Temporada 2001-02 2ª Divisió B Grup II

Resultats
01/09/2001
Gramenet
Figueres
02/09/2001
Osasuna B
Sabadell
Real Sociedad B
Calahorra
Logroñés
Eibar B
Real Zaragoza B
L'Hospitalet
Huesca
Barcelona B
Terrassa
Real Unión
Alfaro
Binéfar
Espanyol B
Mataró
Beasain
Lleida
09/09/2001
L'Hospitalet
Osasuna B
Mataró
Beasain
Eibar B
Alfaro
Lleida
Terrassa
Sabadell
Huesca
Calahorra
Gramenet
Real Unión
Real Zaragoza B
Figueres
Logroñés
Binéfar
Espanyol B
Barcelona B
Real Sociedad B
14/09/2001
Real Sociedad B
Sabadell
15/09/2001
Osasuna B
Real Unión
16/09/2001
Terrassa
Real Zaragoza B
Logroñés
Calahorra
Beasain
Binéfar
Gramenet
Barcelona B
Alfaro
Figueres
Lleida
Mataró
Huesca
L'Hospitalet
Espanyol B
Eibar B
21/09/2001
Real Unión
Huesca
22/09/2001
Real Zaragoza B
Osasuna B
23/09/2001
Mataró
Terrassa
Figueres
Espanyol B
Calahorra
Alfaro
Barcelona B
Logroñés
Binéfar
Lleida
L'Hospitalet
Real Sociedad B
Eibar B
Beasain
Sabadell
Gramenet
28/09/2001
Terrassa
Osasuna B
30/09/2001
Logroñés
Sabadell
Alfaro
Barcelona B
Real Sociedad B
Real Unión
Gramenet
L'Hospitalet
Mataró
Binéfar
Lleida
Eibar B
Huesca
Real Zaragoza B
Espanyol B
Calahorra
Beasain
Figueres
05/10/2001
L'Hospitalet
Logroñés
06/10/2001
Osasuna B
Huesca
Eibar B
Mataró
07/10/2001
Real Zaragoza B
Real Sociedad B
Sabadell
Alfaro
Figueres
Lleida
Barcelona B
Espanyol B
Binéfar
Terrassa
Calahorra
Beasain
Real Unión
Gramenet
12/10/2001
Beasain
Barcelona B
Terrassa
Huesca
13/10/2001
Real Sociedad B
Osasuna B
14/10/2001
Mataró
Figueres
Gramenet
Real Zaragoza B
Lleida
Calahorra
Espanyol B
Sabadell
Logroñés
Real Unión
Alfaro
L'Hospitalet
Binéfar
Eibar B
20/10/2001
Osasuna B
Gramenet
Eibar B
Terrassa
21/10/2001
Figueres
Binéfar
L'Hospitalet
Espanyol B
Sabadell
Beasain
Barcelona B
Lleida
Calahorra
Mataró
Real Unión
Alfaro
Real Zaragoza B
Logroñés
Huesca
Real Sociedad B
27/10/2001
Beasain
L'Hospitalet
28/10/2001
Logroñés
Osasuna B
Terrassa
Real Sociedad B
Eibar B
Figueres
Mataró
Barcelona B
Gramenet
Huesca
Lleida
Sabadell
Alfaro
Real Zaragoza B
Espanyol B
Real Unión
Binéfar
Calahorra
02/11/2001
Real Sociedad B
Gramenet
03/11/2001
Osasuna B
Alfaro
04/11/2001
Figueres
Terrassa
Real Zaragoza B
Espanyol B
Huesca
Logroñés
L'Hospitalet
Lleida
Calahorra
Eibar B
Barcelona B
Binéfar
Sabadell
Mataró
Real Unión
Beasain
09/11/2001
Logroñés
Real Sociedad B
10/11/2001
Beasain
Real Zaragoza B
11/11/2001
Lleida
Real Unión
Espanyol B
Osasuna B
Terrassa
Gramenet
Figueres
Calahorra
Eibar B
Barcelona B
Mataró
L'Hospitalet
Binéfar
Sabadell
Alfaro
Huesca
16/11/2001
Gramenet
Logroñés
17/11/2001
Osasuna B
Beasain
Real Sociedad B
Alfaro
18/11/2001
Barcelona B
Figueres
Sabadell
Eibar B
Real Zaragoza B
Lleida
Huesca
Espanyol B
L'Hospitalet
Binéfar
Calahorra
Terrassa
Real Unión
Mataró
23/11/2001
Lleida
Osasuna B
24/11/2001
Figueres
Sabadell
25/11/2001
Calahorra
Barcelona B
Mataró
Real Zaragoza B
Terrassa
Logroñés
Espanyol B
Real Sociedad B
Eibar B
L'Hospitalet
Alfaro
Gramenet
Binéfar
Real Unión
29/12/2001
Beasain
Huesca
