Temporada 2013-14 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
23/08/2013
Granada B
La Hoya Lorca
24/08/2013
La Roda
Écija
FC Cartagena
El Palo
Balompédica Linense
Arroyo
San Fernando CD
Cádiz
25/08/2013
Sevilla Atlético
Lucena
Córdoba B
Melilla
Cacereño
Algeciras
Guadalajara
Almería B
Atlético Sanluqueño
Albacete
30/08/2013
La Hoya Lorca
Sevilla Atlético
31/08/2013
Melilla
Balompédica Linense
Écija
Cacereño
El Palo
La Roda
Cádiz
Guadalajara
Algeciras
San Fernando CD
01/09/2013
Lucena
FC Cartagena
Albacete
Granada B
Almería B
Córdoba B
Arroyo
Atlético Sanluqueño
07/09/2013
Cacereño
El Palo
Granada B
Arroyo
Cádiz
Algeciras
08/09/2013
Sevilla Atlético
Albacete
Atlético Sanluqueño
Melilla
Guadalajara
Córdoba B
La Roda
Lucena
FC Cartagena
La Hoya Lorca
Balompédica Linense
Almería B
San Fernando CD
Écija
13/09/2013
Arroyo
Sevilla Atlético
14/09/2013
El Palo
San Fernando CD
Albacete
FC Cartagena
15/09/2013
Melilla
Granada B
Córdoba B
Balompédica Linense
Lucena
Cacereño
Algeciras
Guadalajara
Écija
Cádiz
La Hoya Lorca
La Roda
Almería B
Atlético Sanluqueño
21/09/2013
Granada B
Almería B
La Roda
Albacete
Guadalajara
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Córdoba B
22/09/2013
Sevilla Atlético
Melilla
FC Cartagena
Arroyo
Cacereño
La Hoya Lorca
San Fernando CD
Lucena
Algeciras
Écija
Cádiz
El Palo
28/09/2013
Córdoba B
Granada B
29/09/2013
La Hoya Lorca
San Fernando CD
Melilla
FC Cartagena
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Écija
Guadalajara
Lucena
Cádiz
Albacete
Cacereño
El Palo
Algeciras
Arroyo
La Roda
Almería B
Sevilla Atlético
05/10/2013
Granada B
Balompédica Linense
06/10/2013
Sevilla Atlético
Córdoba B
Cacereño
Arroyo
La Roda
Melilla
Guadalajara
Atlético Sanluqueño
Écija
El Palo
Algeciras
Lucena
Cádiz
La Hoya Lorca
FC Cartagena
Almería B
San Fernando CD
Albacete
12/10/2013
Arroyo
San Fernando CD
Atlético Sanluqueño
Granada B
La Hoya Lorca
Algeciras
13/10/2013
Melilla
Cacereño
Córdoba B
FC Cartagena
Balompédica Linense
Sevilla Atlético
Lucena
Écija
El Palo
Guadalajara
Almería B
La Roda
16/10/2013
Albacete
Cádiz
19/10/2013
Guadalajara
Granada B
20/10/2013
Sevilla Atlético
Atlético Sanluqueño
San Fernando CD
Melilla
Cacereño
Almería B
Écija
La Hoya Lorca
La Roda
Córdoba B
El Palo
Lucena
Algeciras
Albacete
FC Cartagena
Balompédica Linense
Cádiz
Arroyo
25/10/2013
Granada B
Sevilla Atlético
26/10/2013
Albacete
Écija
Arroyo
Algeciras
27/10/2013
La Hoya Lorca
El Palo
Melilla
Cádiz
Córdoba B
Cacereño
Almería B
San Fernando CD
Lucena
Guadalajara
Balompédica Linense
La Roda
Atlético Sanluqueño
FC Cartagena
30/10/2013
Cacereño
Balompédica Linense
El Palo
Albacete
La Roda
Atlético Sanluqueño
Guadalajara
Sevilla Atlético
Lucena
La Hoya Lorca
Écija
Arroyo
FC Cartagena
Granada B
Algeciras
Melilla
Cádiz
Almería B
San Fernando CD
Córdoba B
03/11/2013
Sevilla Atlético
FC Cartagena
Melilla
Écija
Granada B
La Roda
Córdoba B
Cádiz
Almería B
Algeciras
Albacete
Lucena
Arroyo
El Palo
Balompédica Linense
San Fernando CD
Atlético Sanluqueño
Cacereño
La Hoya Lorca
Guadalajara
09/11/2013
Guadalajara
FC Cartagena
San Fernando CD
Atlético Sanluqueño
10/11/2013
El Palo
Melilla
Cacereño
Granada B
La Hoya Lorca
Albacete
Lucena
Arroyo
Écija
