Temporada 2015-16 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
22/08/2015
Granada B
San Roque
UCAM Murcia
Sevilla Atlético
Betis B
Mérida AD
Villanovense
La Hoya Lorca
Recreativo de Huelva
Cádiz
Jaén
Balompédica Linense
FC Cartagena
Linares Deportivo
Marbella
Murcia
Algeciras
Melilla
23/08/2015
FC Jumilla
Almería B
29/08/2015
Murcia
Villanovense
San Roque
Algeciras
Linares Deportivo
Granada B
Sevilla Atlético
Jaén
Cádiz
FC Cartagena
Melilla
Marbella
30/08/2015
Almería B
UCAM Murcia
La Hoya Lorca
Betis B
Mérida AD
FC Jumilla
Balompédica Linense
Recreativo de Huelva
05/09/2015
Marbella
San Roque
UCAM Murcia
Mérida AD
06/09/2015
Villanovense
Melilla
Granada B
Cádiz
Jaén
Almería B
Betis B
FC Jumilla
Recreativo de Huelva
Sevilla Atlético
FC Cartagena
Balompédica Linense
Algeciras
Linares Deportivo
La Hoya Lorca
Murcia
12/09/2015
San Roque
Villanovense
Sevilla Atlético
FC Cartagena
13/09/2015
Almería B
Recreativo de Huelva
Melilla
La Hoya Lorca
FC Jumilla
UCAM Murcia
Cádiz
Algeciras
Murcia
Betis B
Mérida AD
Jaén
Linares Deportivo
Marbella
Balompédica Linense
Granada B
20/09/2015
Murcia
Melilla
La Hoya Lorca
San Roque
Granada B
Sevilla Atlético
Jaén
FC Jumilla
Betis B
UCAM Murcia
Recreativo de Huelva
Mérida AD
Villanovense
Linares Deportivo
Marbella
Cádiz
FC Cartagena
Almería B
Algeciras
Balompédica Linense
26/09/2015
Almería B
Granada B
27/09/2015
Sevilla Atlético
Algeciras
FC Jumilla
Recreativo de Huelva
Melilla
Betis B
San Roque
Murcia
Linares Deportivo
La Hoya Lorca
Balompédica Linense
Marbella
UCAM Murcia
Jaén
Cádiz
Villanovense
Mérida AD
FC Cartagena
03/10/2015
Murcia
Linares Deportivo
04/10/2015
Recreativo de Huelva
UCAM Murcia
Melilla
San Roque
Granada B
Mérida AD
Marbella
Sevilla Atlético
Betis B
Jaén
Villanovense
Balompédica Linense
FC Cartagena
FC Jumilla
La Hoya Lorca
Cádiz
Algeciras
Almería B
10/10/2015
San Roque
Betis B
Balompédica Linense
La Hoya Lorca
UCAM Murcia
FC Cartagena
Cádiz
Murcia
11/10/2015
Sevilla Atlético
Villanovense
Almería B
Marbella
Linares Deportivo
Melilla
Jaén
Recreativo de Huelva
FC Jumilla
Granada B
Mérida AD
Algeciras
17/10/2015
Granada B
UCAM Murcia
La Hoya Lorca
Sevilla Atlético
Marbella
Mérida AD
San Roque
Linares Deportivo
18/10/2015
Melilla
Cádiz
Betis B
Recreativo de Huelva
Murcia
Balompédica Linense
Villanovense
Almería B
FC Cartagena
Jaén
Algeciras
FC Jumilla
24/10/2015
Mérida AD
Villanovense
25/10/2015
Sevilla Atlético
Murcia
Cádiz
San Roque
Recreativo de Huelva
FC Cartagena
Almería B
La Hoya Lorca
FC Jumilla
Marbella
Jaén
Granada B
Balompédica Linense
Melilla
Linares Deportivo
Betis B
UCAM Murcia
Algeciras
31/10/2015
Granada B
Recreativo de Huelva
Marbella
UCAM Murcia
La Hoya Lorca
Mérida AD
01/11/2015
Betis B
FC Cartagena
Melilla
Sevilla Atlético
San Roque
Balompédica Linense
Murcia
Almería B
Villanovense
FC Jumilla
Algeciras
Jaén
Linares Deportivo
Cádiz
07/11/2015
Balompédica Linense
Linares Deportivo
FC Jumilla
La Hoya Lorca
Cádiz
Betis B
08/11/2015
Sevilla Atlético
San Roque
Recreativo de Huelva
Algeciras
Almería B
Melilla
FC Cartagena
Granada B
UCAM Murcia
Villanovense
Jaén
Marbella
Mérida AD
Murcia
14/11/2015
San Roque
Almería B
Murcia
FC Jumilla
15/11/2015
Betis B
Granada B
Melilla
Mérida AD
Villanovense
Jaén
Linares Deportivo
Sevilla Atlético
Algeciras
