Temporada 2012-13 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
25/08/2012
La Roda
UCAM Murcia
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
FC Cartagena
Albacete
Cádiz
Loja
San Roque
Lucena
26/08/2012
Sevilla Atlético
Écija
Melilla
Betis B
Arroyo
Cacereño
Almería B
San Fernando CD
Jaén
Villanovense
01/09/2012
Villanovense
Almería B
San Fernando CD
Cádiz
Lucena
Sevilla Atlético
Loja
Balompédica Linense
Albacete
Arroyo
02/09/2012
UCAM Murcia
Melilla
Betis B
Jaén
Cacereño
La Roda
Atlético Sanluqueño
San Roque
Écija
FC Cartagena
08/09/2012
San Roque
Loja
La Roda
Albacete
Jaén
UCAM Murcia
Cádiz
Balompédica Linense
09/09/2012
Sevilla Atlético
Atlético Sanluqueño
Melilla
Cacereño
Almería B
Betis B
FC Cartagena
Lucena
San Fernando CD
Villanovense
Arroyo
Écija
16/09/2012
Betis B
San Fernando CD
UCAM Murcia
Almería B
Albacete
Melilla
Loja
Sevilla Atlético
Villanovense
Cádiz
Écija
La Roda
Cacereño
Jaén
Balompédica Linense
San Roque
Lucena
Arroyo
Atlético Sanluqueño
FC Cartagena
23/09/2012
Melilla
Écija
Sevilla Atlético
Balompédica Linense
FC Cartagena
Loja
Villanovense
Betis B
Jaén
Albacete
La Roda
Lucena
Cádiz
San Roque
Almería B
Cacereño
San Fernando CD
UCAM Murcia
Arroyo
Atlético Sanluqueño
29/09/2012
San Roque
Sevilla Atlético
Atlético Sanluqueño
La Roda
30/09/2012
UCAM Murcia
Villanovense
Lucena
Melilla
Loja
Arroyo
Balompédica Linense
FC Cartagena
Cacereño
San Fernando CD
Betis B
Cádiz
Albacete
Almería B
Écija
Jaén
06/10/2012
Cádiz
Sevilla Atlético
07/10/2012
Villanovense
Cacereño
Melilla
Atlético Sanluqueño
Betis B
UCAM Murcia
San Fernando CD
Albacete
La Roda
Loja
Arroyo
Balompédica Linense
FC Cartagena
San Roque
Jaén
Lucena
Almería B
Écija
12/10/2012
Cacereño
Betis B
13/10/2012
Lucena
Almería B
Atlético Sanluqueño
Jaén
14/10/2012
Sevilla Atlético
FC Cartagena
Loja
Melilla
UCAM Murcia
Cádiz
Balompédica Linense
La Roda
San Roque
Arroyo
Albacete
Villanovense
Écija
San Fernando CD
21/10/2012
Betis B
Albacete
Melilla
Balompédica Linense
Arroyo
Sevilla Atlético
UCAM Murcia
Cacereño
Villanovense
Écija
Jaén
Loja
Cádiz
FC Cartagena
La Roda
San Roque
Almería B
Atlético Sanluqueño
San Fernando CD
Lucena
27/10/2012
Atlético Sanluqueño
San Fernando CD
Cacereño
Cádiz
28/10/2012
Sevilla Atlético
La Roda
Loja
Almería B
San Roque
Melilla
Albacete
UCAM Murcia
Écija
Betis B
Lucena
Villanovense
Balompédica Linense
Jaén
FC Cartagena
Arroyo
04/11/2012
Betis B
Lucena
Almería B
Balompédica Linense
Melilla
Sevilla Atlético
UCAM Murcia
Écija
Jaén
San Roque
Cacereño
Albacete
Villanovense
Atlético Sanluqueño
San Fernando CD
Loja
Cádiz
Arroyo
La Roda
FC Cartagena
10/11/2012
San Roque
Almería B
Écija
Cacereño
Atlético Sanluqueño
Betis B
11/11/2012
Sevilla Atlético
Jaén
FC Cartagena
Melilla
Loja
Villanovense
Lucena
UCAM Murcia
Balompédica Linense
San Fernando CD
Arroyo
La Roda
Albacete
Cádiz
18/11/2012
Betis B
Loja
Almería B
Sevilla Atlético
Cacereño
Lucena
Melilla
Arroyo
UCAM Murcia
Atlético Sanluqueño
Albacete
Écija
Villanovense
Balompédica Linense
Jaén
FC Cartagena
Cádiz
La Roda
San Fernando CD
San Roque
24/11/2012
San Roque
Villanovense
