Temporada 2004-05 2ª Divisió B Grup III

Resultats
28/08/2004
Osasuna B
Gramenet
Benidorm
Barcelona B
29/08/2004
Girona
Real Zaragoza B
Figueres
Peralta
Castellón
Espanyol B
Levante B
Villajoyosa
Alcoyano
Alicante
Hércules
Huesca
Peña Sport
Sabadell
Novelda
Badalona
04/09/2004
Peralta
Novelda
05/09/2004
Barcelona B
Girona
Villajoyosa
Alcoyano
Espanyol B
Peña Sport
Sabadell
Figueres
Gramenet
Hércules
Badalona
Levante B
Real Zaragoza B
Castellón
Huesca
Benidorm
Alicante
Osasuna B
11/09/2004
Osasuna B
Villajoyosa
12/09/2004
Castellón
Barcelona B
Levante B
Peralta
Girona
Huesca
Espanyol B
Real Zaragoza B
Hércules
Alicante
Alcoyano
Badalona
Novelda
Sabadell
Peña Sport
Figueres
Benidorm
Gramenet
18/09/2004
Barcelona B
Espanyol B
Real Zaragoza B
Peña Sport
19/09/2004
Gramenet
Girona
Badalona
Osasuna B
Peralta
Alcoyano
Huesca
Castellón
Villajoyosa
Hércules
Alicante
Benidorm
Figueres
Novelda
Sabadell
Levante B
25/09/2004
Real Zaragoza B
Barcelona B
Osasuna B
Peralta
26/09/2004
Espanyol B
Huesca
Hércules
Badalona
Girona
Alicante
Levante B
Figueres
Castellón
Gramenet
Alcoyano
Sabadell
Peña Sport
Novelda
Benidorm
Villajoyosa
02/10/2004
Barcelona B
Peña Sport
03/10/2004
Gramenet
Espanyol B
Figueres
Alcoyano
Peralta
Hércules
Alicante
Castellón
Novelda
Levante B
Sabadell
Osasuna B
Badalona
Benidorm
Villajoyosa
Girona
Huesca
Real Zaragoza B
09/10/2004
Real Zaragoza B
Gramenet
Osasuna B
Figueres
Espanyol B
Alicante
10/10/2004
Barcelona B
Huesca
Girona
Badalona
Hércules
Sabadell
Castellón
Villajoyosa
Peña Sport
Levante B
Alcoyano
Novelda
Benidorm
Peralta
17/10/2004
Gramenet
Barcelona B
Peralta
Girona
Villajoyosa
Espanyol B
Alicante
Real Zaragoza B
Huesca
Peña Sport
Levante B
Alcoyano
Novelda
Osasuna B
Figueres
Hércules
Sabadell
Benidorm
Badalona
Castellón
23/10/2004
Espanyol B
Badalona
Osasuna B
Levante B
Real Zaragoza B
Villajoyosa
24/10/2004
Barcelona B
Alicante
Hércules
Novelda
Peña Sport
Alcoyano
Benidorm
Figueres
Castellón
Peralta
Huesca
Gramenet
Girona
Sabadell
30/10/2004
Levante B
Hércules
31/10/2004
Villajoyosa
Barcelona B
Peralta
Espanyol B
Gramenet
Peña Sport
Figueres
Girona
Sabadell
Castellón
Badalona
Real Zaragoza B
Novelda
Benidorm
Alicante
Huesca
Alcoyano
Osasuna B
06/11/2004
Espanyol B
Sabadell
07/11/2004
Barcelona B
Badalona
Hércules
Alcoyano
Girona
Novelda
Gramenet
Alicante
Castellón
Figueres
Real Zaragoza B
Peralta
Peña Sport
Osasuna B
Huesca
Villajoyosa
Benidorm
Levante B
13/11/2004
Osasuna B
Hércules
14/11/2004
Peralta
Barcelona B
Figueres
Espanyol B
Sabadell
Real Zaragoza B
Badalona
Huesca
Alcoyano
Benidorm
Novelda
Castellón
Levante B
Girona
Alicante
Peña Sport
Villajoyosa
Gramenet
20/11/2004
Espanyol B
Novelda
Real Zaragoza B
Figueres
21/11/2004
Barcelona B
Sabadell
Girona
Alcoyano
Gramenet
Badalona
Peña Sport
Hércules
Castellón
Levante B
Huesca
Peralta
Alicante
Villajoyosa
Benidorm
Osasuna B
