Temporada 2009-10 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
30/08/2009
Murcia B
Moratalla
Betis B
Sevilla Atlético
Roquetas
Caravaca
Sangonera
Lucena
Melilla
Águilas
UD Marbella
San Roque
Poli Ejido
Jaén
Jerez Industrial
Écija
Atlético Ciudad
Ceuta
Granada
Estepona
05/09/2009
San Roque
Betis B
Lucena
Jerez Industrial
06/09/2009
Sevilla Atlético
Granada
Moratalla
Melilla
Estepona
Poli Ejido
Águilas
Atlético Ciudad
Caravaca
Murcia B
Écija
UD Marbella
Ceuta
Sangonera
Jaén
Roquetas
13/09/2009
Murcia B
Jaén
Roquetas
Estepona
Betis B
Écija
UD Marbella
Lucena
Sangonera
Águilas
Melilla
Atlético Ciudad
Moratalla
Caravaca
Jerez Industrial
Ceuta
Poli Ejido
Sevilla Atlético
Granada
San Roque
19/09/2009
Caravaca
Melilla
Sevilla Atlético
Roquetas
Jaén
Moratalla
Écija
Granada
San Roque
Poli Ejido
Lucena
Betis B
Ceuta
UD Marbella
Águilas
Jerez Industrial
20/09/2009
Estepona
Murcia B
Atlético Ciudad
Sangonera
23/09/2009
Betis B
Ceuta
Moratalla
Estepona
Murcia B
Sevilla Atlético
Roquetas
San Roque
Caravaca
Jaén
Poli Ejido
Écija
Granada
Lucena
UD Marbella
Águilas
Melilla
Sangonera
24/09/2009
Jerez Industrial
Atlético Ciudad
27/09/2009
Sevilla Atlético
Moratalla
Jaén
Melilla
Estepona
Caravaca
Ceuta
Granada
Sangonera
Jerez Industrial
Lucena
Poli Ejido
Águilas
Betis B
Écija
Roquetas
Atlético Ciudad
UD Marbella
San Roque
Murcia B
03/10/2009
Betis B
Atlético Ciudad
UD Marbella
Sangonera
Poli Ejido
Ceuta
04/10/2009
Roquetas
Lucena
Murcia B
Écija
Melilla
Jerez Industrial
Jaén
Estepona
Moratalla
San Roque
Granada
Águilas
Caravaca
Sevilla Atlético
11/10/2009
Sevilla Atlético
Jaén
Estepona
Melilla
Ceuta
Roquetas
Sangonera
Betis B
Écija
Moratalla
Águilas
Poli Ejido
San Roque
Caravaca
Jerez Industrial
UD Marbella
Lucena
Murcia B
Atlético Ciudad
Granada
17/10/2009
Jaén
San Roque
18/10/2009
Roquetas
Águilas
Betis B
Jerez Industrial
Estepona
Sevilla Atlético
Murcia B
Ceuta
Melilla
UD Marbella
Granada
Sangonera
Poli Ejido
Atlético Ciudad
Moratalla
Lucena
Caravaca
Écija
24/10/2009
San Roque
Estepona
UD Marbella
Betis B
Jerez Industrial
Granada
Atlético Ciudad
Roquetas
25/10/2009
Sevilla Atlético
Melilla
Ceuta
Moratalla
Sangonera
Poli Ejido
Lucena
Caravaca
Écija
Jaén
Águilas
Murcia B
01/11/2009
Sevilla Atlético
San Roque
Roquetas
Sangonera
Estepona
Écija
Murcia B
Atlético Ciudad
Melilla
Betis B
Moratalla
Águilas
Caravaca
Ceuta
Jaén
Lucena
Poli Ejido
Jerez Industrial
Granada
UD Marbella
07/11/2009
Betis B
Granada
Jerez Industrial
Roquetas
UD Marbella
Poli Ejido
Atlético Ciudad
Moratalla
08/11/2009
San Roque
Melilla
Sangonera
Murcia B
Écija
Sevilla Atlético
Ceuta
Jaén
Águilas
Caravaca
Lucena
Estepona
14/11/2009
San Roque
Écija
15/11/2009
Sevilla Atlético
Lucena
Murcia B
Jerez Industrial
Estepona
Ceuta
Roquetas
UD Marbella
Melilla
Granada
Moratalla
Sangonera
Caravaca
Atlético Ciudad
Jaén
Águilas
Poli Ejido
Betis B
21/11/2009
Jerez Industrial
Moratalla
22/11/2009
Betis B
Roquetas
Écija
Melilla
Sangonera
Caravaca
UD Marbella
Murcia B
Ceuta
Sevilla Atlético
Águilas
Estepona
Atlético Ciudad
Jaén
Granada
Poli Ejido
Lucena
San Roque
28/11/2009
San Roque
Ceuta
29/11/2009
Sevilla Atlético
Águilas
Estepona
Atlético Ciudad
Murcia B
Betis B
Roquetas
Granada
Melilla
Poli Ejido
Moratalla
UD Marbella
Jaén
Sangonera
Caravaca
Jerez Industrial
09/12/2009
Écija
Lucena
05/12/2009
