Temporada 2014-15 2ª Divisió B Grup II

Resultats
23/08/2014
Real Sociedad B
Conquense
Getafe B
Socuéllamos
24/08/2014
Bilbao Athletic
Amorebieta
Trival Valderas
Barakaldo
Fuenlabrada
Leioa
Atlético de Madrid B
Real Madrid Castilla
Guadalajara
Las Palmas Atlético
Huesca
Real Unión
Toledo
Rayo Vallecano B
Sestao River
Tudelano
30/08/2014
Real Unión
Sestao River
Leioa
Trival Valderas
Amorebieta
Huesca
Real Madrid Castilla
Getafe B
31/08/2014
Las Palmas Atlético
Toledo
Rayo Vallecano B
Atlético de Madrid B
Socuéllamos
Fuenlabrada
Conquense
Guadalajara
Barakaldo
Bilbao Athletic
Tudelano
Real Sociedad B
06/09/2014
Amorebieta
Barakaldo
Real Sociedad B
Real Unión
07/09/2014
Bilbao Athletic
Leioa
Trival Valderas
Socuéllamos
Fuenlabrada
Real Madrid Castilla
Getafe B
Rayo Vallecano B
Atlético de Madrid B
Las Palmas Atlético
Guadalajara
Tudelano
Toledo
Conquense
Huesca
Sestao River
13/09/2014
Real Unión
Guadalajara
Sestao River
Real Sociedad B
Rayo Vallecano B
Fuenlabrada
14/09/2014
Las Palmas Atlético
Getafe B
Real Madrid Castilla
Trival Valderas
Conquense
Atlético de Madrid B
Socuéllamos
Bilbao Athletic
Barakaldo
Huesca
Tudelano
Toledo
Leioa
Amorebieta
20/09/2014
Bilbao Athletic
Real Madrid Castilla
21/09/2014
Trival Valderas
Rayo Vallecano B
Fuenlabrada
Las Palmas Atlético
Getafe B
Conquense
Atlético de Madrid B
Tudelano
Guadalajara
Sestao River
Amorebieta
Socuéllamos
Huesca
Real Sociedad B
Barakaldo
Leioa
Toledo
Real Unión
27/09/2014
Real Sociedad B
Guadalajara
Leioa
Huesca
Sestao River
Toledo
Real Madrid Castilla
Amorebieta
28/09/2014
Conquense
Fuenlabrada
Las Palmas Atlético
Trival Valderas
Rayo Vallecano B
Bilbao Athletic
Real Unión
Atlético de Madrid B
Tudelano
Getafe B
Socuéllamos
Barakaldo
04/10/2014
Amorebieta
Rayo Vallecano B
Leioa
Socuéllamos
05/10/2014
Bilbao Athletic
Las Palmas Atlético
Trival Valderas
Conquense
Fuenlabrada
Tudelano
Getafe B
Real Unión
Atlético de Madrid B
Sestao River
Toledo
Real Sociedad B
Barakaldo
Real Madrid Castilla
Huesca
Guadalajara
11/10/2014
Real Sociedad B
Atlético de Madrid B
Socuéllamos
Huesca
Real Madrid Castilla
Leioa
12/10/2014
Las Palmas Atlético
Amorebieta
Conquense
Bilbao Athletic
Guadalajara
Toledo
Tudelano
Trival Valderas
Rayo Vallecano B
Barakaldo
Real Unión
Fuenlabrada
Sestao River
Getafe B
18/10/2014
Bilbao Athletic
Tudelano
Atlético de Madrid B
Guadalajara
19/10/2014
Barakaldo
Las Palmas Atlético
Trival Valderas
Real Unión
Fuenlabrada
Sestao River
Getafe B
Real Sociedad B
Socuéllamos
Real Madrid Castilla
Amorebieta
Conquense
Huesca
Toledo
Leioa
Rayo Vallecano B
25/10/2014
Real Sociedad B
Fuenlabrada
26/10/2014
Las Palmas Atlético
Leioa
Real Madrid Castilla
Huesca
Conquense
Barakaldo
Guadalajara
Getafe B
Toledo
Atlético de Madrid B
Tudelano
Amorebieta
Rayo Vallecano B
Socuéllamos
Real Unión
Bilbao Athletic
Sestao River
Trival Valderas
01/11/2014
Bilbao Athletic
Sestao River
Amorebieta
Real Unión
Leioa
Conquense
Real Madrid Castilla
Rayo Vallecano B