27/11/2004
Osasuna B
Girona
28/11/2004
Figueres
Barcelona B
Peralta
Gramenet
Levante B
Espanyol B
Badalona
Alicante
Sabadell
Huesca
Alcoyano
Castellón
Hércules
Benidorm
Villajoyosa
Peña Sport
Novelda
Real Zaragoza B
05/12/2004
Barcelona B
Novelda
Alicante
Peralta
Real Zaragoza B
Levante B
Villajoyosa
Badalona
Gramenet
Sabadell
Huesca
Figueres
Espanyol B
Alcoyano
Girona
Hércules
Peña Sport
Benidorm
Castellón
Osasuna B
11/12/2004
Osasuna B
Espanyol B
12/12/2004
Levante B
Barcelona B
Novelda
Huesca
Peralta
Villajoyosa
Benidorm
Girona
Figueres
Gramenet
Sabadell
Alicante
Badalona
Peña Sport
Alcoyano
Real Zaragoza B
Hércules
Castellón
18/12/2004
Espanyol B
Hércules
Real Zaragoza B
Osasuna B
19/12/2004
Barcelona B
Alcoyano
Villajoyosa
Sabadell
Gramenet
Novelda
Badalona
Peralta
Peña Sport
Girona
Castellón
Benidorm
Alicante
Figueres
Huesca
Levante B
08/01/2005
Levante B
Gramenet
Osasuna B
Barcelona B
Hércules
Real Zaragoza B
09/01/2005
Sabadell
Badalona
Girona
Castellón
Novelda
Alicante
Alcoyano
Huesca
Peña Sport
Peralta
Figueres
Villajoyosa
Benidorm
Espanyol B
15/01/2005
Barcelona B
Hércules
Real Zaragoza B
Benidorm
16/01/2005
Gramenet
Alcoyano
Villajoyosa
Novelda
Alicante
Levante B
Badalona
Figueres
Espanyol B
Girona
Peralta
Sabadell
Castellón
Peña Sport
Huesca
Osasuna B
22/01/2005
Real Zaragoza B
Girona
23/01/2005
Barcelona B
Benidorm
Sabadell
Peña Sport
Gramenet
Osasuna B
Espanyol B
Castellón
Villajoyosa
Levante B
Huesca
Hércules
Alicante
Alcoyano
Badalona
Novelda
Peralta
Figueres
29/01/2005
Osasuna B
Alicante
30/01/2005
Girona
Barcelona B
Peña Sport
Espanyol B
Levante B
Badalona
Figueres
Sabadell
Hércules
Gramenet
Benidorm
Huesca
Alcoyano
Villajoyosa
Novelda
Peralta
Castellón
Real Zaragoza B
05/02/2005
Barcelona B
Castellón
Real Zaragoza B
Espanyol B
06/02/2005
Badalona
Alcoyano
Sabadell
Novelda
Figueres
Peña Sport
Alicante
Hércules
Villajoyosa
Osasuna B
Peralta
Levante B
Huesca
Girona
Gramenet
Benidorm
12/02/2005
Espanyol B
Barcelona B
Osasuna B
Badalona
Levante B
Sabadell
13/02/2005
Girona
Gramenet
Castellón
Huesca
Alcoyano
Peralta
Novelda
Figueres
Benidorm
Alicante
Peña Sport
Real Zaragoza B
Hércules
Villajoyosa
19/02/2005
Barcelona B
Real Zaragoza B
Huesca
Espanyol B
Sabadell
Alcoyano
20/02/2005
Alicante
Girona
Peralta
Osasuna B
Gramenet
Castellón
Figueres
Levante B
Badalona
Hércules
Villajoyosa
Benidorm
Novelda
Peña Sport
25/02/2005
Castellón
Alicante
26/02/2005
Osasuna B
Sabadell
Real Zaragoza B
Huesca
27/02/2005
Peña Sport
Barcelona B
Espanyol B
Gramenet
Hércules
Peralta
Levante B
Novelda
Benidorm
Badalona
Girona
Villajoyosa
Alcoyano
Figueres
05/03/2005
Levante B
Peña Sport
06/03/2005
Huesca
Barcelona B
Badalona
Girona
Gramenet
Real Zaragoza B
Villajoyosa
Castellón
Sabadell
Hércules
Novelda
Alcoyano
Alicante
Espanyol B
Figueres
Osasuna B
Peralta
Benidorm
13/03/2005
Barcelona B
Gramenet