Almería B
Algeciras
Córdoba B
Cádiz
Balompédica Linense
La Roda
Sevilla Atlético
16/11/2013
Arroyo
La Hoya Lorca
17/11/2013
Sevilla Atlético
Cacereño
Melilla
Lucena
Córdoba B
Écija
Granada B
San Fernando CD
Almería B
El Palo
Atlético Sanluqueño
Cádiz
FC Cartagena
La Roda
Balompédica Linense
Algeciras
Albacete
Guadalajara
24/11/2013
La Hoya Lorca
Melilla
Cacereño
FC Cartagena
Guadalajara
La Roda
Albacete
Arroyo
Lucena
Almería B
El Palo
Córdoba B
Écija
Balompédica Linense
Algeciras
Atlético Sanluqueño
Cádiz
Granada B
San Fernando CD
Sevilla Atlético
30/11/2013
Granada B
Algeciras
FC Cartagena
San Fernando CD
01/12/2013
Sevilla Atlético
Cádiz
Melilla
Albacete
Córdoba B
Lucena
Almería B
La Hoya Lorca
Arroyo
Guadalajara
Balompédica Linense
El Palo
Atlético Sanluqueño
Écija
La Roda
Cacereño
08/12/2013
Arroyo
Melilla
Guadalajara
Cacereño
Écija
Granada B
Albacete
Almería B
La Hoya Lorca
Córdoba B
Lucena
Balompédica Linense
El Palo
Atlético Sanluqueño
San Fernando CD
La Roda
10/12/2013
Algeciras
Sevilla Atlético
Cádiz
FC Cartagena
14/12/2013
FC Cartagena
Algeciras
15/12/2013
Sevilla Atlético
Écija
Guadalajara
Melilla
Córdoba B
Albacete
Granada B
El Palo
Cacereño
San Fernando CD
La Roda
Cádiz
Balompédica Linense
La Hoya Lorca
Atlético Sanluqueño
Lucena
Almería B
Arroyo
20/12/2013
Cádiz
Cacereño
21/12/2013
Écija
FC Cartagena
El Palo
Sevilla Atlético
Albacete
Balompédica Linense
La Hoya Lorca
Atlético Sanluqueño
Lucena
Granada B
San Fernando CD
Guadalajara
Melilla
Almería B
22/12/2013
Arroyo
Córdoba B
Algeciras
La Roda
04/01/2014
Algeciras
Cacereño
Lucena
Sevilla Atlético
Cádiz
San Fernando CD
05/01/2014
Écija
La Roda
El Palo
FC Cartagena
La Hoya Lorca
Granada B
Albacete
Atlético Sanluqueño
Arroyo
Balompédica Linense
Melilla
Córdoba B
Almería B
Guadalajara
11/01/2014
Granada B
Albacete
Atlético Sanluqueño
Arroyo
12/01/2014
Sevilla Atlético
La Hoya Lorca
Cacereño
Écija
La Roda
El Palo
Guadalajara
Cádiz
Córdoba B
Almería B
San Fernando CD
Algeciras
FC Cartagena
Lucena
Balompédica Linense
Melilla
18/01/2014
El Palo
Cacereño
19/01/2014
Écija
San Fernando CD
Arroyo
Granada B
Melilla
Atlético Sanluqueño
Almería B
Balompédica Linense
Córdoba B
Guadalajara
Albacete
Sevilla Atlético
Algeciras
Cádiz
Lucena
La Roda
La Hoya Lorca
FC Cartagena
26/01/2014
Sevilla Atlético
Arroyo
Guadalajara
Algeciras
Cádiz
Écija
Cacereño
Lucena
Granada B
Melilla
La Roda
La Hoya Lorca
San Fernando CD
El Palo
FC Cartagena
Albacete
Atlético Sanluqueño
Almería B
Balompédica Linense
Córdoba B
01/02/2014
Almería B
Granada B
Córdoba B
Atlético Sanluqueño
La Hoya Lorca
Cacereño
02/02/2014
Écija
Algeciras
Arroyo
FC Cartagena
Melilla
Sevilla Atlético
Albacete
La Roda
El Palo
Cádiz
Lucena
San Fernando CD
Balompédica Linense
Guadalajara
08/02/2014
Granada B
Córdoba B
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
Guadalajara
Écija
San Fernando CD
La Hoya Lorca
09/02/2014
Sevilla Atlético
Almería B
Cacereño
Albacete
FC Cartagena
Melilla
Algeciras
El Palo
Cádiz
Lucena
La Roda
Arroyo
15/02/2014
El Palo
Écija
Balompédica Linense
Granada B
Atlético Sanluqueño
Guadalajara
16/02/2014
La Hoya Lorca
Cádiz
Arroyo
Cacereño
Melilla
La Roda
Almería B
FC Cartagena
Córdoba B
Sevilla Atlético
Lucena
