Temporada 2007-08 2ª Divisió B Grup III

Resultats
25/08/2007
Eivissa-Ibiza
Espanyol B
26/08/2007
Castelldefels
Sabadell
Dénia
Gavà
Terrassa
Villarreal B
Badalona
Orihuela CF
Lleida
Gramenet
Girona
Alicante
Villajoyosa
L'Hospitalet
Alcoyano
Benidorm
Ontinyent
Levante B
02/09/2007
Gramenet
Castelldefels
Espanyol B
Badalona
L'Hospitalet
Lleida
Sabadell
Ontinyent
Levante B
Terrassa
Benidorm
Girona
Gavà
Villajoyosa
Alicante
Dénia
Orihuela CF
Alcoyano
Villarreal B
Eivissa-Ibiza
08/09/2007
Ontinyent
Gramenet
Eivissa-Ibiza
Levante B
09/09/2007
Girona
Dénia
Alcoyano
Espanyol B
Villajoyosa
Alicante
Benidorm
Orihuela CF
Badalona
Villarreal B
Lleida
Gavà
Castelldefels
L'Hospitalet
Terrassa
Sabadell
16/09/2007
Gramenet
Terrassa
Gavà
Castelldefels
Sabadell
Eivissa-Ibiza
Levante B
Badalona
Espanyol B
Benidorm
L'Hospitalet
Ontinyent
Villarreal B
Alcoyano
Alicante
Lleida
Dénia
Villajoyosa
Orihuela CF
Girona
23/09/2007
Badalona
Sabadell
Terrassa
L'Hospitalet
Orihuela CF
Espanyol B
Lleida
Dénia
Castelldefels
Alicante
Eivissa-Ibiza
Gramenet
Ontinyent
Gavà
Alcoyano
Levante B
Girona
Villajoyosa
Benidorm
Villarreal B
29/09/2007
Villarreal B
Orihuela CF
30/09/2007
Gramenet
Badalona
Gavà
Terrassa
Villajoyosa
Lleida
Sabadell
Alcoyano
Levante B
Benidorm
L'Hospitalet
Eivissa-Ibiza
Dénia
Castelldefels
Alicante
Ontinyent
Espanyol B
Girona
06/10/2007
Girona
Lleida
Terrassa
Alicante
07/10/2007
Espanyol B
Villarreal B
Badalona
L'Hospitalet
Orihuela CF
Levante B
Benidorm
Sabadell
Eivissa-Ibiza
Gavà
Alcoyano
Gramenet
Castelldefels
Villajoyosa
Ontinyent
Dénia
14/10/2007
Gramenet
Benidorm
Villarreal B
Girona
Levante B
Espanyol B
Lleida
Castelldefels
Sabadell
Orihuela CF
Gavà
Badalona
Alicante
Eivissa-Ibiza
Villajoyosa
Ontinyent
L'Hospitalet
Alcoyano
Dénia
Terrassa
21/10/2007
Espanyol B
Sabadell
Benidorm
L'Hospitalet
Orihuela CF
Gramenet
Alcoyano
Gavà
Badalona
Alicante
Eivissa-Ibiza
Dénia
Terrassa
Villajoyosa
Ontinyent
Lleida
Villarreal B
Levante B
Girona
Castelldefels
28/10/2007
Levante B
Girona
Castelldefels
Ontinyent
Gramenet
Espanyol B
Villajoyosa
Eivissa-Ibiza
L'Hospitalet
Orihuela CF
Gavà
Benidorm
Dénia
Badalona
Lleida
Terrassa
Sabadell
Villarreal B
Alicante
Alcoyano
03/11/2007
Levante B
Sabadell
Villarreal B
Gramenet
Benidorm
Alicante
04/11/2007
Espanyol B
L'Hospitalet
Orihuela CF
Gavà
Badalona
Villajoyosa
Eivissa-Ibiza
Lleida
Girona
Ontinyent
Alcoyano
Dénia
Terrassa
Castelldefels
10/11/2007
Villajoyosa
Alcoyano
Dénia
Benidorm
11/11/2007
Castelldefels
Eivissa-Ibiza
Gramenet
Levante B
L'Hospitalet
Villarreal B
Gavà
Espanyol B
Sabadell
Girona
Lleida
Badalona
Ontinyent
Terrassa
Alicante
Orihuela CF
17/11/2007
Villarreal B
Gavà
18/11/2007
Espanyol B
Alicante
Sabadell
Gramenet
Levante B
L'Hospitalet
Orihuela CF
Dénia
Alcoyano
Lleida
Badalona
Castelldefels
Eivissa-Ibiza
Ontinyent
Girona
Terrassa
Benidorm
Villajoyosa
24/11/2007
L'Hospitalet