Espanyol B
Villajoyosa
Girona
Peralta
Alcoyano
Levante B
Peña Sport
Huesca
Hércules
Figueres
Castellón
Badalona
Benidorm
Sabadell
12/05/2005
Real Zaragoza B
Alicante
Osasuna B
Novelda
20/03/2005
Alicante
Barcelona B
Sabadell
Girona
Figueres
Benidorm
Badalona
Espanyol B
Peralta
Castellón
Levante B
Osasuna B
Villajoyosa
Real Zaragoza B
Alcoyano
Peña Sport
Novelda
Hércules
Gramenet
Huesca
24/03/2005
Real Zaragoza B
Badalona
Barcelona B
Villajoyosa
Peña Sport
Gramenet
Osasuna B
Alcoyano
27/03/2005
Espanyol B
Peralta
Benidorm
Novelda
Hércules
Levante B
Castellón
Sabadell
Huesca
Alicante
Girona
Figueres
03/04/2005
Badalona
Barcelona B
Sabadell
Espanyol B
Figueres
Castellón
Alicante
Gramenet
Novelda
Girona
Villajoyosa
Huesca
Levante B
Benidorm
Osasuna B
Peña Sport
Alcoyano
Hércules
Peralta
Real Zaragoza B
09/04/2005
Barcelona B
Peralta
Espanyol B
Figueres
Real Zaragoza B
Sabadell
Hércules
Osasuna B
10/04/2005
Gramenet
Villajoyosa
Huesca
Badalona
Peña Sport
Alicante
Benidorm
Alcoyano
Castellón
Novelda
Girona
Levante B
16/04/2005
Badalona
Gramenet
17/04/2005
Sabadell
Barcelona B
Alcoyano
Girona
Novelda
Espanyol B
Figueres
Real Zaragoza B
Peralta
Huesca
Osasuna B
Benidorm
Levante B
Castellón
Hércules
Peña Sport
Villajoyosa
Alicante
23/04/2005
Barcelona B
Figueres
Real Zaragoza B
Novelda
24/04/2005
Espanyol B
Levante B
Girona
Osasuna B
Gramenet
Peralta
Huesca
Sabadell
Peña Sport
Villajoyosa
Alicante
Badalona
Castellón
Alcoyano
Benidorm
Hércules
30/04/2005
Osasuna B
Castellón
01/05/2005
Novelda
Barcelona B
Sabadell
Gramenet
Levante B
Real Zaragoza B
Peralta
Alicante
Benidorm
Peña Sport
Figueres
Huesca
Hércules
Girona
Alcoyano
Espanyol B
Badalona
Villajoyosa
07/05/2005
Barcelona B
Levante B
08/05/2005
Espanyol B
Osasuna B
Gramenet
Figueres
Girona
Benidorm
Alicante
Sabadell
Real Zaragoza B
Alcoyano
Villajoyosa
Peralta
Huesca
Novelda
Peña Sport
Badalona
Castellón
Hércules
14/05/2005
Osasuna B
Real Zaragoza B
Hércules
Espanyol B
Girona
Peña Sport
15/05/2005
Alcoyano
Barcelona B
Sabadell
Villajoyosa
Novelda
Gramenet
Figueres
Alicante
Peralta
Badalona
Benidorm
Castellón
Levante B
Huesca
21/05/2005
Barcelona B
Osasuna B
Real Zaragoza B
Hércules
22/05/2005
Gramenet
Levante B
Badalona
Sabadell
Espanyol B
Benidorm
Huesca
Alcoyano
Castellón
Girona
Alicante
Novelda
Peralta
Peña Sport
Villajoyosa
Figueres
29/05/2005
Girona
Espanyol B
Figueres
Badalona
Osasuna B
Huesca
Levante B
Alicante
Hércules
Barcelona B
Sabadell
Peralta
Alcoyano
Gramenet
Peña Sport
Castellón
Novelda
Villajoyosa
Benidorm
Real Zaragoza B
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Alicante763822106612411913
2Hércules653818119453612311
3Levante B613816139392411010
4Castellón613817101134241066
5Real Zaragoza B613817101146311064
6Villajoyosa583817714474211510
7Alcoyano5238141014485012421
8Figueres51381215113940917
9Badalona503813111439381135
