/2003
Atlético de Madrid B
Cultural Leonesa
13/04/2003
Alcorcón
Corralejo
Lugo
Ourense
Celta de Vigo B
Universidad de Las Palmas
Langreo
Marino de Luanco
Pontevedra
Zamora
Ponferradina
RSD Alcalá
Avilés
Lanzarote
Real Madrid B
Ávila
Pájara-Playas
Ribadesella
19/04/2003
Ribadesella
Alcorcón
20/04/2003
Zamora
Pájara-Playas
Corralejo
Ponferradina
Ourense
Langreo
Ávila
Lugo
Cultural Leonesa
Pontevedra
RSD Alcalá
Real Madrid B
Universidad de Las Palmas
Atlético de Madrid B
Lanzarote
Celta de Vigo B
Marino de Luanco
Avilés
25/04/2003
Pontevedra
Universidad de Las Palmas
26/04/2003
Celta de Vigo B
Marino de Luanco
27/04/2003
Real Madrid B
Corralejo
Zamora
Ribadesella
Ponferradina
Alcorcón
Pájara-Playas
Cultural Leonesa
Lugo
RSD Alcalá
Avilés
Ourense
Langreo
Ávila
Atlético de Madrid B
Lanzarote
01/05/2003
Corralejo
Lugo
Ávila
Avilés
Lanzarote
Pontevedra
Ourense
Celta de Vigo B
Universidad de Las Palmas
Pájara-Playas
Cultural Leonesa
Zamora
Ribadesella
Ponferradina
Marino de Luanco
Atlético de Madrid B
Alcorcón
Real Madrid B
RSD Alcalá
Langreo
04/05/2003
Atlético de Madrid B
Ourense
Avilés
RSD Alcalá
Pájara-Playas
Lanzarote
Celta de Vigo B
Ávila
Lugo
Alcorcón
Langreo
Corralejo
Cultural Leonesa
Ribadesella
Pontevedra
Marino de Luanco
Real Madrid B
Ponferradina
Zamora
Universidad de Las Palmas
09/05/2003
Lanzarote
Zamora
11/05/2003
Real Madrid B
Ribadesella
Ávila
Atlético de Madrid B
Alcorcón
Langreo
Ponferradina
Lugo
Corralejo
Avilés
Marino de Luanco
Pájara-Playas
Universidad de Las Palmas
Cultural Leonesa
Ourense
Pontevedra
RSD Alcalá
Celta de Vigo B
18/05/2003
Pájara-Playas
Ourense
Avilés
Alcorcón
Ribadesella
Universidad de Las Palmas
Celta de Vigo B
Corralejo
Langreo
Ponferradina
Atlético de Madrid B
RSD Alcalá
Pontevedra
Ávila
Zamora
Marino de Luanco
Cultural Leonesa
Lanzarote
Lugo
Real Madrid B
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Universidad de Las Palmas72382198653912710
2Zamora66381812858431158
3Lanzarote6438171386444828
4Pontevedra6438181010705410312
5Cultural Leonesa6338161575339927
6Real Madrid B59381514957391198
7Alcorcón5638151112564710310
8Pájara-Playas523813131247441098
9Ourense5138121511414011312
10RSD Alcalá5138131213464114221
11Ponferradina4938131015485111614
12Atlético de Madrid B4838111512383712215
13Celta de Vigo B483811151245428613
14Avilés4838101810394210310
15Corralejo4638111314374211313
16Langreo45381112153339955
17Marino de Luanco423811918446613516
18Lugo4238119183851928
19Ávila263851122346612015
20Ribadesella253851023226912212
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Jonathan Sesma
20
Javi Rodríguez
20
Nacho Franco
18
Luis García
17
Simón
16
Javi Prendes
16
Toché
14
Santaella
13
Luna
13
Alejandro
13
Trigo
13
Raúl Borrero
12
Panadero
12
Diego Gómez
11
Pedro Pascual
11
 NomDem GroguesClub
Toñín
18
Burgueña