30/11/2001
Sabadell
Calahorra
01/12/2001
Real Zaragoza B
Binéfar
Barcelona B
Terrassa
Osasuna B
Mataró
Real Sociedad B
Beasain
02/12/2001
L'Hospitalet
Figueres
Huesca
Lleida
Logroñés
Alfaro
Gramenet
Espanyol B
Real Unión
Eibar B
07/12/2001
Beasain
Gramenet
Figueres
Real Unión
09/12/2001
Eibar B
Real Zaragoza B
Espanyol B
Logroñés
Lleida
Real Sociedad B
Calahorra
L'Hospitalet
Terrassa
Alfaro
Barcelona B
Sabadell
Binéfar
Osasuna B
Mataró
Huesca
14/12/2001
Osasuna B
Eibar B
15/12/2001
Real Sociedad B
Mataró
16/12/2001
Logroñés
Beasain
L'Hospitalet
Barcelona B
Real Unión
Calahorra
18/12/2001
Huesca
Binéfar
Gramenet
Lleida
23/01/2002
Sabadell
Terrassa
13/02/2002
Real Zaragoza B
Figueres
21/02/2002
Alfaro
Espanyol B
21/12/2001
Beasain
Alfaro
22/12/2001
Barcelona B
Real Unión
23/12/2001
Calahorra
Real Zaragoza B
Figueres
Osasuna B
Mataró
Gramenet
Sabadell
L'Hospitalet
Terrassa
Espanyol B
Eibar B
Huesca
29/12/2001
Binéfar
Real Sociedad B
09/01/2002
Lleida
Logroñés
04/01/2002
Real Zaragoza B
Barcelona B
05/01/2002
Real Unión
Sabadell
Osasuna B
Calahorra
Real Sociedad B
Eibar B
06/01/2002
Huesca
Figueres
Alfaro
Lleida
Terrassa
L'Hospitalet
Logroñés
Mataró
Gramenet
Binéfar
Espanyol B
Beasain
11/01/2002
Sabadell
Real Zaragoza B
12/01/2002
Barcelona B
Osasuna B
Beasain
Terrassa
Eibar B
Gramenet
13/01/2002
Binéfar
Logroñés
Mataró
Alfaro
Figueres
Real Sociedad B
L'Hospitalet
Real Unión
Calahorra
Huesca
Lleida
Espanyol B
18/01/2002
Eibar B
Logroñés
19/01/2002
Barcelona B
Huesca
20/01/2002
Real Unión
Terrassa
Mataró
Espanyol B
Calahorra
Real Sociedad B
L'Hospitalet
Real Zaragoza B
Sabadell
Osasuna B
Lleida
Beasain
Figueres
Gramenet
Binéfar
Alfaro
25/01/2002
Espanyol B
Binéfar
26/01/2002
Beasain
Mataró
Osasuna B
L'Hospitalet
27/01/2002
Logroñés
Figueres
Terrassa
Lleida
Real Sociedad B
Barcelona B
Gramenet
Calahorra
Real Zaragoza B
Real Unión
Huesca
Sabadell
Alfaro
Eibar B
01/02/2002
Real Zaragoza B
Terrassa
03/02/2002
Figueres
Alfaro
Sabadell
Real Sociedad B
Mataró
Lleida
L'Hospitalet
Huesca
Calahorra
Logroñés
Barcelona B
Gramenet
Real Unión
Osasuna B
Eibar B
Espanyol B
Binéfar
Beasain
06/02/2002
Lleida
Binéfar
Espanyol B
Figueres
Huesca
Real Unión
Logroñés
Barcelona B
Terrassa
Mataró
Gramenet
Sabadell
Beasain
Eibar B
Alfaro
Calahorra
Real Sociedad B
L'Hospitalet
Osasuna B
Real Zaragoza B
10/02/2002
Eibar B
Lleida
Sabadell
Logroñés
Real Unión
Real Sociedad B
Barcelona B
Alfaro
Osasuna B
Terrassa
L'Hospitalet
Gramenet
Figueres
Beasain
Real Zaragoza B
Huesca
Binéfar
Mataró
Calahorra
Espanyol B
15/02/2002
Logroñés
L'Hospitalet
16/02/2002
Beasain
Calahorra
17/02/2002
Alfaro
Sabadell
Real Sociedad B
Real Zaragoza B
Terrassa
Binéfar
Mataró
Eibar B
Huesca
Osasuna B
Lleida
Figueres
Gramenet
Real Unión
Espanyol B
Barcelona B
22/02/2002
Barcelona B
Beasain
23/02/2002
Eibar B
Binéfar
24/02/2002
Huesca
Terrassa
Osasuna B
Real Sociedad B
Figueres
Mataró
L'Hospitalet
Alfaro
Real Unión
Logroñés
Real Zaragoza B
Gramenet
Calahorra
Lleida
Sabadell
Espanyol B
