Temporada 2006-07 2ª Divisió B Grup II

Resultats
26/08/2006
Lemona
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Barakaldo
27/08/2006
Real Unión
Eibar
Zamora
Sestao River
Guijuelo
Amurrio
Logroñés CF
Real Oviedo
Cultural Leonesa
Universidad de Oviedo
Marino de Luanco
Logroñés
Burgos CF
Valladolid B
Alfaro
Palencia
03/09/2006
Sestao River
Bilbao Athletic
Barakaldo
Lemona
Amurrio
Zamora
Eibar
Alfaro
Real Sociedad B
Real Unión
Real Oviedo
Guijuelo
Universidad de Oviedo
Logroñés CF
Logroñés
Cultural Leonesa
Valladolid B
Marino de Luanco
Palencia
Burgos CF
09/09/2006
Bilbao Athletic
Amurrio
Lemona
Real Unión
10/09/2006
Burgos CF
Eibar
Alfaro
Real Sociedad B
Barakaldo
Sestao River
Zamora
Real Oviedo
Guijuelo
Universidad de Oviedo
Logroñés CF
Logroñés
Cultural Leonesa
Valladolid B
Marino de Luanco
Palencia
16/09/2006
Eibar
Marino de Luanco
Real Unión
Alfaro
Real Sociedad B
Burgos CF
Amurrio
Barakaldo
Logroñés
Guijuelo
Valladolid B
Logroñés CF
17/09/2006
Sestao River
Lemona
Real Oviedo
Bilbao Athletic
Universidad de Oviedo
Zamora
Palencia
Cultural Leonesa
23/09/2006
Bilbao Athletic
Universidad de Oviedo
24/09/2006
Barakaldo
Real Oviedo
Lemona
Alfaro
Sestao River
Amurrio
Burgos CF
Real Unión
Cultural Leonesa
Eibar
Marino de Luanco
Real Sociedad B
Zamora
Logroñés
Guijuelo
Valladolid B
Logroñés CF
Palencia
30/09/2006
Eibar
Logroñés CF
01/10/2006
Alfaro
Burgos CF
Real Unión
Marino de Luanco
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
Palencia
Guijuelo
Valladolid B
Zamora
Logroñés
Bilbao Athletic
Universidad de Oviedo
Barakaldo
Real Oviedo
Sestao River
Amurrio
Lemona
07/10/2006
Bilbao Athletic
Valladolid B
08/10/2006
Lemona
Burgos CF
Cultural Leonesa
Real Unión
Logroñés CF
Real Sociedad B
Guijuelo
Eibar
Barakaldo
Logroñés
Sestao River
Universidad de Oviedo
Amurrio
Real Oviedo
Zamora
Palencia
Marino de Luanco
Alfaro
14/10/2006
Valladolid B
Barakaldo
Universidad de Oviedo
Amurrio
15/10/2006
Burgos CF
Marino de Luanco
Alfaro
Cultural Leonesa
Real Unión
Logroñés CF
Real Sociedad B
Guijuelo
Eibar
Zamora
Palencia
Bilbao Athletic
Logroñés
Sestao River
Real Oviedo
Lemona
21/10/2006
Lemona
Marino de Luanco
Bilbao Athletic
Eibar
Barakaldo
Palencia
Real Oviedo
Universidad de Oviedo
22/10/2006
Cultural Leonesa
Burgos CF
Guijuelo
Real Unión
Zamora
Real Sociedad B
Sestao River
Valladolid B
Amurrio
Logroñés
Logroñés CF
Alfaro
28/10/2006
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Valladolid B
Amurrio
29/10/2006
Marino de Luanco
Cultural Leonesa
Burgos CF
Logroñés CF
Alfaro
Guijuelo
Real Unión
Zamora
Eibar
Barakaldo
Palencia
Sestao River
Logroñés
Real Oviedo
Universidad de Oviedo
Lemona
04/11/2006
Lemona
Cultural Leonesa
Bilbao Athletic
Real Unión
Sestao River
Eibar
05/11/2006
Universidad de Oviedo
Logroñés
Logroñés CF
Marino de Luanco
Guijuelo
Burgos CF
Zamora
Alfaro
Barakaldo
Real Sociedad B
Amurrio
Palencia
Real Oviedo