Atlético Sanluqueño
Cacereño
La Roda
Melilla
25/11/2012
Sevilla Atlético
San Fernando CD
Lucena
Albacete
Loja
UCAM Murcia
Balompédica Linense
Betis B
Écija
Cádiz
FC Cartagena
Almería B
Arroyo
Jaén
02/12/2012
Cádiz
Melilla
Betis B
San Roque
Cacereño
Loja
UCAM Murcia
Balompédica Linense
Écija
Lucena
Albacete
Atlético Sanluqueño
Villanovense
Sevilla Atlético
San Fernando CD
FC Cartagena
Almería B
Arroyo
Jaén
La Roda
09/12/2012
Sevilla Atlético
Betis B
Loja
Albacete
San Roque
UCAM Murcia
Melilla
Jaén
FC Cartagena
Villanovense
Lucena
Cádiz
Atlético Sanluqueño
Écija
Balompédica Linense
Cacereño
Arroyo
San Fernando CD
La Roda
Almería B
15/12/2012
Cacereño
San Roque
Almería B
Melilla
16/12/2012
Betis B
FC Cartagena
Villanovense
Arroyo
Albacete
Balompédica Linense
UCAM Murcia
Sevilla Atlético
San Fernando CD
La Roda
Lucena
Atlético Sanluqueño
Écija
Loja
Cádiz
Jaén
21/12/2012
San Roque
Albacete
22/12/2012
Sevilla Atlético
Cacereño
Melilla
San Fernando CD
Loja
Lucena
Jaén
Almería B
Cádiz
Atlético Sanluqueño
FC Cartagena
UCAM Murcia
La Roda
Villanovense
Arroyo
Betis B
Balompédica Linense
Écija
05/01/2013
Cacereño
FC Cartagena
06/01/2013
UCAM Murcia
Arroyo
Almería B
Cádiz
Atlético Sanluqueño
Loja
Écija
San Roque
Albacete
Sevilla Atlético
07/01/2013
Betis B
La Roda
Villanovense
Melilla
San Fernando CD
Jaén
Lucena
Balompédica Linense
12/01/2013
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
13/01/2013
Cacereño
Arroyo
Albacete
FC Cartagena
Loja
Cádiz
Betis B
Melilla
UCAM Murcia
La Roda
San Fernando CD
Almería B
Villanovense
Jaén
Écija
Sevilla Atlético
Lucena
San Roque
20/01/2013
Sevilla Atlético
Lucena
Jaén
Betis B
Cádiz
San Fernando CD
La Roda
Cacereño
Arroyo
Albacete
FC Cartagena
Écija
San Roque
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
Loja
Almería B
Villanovense
06/02/2013
Melilla
UCAM Murcia
26/01/2013
Atlético Sanluqueño
Sevilla Atlético
27/01/2013
Betis B
Almería B
Cacereño
Melilla
Albacete
La Roda
UCAM Murcia
Jaén
Villanovense
San Fernando CD
Écija
Arroyo
Lucena
FC Cartagena
Balompédica Linense
Cádiz
Loja
San Roque
02/02/2013
Almería B
UCAM Murcia
San Roque
Balompédica Linense
03/02/2013
Sevilla Atlético
Loja
Melilla
Albacete
Jaén
Cacereño
San Fernando CD
Betis B
Cádiz
Villanovense
La Roda
Écija
Arroyo
Lucena
FC Cartagena
Atlético Sanluqueño
09/02/2013
Atlético Sanluqueño
Arroyo
10/02/2013
Betis B
Villanovense
Écija
Melilla
UCAM Murcia
San Fernando CD
Cacereño
Almería B
Albacete
Jaén
Lucena
La Roda
Balompédica Linense
Sevilla Atlético
San Roque
Cádiz
Loja
FC Cartagena
16/02/2013
Cádiz
Betis B
17/02/2013
Sevilla Atlético
San Roque
Melilla
Lucena
Almería B
Albacete
Villanovense
UCAM Murcia
San Fernando CD
Cacereño
Jaén
Écija
La Roda
Atlético Sanluqueño
Arroyo
Loja
FC Cartagena
Balompédica Linense
24/02/2013
Sevilla Atlético
Cádiz
Cacereño
Villanovense
Atlético Sanluqueño
Melilla
Loja
La Roda
San Roque
FC Cartagena
Albacete
San Fernando CD
UCAM Murcia
Betis B
Écija
Almería B
Lucena
Jaén
Balompédica Linense
Arroyo
03/03/2013
Betis B
Cacereño
Melilla
Loja
Almería B
Lucena
Cádiz
UCAM Murcia
Villanovense
Albacete