Sabadell
25/11/2007
Castelldefels
Alcoyano
Gramenet
Girona
Villajoyosa
Orihuela CF
Terrassa
Eivissa-Ibiza
Gavà
Levante B
Lleida
Benidorm
Ontinyent
Badalona
Alicante
Villarreal B
Dénia
Espanyol B
01/12/2007
Villarreal B
Dénia
02/12/2007
Levante B
Alicante
Espanyol B
Villajoyosa
Girona
Eivissa-Ibiza
Gramenet
L'Hospitalet
Sabadell
Gavà
Orihuela CF
Lleida
Benidorm
Castelldefels
Alcoyano
Ontinyent
Badalona
Terrassa
08/12/2007
Eivissa-Ibiza
Badalona
09/12/2007
Castelldefels
Orihuela CF
Villajoyosa
Villarreal B
L'Hospitalet
Girona
Gavà
Gramenet
Alicante
Sabadell
Dénia
Levante B
Lleida
Espanyol B
Ontinyent
Benidorm
Terrassa
Alcoyano
16/12/2007
Gramenet
Alicante
Levante B
Villajoyosa
Villarreal B
Lleida
Espanyol B
Castelldefels
Alcoyano
Eivissa-Ibiza
Girona
Badalona
L'Hospitalet
Gavà
Orihuela CF
Ontinyent
Benidorm
Terrassa
Sabadell
Dénia
22/12/2007
Villajoyosa
Sabadell
Terrassa
Orihuela CF
Ontinyent
Espanyol B
Eivissa-Ibiza
Benidorm
Badalona
Alcoyano
Girona
Gavà
23/12/2007
Castelldefels
Villarreal B
Alicante
L'Hospitalet
Lleida
Levante B
Dénia
Gramenet
05/01/2008
Benidorm
Badalona
06/01/2008
Gramenet
Villajoyosa
Orihuela CF
Eivissa-Ibiza
Gavà
Alicante
L'Hospitalet
Dénia
Levante B
Castelldefels
Espanyol B
Terrassa
Sabadell
Lleida
Villarreal B
Ontinyent
Alcoyano
Girona
12/01/2008
Alicante
Girona
13/01/2008
Espanyol B
Eivissa-Ibiza
Villarreal B
Terrassa
L'Hospitalet
Villajoyosa
Gavà
Dénia
Benidorm
Alcoyano
Orihuela CF
Badalona
Levante B
Ontinyent
Sabadell
Castelldefels
Gramenet
Lleida
20/01/2008
Castelldefels
Gramenet
Villajoyosa
Gavà
Girona
Benidorm
Alcoyano
Orihuela CF
Badalona
Espanyol B
Eivissa-Ibiza
Villarreal B
Terrassa
Levante B
Ontinyent
Sabadell
Lleida
L'Hospitalet
Dénia
Alicante
27/01/2008
Gramenet
Ontinyent
Espanyol B
Alcoyano
Villarreal B
Badalona
Levante B
Eivissa-Ibiza
L'Hospitalet
Castelldefels
Gavà
Lleida
Orihuela CF
Benidorm
Sabadell
Terrassa
Alicante
Villajoyosa
Dénia
Girona
02/02/2008
Benidorm
Espanyol B
03/02/2008
Castelldefels
Gavà
Girona
Orihuela CF
Alcoyano
Villarreal B
Badalona
Levante B
Eivissa-Ibiza
Sabadell
Terrassa
Gramenet
Ontinyent
L'Hospitalet
Lleida
Alicante
Villajoyosa
Dénia
10/02/2008
Gramenet
Eivissa-Ibiza
Villajoyosa
Girona
Espanyol B
Orihuela CF
Villarreal B
Benidorm
L'Hospitalet
Terrassa
Gavà
Ontinyent
Levante B
Alcoyano
Alicante
Castelldefels
Dénia
Lleida
Sabadell
Badalona
16/02/2008
Eivissa-Ibiza
L'Hospitalet
17/02/2008
Castelldefels
Dénia
Girona
Espanyol B
Orihuela CF
Villarreal B
Benidorm
Levante B
Alcoyano
Sabadell
Badalona
Gramenet
Terrassa
Gavà
Ontinyent
Alicante
Lleida
Villajoyosa
24/02/2008
Gramenet
Alcoyano
Villajoyosa
Castelldefels
Villarreal B
Espanyol B
Levante B
Orihuela CF
L'Hospitalet
Badalona
Gavà
Eivissa-Ibiza
Sabadell
Benidorm
Alicante
Terrassa
Dénia
Ontinyent
Lleida
Girona
01/03/2008
Eivissa-Ibiza
Alicante
Espanyol B
Levante B
02/03/2008
Castelldefels
Lleida
Badalona