Algeciras
Albacete
San Fernando CD
22/02/2014
Sevilla Atlético
Balompédica Linense
23/02/2014
Écija
Lucena
Guadalajara
El Palo
Cacereño
Melilla
Granada B
Atlético Sanluqueño
Algeciras
La Hoya Lorca
Cádiz
Albacete
San Fernando CD
Arroyo
La Roda
Almería B
FC Cartagena
Córdoba B
01/03/2014
Granada B
Guadalajara
Balompédica Linense
FC Cartagena
Atlético Sanluqueño
Sevilla Atlético
02/03/2014
La Hoya Lorca
Écija
Albacete
Algeciras
Arroyo
Cádiz
Melilla
San Fernando CD
Almería B
Cacereño
Córdoba B
La Roda
Lucena
El Palo
08/03/2014
Cádiz
Melilla
09/03/2014
Sevilla Atlético
Granada B
Écija
Albacete
Cacereño
Córdoba B
Guadalajara
Lucena
El Palo
La Hoya Lorca
Algeciras
Arroyo
San Fernando CD
Almería B
La Roda
Balompédica Linense
FC Cartagena
Atlético Sanluqueño
15/03/2014
Granada B
FC Cartagena
Atlético Sanluqueño
La Roda
16/03/2014
Sevilla Atlético
Guadalajara
La Hoya Lorca
Lucena
Arroyo
Écija
Melilla
Algeciras
Almería B
Cádiz
Córdoba B
San Fernando CD
Balompédica Linense
Cacereño
Albacete
El Palo
22/03/2014
FC Cartagena
Sevilla Atlético
23/03/2014
Écija
Melilla
Cacereño
Atlético Sanluqueño
Guadalajara
La Hoya Lorca
Lucena
Albacete
Algeciras
Almería B
Cádiz
Córdoba B
La Roda
Granada B
El Palo
Arroyo
San Fernando CD
Balompédica Linense
28/03/2014
Granada B
Cacereño
29/03/2014
Albacete
La Hoya Lorca
Atlético Sanluqueño
San Fernando CD
30/03/2014
Sevilla Atlético
La Roda
Arroyo
Lucena
Melilla
El Palo
Córdoba B
Algeciras
Balompédica Linense
Cádiz
Almería B
Écija
FC Cartagena
Guadalajara
06/04/2014
Cacereño
Sevilla Atlético
Guadalajara
Albacete
Lucena
Melilla
Cádiz
Atlético Sanluqueño
La Roda
FC Cartagena
La Hoya Lorca
Arroyo
El Palo
Almería B
Algeciras
Balompédica Linense
San Fernando CD
Granada B
07/04/2014
Écija
Córdoba B
12/04/2014
Sevilla Atlético
San Fernando CD
Almería B
Lucena
Atlético Sanluqueño
Algeciras
13/04/2014
Arroyo
Albacete
Melilla
La Hoya Lorca
Córdoba B
El Palo
Balompédica Linense
Écija
FC Cartagena
Cacereño
Granada B
Cádiz
La Roda
Guadalajara
17/04/2014
Cacereño
La Roda
19/04/2014
Écija
Atlético Sanluqueño
Lucena
Córdoba B
El Palo
Balompédica Linense
20/04/2014
Albacete
Melilla
Guadalajara
Arroyo
Cádiz
Sevilla Atlético
La Hoya Lorca
Almería B
Algeciras
Granada B
San Fernando CD
FC Cartagena
26/04/2014
Atlético Sanluqueño
El Palo
27/04/2014
Sevilla Atlético
Algeciras
Melilla
Arroyo
Córdoba B
La Hoya Lorca
Granada B
Écija
FC Cartagena
Cádiz
Cacereño
Guadalajara
Almería B
Albacete
Balompédica Linense
Lucena
La Roda
San Fernando CD
03/05/2014
Arroyo
Almería B
La Hoya Lorca
Balompédica Linense
04/05/2014
Lucena
Atlético Sanluqueño
Écija
Sevilla Atlético
Melilla
Guadalajara
Albacete
Córdoba B
El Palo
Granada B
Algeciras
FC Cartagena
Cádiz
La Roda
San Fernando CD
Cacereño
09/05/2014
Atlético Sanluqueño
La Hoya Lorca
10/05/2014
Almería B
Melilla
11/05/2014
Córdoba B
Arroyo
Granada B
Lucena
Sevilla Atlético
El Palo
FC Cartagena
Écija
La Roda
Algeciras
Cacereño
Cádiz
Guadalajara
San Fernando CD
Balompédica Linense
Albacete
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Albacete823825766230752
2La Hoya Lorca7938231056222845
3FC Cartagena73382110759351208
4Cádiz7138218975381057
5Guadalajara6938209957331195
6Granada B583817714654710111
