Temporada 2004-05 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
28/08/2004
Conquense
Extremadura
Tomelloso
Lorca Deportiva
Ceuta
Sevilla B
29/08/2004
Don Benito
Jerez
FC Cartagena
Díter Zafra
Badajoz
Talavera
Écija
Alcalá
Jaén
Linares
Melilla
UD Marbella
Arenas de Armilla
Algeciras
04/09/2004
Jerez
Conquense
Díter Zafra
Melilla
05/09/2004
UD Marbella
Don Benito
Extremadura
Ceuta
Algeciras
Badajoz
Sevilla B
Écija
Alcalá
Jaén
Lorca Deportiva
Arenas de Armilla
Talavera
FC Cartagena
Linares
Tomelloso
12/09/2004
Díter Zafra
Talavera
Melilla
Don Benito
Badajoz
Lorca Deportiva
Écija
Extremadura
Ceuta
Jerez
Tomelloso
Alcalá
FC Cartagena
Algeciras
Arenas de Armilla
Linares
Conquense
UD Marbella
Jaén
Sevilla B
19/09/2004
Jerez
Écija
Don Benito
Conquense
Linares
Badajoz
Extremadura
Jaén
Algeciras
Díter Zafra
Lorca Deportiva
FC Cartagena
Talavera
Melilla
Alcalá
Arenas de Armilla
UD Marbella
Ceuta
Sevilla B
Tomelloso
26/09/2004
Badajoz
Alcalá
Jaén
Jerez
Ceuta
Don Benito
Díter Zafra
Lorca Deportiva
Tomelloso
Extremadura
Talavera
Algeciras
Écija
UD Marbella
FC Cartagena
Linares
Melilla
Conquense
Arenas de Armilla
Sevilla B
03/10/2004
Don Benito
Écija
Extremadura
Arenas de Armilla
Linares
Díter Zafra
Sevilla B
Badajoz
Jerez
Tomelloso
Alcalá
FC Cartagena
Lorca Deportiva
Talavera
UD Marbella
Jaén
Conquense
Ceuta
Algeciras
Melilla
09/10/2004
Tomelloso
UD Marbella
10/10/2004
Arenas de Armilla
Jerez
Díter Zafra
Alcalá
Jaén
Don Benito
Badajoz
Extremadura
Écija
Conquense
Talavera
Linares
FC Cartagena
Sevilla B
Algeciras
Lorca Deportiva
Melilla
Ceuta
17/10/2004
Sevilla B
Díter Zafra
Extremadura
FC Cartagena
Jerez
Badajoz
Don Benito
Tomelloso
Alcalá
Talavera
Ceuta
Écija
UD Marbella
Arenas de Armilla
Lorca Deportiva
Melilla
Linares
Algeciras
Conquense
Jaén
24/10/2004
Arenas de Armilla
Don Benito
FC Cartagena
Jerez
Badajoz
UD Marbella
Díter Zafra
Extremadura
Tomelloso
Conquense
Algeciras
Alcalá
Melilla
Écija
Talavera
Sevilla B
Lorca Deportiva
Linares
Jaén
Ceuta
30/10/2004
Sevilla B
Algeciras
31/10/2004
Extremadura
Talavera
Don Benito
Badajoz
Jerez
Díter Zafra
Ceuta
Tomelloso
Alcalá
Lorca Deportiva
UD Marbella
FC Cartagena
Écija
Jaén
Conquense
Arenas de Armilla
Linares
Melilla
07/11/2004
FC Cartagena
Don Benito
Talavera
Jerez
Díter Zafra
UD Marbella
Badajoz
Conquense
Algeciras
Extremadura
Lorca Deportiva
Sevilla B
Tomelloso
Écija
Linares
Alcalá
Arenas de Armilla
Ceuta
Melilla
Jaén
14/11/2004
Extremadura
Lorca Deportiva
Jerez
Algeciras
Ceuta
Badajoz
Don Benito
Díter Zafra
Jaén
Tomelloso
Alcalá
Melilla
Écija
Arenas de Armilla
UD Marbella
Talavera
Conquense
FC Cartagena
Sevilla B
Linares
21/11/2004
Díter Zafra
Conquense
Lorca Deportiva
Jerez
Talavera
Don Benito
Badajoz
Écija
Linares
Extremadura
Melilla
Tomelloso
Alcalá
Sevilla B
Arenas de Armilla
Jaén
FC Cartagena
Ceuta
Algeciras
UD Marbella
28/11/2004
Jaén
Badajoz
Jerez
Linares
Don Benito
Algeciras
Extremadura
Alcalá
Ceuta
Díter Zafra
Tomelloso
Arenas de Armilla
Écija
FC Cartagena
Conquense
Talavera
UD Marbella
Lorca Deportiva
Sevilla B
Melilla
05/12/2004
Díter Zafra
Écija
Lorca Deportiva
Don Benito
Alcalá
Jerez
Sevilla B
Extremadura
Badajoz
Tomelloso
Melilla
Arenas de Armilla
Talavera
Ceuta
FC Cartagena
Jaén
Linares
UD Marbella
Algeciras
Conquense
12/12/2004
Jaén
Díter Zafra
Don Benito
Linares