02/11/2014
Socuéllamos
Las Palmas Atlético
Trival Valderas
Real Sociedad B
Getafe B
Toledo
Fuenlabrada
Guadalajara
Barakaldo
Tudelano
Huesca
Atlético de Madrid B
08/11/2014
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Guadalajara
Trival Valderas
09/11/2014
Las Palmas Atlético
Real Madrid Castilla
Tudelano
Leioa
Atlético de Madrid B
Getafe B
Conquense
Socuéllamos
Rayo Vallecano B
Huesca
Real Unión
Barakaldo
Sestao River
Amorebieta
Toledo
Fuenlabrada
15/11/2014
Leioa
Real Unión
Amorebieta
Real Sociedad B
16/11/2014
Rayo Vallecano B
Las Palmas Atlético
Bilbao Athletic
Guadalajara
Trival Valderas
Toledo
Fuenlabrada
Atlético de Madrid B
Real Madrid Castilla
Conquense
Socuéllamos
Tudelano
Barakaldo
Sestao River
Huesca
Getafe B
22/11/2014
Real Sociedad B
Barakaldo
Guadalajara
Amorebieta
23/11/2014
Las Palmas Atlético
Huesca
Tudelano
Real Madrid Castilla
Conquense
Rayo Vallecano B
Atlético de Madrid B
Trival Valderas
Getafe B
Fuenlabrada
Toledo
Bilbao Athletic
Real Unión
Socuéllamos
Sestao River
Leioa
29/11/2014
Leioa
Real Sociedad B
Real Madrid Castilla
Real Unión
Amorebieta
Toledo
30/11/2014
Las Palmas Atlético
Conquense
Bilbao Athletic
Atlético de Madrid B
Trival Valderas
Getafe B
Socuéllamos
Sestao River
Rayo Vallecano B
Tudelano
Barakaldo
Guadalajara
10/12/2014
Huesca
Fuenlabrada
07/12/2014
Tudelano
Las Palmas Atlético
Guadalajara
Leioa
Atlético de Madrid B
Amorebieta
Getafe B
Bilbao Athletic
Fuenlabrada
Trival Valderas
Conquense
Huesca
Real Unión
Rayo Vallecano B
Real Sociedad B
Socuéllamos
Toledo
Barakaldo
Sestao River
Real Madrid Castilla
13/12/2014
Bilbao Athletic
Fuenlabrada
Real Madrid Castilla
Real Sociedad B
Amorebieta
Getafe B
Leioa
Toledo
14/12/2014
Las Palmas Atlético
Real Unión
Huesca
Trival Valderas
Conquense
Tudelano
Socuéllamos
Guadalajara
Rayo Vallecano B
Sestao River
Barakaldo
Atlético de Madrid B
20/12/2014
Real Sociedad B
Rayo Vallecano B
Getafe B
Barakaldo
Fuenlabrada
Amorebieta
Guadalajara
Real Madrid Castilla
Real Unión
Conquense
21/12/2014
Sestao River
Las Palmas Atlético
Trival Valderas
Bilbao Athletic
Huesca
Tudelano
Atlético de Madrid B
Leioa
Toledo
Socuéllamos
03/01/2015
Real Madrid Castilla
Toledo
Rayo Vallecano B
Guadalajara
Amorebieta
Trival Valderas
04/01/2015
Las Palmas Atlético
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Huesca
Tudelano
Real Unión
Conquense
Sestao River
Socuéllamos
Atlético de Madrid B
Barakaldo
Fuenlabrada
Leioa
Getafe B
10/01/2015
Amorebieta
Bilbao Athletic
Leioa
Fuenlabrada
11/01/2015
Barakaldo
Trival Valderas
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
Conquense
Real Sociedad B
Tudelano
Sestao River
Socuéllamos
Getafe B
Rayo Vallecano B
Toledo
Las Palmas Atlético
Guadalajara
Real Unión
Huesca
17/01/2015
Fuenlabrada
Socuéllamos
18/01/2015
Bilbao Athletic
Barakaldo
Trival Valderas
Leioa
Atlético de Madrid B
Rayo Vallecano B
Toledo
Las Palmas Atlético
Getafe B
Real Madrid Castilla
Guadalajara
Conquense
Huesca