Gavà
Girona
Villarreal B
Orihuela CF
Sabadell
Benidorm
Gramenet
Alcoyano
L'Hospitalet
Terrassa
Dénia
Ontinyent
Villajoyosa
08/03/2008
Alicante
Badalona
09/03/2008
Gramenet
Orihuela CF
Villajoyosa
Terrassa
Levante B
Villarreal B
L'Hospitalet
Benidorm
Gavà
Alcoyano
Dénia
Eivissa-Ibiza
Castelldefels
Girona
Sabadell
Espanyol B
Lleida
Ontinyent
15/03/2008
Eivissa-Ibiza
Villajoyosa
Orihuela CF
L'Hospitalet
16/03/2008
Villarreal B
Sabadell
Espanyol B
Gramenet
Terrassa
Lleida
Girona
Levante B
Benidorm
Gavà
Alcoyano
Alicante
Badalona
Dénia
Ontinyent
Castelldefels
20/03/2008
Ontinyent
Girona
21/03/2008
Gramenet
Villarreal B
Gavà
Orihuela CF
22/03/2008
Castelldefels
Terrassa
23/03/2008
Villajoyosa
Badalona
Lleida
Eivissa-Ibiza
L'Hospitalet
Espanyol B
Alicante
Benidorm
Dénia
Alcoyano
24/03/2008
Sabadell
Levante B
30/03/2008
Levante B
Gramenet
Villarreal B
L'Hospitalet
Espanyol B
Gavà
Girona
Sabadell
Orihuela CF
Alicante
Benidorm
Dénia
Badalona
Lleida
Eivissa-Ibiza
Castelldefels
Terrassa
Ontinyent
Alcoyano
Villajoyosa
05/04/2008
Castelldefels
Badalona
06/04/2008
Gramenet
Sabadell
L'Hospitalet
Levante B
Gavà
Villarreal B
Ontinyent
Eivissa-Ibiza
Alicante
Espanyol B
Villajoyosa
Benidorm
Lleida
Alcoyano
Terrassa
Girona
Dénia
Orihuela CF
12/04/2008
Eivissa-Ibiza
Terrassa
13/04/2008
Girona
Gramenet
Levante B
Gavà
Villarreal B
Alicante
Espanyol B
Dénia
Sabadell
L'Hospitalet
Benidorm
Lleida
Badalona
Ontinyent
Orihuela CF
Villajoyosa
Alcoyano
Castelldefels
20/04/2008
Villajoyosa
Espanyol B
L'Hospitalet
Gramenet
Gavà
Sabadell
Castelldefels
Benidorm
Lleida
Orihuela CF
Terrassa
Badalona
Eivissa-Ibiza
Girona
Alicante
Levante B
Ontinyent
Alcoyano
Dénia
Villarreal B
27/04/2008
Gramenet
Gavà
Levante B
Dénia
Villarreal B
Villajoyosa
Espanyol B
Lleida
Badalona
Eivissa-Ibiza
Girona
L'Hospitalet
Benidorm
Ontinyent
Sabadell
Alicante
Orihuela CF
Castelldefels
Alcoyano
Terrassa
03/05/2008
Alicante
Gramenet
Lleida
Villarreal B
Eivissa-Ibiza
Alcoyano
04/05/2008
Castelldefels
Espanyol B
Gavà
L'Hospitalet
Dénia
Sabadell
Badalona
Girona
Villajoyosa
Levante B
Terrassa
Benidorm
Ontinyent
Orihuela CF
11/05/2008
Benidorm
Eivissa-Ibiza
L'Hospitalet
Alicante
Levante B
Lleida
Espanyol B
Ontinyent
Gavà
Girona
Orihuela CF
Terrassa
Sabadell
Villajoyosa
Villarreal B
Castelldefels
Alcoyano
Badalona
Gramenet
Dénia
18/05/2008
Alicante
Gavà
Dénia
L'Hospitalet
Lleida
Sabadell
Castelldefels
Levante B
Ontinyent
Villarreal B
Terrassa
Espanyol B
Eivissa-Ibiza
Orihuela CF
Badalona
Benidorm
Girona
Alcoyano
19/05/2008
Villajoyosa
Gramenet
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Girona72382012661281267
2Alicante64381616652211118
3Gavà6338161574633957
4Benidorm5938161111433914413
5Orihuela CF563813178513211315
6Ontinyent56381681446461087
7Eivissa-Ibiza533812179434211610
8Gramenet52381313124346997
9Alcoyano51381118938311365
10Badalona503811171038409916