7Balompédica Linense5638168145142996
8Melilla553815101347451364
9Lucena55381510134245984
10Cacereño53381581543491329
11Córdoba B45381291742501256
12El Palo45381291735471266
13Almería B433811101742491149
14Sevilla Atlético433811101733441299
15Arroyo4338111017384712712
16Algeciras43389161339451168
17La Roda403810101839461067
18San Fernando CD393891217366010813
19Atlético Sanluqueño343810424346813511
20Écija23386527288711412
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Quique González
24
Rubén Cruz
23
Airam
23
Fernando
18
Villar
18
Javi Gómez
18
Pallarès
16
Arturo
15
César Díaz
12
Nacho Aznar
12
Copi
12
Alfaro
12
Gerrit
12
Juanfran
12
Ortuño
10
 NomDem GroguesClub
Antonio Merino
19
Obregón
17
Vázquez
17
Fran Miranda
17
Fran González
17
Mejías
15
Maiquez
15
Gonzalo
15
Jesule
15
Carlos David
14
Tello
14
Palero
14
Gerrit
14
Santi Polo
14
Mariano Sánchez
13
NomPTGTV
Ortiz Arias9605
García Aceña9464
Pérez Muley8504
Sanchis Cambra8411
Salazar López8513
Sánchez Laso8552
Rives Leal8562
Jiménez Moreno8402
Carbonell Hernández8593
García Maqueda7412
Hernández Maeso7380
Peña Varela7271
Ais Reig7341
Chavet García7282
López López7494
Alberola Rojas7293
Fernández Vidal6361
Gil Coscolla6381
Bueno Prieto6252
Villena Contreras6222
Mariscal Sánchez6361
Navarro Collados6300
Villoria Linacero6303
Domínguez Cervantes6413
Moreno Aragón6261
López Amaya5274
Gálvez Rascón5252
Benjumea Álvarez5301
Cid Camacho5384
Navarro Fuentes5332
Pizarro Gómez5255
Fernández Brito5392
Escudero Marín5354
Moya Baena5286
Arroyo Cortés5283
Abad Esteban5381
Muñoz Pérez5234
Arias Madrid5302
Vicente Moral5316
Villa Maestre5301
Muñoz Piedra5402
Collado López4311
Bosch Doménech4221
Melgares De Aguilar4282
Pulido Santana4272
Milla Alvendiz4272
Díaz Escudero4281
López Puerta4183
Artacho Cobo4272
De la Fuente Ramos4263
Jiménez González4261
Varón Aceitón4311
Caucelo Sace4304
Juan Bustos4222
Díez Cano4181
Sánchez-Seco Otero3210
Gadella Kamstra3190
Pérez Peraza3181
Román Román3221
Alemán Pérez3262
Nicolás Espejo3160
Pulido Santana3200
Pinto Herrera3211
Melián Socorro2131
Hermosilla Alaña2130
Simón del Pino2122
Romero Pérez2182
Del Olmo Codes2121
Mateo Montañés2100
Fernández Pérez2100
Lozano Reina2162
Ávalos Barrera270
Rebollo López2193
Cuadra Fernández2101
Cid Puga2121
Ripoll Solano270
Sánchez Aparicio2152
González González2131
Suberbiola Zúñiga151
Eiriz Mata1113
García Ballesteros190
Fernández Pérez170
Herrero Arenas150
Lixandru110
González Esteban141
Ramos Domínguez120
Cruz Quintero190
Sauleda Torrent110
Sánchez Rico150
González Arévalo160
Areces Franco150
Gols:
929
Gols Per Partit:
2,44
Targetes Grogues:
2269
Targetes Grogues Per Partit:
5,97
Expulsions:
154
Expulsions Per Partit:
0,41
Estrangers:
68
Percentatge Estrangers:
11,83
Victòries locals:
186
Victòries visitants:
103
Empats:
91
Màxima victòria local:
7-0 Granada B-Melilla
Màxima victòria visitant:
1-6 Écija-Cádiz
Millor ratxa guanyadora:
Albacete: 7 Partits (Jornades 29-35)
Pitjor ratxa perdedora:
La Roda: 7 Partits (Jornades 14-20)
Millor ratxa no perdent:
La Hoya Lorca: 19 Partits (Jornades 2-20)
Pitjor ratxa no guanyant:
Córdoba B: 13 Partits (Jornades 1-13)
Progrés
Matriu
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error