FC Cartagena
Cádiz
Balompédica Linense
La Hoya Lorca
UCAM Murcia
Marbella
Recreativo de Huelva
21/11/2015
Granada B
Algeciras
22/11/2015
Sevilla Atlético
Cádiz
FC Jumilla
Melilla
Recreativo de Huelva
Villanovense
Almería B
Linares Deportivo
Jaén
La Hoya Lorca
Mérida AD
San Roque
FC Cartagena
Marbella
UCAM Murcia
Murcia
Balompédica Linense
Betis B
28/11/2015
Cádiz
Almería B
Villanovense
FC Cartagena
Balompédica Linense
Sevilla Atlético
29/11/2015
Melilla
UCAM Murcia
Murcia
Jaén
Betis B
Algeciras
San Roque
FC Jumilla
Marbella
Granada B
Linares Deportivo
Mérida AD
La Hoya Lorca
Recreativo de Huelva
05/12/2015
Recreativo de Huelva
Murcia
06/12/2015
Sevilla Atlético
Betis B
Almería B
Balompédica Linense
Jaén
Melilla
Granada B
Villanovense
UCAM Murcia
San Roque
FC Jumilla
Linares Deportivo
FC Cartagena
La Hoya Lorca
Algeciras
Marbella
Mérida AD
Cádiz
12/12/2015
San Roque
Jaén
Cádiz
FC Jumilla
13/12/2015
Sevilla Atlético
Almería B
Melilla
Recreativo de Huelva
Betis B
Marbella
La Hoya Lorca
Granada B
Murcia
FC Cartagena
Linares Deportivo
UCAM Murcia
Balompédica Linense
Mérida AD
Villanovense
Algeciras
19/12/2015
Marbella
Villanovense
Recreativo de Huelva
San Roque
Algeciras
La Hoya Lorca
Mérida AD
Sevilla Atlético
Jaén
Linares Deportivo
UCAM Murcia
Cádiz
20/12/2015
Betis B
Almería B
FC Cartagena
Melilla
FC Jumilla
Balompédica Linense
06/01/2016
Granada B
Murcia
03/01/2016
Melilla
Granada B
Almería B
Mérida AD
Sevilla Atlético
FC Jumilla
La Hoya Lorca
Marbella
Cádiz
Jaén
San Roque
FC Cartagena
Murcia
Algeciras
Balompédica Linense
UCAM Murcia
Villanovense
Betis B
Linares Deportivo
Recreativo de Huelva
10/01/2016
Sevilla Atlético
UCAM Murcia
Almería B
FC Jumilla
La Hoya Lorca
Villanovense
Murcia
Marbella
Melilla
Algeciras
San Roque
Granada B
Balompédica Linense
Jaén
Mérida AD
Betis B
Linares Deportivo
FC Cartagena
Cádiz
Recreativo de Huelva
16/01/2016
Villanovense
Murcia
17/01/2016
Recreativo de Huelva
Balompédica Linense
FC Jumilla
Mérida AD
Betis B
La Hoya Lorca
Marbella
Melilla
Granada B
Linares Deportivo
Algeciras
San Roque
FC Cartagena
Cádiz
UCAM Murcia
Almería B
Jaén
Sevilla Atlético
23/01/2016
San Roque
Marbella
24/01/2016
Melilla
Villanovense
Murcia
La Hoya Lorca
Almería B
Jaén
Cádiz
Granada B
FC Jumilla
Betis B
Sevilla Atlético
Recreativo de Huelva
Mérida AD
UCAM Murcia
Linares Deportivo
Algeciras
Balompédica Linense
FC Cartagena
31/01/2016
La Hoya Lorca
Melilla
Recreativo de Huelva
Almería B
Jaén
Mérida AD
Granada B
Balompédica Linense
Betis B
Murcia
Marbella
Linares Deportivo
FC Cartagena
Sevilla Atlético
Villanovense
San Roque
Algeciras
Cádiz
UCAM Murcia
FC Jumilla
06/02/2016
San Roque
La Hoya Lorca
Cádiz
Marbella
07/02/2016
Sevilla Atlético
Granada B
Melilla
Murcia
Mérida AD
Recreativo de Huelva
FC Jumilla
Jaén
Almería B
FC Cartagena
Linares Deportivo
Villanovense
Balompédica Linense
Algeciras
UCAM Murcia
Betis B
13/02/2016
Granada B
Almería B
14/02/2016
Betis B
Melilla
Villanovense
Cádiz
Recreativo de Huelva
FC Jumilla
Murcia
San Roque
Marbella
Balompédica Linense
FC Cartagena
Mérida AD
La Hoya Lorca
Linares Deportivo
Algeciras
Sevilla Atlético
Jaén
UCAM Murcia
20/02/2016
Sevilla Atlético
Marbella
Cádiz
La Hoya Lorca
UCAM Murcia
Recreativo de Huelva
21/02/2016
FC Jumilla
FC Cartagena
Balompédica Linense