11Villarreal B493813101537399712
12Dénia483811151233361226
13Lleida483811151238441189
14Sabadell4838101810394710810
15Terrassa4638111314444613313
16Villajoyosa4538111215313711518
17Castelldefels4438111116425412617
18Espanyol B39388151545591379
19L'Hospitalet35388111921471227
20Levante B243841222335711114
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Kiko Ratón
21
Miki Albert
20
David Prats
15
Joel
14
Matías
14
Meca
14
Del Moral
13
Gregory
13
Jito
11
Monty
11
Yago
11
Perona
10
Santi Villa
10
David Fuster
10
Jordi Gómez
10
 NomDem GroguesClub
Xavi Muñoz
19
De Dios
19
Azkoitia
17
Garrido
16
Juan Carlos
16
De Lerma
16
David Fuster
15
Zafra
15
Castro
15
Bardal
14
Cendrós
14
Iturralde
14
Tártara
13
Óscar Álvarez
13
Sergio Mora
13
NomPTGTV
López Muñoz12649
Jaime Latre11853
Ortín Salvador11365
Sánchez López11595
Dávalos Sánchez-Pedreño9728
Sureda Cuenca9456
Ripoll Solano8441
Vallejo Aznar8454
Herrero Arenas8524
Peña Molina8421
Martínez Martínez8564
Benjumea Álvarez8634
Ocón Arraiz7466
Roche Ferrer7347
Moratilla Dionisio7454
Almendros Zafra6371
Méndez Caballero6484
Pulido Santana6424
Sáez García6214
Sánchez López6313
Bernal Moreno6290
Alonso González6435
López García6365
Zamora Romero6387
Gómez Liarte6365
López Martínez6351
García Castillo6441
Pintado Calero6393
García Pulido5416
Suárez Betancor5353
Ruiz García5263
Arcediano Monescillo5341
Varo Jiménez5313
García Rodríguez5371
López López5262
Barberá Fuentes5272
Conejo Rodríguez5300
Trujillo Suárez5240
Leo Ollo5251
Lesma López5354
Giménez García4232
Melero López4143
García Cabrera4312
Ramos Rodríguez4354
Acosta Lorenzo4230
Pizarro Gómez4276
Tomás Bauló4295
Cuesta Ferreiro4161
Yáñez Megías4394
Pino Blanco4231
Villena Contreras4200
González González4221
Ainzúa Zabalza4274
Rebollo López4272
Moreno Hidalgo4274
Hermosilla Alaña4313
Vico Moreno3172
Burillo Naranjo3231
Sánchez Ramos3152
Del Olmo Codes3152
Torralba Jiménez3201
Corredor Pérez3181
Pérez Fuentes3170
Ortiz Blanco392
Martínez Montoro3283
Azkue Otegi2110
Simón del Pino2171
García Villarreal2150
Isturiz Latorre281
Gorostegui Fernández2151
Medina Méndez2122
Sagués Oscoz171
Arias Madrid172
González Mateu172
Arcas Piqueres171
Sánchez Maroto180
Marquinez Blanco132
López Puerta151
Gols:
824
Gols Per Partit:
2,17
Targetes Grogues:
2336
Targetes Grogues Per Partit:
6,15
Expulsions:
210
Expulsions Per Partit:
0,55
Estrangers:
32
Percentatge Estrangers:
6,34
Victòries locals:
152
Victòries visitants:
90
Empats:
138
Màxima victòria local:
6-0 Orihuela CF-Eivissa-Ibiza
Màxima victòria visitant:
0-5 Sabadell-Girona
Millor ratxa guanyadora:
Dénia: 5 Partits (Jornades 12-16)
Pitjor ratxa perdedora:
Gramenet: 6 Partits (Jornades 20-25)
Millor ratxa no perdent:
Girona: 17 Partits (Jornades 2-18)
Pitjor ratxa no guanyant:
L'Hospitalet: 16 Partits (Jornades 13-28)
Progrés
Matriu
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error