Valladolid B
11/11/2006
Real Sociedad B
Sestao River
Valladolid B
Universidad de Oviedo
12/11/2006
Cultural Leonesa
Logroñés CF
Marino de Luanco
Guijuelo
Burgos CF
Zamora
Alfaro
Bilbao Athletic
Real Unión
Barakaldo
Eibar
Amurrio
Palencia
Real Oviedo
Logroñés
Lemona
18/11/2006
Lemona
Logroñés CF
Bilbao Athletic
Burgos CF
19/11/2006
Guijuelo
Cultural Leonesa
Zamora
Marino de Luanco
Barakaldo
Alfaro
Sestao River
Real Unión
Amurrio
Real Sociedad B
Real Oviedo
Eibar
Universidad de Oviedo
Palencia
Logroñés
Valladolid B
25/11/2006
Valladolid B
Lemona
26/11/2006
Logroñés CF
Guijuelo
Marino de Luanco
Bilbao Athletic
Burgos CF
Barakaldo
Alfaro
Sestao River
Real Unión
Amurrio
Real Sociedad B
Real Oviedo
Eibar
Universidad de Oviedo
Palencia
Logroñés
Cultural Leonesa
Zamora
02/12/2006
Lemona
Guijuelo
Sestao River
Burgos CF
03/12/2006
Zamora
Logroñés CF
Barakaldo
Marino de Luanco
Amurrio
Alfaro
Real Oviedo
Real Unión
Universidad de Oviedo
Real Sociedad B
Logroñés
Eibar
Valladolid B
Palencia
Bilbao Athletic
Cultural Leonesa
10/12/2006
Guijuelo
Zamora
Logroñés CF
Bilbao Athletic
Cultural Leonesa
Barakaldo
Marino de Luanco
Sestao River
Burgos CF
Amurrio
Alfaro
Real Oviedo
Real Unión
Universidad de Oviedo
Real Sociedad B
Logroñés
Eibar
Valladolid B
Palencia
Lemona
16/12/2006
Sestao River
Cultural Leonesa
Valladolid B
Real Sociedad B
17/12/2006
Lemona
Zamora
Bilbao Athletic
Guijuelo
Barakaldo
Logroñés CF
Amurrio
Marino de Luanco
Real Oviedo
Burgos CF
Universidad de Oviedo
Alfaro
Logroñés
Real Unión
Palencia
Eibar
06/01/2007
Lemona
Eibar
07/01/2007
Zamora
Bilbao Athletic
Guijuelo
Barakaldo
Logroñés CF
Sestao River
Cultural Leonesa
Amurrio
Marino de Luanco
Real Oviedo
Burgos CF
Universidad de Oviedo
Alfaro
Logroñés
Real Unión
Valladolid B
Real Sociedad B
Palencia
13/01/2007
Bilbao Athletic
Lemona
Barakaldo
Zamora
14/01/2007
Sestao River
Guijuelo
Amurrio
Logroñés CF
Real Oviedo
Cultural Leonesa
Universidad de Oviedo
Marino de Luanco
Logroñés
Burgos CF
Valladolid B
Alfaro
Palencia
Real Unión
Eibar
Real Sociedad B
20/01/2007
Real Sociedad B
Lemona
Barakaldo
Bilbao Athletic
21/01/2007
Eibar
Real Unión
Palencia
Alfaro
Valladolid B
Burgos CF
Logroñés
Marino de Luanco
Universidad de Oviedo
Cultural Leonesa
Real Oviedo
Logroñés CF
Amurrio
Guijuelo
Sestao River
Zamora
27/01/2007
Real Unión
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Sestao River
Lemona
Barakaldo
28/01/2007
Alfaro
Eibar
Burgos CF
Palencia
Marino de Luanco
Valladolid B
Cultural Leonesa
Logroñés
Logroñés CF
Universidad de Oviedo
Guijuelo
Real Oviedo
Zamora
Amurrio
03/02/2007
Amurrio
Bilbao Athletic
Sestao River
Barakaldo
04/02/2007
Real Sociedad B
Alfaro
Real Unión
Lemona
Eibar
Burgos CF
Palencia
Marino de Luanco
Valladolid B
Cultural Leonesa
Logroñés
Logroñés CF
Universidad de Oviedo
Guijuelo
Real Oviedo
Zamora
10/02/2007
Bilbao Athletic
Real Oviedo
Lemona
Sestao River
11/02/2007