10Huesca493811161136401066
11Barcelona B4938121313423911110
12Benidorm4838121214354312012
13Sabadell4638111314434911914
14Peralta463812101635481168
15Osasuna B453810151331471428
16Gramenet45381015133034908
17Girona4538101513404912815
18Espanyol B45381361956478611
19Novelda40388161431371095
20Peña Sport283861022175211610
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Sendoa
18
Toledo
17
Jonathan Soriano
15
Ordóñez
13
Jordi Martínez
12
Merino
11
Piti
11
Borge
11
Yagüe
11
Jito
10
Roberto
10
Parrado
10
Javito
10
Joan Tomàs
10
Madrigal
9
 NomDem GroguesClub
Mantecón
17
Sota
17
Nagore
16
Rodri
15
Mariano Sánchez
15
Zabalza
15
Moya
14
Aceitón
14
Hammouch
14
Etxarri
14
Romero
13
Garrido
13
Jota
13
Dani Fernández
13
Alberdi
13
NomPTGTV
Mensuro Miguel10493
García Carreras9423
Crespo García9515
Torres Clapés9598
Peña Molina9675
Martínez González9686
Jaime Latre9342
Estrada Fernández9423
Gutiérrez Carbó8392
Vallejo Aznar8546
Amilburu Santamaría8383
Sureda Cuenca8538
Hueto Orgillés8634
De Diego Pagola8436
Segura García7411
Corredor Pérez7460
Cerezuela Caravaca7425
Villanueva Angulo7353
Barberá Fuentes7371
López Martínez7393
Barranco Trejo7469
Giménez García7384
Serrano Corbalán7393
López Muñoz7407
Herrero Arenas7374
Zamora Romero7454
Soriano Martínez6444
Hevia Obras6355
Bernal Moreno6303
Gallardo Martínez6291
Sánchez Maroto6496
Gómez Gómez6262
Torralba Jiménez6363
Ortín Salvador6333
Rebollo López6484
Ocón Arraiz6314
Iturrioz Rosell6322
Hernández Hernández5385
García Castillo5281
Isturiz Latorre5340
Sáez García5261
Simón del Pino5363
Pereñíguez Pérez5291
Fuentes Martín5224
García Pulido5326
Gauna Rodríguez5281
Alonso Pinto5303
Sánchez Ramos4251
García García4274
Benjumea Álvarez3191
Jaso Delgado3170
Lesma López3232
Gardeazábal Gómez3141
Renales Galindo3153
Peregrín Pérez3270
Afonso Suárez3221
López López3231
Hermosilla Alaña2132
Melero López2140
Sánchez Cano2112
Jiménez Moreno290
Martínez Montoro2111
González Cobo280
Pino Blanco2113
Albelda de la Haza190
Bro Sáez130
Alonso Rodríguez180
Ariza Villanueva160
Suárez Betancor192
Ortiz Blanco140
Arias López160
Pérez Montero160
Megía Dávila160
Pérez Riverol150
Cuesta Ferreiro140
Gómez Ríos180
Del Cerro Grande140
Gols:
794
Gols Per Partit:
2,09
Targetes Grogues:
2250
Targetes Grogues Per Partit:
5,92
Expulsions:
194
Expulsions Per Partit:
0,51
Estrangers:
19
Percentatge Estrangers:
3,79
Victòries locals:
171
Victòries visitants:
90
Empats:
119
Màxima victòria local:
6-0 Alicante-Alcoyano
Màxima victòria visitant:
0-5 Huesca-Levante B
Millor ratxa guanyadora:
Levante B: 5 Partits (Jornades 32-36)
Pitjor ratxa perdedora:
Espanyol B: 6 Partits (Jornades 33-38)
Millor ratxa no perdent:
Alicante: 15 Partits (Jornades 24-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Barcelona B: 11 Partits (Jornades 18-28)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error