Amorebieta
Real Sociedad B
Tudelano
Sestao River
Real Unión
24/01/2015
Leioa
Bilbao Athletic
Real Unión
Real Sociedad B
Sestao River
Huesca
Barakaldo
Amorebieta
25/01/2015
Las Palmas Atlético
Atlético de Madrid B
Rayo Vallecano B
Getafe B
Tudelano
Guadalajara
Socuéllamos
Trival Valderas
Conquense
Toledo
Real Madrid Castilla
Fuenlabrada
31/01/2015
Bilbao Athletic
Socuéllamos
Amorebieta
Leioa
01/02/2015
Trival Valderas
Real Madrid Castilla
Getafe B
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Rayo Vallecano B
Atlético de Madrid B
Conquense
Guadalajara
Real Unión
Huesca
Barakaldo
Real Sociedad B
Sestao River
Toledo
Tudelano
07/02/2015
Leioa
Barakaldo
08/02/2015
Conquense
Getafe B
Socuéllamos
Amorebieta
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Real Madrid Castilla
Bilbao Athletic
Tudelano
Atlético de Madrid B
Rayo Vallecano B
Trival Valderas
Real Sociedad B
Huesca
Real Unión
Toledo
Sestao River
Guadalajara
14/02/2015
Amorebieta
Real Madrid Castilla
Getafe B
Tudelano
Bilbao Athletic
Rayo Vallecano B
15/02/2015
Trival Valderas
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Conquense
Atlético de Madrid B
Real Unión
Guadalajara
Real Sociedad B
Toledo
Sestao River
Huesca
Leioa
Barakaldo
Socuéllamos
21/02/2015
Real Madrid Castilla
Barakaldo
Real Sociedad B
Toledo
Rayo Vallecano B
Amorebieta
Real Unión
Getafe B
22/02/2015
Las Palmas Atlético
Bilbao Athletic
Conquense
Trival Valderas
Socuéllamos
Leioa
Tudelano
Fuenlabrada
Guadalajara
Huesca
Sestao River
Atlético de Madrid B
28/02/2015
Bilbao Athletic
Conquense
Leioa
Real Madrid Castilla
01/03/2015
Barakaldo
Rayo Vallecano B
Amorebieta
Las Palmas Atlético
Trival Valderas
Tudelano
Fuenlabrada
Real Unión
Atlético de Madrid B
Real Sociedad B
Toledo
Guadalajara
Getafe B
Sestao River
Huesca
Socuéllamos
07/03/2015
Real Sociedad B
Getafe B
08/03/2015
Las Palmas Atlético
Barakaldo
Conquense
Amorebieta
Toledo
Huesca
Real Madrid Castilla
Socuéllamos
Rayo Vallecano B
Leioa
Tudelano
Bilbao Athletic
Guadalajara
Atlético de Madrid B
Real Unión
Trival Valderas
Sestao River
Fuenlabrada
14/03/2015
Bilbao Athletic
Real Unión
Getafe B
Guadalajara
Amorebieta
Tudelano
15/03/2015
Leioa
Las Palmas Atlético
Trival Valderas
Sestao River
Fuenlabrada
Real Sociedad B
Socuéllamos
Rayo Vallecano B
Atlético de Madrid B
Toledo
Huesca
Real Madrid Castilla
Barakaldo
Conquense
21/03/2015
Real Unión
Amorebieta
Real Sociedad B
Trival Valderas
22/03/2015
Las Palmas Atlético
Socuéllamos
Rayo Vallecano B
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
Huesca
Guadalajara
Fuenlabrada
Conquense
Leioa
Tudelano
Barakaldo
Toledo
Getafe B
Sestao River
Bilbao Athletic
28/03/2015
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Amorebieta
Sestao River
Leioa
Tudelano
Barakaldo
Real Unión
29/03/2015
Trival Valderas
Guadalajara
Real Madrid Castilla
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Toledo
Getafe B
Atlético de Madrid B
Socuéllamos
Conquense