Alfaro
Real Unión
Burgos CF
Real Sociedad B
Cultural Leonesa
Palencia
Logroñés CF
Valladolid B
Guijuelo
Logroñés
Zamora
Universidad de Oviedo
Barakaldo
Amurrio
Marino de Luanco
Eibar
17/02/2007
Real Sociedad B
Marino de Luanco
18/02/2007
Alfaro
Lemona
Real Unión
Burgos CF
Eibar
Cultural Leonesa
Palencia
Logroñés CF
Valladolid B
Guijuelo
Logroñés
Zamora
Universidad de Oviedo
Bilbao Athletic
Real Oviedo
Barakaldo
Amurrio
Sestao River
24/02/2007
Sestao River
Real Oviedo
Lemona
Amurrio
25/02/2007
Burgos CF
Alfaro
Marino de Luanco
Real Unión
Cultural Leonesa
Real Sociedad B
Logroñés CF
Eibar
Guijuelo
Palencia
Zamora
Valladolid B
Bilbao Athletic
Logroñés
Barakaldo
Universidad de Oviedo
03/03/2007
Real Oviedo
Amurrio
04/03/2007
Burgos CF
Lemona
Alfaro
Marino de Luanco
Real Sociedad B
Logroñés CF
Eibar
Guijuelo
Palencia
Zamora
Valladolid B
Bilbao Athletic
Logroñés
Barakaldo
Universidad de Oviedo
Sestao River
Real Unión
Cultural Leonesa
10/03/2007
Bilbao Athletic
Palencia
Barakaldo
Valladolid B
Lemona
Real Oviedo
11/03/2007
Marino de Luanco
Burgos CF
Cultural Leonesa
Alfaro
Logroñés CF
Real Unión
Guijuelo
Real Sociedad B
Zamora
Eibar
Sestao River
Logroñés
Amurrio
Universidad de Oviedo
17/03/2007
Real Sociedad B
Zamora
18/03/2007
Marino de Luanco
Lemona
Burgos CF
Cultural Leonesa
Alfaro
Logroñés CF
Real Unión
Guijuelo
Eibar
Bilbao Athletic
Palencia
Barakaldo
Valladolid B
Sestao River
Logroñés
Amurrio
Universidad de Oviedo
Real Oviedo
24/03/2007
Barakaldo
Eibar
Lemona
Universidad de Oviedo
25/03/2007
Cultural Leonesa
Marino de Luanco
Logroñés CF
Burgos CF
Guijuelo
Alfaro
Zamora
Real Unión
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Sestao River
Palencia
Amurrio
Valladolid B
Real Oviedo
Logroñés
31/03/2007
Real Sociedad B
Barakaldo
Eibar
Sestao River
01/04/2007
Cultural Leonesa
Lemona
Marino de Luanco
Logroñés CF
Burgos CF
Guijuelo
Alfaro
Zamora
Real Unión
Bilbao Athletic
Palencia
Amurrio
Valladolid B
Real Oviedo
Logroñés
Universidad de Oviedo
04/04/2007
Sestao River
Real Sociedad B
05/04/2007
Guijuelo
Marino de Luanco
Universidad de Oviedo
Valladolid B
07/04/2007
Bilbao Athletic
Alfaro
Amurrio
Eibar
Lemona
Logroñés
08/04/2007
Logroñés CF
Cultural Leonesa
Zamora
Burgos CF
Barakaldo
Real Unión
Real Oviedo
Palencia
15/04/2007
Logroñés CF
Lemona
Cultural Leonesa
Guijuelo
Marino de Luanco
Zamora
Burgos CF
Bilbao Athletic
Alfaro
Barakaldo
Real Unión
Sestao River
Real Sociedad B
Amurrio
Eibar
Real Oviedo
Palencia
Universidad de Oviedo
Valladolid B
Logroñés
21/04/2007
Guijuelo
Logroñés CF
Bilbao Athletic
Marino de Luanco
Barakaldo
Burgos CF
22/04/2007
Zamora
Cultural Leonesa
Sestao River
Alfaro
Amurrio
Real Unión
Real Oviedo
Real Sociedad B
Logroñés
Palencia
Lemona
Valladolid B
Universidad de Oviedo
Eibar
29/04/2007
Guijuelo
Lemona
Logroñés CF
Zamora
Cultural Leonesa
Bilbao Athletic
Marino de Luanco
Barakaldo
Burgos CF
Sestao River
Alfaro