01/03/2002
Alfaro
Real Unión
02/03/2002
Beasain
Sabadell
Real Sociedad B
Huesca
03/03/2002
Gramenet
Osasuna B
Binéfar
Figueres
Espanyol B
L'Hospitalet
Terrassa
Eibar B
Lleida
Barcelona B
Mataró
Calahorra
Logroñés
Real Zaragoza B
08/03/2002
Osasuna B
Logroñés
09/03/2002
Real Sociedad B
Terrassa
10/03/2002
Sabadell
Lleida
Figueres
Eibar B
Calahorra
Binéfar
Barcelona B
Mataró
Huesca
Gramenet
L'Hospitalet
Beasain
Real Zaragoza B
Alfaro
Real Unión
Espanyol B
15/03/2002
Logroñés
Huesca
16/03/2002
Beasain
Real Unión
Gramenet
Real Sociedad B
17/03/2002
Mataró
Sabadell
Terrassa
Figueres
Lleida
L'Hospitalet
Eibar B
Calahorra
Binéfar
Barcelona B
Alfaro
Osasuna B
Espanyol B
Real Zaragoza B
22/03/2002
Barcelona B
Eibar B
23/03/2002
Real Sociedad B
Logroñés
Osasuna B
Espanyol B
24/03/2002
Real Zaragoza B
Beasain
Real Unión
Lleida
Gramenet
Terrassa
L'Hospitalet
Mataró
Sabadell
Binéfar
Calahorra
Figueres
Huesca
Alfaro
29/03/2002
Mataró
Real Unión
Lleida
Real Zaragoza B
30/03/2002
Figueres
Barcelona B
31/03/2002
Beasain
Osasuna B
Alfaro
Real Sociedad B
Espanyol B
Huesca
Logroñés
Gramenet
Terrassa
Calahorra
Eibar B
Sabadell
Binéfar
L'Hospitalet
05/04/2002
Real Zaragoza B
Mataró
06/04/2002
Real Sociedad B
Espanyol B
Osasuna B
Lleida
Logroñés
Terrassa
07/04/2002
Barcelona B
Calahorra
Gramenet
Alfaro
Real Unión
Binéfar
L'Hospitalet
Eibar B
Sabadell
Figueres
Huesca
Beasain
12/04/2002
Lleida
Huesca
13/04/2002
Beasain
Real Sociedad B
14/04/2002
Terrassa
Barcelona B
Eibar B
Real Unión
Binéfar
Real Zaragoza B
Mataró
Osasuna B
Alfaro
Logroñés
Espanyol B
Gramenet
Calahorra
Sabadell
Figueres
L'Hospitalet
19/04/2002
Real Unión
Figueres
20/04/2002
Osasuna B
Binéfar
Real Sociedad B
Lleida
21/04/2002
Alfaro
Terrassa
Gramenet
Beasain
Real Zaragoza B
Eibar B
Sabadell
Barcelona B
Huesca
Mataró
L'Hospitalet
Calahorra
Logroñés
Espanyol B
26/04/2002
Figueres
Real Zaragoza B
27/04/2002
Beasain
Logroñés
Barcelona B
L'Hospitalet
28/04/2002
Calahorra
Real Unión
Eibar B
Osasuna B
Espanyol B
Alfaro
Lleida
Gramenet
Mataró
Real Sociedad B
Binéfar
Huesca
Terrassa
Sabadell
03/05/2002
Real Sociedad B
Binéfar
04/05/2002
Real Zaragoza B
Calahorra
Osasuna B
Figueres
05/05/2002
Real Unión
Barcelona B
Gramenet
Mataró
Espanyol B
Terrassa
Logroñés
Lleida
L'Hospitalet
Sabadell
Alfaro
Beasain
Huesca
Eibar B
10/05/2002
Barcelona B
Real Zaragoza B
11/05/2002
L'Hospitalet
Terrassa
Beasain
Espanyol B
12/05/2002
Eibar B
Real Sociedad B
Calahorra
Osasuna B
Lleida
Alfaro
Mataró
Logroñés
Figueres
Huesca
Sabadell
Real Unión
Binéfar
Gramenet
18/05/2002
Real Sociedad B
Figueres
Gramenet
Eibar B
19/05/2002
Logroñés
Binéfar
Osasuna B
Barcelona B
Real Zaragoza B
Sabadell
Real Unión
L'Hospitalet
Alfaro
Mataró
Terrassa
Beasain
Huesca
Calahorra
Espanyol B
Lleida
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Barcelona B713821897341868
2Espanyol B67381910963399712
3Real Zaragoza B67381910954339118
4L'Hospitalet6538198116634887
5Terrassa63381891151361197
6Real Unión5938178134037946