UD Marbella
Caravaca
06/12/2009
Betis B
Moratalla
Lucena
Melilla
Sangonera
Estepona
Jerez Industrial
Jaén
Ceuta
Écija
Águilas
San Roque
Poli Ejido
Roquetas
Granada
Murcia B
Atlético Ciudad
Sevilla Atlético
12/12/2009
Moratalla
Granada
San Roque
Atlético Ciudad
13/12/2009
Sevilla Atlético
Sangonera
Estepona
Jerez Industrial
Murcia B
Poli Ejido
Melilla
Roquetas
Jaén
UD Marbella
Caravaca
Betis B
Écija
Águilas
Lucena
Ceuta
19/12/2009
Betis B
Jaén
Atlético Ciudad
Écija
UD Marbella
Estepona
Roquetas
Murcia B
Águilas
Lucena
Poli Ejido
Moratalla
20/12/2009
Sangonera
San Roque
Jerez Industrial
Sevilla Atlético
Granada
Caravaca
06/01/2010
Melilla
Ceuta
03/01/2010
Ceuta
Águilas
Sevilla Atlético
UD Marbella
Estepona
Betis B
Murcia B
Melilla
Moratalla
Roquetas
Jaén
Granada
Caravaca
Poli Ejido
Lucena
Atlético Ciudad
Écija
Sangonera
San Roque
Jerez Industrial
10/01/2010
Estepona
Granada
Sevilla Atlético
Betis B
Águilas
Melilla
Moratalla
Murcia B
Caravaca
Roquetas
Ceuta
Atlético Ciudad
San Roque
UD Marbella
Écija
Jerez Industrial
27/01/2010
Lucena
Sangonera
03/02/2010
Jaén
Poli Ejido
17/01/2010
Roquetas
Jaén
Betis B
San Roque
Melilla
Moratalla
Murcia B
Caravaca
Jerez Industrial
Lucena
Sangonera
Ceuta
UD Marbella
Écija
Poli Ejido
Estepona
Granada
Sevilla Atlético
Atlético Ciudad
Águilas
23/01/2010
San Roque
Granada
Lucena
UD Marbella
24/01/2010
Estepona
Roquetas
Sevilla Atlético
Poli Ejido
Atlético Ciudad
Melilla
Caravaca
Moratalla
Jaén
Murcia B
Águilas
Sangonera
Écija
Betis B
Ceuta
Jerez Industrial
31/01/2010
Murcia B
Estepona
Roquetas
Sevilla Atlético
UD Marbella
Ceuta
Jerez Industrial
Águilas
Sangonera
Atlético Ciudad
Moratalla
Jaén
Betis B
Lucena
Melilla
Caravaca
Poli Ejido
San Roque
Granada
Écija
06/02/2010
San Roque
Roquetas
07/02/2010
Estepona
Moratalla
Sevilla Atlético
Murcia B
Sangonera
Melilla
Jaén
Caravaca
Lucena
Granada
Écija
Poli Ejido
Ceuta
Betis B
Águilas
UD Marbella
Atlético Ciudad
Jerez Industrial
14/02/2010
Betis B
Águilas
Roquetas
Écija
Melilla
Jaén
Murcia B
San Roque
UD Marbella
Atlético Ciudad
Caravaca
Estepona
Moratalla
Sevilla Atlético
Poli Ejido
Lucena
Granada
Ceuta
Jerez Industrial
Sangonera
21/02/2010
Estepona
Jaén
Sevilla Atlético
Caravaca
Sangonera
UD Marbella
Jerez Industrial
Melilla
Águilas
Granada
Écija
Murcia B
Ceuta
Poli Ejido
Atlético Ciudad
Betis B
San Roque
Moratalla
Lucena
Roquetas
28/02/2010
Roquetas
Ceuta
Melilla
Estepona
Murcia B
Lucena
Poli Ejido
Águilas
UD Marbella
Jerez Industrial
Caravaca
San Roque
Moratalla
Écija
Betis B
Sangonera
Jaén
Sevilla Atlético
Granada
Atlético Ciudad
06/03/2010
Jerez Industrial
Betis B
07/03/2010
Sevilla Atlético
Estepona
Sangonera
Granada
UD Marbella
Melilla
Écija
Caravaca
Lucena
Moratalla
Ceuta
Murcia B
Águilas
Roquetas
Atlético Ciudad
Poli Ejido
San Roque
Jaén
14/03/2010
Roquetas
Atlético Ciudad
Betis B
UD Marbella
Melilla
Sevilla Atlético
Moratalla
Ceuta
Murcia B
Águilas
Caravaca
Lucena
Jaén
Écija
Poli Ejido
Sangonera
Granada
Jerez Industrial
Estepona
San Roque
20/03/2010
Lucena
Jaén
21/03/2010
Sangonera
Roquetas
Betis B
Melilla
Écija
Estepona
Ceuta
Caravaca
Águilas
Moratalla
Atlético Ciudad
Murcia B
Jerez Industrial
Poli Ejido
San Roque
Sevilla Atlético
UD Marbella
Granada
27/03/2010
Roquetas
Jerez Industrial
Granada
Betis B
28/03/2010
Melilla
San Roque
Sevilla Atlético
Écija