Huesca
Rayo Vallecano B
01/04/2015
Sestao River
Barakaldo
02/04/2015
Guadalajara
Bilbao Athletic
Tudelano
Socuéllamos
Toledo
Trival Valderas
Real Unión
Leioa
04/04/2015
Getafe B
Huesca
Real Sociedad B
Amorebieta
05/04/2015
Las Palmas Atlético
Rayo Vallecano B
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
Conquense
Real Madrid Castilla
11/04/2015
Amorebieta
Guadalajara
Leioa
Sestao River
12/04/2015
Trival Valderas
Atlético de Madrid B
Huesca
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Getafe B
Socuéllamos
Real Unión
Bilbao Athletic
Toledo
Real Madrid Castilla
Tudelano
Rayo Vallecano B
Conquense
Barakaldo
Real Sociedad B
18/04/2015
Real Sociedad B
Leioa
Sestao River
Socuéllamos
19/04/2015
Conquense
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Huesca
Guadalajara
Barakaldo
Getafe B
Trival Valderas
Real Unión
Real Madrid Castilla
Tudelano
Rayo Vallecano B
Toledo
Amorebieta
Atlético de Madrid B
Bilbao Athletic
25/04/2015
Real Madrid Castilla
Sestao River
Amorebieta
Atlético de Madrid B
Rayo Vallecano B
Real Unión
Leioa
Guadalajara
26/04/2015
Las Palmas Atlético
Tudelano
Bilbao Athletic
Getafe B
Trival Valderas
Fuenlabrada
Socuéllamos
Real Sociedad B
Huesca
Conquense
Barakaldo
Toledo
01/05/2015
Getafe B
Amorebieta
Tudelano
Conquense
02/05/2015
Real Sociedad B
Real Madrid Castilla
03/05/2015
Trival Valderas
Huesca
Atlético de Madrid B
Barakaldo
Fuenlabrada
Bilbao Athletic
Guadalajara
Socuéllamos
Real Unión
Las Palmas Atlético
Sestao River
Rayo Vallecano B
Toledo
Leioa
09/05/2015
Bilbao Athletic
Trival Valderas
Amorebieta
Fuenlabrada
Rayo Vallecano B
Real Sociedad B
10/05/2015
Las Palmas Atlético
Sestao River
Socuéllamos
Toledo
Conquense
Real Unión
Tudelano
Huesca
Real Madrid Castilla
Guadalajara
Barakaldo
Getafe B
Leioa
Atlético de Madrid B
17/05/2015
Trival Valderas
Amorebieta
Real Unión
Tudelano
Sestao River
Conquense
Real Sociedad B
Las Palmas Atlético
Guadalajara
Rayo Vallecano B
Toledo
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
Socuéllamos
Getafe B
Leioa
Fuenlabrada
Barakaldo
Huesca
Bilbao Athletic
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Huesca693820996130985
2Bilbao Athletic6638181286530914
3Guadalajara61381613949431337
4Real Unión60381791248381024
5Tudelano583816101242311025
6Real Madrid Castilla58381610125940933
7Barakaldo583816101250431206
8Socuéllamos58381771445451159
9Toledo573816913475411614
10Amorebieta523814101459541378
11Getafe B51381491550511127
12Fuenlabrada51381491543541076
13Sestao River503813111446511287
14Real Sociedad B48381212145156938
15Leioa483814618426014112
16Las Palmas Atlético47381381758601027
17Rayo Vallecano B43381013154360834
18Atlético de Madrid B413812521526211712
19Trival Valderas373881317427112215
20Conquense3038792248671188
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Rufino
18
Sabin Merino
17
Galán
17
Aquino
17
Jito
16
Orbegozo
16
Santamaría
15
Álex Sánchez
15
Orbegozo
14
Juanjo Camacho
13
Gaspar
13
Williams