7Gramenet593817813474710911
8Mataró58381610126048907
9Lleida563816814565511012
10Logroñés543814121254451145
11Osasuna B48381212143937925
12Calahorra483813916445010811
13Figueres47381381740421219
14Sabadell463813718475710310
15Binéfar453812917395312112
16Beasain4438111116436110811
17Real Sociedad B4238119183857855
18Eibar B3838911182948989
19Huesca353810523375810411
20Alfaro353871417337510414
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Babangida
23
David Prats
23
Keko
19
Alvero
17
Morales
16
Trashorras
15
Javi García
15
Brit
15
Ollés
14
Txiki
13
Crusat
11
Caballero
11
Pintado
11
Falcón
11
Ugarte
11
 NomDem GroguesClub
Cornago
15
Txiki
15
Durán
15
Crusat
14
Sergio Porras
14
Campabadal
14
Bernier
14
Moya
14
Javi García
13
Álex
13
Dulce
13
Serra
13
Héctor
12
Ibarra
12
Arnau
12
NomPTGTV
López Muñoz11576
García Carreras10578
Romeo Moreno9455
De Diego Pagola9502
Villanueva Angulo9466
Roche Ferrer9566
Mensuro Miguel9455
Gauna Rodríguez8505
Sánchez Maroto8522
Sáez García8252
Cayuela Milagro8435
Crespo García8396
Orueta Ibarrola8564
Armero Conde8442
Peña Molina8535
Gardeazábal Gómez7323
Amilburu Santamaría7333
Fuentes Martín7414
Jaso Delgado7370
Torres Clapés7312
Caballero Herreros7376
Abaurrea Ostiz6352
Bastida García6351
Soriano Martínez6341
Carreño Santos6364
Alonso Pinto6365
Doménech Ceballos6453
Mulet Pacis6273
Azpiroz Ibarzabal6303
Pardo del Burgo6353
Gallardo Martínez6232
Gutiérrez Carbó6274
Melchor Ibáñez6314
Campos Andreu5342
Álvarez Izquierdo5210
Herráez Prieto5329
Tárraga Sánchez5280
Fontériz Menéndez5312
Esquerdo Rodríguez5250
Delgado Ferreiro5170
Gálvez Obrero5253
Simón del Pino5294
Sánchez Ramos4354
Arca Vázquez4211
Díaz Batista4243
Llorente Carcedo4222
Vázquez Veiga4153
Toledo Fernández4181
Quiroga Rebolledo4271
Torre Alonso3131
García Pulido3195
Martínez Omedo340
Quintana Mendiola3192
Arias López331
Suárez Betancor3142
Pérez Riverol3151
Ruiz Bada380
Teixeira Vitienes3222
Torralba Jiménez3242
Curbelo González370
Renales Galindo3222
Afonso Suárez2120
Piñeiro Crespo2151
Felipe Rosón282
Soto Miranda2113
Medina Méndez2132
Hevia Obras271
Ortiz Blanco2100
Martínez Gómez131
García Coronel180
Fernández González150
Montes Llaneza1100
Arcas González160
Martín Carballo140
Alonso Rodríguez192
Bro Sáez130
De Pintos Francés150
Fernández López131
Cuesta Ferreiro120
Fernández García161
Martínez Montoro151
Gols:
953
Gols Per Partit:
2,51
Targetes Grogues:
2042
Targetes Grogues Per Partit:
5,37
Expulsions:
190
Expulsions Per Partit:
0,5
Estrangers:
16
Percentatge Estrangers:
3,09
Victòries locals:
200
Victòries visitants:
87
Empats:
93
Màxima victòria local:
8-1 Logroñés-Beasain
Màxima victòria visitant:
0-5 Lleida-Mataró
Millor ratxa guanyadora:
Barcelona B: 9 Partits (Jornades 18-26)
Pitjor ratxa perdedora:
Sabadell: 6 Partits (Jornades 23-28)
Millor ratxa no perdent:
Real Zaragoza B: 18 Partits (Jornades 19-36)
Pitjor ratxa no guanyant:
Alfaro: 17 Partits (Jornades 8-24)
Progrés
Matriu
Última actualització: 20/10/2017
Notificar error