Temporada 1994-95 2ª Divisió B Grup II

Resultats
03/09/1994
Gernika
Osasuna B
04/09/1994
Alavés
Hullera
Amurrio
Barakaldo
Real Unión
Sestao
Beasain
Lemona
Numancia
Logroñés B
Real Sociedad B
Tudelano
Bermeo
Real Zaragoza B
Palencia
Gimnástica de Torrelavega
Izarra
Casetas
10/09/1994
Real Zaragoza B
Real Sociedad B
11/09/1994
Osasuna B
Numancia
Logroñés B
Alavés
Sestao
Palencia
Barakaldo
Gernika
Tudelano
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Beasain
Lemona
Amurrio
Casetas
Bermeo
Hullera
Izarra
17/09/1994
Gernika
Lemona
18/09/1994
Numancia
Barakaldo
Alavés
Izarra
Logroñés B
Osasuna B
Real Unión
Real Zaragoza B
Beasain
Sestao
Amurrio
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
Tudelano
Real Sociedad B
Casetas
Bermeo
Hullera
24/09/1994
Real Zaragoza B
Palencia
25/09/1994
Osasuna B
Alavés
Tudelano
Beasain
Izarra
Bermeo
Lemona
Numancia
Sestao
Amurrio
Casetas
Real Unión
Barakaldo
Logroñés B
Gimnástica de Torrelavega
Gernika
Hullera
Real Sociedad B
01/10/1994
Logroñés B
Lemona
02/10/1994
Alavés
Bermeo
Real Unión
Hullera
Real Sociedad B
Izarra
Numancia
Gimnástica de Torrelavega
Osasuna B
Barakaldo
Gernika
Sestao
Amurrio
Tudelano
Palencia
Casetas
Beasain
Real Zaragoza B
08/10/1994
Lemona
Osasuna B
Real Zaragoza B
Amurrio
09/10/1994
Barakaldo
Alavés
Sestao
Numancia
Izarra
Real Unión
Bermeo
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Logroñés B
Tudelano
Gernika
Hullera
Palencia
Casetas
Beasain
15/10/1994
Barakaldo
Lemona
16/10/1994
Alavés
Real Sociedad B
Real Unión
Bermeo
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Numancia
Tudelano
Amurrio
Casetas
Palencia
Izarra
Gernika
Real Zaragoza B
Logroñés B
Sestao
Beasain
Hullera
22/10/1994
Lemona
Alavés
23/10/1994
Real Sociedad B
Real Unión
Sestao
Osasuna B
Izarra
Beasain
Real Zaragoza B
Numancia
Gimnástica de Torrelavega
Barakaldo
Tudelano
Logroñés B
Bermeo
Palencia
Hullera
Amurrio
Casetas
Gernika
29/10/1994
Logroñés B
Real Zaragoza B
30/10/1994
Alavés
Real Unión
Barakaldo
Sestao
Osasuna B
Tudelano
Numancia
Casetas
Palencia
Real Sociedad B
Lemona
Gimnástica de Torrelavega
Gernika
Hullera
Amurrio
Izarra
Beasain
Bermeo
05/11/1994
Sestao
Lemona
Real Sociedad B
Beasain
Real Zaragoza B
Osasuna B
06/11/1994
Gimnástica de Torrelavega
Alavés
Real Unión
Palencia
Hullera
Numancia
Tudelano
Barakaldo
Izarra
Gernika
Casetas
Logroñés B
Bermeo
Amurrio
12/11/1994
Lemona
Tudelano
13/11/1994
Alavés
Palencia
Numancia
Izarra
Barakaldo
Real Zaragoza B
Gimnástica de Torrelavega
Sestao
Amurrio
Real Sociedad B
Gernika
Bermeo
Beasain
Real Unión
Logroñés B
Hullera
Osasuna B
Casetas
20/11/1994
Sestao
Alavés
Bermeo
Numancia
Real Unión
Amurrio
Real Sociedad B
Gernika
Tudelano
Gimnástica de Torrelavega
Casetas
Barakaldo
Palencia
Beasain
Real Zaragoza B
Lemona
Hullera
Osasuna B
Izarra
Logroñés B
26/11/1994
Logroñés B
Bermeo
Osasuna B
Izarra
Gernika
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Real Zaragoza B
27/11/1994
Alavés
Beasain
Numancia
Real Sociedad B
Amurrio
Palencia
Sestao
Tudelano
Barakaldo
Hullera
Lemona
Casetas