16
Diego
16
Iván Luengo
16
Óscar Fernández
15
Joselu
15
Albarrán
15
Helio
15
Goyo
14
Guillermo Castro
13
Gómez
13
Fran
13
Ángel
13
Darino
12
Nacho Castro
12
NomPTGTV
González González116113
González González10639
López López10677
Jallas Amigo9607
Fernández López9385
García Bestilleiro9576
Otero Álvarez9654
Jallas Amigo8456
Docabo Otero8393
Iglesias Villanueva8452
Miragaya López8415
Bastos Martínez8578
Fernández García7449
Arenal Gómez7284
Alonso Rodríguez7283
González Cobo7482
Pérez Alleres7393
Espiñeira Pello7454
Piñeiro Crespo6300
Quintana Mendiola6271
Jiménez Alberte6400
Felipe Rosón6428
López Díaz6373
Llorente Carcedo6282
Mateos González6335
Medina Méndez6396
Pérez Riverol6475
Martínez Omedo6343
Curbelo González5311
Arias López5333
Teixeira Vitienes5282
Ceballos Silva5374
Santos Caballero5250
Torre Alonso5312
Fernández González5373
Méndez Núñez4120
Bezanilla Losa4272
Afonso Suárez4196
Ruiz Bada4162
Vázquez Veiga4192
Quiroga Rebolledo4170
Jiménez Moreno4141
Sánchez Ramos4296
Vaquero Agama3130
González Mateu3171
López Puerta3121
García Pulido3153
Gallo Moreno3190
Gómez Gómez380
Tárraga Sánchez3211
López López3182
Toledo Fernández3140
Ortiz Blanco3121
Sureda Cuenca3181
Torres Clapés3144
Megía Dávila2110
Bardón Huerga2103
Pardo Calvo2100
Alonso Pinto2162
Del Cerro Grande280
Martínez Gómez2170
Sánchez Maroto2202
Albelda de la Haza241
Peña Molina273
Bastida García2121
Doménech Ceballos2112
Cerezuela Caravaca2170
Bro Sáez2102
Martín García2181
Ortiz García2100
Álvarez García2142
Renales Galindo130
Sánchez Moreno120
Lozano Segado181
Santana Ponce191
Lejarazu Prieto182
Illana Fuentes192
Perdigones Pacheco150
Zamora Romero1112
Suárez Betancor190
Simón del Pino182
Azpiroz Ibarzabal120
Romeo Moreno141
Gálvez Obrero160
Jaso Delgado1101
Sánchez-Seco Otero150
Ontanaya López180
Peregrín Pérez120
Cuesta Ferreiro150
Torralba Jiménez151
Campos Andreu1100
Gardeazábal Gómez171
Díaz Batista1101
Fuentes Martín172
Hevia Obras130
Pérez Montero191
Mateu Lahoz152
Ariza Villanueva170
Melero López150
Barea López170
Bleda Monteagudo161
Lesma López140
Armero Conde1112
Segura García160
Pereñíguez Pérez171
Amilburu Santamaría130
Caballero Herreros151
Gols:
934
Gols Per Partit:
2,46
Targetes Grogues:
2209
Targetes Grogues Per Partit:
5,81
Expulsions:
225
Expulsions Per Partit:
0,59
Estrangers:
32
Percentatge Estrangers:
6,46
Victòries locals:
158
Victòries visitants:
99
Empats:
123
Màxima victòria local:
5-0 Ponferradina-Pontevedra
Màxima victòria visitant:
1-4 Ávila-RSD Alcalá
Millor ratxa guanyadora:
Alcorcón: 5 Partits (Jornades 32-36)
Pitjor ratxa perdedora:
Ávila: 6 Partits (Jornades 28-33)
Millor ratxa no perdent:
Real Madrid B: 11 Partits (Jornades 16-26)
Pitjor ratxa no guanyant:
Ávila: 16 Partits (Jornades 23-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error