Villanovense
Jaén
Betis B
San Roque
Melilla
Mérida AD
Granada B
Linares Deportivo
Murcia
Almería B
Algeciras
27/02/2016
Granada B
FC Jumilla
Betis B
San Roque
Marbella
Almería B
28/02/2016
Murcia
Cádiz
Recreativo de Huelva
Jaén
Villanovense
Sevilla Atlético
FC Cartagena
UCAM Murcia
Algeciras
Mérida AD
La Hoya Lorca
Balompédica Linense
30/03/2016
Melilla
Linares Deportivo
05/03/2016
UCAM Murcia
Granada B
06/03/2016
Almería B
Villanovense
Sevilla Atlético
La Hoya Lorca
Cádiz
Melilla
FC Jumilla
Algeciras
Jaén
FC Cartagena
Recreativo de Huelva
Betis B
Mérida AD
Marbella
Linares Deportivo
San Roque
Balompédica Linense
Murcia
11/03/2016
Granada B
Jaén
12/03/2016
San Roque
Cádiz
13/03/2016
Betis B
Linares Deportivo
Melilla
Balompédica Linense
La Hoya Lorca
Almería B
Murcia
Sevilla Atlético
Marbella
FC Jumilla
FC Cartagena
Recreativo de Huelva
Villanovense
Mérida AD
Algeciras
UCAM Murcia
19/03/2016
Jaén
Algeciras
Recreativo de Huelva
Granada B
FC Jumilla
Villanovense
UCAM Murcia
Marbella
Cádiz
Linares Deportivo
FC Cartagena
Betis B
20/03/2016
Almería B
Murcia
Sevilla Atlético
Melilla
Balompédica Linense
San Roque
Mérida AD
La Hoya Lorca
24/03/2016
Marbella
Jaén
25/03/2016
Murcia
Mérida AD
26/03/2016
Granada B
FC Cartagena
Villanovense
UCAM Murcia
Linares Deportivo
Balompédica Linense
27/03/2016
San Roque
Sevilla Atlético
Melilla
Almería B
Betis B
Cádiz
Algeciras
Recreativo de Huelva
La Hoya Lorca
FC Jumilla
02/04/2016
Granada B
Betis B
03/04/2016
Sevilla Atlético
Linares Deportivo
Almería B
San Roque
Mérida AD
Melilla
UCAM Murcia
La Hoya Lorca
Balompédica Linense
Cádiz
Jaén
Villanovense
Recreativo de Huelva
Marbella
FC Cartagena
Algeciras
FC Jumilla
Murcia
09/04/2016
La Hoya Lorca
Jaén
Linares Deportivo
Almería B
10/04/2016
San Roque
Mérida AD
Betis B
Balompédica Linense
Melilla
FC Jumilla
Murcia
UCAM Murcia
Villanovense
Recreativo de Huelva
Cádiz
Sevilla Atlético
Marbella
FC Cartagena
Algeciras
Granada B
16/04/2016
Granada B
Marbella
17/04/2016
Sevilla Atlético
Balompédica Linense
UCAM Murcia
Melilla
FC Jumilla
San Roque
Mérida AD
Linares Deportivo
Jaén
Murcia
Recreativo de Huelva
La Hoya Lorca
FC Cartagena
Villanovense
Algeciras
Betis B
Almería B
Cádiz
23/04/2016
Cádiz
Mérida AD
San Roque
UCAM Murcia
Murcia
Recreativo de Huelva
24/04/2016
Betis B
Sevilla Atlético
Melilla
Jaén
Marbella
Algeciras
Balompédica Linense
Almería B
Villanovense
Granada B
La Hoya Lorca
FC Cartagena
Linares Deportivo
FC Jumilla
30/04/2016
UCAM Murcia
Linares Deportivo
FC Cartagena
Murcia
01/05/2016
Almería B
Sevilla Atlético
Mérida AD
Balompédica Linense
Marbella
Betis B
Recreativo de Huelva
Melilla
FC Jumilla
Cádiz
Granada B
La Hoya Lorca
Jaén
San Roque
Algeciras
Villanovense
07/05/2016
Villanovense
Marbella
Cádiz
UCAM Murcia
Almería B
Betis B
Sevilla Atlético
Mérida AD
Murcia
Granada B
Balompédica Linense
FC Jumilla
San Roque
Recreativo de Huelva
La Hoya Lorca
Algeciras
Linares Deportivo
Jaén
08/05/2016
Melilla
FC Cartagena
15/05/2016
Betis B
Villanovense
Granada B
Melilla
UCAM Murcia
Balompédica Linense
FC Cartagena
San Roque
Marbella
La Hoya Lorca
Mérida AD
Almería B
Jaén
Cádiz
Recreativo de Huelva
Linares Deportivo
Algeciras
Murcia
FC Jumilla
Sevilla Atlético
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1UCAM Murcia7738221154617965