Amurrio
Real Unión
Real Oviedo
Real Sociedad B
Universidad de Oviedo
Eibar
Logroñés
Palencia
Valladolid B
05/05/2007
Bilbao Athletic
Logroñés CF
Valladolid B
Eibar
Lemona
Palencia
06/05/2007
Zamora
Guijuelo
Barakaldo
Cultural Leonesa
Sestao River
Marino de Luanco
Amurrio
Burgos CF
Real Oviedo
Alfaro
Universidad de Oviedo
Real Unión
Logroñés
Real Sociedad B
12/05/2007
Real Sociedad B
Valladolid B
13/05/2007
Zamora
Lemona
Guijuelo
Bilbao Athletic
Logroñés CF
Barakaldo
Cultural Leonesa
Sestao River
Marino de Luanco
Amurrio
Burgos CF
Real Oviedo
Alfaro
Universidad de Oviedo
Real Unión
Logroñés
Eibar
Palencia
19/05/2007
Real Oviedo
Marino de Luanco
20/05/2007
Bilbao Athletic
Zamora
Barakaldo
Guijuelo
Sestao River
Logroñés CF
Amurrio
Cultural Leonesa
Universidad de Oviedo
Burgos CF
Logroñés
Alfaro
Valladolid B
Real Unión
Palencia
Real Sociedad B
Eibar
Lemona
26/05/2007
Lemona
Bilbao Athletic
Zamora
Barakaldo
Guijuelo
Sestao River
Cultural Leonesa
Real Oviedo
Burgos CF
Logroñés
Alfaro
Valladolid B
Real Unión
Palencia
Real Sociedad B
Eibar
Marino de Luanco
Universidad de Oviedo
27/05/2007
Logroñés CF
Amurrio
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Eibar7138218951261194
2Burgos CF6938209951241005
3Palencia65381714738291228
4Real Unión6538198114326933
5Sestao River6538181194229963
6Barakaldo6338161574526933
7Real Sociedad B61381710115439986
8Lemona60381515840281259
9Zamora523812161044361119
10Logroñés CF513812151136381119
11Cultural Leonesa513814915374010411
12Guijuelo50381481641331064
13Marino de Luanco493813101531311075
14Logroñés46381210163649998
15Bilbao Athletic4538111215394910012
16Valladolid B433812719314711115
17Alfaro413811819415511512
18Universidad de Oviedo3638106223468878
19Real Oviedo32387112027471059
20Amurrio193831025196010911
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Goiria
18
Goikoetxea
13
Estrada
13
Vélez
12
Cascón
12
Sola
12
Sergio Francisco
11
Samuel Bayón
10
Carlos García
10
Koeman
10
Viguera
10
Eneko Romo
9
Del Olmo
9
Addison
9
Marco Paixão
9
 NomDem GroguesClub
Cristian
16
Calvillo
15
Álvaro Martínez
15
Iosu Iglesias
15
Pablo Suárez
15
Larreategi
15
Otero
14
Jon Moya
14
Juanlu
14
Pablo Díaz
14
Fagoaga
13
Fernando
13
Bergara
13
Bayón
13
Raúl García
12
Gols:
780
Gols Per Partit:
2,05
Targetes Grogues:
2111
Targetes Grogues Per Partit:
5,56
Expulsions:
154
Expulsions Per Partit:
0,41
Estrangers:
29
Percentatge Estrangers:
5,71
Victòries locals:
179
Victòries visitants:
95
Empats:
106
Màxima victòria local:
5-0 Lemona-Amurrio
Màxima victòria visitant:
0-4 Amurrio-Zamora
Millor ratxa guanyadora:
Sestao River: 8 Partits (Jornades 24-31)
Pitjor ratxa perdedora:
Amurrio: 6 Partits (Jornades 21-26)
Millor ratxa no perdent:
Palencia: 17 Partits (Jornades 6-22)
Pitjor ratxa no guanyant:
Amurrio: 17 Partits (Jornades 17-33)
Progrés
Matriu
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error