Arenas de Armilla
Badajoz
Extremadura
Melilla
Jerez
Sevilla B
Tomelloso
FC Cartagena
UD Marbella
Alcalá
Écija
Talavera
Conquense
Lorca Deportiva
Ceuta
Algeciras
19/12/2004
Extremadura
Jerez
Alcalá
Don Benito
Melilla
Badajoz
Díter Zafra
Tomelloso
Lorca Deportiva
Ceuta
Linares
Conquense
FC Cartagena
Arenas de Armilla
Algeciras
Écija
20/12/2004
Sevilla B
UD Marbella
12/01/2005
Talavera
Jaén
09/01/2005
Melilla
Jerez
Arenas de Armilla
Díter Zafra
UD Marbella
Extremadura
Badajoz
FC Cartagena
Don Benito
Sevilla B
Tomelloso
Talavera
Conquense
Alcalá
Écija
Lorca Deportiva
Jaén
Algeciras
Ceuta
Linares
16/01/2005
Jerez
UD Marbella
Díter Zafra
Badajoz
Extremadura
Don Benito
Sevilla B
Conquense
Algeciras
Tomelloso
Alcalá
Ceuta
Linares
Écija
FC Cartagena
Melilla
Talavera
Arenas de Armilla
Lorca Deportiva
Jaén
23/01/2005
Díter Zafra
FC Cartagena
Extremadura
Conquense
Talavera
Badajoz
Jerez
Don Benito
Lorca Deportiva
Tomelloso
Alcalá
Écija
Sevilla B
Ceuta
Linares
Jaén
Algeciras
Arenas de Armilla
UD Marbella
Melilla
30/01/2005
Conquense
Jerez
Melilla
Díter Zafra
Badajoz
Algeciras
Don Benito
UD Marbella
Ceuta
Extremadura
Tomelloso
Linares
Jaén
Alcalá
FC Cartagena
Talavera
Arenas de Armilla
Lorca Deportiva
Écija
Sevilla B
06/02/2005
Don Benito
Melilla
Lorca Deportiva
Badajoz
Sevilla B
Jaén
Alcalá
Tomelloso
Talavera
Díter Zafra
Algeciras
FC Cartagena
Linares
Arenas de Armilla
UD Marbella
Conquense
Jerez
Ceuta
07/02/2005
Extremadura
Écija
13/02/2005
Tomelloso
Sevilla B
Arenas de Armilla
Alcalá
Écija
Jerez
Badajoz
Linares
Conquense
Don Benito
Díter Zafra
Algeciras
Jaén
Extremadura
Melilla
Talavera
FC Cartagena
Lorca Deportiva
Ceuta
UD Marbella
20/02/2005
Don Benito
Ceuta
Lorca Deportiva
Díter Zafra
Jerez
Jaén
Alcalá
Badajoz
Sevilla B
Arenas de Armilla
Extremadura
Tomelloso
UD Marbella
Écija
Algeciras
Talavera
Linares
FC Cartagena
Conquense
Melilla
27/02/2005
Arenas de Armilla
Extremadura
Díter Zafra
Linares
Écija
Don Benito
Badajoz
Sevilla B
Tomelloso
Jerez
FC Cartagena
Alcalá
Melilla
Algeciras
Talavera
Lorca Deportiva
Ceuta
Conquense
28/02/2005
Jaén
UD Marbella
05/03/2005
UD Marbella
Tomelloso
06/03/2005
Alcalá
Díter Zafra
Jerez
Arenas de Armilla
Extremadura
Badajoz
Don Benito
Jaén
Sevilla B
FC Cartagena
Conquense
Écija
Ceuta
Melilla
Linares
Talavera
Lorca Deportiva
Algeciras
13/03/2005
FC Cartagena
Extremadura
Badajoz
Jerez
Díter Zafra
Sevilla B
Tomelloso
Don Benito
Talavera
Alcalá
Écija
Ceuta
Melilla
Lorca Deportiva
Algeciras
Linares
Arenas de Armilla
UD Marbella
Jaén
Conquense
19/03/2005
Jerez
FC Cartagena
UD Marbella
Badajoz
Alcalá
Algeciras
20/03/2005
Extremadura
Díter Zafra
Don Benito
Arenas de Armilla
Sevilla B
Talavera
Conquense
Tomelloso
Écija
Melilla
Linares
Lorca Deportiva
Ceuta
Jaén
25/03/2005
Badajoz
Don Benito
26/03/2005
Tomelloso
Ceuta
27/03/2005
Díter Zafra
Jerez
Talavera
Extremadura
Algeciras
Sevilla B
Lorca Deportiva
Alcalá
Jaén
Écija
Melilla
Linares
FC Cartagena
UD Marbella
Arenas de Armilla
Conquense
03/04/2005
Don Benito
FC Cartagena
UD Marbella
Díter Zafra
Extremadura
Algeciras
Conquense
Badajoz
Jerez
Talavera
Sevilla B
Lorca Deportiva
Écija
Tomelloso
Alcalá
Linares
Jaén
Melilla
Ceuta
Arenas de Armilla
09/04/2005
Lorca Deportiva
Extremadura
Algeciras
Jerez
Díter Zafra
Don Benito
Badajoz
Ceuta
Tomelloso
Jaén
FC Cartagena