13
Campillo
13
Molinero
11
Toledo
11
 NomDem GroguesClub
Manolín
19
Albisua
17
Aitor Córdoba
17
Alaña
17
Moyano
16
Salva
15
De Lerma
14
Morales
14
Moustapha
14
Alvar Herrero
14
Mario Sánchez
14
Yebra
13
Gonzalo
13
Rangel
13
Víctor Bravo
13
NomPTGTV
Fernández Pérez8465
Barbeira Juste8501
Corral García8472
Ruiz Álvarez8414
Ávalos Barrera7401
Fernández Pérez7380
Pardeiro Puente6321
Barceló Roca6395
Baiges Dones6441
Carbajales Gómez6412
Catalá Ferrán6311
Rebollo López6452
Hernández Lorenzo6283
Sánchez Rico6430
Sauleda Torrent6341
López Parra6406
Ávalos Martos6311
Sánchez Aparicio6351
Domínguez Zapatero5233
García Aceña5242
Cadenas de Llano5361
Juan Bustos5354
Cordero Vega5321
Fuente Martín5352
Bosch Doménech5233
Caparrós Hernández5131
Alonso Portillo5271
Caucelo Sace5367
Melgares de Aguilar5354
Alonso Prendes5371
Román Román5424
Chavet García5347
Iglesias Villanueva4150
Rives Leal4233
Peña Varela490
Muñoz Pérez4180
Gil Coscolla4272
Milla Alvendiz4282
Mariscal Sánchez4260
Varón Aceitón4200
López Toca4252
García Ballesteros4224
Álvarez Fernández4220
Lixandru4180
Sánchez Alba4376
Soto Grado4233
Ripoll Solano4272
Vicente Moral4171
Santos Pargaña4163
Domínguez Cervantes3150
Fernández Fernández3152
López Rodríguez3242
González Hernández3231
Navarro Collados3141
Martínez Santos3151
Villa Maestre3220
Ais Reig3130
Nicolás Espejo3160
Herrero Arenas3182
Cuadra Fernández3300
Galech Apezteguía3223
Pulido Santana3193
Mateo Montañés3232
Lozano Reina3172
Usón Rosel3212
Díaz Escudero3301
García Maqueda3150
Fernández Vidal3221
Arias Madrid3130
Hernández Maeso290
Collado López2120
Pulido Santana2122
Leo Ollo2101
Navarro Fuentes2132
Escriche Guzmán290
González Esteban281
Salazar López263
Carbonell Hernández2130
Sánchez Villalobos291
Muñiz Ruiz290
Cid Puga291
Campos Salinas2170
Sanchis Cambra2100
González Francés2100
Sánchez Laso280
Alemán Pérez2110
Benjumea Álvarez280
Lax Franco290
Pérez Peraza2101
Brea Peón2150
Pinto Herrera2103
González González2133
Moya Baena260
Alberola Rojas130
López Puerta130
Vila Sánchez180
Escudero Marín160
Villoria Linacero170
López Fernández-Montes191
Sánchez-Seco Otero141
Rezola Etxeberria191
Moreno Aragón140
Melián Socorro160
Gadella Kamstra130
Artacho Cobo150
Pérez Muley150
Jiménez González131
Gorostegui Fernández170
Cid Camacho150
Gols:
1000
Gols Per Partit:
2,63
Targetes Grogues:
2230
Targetes Grogues Per Partit:
5,87
Expulsions:
151
Expulsions Per Partit:
0,4
Estrangers:
54
Percentatge Estrangers:
9,73
Victòries locals:
190
Victòries visitants:
93
Empats:
97
Màxima victòria local:
8-1 Conquense-Barakaldo
Màxima victòria visitant:
0-4 Guadalajara-Barakaldo
Millor ratxa guanyadora:
Huesca: 7 Partits (Jornades 29-35)
Pitjor ratxa perdedora:
Conquense: 7 Partits (Jornades 30-36)
Millor ratxa no perdent:
Bilbao Athletic: 16 Partits (Jornades 12-27)
Pitjor ratxa no guanyant:
Las Palmas Atlético: 11 Partits (Jornades 11-21)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error