Estepona
Lucena
Murcia B
Sangonera
Jaén
Ceuta
Caravaca
Águilas
Moratalla
Atlético Ciudad
Poli Ejido
UD Marbella
04/04/2010
Betis B
Poli Ejido
Sangonera
Moratalla
Granada
Melilla
Ceuta
Estepona
Lucena
Sevilla Atlético
Águilas
Jaén
Écija
San Roque
Atlético Ciudad
Caravaca
Jerez Industrial
Murcia B
UD Marbella
Roquetas
10/04/2010
Murcia B
UD Marbella
Melilla
Écija
11/04/2010
Sevilla Atlético
Ceuta
Roquetas
Betis B
Estepona
Águilas
Jaén
Atlético Ciudad
Moratalla
Jerez Industrial
Caravaca
Sangonera
Poli Ejido
Granada
San Roque
Lucena
14/04/2010
Sangonera
Jaén
Betis B
Murcia B
UD Marbella
Moratalla
Lucena
Écija
Águilas
Sevilla Atlético
Atlético Ciudad
Estepona
Jerez Industrial
Caravaca
Granada
Roquetas
Poli Ejido
Melilla
Ceuta
San Roque
18/04/2010
Sevilla Atlético
Atlético Ciudad
Melilla
Lucena
Estepona
Sangonera
Murcia B
Granada
Jaén
Jerez Industrial
Moratalla
Betis B
Écija
Ceuta
Caravaca
UD Marbella
Roquetas
Poli Ejido
San Roque
Águilas
24/04/2010
Poli Ejido
Murcia B
25/04/2010
Betis B
Caravaca
Sangonera
Sevilla Atlético
Roquetas
Melilla
Ceuta
Lucena
Águilas
Écija
Atlético Ciudad
San Roque
Jerez Industrial
Estepona
UD Marbella
Jaén
Granada
Moratalla
01/05/2010
Caravaca
Granada
Murcia B
Roquetas
02/05/2010
Sevilla Atlético
Jerez Industrial
Estepona
UD Marbella
Lucena
Águilas
Ceuta
Melilla
Écija
Atlético Ciudad
Jaén
Betis B
Moratalla
Poli Ejido
San Roque
Sangonera
08/05/2010
Betis B
Estepona
09/05/2010
Águilas
Ceuta
Atlético Ciudad
Lucena
Sangonera
Écija
Jerez Industrial
San Roque
UD Marbella
Sevilla Atlético
Granada
Jaén
Poli Ejido
Caravaca
Melilla
Murcia B
Roquetas
Moratalla
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Granada7638237874371059
2Melilla763822106553711113
3Jaén693820995832948
4Poli Ejido653819811472811011
5Ceuta613817101156441025
6Lucena5538141311583912411
7Atlético Ciudad53381651748551056
8San Roque533815815544712515
9Estepona5238141014485010810
10Écija52381571654521169
11Caravaca5238131312474411714
12Sangonera5138131213515513217
13Murcia B5138131213454513517
14Betis B5138131213393712211
15Sevilla Atlético513815617414210212
16Roquetas503814816444612616
17Moratalla4238101216364812314
18Jerez Industrial353810523337311910
19UD Marbella313871021366212610
20Águilas21384925287913217
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Joaquín
20
Tariq
19
Ighalo
16
Andrés
15
César Díaz
15
Aarón Bueno
14
Carreño
14
Óscar
14
Cabello
13
Javi Rodríguez
13
Ryan
12
Esparza
11
Mena
11
Mauri
11
Dioni
11
 NomDem GroguesClub
Sívori
21
Hornillo
16
Olivares
15
Velázquez
15
Beñat
15
Burgueña
15
San José
14
Góngora
14
Castillo
14
Abraham
13
Sarmiento
13
Cañas
13
Miki Roqué
13
Zurdo
13
Dani Benítez
12
Gols:
952
Gols Per Partit:
2,51
Targetes Grogues:
2334
Targetes Grogues Per Partit:
6,14
Expulsions:
235
Expulsions Per Partit:
0,62
Estrangers:
66
Percentatge Estrangers:
11,36
Victòries locals:
198
Victòries visitants:
89
Empats:
93
Màxima victòria local:
7-0 Caravaca-Águilas
Màxima victòria visitant:
0-5 Caravaca-Roquetas
Millor ratxa guanyadora:
Poli Ejido: 7 Partits (Jornades 24-30)
Pitjor ratxa perdedora:
Águilas: 8 Partits (Jornades 21-28)
Millor ratxa no perdent:
Melilla: 13 Partits (Jornades 17-29)
Pitjor ratxa no guanyant:
Águilas: 22 Partits (Jornades 17-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 15/11/2017
Notificar error