03/12/1994
Real Zaragoza B
Sestao
04/12/1994
Real Unión
Numancia
Tudelano
Alavés
Bermeo
Osasuna B
Izarra
Barakaldo
Beasain
Amurrio
Palencia
Gernika
Real Sociedad B
Logroñés B
Hullera
Lemona
Casetas
Gimnástica de Torrelavega
08/12/1994
Alavés
Amurrio
Numancia
Palencia
Osasuna B
Real Sociedad B
Barakaldo
Bermeo
Lemona
Izarra
Logroñés B
Real Unión
Sestao
Casetas
Gernika
Beasain
Tudelano
Real Zaragoza B
Gimnástica de Torrelavega
Hullera
11/12/1994
Real Zaragoza B
Alavés
Real Unión
Osasuna B
Beasain
Numancia
Bermeo
Lemona
Hullera
Sestao
Real Sociedad B
Barakaldo
Izarra
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
Logroñés B
Amurrio
Gernika
Casetas
Tudelano
18/12/1994
Alavés
Gernika
Numancia
Amurrio
Osasuna B
Palencia
Sestao
Izarra
Barakaldo
Real Unión
Logroñés B
Beasain
Lemona
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Bermeo
Real Zaragoza B
Casetas
Tudelano
Hullera
07/01/1995
Real Unión
Lemona
Gernika
Numancia
08/01/1995
Alavés
Casetas
Bermeo
Sestao
Palencia
Barakaldo
Beasain
Osasuna B
Amurrio
Logroñés B
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Izarra
Tudelano
Hullera
Real Zaragoza B
14/01/1995
Tudelano
Bermeo
Logroñés B
Gernika
15/01/1995
Numancia
Alavés
Barakaldo
Beasain
Osasuna B
Amurrio
Sestao
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
Real Zaragoza B
Izarra
Lemona
Palencia
Casetas
Hullera
21/01/1995
Osasuna B
Gernika
Logroñés B
Numancia
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
Sestao
Real Unión
22/01/1995
Hullera
Alavés
Lemona
Beasain
Real Zaragoza B
Bermeo
Casetas
Izarra
Barakaldo
Amurrio
Tudelano
Real Sociedad B
28/01/1995
Beasain
Gimnástica de Torrelavega
29/01/1995
Numancia
Osasuna B
Alavés
Logroñés B
Palencia
Sestao
Gernika
Barakaldo
Izarra
Hullera
Real Unión
Tudelano
Amurrio
Lemona
Bermeo
Casetas
Real Sociedad B
Real Zaragoza B
05/02/1995
Izarra
Alavés
Barakaldo
Numancia
Sestao
Beasain
Osasuna B
Logroñés B
Real Zaragoza B
Real Unión
Lemona
Gernika
Gimnástica de Torrelavega
Amurrio
Tudelano
Palencia
Casetas
Real Sociedad B
Hullera
Bermeo
11/02/1995
Gernika
Gimnástica de Torrelavega
Amurrio
Sestao
Logroñés B
Barakaldo
12/02/1995
Alavés
Osasuna B
Numancia
Lemona
Palencia
Real Zaragoza B
Beasain
Tudelano
Real Unión
Casetas
Bermeo
Izarra
Real Sociedad B
Hullera
19/02/1995
Bermeo
Alavés
Gimnástica de Torrelavega
Numancia
Barakaldo
Osasuna B
Sestao
Gernika
Izarra
Real Sociedad B
Real Zaragoza B
Beasain
Casetas
Palencia
Tudelano
Amurrio
Hullera
Real Unión
Lemona
Logroñés B
25/02/1995
Osasuna B
Lemona
Logroñés B
Gimnástica de Torrelavega
26/02/1995
Numancia
Sestao
Alavés
Barakaldo
Real Unión
Izarra
Palencia
Hullera
Beasain
Casetas
Real Sociedad B
Bermeo
Gernika
Tudelano
Amurrio
Real Zaragoza B
04/03/1995
Real Sociedad B
Alavés
Gimnástica de Torrelavega
Osasuna B
05/03/1995
Tudelano
Numancia
Sestao
Logroñés B
Hullera
Beasain
Izarra
Palencia
Bermeo
Real Unión
Lemona
Barakaldo
Casetas
Amurrio
Real Zaragoza B
Gernika
12/03/1995
Alavés
Lemona
Numancia
Real Zaragoza B
Osasuna B
Sestao
Beasain
Izarra
Real Unión
Real Sociedad B