Conquense
10/04/2005
Linares
Sevilla B
Talavera
UD Marbella
Melilla
Alcalá
Arenas de Armilla
Écija
17/04/2005
Jerez
Lorca Deportiva
Conquense
Díter Zafra
Don Benito
Talavera
Écija
Badajoz
Extremadura
Linares
Tomelloso
Melilla
Sevilla B
Alcalá
UD Marbella
Algeciras
Ceuta
FC Cartagena
Jaén
Arenas de Armilla
24/04/2005
Algeciras
Don Benito
Linares
Jerez
Díter Zafra
Ceuta
Alcalá
Extremadura
Melilla
Sevilla B
Arenas de Armilla
Tomelloso
FC Cartagena
Écija
Badajoz
Jaén
Lorca Deportiva
UD Marbella
25/04/2005
Talavera
Conquense
01/05/2005
Don Benito
Lorca Deportiva
Jerez
Alcalá
Écija
Díter Zafra
Extremadura
Sevilla B
Tomelloso
Badajoz
Arenas de Armilla
Melilla
Ceuta
Talavera
UD Marbella
Linares
Jaén
FC Cartagena
Conquense
Algeciras
08/05/2005
Linares
Don Benito
Díter Zafra
Jaén
Badajoz
Arenas de Armilla
Melilla
Extremadura
Sevilla B
Jerez
FC Cartagena
Tomelloso
Alcalá
UD Marbella
Talavera
Écija
Algeciras
Ceuta
Lorca Deportiva
Conquense
14/05/2005
Arenas de Armilla
FC Cartagena
Écija
Algeciras
15/05/2005
UD Marbella
Sevilla B
Tomelloso
Díter Zafra
Don Benito
Alcalá
Badajoz
Melilla
Jaén
Talavera
Jerez
Extremadura
Conquense
Linares
Ceuta
Lorca Deportiva
22/05/2005
Díter Zafra
Arenas de Armilla
FC Cartagena
Badajoz
Jerez
Melilla
Extremadura
UD Marbella
Talavera
Tomelloso
Alcalá
Conquense
Lorca Deportiva
Écija
Sevilla B
Don Benito
Linares
Ceuta
Algeciras
Jaén
29/05/2005
Don Benito
Extremadura
UD Marbella
Jerez
Badajoz
Díter Zafra
Tomelloso
Algeciras
Ceuta
Alcalá
Écija
Linares
Melilla
FC Cartagena
Arenas de Armilla
Talavera
Conquense
Sevilla B
Jaén
Lorca Deportiva
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Sevilla B6638199105229925
2Conquense6638199104331865
3Ceuta65381714738221015
4Lorca Deportiva6138171011613911213
5UD Marbella593816111146421006
6Algeciras543813151026251199
7Badajoz533814111350439311
8Melilla5238131312433713611
9Jaén5138111893534754
10Extremadura503812141245391028
11Linares503812141230291069
12Écija503814816304611014
13FC Cartagena4938121313313010614
14Díter Zafra4938121313304211312
15Alcalá483811151237431319
16Talavera463810161235341219
17Tomelloso42389151426411369
18Don Benito363871516223610011
19Jerez36388121826479911
20Arenas de Armilla283851320324910712
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Kepa
23
Andrés
20
Castillejo
17
Huegun
17
Guede
17
Pavone
14
Espejo
14
Gallo
13
Sanlúcar
13
Alejandro
12
Perona
12
Curro
12
Cabello
11
Lafuerza
11
David Hernández
10
 NomDem GroguesClub
Juli
17
Roberto
15
Dani Bouzas
15
Green
15
Jonathan
14
Zafra
14
San Julián
14
Lema
14
Soria
14
Diego Reyes
13
Ivan Agustín
13
Guede
13
Mohamed
13
Garcés
13
Julio Puig
13
Gols:
738
Gols Per Partit:
1,94
Targetes Grogues:
2145
Targetes Grogues Per Partit:
5,64
Expulsions:
187
Expulsions Per Partit:
0,49
Estrangers:
39
Percentatge Estrangers:
7,85
Victòries locals:
175
Victòries visitants:
76
Empats:
129
Màxima victòria local:
7-1 Lorca Deportiva-Díter Zafra
Màxima victòria visitant:
1-5 UD Marbella-Sevilla B
Millor ratxa guanyadora:
Conquense: 6 Partits (Jornades 1-6)
Pitjor ratxa perdedora:
Linares: 5 Partits (Jornades 13-17)
Millor ratxa no perdent:
Ceuta: 13 Partits (Jornades 7-19)
Pitjor ratxa no guanyant:
Talavera: 12 Partits (Jornades 5-16)
Progrés
Matriu
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error