San Fernando CD
Écija
Jaén
Atlético Sanluqueño
La Roda
Balompédica Linense
Arroyo
San Roque
FC Cartagena
Sevilla Atlético
09/03/2013
Atlético Sanluqueño
Almería B
10/03/2013
Sevilla Atlético
Arroyo
Cacereño
UCAM Murcia
Lucena
San Fernando CD
San Roque
La Roda
Loja
Jaén
Albacete
Betis B
Écija
Villanovense
Balompédica Linense
Melilla
FC Cartagena
Cádiz
16/03/2013
UCAM Murcia
Albacete
17/03/2013
Betis B
Écija
Melilla
San Roque
Almería B
Loja
Cádiz
Cacereño
Villanovense
Lucena
San Fernando CD
Atlético Sanluqueño
Jaén
Balompédica Linense
La Roda
Sevilla Atlético
Arroyo
FC Cartagena
23/03/2013
Écija
UCAM Murcia
Atlético Sanluqueño
Villanovense
Balompédica Linense
Almería B
San Roque
Jaén
FC Cartagena
La Roda
Loja
San Fernando CD
24/03/2013
Sevilla Atlético
Melilla
Albacete
Cacereño
Lucena
Betis B
Arroyo
Cádiz
28/03/2013
La Roda
Arroyo
30/03/2013
Betis B
Atlético Sanluqueño
UCAM Murcia
Lucena
Villanovense
Loja
31/03/2013
Cádiz
Albacete
Jaén
Sevilla Atlético
Melilla
FC Cartagena
Cacereño
Écija
Almería B
San Roque
San Fernando CD
Balompédica Linense
07/04/2013
Sevilla Atlético
Almería B
Loja
Betis B
San Roque
San Fernando CD
Arroyo
Melilla
Balompédica Linense
Villanovense
FC Cartagena
Jaén
La Roda
Cádiz
Écija
Albacete
Lucena
Cacereño
Atlético Sanluqueño
UCAM Murcia
13/04/2013
Villanovense
San Roque
14/04/2013
Betis B
Balompédica Linense
Cacereño
Atlético Sanluqueño
Melilla
La Roda
Cádiz
Écija
Albacete
Lucena
San Fernando CD
Sevilla Atlético
Jaén
Arroyo
Almería B
FC Cartagena
UCAM Murcia
Loja
20/04/2013
Lucena
Écija
21/04/2013
Sevilla Atlético
Villanovense
Loja
Cacereño
La Roda
Jaén
Melilla
Cádiz
Atlético Sanluqueño
Albacete
Balompédica Linense
UCAM Murcia
San Roque
Betis B
FC Cartagena
San Fernando CD
Arroyo
Almería B
27/04/2013
Almería B
La Roda
28/04/2013
Betis B
Sevilla Atlético
Cacereño
Balompédica Linense
Jaén
Melilla
Cádiz
Lucena
Écija
Atlético Sanluqueño
UCAM Murcia
San Roque
San Fernando CD
Arroyo
Villanovense
FC Cartagena
Albacete
Loja
04/05/2013
San Roque
Cacereño
La Roda
San Fernando CD
Atlético Sanluqueño
Lucena
Melilla
Almería B
Loja
Écija
05/05/2013
Sevilla Atlético
UCAM Murcia
Arroyo
Villanovense
Balompédica Linense
Albacete
FC Cartagena
Betis B
Jaén
Cádiz
12/05/2013
Atlético Sanluqueño
Cádiz
Lucena
Loja
Écija
Balompédica Linense
Albacete
San Roque
Cacereño
Sevilla Atlético
UCAM Murcia
FC Cartagena
Betis B
Arroyo
Villanovense
La Roda
San Fernando CD
Melilla
Almería B
Jaén
18/05/2013
La Roda
Betis B
19/05/2013
Loja
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
Lucena
San Roque
Écija
Sevilla Atlético
Albacete
FC Cartagena
Cacereño
Arroyo
UCAM Murcia
Melilla
Villanovense
Jaén
San Fernando CD
Cádiz
Almería B
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Jaén7038201084424967
2FC Cartagena683819118523311010
3Albacete61381613945321129
4Lucena5938161111473813010
5Almería B593816111152469810
6Balompédica Linense5838161012484512212
7San Fernando CD56381317845391258
8Écija533812179473813612
9Melilla5338141113383713711
10La Roda5238131312393612610
11Atlético Sanluqueño5038121412494613612
12Cacereño4838111512403614210