Palencia
Bermeo
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
Amurrio
Hullera
Gernika
Casetas
Logroñés B
Tudelano
19/03/1995
Real Unión
Alavés
Casetas
Numancia
Sestao
Barakaldo
Bermeo
Beasain
Tudelano
Osasuna B
Izarra
Amurrio
Gimnástica de Torrelavega
Lemona
Real Sociedad B
Palencia
Real Zaragoza B
Logroñés B
Hullera
Gernika
26/03/1995
Alavés
Gimnástica de Torrelavega
Numancia
Hullera
Lemona
Sestao
Beasain
Real Sociedad B
Osasuna B
Real Zaragoza B
Gernika
Izarra
Palencia
Real Unión
Amurrio
Bermeo
Barakaldo
Tudelano
Logroñés B
Casetas
02/04/1995
Palencia
Alavés
Izarra
Numancia
Sestao
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
Beasain
Casetas
Osasuna B
Tudelano
Lemona
Real Sociedad B
Amurrio
Real Zaragoza B
Barakaldo
Bermeo
Gernika
Hullera
Logroñés B
08/04/1995
Gernika
Real Sociedad B
Osasuna B
Hullera
Gimnástica de Torrelavega
Tudelano
Logroñés B
Izarra
09/04/1995
Alavés
Sestao
Amurrio
Real Unión
Barakaldo
Casetas
Lemona
Real Zaragoza B
Numancia
Bermeo
Beasain
Palencia
12/04/1995
Tudelano
Sestao
Real Sociedad B
Numancia
Casetas
Lemona
Palencia
Amurrio
Bermeo
Logroñés B
Real Zaragoza B
Gimnástica de Torrelavega
13/04/1995
Hullera
Barakaldo
Beasain
Alavés
Real Unión
Gernika
Izarra
Osasuna B
16/04/1995
Numancia
Real Unión
Alavés
Tudelano
Sestao
Real Zaragoza B
Amurrio
Beasain
Osasuna B
Bermeo
Lemona
Hullera
Gernika
Palencia
Logroñés B
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Casetas
17/04/1995
Barakaldo
Izarra
23/04/1995
Amurrio
Alavés
Real Sociedad B
Osasuna B
Palencia
Numancia
Casetas
Sestao
Beasain
Gernika
Real Unión
Logroñés B
Izarra
Lemona
Bermeo
Barakaldo
Real Zaragoza B
Tudelano
Hullera
Gimnástica de Torrelavega
29/04/1995
Sestao
Hullera
Gimnástica de Torrelavega
Izarra
30/04/1995
Osasuna B
Real Unión
Alavés
Real Zaragoza B
Numancia
Beasain
Tudelano
Casetas
Gernika
Amurrio
Lemona
Bermeo
Logroñés B
Palencia
01/05/1995
Barakaldo
Real Sociedad B
06/05/1995
Bermeo
Gimnástica de Torrelavega
07/05/1995
Gernika
Alavés
Izarra
Sestao
Casetas
Real Zaragoza B
Real Unión
Barakaldo
Beasain
Logroñés B
Palencia
Osasuna B
Amurrio
Numancia
Real Sociedad B
Lemona
Hullera
Tudelano
14/05/1995
Osasuna B
Beasain
Sestao
Bermeo
Lemona
Real Unión
Casetas
Alavés
Numancia
Gernika
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad B
Real Zaragoza B
Hullera
Logroñés B
Amurrio
Barakaldo
Palencia
Tudelano
Izarra
20/05/1995
Alavés
Numancia
21/05/1995
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Beasain
Barakaldo
Gernika
Logroñés B
Hullera
Casetas
Bermeo
Tudelano
Izarra
Real Zaragoza B
Palencia
Lemona
Real Sociedad B
Sestao
Amurrio
Osasuna B
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Alavés613827749226824
2Numancia5538221156119737
3Sestao4938217105626687
4Beasain46381516744288213
5Real Unión4538189115136896
6Osasuna B44381881247439910
7Izarra42381316935231079
8Lemona38381410144051817
9Palencia363810161236461056
10Real Sociedad B35381211152938762
11Amurrio3438720113444768
12Logroñés B333812917425410614
13Barakaldo333813718465011616
14Bermeo333811111635501119