2Murcia713821895630955
3Sevilla Atlético68381717453311076
4Cádiz63381712953311028
5Granada B583815131056401227
6La Hoya Lorca563814141043411267
7FC Cartagena53381217940351038
8Mérida AD523812161039411075
9Melilla493812131334441337
10Jaén4838146184637763
11Balompédica Linense48381391647511033
12Villanovense47381381749561188
13Recreativo de Huelva4538111215273811112
14Marbella45389181146471176
15FC Jumilla4338111017365712410
16Linares Deportivo43389161339461217
17Betis B413810111747531017
18Algeciras41381181928481205
19San Roque39386211142551008
20Almería B28386102226551234
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Pedro
17
Carlos Fernández
15
Juanfran
14
Loren
13
Güiza
12
Hugo Díaz
12
Chacopino
12
Aguilar
11
Chavero
11
Juanpe
11
Hicham
11
Carlos Álvarez
10
Germán
10
Molina
10
Juanma
10
 NomDem GroguesClub
Luis Verdú
18
Pardo
16
Pepe
15
César Remón
14
Sergio Jiménez
14
Mahanan
14
Víctor
14
Del Amo
13
Javi Chino
13
Ismael Chico
13
Cotán
12
Oliván
12
Morante
12
Moisés
12
Nando
12
NomPTGTV
Escudero Marín11643
Muñoz Mayordomo10593
Carbonell Hernández9578
López López9624
García Aceña9535
Arias Madrid9363
Escriche Guzmán8551
Miralles Selma8502
Díaz de Mera8420
Chavet García7363
Pérez Muley7423
Rives Leal7443
Gálvez Rascón7363
Gil Coscolla7554
Mena Gimeno7321
Ortiz Arias7441
Fernández Vidal7382
Muñoz Piedra7372
Montero De Lerma7351
Sánchez Villalobos6361
López Fernández-Montes6331
Cadenas de Llano6331
Collado López6332
Caparrós Hernández6323
López Puerta6361
Fernández Fernández6261
Benjumea Álvarez6371
Sáez Vital6346
Montoro Garrido6331
Villa Maestre6433
Montes García6303
Gadella Kamstra5282
Pérez Peraza5252
Bosch Doménech5221
Pinto Herrera5301
Muñoz Pérez5294
Bueno Prieto5323
Artacho Cobo5252
Hernández Maeso5310
Moreno Aragón5293
Alonso Portillo5181
Domínguez Cervantes5250
Caucelo Sace5243
Peña Varela5120
González Francés4222
Cid Camacho4362
Sureda Cuenca4241
González González4282
Holgueras Castellanos4203
Villoria Linacero4241
Santos Pargaña4242
Jiménez González4222
Navarro Collados4260
Milla Alvendiz4210
Conejero Sánchez4270
Varón Aceitón4190
Navarro Fuentes3210
González Hernández3243
Ripoll Solano3142
Pulido Santana3201
González González3271
Alemán Pérez2110
Pulido Santana2121
Vicente Moral2100
Iglesias Villanueva2120
Sánchez Aparicio2102
Subirats Matamoros2130
Ávalos Barrera2122
Velasco Arbaiza150
Fernández Pérez160
López Toca181
Román Román150
Sauleda Torrent191
Lax Franco181
Muñiz Ruiz140
Usón Rosel1131
Díaz Escudero190
Sánchez Alba1111
Melgares De Aguilar180
Gorostegui Fernández180
Campos Salinas170
Martínez Santos171
Juan Bustos150
Gols:
853
Gols Per Partit:
2,24
Targetes Grogues:
2205
Targetes Grogues Per Partit:
5,8
Expulsions:
131
Expulsions Per Partit:
0,34
Estrangers:
87
Percentatge Estrangers:
15,32
Victòries locals:
157
Victòries visitants:
98
Empats:
125
Màxima victòria local:
6-1 La Hoya Lorca-Melilla
Màxima victòria visitant:
0-5 La Hoya Lorca-Villanovense
Millor ratxa guanyadora:
Murcia: 5 Partits (Jornades 11-15)
Pitjor ratxa perdedora:
Almería B: 6 Partits (Jornades 13-18)
Millor ratxa no perdent:
Sevilla Atlético: 16 Partits (Jornades 6-21)
Pitjor ratxa no guanyant:
Almería B: 11 Partits (Jornades 9-19)
Progrés
Matriu
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error