13Cádiz48381391640381118
14Sevilla Atlético46381371842531239
15Arroyo453810151332401119
16Villanovense433891613324613212
17UCAM Murcia413891415354113210
18San Roque38389111847581349
19Loja38389111830541115
20Betis B303861220386212619
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
David Hernández
21
Florian
19
Pedro Carrión
14
Megías
14
Curto
13
Fernando
12
Cuero
11
Calle
10
Chumbi
10
Fede
10
Migue
10
César Díaz
10
Kike
10
Villar
10
Rubén Cruz
9
 NomDem GroguesClub
Jorge Herrero
18
Carlos David
16
Iván Guerrero
15
Nando
15
Góngora
15
Chapi
15
Salva
15
Sarmiento
14
Andrés
14
Atienza
14
Carlitos
13
Germán
13
Obregón
13
Blanco
13
Mario Carrizosa
13
NomPTGTV
Arias Madrid11843
Gálvez Rascón11623
Villoria Linacero9545
Moreno Hidalgo8548
Muñoz Mayordomo8542
López Puerta7424
Moreno Aragón7386
Fernández Vidal7453
Salazar López7434
Rives Leal7412
Escudero Marín7485
Jiménez Moreno7457
Del Olmo Codes7554
Gil Coscolla7513
Alemán Pérez6422
López López6402
García Maqueda6291
Hernández Maeso6284
Ortiz Blanco6323
Chavet García6373
Pizarro Gómez6272
Cruz Quintero6343
Pérez Muley6361
Carbonell Hernández6423
Perdigones Pacheco6263
Melián Socorro6381
Arroyo Cortés6253
Ortiz Arias6290
Sanchis Cambra6302
Domínguez Cervantes5442
Sánchez-Seco Otero5321
Fernández Brito5350
Jiménez González5345
Pinto Herrera5412
Collado López5253
Abad Esteban5436
Sánchez Laso5342
Pintado Calero5423
Villena Contreras5313
Caucelo Sace5341
Munuera Montero5361
Pérez Peraza4302
Muñoz Pérez4262
Milla Alvendiz4215
Vicente Moral4307
Pulido Santana4294
Santos Pargaña4194
Figueroa Vázquez4313
Ceballos Silva4172
Melgares de Aguilar4320
Benjumea Álvarez4392
Acosta Lorenzo4291
Barberá Fuentes4231
Bosch Doménech4201
López Amaya4223
Varón Aceitón3213
Díaz Escudero3262
Cid Camacho3255
Vizuete Sánchez3272
Lozano Reina3231
Nicolás Espejo3252
Martín Pérez2172
Ávalos Martos2100
González González2100
López Rodríguez2130
Sanz Terrades2160
Sauleda Torrent281
Corral García2141
Sánchez Aparicio2110
Eiriz Mata2131
Gallego Gambín292
Navarro Fuentes280
Hernández Cifuentes2112
Salas Montoro161
Galech Apezteguía182
Hernández Lorenzo150
Suberbiola Zúñiga1111
Vidal Araújo161
Ripoll Solano131
Sánchez Rico151
Costas Soto160
Cid Puga170
Simón del Pino1111
Vallejo Aznar1111
Hermosilla Alaña182
Iglesias Villanueva161
Román Román171
Usón Rosel191
Herrero Arenas191
Monter Solans151
Pino Blanco193
Lixandru140
Ruiz Bada160
Fernández Pérez181
Vico Moreno130
Gols:
842
Gols Per Partit:
2,22
Targetes Grogues:
2450
Targetes Grogues Per Partit:
6,45
Expulsions:
202
Expulsions Per Partit:
0,53
Estrangers:
46
Percentatge Estrangers:
8,46
Victòries locals:
156
Victòries visitants:
100
Empats:
124
Màxima victòria local:
6-0 Écija-Sevilla Atlético
Màxima victòria visitant:
2-5 Cádiz-Arroyo
Millor ratxa guanyadora:
FC Cartagena: 6 Partits (Jornades 1-6)
Pitjor ratxa perdedora:
Sevilla Atlético: 5 Partits (Jornades 17-21)
Millor ratxa no perdent:
Albacete: 11 Partits (Jornades 2-12)
Pitjor ratxa no guanyant:
UCAM Murcia: 16 Partits (Jornades 1-16)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error