15Tudelano3338101315374510111
16Casetas3238101216485710314
17Gimnástica de Torrelavega3238128183946979
18Real Zaragoza B3138119183952927
19Gernika313810111734497712
20Hullera17384925248610020
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Castillejo
21
Soto
19
Aitor Bouzo
16
Lasheras
15
Molinero
15
Urbieta
14
Amado
14
Barbarín
13
Mujika
12
Luisito
12
 Juanra
12
Codina
11
Juanjo
11
Artigas
10
Urren
10
 NomDem GroguesClub
Fano
15
Casado
14
Kortina
14
Luis Martín
14
Berruet
13
Javi Blasco
13
Bengoetxea
12
Bilbo
12
Abel
12
Colio
12
 España
12
 Lage I
12
Idiakez
11
Iturri
11
Sarasola
11
NomPTGTV
Gordillo Flórez8324
Mortera Fernández7361
Salicio Montero7264
Gálvez Obrero7394
Rey Rodil7242
Cadavieco Villanueva7261
Segura García7394
García Menocal7343
Elías Fajula7355
Salvador Martínez7322
Muñiz Fernández7292
Pereira Sotelo6281
Llonch Andreu6263
Teja Cimiano6331
Pérez Izquierdo6213
Serna Postigo6311
Suárez Suárez6214
Valiente Andaluz6424
Crespo García6375
Aguilera Hernando5387
Gómez Sal5231
Pardo Clérigo5234
González Vázquez5265
González Díez5213
Pérez Burrull5210
Torcida Fernández5221
Rábade Prieto5324
Hernández Calvet5252
Gea Verdugo5221
Noguer Planas5244
Pardo del Burgo5247
Osorio Martín5161
Gil Oteiza5234
Toledo Fernández5311
Carte Moriones5284
Orge Iglesias5264
Villacampa Duque5324
Aguirre Huerga5266
Beguiristain Iceta5170
García Carreras5192
San Martín Vergara5262
Navas Lasa4100
Rosanes González4193
Ferreiro Varela4221
Hervías Rubio4150
Pérez Lasa4222
Bello Rebolo471
Ruiz Campo4321
Marqués Nistal490
Megía Dávila4223
López Villate4231
Fernández Aja4142
Silvosa Rodríguez4253
Presas López4123
Sáinz de Lomas4252
Delgado Ferreiro4131
Cardona Gomila4195
Méndez Casas4304
Hernanz Angulo3111
Román González3121
Gil García3201
Muñoz Juste3194
Sanjorge Otero3132
Gutiérrez Barco3103
Lobos Enríquez3102
Baños Martínez3213
Losantos Omar3142
Luque Borge3220
Sánchez García3181
Granel Martínez3221
Lomas Pérez3150
Orueta Ibarrola3191
Hernández Pérez271
Rubio Iniesta2104
Pérez Pérez250
Campos Andreu2110
Méndez Martín270
Acevedo Martínez2111
Iglesias Figueroa270
Fernández Fernández292
Villanueva Angulo2122
Cerdá Albert242
Matoso Aguilar170
Morales Mansito1111
García Paños161
Hernando Serrano180
Herreros Hodar140
López López150
Beltrán Marco160
Araque Vergara150
Martínez Griñán160
De Mora Expósito120
Granell Gil150
Rodríguez Báez142
García Rubio160
Millán Domínguez120
Gols:
869
Gols Per Partit:
2,29
Targetes Grogues:
1841
Targetes Grogues Per Partit:
4,84
Expulsions:
191
Expulsions Per Partit:
0,5
Estrangers:
100
Percentatge Estrangers:
21,65
Victòries locals:
173
Victòries visitants:
97
Empats:
110
Màxima victòria local:
6-0 Barakaldo-Hullera
Màxima victòria visitant:
0-5 Amurrio-Numancia
Millor ratxa guanyadora:
Alavés: 8 Partits (Jornades 4-11)
Pitjor ratxa perdedora:
Gernika: 5 Partits (Jornades 3-7)
Millor ratxa no perdent:
Alavés: 11 Partits (Jornades 1-11)
Pitjor ratxa no guanyant:
Hullera: 12 Partits (Jornades 5-16)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error